Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 18:01   #1171
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja tam mogę iść na solarium ale co najwyżej postraszyć
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:13   #1172
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Powinni stworzyć "solaria" wybielające
Ostatnio tak z koleżanką na to wpadłyśmy (obie chcemy być blade)
Bo skoro stworzyli takie cuda techniki to by się mogli poświęcić
Ale rozumiem, w Polsce by to raczej nie przeszło...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:46   #1173
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

nie mam nic przeciwko
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:04   #1174
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

taak... u na na każdej drogeryjnej półce są kremy 'poprawiające koloryt' i 'upiększające' za pomocą samoopalacza, a w krajach arabskich, gdzie skóra jak alabaster jest uznawana za piękno niepodważalne, stoją kremy tych samych firm tylko o właściwościach wybielających chciałabym takie u nas, nie chcę się 'poprawiać' w solarium
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 21:22   #1175
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny wiecie co? Tak naprawde to ja nie chce byc jasna... Opalona (ale tylko sztucznie np. samoopalaczem) skora jest ladniejsza, zdrowsza i co najwazniejsze szczuplejsza! Niestety jednak mulatka nie jestem tylko bladziochem i stwierdzilam, ze nie bede sie na sile "pomarańczować" bo to bez sensu. Opalone cialo wyglada ladniej (oczywiscie bez przesady...) tylko po co na sile do niego dazyc i smazyc sie godzinami w solarium? Ale w sumie to ja nie o tym zamierzalam pisac.... Chcialabym, bardzo, zeby w Polsce przyszla moda na jasna skore, to by bylo zbawienie! Wreszcie ktos docenilby nasze naturalne piekno Kremy wybielajace i podkreslajace jasnosc skory mmm Alabaster gora! Niestety u Nas poki co blada skora nie jest uwazana za seksowna i pociagajaca.... Mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni i te skwarki z solarium moze byc cos zrozumialy... Ehh troche chaotycznie napisalam, ale cos weny nie mam. Przepraszam za off
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 22:03   #1176
filolozyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mam dośc jasności tylko wtedy, kiedy szukam kosmetyków. szukam super jasnego korektora. Dzisiaj wszystko, czego spróbowałam na dłoni (a systematyczne ich filtrowanie mi nie wychodzi, przez co są ciemniejsze od twarzy) i na przedramieniu mi się odcinało dość mocno.

Szybki test : najjaśniejszy znany korektor?
filolozyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 23:09   #1177
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez filolozyca Pokaż wiadomość
Szybki test : najjaśniejszy znany korektor?
zielony
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 08:04   #1178
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez filolozyca Pokaż wiadomość
ja mam dośc jasności tylko wtedy, kiedy szukam kosmetyków. szukam super jasnego korektora. Dzisiaj wszystko, czego spróbowałam na dłoni (a systematyczne ich filtrowanie mi nie wychodzi, przez co są ciemniejsze od twarzy) i na przedramieniu mi się odcinało dość mocno.

Szybki test : najjaśniejszy znany korektor?
zgadzam się miałam mac'a 15, mineralny maybelline 02 - wszystko za ciemne...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:54   #1179
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cześć dziewczyny Gdzie moge znaleźć informacje na temat: jak rozjaśnić skórę? W tym dziale czy innym? W wyszukiwarce jakoś się nie moge doszukać, a chciałabym się zaglębić w tym temacie.
Z góry dziękuje
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:12   #1180
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Gdzie moge znaleźć informacje na temat: jak rozjaśnić skórę? W tym dziale czy innym? W wyszukiwarce jakoś się nie moge doszukać, a chciałabym się zaglębić w tym temacie.
Z góry dziękuje
w tym wątku jest wiele informacji na ten temat
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:42   #1181
Annikkiteru
Raczkowanie
 
