Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-02-04, 10:56   #1
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk

Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy


Bardzo proszę o info, czym się to cudo różni od szamponu koloryzującego ? Nie znam się wcale, a chciałabym spróbować. Tylko boję się, że coś popsuję. Szampon jest łatwy w użyciu...
Napiszcie mi kochane jak długo się to utrzymuje na główce i czy mogę się nim rozjaśnić o 2 tony. I rzeczywiście nie ma odrostów ??? Jak to możliwe ???
Pomóżcie niedoinformowanej Kasi , prooooszę.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-04, 11:19   #2
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: farba- szampon L'Oreal, Casting Szampon trwale koloryzujący

JA UZYWAM TEGO "SZAMPONU" OD PÓŁ ROKU WYDAJE MI SIĘ ŻE TO JEST FARBA BO MÓJ KOLOR WŁOSÓW TO CIEMNY BRĄZ A UŻYWAM TEGO SZAMPONU W KOLORZE BRĄZ I WYCHODZI CIEMNA CZEKOLADA I SA WIDOCZNE ODROSTY ALE PRAWIE NIEZAUWAŻALNE DLA INNYCH OSÓB TYLKO JA JE WIDZĘ. OGÓLNIE JEST DOBRY NAPRAWĘ POLECAM.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-19, 16:30   #3
kfiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 16
czy casting sie zmywa???

bardzo prosze o odpowiedz, bo spotkalam sie z roznymi opiniami - czy szampon koloryzujacy casting loreal'a to zmywalny produkt czy nie??? dodam ze chodzi mi o kolor troche ciemniejszy od moich naturalnych wloskow, nie jest to drastyczna zmiana. A wiec - zmywa sie czy nie???
kfiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-19, 19:51   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: czy casting sie zmywa???

a jak pisze na opakowaniu?
ja wiem ze sie nie zmywa a juz napewno nie ciemne i czerwone odcienie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-07, 09:04   #5
Basia.1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 8
Casting-Loreal-prosze o opinie:)

Witam serdecznie!
Na forum Wizazu jestem pierwszy raz wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i prosze o opinie na temat szamponu koloryzujacego Casting Loreal. Prosze napiszcie jak oceniacie jego trwalosc i wplyw na wlosy. Czekam na Wasze opinie. Milego dzionka!!!
Basia.1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-07, 09:07   #6
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Casting-Loreal-prosze o opinie:)

wszystkie opinie znajdziesz tutaj http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1329 miłej lektury
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-07, 09:50   #7
milkyway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 150
Re: Casting-Loreal-prosze o opinie:)

ja dodam swoją: uważam że Casting jest super, bo:
- nie śmierdzi wcale
- daje bardzo naturalny kolor
- u mnie utrzymuje sie ok. sześciu tygodni, czyli tyle ile obiecuje producent
- zmywa się bardzo równomiernie, niezauważalnie, u mnie nie widać zupełnie żadnych odrostów
- nie niszczy włosów tak jak farby których wcześniej używałam, nabłyszcza je i pogrubia ( ale to chyba robi każdy szampon koloryzujący.
bardzo polecam!
milkyway jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-08, 09:28   #8
MartaPiechota
Raczkowanie
 
Avatar MartaPiechota
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Re: Casting-Loreal-prosze o opinie:)

To jest bardziej farba niz szampon,ale nie niszczy włosówUżywam tego specyfiku od 2 lat, moje włosy są błyszczące, ładnie pachną po farbowaniu, dobrze się układają, nie powstaje mi szopa kłąków na głowie.Jestem bardzo zadowolona.
MartaPiechota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 09:58   #9
Jagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 18
GG do Jagna
Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Już nie wiem co mam robić. Od dawna rozjaśniam włosy i nie są w najlepszym stanie, ale tragicznie też nie jest. Pozostawienie naturalnego koloru nie wchodzi w grę, bo jest szary, mysi, nie lubię go Teraz się zastanawiam czym będzie bezpieczniej je rozjaśniać: Castingiem - są dwa ładne blondy, czy pozostać przy baleyage robionym przez fryzjerkę, która pracuje na farbach Goldwell. Niby baleyage bezpieczniejszy, ale jednak włosy rozjaśniane są farbą z amoniakiem a Casting podobno włosów nie niszczy...Co ja mam robić? Pani Grażynko...? Dziewczyny....?
Jagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 11:45   #10
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

