Długie, piękne blond włosy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 22:50   #61
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: długie piękne blond włosy

dziewczyny a stosowala ktoras farbe wellatonu ''jasny popielaty blond 8/1'' ? nie znam sie na blond farbach. ehh
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:37   #62
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: długie piękne blond włosy

Witam mam pytanko jakie są domowe sposoby <<recepturki>> na maseczki wygładzające i nawilżające blond włosy?? pomozcie... pzdr
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 13:12   #63
Nikola2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: długie piękne blond włosy

czesc dziewczyny, ja mam pytanie moze banalne ale nie moge znalezc nigdzie czy do wlosow blond aby utrzymac ich kolor wystarczy uzywac samego szmponu do blonde, czy tez samej odzywki, a moze obydwa na raz.... Zastanawiam sie nad kupnem szamponu i odzywki firmy farouk biosilk. Prosze was o jakas podpowiedz...
Nikola2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:35   #64
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Talking Dot.: długie piękne blond włosy

Hej do uzyskania efektu należy używać szamponu i odżywki. Po umyciu włosów tym szamponem spłucz dobrze włosy i nałóż odżywkę i nałóż czepek najlepiej żebyś była w zaparowanej łazience bo wtedy ma lepsze działanie i posiedź z tą odżywką tak z 30minut efekt gwarantowany. Pozdrawiam
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:03   #65
duchessdoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Cool Przypadek wloskow blond...pomocy!

witam!
nat.kolor moich to ciemny braz,czarny,na pocz. majac 12l.mam robila mi pasemka joanna,mialam grube,mocne,lsniace wlosy,z czasem co raz bardziej i bardziej zaczelam rozjasniac,to baleyage,to co mies.co 2 tyg.az w koncu przeszlam do decolorantu nim sie spostrzeglam,moje wlosy sa masakryczne,cienkie,wypad aja suche jak diabli!pieniadze wydaje glownie na kosmtyki do....wlosow! na ktore oczywiscie trace majatek,efekt...hmm..jest w dzien mycia i to jeszcze od czasu do czasu myje wosy co 2,3 dni kosmetykami:Kerastase(ole o relax,chroma riche i vita-ciment...szampon+maska)ko smetyki bez splukiwania olejek chroma-riche,nectar ciment,frederic fekkai serum na gladkie wlosy,absolut repair l'oreal,klorane ampulki i szapmon,oraz goldwella, z jedwabiem seria siwa do slabych wlosow szampon,odzywka i odzywka bez splukiwania,jedwab biosilk,Tak to wlasnie moja apteczka;]
uzywam ich jak akurat mam ochote,oprocz vita-ciment stosowalam kuracje przez 3mies.i ampulki klorane juz 4mies.aha na noc wcieram tonik Dermedic jeszcze.
co o tym sadzicie?!
teraz mam ok.4cm odrosty,ostatnio juz z zalamania chcialam isc i przefarbowac sie na ciemno...;]jednak az taka odwazna nie jestem...
chce dalej zahowac moj blond w ktorym czuje sie najlepiej!
DORADZCIE BŁAGAM,MOZE PASEMKA NA ODROSTY MOZE TYLKO SAMA FARBA MOZE ISC DO FRYZJERA KERASTASE TAKIE CENTRA SA ALE PEWNIE KASY DO JA TAM WYBULE Z 500ZL?!MOZE DO NORMALNEGO TYLKO CO I JAK,BO DO FRYZJEROW ZAUFANIA NIE MAM ZA BARDZO,JAK JUZ IDZIE TO MUSISZ BYC ZDECYDOWANA POINFORMOWANA ITD.CZY ISC Z JAKAS SWOJA FARBA/ROZJASNIACZEM ITD.?
PROSZE O ODP!
POZDRAWIAM WIZAZANKI!
duchessdoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:32   #66
Ashell05
Przyczajenie
 
Avatar Ashell05
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: długie piękne blond włosy

