Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 15:54   #4471
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

nooooo i ja nie rozumiem dlaczego ja się sama nad makijażem męczę, albo rozmyślam nad kosmetyczką!!! Malina, ty się normalnie ie wykręcisz od pomalowania mnie!


noooo chyba nie omieszkam wypróbować w niedalekiej przyszłosci... tak słuzy wam to cudo... ze grzechem byłoby nie spróbować!



hmmm też widzę masz tendencję do takich neispodzianek koszmarnych. Jak ja...

to dokładnie ten krem co Prezio wkleiła ten
Znaczy, ten z tych trzech jakie Sylveco ma, najbardziej działa na gojenie i takie tam.

O matko będzie epopeja... sorry...


Ja go mam i używam już ze 3 tygodnie. Jest rewelacyjny.

Używam lekkiego nagietkowego na dzień, pod makijaż - sprawdza się świetnie. Zawsze jak umyję buzię żelem to mam milion suchych skórek - ten kremik nałożę, odczekam kilka sekund i nakładając makijaż nie ma ani jednej suchej skórki, którą podkład mógłby podkreślić!
Fajnie się rozprowadza, jest taki lekki i kremowy.

Na noc natomiast używałam równocześnie z tym lekkim nagietkowym, tego. Krem treściwy, ma konsystencję i kolor trochę jak margaryna, zapach hmmm średni taki jak apteczne maści trochę, dość tłusty, ale tak przyjemnie tłusty jak dla mnie... Smaruję się na noc i po 2h jeszcze jest na twarzy jakiś film... nie tłusty jak smalec, ale no coś zostaje. Pościeli jednak nie brudzi ani nic takiego.
Tutaj mam zastrzeżenia do wydajności, trzeba go trochę jednak nałożyć, żeby pokryć buzię całą (wg. producenta stosować go można albo na całą twarz albo na jakieś obszary ze zmianami). Ja walę codziennie na całą łącznie ze skrawkiem szyi, a ooo

Co mogę powiedzieć ogólnie, bo nie wiem który z nich zrobił tak na prawdę robotę. Stosowałam je na raz...
Widzę wyraźną poprawę stanu skóry. Wiecznie miewałam jakieś syfy, kilka razy w miesiącu czasem nawet - a standardowo raz na pewno jakaś katastrofa, wielka gula czy coś, która goiła się tygodniami a jak zaczynała blednąć pojawiała się nowa tuż obok. A w między czasie dużo jakiś drobniejszych zmian. Takich - wyciskasz - strupek - dwa dni i po sprawie (tak wiem, że nie wolno... ale ja wyciskam...).
No i mam wrażenie, że nie dość, że te kremy przyspieszyły znacznie gojenie się takiego ufo jakie miałam na brodzie (wraz z olejkiem z drzewa herbacianego, ale jednak sam olejek tak aż piorunem nigdy nie wygoił nic), dodatkowo skóra wygląda ładniej, nie pojawia się tyle syfków. A jak się coś pojawia to jest to takie zgaszone od razu. Przed tymi kremami potrafiłam się codziennie budzić z czymś nowym gdzieś...
Sama nie wiem czy to efekt placebo, ale na prawdę widzę zmianę. Od dawna tak swobodnie nie czułam się wychodząc gdzieś bez makijażu (do sklepu na dół np)... Bo nigdzie dalej raczej bez tapety nie chodzę, ale jednak! Kiedyś to nawet do Biedronki trochę korektora musiałam nałożyć... (tutaj zaznaczę, ze to dopiero niecały miesiąc. Możliwe, że bliżej okresu znowu jakaś masakra mnie dopadnie, ale mam nadzieję, ze nawet jeśli, to szybciej się zagoi).
Buzia jest też lepiej nawilżona. Mam chyba dość wysuszający żel do mycia, który z kolei dobrze oczyszcza... wiec miałam zawsze sporo suchych placków po myciu. Teraz nakładam krem i jest super, wiadomo - do następnego mycia, ale w ciągu dnia nie zauważam przesuszenia.
Jak teraz na to patrzę, może nawet trochę ograniczyło się wytwarzanie sebum przez moją skórę. Kiedyś siedziałam cały dzień w domu, nie ruszając buzi, nie zmywając nic itp... i po 2h miałam cały nos i czoło tłuste.. Teraz jakby mnie. Ale to w tej chwili zdałam sobie z tego sprawę, musiałabym to akurat poobserwować bardziej.

