Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 11:16   #211
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
może będzie dobrze
staram się .. już wepchałam w sibie aspirynkę i rutinoscrobin zapijam wszystko wapnem

agusia, na warszawskiej białołęce.
Eee, myślałam że w moich rodzinnych stronach, tj. w stronę Siedlec, jakieś 35 km za Warszawą Tam jest kilka różnych Choszczówek hehe

Mnie też coś rozłożyło, od kilku dni siedzę w domu i się kuruję a nie jest lepiej Ciągle kaszlę i zaczyna mnie z tego już klatka piersiowa boleć
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 11:27   #212
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wiesz, mnie właśnie też coś w klatce boli i promieniuje na plecy.. paskudne uczucie.. jeszcze nie kaszlę ni nic.. czuję się połamana, pieką mnie oczy i boli garło.. ale trochę może będzie lepiej jak aspirynka zadziała
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 11:47   #213
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja sierota wczoraj jak zmywalam makijaz zelem to przez ciagle zagladanie czy mi corka do specyfikow nie lezie, wpuscilam do oka troche tego cholerstwa... myslalam ze nieba lizne z bolu, takie to delikatne... i jeszcze cale oko czerwone mialam, i uczucie jakby ktos drzazge mi wbil. lzy ciurkiem lecialy. na szczescie po nocy jest ok, choc czasami jeszcze mi to oko lzawi.
pogoda mnie wkurza. jak w kalejdoskopie doslownie. deszcz, wiatr taki ze z mala wyjsc nie moge, a za chwile slonko pieknie swieci i goraco. ale co z tego skoro poprawa na gora 15-20 minut i od nowa. ciekawe czy w tym roku w ogole lato bedzie, czy ciagle tak do niczego?

wiecie wczoraj juz zrezygnowana zadzwonilam na nr z oglosznia do pracy w solarium... facet konkretny, powiedzial na czym mu zalezy (odpowiadalo mi) praca po 10h, bez zmienniczki, czyli musze byc w pelni dyspozycyjna, musze chciec pracowac a nie sie obijac (maja siec i duzo klientow wiec pracy nie brakuje) kasa miala byc konkretna. heh ale jak mi powiedzial ze juz ok 300 chetnych bylo to zwatpilam....i zbieralam szczene z podlogi. nawet nie probuje, to bez sensu.
a babka z gabinetu sie nie odzywa, zreszta nie spodziewalam sie ze sie odezwie. pewnie wybrala ktoras z tych ktore juz byly z nia umowione na probne dni. tylko nie wiem po co ja tam jechalam....
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 11:54   #214
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

paula, nie można tak rezygnować, trzeba walczyć! solarium to niby nie szczyt marzeń, ale dobre, żeby odbić się i szukać dalej nie łam się, jeszcze coś znajdziesz!!!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:30   #215
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula nie możesz tak podchodzić. Ja wiem z doświadczenia, że ponad połowa to oferty wysłane przez osoby, które nie dokładnie lub nawet wcale ogłoszenia nie przeczytały. Większość już na wstępie nie spełnia kryteriów. Serio! Tak to wygląda! Musisz próbować. Żeby wygrać trzeba grać (czy jakoś tak)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:32   #216
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wiem wiem, ale 300 osob? daj spokoj, tym bardziej ze nie wyrozniam sie niczym takim zeby skupiono sie w tym wypadku na mnie (wiadomo ze pewnie nie tylko bedzie patrzyl na to czy spelniam warunki okreslone w ogloszeniu ale tez na wyglad, a ja siebie jako wizytowki solarium nie widze ani opalona, ani wysoka, o szczuplosci nie wspominam

a teraz znalazlam nawet ogloszenie ale na umowe-zlecenie ale zadzwonie.
EDIT: nieaktualne...

