Z rudego na blond - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 14:18   #181
wilczucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Powrót do blondu z rudego. Pilne !!

Też przeżyłam coś podobnego. Pofarbowałam się na rudy, jednak zniechęciły mnie szybko pojawiające się odrosty (przy moim mega jasnym naturalnym blondzie nie wyglądało to za ciekawie) i wypłukiwanie się koloru. Koleżanka poleciła mi szampon przeciwłupieżowy Head & Shoulders. Myłam nim głowę wieczorem i zostawiałam szampon na całą noc. Rano myłam zwykłym szamponem. W międzyczasie moja fryzjerka kładła też na mój sprany rudy farbę - jasny blond. Muszę przyznać że po 2 farbowaniach nie widziałam zbytniej różnicy, a po miesiącu mycia w Head & Shoulders moje włosy zdecydowanie się wypłukały. Polecam ten sposób. Musisz jednak pamiętać, że Head & Shoulders wysuszy Ci włosy więc polecam zakup jakiejś dobrej odżywki - u mnie sprawdziła się Wella Pro Series.
Życzę powodzenia ;)
wilczucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 15:13   #182
Exootiic
Raczkowanie
 
Avatar Exootiic
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 43
Dot.: Powrót do blondu z rudego. Pilne !!

[Muszę przyznać że po 2 farbowaniach nie widziałam zbytniej różnicy, a po miesiącu mycia w Head & Shoulders moje włosy zdecydowanie się wypłukały. Polecam ten sposób. Musisz jednak pamiętać, że Head & Shoulders wysuszy Ci włosy więc polecam zakup jakiejś dobrej odżywki - u mnie sprawdziła się Wella Pro Series.
Życzę powodzenia [/QUOTE]

Czyli mam zacząć traktować je tym szamponem i pofarbować w tym czasie ? Nie chcialabym chodzić z plamami na glowie.. A wydaje mi się, że tak by to wydlądalo ..
Exootiic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:17   #183
wilczucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Powrót do blondu z rudego. Pilne !!

miałam na myśli to, że w moim przypadku farbowanie nic nie dało i o wiele bardziej polecam szampon :)
wilczucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 00:43   #184
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Powrót do blondu z rudego. Pilne !!

kup dekoloryzator elgonu lub produkt to modyfikacji koloru z matrixa i działaj
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:22   #185
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Z rudego na blond

Ja też zrobiłam mega błąd idąc do fryzjera i niestety zamiast miedzianego blondu wyszedł mi miedziany brąz.

A jeszcze do niedawna miałam piękny jasny blondzik ;((

Co byście mi poradziły żeby znów byc blondynką??
Nie mówie o jasnych blond włosach ale chociaż ciemny lub średni blond.
Do fryzjera na pewno już nie pójdę ;((

Wstawiam zdjęcia przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (32,6 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ruda.jpg (50,1 KB, 140 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:57   #186
xLittleblackprincessx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Z rudych na blond

Na początek powiem, że czytałam te wszystkie tematy o rozjaśnianiu, ale w zasadzie nic się z nich nie dowiedziałam.
Tak więc, jeszcze miesiąc temu byłam bardzo ciemną brunetką, prawie czarna. Rozjaśniłam włosy i wyszły mi mega marchewkowe (a u góry wręcz białe, bo miałam odrosty pomalowane rozjaśniaczem). Jednak po tygodniu/dwóch ładnie się zmył i jestem ruda (jednak bardziej naturalny odcień) tak więc, dziewczyny nie panikujcie jak wam wyjdzie marchewa po rozjaśnianiu, bo ona się spierze, przynajmniej ja tak miałam.
Ale minął tydzień, i pomalowałam włosy light ash blond (jasny popielaty blond). No i ładnie mi zakrył te białe od góry więc wyglądałam już jak człowiek. Ale włosy bardzo szybko mi rosną i w ciągu dwóch tygodni urosły mi ze 2cm co jest dużo jak na mnie. Teraz chce zrobić z nich blond (dość jasny, ale nie żadna platyna, jak na razie przynajmniej), ale nie wiem jak się do tego zabrać. Więc myślę o pewnych rzeczach:
1. rozjaśnić włosy jeszcze raz, jednak jestem pewna, że będę miała znowu białe na czubku głowy i boję się, że wcale się nie rozjaśnią a znowu będą mega rude
lub
2. nałożyć jasny blond farbę i liczyć, że mi zakryje rudy (co nie sądzę aby zadziałało, bo trudno jest zakryć czerwonawe odcienie)
lub
3. zaczekać trzy miesiące kiedy będę miała 50 funtów na fryzjera i przecierpieć do tego czasu z mega odrostami (czego nie chce i to bardzo xd)

