Lakiery hybrydowe - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-02, 09:42   #3121
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Moja nowa miłość
piękne

paznokcie przedłużasz czy masz swoje takie długie? niesamowicie to wygląda widać, że wiosna idzie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 10:38   #3122
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Moja nowa miłość
Moj miętowy Estetiq 107 jest niemal identyczny
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 10:39   #3123
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
piękne

paznokcie przedłużasz czy masz swoje takie długie? niesamowicie to wygląda widać, że wiosna idzie
eeeeee to nie moje a z internetow
mam za to tego mollona i dzis planuje wymalowac sie nim od stop do dloni
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 10:59   #3124
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
eeeeee to nie moje a z internetow
mam za to tego mollona i dzis planuje wymalowac sie nim od stop do dloni

aaa ja myślałam, że Twoje

Ja następny zrobie sobie cielisty, jakoś lubie takie kolorki, za pastelami nie przepadam, ale musze sie do nich przełamać na wiosne hybrydy mam od zeszłej soboty (nadal w stanie idealnym na bazie, kolorówce i topie Estetiq) i dziennie walcze żeby nosić je jak najdłużej. Już od dwóch dni mam ochote je zmienić
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 11:39   #3125
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja dluzej niz tydzien nie wytrzymuje bo albo kupie nowy kolor i chce testowac, albo jeden pazur mi sie zlamie, albo jeszcze jakies inne cudo W kazdym razie dzis zmieniam i kropka !

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 13:07   #3126
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny obiecałam zdać relację z lakierów tifton, w piątek sobie robiłam...

wygrzebywanie z tej buteleczki porażka lakiery są nowe a już ją trzeba przechylać nie wiem co to będzie jak ich ubędzie tak się zastanawiam czy tam jest 5 ml może to kwestia butelki

zakładka z wolnego brzegu standardowo mi się nie utwardziła i lakier podkurczył się też odrobinę na samych końcach choć wydaje mi się, że mniej niż CZ (może coś z moją lapmą nie tak)

malowałam kolorami 30 cappuccino i 32 cameo niestety trzy warstwy były konieczne, (na jednej ręce starałam się dać grubiej i smugi się porobiły, na kolejnej ręce dawałam cienkie warstwy ale 3) zobaczymy jak będzie z innymi kolorami i jak ogólnie z trwałością myślę, że na bazie Gelish nie będzie problemów
o proszę, a miałam kupować lakier na próbę wyczaiłam, że u mnie w mieście jest dystrybutor indigo, ciekawa jestem tylko czy cena będzie taka sama jak w sklepie internetowym czy wyższa w sumie chciałam kupić kolorek miss universe widziałam na fb Indigo, jest śliczny !! ale zamawiać na necie się w ogóle nie opłaca, 15 zł za przesyłkę to jakaś przesada z przesyłką wychodzi 44 zł za lakier 5 ml to stanowczo za dużo tym bardziej, że chce przetestować tą firmę, jeśli cena stacjonarnie będzie niższa niż 44 zł to kupuję bez zastanowienia

co do Tiftona to wygrzebywanie lakieru z opakowania jest raczej irytujące:/ nie powinni robić takich buteleczek, które utrudniają użytkowanie lakieru i teraz mam dylemat, mam klientkę która męczy mnie abym zamówiła jakiś popielaty kolor, musi być bardzo jasny taki gołębi popielaty, PST5 z C.Z. mam i jak dla niej jest za ciemny, możecie coś doradzić ? Tifton ma podobny 29, ale jak piszecie, że kryją po 3 warstwach i ciężko wygrzebać z buteleczki to już sama nie wiem czy zamawiać Indigo nie ma podobnego koloru? nie chce zamawiać drogich lakierów bo jest to kolorek raczej mało popularny tym bardziej teraz kiedy wiosna za pasem
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 13:29   #3127
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
o proszę, a miałam kupować lakier na próbę wyczaiłam, że u mnie w mieście jest dystrybutor indigo, ciekawa jestem tylko czy cena będzie taka sama jak w sklepie internetowym czy wyższa w sumie chciałam kupić kolorek miss universe widziałam na fb Indigo, jest śliczny !! ale zamawiać na necie się w ogóle nie opłaca, 15 zł za przesyłkę to jakaś przesada z przesyłką wychodzi 44 zł za lakier 5 ml to stanowczo za dużo tym bardziej, że chce przetestować tą firmę, jeśli cena stacjonarnie będzie niższa niż 44 zł to kupuję bez zastanowienia