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-06-05 o 12:36
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:38   #217
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
wiem wiem, ale 300 osob? daj spokoj, tym bardziej ze nie wyrozniam sie niczym takim zeby skupiono sie w tym wypadku na mnie (wiadomo ze pewnie nie tylko bedzie patrzyl na to czy spelniam warunki okreslone w ogloszeniu ale tez na wyglad, a ja siebie jako wizytowki solarium nie widze ani opalona, ani wysoka, o szczuplosci nie wspominam

a teraz znalazlam nawet ogloszenie ale na umowe-zlecenie ale zadzwonie.
eee tam pewnie przesadził I nie wiem co Ty chcesz od swojego wyglądu. Że nie opalona? To nie jest ważne. A wzrost Ci po co! Jesteś młoda, ładna i inteligentna. Szczupła też jesteś, widziałam fotki na NK więc nie zaprzeczaj!
O kompetentną osobę do pracy naprawdę ciężko. Jakbyś porozmawiała z większością, która się zgłosiła to by Ci pewnie ręce opadły
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 12:41   #218
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
eee tam pewnie przesadził I nie wiem co Ty chcesz od swojego wyglądu. Że nie opalona? To nie jest ważne. A wzrost Ci po co! Jesteś młoda, ładna i inteligentna. Szczupła też jesteś, widziałam fotki na NK więc nie zaprzeczaj!
O kompetentną osobę do pracy naprawdę ciężko. Jakbyś porozmawiała z większością, która się zgłosiła to by Ci pewnie ręce opadły
hehe, tylko te fotki to tak zrobione ze wygladam na szczuple, szczegolnie te ze slubu teraz nie mam za bardzo jak tam pojechac, moze pozniej sie uda, jak moj kierowca bedzie na miejscu
a tam, zawiezc papierki moge, kolejny raz hehe,

Dzieki za kopa w tylek
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:52   #219
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

przykład z ostatnich kilku dni. Szukaliśmy technologa drewna do pracy. Mieścimy się pod Gdańskiem. Już pomijam oferty typu skończyłem zawodówkę i to będzie moja pierwsz praca, ale napisał nawet facet z Poznania. Na pytanie czy chce się przeprowadzić do Trójmiasta, odpowiedź że nie. No to jak Pan chce dojeżdżać do pracy, odpowiedział że nie doczytał ogłoszenia
Do działu handlowego potrzebna była osoba z angielskim (średnim). Przychodziły osoby bez znajomości najmniejszej, bo może się uda. Mało tego bez najmniejszej wiedzy o komputerze.
Ostatnio przyszedł facet, któremu trzeba było odpowiedzi podpowiadać Nie umiał określić jakie programy zna. A co jest najlepsze, my jesteśmy naprawdę przyjazną firmą i nie mamy wygórowanych wymagań.
Tak jest z większością osób starających sie o dane stanowisko.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:53   #220
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
wiem wiem, ale 300 osob? daj spokoj, tym bardziej ze nie wyrozniam sie niczym takim zeby skupiono sie w tym wypadku na mnie (wiadomo ze pewnie nie tylko bedzie patrzyl na to czy spelniam warunki okreslone w ogloszeniu ale tez na wyglad, a ja siebie jako wizytowki solarium nie widze ani opalona, ani wysoka, o szczuplosci nie wspominam

a teraz znalazlam nawet ogloszenie ale na umowe-zlecenie ale zadzwonie.
EDIT: nieaktualne...
dobrze że "ciocia" Dominka się za Ciebie wzięła
ja osobiście (jako klientka) nie znoszę szczupło-wysoko-opalonych ekspedientek - toż to zwykle królewny są - a jako pracodawca nigdy bym takiej nie zatrudniała
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-05 o 12:54
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:55   #221
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a ja sierota wczoraj jak zmywalam makijaz zelem to przez ciagle zagladanie czy mi corka do specyfikow nie lezie, wpuscilam do oka troche tego cholerstwa... myslalam ze nieba lizne z bolu, takie to delikatne... i jeszcze cale oko czerwone mialam, i uczucie jakby ktos drzazge mi wbil. lzy ciurkiem lecialy. na szczescie po nocy jest ok, choc czasami jeszcze mi to oko lzawi.
pogoda mnie wkurza. jak w kalejdoskopie doslownie. deszcz, wiatr taki ze z mala wyjsc nie moge, a za chwile slonko pieknie swieci i goraco. ale co z tego skoro poprawa na gora 15-20 minut i od nowa. ciekawe czy w tym roku w ogole lato bedzie, czy ciagle tak do niczego?