Co doradzicie?
xLittleblackprincessx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:26   #187
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Z rudych na blond

zdjęcie włosów, będzie latwiej
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 08:34   #188
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Z rudych na blond

Cytat:
Napisane przez xLittleblackprincessx Pokaż wiadomość
Na początek powiem, że czytałam te wszystkie tematy o rozjaśnianiu, ale w zasadzie nic się z nich nie dowiedziałam.
Tak więc, jeszcze miesiąc temu byłam bardzo ciemną brunetką, prawie czarna. Rozjaśniłam włosy i wyszły mi mega marchewkowe (a u góry wręcz białe, bo miałam odrosty pomalowane rozjaśniaczem). Jednak po tygodniu/dwóch ładnie się zmył i jestem ruda (jednak bardziej naturalny odcień) tak więc, dziewczyny nie panikujcie jak wam wyjdzie marchewa po rozjaśnianiu, bo ona się spierze, przynajmniej ja tak miałam.
Ale minął tydzień, i pomalowałam włosy light ash blond (jasny popielaty blond). No i ładnie mi zakrył te białe od góry więc wyglądałam już jak człowiek. Ale włosy bardzo szybko mi rosną i w ciągu dwóch tygodni urosły mi ze 2cm co jest dużo jak na mnie. Teraz chce zrobić z nich blond (dość jasny, ale nie żadna platyna, jak na razie przynajmniej), ale nie wiem jak się do tego zabrać. Więc myślę o pewnych rzeczach:
1. rozjaśnić włosy jeszcze raz, jednak jestem pewna, że będę miała znowu białe na czubku głowy i boję się, że wcale się nie rozjaśnią a znowu będą mega rude
lub
2. nałożyć jasny blond farbę i liczyć, że mi zakryje rudy (co nie sądzę aby zadziałało, bo trudno jest zakryć czerwonawe odcienie)
lub
3. zaczekać trzy miesiące kiedy będę miała 50 funtów na fryzjera i przecierpieć do tego czasu z mega odrostami (czego nie chce i to bardzo xd)

Co doradzicie?
Obawiam się że farba jasny blond może Ci nie złapać tak jak bys tego chciała. Sama przechodziłam z rudych do blondu obecnie mam platynowy jaśniutki blond ale zajęło mi to sporo czau i pieniędzy....:/
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:21   #189
Gabryska27
Przyczajenie
 
Avatar Gabryska27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Z rudego na blond

Witam.Nie zaskocze niczym nowym-2 miesiace temu przerobilam sie na rudo czerwony.Wczesniej mialam platynowy blond(ciagle rozjasnianie gdyz swoj naturalny mam ciemny blond).Przez te 2 miesiace nakladalam farbe raz na tydzien bo tak mi sie cholernie wyplukiwal ten rudy ze wygladalam jak jakas ,,meliniara''-nie powiem ze to mi nie zniszczylo wlosow.Aktualnie juz mam dosc tej cholernej rudo-czerwonej glowy i chce znow blond.Myslalm o dekoloryzacji ale zastanawiam sie czy ta farba zejdzie do tego blondu(rozjasnianego) przed rudymi czy do naturalnego?Oczywiscie pojde do fryzjera bo nie mam zamiaru eksperymentowac w domu a potem maszynka do zera.....Jeszcze mam takie pytanie.Codziennie w ramach wyplukania tej cholery myje kilka razy pod rzad szamponem przeciwlupiezowym a potem nakladam oliwe z oliwek z zoltkiem,cytryna i olejkiem rycynowym zawijam folia i recznikiem i chodze 2 godziny.Potem znow myje wlosy i nakladam odzywki Johna Friedy i folia i recznik i tak chodze z godzine.Mam wiec pytanie czy ta mieszanka oliwy z oliwek,zoltka,cytryny i rycyny nie zniszczy mi wlosow?Teoretycznie powinno cudownie dzialac ale po zmyciu tej mieszanki szamponem mam takie ,,tepe'' wlosy ze bez normalnej odzywki ani rusz.Troche sie rozpisalam ale mam nadzieje ze przebrniecie.
Gabryska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:26   #190
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Z rudego na blond