Witam! Przed chwilą się zarejestrowałam na tym forum, ponieważ trafiłam na nie przypadkowo szukając jakichś fajnych sposobów pielęgnacji włosów blond Widzę, że wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja i mam nadzieję, że mi pomożecie. Jak większość z Was mam naturalny kolor średni- ciemny blond (mam typ urody lato, czyli jako dziecko miałam jaśniutkie blond włoski, które w upływie czasu bardzo ściemniały). Od ok. 5 lat rozjaśniam włosy, mianowicie robię jednokolorowy balejaż. Mam koleżankę, która uczy się w technikum fryzjerskim (jest na 4 roku, więc już niedługo kończy szkołę) i tylko do niej chodzę na wszelkie poprawki i zmiany fryzur, bo jestem w 100% zadowolona z jej pracy. Staram się regularnie ją odwiedzać, żeby nie chodzić z ogromnymi odrostami (tzn. raz na miesiąc). Wiadomo, że częste rozjaśnianie męczy włosy, szczególnie, gdy się ma tak jak ja kręcone, i chce się je zapuścić. Od jakiegoś czasu rozważam jakąś zmianę w sposobie koloryzacji włosów, chcę zostać przy dość jasnym blondzie, bo nie wyobrażam sobie siebie w innym kolorze, ale z drugiej strony boję się o ich kondycję , a z kolei znów wkurzają mnie paskudne, ciemne odrosty i koło się zamyka I tu mam pytanko do Was- czy jednak wbrew sobie przyciemnić włosy np. farbą, by były zbliżone do mojego naturalnego, czy dalej bawić się w jasny balejaż? Dodam jeszcze, że staram się dobrze dbać o włosy w miarę jak mnie na to stać. Łykam Silicę, głowę myję szamponami Fructis do blond i pasemek (co drugi, trzeci dzień), używam odżywki z tych serii, stosuję domowe zabiegi- maseczkę z olejkiem rycynowym, naftą kosmetyczną i żółtkiem lub żółtkiem, witaminą A i oliwą z oliwek (co drugie mycie włosów). Ponadto oczywiście do układania loków wszelkie produkty do pielęgnacji loków: odżywka Pantene bez spłukiwania, piankę Welli lub Matrix`a oraz wosk L`Oreal i nabłyszczacz. Bardzo proszę o jakieś rady!!!
Ashell05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 05:05   #67
duchessdoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: długie piękne blond włosy

Ashell05-
mysle.zebys zostala przy blondzie bo pozniej zaczniesz tego zalowac a z ciemnych wlosow na blond to nie jest tak prosto przejsc...niestety...chci alo by sie zmian ale to jest bardzo trudne i kosztowne no i trzeba miec czas na to....taka moja opinia...
nie wiem jaka jest ogolna kondycja Twoich wlosow,czy sa dlugie czy nie.
ja mialam np.wlosy prawie do pasa ale musialam sciac tak do wys.zapiecia od stanika...mysle,ze ja sobie zrobie wlasnie baleyage teraz tak jak Ty
pzdr.
duchessdoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 08:19   #68
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

Ashell05 - radziłabym Tobie zmienić odżywki i szampony na profesjonalne ze sklepu fryzjerskiego, zobaczysz wtedy różnice w kondycji wlosow aaa i nie zapomnij o jedwabiu pozdrawiam
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 11:20   #69
Ashell05
Przyczajenie
 
Avatar Ashell05
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez aagnieszkaa19 Pokaż wiadomość
Ashell05 - radziłabym Tobie zmienić odżywki i szampony na profesjonalne ze sklepu fryzjerskiego, zobaczysz wtedy różnice w kondycji wlosow aaa i nie zapomnij o jedwabiu pozdrawiam
Hmmm... Troszkę dużo kasiorki mi na to zejdzie, ale czego się nie robi dla pięknych włosów Jakie polecasz? ;>

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez duchessdoll Pokaż wiadomość
Ashell05-
mysle.zebys zostala przy blondzie bo pozniej zaczniesz tego zalowac a z ciemnych wlosow na blond to nie jest tak prosto przejsc...niestety...chci alo by sie zmian ale to jest bardzo trudne i kosztowne no i trzeba miec czas na to....taka moja opinia...
nie wiem jaka jest ogolna kondycja Twoich wlosow,czy sa dlugie czy nie.
ja mialam np.wlosy prawie do pasa ale musialam sciac tak do wys.zapiecia od stanika...mysle,ze ja sobie zrobie wlasnie baleyage teraz tak jak Ty
pzdr.
No właśnie, najbardziej boję się powrotu do jaśniejszych włosów z ciemnego koloru, jeśli bym go sobie zrobiła... Mogę powysyłać fotki, żebyś zobaczyła te moje kłaczki i sama oceniła
Ashell05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:45   #70
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