Także, no warte są wypróbowania! Mam zapas innych kremów z promocji i nie wiem jak je zużyję, bo aż żal mi się rozstać z Sylveco!
Dziękuje kochana to lecę zamawiać. U mnie też cała sterta kremów ale albo zapychaja i sie robią własnie takie gula alb powodują wysyp
Boję sie tego na noc, mówisz że tłustawy ?? Kupię na poczatek ten nagietkowy i zobaczymy
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:27   #4472
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no i teraz jak gdzieś w pl ktoś obrabuje bank faktycznie, to pierwsze kogo zgarną będzie klub lakieromaniaczek
Hahaha!
To taka infiltracja


Taaa, mój dużo wnoszący post Idę chyba uczynić sobie jakieś spa
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:45   #4473
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziękuje kochana to lecę zamawiać. U mnie też cała sterta kremów ale albo zapychaja i sie robią własnie takie gula alb powodują wysyp
Boję sie tego na noc, mówisz że tłustawy ?? Kupię na poczatek ten nagietkowy i zobaczymy
Tak jak mówię, pierwsze wrażenie jakie na mnie wywarły te kremy jest niesamowite. Z tym, ze np o takie hiper super działanie gojące podejrzewam bardziej ten na noc. Jakoś mam wrażenie, że jednak jak bardziej treściwy to bardziej działa. Np po nocy mogłam któregoś dnia z tego ufo mojego zdjąć całkiem złuszczony naskórek, pod spodem już była nowa różowiutka warstwa skóry, zagojona na gładko (łatwiej zakryć korektorem ). Ja stawiałam na kompleksowe działanie i widzę rezultaty.
Nie mam pojęcia jak zadziała sam lekki. A w sumie jak zamawiasz gdzieś i będziesz płacić za przesyłkę (poszukaj najpierw czy stacjonarnie nie znajdziesz, ja na naszym zadupiu miałam kilka aptek z tymi kremami)to bardziej opłaci się przesyłka z dwoma...
Nie żebym jakoś namawiała, bo wiadomo że jest ryzyko, ze ci nie posłuży..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:01   #4474
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
BiedactwoUcałuj go ode mnie.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Swatch żółtego piaska z wibo na jednym paznokciu
Nie kusi. Uf

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Czy ktoś tutaj mówi o znikających przebarwienia? To coś dla mnie! Chyba muszę poszukać w końcu sponsora
:
U mnie widać natychmiast, bo sa małe.
Dziś mposzłam na badanie skóry z Erisem i pani spytała czy mam makijaż
Nie miałam nawet tuszu
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O matko biedaczek ukochaj go
No u mnie ta pogoda jest tragiczna 14 stopni, leje, grzmi, ciemno jak nie powiem gdzie zgnilizna sama
Śnieguś to się cieszę - powiem Ci że nie pomyślałam nawet o przebarwieniach a to przecież logiczne nie??
Dostałam jeszcze z tej serii próbkę maseczki, użyłam po żelu ale kilka dni później wylazła ta gula nieszczęsna i teraz nie wiem czy to rosło już wcześniej a żel i maska to wyciągnęły czy maska to spowodowała
Dzięki


O fuuuu....


Hmm.... Jak zniknie powtórz test może?


Ja ostatnio bardzo polubiłam Tołpę do naczynkowej. Możer na noc dla Ciebie?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:07   #4475
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hmm.... Jak zniknie powtórz test może?