a z jasnego blondu na delikatny rudy ? jak?
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 14:25   #191
Gabryska27
Przyczajenie
 
Avatar Gabryska27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Z rudego na blond

Wlosy sciete na krotko ale jestem platynowa blondynka....
Gabryska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 20:30   #192
myszunia63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Z rudego na odcien blondu ?

sama posiadalam rudy( czerwona lava) bez najmniejszego problemu sciaglam kolor nowym produktem Uwaga:bez amoniaku i rozjasniacza.Produkt nazywa sie Colour B4 niestety jedynym problemem jest ze nie ma go jeszce w polsce ja zakupilam go w Angli sciaga kazdy kolor od czerni,brozow i rudosci do koloru nazwalabym to piaskowego ( sredni blond)jezeli ktos ma zafarbowane wlosy nie permanentymi kolorami moze uzyc inny produkt z tej serii i powroci do naturalnego koloru. Produkt tzryma sie od 30-60min i trzeba podkreslam tzreba splukiwac to woda rowne 10min ani minuty krocej .Nparwde jestem zachwycona tym produktem rozjasnialam wlosy i z doswiadczenia wiem ze czesto robi sie 10 roznych kolorow na glowie a po tym preparacie spokojnie mozna wyjsc z domu ,wyplukuje on molekuly farb z wlosow czy jakos tak heh,Aha ok. tyg. nie powinno nakladac sie innych farb. http://www.co-operativepharmacy.co.u...gth/id-3533916 powodzenia dziewczynki
myszunia63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:09   #193
Karolina321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Smile Zmiana z rudego na naturalny

Cześć dziewczyny !
Swój naturalny kolor wlosów mam ciemny blond/jasny brąz. Pewnego pięknego dnia stwierdziłam że chciałabym mieć rude włosy, poszłam do sklepu, kupiłam farbę LOREAL blond miedziano złocisty [ http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-zlocisty.aspx ] i wyszedł na prawdę pięknie !! Zafarbowałam włosy dopiero dwa razy tą farbą, ale teraz stwierdziłam że mimo tego pięknego koloru nie będę niszczyć włosów i chcę wrócić do swojego naturalnego.. Tylko jak myślicie, jeśli kupie swoj naturalny kolor, zafarbuje się to nie bedzie juz takich odrostów bym musiala się znowu farbować ?? co zrobić by wrócić do swojego naturalnego koloru i nie farbować włosów już ??
Karolina321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:45   #194
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Zmiana z rudego na naturalny

Z rudego odcienia bardzo trudno zejsc do naturalnego. Jezeli polozysz na to np. farbe z poziomu 6/7 czyli ciemny blond to wyjdzie on z czerwona poświatą, moze od razu po farbowaniu bedzie ok ale po 3 myciach zauwazysz rude przebłyski. Jezeli nie przeszkadza Ci blond z miedziano rudą poswiata to spokojnie mozesz na taki przefarbować. Jezeli wlosy sie pofarbuje to jedynym sposobem żeby wrocic do swoich naturalnych to po prostu nie farbowac i dac im odrosnąć. Najlepiej wybrac odcien najbardziej zblizony do Twojego naturalnego a wiadomo ze idelanie taki sam nigdy nie wyjdzie ale zawsze odrost bedzie mniej widoczny niz np. przy platynie czy czerni. Jezeli zdecydujesz sie na farby drogeryjne nie wybieraj ciemniejszych odcieni, bo wyjdzie bardzo ciemnno. Najlepiej ten z pozoiomu 6 albo ewentualnie 7 bo one wlansie wychodza tak pomiedzy ciemnym blondem a jasnym brazem.
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 23:27   #195
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Pomóżcie błagam!!!