Ashell05- Hej radziłabym Tobie na sam początek kupić maske WAX FOR BLONDES w aptece jest naprawde bardzo dobra, oczywiscie jak bedziesz stosowala ja tak jak na odwrocie napisane w sklepie fryzjerskim napewno doradza tobie jaka odzywke i szampon wybrac do jasnych, farbowanych wlosow , ja testuje caly czas, ale nie ma porownania z tymi z marketow. Jesli chcesz miec zadbane wlosy musisz niestety wydac troszke kasy ...
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:29   #71
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: długie piękne blond włosy

olcik jestem w szoku! masz piekne włosy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 12:39   #72
mikusiaa90
Raczkowanie
 
Avatar mikusiaa90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

hehe a ja mam długie blond włosy co prawda koncowki sa troche zniszczone ale jeszcze nie tak bardzo ale nawet jak bym ścieła same koncowki to wlosy beda dlugie bo sa do samego pasa
nie wiem czym byly rozjaśniane no ale farbuje je średnio co 3-4 miesiące no i niestety prostuje codziennie...
mikusiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:03   #73
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez mikusiaa90 Pokaż wiadomość
hehe a ja mam długie blond włosy co prawda koncowki sa troche zniszczone ale jeszcze nie tak bardzo ale nawet jak bym ścieła same koncowki to wlosy beda dlugie bo sa do samego pasa
nie wiem czym byly rozjaśniane no ale farbuje je średnio co 3-4 miesiące no i niestety prostuje codziennie...
Teraz jeszcze wyglądają ... Ale jeśli nie bedziesz dbala o nie profesjonalnymi kosmetykami to za pare lat się przerazisz... Wiem z doświadczenia. Pozdrawiam
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 13:46   #74
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Boże, co Ty tak z tymi profesjonalnymi kosmetykami? Przetestowałam różne: l'oreal professionnel, matrix, fekkai, kerastase... jak dla mnie, to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie mówię, że wszystkie ich kosmetyki są złe, po prostu zazwyczaj są niewarte swej ceny. Np. Kerastase z cementem po dłuższym czasie może znacznie wysuszyć włosy. Po 1. jeśli macie do wyboru dekoloryzację (rozjaśnianie) lub farbowanie na blond- wybierzcie to drugie. Tak, potrzebna jest do tego dobra fryzjerka, która nie zrobi Wam na głowie czegoś kurczakowożółtego, ale warto poszukać- farbowanie naprawdę niszczy włosy dużo mniej, niż rozjaśnianie.

Po 2. na Wizażu jest takie podforum "Pielęgnacja włosów"- naprawdę warto tam zajrzeć, są tam wątki nt. olejów, pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych i różnych kosmetyków do włosów. Warto poczytać, co stosują inne dziewczyny (często, jak ja, z powodzeniem). Czytajcie uważnie- jeśli WAX to jaki (np. Henna Treatment może wysuszyć włosy), jeśli jedwab- to który wybrać (np. Biosilk ma alkohol, więc też może wysuszać włosy, warto więc poszukać jakiejś alternatywy).
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:14   #75
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Ja farbujé wloski na blond od 8-miu lat....mam dlugie wlosy i wiem zeby wygladaly na zdrowe trzeba sie nameczyc!!!!!Moze napisze co ja robie...moze to komus pomoze
1. Lykam codziennie skrzypowite a takze tran z duza zawartosci awitaminy A, E i D
2. Staram sie nie suszyc wlosków suszarka, nie meczyc ich prostowalnica.
3. Myje specjalnymi szamponami do wlosów zniszczonych i oprócz tego nakladam na nie odzywki (przynajmniej dwie rózne) a potem splukuje letnia woda.
4. Oprocz tego raz na tydzien uzywam maski silnie regenerujacej...np...wax. ...lub TOMY&GUY...lub innej
5. Jak mam juz wilgotne wloski wmasowuje w nie preparat np. przeciw-rozdwajaniu sie wlosów lub zamykajacy luski
6. Potem kropelka olejku np...biosilku....a czasami gdy juz sa prawie suche psikne leciutko na nie expresowa odzywka z jedwabiem...gliss cure

Naprawde...to pomaga...wiem ze to troche za duzo roboty..ale efekty sa piorunujace....trzymajcie sie cieplutko i zycze cierpliwosc.....