wiecie wczoraj juz zrezygnowana zadzwonilam na nr z oglosznia do pracy w solarium... facet konkretny, powiedzial na czym mu zalezy (odpowiadalo mi) praca po 10h, bez zmienniczki, czyli musze byc w pelni dyspozycyjna, musze chciec pracowac a nie sie obijac (maja siec i duzo klientow wiec pracy nie brakuje) kasa miala byc konkretna. heh ale jak mi powiedzial ze juz ok 300 chetnych bylo to zwatpilam....i zbieralam szczene z podlogi. nawet nie probuje, to bez sensu.
a babka z gabinetu sie nie odzywa, zreszta nie spodziewalam sie ze sie odezwie. pewnie wybrala ktoras z tych ktore juz byly z nia umowione na probne dni. tylko nie wiem po co ja tam jechalam....
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
wiem wiem, ale 300 osob? daj spokoj, tym bardziej ze nie wyrozniam sie niczym takim zeby skupiono sie w tym wypadku na mnie (wiadomo ze pewnie nie tylko bedzie patrzyl na to czy spelniam warunki okreslone w ogloszeniu ale tez na wyglad, a ja siebie jako wizytowki solarium nie widze ani opalona, ani wysoka, o szczuplosci nie wspominam

a teraz znalazlam nawet ogloszenie ale na umowe-zlecenie ale zadzwonie.
EDIT: nieaktualne...
oj, Paula, Paula - z takim podejściem do życia to Ty nigdy nic nie znajdziesz

jestem "z drugiej strony barykady" i uwierz mi, porządnego pracownika ze świecą trzeba szukać
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 12:56   #222
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
oj, Paula, Paula - z takim podejściem do życia to Ty nigdy nic nie znajdziesz

jestem "z drugiej strony barykady" i uwierz mi, porządnego pracownika ze świecą trzeba szukać
Dzięki że potwierdziła ś moje słowa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:58   #223
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
dobrze że "ciocia" Dominka się za Ciebie wzięła
ja osobiście (jako klientka) nie znoszę szczupło-wysoko-opalonych ekspedientek - toż to zwykle królewny są - a jako pracodawca nigdy bym takiej nie zatrudniała
ja jak widzę takową to od razu mi się w głowie zapala światełko: ciekawe cóż ona umie i sobą reprezentuje - do tego ja ma jeszcze tapetę [nie makijaż, tylko tapetę] i tipsy to pierwsze skojarzenie - wiej Ilona
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:02   #224
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja jak widzę takową to od razu mi się w głowie zapala światełko: ciekawe cóż ona umie i sobą reprezentuje - do tego ja ma jeszcze tapetę [nie makijaż, tylko tapetę] i tipsy to pierwsze skojarzenie - wiej Ilona
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:07   #225
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula- podpiszę się pod wszystkim co dziewczyny wyżej napisały- nie możesz się poddać i musisz szukać dalej!
Jak znalazłam ogłoszenie z firmy, w której obecnie jeszcze pracuję też chciałam CV jednak nie wysyłać- bo niby 400 osób CV wysłało. Pomyślałam- co mi zależy- wysłałam i po 2tyg dostałam tę pracę! A kto by pomyślał- 20lat, słabe doświadczenie, studia w toku- także MOŻNA!

I nieważne czy to solarium czy biuro czy gabinet- musisz od czegoś zacząć a później coraz lepszą pracę będziesz miała! Trzymam mocno kciuki

Teraz mam straszne problemy z tą pracą- jak narazie ze wszystkich ofert, na które odpowiedziałam NIKT się nie odezwał! SZOK! Dużo ludzi z działu marketingu pozwalniali i tak to sobie tłumaczę- że starsi, bardziej doświadczeni szukają też pracy więc wygrywają. Pisałam Wam, że się coś ruszyło bo znajomy zna dyrektora marketingu w pewnej firmie i przesłał moje CV do niego i gdyby nie tam to ma iść dalej w obieg- ale to trochę potrać może... no i ja nie chcę po znajomości więć to ostateczność.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-06-05 o 13:08
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:12   #226
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

tak, tylko ze tyle razy sie juz nie udalo ze juz sie przyzwyczajam i od razu nastawiam sie negatywnie.
i tak mi sie wydaje ze z reguly w takie miejsca to wypindrzone paniusie zatrudniaja.. przynajmniej tam gdzie zdarzylo mi sie byc- takowe pracowaly. a osobiscie tez nie lubie takich pan w sensie nie podoba mi sie ich wyglad, jest przesadzony i nienaturalny moim zdaniem.