Mam naturalnie blond włosy, od 3 lat robię na rudo. Dzisiaj nałożyłam dekoloryzator Renee Blanche i wyszedł jasnorudy+ moje blond odrosty. Na to farba Garnier bardzo bardzo jasny blond => odrosty jasny blond reszta włosów nie tknięta Teraz chcę nałożyć na to jakiś rozjaśniacz, żeby wreszcie były choć trochę blond. Błagam doradźcie coś, co po nałożeniu na rude włosy zmieni je na blond
Załączam zdjęcie po dekoloryzacji. Teraz mam do tego jasne blond odrosty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1096.jpg (85,3 KB, 150 załadowań)
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm


Edytowane przez asiunia19021
Czas edycji: 2012-03-10 o 23:33
asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 07:16   #196
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Pomóżcie błagam!!!

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Mam naturalnie blond włosy, od 3 lat robię na rudo. Dzisiaj nałożyłam dekoloryzator Renee Blanche i wyszedł jasnorudy+ moje blond odrosty. Na to farba Garnier bardzo bardzo jasny blond => odrosty jasny blond reszta włosów nie tknięta Teraz chcę nałożyć na to jakiś rozjaśniacz, żeby wreszcie były choć trochę blond. Błagam doradźcie coś, co po nałożeniu na rude włosy zmieni je na blond
Załączam zdjęcie po dekoloryzacji. Teraz mam do tego jasne blond odrosty
Farba nie chwyciła ci bo miałaś za ciemne włosy. farby blond chwytają przeważnie juz rozjaśniane wcześniej włosy bądź naturalne blond dlatego odrosty chwyciło. Co do rozjaśniania. Poczekaj może ze 2 tygodnie i w tym czasie regeneruj i olejuj włosy.. ponieważ teraz je potraktowałaś farbą blond która pewnie troszkę je naruszyła a teraz chcesz je dodatkowo rozjaśnić co może je bardziej zniszczyć..
polecam poczekać a najlepiej żeby ktoś ci pomógł w rozjaśnianiu żeby wszystko dobrze wyszło i zaczynaj rozjaśniać włosy od dołu bo u góry masz juz jasne i byś miała popalone..
pozdrawiam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 17:55   #197
leo878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pomóżcie błagam!!!

Witam!
Ja od 2 lat farbuję włosy na rudo od 2miesięcy nic z nimi nie robiłam tzn nie farbowałam mam teraz wyprany rudy i zamierzam je rozjaśnić a potem położyć farbę jasny blond ale nie za jasny taki naturalny jak myślicie czy wyjdzie mi ładny blond czy może lepiej baleyage ?
leo878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:26   #198
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Pomóżcie błagam!!!

Cytat:
Napisane przez leo878 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja od 2 lat farbuję włosy na rudo od 2miesięcy nic z nimi nie robiłam tzn nie farbowałam mam teraz wyprany rudy i zamierzam je rozjaśnić a potem położyć farbę jasny blond ale nie za jasny taki naturalny jak myślicie czy wyjdzie mi ładny blond czy może lepiej baleyage ?

Jak rozjaśnisz te rude do blondu to wtedy spokojnie mozesz nałożyć blond farbe i powinna wyjść. ale uważaj z rozjaśniaczem nie rozjaśniaj sama najlepiej niech ci ktoś pomoze, bo bardzo szybko może wyjśc żółty zamiast blondu.
i koniecznie zobacz na opakowaniu tej farby jaki kolor musisz miec na głowie żeby wyszedł ten na farbie. idealnie taki jak na farbie nie wyjdzie na pewno ale podobny powinien wyjść.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 18:02   #199
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Z rudego na blond

jestem mało bystra - jeszcze raz:
jeśli zdarzy się tak, że jakaś sfrustrowana wizażanka na spłukany rudy nałoży taką blond farbę:
http://nokautimg2.pl/p-91-e2-91e230f...-210-blond.jpg