Avatar Annikkiteru
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 39
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też mam pytanie Czy któraś z Was używa/używała podkładu Max Factor Lasting Performance o odcieniu 100 (fair) i 101 (ivory beige)?
Byłam bardzo zadowolona z tego podkładu, ale wcześniej miałam starszą wersję. Teraz zauważyłam w drogerii,że jest inne opakowanie. Tamta starsza wersja miała najjaśniejszy odcień - ivory,a ta obecne- fair i ivory beige. Pytałam w kilku drogeriach i mieli tylko odcień 105, który był zdecydowanie za ciemny. Dałam sobie wcisnąć Maybelline - Affinitone, bo Pani w drogerii uparła się,że najjaśniejszy odcień z teh serii będzie idealny. Stwierdziłam - co mi tam, wypróbuję. I jestem strasznie niezadowolona, bo zdecydowanie mi się odcina od reszty ciała Doszłam do wniosku, że wrócę do MF i zamówię na allegro.Ale jak patrzę na te odcienie, to 100 wydaje mi się wręcz trupio blady Miała któraś z Was może porównanie? Teraz sama nie wiem, czy kupić 100 czy 101. Strasznie mnie to denerwuje, że nie mają całej gamy kolorystycznej
Annikkiteru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 23:04   #1182
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Annikkiteru Pokaż wiadomość
Ja też mam pytanie Czy któraś z Was używa/używała podkładu Max Factor Lasting Performance o odcieniu 100 (fair) i 101 (ivory beige)?
Byłam bardzo zadowolona z tego podkładu, ale wcześniej miałam starszą wersję. Teraz zauważyłam w drogerii,że jest inne opakowanie. Tamta starsza wersja miała najjaśniejszy odcień - ivory,a ta obecne- fair i ivory beige. Pytałam w kilku drogeriach i mieli tylko odcień 105, który był zdecydowanie za ciemny. Dałam sobie wcisnąć Maybelline - Affinitone, bo Pani w drogerii uparła się,że najjaśniejszy odcień z teh serii będzie idealny. Stwierdziłam - co mi tam, wypróbuję. I jestem strasznie niezadowolona, bo zdecydowanie mi się odcina od reszty ciała Doszłam do wniosku, że wrócę do MF i zamówię na allegro.Ale jak patrzę na te odcienie, to 100 wydaje mi się wręcz trupio blady Miała któraś z Was może porównanie? Teraz sama nie wiem, czy kupić 100 czy 101. Strasznie mnie to denerwuje, że nie mają całej gamy kolorystycznej
Ja mam w domu ten 100, wstawię wieczorem zdjęcie jeśli chcesz
Faktycznie, jest jasny, ale na pewno nie trupio blady
A i zakupy to polecam na allegro, u nas w drogeriach nie uświadczysz niestety takich cudaśnych odcieni
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 23:12   #1183
Annikkiteru
Raczkowanie
 
Avatar Annikkiteru
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 39
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja mam w domu ten 100, wstawię wieczorem zdjęcie jeśli chcesz
Faktycznie, jest jasny, ale na pewno nie trupio blady
A i zakupy to polecam na allegro, u nas w drogeriach nie uświadczysz niestety takich cudaśnych odcieni
Będę bardzo wdzięczna Tą starszą wersję też kupiłam na allegro i byłam bardzo zadowolona, jeśli chodzi o odcień. Teraz nie chciałam czekać, to sobie powiedziałam,że już odżałuję te 20 zł więcej. Ale co z tego,jak nie mają tych najjaśniejszych odcieni Na zdjęciu z allegro mi się trochę ten odcień wydał taki trupio blady,ale skoro mówisz,że w rzeczywistości jest ok Myślałam też nad Revlonem,ale boję się,że nie trafię z odcieniem.
Annikkiteru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 07:12   #1184
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez filolozyca Pokaż wiadomość
ojej!
Czy mogłayś podać młodszej koleżance kilka adresów bibliograficznych, żeby urozmaicić jej ciężkie godziny, które spędza ślęcząc nad Tukidydesem i resztą ferajny?
Z góry dziękuję.
o, koleżanka po fachu proszę bardzo - na thelatinlibrary.com i perseus.tufts.edu w dziale Owidiusza znajdziesz Medicamina faciei feminae.
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 15:11   #1185
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

czy któraś z Was bliżej poznała się z tym Serum Rozjaśniającym Ziaji? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...asniajace.html
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:48   #1186
Annikkiteru
Raczkowanie
 
Avatar Annikkiteru
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 39
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jeszcze odnośnie Max Factor:

http://photos03.allegroimg.pl/photos...6/14/733261411

Miała któraś z Was styczność z tym różem? Na aukcji pisze,że to nowość. W żadnej drogerii nie widziałam,ale kolorki i konsystencja wydają mi się fajne. Jakoś nie mogę przekonać się do różu w kamieniu,a płynny ciężko gdziekolwiek dostać
Annikkiteru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 21:55   #1187
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Daję foty, w sztucznym świetle niestety

Lp ma różowy pigment, który mnie osobiście irytuje, no ale co kto lubi

Teraz nie używam żadnego podkładu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3703.jpg (91,7 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3713.jpg (134,7 KB, 143 załadowań)
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 22:12   #1188
Annikkiteru
Raczkowanie
 