ja robię podobnie , a jakiego preparatu uzywasz na zamykanie lusek wlosa ?
__________________
Wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:02   #76
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

weegirl - Pytasz co ja z tymi kosmetykami profesjonalnymi? To przestań ich używać i zacznij te z marketu a przy tym rozjasniaj wlosy ... Wtedy życze powodzenia twoim włosom heh
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:33   #77
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Chyba nie czytasz uważnie... Rozjaśniałam i kosmetyki "profesjonalne" nic mi nie dawały, włosy i tak w końcu zaczęły się kruszyć na końcach. Wg mnie kosmetyki L'Oreal Professionnel powinny stać na półce w hipermarkecie obok fructisów, z podobną ceną to moje zdanie. Oczywiście, zdarzają sięwśród nich perełki, ale nie gloryfikowałabym kosmetyków tylko ze względu na to, że są rzekomo profesjonalne.
Np. seria Absolut Repair- poprawiała wygląd włosów aż do następnego mycia. Ja wolę bardziej trwałe efekty... Ale przecież nikomu nie zabraniam kupowania sobie takich czy innych kosmetyków. Po prostu niektórzy myślą, że jak wydadzą na coś kupę kasy to będą mieć ładniejsze włosy, niż ktoś, kto na pielęgnację włosów nie wydaje fortuny
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:27   #78
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Smile Dot.: długie piękne blond włosy

Ale ja nie mówie o wydawaniu fortuny, bo dla każdych włosów co innego prawda? sprobuj np uzywac fuctisa do jasnych wlosow a np szamponu ze sklepu fryzjerskiego do jasnych wlosow ktory kosztuje 10zl drozej.. w moim przypadku jest roznica. włosy blond mam od okolo 6lat na pocztaku uzywalam tych szamponow z marketow to co dwa tygodnie musialam scinac kruszace sie konce. od czasu, gdy fryzjerka zapronowala mi maske Matrix regenerujaca odrazu wlosy odzyly , uzywam teraz roznych profesjonalnych kosmetykow i wlosy mam naprawde zdrowe, a rozjasnialam jej z brązu do blondu. aa i jedwab biosilk jest naprawde super nigdy mi nie wysuszał wlosow i kosztuje ok 4zł maseczka wax for blondes tez jest rewelacyjna wlosy odrazu odzyskuja blask

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

I jeśli możesz zdradź swój przepis na zdrowe rozjaśniane włosy, który stosujesz teraz
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:08   #79
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Wiesz, rok temu przestałam rozjaśniać włosy rozjaśniaczem, teraz chodzę do fryzjerki i ona mi farbuje na blond. Zabieg ten też nie jest jakiś mało inwazyjny, bo używa jakiejś wysokoprocentowej wody utlenionej (nie pamiętam dokładnie, jakiej, ale wiem, że powyżej 10%). Różnica kolosalna. Faktycznie, przez farbowanie nie da się uzyskać superjasnego platynowego blondu, chyba, że ma się naturalnie bardzo jasne włosy, ale ja dzięki farbowaniu mam jasny blond.
Powiem tak: ja bardzo lubię jedwab Biosilk- ładnie wygładza włosy i pięknie pachnie. Jednakże, kiedy nauczyłam się czytać składy kosmetyków i zobaczyłam, że może wysuszać stosowany przez dłuższy czas (nie musi, ale może), to jednak wolałam poszukać czegoś, co mi tych włosów na pewno nie wysuszy wczoraj zakupiłam jedwab CHI (też Farouka, jak Biosilk)- nie ma on alkoholu. Ma fajną konsystencję, ładnie wygładza włosy, tylko że ma zapach męski Biosilk zostawię sobie po prostu na specjalne okazje.

Ja póki co szukam odpowiednich kosmetyków- kiedyś, jak miałam zniszczone włosy, używałam dużo nasilikonowanych maseczek, teraz zmieniam powoli pielęgnację. Lepszy stan włosów zawdzięczam olejom: olejowi kokosowemu, z ogórecznika, oliwie z oliwek. O olejowaniu jest cały wątek Naprawdę warto spróbować- ja tak zregenerowałam włosy, że po raz pierwszy w życiu nie muszę ukłądać włosów, żeby wyglądały atrakcyjnie Nigdy nie miałam gładkich włosów (po rodzicach mam puszyste), a po kuracji olejami są miękkie i gładkie.
Co do szamponu, to akurat szampony zmieniam często. Lubię, jak z jednej strony dobrze oczyszczają, a z drugiej nie splątują włosów podczas mycia.