...to tej wizażance taki kolor nie wyjdzie, tak?
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 19:10   #200
hejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Z rudego na blond

W końcu widzę, że znalazłam się na kompetentnym forum. Również mam do Was pytanie, ponieważ za bardzo nie potrafię sobie poradzić z moimi przejściami z rudości, a więc:

Z natury mam jasny platynowy blond, pofarbowałam go farbą loreal excelence o nazwie "miedziano-złocisty blond", jak sama nazwa brzmi jest to blond - wyszedł mi dokładnie taki jak na opakowaniu http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-zlocisty.aspx . Teraz chciałabym wrócić do swojego blondu. W planach mam pofarbować na Blond złocisty farbą loreal preference. Jednak obawiam się, że mogę się skrzywdzić jakąś ładną zielenią bądź inną cudacznością. Moją prośbą jest jedynie na oko ocenienie, czy ten miedziany blond który teraz posiadam zalicza się do rudości, które mogą nie przyjąź blondu złocistego, ponieważ osobiście wydaje mi się, że nie jest on na tyle intensywny, aby zaliczyć go to definiowanego RUDEGO. Byłabym wdzięczna za pomoc.
hejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:03   #201
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez hejdi Pokaż wiadomość
W końcu widzę, że znalazłam się na kompetentnym forum. Również mam do Was pytanie, ponieważ za bardzo nie potrafię sobie poradzić z moimi przejściami z rudości, a więc:

Z natury mam jasny platynowy blond, pofarbowałam go farbą loreal excelence o nazwie "miedziano-złocisty blond", jak sama nazwa brzmi jest to blond - wyszedł mi dokładnie taki jak na opakowaniu http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-zlocisty.aspx . Teraz chciałabym wrócić do swojego blondu. W planach mam pofarbować na Blond złocisty farbą loreal preference. Jednak obawiam się, że mogę się skrzywdzić jakąś ładną zielenią bądź inną cudacznością. Moją prośbą jest jedynie na oko ocenienie, czy ten miedziany blond który teraz posiadam zalicza się do rudości, które mogą nie przyjąź blondu złocistego, ponieważ osobiście wydaje mi się, że nie jest on na tyle intensywny, aby zaliczyć go to definiowanego RUDEGO. Byłabym wdzięczna za pomoc.
Nie złapie ci nic a nic Jak dobrze pójdzie może chwycą jakieś pojedyncze refleksy. Jestem świeżo upieczoną blondynką, więc wiem co mówię. Żadna farba sobie nie poradzi. Jeśli masz odrosty, to farbując wyjdą mocno platynowe, a reszta zostanie jaka była Też myślałam, że dziewczyny tak tylko straszą, ale niestety to prawda- z rudego w blond graniczy z cudem A przynajmniej jest bardzo czasochłonne. Polecam rozjaśnianie pasemek lub całych włosów. To prawdziwy hardcore ale przynajmniej skuteczny
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:04   #202
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Nie złapie ci nic a nic Jak dobrze pójdzie może chwycą jakieś pojedyncze refleksy. Jestem świeżo upieczoną blondynką, więc wiem co mówię. Żadna farba sobie nie poradzi. Jeśli masz odrosty, to farbując wyjdą mocno platynowe, a reszta zostanie jaka była Też myślałam, że dziewczyny tak tylko straszą, ale niestety to prawda- z rudego w blond graniczy z cudem A przynajmniej jest bardzo czasochłonne. Polecam rozjaśnianie pasemek lub całych włosów. To prawdziwy hardcore ale przynajmniej skuteczny
Polecasz naprawdę?
Coś mi się to nie widzi. Żadne rozjaśnianie, lepiej zainwestować w wizytę u fryzjerki. Ja jednak daję sobie z tym spokój - nic na własną rękę - powierzę los moich włosów komuś bardziej kompetentnemu
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:49   #203
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Z rudego na blond

Przez kilka lat rozjasniałam wlosy (pasemka) po czym stwierdziłam,ze chce teraz farbowac całość farbą na blond. Mój naturalny kolor to ciemny blond wpadający w dość jasny brąz. Dziś poszłam do fryzjera i jak mnie zafarbowala to wyszły rude
teraz moje pytanie: czy jak będę teraz farbowac całość na blond to ten rudy kolor przejdzie na blond,czy wlosy pozostaną rude? będę wdzięczna za odpowiedź