Ja ostatnio bardzo polubiłam Tołpę do naczynkowej. Możer na noc dla Ciebie?
Miałam tylko próbkę więc nic straconego
Mam Tołpę i tonik i krem ale regenerująco- normalizujący i powiem Ci że szału nie ma
Może ten nagietek

I wcale sie nie dziwię że badane tak wyszło masz cudowną cerę - nawet jak byłam niemowlakiem to pewnie takiej nie miałam
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-06-02 o 18:15
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:10   #4476
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

dostałam jakieś awizo jak byłam w domku... czy to był box?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:16   #4477
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dostałam jakieś awizo jak byłam w domku... czy to był box?
To nagroda za pilną naukę a jutro odbiór i nagroda za zdane egzaminy
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 18:20   #4478
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Miałam tylko próbkę więc nic straconego
Mam Tołpę i tonik i krem ale regenerująco- normalizujący i powiem Ci że szału nie ma
Może ten nagietek

I wcale sie nie dziwię że badane tak wyszło masz cudowną cerę - nawet jak byłam niemowlakiem to pewnie takiej nie miałam
Wiadomo, ze nie wszystko będzie fajne. Ja szukałam kremu bez parafiny. ten ma niezly skład- arnika, kasztanowiec, shea, Fajnie nawilża, u mnie nie zostawia tłustej warstwy, i ma zielony kolor- czyli lekko kamufluje.
Inna rewelacyjną rzeczą od nich jest maska antocelulitowa....
Drogie perońsko, bo około 7 za jednorazowa saszetkę, ale działanie..... Normalnie centymetr mniej w udzie! I taka jędrna skóra.... Cudo.

Badanie pokazało, że sucha jest.
jak zawsze.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dostałam jakieś awizo jak byłam w domku... czy to był box?
Ale, że dziś??
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:32   #4479
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dostałam jakieś awizo jak byłam w domku... czy to był box?
No właśnie, dzisiaj? :O

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziękuje kochana to lecę zamawiać. U mnie też cała sterta kremów ale albo zapychaja i sie robią własnie takie gula alb powodują wysyp
Boję sie tego na noc, mówisz że tłustawy ?? Kupię na poczatek ten nagietkowy i zobaczymy
Podpisuję się pod tym co napisała Mgiełka Kremy są niesamowite, lekkie, poprawiają koloryt skory i wyrównują nawilżenie. Cudne Są bardzo wydajne- mi niecała pompka starcza na całą twarz.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:37   #4480
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pofrunęłam dziś do rosa i kupiłam niebieski piasek Lovelka
W mojej wsi ich jeszcze nie ma

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A propos włosów... Kto mi wyjaśni co to za wysyp włosomaniaczek tutaj dzisiaj był?
Klub

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Z tymi moimi "loczkami" to tak nie bardzo ledwo jakieś krzywe fale wychodzą, no i poddałam się ze stylizacją, wyprost po 2 h od ułożenia xD loczki to tylko na grzywce dlatego gdy schnie trochę ją podpinam, bo odstaje od reszty Próbowałam już wielu sposobów, za każdym wychodziło tak samo, więc stawiam na pielęgnację, i koczka na noc, więcej nie uda mi się już chyba z nich wykrzesać niestety :/
Keratynę hydrolizowaną polecam, może pomoże w skręcie. Stylizacja męską isaną się u mnie sprawdza ostatnio. Chyba nic lepiej nie trzyma.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
widzisz, w tym spamie jest miejsce na piękne paznokcie
a kiedy Ty pokażesz swoje?
Eeee...ten tego no :P dobra, coś wstawię. Dzisiaj będę skracać znowu.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przeszło mi to przez myśl Ale, kurtka, żeby top dawać na piasek?
A to w żadnym ludzku języku nie jest...
A translator google? :P