Odżywki- różnie, lubię np. balsamy Gliss Kura i ich psikadełka (ekspresowe odżywki w sprayu), WAXa dla blondynek używam, ale L'Biotica (swoją drogą, dla mnie żadna rewelacja, ale lubię używać ze względu na zapach). Bałabym się nałożyć Henna Treatment WAX, bo z tak silnym detergentem u mnie na pewno by zrobił więcej szkody niż pożytku.

Na koniec dodam, że nie mówię kosmetykom profesjonalnym stanowczego nie- wczoraj kupiłam Kallosa Latte i myślę, że się bardzo polubimy. Po prostu warto poczytać o składach kosmetyków- czasami można dostać za grosze istną perełkę (i nie, nie mówię teraz o fructisach, które mają zresztą średnie składy). Ja np. uwielbiam szampon Joanna mak i bawełna do włosów farbowanych za 5 zł. Zapewniam, że nigdy w zyciu nie byłam tak zauroczona żadnym szamponem.
Raczej sięgam po kosmetyki profesjonalne nie do pielęgnacji a do stylizacji bo te faktycznie bardziej mi służą.

Polecam szczególnie te wątki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381 (jak pielęgnować suche i zniszczone włosy- kilka naprawdę niezłych pomysłów)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250024 (tutaj można przeczytać, co się kryje w Waszych kosmetykach)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331 (trochę o olejach- właściwościach i zastosowaniu)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250363 (wątek o WAXach)

Życzę wszystkim ślicznych i zdrowych blond włosków
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 20:38   #80
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

Ja własnie mam zamiar kupic olejek ale nie moge sie zdecydowac, moze mi polecisz jakis i jakiejś firmy?? Olejki się stosuje na umyte mokre wlosy i pozniej sie go zmywa??
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 22:53   #81
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez aagnieszkaa19 Pokaż wiadomość
Ja własnie mam zamiar kupic olejek ale nie moge sie zdecydowac, moze mi polecisz jakis i jakiejś firmy?? Olejki się stosuje na umyte mokre wlosy i pozniej sie go zmywa??
Hmm... spory wybór jest np. w sklepach internetowych, takich jak www.mazidla.com -ja się tam zaopatrzyłam w olej jojoba i olej kokosowy. Olej najlepiej nałożyć na suche, nieumyte włosy, przykryć folią i nałożyć ręcznik albo podgrzać to jakoś np. suszarką. Ja jednak zazwyczaj po prostu nakładam na włosy i niczym nie przykrywam. I olej się trzyma przez parę godzin, później normalnie myje się włosy. Ja do tego używam odrobiny oleju kokosowego już po myciu jako serum na końcówki (ale naprawdę trzeba uważać z ilością).
W wątku o olejach znajdziesz więcej przydatnych informacji
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 23:03   #82
Adusia017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: długie piękne blond włosy

A ja rozjaśniałam zawsze i teraz mam bardzo suche włoski ;(((
Już naprawde nie wiem co mam z nimi zrobić stosuje tyle osżywek i nic nie pomaga..mam włosy średniej długości i niedługo muszę się znowu wybrać do fryzjera na pasemka bo odrosty powoli są...A może któraś z was wie jak naturalnie je rozjaśniać??
Adusia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:39   #83
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

Używasz jedwabiu do włosów? to jest dobra kuracja na suche włosy tak samo szampony i odzywki z jedwabiem, w sklepie fryzjerskim na pewno poleca tobie jakies preparaty. pozdrawiam
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:12   #84
ankawilk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Dot.: długie piękne blond włosy

moja kolezanka ma piekne blod wlosy dluuuuuuuuuugie uzywa odzyek firmy stapiz z jedwabiem do wlosow farbowanych i robi plukanki to tyle pozdr
ankawilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:36   #85
Adusia017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: długie piękne blond włosy