Edytowane przez el_vestido_rojo
Czas edycji: 2012-04-19 o 20:03
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 07:26   #204
23nadzieja23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Z rudego na blond

Witam . Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Jestem naturalną blondynką (raczej ciemną) i zawsze rozjaśniałam włosy pasemkami. Rok temu coś mnie podkusiło i pofarbowałam całe włosy na ciemną miedź. Później były różne intensywne odcienie czerwieni. Obecnie mam na głowie taki spłukany kolor: http://alejka.pl/palette-deluxe-farb...en-nr-575.html Trochę bardziej wyblakły niż ta pani na farbie + odrosty. W związku z tym mam pytanie, czy uda mi się z powrotem uzyskać jasny blond? Jeśli tak, to jak mam to zrobić?
23nadzieja23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 14:48   #205
wiktoria26683
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Z rudego na blond

Cześć dziewczyny chciała bym wrócić do mojego naturalnego koloru, bo mam okropne odrosty ;/

Zdjęcie pod światłem;
http://yfrog.com/gidsc04224lj
trochę niewyraźne ale dobrze widać kolor moich włosów i odrostów przy dziennym świetle;
http://yfrog.com/2gdsc04232fpj
z lampą błyskową światło dzienne;
http://yfrog.com/fvdsc04233ej

Moje naturalne mają odcień ciemnego blondu,średniego taki "siwy", teraz mam jakieś niby brązowe, ale są też refleksy rude no i blond takie żółte zależy jakie światło. Ostatnia koloryzacja była z czewieni/rudości ciemnej spranej na brąz, który wyszedl ciemny ale z czasem się sprał.
Chciałam to jakoś rozjaśnić zeby zejść na ten swój, a potem ewentualnie lekko rozjaśnić.

Jak rozjaśnie to chciała bym położyć jakiś blond swój albo nie za ciemny, nie za jasny o taki ; http://www.kenzas.pl/2012_03_01_archive.html

Mam nadzieje, że mi jakoś doradzicie
wiktoria26683 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 21:42   #206
kateisgreat
Przyczajenie
 
Avatar kateisgreat
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez 23nadzieja23 Pokaż wiadomość
Witam . Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Jestem naturalną blondynką (raczej ciemną) i zawsze rozjaśniałam włosy pasemkami. Rok temu coś mnie podkusiło i pofarbowałam całe włosy na ciemną miedź. Później były różne intensywne odcienie czerwieni. Obecnie mam na głowie taki spłukany kolor: http://alejka.pl/palette-deluxe-farb...en-nr-575.html Trochę bardziej wyblakły niż ta pani na farbie + odrosty. W związku z tym mam pytanie, czy uda mi się z powrotem uzyskać jasny blond? Jeśli tak, to jak mam to zrobić?


na pewno nie możesz tego zrobić sama więc znajdź jakąś dobrą fryzjerkę, a uda Ci się wrócić do koloru bez zbędnego niszczenia włosów.
Zależnie o tego, jak reagują Twoje włosy, konieczna będzie dekoloryzacja bo nawet megamocny rozjaśniacz nie zrobi z czerwonego platyny

z tego, co czytałam na forum, czerwienie najtrudniej wywabić z włosa, jednak wbrew temu, co piszą niektórzy nie jest to niemożliwe. u mnie wystarczyła kąpiel rozjaśniająca by platynowy blond powrócił. z tym, że ja farbowałam włosy raz, farbą bez amoniaku i kolor się mocno nie zapigmentował ale czerwony był jak nic, a teraz go nie ma zostały paskudne żółte refleksy ale to wina fryzjerki, która położyła nieodpowiednią farbę już po kąpieli,

mam nadzieję, że fioletowy szampon sobie z tą żółcią poradzi, bo w tym tygodniu farbowałam włosy 3 razy przez nieudany eksperyment więc wolałabym dać im odpocząć.