witam !!! powiem ci tak moja kolezanka ma brazoowe wlosy i bardzo czesto je maluje i rozjasnia Kiedys doszlo do tego ze fabra jee zlapac nie chciala bo tak jzu miala zniszczone wlosy Poweiedzialam jeje wtedy ze musi chwilke poczekac aby wlosy odpoczely pOszla do fryzjera zrobila pasemka ale nie mama pojecia jaka farba Szczerze mnie sie woglole nie podobalo Pasemka miala jakies takie zolte ale nie wiem czy dlatego ze czesto malowala czy fryzjerka ejje za dlugo trzymala Co do tej farby Goldweel to jak sie nei myle to sa to farby wella i ja mialam robionyy taki balejaz farba walla (w bardzo dobrym zakladzie) balama sie poniewaz to bylo moje pierwsze malowanie wloskow ale bylam bardzo zadowolona a oto fotki moich wloskow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (31,3 KB, 1538 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,1 KB, 1731 załadowań)
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 12:14   #11
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Ja bym polecała baleyage ja rozjasniam włosy co jakiś czas (duużo pasemek) naprawde rzadko bo z 4 razy w roku bo bardzo powolutku rosną ale mimo wszystko coraz bardziej się wysuszają i czuję, że robi się sianko jak dobrze ich nie pielęgnuję Po baleyagu włoski lśniły były mięciutkie i miłe w dotyku czułam, że odżyły mimo, że miałam więcej blondu (tak jak chciałam)i jak dobrze pamiętam miałam też robione na Goldwell
Jestem za baleyage'm !!
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-27, 12:38   #12
Jagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 18
GG do Jagna
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Monika, śliczne masz te kolory. Ja teraz też mam taki melanż brązu i blondu, ale nie mam takich ładnych włosów jak Ty...
Rossi, dzięki za oddany głos. A teraz czym rozjaśniasz?
Jagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 18:16   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Goldwell i Wella to dwie rozne firmy!!
prozsek do pasemek Goldwelli jest duzo delokatniejszy od Welli, farby sklepowe od firmowych rowniez!
napewno dobra fryzjerka nie zniszzcy ci wlosow tak jak ty mozesz sobie sama
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 19:37   #14
Jagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 18
GG do Jagna
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Pani Grażynko, dziękuję za odpowiedź
To znaczy, że bezamoniakowym Castingiem można sobie zrobić krzywdę? Myślałam, że ten akurat produkt jest raczej bezpieczny...
Jagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 19:43   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

jeszce nie spotkalam sie z takim produktem , ktory nie zawiera amoniaku i rozjasnia wlosy, wiec nie o to chodzi, pewnie uzywa sie go juz na rozjasniopne wlosy lub zawiera on jakis inny srodek ktory rozjasnia wlosy
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 21:02   #16
Jagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 18
GG do Jagna
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Przyznam się, że nie sprawdzałam składu Castingu a nawet gdyby, to znam się na chemii jak zawodnik Sumo na balecie, więc nic by mi to nie dało. Reklamowany jest jako bezamoniakowy. Mój baleyage mi się podoba, tyle, że przy dwójce małych dzieci zabieg we własnym domu a trzygodzinna wizyta u fryzjera to różnica Ale po wieloletnim rozjaśnianiu farbami drogeryjnymi nie mogę sobie pozwolić na dodatkowe zniszczenia na mojej głowie dlatego tak nudzę. Dziękuję za cierpliwość
Jagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 21:41   #17
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