Avatar Annikkiteru
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 39
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzięki A babka w drogerii mi wmawiała,że będzie za jasny dla mnie,a widzę,że powinien być ok.Jednak się zdecyduję Kiedyś używałam jakiegoś pudru z Rimmel'a.Ten to dopiero miał różowy odcień,czułam się dziwnie,patrząc w lustro Ja się bez podkładu nie obejdę,mam tu i tam czerwone kropeczki,a mam świra na tym punkcie Może kiedyś
Annikkiteru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:20   #1189
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam wszystkie Bledzioszki!
Jestem neofitką w tym wątki (niedawno stwierdziłam, że mam dosyć niemożności opalenia się wieć trzeba dać za wygraną i zostać bledziochem zamiast walczyć z naturą). Dotychczas (oj ja głupia.. ) byłam solaryjnym rozjaśnionym blondasem, bo z jakiegoś powodu to mi się podobało (a teraz wiem, że lepiej mi w ciemnych włosach bo jestem raczej typem zimowym z odrobiną lata - wg kolorów w których mi ładnie). Na końcu wiosny stwierdziałam, że to nie ma sensu i postanowiłam wrócić do normalności.
Z natury mam jasną jak "jasny gwint" skórę z jasnymi szarawo-beżowymi piegami gdy mnie słońce złapie. Ponieważ opalają mi się głównie piegi a cera robi się tylko trochę bardziej złotawo-różowa (pomimo brania betakarotemu) miałam tego dosyć. Wróciłam więc do mojego ciemno-brązowego koloru włosów i przestałam się opalać.
Bardzo się cieszę, że znalazłam grupę mądrych osób którym nie przewróciła w głowie moda ani presja społeczna.
A presja jest - fakt, szczególnie w lecie. Mi się zdażyło, że ktos spytał czy nie dostałam w tym roku urlopu albo czy nie jestem zmęczona, chora albo smutna... Szlag by trafił.. Co kurde komuś do tego czy się jest białym czy żółto-brązowym.
Teraz najlepsze- ponieważ mój TŻ jest pasjonatem kolorowych rybek i nurkowania- jadę więc za niecały tydzień do.. Egiptu.
I tu mamy problem. Bo jeśli w naszej Krainie Deszczowców można uniknąć słońca to tam już niestety nie. Więc pojadę z kilogramem filtrów SPF 50 .
Mam tylko problem z twarzą - mam skórę mieszaną, która w strefie T lubi robić niespodzianki. Kupiłam Biordermę Fluid SPF 50+ do cery tłustej i mieszanej, ale nie wiem, czy mi się sprawdzi. Krem też powinien nadawać się pod makijaż - nie lubię mieć na twarzy nic tłustego. Jeśli macie inne sprawdzone kremy to proszę o radę!
Co do makijażu to używam teraz Chanel Mat Lumiere Fluide nr 20 czyli najjaśniejszy - jest bardzo delikatny, nie super-kryjący, ale ładnie matowi i zarazem jakimś cudem rozświetla. Nie wygląda się po nim jak zombie albo wampirella, chociaż jest jasny. Ładnie stapia się z cerą i nie tworzy wyraźnej linii "brzegowej". Trzyma się dobre 8h. Na to puder transparentny i jaśniutki różowawy róż.
Poza tym, zgadzam się z opinią, że chyba wszyscy producenci sprzysięgli się przeciw bledziochom i robią podkłady dla mulatek.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 14:58   #1190
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja żeby podkreślić jeszcze bardziej bladość przyciemniłam włosy i teraz już jasne jak słońce(?), że bardzo kocham biel.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 16:16   #1191
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam,
zawsze byłam blada, lecz pół roku temu dowiedziałam się, że jakiekolwiek opalanie jest dla mnie niebezpieczne, więc postanowiłam (lub nie miałam wyboru) cieszyć się tym, co mam.

Z tego powodu mam takie pytanie: czy podkład Revlon Colorstay odcień 150 Buff jest tak jasny jak wygląda na zdjęciach?
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 20:12   #1192
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Witam,
zawsze byłam blada, lecz pół roku temu dowiedziałam się, że jakiekolwiek opalanie jest dla mnie niebezpieczne, więc postanowiłam (lub nie miałam wyboru) cieszyć się tym, co mam.