pozdrawiam!
__________________
zapuszczam i ja! 30- 33- 36- 39- 41- 44- 47- 50
kateisgreat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:20   #207
jaononaono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Końskie
Wiadomości: 148
GG do jaononaono
Dot.: Z rudego na blond

Cześć.
Przez jakieś 2 lata farbowałam włosy na rudo, potem przez może 5-6 miesięcy miałam na głowie czekoladowy brąz sayosa, który mi się znudził. Nie farbowałam włosów przez jakiś czas, bo chciałam wórcić do naturalnego koloru, ale te odrosty mnie denerwowały
No i sięgnęłam po rozjaśniacz to jak to się skończyło nie muszę tłumaczyć
Poszłam do fryzjerki, no i nałożyła mi taki jakby karmelowy brąz. Włosy były zniszczone, więc je obcięłam. Bojąc się odrostów znów użyłam brązu sayosa no, ale wszystko się zmywało i przez jakieś 2-3 miesiące nie farbowałam włosó i wychodził ten rudy, więc użyłam (jakieś 2 tygodnie temu) rudej farby z venity, która oczywiście się sprała. Na głowie mam teraz 3 cm odrostów siwy, mysi blond i złoty sprany rudy. Chcę tą różnicę chociaż zmniejszyć bo jestem świadoma, że dopóki same włosy nie odrosną to to będzie i będzie. Włosy miałam strasznie zniszczone, ale na szczęście wracają do stanu przed farbowaniem (a "noworostów" mam mnóstwo) a pytanie moje jest takie: Czy mogę użyć farby z venity, w moim naturalnym kolorze żeby przykryć (choć trochę) te rudości? Czy może robić pasemka, ale boję się wtedy żeby fryzjerka nie popaliła mi włosów..
Co Wy na to?
Mam naturalny kolor taki sam jak wiktoria26683 a mój rudy jest bardziej miedziany

Edytowane przez jaononaono
Czas edycji: 2012-05-05 o 11:22
jaononaono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:38   #208
_wieczorynka_
Przyczajenie
 
Avatar _wieczorynka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 12
Dot.: Z rudego na blond

Zapytam jeszcze tutaj - może ktoś mi pomoże.
Włosy mam w kolorze takim jak na zdjęciu a marzy mi się blond..
Poradźcie proszę czym i jak zadziałać..Nie chcę mieć później kurczaka na głowie jak zacznę sama wymyślać..


Mój naturalny kolor to ciemny blond wręcz jasny brąz. Włosy wielokrotnie farbowane od bardzo jasnego blondu po ciemną czekoladę z różnymi odcieniami rudego.
Ostatnio cała głowa farbowana WELLA OGNISTA CZERWIEŃ ( grudzień 2011 ), w kwietniu u fryzjera balejage tylko z blondu ( dużo cienkich pasm, chyba rozjaśniaczem ).
Włosy podatne na farbowanie.

Czym je potraktować by później nałożyć ładną blond farbę o odcieniu który mi się marzy??

( zdjęcie jaśniejsze robione w sztucznym świetle halogenowym, zdjęcie ciemniejsze - robione dzisiaj rano przy oknie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4333.jpg (24,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4334.jpg (24,7 KB, 30 załadowań)
_wieczorynka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 06:40   #209
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Przez kilka lat rozjasniałam wlosy (pasemka) po czym stwierdziłam,ze chce teraz farbowac całość farbą na blond. Mój naturalny kolor to ciemny blond wpadający w dość jasny brąz. Dziś poszłam do fryzjera i jak mnie zafarbowala to wyszły rude
teraz moje pytanie: czy jak będę teraz farbowac całość na blond to ten rudy kolor przejdzie na blond,czy wlosy pozostaną rude? będę wdzięczna za odpowiedź
zostaną rude niestety...
musisz rozjaśnić chyba że fryzjer to zrobił to na razie tego nie rob bo szoda włosów niszczyć.. wogole nie idz juz do tego fryzjera.. chcialas blond a on ci rude zrobił! co za idiota! poto czlowiek idzie do fryzjera zeby miec wlosy takie jak chce a nie takie ja nie chce