ja nie uwazam ze nudzisz!
wrezcodwrotnie, ciesze sie ze mnie pytasz ,i ze ja moge sprobowac odpowiedziec, ale nie zawsze potrafie, poniewaz nie znam dzialania wszystkich kosmetykow, ani tych w detalu jak rowniez tyh profesjonalnych, bo kto moze znac dzialanie wszystkich??
co potrafie i w czym mam wiedze to moge ja pzrekazac!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 21:57   #18
Jagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 18
GG do Jagna
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Dziękuję serdecznie!
Jagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-10-27, 23:55   #19
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Jagna napisał(a):
............. A teraz czym rozjaśniasz?
Nie wiem za bardzo czy to pytanie bylo do mnei czy do Rossi ale jesli chodzi o mnei to od tamtej pory ejscze nie bylam nie chec chodzic zbyt czesto odrostow prawie nei widac bo tak mama zrobiny a moje wloski sie kreca jak widac to na zdjeciu wiec tym bardziej nei widac tak odrostow ale mysle ze przed swietami bozego narodzenia pojde znowu jednak nie bede sama tego robila Pojde do tego samego salonu i amam nadzieje ze bedzie mi ta sama pani robila ja sie boje takich rzeczy sama robic WWychodze z tego zalozenia ze to nosze na glowie kazdy to widzi wiec chce aby bylo dobrze zroione a ja moglabnym sobie tylko popsuc Oczywiscie jak ktos umie sam sobie robic to aj nie widze w tym nic zlego) aj tez jestem za baleyagem abys sobie zrobila bo zawsze to ladniej wyglada wloski sie tak ladnie wtapiaja ... Pozdrawiam i ciesze sie ze podobaja ci sie moje wloski
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-28, 10:18   #20
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Casting - blond, czy rozjaśnianie u fryzjera? Jestem głupia :(

Jagna jeżeli chodzi o mnie to najczęściej włoski rozaśnia mi koleżanka w domu i przynosi ze sobą ten rozjaśniacz
"fryzjerski" i sama go porcjuje i rozrabia broń boże ten sklepowy z joanny!! Raz mi się zdarzyło, że do fryzjerki nie przyjechała przedstawicielka(tak przynajmniej sie mi tłumaczyła..) i nie miała rozjaśniacza iii... skoczyła do sklepu obok i robiła mi na Joannie od tamtej pory zrobiły sie sianowate i trudne do rozczesania po umyciu Juz tam nigdy nie poszłam i nie pójde...ehh co za ..
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 09:28   #21
zwcxWCcy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 21
Loreal Casting- na cale wlosy, czy bardziej na odrosty? POMOZCIE!!!

Kilka miesiecy temu zafarbowalam wlosy "niby" szamponem Loreal Casting, czarnym. Napisalam "niby" bo kolor tylko lekko wyblakl, a odrosty zostaly. Naturalny kolor wlosow mam sredni braz. Potem znow zafarbowalam wlosy, tym samym szamponem, ale tym razem na ciemny braz. No i efekt byl taki, ze wlosy mialam ciemne, ale odrosty jasniejsze. No i teaz znow chce zafarbowac wlosy, tez tym szamponem, ale znow na czarno i nie wiem jak mam go nalozyc. Czy jezeli rozprowadze go na calych wlosach, to pokryje on rownomiernie cale, czy znow odrosty beda mialy jasniejszy kolor? Pomozcie bo nie wiem jak mam ten szampon nalozyc!!
zwcxWCcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 11:28   #22
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Loreal Casting- na cale wlosy, czy bardziej na odrosty? POMOZCIE!!!

wiesz?? ja mailam ten sam problem tym samym kolorkiem-mial zejscpo 6tyg. i nei mialo byc odrostow!!!!!!-NIEWIEDZIALAM CO ROBIC WIEC MUSIALAM WKOLO FARBOWAC NIM.Powiem ci ze ten szampon jak kladalm go na calych wlsoach zeby kolor byl rownomierny-znsizczylam sobei je bardzije niz po rozjasniaczu.Dobrze sie zastanow czy an pewno chcesz na czarno-wiesz potem ejst na rpawde bardzo trudno zejsc z teog koloru do naturalnego.fryzjerki sie dziwily bo to szamponem robilam a nei chcalo sie rozjasnic i mialam duzy proble.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 16:27   #23
joanna20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 68
szampon koloryzujacy CASTING loreala

ile kolor trzyma sie na wlosach rozjasnianych???????????? ?
joanna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 19:35   #24
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: szampon koloryzujacy CASTING loreala

powiem tylko tak: szamponu tego uzywalam przez rok-bo jak na opakowaniu bylo ze po 6tyg. sie zmyje i nei bedize widac odrostow tak u mnei skoncyzlo sie ciaglym farbowaniem bo nei mgolam go domyc a odrsty byly widoczne a moje wloski byly gorzej wyszuszone niz po rozjasniaczu.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 21:27   #25
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: szampon koloryzujacy CASTING loreala