Z tego powodu mam takie pytanie: czy podkład Revlon Colorstay odcień 150 Buff jest tak jasny jak wygląda na zdjęciach?
Czy jest jasny..dla mnie zawsze za ciemny w zimie..
A najjasniejsza z Was nie jestem..duzo z Was ma jasniejsze cery wiec mysle ze bedzie za ciemny.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 20:21   #1193
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ponawiam pytanie:
Jaki dajecie krem na twarz, pod makijaż (mam mieszaną cerę), najlepiej SPF 50+???
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 17:33   #1194
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A co myślicie o bladej cerze i mocno podkreślonych ustach?
Ostatnio zaczęłam się tak malować, jakoś przestała mi się układać współpraca z cieniami, więc tylko leciutko 'doprowadzam oczy do stanu używalności' Więc generalnie stawiam na podkład/krem tonujący, korektor, meteoryty (moja nowa miłość ), róż + wyrazista szminka.
Chciałam wiedzieć, co o tym myślicie, bo w sumie nikt z moim znajomych tak nie robi (a przecież nie jest to zbyt wydumany pomysł) Czekam na wasze opinie
__________________
Gdy kiedyś poczujemy miły
Że nasze dni się wypełniły
Przez życie pójdę oglądając się wstecz
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 17:50   #1195
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja tak robię podkład + puder + czerwona szminka Ciekawie to kontrasuje z bladą twarzą i czarnymi włosami ;d
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 18:11   #1196
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez annamariar Pokaż wiadomość
A co myślicie o bladej cerze i mocno podkreślonych ustach?
Ostatnio zaczęłam się tak malować, jakoś przestała mi się układać współpraca z cieniami, więc tylko leciutko 'doprowadzam oczy do stanu używalności' Więc generalnie stawiam na podkład/krem tonujący, korektor, meteoryty (moja nowa miłość ), róż + wyrazista szminka.
Chciałam wiedzieć, co o tym myślicie, bo w sumie nikt z moim znajomych tak nie robi (a przecież nie jest to zbyt wydumany pomysł) Czekam na wasze opinie
Ja też tak robię
Tylko w zależności od tonacji ubrania biorę szminkę czerwoną, intensywnie różową lub fuksjową
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 18:20   #1197
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

to ja podaje moj przepis na uzyskanie przy pomocy makijazu idealnie bialej cery, ostrzegam jednak, ze ten sposob jest dobry tylko dla naprawde bladych, w przypadku, gdy macie cere ciut cimniejsza to mozecie spodziewac sie efektu maski.

A wiec:

Mineralny filtr Avene 50, lub bioderma mineralna 50+ dla jeszcze mocniejszego efektu

puder dr. Haushke do ciala

GOTOWE

ja dodaje jeszcze rozswietlacz i roz na policzki - po prostu magia! Zaden fluid, puder, compact nic nie potrafi zdzialac tego co polaczenie filtru z haushka. Na poczatku efekt jest bardzo "sztywny", ale po ok 30 minutach cera zaczyna oddychac i jest naturalnie

serdecznie polecam
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 19:30   #1198
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez annamariar Pokaż wiadomość
A co myślicie o bladej cerze i mocno podkreślonych ustach?
Ostatnio zaczęłam się tak malować, jakoś przestała mi się układać współpraca z cieniami, więc tylko leciutko 'doprowadzam oczy do stanu używalności' Więc generalnie stawiam na podkład/krem tonujący, korektor, meteoryty (moja nowa miłość ), róż + wyrazista szminka.
Chciałam wiedzieć, co o tym myślicie, bo w sumie nikt z moim znajomych tak nie robi (a przecież nie jest to zbyt wydumany pomysł) Czekam na wasze opinie
wg mnie to świetne
Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
to ja podaje moj przepis na uzyskanie przy pomocy makijazu idealnie bialej cery, ostrzegam jednak, ze ten sposob jest dobry tylko dla naprawde bladych, w przypadku, gdy macie cere ciut cimniejsza to mozecie spodziewac sie efektu maski.

A wiec:

Mineralny filtr Avene 50, lub bioderma mineralna 50+ dla jeszcze mocniejszego efektu

puder dr. Haushke do ciala

GOTOWE

ja dodaje jeszcze rozswietlacz i roz na policzki - po prostu magia! Zaden fluid, puder, compact nic nie potrafi zdzialac tego co polaczenie filtru z haushka. Na poczatku efekt jest bardzo "sztywny", ale po ok 30 minutach cera zaczyna oddychac i jest naturalnie

serdecznie polecam
ja krem Avene przypudrowuję hauszką i dla mnie takie połączenie to coś na kształt podkładu - o idealnie dobranym odcieniu
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 00:19   #1199
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No to dobrze, że nie jestem sama Bo w moim otoczeniu był generalny szok (zawsze miałam podkreślone oczy, a tu raptem zmiana i czerwona szminka ) no i oczywiście narzekanie, że wakacje przeszły a ja nadal jestem blada - i będę nadal
Zazdroszczę Wam tak jasnej cery, dla mnie avene jest odrobinkę za jasny, a z chęcią bym się o 1 ton wybieliła
__________________
Gdy kiedyś poczujemy miły
Że nasze dni się wypełniły
Przez życie pójdę oglądając się wstecz
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 06:06   #1200
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja jestem baaardzo blada- praktycznie biała, ale moja skora ma odcien zlotawy- i denerwuje mnie ze WSZYSTKIE podklady sa za ciemne i maja jakis rozowy dodatek...
Maluje sobie usta na jasno i rzesy dosc dokladnie- mam je dlugie. Do tego brwi musza byc perfect, roz na policzki i mowia ze jest tak 'slowiansko'

no i rudzielcem jestem... niestety.
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.