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez jaononaono Pokaż wiadomość
Cześć.
Przez jakieś 2 lata farbowałam włosy na rudo, potem przez może 5-6 miesięcy miałam na głowie czekoladowy brąz sayosa, który mi się znudził. Nie farbowałam włosów przez jakiś czas, bo chciałam wórcić do naturalnego koloru, ale te odrosty mnie denerwowały
No i sięgnęłam po rozjaśniacz to jak to się skończyło nie muszę tłumaczyć
Poszłam do fryzjerki, no i nałożyła mi taki jakby karmelowy brąz. Włosy były zniszczone, więc je obcięłam. Bojąc się odrostów znów użyłam brązu sayosa no, ale wszystko się zmywało i przez jakieś 2-3 miesiące nie farbowałam włosó i wychodził ten rudy, więc użyłam (jakieś 2 tygodnie temu) rudej farby z venity, która oczywiście się sprała. Na głowie mam teraz 3 cm odrostów siwy, mysi blond i złoty sprany rudy. Chcę tą różnicę chociaż zmniejszyć bo jestem świadoma, że dopóki same włosy nie odrosną to to będzie i będzie. Włosy miałam strasznie zniszczone, ale na szczęście wracają do stanu przed farbowaniem (a "noworostów" mam mnóstwo) a pytanie moje jest takie: Czy mogę użyć farby z venity, w moim naturalnym kolorze żeby przykryć (choć trochę) te rudości? Czy może robić pasemka, ale boję się wtedy żeby fryzjerka nie popaliła mi włosów..
Co Wy na to?
Mam naturalny kolor taki sam jak wiktoria26683 a mój rudy jest bardziej miedziany
ojj ty biedna. znam to ja chcialam zakryc czerwien i tez mi nie wyszlo.. bo dobralam za jasna farbe i tez mi przebija.. zreszta mniejsza oto.. jesli chodzi o0 czerwieni i rudosci to ciężko się ich pozbyć.. hmm da się zakryć bardzo ciemnym brązem lub czernią. bo jak rozjasnisz to moze wyjśc dopiero pomarńcz..

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez _wieczorynka_ Pokaż wiadomość
Zapytam jeszcze tutaj - może ktoś mi pomoże.
Włosy mam w kolorze takim jak na zdjęciu a marzy mi się blond..
Poradźcie proszę czym i jak zadziałać..Nie chcę mieć później kurczaka na głowie jak zacznę sama wymyślać..


Mój naturalny kolor to ciemny blond wręcz jasny brąz. Włosy wielokrotnie farbowane od bardzo jasnego blondu po ciemną czekoladę z różnymi odcieniami rudego.
Ostatnio cała głowa farbowana WELLA OGNISTA CZERWIEŃ ( grudzień 2011 ), w kwietniu u fryzjera balejage tylko z blondu ( dużo cienkich pasm, chyba rozjaśniaczem ).
Włosy podatne na farbowanie.

Czym je potraktować by później nałożyć ładną blond farbę o odcieniu który mi się marzy??

( zdjęcie jaśniejsze robione w sztucznym świetle halogenowym, zdjęcie ciemniejsze - robione dzisiaj rano przy oknie )
Niema szans żeby na całośći blond ci chwycił.. hmm chyba rozjaśnianie jedynie tu pomoże a pozniej nałożenie odpowiedniej farby. Jak bedziesz miala rozjasniac to wez kogos do pomocy albo idz do fryzjera. Bo jak dasz samą farbę może ci wyjść na tych jaśniejszych pasmach tylko a na reszcie rudo
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:34   #210
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Z rudego na blond

No włacha
Ja poszłam do fryzjerki się pokazać, zaprezentować mój fantastyczny spłukany rudy i poprosić o poradę w sprawie farbowania.
Porada ograniczała się do: "na kiedy panią zapisać?"

Tak więc pojutrze farbowanie, zrobię zdjęcia przed i po, i będziecie wiedziały dlaczego warto wybrać fryzjera, a nie rozjaśniacz+dom (co sama kiedyś zrobiłam schodząc z niebieskiego do platyny... nawet nie pytajcie )
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:25:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.