WI, wiem ze mozna. tylko ja juz pewnosci siebie takiej nie mam i mam dosc. a co do pracy po znajomosci- w obecnych czasach to czesto jedyna mozliwosc pracy...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:15   #227
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Teraz mam straszne problemy z tą pracą- jak narazie ze wszystkich ofert, na które odpowiedziałam NIKT się nie odezwał! SZOK! Dużo ludzi z działu marketingu pozwalniali i tak to sobie tłumaczę- że starsi, bardziej doświadczeni szukają też pracy więc wygrywają. Pisałam Wam, że się coś ruszyło bo znajomy zna dyrektora marketingu w pewnej firmie i przesłał moje CV do niego i gdyby nie tam to ma iść dalej w obieg- ale to trochę potrać może... no i ja nie chcę po znajomości więć to ostateczność.
ja nie chce agitować za załatwianiem czegokolwiek po znajomości - ale mysle że taka rekomendacja dla pracodawcy jest ważna - tym lepsza gdy pochodzi od osoby którą samemu sie ceni - mnie w każdym razie nie razi taka procedura w przypadku gdy przybiera postać listów polecających czy referencji i stoją za tym konkretne umiejętności czy dokonania - a nie jest wciskaniem przyslowiowego chrzesniaka na jakis stołek..
na tej samej zasadzie cenna jest poczta pantoflowa - jedna pani drugiej pani poleci mydełko dla dziecka, albo szampon (o minerałach nie wspominając)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:15   #228
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

White, olać czy po znajomości czy nie. To nie jest ważne, przecież wiesz że zasługujesz. Teraz bardzo dużo ludzi po znajomości załatwia, co wcale nie znaczy że nie się nie nadają. Po prostu trzeba jakoś sobie pomóc żeby Cię zauważyli. Wątpię żeby np. Maciej Stuhr się wybił gdyby nie tato, co wcale nie umniejsza jego talentu.
Ciocia JMW dobrze pisze
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-05 o 13:17
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:18   #229
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki że potwierdziła ś moje słowa
Ja tez potwierdzam. Od pół roku (albo i dłużej) szukam kogoś do pisania tekstów na stronę o starodrukach. Temat niszowy, ale dla studentów niektórych kierunków to powinien być pryszczyk, bo i tak mają zajęcia z historii języka. Praca co prawda dodatkowa ale jakoś brak chętnych na tę dodatkową kasę
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 13:20   #230
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a ja sierota wczoraj jak zmywalam makijaz zelem to przez ciagle zagladanie czy mi corka do specyfikow nie lezie, wpuscilam do oka troche tego cholerstwa... myslalam ze nieba lizne z bolu, takie to delikatne... i jeszcze cale oko czerwone mialam, i uczucie jakby ktos drzazge mi wbil. lzy ciurkiem lecialy. na szczescie po nocy jest ok, choc czasami jeszcze mi to oko lzawi.
pogoda mnie wkurza. jak w kalejdoskopie doslownie. deszcz, wiatr taki ze z mala wyjsc nie moge, a za chwile slonko pieknie swieci i goraco. ale co z tego skoro poprawa na gora 15-20 minut i od nowa. ciekawe czy w tym roku w ogole lato bedzie, czy ciagle tak do niczego?

wiecie wczoraj juz zrezygnowana zadzwonilam na nr z oglosznia do pracy w solarium... facet konkretny, powiedzial na czym mu zalezy (odpowiadalo mi) praca po 10h, bez zmienniczki, czyli musze byc w pelni dyspozycyjna, musze chciec pracowac a nie sie obijac (maja siec i duzo klientow wiec pracy nie brakuje) kasa miala byc konkretna. heh ale jak mi powiedzial ze juz ok 300 chetnych bylo to zwatpilam....i zbieralam szczene z podlogi. nawet nie probuje, to bez sensu.
a babka z gabinetu sie nie odzywa, zreszta nie spodziewalam sie ze sie odezwie. pewnie wybrala ktoras z tych ktore juz byly z nia umowione na probne dni. tylko nie wiem po co ja tam jechalam....
Paula jeżeli warunki Ci odpowiadają, to nie ma na co czekać. Mój Tż dostał pracę na stanowisku, na które aplikowało...800 osób!!! A jest to praca w fitness clubie. Nie miał żadnego doświadczenia w tej branży, ale się udało Musisz uwierzyć w siebie
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:34   #231
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