A ja go lubie najbardziej. Juz chyba 4 raz sobie nim robiłam - kolor "czern". Włoski mam po nim błyszczące i nawet miekkie. No ale w sumie to nie wiem czy to zasługa Loreala czy Rigenolu. Tak czy siak, dla mnie jak na razie najlepszy, a probowałam juz innych.

A jak na rozjaśnianych... Hm... Nie wiem.
iff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 08:30   #26
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: szampon koloryzujacy CASTING loreala

kolor raczej nie wyjdzie taki jak na opakowaniu a trzyma sie tez slabiej.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 09:12   #27
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: szampon koloryzujacy CASTING loreala

aja polecam szampon koloryzujacy Marion poogladaj sobie na KWC jego recenzje, jest swietny
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 13:21   #28
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Dziewczyny przymierzam sie do farbowania wloskow i kusi mnie Loreal Casting,odcien kasztan.Czy moze ktoras z Was go uzywala??Bede wdzieczna za fotki..Jak wychodzi na wloskach??Czy bardzo ciemno???Jak okreslibyscie ten kolorek??Jak sie splukuje(tzn na jaki kolor??).Sorki za tyle pytan,ale bardzo bym sie chciala tego wszystkiego dowiedziec.Ostatnio uzylam Safiry 'Sloneczny bursztyn' i kolor wyszedl calkiem,calkiem inny niz na opakowaniu do tego szybko sie splukal i teraz po 3tygodniach jest taki nijaki.. Nakladalam ta farbe na jasny blond,teraz moje wloski sa..trudno okreslicTo chyba jasny wyplowialy braz
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 14:35   #29
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

ja używałam Castingu dwóch odcieni bodajże 35 i 37 (ale nie pamiętam dokładnie nr tak mi się wydaje że tych) w każdym bądz razie byłam bardzo zadowolna z niego. Casting (przynajmniej tak wynika z moich własnych doświadczeń) zawsze mi wychodził na włosach trochę ciemniejszy niż kolor na opakowaniu. Co do zmywania to mi zmywał się prawie nie zauważalnie tzn równo bez żadnych odrostów ani innych takich przyjemności (być może dlatego, że nie używałam go do jakiejś radykalnej zmiany koloru tylko do odświeżenia swojego naturalnego koloru) - a kolor trzymał się dość długo.
Ja w każdym razie jestem z niego baaaardzo zadowolona i z przerażeniem odnotowywuję fakt, że coraz trudniej jest go znaleść w sklepach a jeśli juz jest to w niewielkiej gamie kolorystycznej bedąc np na wakacjach we Włoszech znalazłam odcienie Castingu których nigdy nie spotkałam w Pl ...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 20:25   #30
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez Moniquee
ja używałam Castingu dwóch odcieni bodajże 35 i 37 (ale nie pamiętam dokładnie nr tak mi się wydaje że tych) w każdym bądz razie byłam bardzo zadowolna z niego. Casting (przynajmniej tak wynika z moich własnych doświadczeń) zawsze mi wychodził na włosach trochę ciemniejszy niż kolor na opakowaniu. Co do zmywania to mi zmywał się prawie nie zauważalnie tzn równo bez żadnych odrostów ani innych takich przyjemności (być może dlatego, że nie używałam go do jakiejś radykalnej zmiany koloru tylko do odświeżenia swojego naturalnego koloru) - a kolor trzymał się dość długo.
Ja w każdym razie jestem z niego baaaardzo zadowolona i z przerażeniem odnotowywuję fakt, że coraz trudniej jest go znaleść w sklepach a jeśli juz jest to w niewielkiej gamie kolorystycznej bedąc np na wakacjach we Włoszech znalazłam odcienie Castingu których nigdy nie spotkałam w Pl ...
A ja ostatnio sie zdziwilam,bo widzialam wiecej tych odcieni. wprowadzili nowe
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.