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No właśnie, dzisiaj? :O

Podpisuję się pod tym co napisała Mgiełka Kremy są niesamowite, lekkie, poprawiają koloryt skory i wyrównują nawilżenie. Cudne Są bardzo wydajne- mi niecała pompka starcza na całą twarz.
Eee, pewnie w piątek

Tak, tak...kuście dalej...wrr
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:40   #4481
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ja mam problem żeby o połowę mniejszym pędzelkiem nie uciapkać sobie pół twarzy
oj Ty


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Swatch żółtego piaska z wibo na jednym paznokciu
żółty nieee


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o, a takiego pojęcia nie znałam
ha! wiele możesz się jeszcze nauczyć


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wiem, też go mam. Tylko nie malowałam..
maluj nim
moja mama nim dzisiaj paznokcie maluje, przybiega do mnie i woła ,,Natalia patrz co mi się stało z tym lakierem'' a chodziło jej o wykończenie

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To nagroda za pilną naukę a jutro odbiór i nagroda za zdane egzaminy
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale, że dziś??
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No właśnie, dzisiaj? :O
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Eee, pewnie w piątek

tak, awizo z 31.05 ja w domku na Boże Ciało byłam, dzisiaj do Lublina wróciłam a tam magiczna karteczka
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 18:48   #4482
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Eeee...ten tego no :P dobra, coś wstawię. Dzisiaj będę skracać znowu.

nawet nie wiesz jak się cieszę


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ha! wiele możesz się jeszcze nauczyć




maluj nim
moja mama nim dzisiaj paznokcie maluje, przybiega do mnie i woła ,,Natalia patrz co mi się stało z tym lakierem'' a chodziło jej o wykończenie

to nie ulega wątpliwości


padałam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:59   #4483
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Keratynę hydrolizowaną polecam, może pomoże w skręcie. Stylizacja męską isaną się u mnie sprawdza ostatnio. Chyba nic lepiej nie trzyma.
Używałam isany, doszłam do połowy opakowania, fale wychodziły ale i tak się rozprostowywały, nie mówiąc już co było rano xD Zaszalałam i zrobiłam sobie włosy jakoś na Wielkanoc, na zjazd rodzinny iii grzywka fajnie do rana ładnie wyglądała, natomiast na każdym paśmie została marna krzywa fala Używałam też pianek, żelu lnianego, żelu z bielendy, mrożącego, po wszystkim było niestety tak samo :/

Aby nie było całkiem offtopowo, to tak mi się wczoraj podobały wasze kwadraty, że odłamały mi się końcówki u małego i środkowego palca (na szczęście straty nie są bardzo duże) Ale jak tak dalej pójdzie to ja migdałów nie wyczaruje

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2013-06-02 o 19:00
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:00   #4484
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość



tak, awizo z 31.05 ja w domku na Boże Ciało byłam, dzisiaj do Lublina wróciłam a tam magiczna karteczka
A widzi! To na pocztę z rana brykaj
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:05   #4485
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to nie ulega wątpliwości


padałam
mamuśka niedoświadczona w piaskach


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A widzi! To na pocztę z rana brykaj
o tak! zaliczenie na 9 poczta od 9 ale po zaliczeniu lece od razu
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:07   #4486
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
maluj nim
moja mama nim dzisiaj paznokcie maluje, przybiega do mnie i woła ,,Natalia patrz co mi się stało z tym lakierem'' a chodziło jej o wykończenie

hehe, dobre

pomalowałam piaseczkiem czerwonym I tak na niego pacze i tak mi się podoba, że chyba pragnę więcej kolorów jednak... A już myślałam, że te dwa, co mam mnie zaspokoją
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-06-02 o 19:10
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:08   #4487
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mamuśka niedoświadczona w piaskach

widzisz, nie tylko my się musimy uczyć
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:30   #4488
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Bry dziś mam dla Was pazurki mojej przyjaciółki w moim wykonaniu jak zawsze więcej zdjęć na blogu TU [KLIK]
świetnie wyglądają