White, technicznie rzecz biorąc polecenie to najlepsza metoda rekrutacji i najskuteczniejsza (w sensie - dla firmy) (tak pokazują badania) więc nie ma co się krygować
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:04   #232
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ehh...wkurza mnie ta zabawa z minerałami
Nie wiem już gdzie tkwi problem.
Nie mam mega przetłuszczającej się skóry, ot normalna, w kierunku mieszanej. Nie ma znaczenia jakiej firmy podkładu użyję, waży się na twarzy! Jestem chyba ewenementem pod tym względem na wizażu Buffd waży się mocniej, meow np. zbiera się w zmarszczkach uwydatniając je
Nie ma znaczenia primer. Dzisiaj na policzek nałozyłam krzemionkę, na drugi mix z miki, boronu i krzemionki, na czoło nałożyłam mikę z silikonem. Na całą twarz położyłam meow.
Podkład zebrał się w mimicznej zmarszcze na czole i w bruzdach nosowo-wargowych niemal w tym samym czasie, czyli po ok. 1 h
Nie nakładam ogromnych ilości podkładu, próbka z EDM wystarczy mi na pewno na miesiąc codziennego używania. Krem też nie jest winny, problem pojawił się zanim zaczęłam go używać.
Używam pędzli z EDM. Testowałam joppe, buffd, edm, egm i meow
Jak się wkurze, to wypieprzę cały mineralny nabytek do kosza i będzie problem z głowy

Kurcze, za kasę, którą wydałam na minerałki, miałabym dobry, markowy podkład
Chciałam jeszcze ostatkiem chęci zamówić puder bambusowy z jedwabiem ale skoro w 90 % składa się z krzemionki, a ta chyba na mnie kiepsko działa, to nie wiem czy jest sens Szkoda mi już kasy, bo co nowego nie kupię, to i tak nie jestem zadowolona. Żal mi tylko tego świetnego efektu ,,make up-no make up,, zaraz po nałożeniu podkładu
Widzicie dla mnie jakiś ratunek ?
Nawet nie wiecie, jak wam zazdroszczę, że minerały wyglądają na was rewelacyjnie Ile ja bym dała, aby martwić się tylko odpowiednim doborem koloru
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:41   #233
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

będę się pomalutku żegnać, wyjeżdżam na upragniony urlop już najwyższa pora Słowacja czeka góry, cisza, wypoczynek na łonie natury..... to jest to czego mi potrzeba
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:22   #234
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II


No mam pewne opory- bo wolałabym sama (samodzielność wpajana przez lata przez rodziców- wiadomo) ale jak się nic nie dzieje po zgłaszaniu mojej kandydatury to "tonący brzytwy się chwyta" Z resztą zobaczymy czy to coś da. Znajomych w Warszawie nie mam praktycznie wcale a to jedyna osoba (na dodatek kolega z pracy TŻa), która może coś zdziałać- i choć właściwie nie znamy się długo to miał okazję podpatrzeć czym się zajmuję i jaki mam w to wkład.
Żeby tak po samej rozmowie można było człowieka ocenić... Mimo swojego młodego wieku naprawdę poważnie podchodzę do życia i pracy szczególnie Swoją drogą chyba się dobrze sprzedać nie umiem

Reniu- udanego wypoczynku na łonie natury

tootsie- nie wiem co mam Ci poradzić... może inne firmy jeszcze przetestować? może skóra się dłużej będzie przyzwyczajać?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:27   #235
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ok, jutro zawioze te dokumenty, bo w soboty tez pracuja. dzisiaj niesetety juz nie mam mozliwosci- kierowcy mego nie ma jeszcze, przyjedzie pozno. a autobusem nie pojade z mala w taka pogode bo to masakra jest. zreszta wolalabym sie nie pokazywac z dzieckiem na reku tam


za to wieczorem najprawdopodobniej pojade z Tz (swoja droga jak on mnie dzis wpienil po powrocie z pracy... myslalam ze go pogryze wrrr...) na zakupy do Alfy.. jakas akcja typu- noc znizek (od 20-24) mam tylko nadzieje ze moja mama dosc szybko sie uwinie, bo ma cos do zrobienia ale obiecala posiedziec z mala. moze upoluje jakis plaszczyk w nizszej cenie wreszcie... to humor by mi poprawilo

tootsie- ja radzilabym nie rezygnowac jeszcze. mze skora potrzebuje wiecej czasu. moze nie zmieniaj ciagle firm i primerow, daj skorze zareagowac na jeden rodzaj przynajmniej kilka dni, a jesli nic to nie da to probuj znow jakis czas inny, na pewno jest cos co bedzie ci odpowiadalo.