Tak jedwab kiedyś używałam i sama nie wiem dlaczego przestałam ;/ Włosy były w dużo lepszej kondycji niż teraz...Ostatnio zakupiłam sobie odżywkę do włosów blond z Waxa mam nadzieję że coś pomoże ;]
Hmmm a co do tego jedwabiu chyba ponownie się skuszę i zakupie jakiś )
Dziewczyny a mam do was jeszcze jedno małe pytanie czy używanie zbyt wielu odżywek do włosów mogą pogorszyć ich stan??
Adusia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:54   #86
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

stosowanie wielu odzywek nie pogorszy tobie stanu wlosow, ale musisz jakos rozplanowac uzwanie ich, np raz na dwa tygodnie jedna, a raz na tydzien jakas inna mam nadzieje ze rozumiesz ;p pozdrawiam
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:12   #87
kamila7494
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: długie piękne blond włosy

witam...mam pytanko..używała któraś z was kosmetyków WAX??
zastanawiam się czy mam zacząć je stosować...POMÓŻCIE
kamila7494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:18   #88
monia0426
Przyczajenie
 
Avatar monia0426
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Gumisia Pokaż wiadomość
mam blond utleniane włosy. ostatnio poszłam do fryzjerki na podciecie końcówek ale ona powiedziała ze mam strasznie zniszczone i obcieła mi duzo więcej. chciałabym zapuścić długie włosy (nie muszą być w 100% zdrowe ale nie zniszczone) nie rezygnując z koloru blond. czy znacie jakies dobre sposoby na dbanie o włosy utlenione? czy dużo daje nawilżanie u fryzjera? czy jednak musze wybrać miedzy długi włosami a blond włosami? proszę o odpowiedź
Radzę chodzić do jednego fryzjera wtedy będziesz wiedziała czym masz rozjaśniane włoski. Napewno najlepszą odżywkę kupisz w salonie fryzjerkim a cenowo nie powinna dużo się różnić od takiej kupionej w sklepie. Fryzjerka może Ci doradzić jak wzmocnić i odżywić włoski. Ja obstawiałabym też różne specyfiki domowe w stylu maseczka z jajek i cytryny. Tyle tylko że nie znam dokładnego przepisu. Pozdrawiam
monia0426 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:33   #89
fergie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 55
Dot.: długie piękne blond włosy

nie lubie utlensow. to najlepsza droga do siana na glowie, przedluzania wlosow i bycia lyskiem z koltunem na glowie, ale powinna pani z 1 postu farbowac odrosty tylko u fryzjera profesjonalna farba ,a nie tanim rozjasniaczem drogeryjnym ktory pali wlosy jak kwas, chodzic na saune do wlosow, rytualy np. kerastase i uzywac w domu b.dobrej maski profesjonalnej typu matrix, kerastase lub alfaparf i regularnie podcinac koncowki. dobrze tez stosowac suplementy np.inneov zeby nawilzyc wlosy od srodka i zeby szybciej rosly jesli pani chce miec dlugie. wiadomo, ze sa to dosc drogie rzeczy, ale bez tego raczej ciezko o zdrowe i zadbane blond wlosy, a wiadomo, ze przedluzanie jest duzo drozsze i tez bez konca nie mozna wlosow przedluzac.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

wax jest super, polecam, dobry jest tez jedwab do wlosow najlepiej farouk. nic nie dziala na wlosy tak dobrze jak jedwab. no i pieknie pachnie. dobre sa tez kosmetyki opalis paris gdyz sa bez silikonow, ktore obciazaja wlosy.
z waxa najlepsze sa: L'Biotica - Moc Natury Wax - Intensywnie regenerująca maseczka do włosów słabych ze skłonnością do wypadania, L'biotica - Wax - Moc Natury - intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych, Richards & Appleby - Henna Treatment Wax - odżywcza maseczka do włosów- dobra dla utlensow. Richards & Appleby - Henna Treatment Wax - odżywcza maseczka do włosów jasnych.
fergie83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:40   #90
danetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Gumisia Pokaż wiadomość
mam blond utleniane włosy. ostatnio poszłam do fryzjerki na podciecie końcówek ale ona powiedziała ze mam strasznie zniszczone i obcieła mi duzo więcej. chciałabym zapuścić długie włosy (nie muszą być w 100% zdrowe ale nie zniszczone) nie rezygnując z koloru blond. czy znacie jakies dobre sposoby na dbanie o włosy utlenione? czy dużo daje nawilżanie u fryzjera? czy jednak musze wybrać miedzy długi włosami a blond włosami? proszę o odpowiedź
ja proponuje kupic w aptece Wax- wosk do wlosow( jest do ciemnych i blond) swietnie sie sprawdza, mozna nawet stosowac po chemioterapii, mi pomoglo i nawet stwierdzam ze zaczely mi szybciej rosnąć . Polecam
danetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 14:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.