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie umiem zbliżeń ogarnąć na aparacie domowym

ale Ci pasuje! super

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Anulka on faktycznie wpada wzieleń ja bym powiedziała że on taki przybrudzony lazurowy jest
Na fotce różnica w fakturze pomiędzy Lovelkiem a P2.
P2 malowałam na Lovelku wiec możliwe przekłamanie
P2 jest bardziej matowy i brokat dużżżżżżżżżżo drobniejszy
to dobrze mi się zdawało
wczoraj testowałam cudo od Ciebie, na razie bardzo pozytywne wrażenia! chociaż jak się tym ciapałam to miałam wrażenie jakbym się tylko wodą posmarowała, nie wiedziałam czy nie za cienko, ale chyba skoro zadziałało to nie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Cały czasz pracuje nad kształtem, i pytanie do was czy wyglądają kształtem w porządku? Bo ja już sama nie wiem
Zdjęcie z różowymi sprzed tygodnia, takie jakieś krzywe, niestety tylko takie posiadam.
Aktualne to niebieskie z dziś jeszcze świeże i miejscami lakier się nie domył - zrobione łupami z rossmanskiej promocji
Zdobienia robicie lakierami czy może przy użyciu farbek?
tak jak dziewczyny pisały - trochę głębiej boczki

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Z
Jeeej, nie jestem sama Jestem prawie pewna, że kupię tego Wibosia/Lovelka (nie wiem co to )


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
no i Smutku chciałaś śliwkę to proszę
małpiszon nie do uchwycenia
ale ma dziwny pędzelek nie umiałam sie nim obsłużyć, powylewałam na skórki, głównie w prawej ręce, a do tego szybko z końcówek ucieka
dlatego dziś czeka mnie zmiana mani
ale kolor obłędny

joko sweet plum 117

i sztuczne światło
super vamp

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41104668]HByłam wczoraj w "Saharze"i jak pytałam się o lakiery piaskowe to pani pokazała mi Evelinki holo.
[/QUOTE]



---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
cicho, teraz nie pisać, bo nadrabiam

miałam dzisiaj 3 egzaminy na studium kosmet.
5 5 i 5
huzdebest?
razy 3

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Swatch żółtego piaska z wibo na jednym paznokciu
to ja się chyba wyłamię - bo mi się podoba
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:36   #4489
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Cudne Są bardzo wydajne- mi niecała pompka starcza na całą twarz.
ojjj to u mnie nie ma tak dobrze, trochę więcej muszę użyc..
Ale przy tym lekkim to pikuś, niewydajny wydaje mi się ten z betuliną... sporo go muszę użyć, bo jest taki jakby gęsty.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Tak, tak...kuście dalej...wrr
zawsze do usług
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 19:44   #4490
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojjj to u mnie nie ma tak dobrze, trochę więcej muszę użyc..
Ale przy tym lekkim to pikuś, niewydajny wydaje mi się ten z betuliną... sporo go muszę użyć, bo jest taki jakby gęsty.

zawsze do usług
Ja w ten z betuliną muszę się też zaopatrzyć Tylko na razie mam jeszcze kremy na noc i nakładam ich dużo żeby wykończyć :P
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:57   #4491
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

kurczę no! nadrabiam sobie wczoraj w najlepsze, a tu znowu trach i nie ma netu

już dwa razy przychodzili z tepsy


Dzisiaj czwarta piątka w indeksie z pracowni kosmetycznej
także 4x5
no i dzisiaj losowałam zabiegi do przeprowadzenia na egzaminie czeladniczym
potrzebuję modelki, która się zgodzi na tortury

z wczoraj:

medea piękne pazurki i dłonie takie masz kształtne podoba mi się! także element ze sreberka