ja teraz testuje FD jako primer zeby porownac kazdy primer oddzielnie... i nie jest fajnie... po 3 godzinach zaczelo sie juz warzyc- czyli ryzio na razie najlepszy. wiec sie nie zalamuj i porbuj dalej.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-06-05 o 15:30
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:33   #236
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

White, szczerze? Nie mam ochoty testować już innych firm. Nie ma chyba wizazanki, której nie podpasowało 5 firm To jest tak głupie, że aż niewiarygodne
Na poczcie czekają nowe probki z EGM, nawet nie chce mi się specjalnie po nie jechać, bo wiem, że znowu będzie klops. Ale wiem, że w paczuszce będzie primer i karaibski różyk
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:49   #237
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
White, szczerze? Nie mam ochoty testować już innych firm. Nie ma chyba wizazanki, której nie podpasowało 5 firm To jest tak głupie, że aż niewiarygodne
Na poczcie czekają nowe probki z EGM, nawet nie chce mi się specjalnie po nie jechać, bo wiem, że znowu będzie klops. Ale wiem, że w paczuszce będzie primer i karaibski różyk
jeśli to Twoje pierwsze podejście do egm może okazać się jednak strzałem w 10. Wg mniej ich podkłady miją inne na głowę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:51   #238
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
White, szczerze? Nie mam ochoty testować już innych firm. Nie ma chyba wizazanki, której nie podpasowało 5 firm To jest tak głupie, że aż niewiarygodne
Na poczcie czekają nowe probki z EGM, nawet nie chce mi się specjalnie po nie jechać, bo wiem, że znowu będzie klops. Ale wiem, że w paczuszce będzie primer i karaibski różyk
Lumiere jeszcze nie testowałaś a wielu osobom tylko te podkłady pasują
Mi nie pasuje joppa, buff'd, po czasie wiem że lumiere też niezbyt jednak, edm zależy kiedy (prasowańce zawsze ) a najlepiej mi w egm. Także przetestuj chociaż jeszcze lumiere.
A różne formuły testowałaś?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:14   #239
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczęta, dziękuję za życzenia, były mi bardzo potrzebne po całej hecy z tablicami... Na szczęście teraz czeka mnie 4 dni wolnego od pracy, przy czym w poniedziałek mam egzamin, więc dużo nie powypoczywam Ale to ostatni - daj Boże...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:21   #240
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość

No mam pewne opory- bo wolałabym sama (samodzielność wpajana przez lata przez rodziców- wiadomo) ale jak się nic nie dzieje po zgłaszaniu mojej kandydatury to "tonący brzytwy się chwyta" Z resztą zobaczymy czy to coś da. Znajomych w Warszawie nie mam praktycznie wcale a to jedyna osoba (na dodatek kolega z pracy TŻa), która może coś zdziałać- i choć właściwie nie znamy się długo to miał okazję podpatrzeć czym się zajmuję i jaki mam w to wkład.
Żeby tak po samej rozmowie można było człowieka ocenić... Mimo swojego młodego wieku naprawdę poważnie podchodzę do życia i pracy szczególnie Swoją drogą chyba się dobrze sprzedać nie umiem
White brak wiary w siebie i umiejętności sprzedania się to generalnie cecha kobiet (choć nie lubię generalizować ) Ja mam dokładnie to samo Pamiętam ze kiedyś zrobiono takie badania na studentach w trakcie sesji. Egzamin z jakiegoś tam przedmiotu to był test wielokrotnego wyboru. Po teście przeprowadzono ankietę w której studenci mieli ocenić, jak im ten test poszedł. Faceci byli bardzo zadowoleni z siebie, byli pewni że poszedł super, ocenili się bardzo wysoko. Natomiast kobiety były niezadowolone, myślały o tym co zawaliły, że mogło byc lepiej i w ogóle że fatalnie poszło. Oczywiście oceniły się słabo. Wyniki egzaminów - i kobiety i mężczyźni napisali tak samo W tym względzie jestem typową kobietą
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.