co do Tiftona to wygrzebywanie lakieru z opakowania jest raczej irytujące:/ nie powinni robić takich buteleczek, które utrudniają użytkowanie lakieru i teraz mam dylemat, mam klientkę która męczy mnie abym zamówiła jakiś popielaty kolor, musi być bardzo jasny taki gołębi popielaty, PST5 z C.Z. mam i jak dla niej jest za ciemny, możecie coś doradzić ? Tifton ma podobny 29, ale jak piszecie, że kryją po 3 warstwach i ciężko wygrzebać z buteleczki to już sama nie wiem czy zamawiać Indigo nie ma podobnego koloru? nie chce zamawiać drogich lakierów bo jest to kolorek raczej mało popularny tym bardziej teraz kiedy wiosna za pasem
Dodaj do PST5 trochę białego i się rozjaśni, moja znajoma tak właśnie czaruje mniej popularne kolory, które wyśniły się klientkom Oczywiście wymiąchaj kilka kropli na jakimś spodeczku czy czymś takim zeby nie spaprac calego lakieru. Dla jednej klientki chyba nie opłaca się zamawiać.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 13:43   #3128
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
o proszę, a miałam kupować lakier na próbę wyczaiłam, że u mnie w mieście jest dystrybutor indigo, ciekawa jestem tylko czy cena będzie taka sama jak w sklepie internetowym czy wyższa w sumie chciałam kupić kolorek miss universe widziałam na fb Indigo, jest śliczny !! ale zamawiać na necie się w ogóle nie opłaca, 15 zł za przesyłkę to jakaś przesada z przesyłką wychodzi 44 zł za lakier 5 ml to stanowczo za dużo tym bardziej, że chce przetestować tą firmę, jeśli cena stacjonarnie będzie niższa niż 44 zł to kupuję bez zastanowienia

co do Tiftona to wygrzebywanie lakieru z opakowania jest raczej irytujące:/ nie powinni robić takich buteleczek, które utrudniają użytkowanie lakieru i teraz mam dylemat, mam klientkę która męczy mnie abym zamówiła jakiś popielaty kolor, musi być bardzo jasny taki gołębi popielaty, PST5 z C.Z. mam i jak dla niej jest za ciemny, możecie coś doradzić ? Tifton ma podobny 29, ale jak piszecie, że kryją po 3 warstwach i ciężko wygrzebać z buteleczki to już sama nie wiem czy zamawiać Indigo nie ma podobnego koloru? nie chce zamawiać drogich lakierów bo jest to kolorek raczej mało popularny tym bardziej teraz kiedy wiosna za pasem
Pisałam już kiedyś o tym że w Indigo za zamówienie powyżej 100zł przesyłka kosztuje 5zł
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 13:47   #3129
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

wiem jednak nie widzi mi się kupować od razu za 100 zł tylko dla tańszej przesyłki, testując jakąś firmę zawsze zamawiam jeden kolor na próbę, w razie gdyby nie przypadł mi do gustu np. pod względem gęstości jestem stratna dużo mniej
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:09   #3130
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

na pewno przypadnie Ci do gustu
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:25   #3131
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja mam dość nietypowe pytanie i z góry przepraszam ze w tym wątku: czy nie znacie jakiś zwykłych lakieromaniaczek? mam trochę lakierów i musze się ich pozbyć dość pilnie
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 14:38   #3132
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja sama się zastanawiam co zrobić ze swoimi lakierami do paznokci, mam ich ponad 250.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:45   #3133
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
A ja mam dość nietypowe pytanie i z góry przepraszam ze w tym wątku: czy nie znacie jakiś zwykłych lakieromaniaczek? mam trochę lakierów i musze się ich pozbyć dość pilnie
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja sama się zastanawiam co zrobić ze swoimi lakierami do paznokci, mam ich ponad 250.
proponuje wystawić na tablicy, zawsze ktoś sie chętny znajdzie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:47   #3134
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja sama się zastanawiam co zrobić ze swoimi lakierami do paznokci, mam ich ponad 250.
Ja tak stopniowo próbuję wyeliminować te które nigdy nie pojawią się na pazurach
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 15:29   #3135
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny obiecałam zdać relację z lakierów tifton, w piątek sobie robiłam...

wygrzebywanie z tej buteleczki porażka lakiery są nowe a już ją trzeba przechylać nie wiem co to będzie jak ich ubędzie tak się zastanawiam czy tam jest 5 ml może to kwestia butelki

zakładka z wolnego brzegu standardowo mi się nie utwardziła i lakier podkurczył się też odrobinę na samych końcach choć wydaje mi się, że mniej niż CZ (może coś z moją lapmą nie tak)

malowałam kolorami 30 cappuccino i 32 cameo niestety trzy warstwy były konieczne, (na jednej ręce starałam się dać grubiej i smugi się porobiły, na kolejnej ręce dawałam cienkie warstwy ale 3) zobaczymy jak będzie z innymi kolorami i jak ogólnie z trwałością myślę, że na bazie Gelish nie będzie problemów
Niestety muszę się z tym nie zgodzić. Owszem buteleczki nie są za najlepsze ale do tego się już przyzwyczaiłam. Tifton u mnie kryje przy 2 warstwach idealnie ( wyjątkiem jest numer 13) na bazie gelish i cnd nic się nigdy nie marszczy i nie ściąga. Prawdopodobie z twoją lampą jest coś nie tak. Mam i 30 i 32 są to popularne kolory i często je robię. Jeżeli chodzi o 29 to bardzo jasny kolor szary gdzieś kiedyś wstawiałam wzornik z nim.
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 15:36   #3136
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

hmmm...nie wiem czy hodzi konkretnie o lampy w temacie marszczenia hybryd....gdy da się grubszą wastwe potrafią się zmaszczyć na potęgę< o ile to faktycznie hybryda a nie żel w pędzelku-jak sądze te tanie firmy takie są> Gelish,Indigo,Artistic,MM ilano potrafią się czasem marszczyc<niektóre koloy zwłaszcza> niezależnie od zastosowanej lampy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 16:02   #3137
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Moja nowa miłość