śniegusku flormary no i pigmencik zacny

alu nudziakowo-flejksowe *_*

chucky ja bym je zaokrągliła w jajeczka
kolor mi się podoba

yen chic i ptaki lubię ptaki

ewalucja to dobrze, że nie kazałaś czekać, bo bym przewaliła
a tak to chociaż raz mi się udało
świetnie komiksowe

agaszak mnie się podoba piach od lovely

miau ale dajesz tymi neonami

karolciu witam Panią szanowną i podłamane pazurki ale jaki frenchyk ładny

vivv nie mam pytań!

a dzisiaj zaraz nadrobię resztę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:11   #4492
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

tak jak dziewczyny pisały - trochę głębiej boczki
Postaram się coś z nich stworzyć ale coraz bardziej wątpię w to że te migdały mi wyjdą, już raz spaprałam sprawę ale zobaczę co z tego wyjdzie jak nic ciekawego to będę musiała je przerobić później na kwadraty
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:46   #4493
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
yen chic i ptaki lubię ptaki
ja też
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:26   #4494
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Dzisiaj czwarta piątka w indeksie z pracowni kosmetycznej
także 4x5
no i dzisiaj losowałam zabiegi do przeprowadzenia na egzaminie czeladniczym
potrzebuję modelki, która się zgodzi na tortury


miau ale dajesz tymi neonami

gratulacje
jaki zabieg wylosowałaś?


muszę się wyszaleć po tym spokoju maturalnym
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:27   #4495
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Dziewczyny uciekam bo jutro znowu w środku nocy muszę wstać
Milego tygodnia i Smo powodzenia trzymam kciuki oba
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:59   #4496
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
hehe, dobre

pomalowałam piaseczkiem czerwonym I tak na niego pacze i tak mi się podoba, że chyba pragnę więcej kolorów jednak... A już myślałam, że te dwa, co mam mnie zaspokoją
kupuj


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
widzisz, nie tylko my się musimy uczyć
oj, mama już krzyczy na mnie za lakiery i kosmetyki..


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale Ci pasuje! super
dzięki Kochana


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Dzisiaj czwarta piątka w indeksie z pracowni kosmetycznej
także 4x5
no i dzisiaj losowałam zabiegi do przeprowadzenia na egzaminie czeladniczym
potrzebuję modelki, która się zgodzi na tortury
gratulacje!
jakie zabiegi wylosowałas? jakie tortury, chciałabym chyba być Twoją modelką


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny uciekam bo jutro znowu w środku nocy muszę wstać
Milego tygodnia i Smo powodzenia trzymam kciuki oba
Aga, dziękuję
no i miłego dnia! trzymaj sie cieplutko

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

poddałam się z biochemią, a teraz jedyne co mi w głowie siedzi to awizo
chcę na pocztęęęęęęęęęęęę!



__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:02   #4497
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
oj, mama już krzyczy na mnie za lakiery i kosmetyki..


poddałam się z biochemią, a teraz jedyne co mi w głowie siedzi to awizo
chcę na pocztęęęęęęęęęęęę!

podziel się z nią, to nie będzie krzyczeć


rozwala mnie ten mem
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 06:53   #4498
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

BLE BLE co za pogoda
pada pada leje pada
spać się chce
pracować trzeba......



tym miłym akcentem witam się dziś z Wami
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 06:56   #4499
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podziel się z nią, to nie będzie krzyczeć


rozwala mnie ten mem
co jakiś czas jej lakiery podrzucam...

brrr, zaraz lecę na biochemię, potem 4 sprawka oddać, do sklepu i na pocztę


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
BLE BLE co za pogoda
pada pada leje pada
spać się chce
pracować trzeba......



tym miłym akcentem witam się dziś z Wami
oj Ala, Ala. dżem dobry!
ja już mam wywalone na wszystko dzisiaj poza pocztą...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 07:23   #4500
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

no co Smoo jest radość

w ogóle to mój tablet zmienia Twój nick na Smok

kciuki trzymam jakby co
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.