Też go uwielbiam

29 z Tiftona wygląda tak(trzeci od lewej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1180383.jpg (73,4 KB, 67 załadowań)
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 17:10   #3138
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
na pewno przypadnie Ci do gustu
popieram
Fajnie się je nakłada , w porównaniu z Cz są gęstrze rzeczywiście ale ładnie kryją
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
hmmm...nie wiem czy hodzi konkretnie o lampy w temacie marszczenia hybryd....gdy da się grubszą wastwe potrafią się zmaszczyć na potęgę< o ile to faktycznie hybryda a nie żel w pędzelku-jak sądze te tanie firmy takie są> Gelish,Indigo,Artistic,MM ilano potrafią się czasem marszczyc<niektóre koloy zwłaszcza> niezależnie od zastosowanej lampy.
zgadzam się z tym marszczeniem przy grubiej warstwie.
Ten błąd popełniłam malując wzornik i właśnie Indigo się zmarszczył
Lampe mam na pewno dobrą
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 17:25   #3139
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
popieram
Fajnie się je nakłada , w porównaniu z Cz są gęstrze rzeczywiście ale ładnie kryją

zgadzam się z tym marszczeniem przy grubiej warstwie.
Ten błąd popełniłam malując wzornik i właśnie Indigo się zmarszczył
Lampe mam na pewno dobrą
....
ale czasami malując cienko tez się marszczą...juz nie wiem gdzie szukać przyczyny.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 18:17   #3140
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wiosna Pierwszy raz sama malowalam Mollonem. Dosc rzadki i balam sie co z tego wyjdzie ale aplikacja bardzo przyjemna. Mialam juz mollonki robione u kosmetyczki i trzymaly sie ok. Jesli nadal beda pojawiac sie oferty po 40zl za 15ml to czuje ze beda to moje ulubione hybrydy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1393784011563.jpg (48,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393784041182.jpg (47,1 KB, 43 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:20   #3141
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Też go uwielbiam

29 z Tiftona wygląda tak(trzeci od lewej)
Ładny ten szaraczek
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:24   #3142
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wiosna Pierwszy raz sama malowalam Mollonem. Dosc rzadki i balam sie co z tego wyjdzie ale aplikacja bardzo przyjemna. Mialam juz mollonki robione u kosmetyczki i trzymaly sie ok. Jesli nadal beda pojawiac sie oferty po 40zl za 15ml to czuje ze beda to moje ulubione hybrydy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ale ślicznie Ci to wyszło,a kropki mnie urzekły
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:28   #3143
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja sama się zastanawiam co zrobić ze swoimi lakierami do paznokci, mam ich ponad 250.
rany w sklepie niektórym tyle nie ma, może na allegro znajdzie się ktoś chętny
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:29   #3144
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wiosna Pierwszy raz sama malowalam Mollonem. Dosc rzadki i balam sie co z tego wyjdzie ale aplikacja bardzo przyjemna. Mialam juz mollonki robione u kosmetyczki i trzymaly sie ok. Jesli nadal beda pojawiac sie oferty po 40zl za 15ml to czuje ze beda to moje ulubione hybrydy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Piękny kupowałaś stacjonarnie w Warszawie?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:31   #3145
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Ale ślicznie Ci to wyszło,a kropki mnie urzekły
Dziękuję
Kropki robiłam sondą do zdobień i pozostałymi mollonami

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Piękny kupowałaś stacjonarnie w Warszawie?
Nie, na allegro po 39,90 za sztukę
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:59   #3146
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziękuję
Kropki robiłam sondą do zdobień i pozostałymi mollonami

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------


Nie, na allegro po 39,90 za sztukę
Możesz podać namiar na sprzedawcę?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:06   #3147
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Możesz podać namiar na sprzedawcę?
http://allegro.pl/mollon-pro-wielka-...985968459.html niestety z dostepnoscia niektorych kolorow moze byc problem, musisz zapytac przez zakupem czy dany kolor jest jeszcze w ofercie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:10   #3148
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/mollon-pro-wielka-...985968459.html niestety z dostepnoscia niektorych kolorow moze byc problem, musisz zapytac przez zakupem czy dany kolor jest jeszcze w ofercie
Dzięki
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:16   #3149
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dzisiejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140302_195627.jpg (88,5 KB, 83 załadowań)
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:45   #3150
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Dzisiejsze
ten blask to fireworks?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.