Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 18:01   #3061
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaaa13 Pokaż wiadomość
Hej... chcę przekuc sobie pępuszek.... czytałam różne opinie i wynika z tego że najlepiej pżekówać w studiu tatuaży i pircingu czy jakos tak... ale mieszkam w małym miasteczku i tu jest tylko kosmetyczka... wprawdzie duzo osub u niej przekowa pępki i nie ma żadnych babrań.... ale i tak ma obawy a zreszta mam dopiero 13 lat... moje kumpele przekówały sobie w wieku 12 więc..... czy można to zrobic u kosmetyczki.... prosze o odpowiedzi na e-meil'a pati00112@wp.pl



Kasiuniaaa13 jest obojetnie gdzie to zrobisz kazdy kto prowadzi studio czy kosmetyczka musza miec ukonczony kurs na przekowania patrz moj post wyzej........czyli dyplom lub certyfikat inaczej nikt tego nie moze robic ja mam 9 pircingow i polowa z nich byla robiona u kosmetyczki i nic nigdy sie nie stalo kosmetyczka czy wytatuowany gosciu ze studia robia tak samo czyli jednorazowa igla ktora pozniej wyrzuca sie do kosza,pistoletem to przekuwaja tylko uszy a tak wogole jak ty majac 13 lat mosisz byc z rodzicem ktory wyrazi na to zgode z tego co wiem mama czy tata beda mosieli podpisac takie maly papierek ze sie zgadzaja,pierwsze co sie zapytaja ile masz lat??
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:06   #3062
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

OD "Silly:
"moj pierwszy kolczyk w pepku mial wymiar od 1,5 cm do 2 cm jak bedziesz kupowac upewnij sprzedawce ze robisz dopiero pierwszy raz sobie kolczyk i sprzedawca ktory sie na tym zna powinien sam zaproponowac dluzszy



No więc, napisałam maila do osób ze strony wildcat'a z zapytaniem o wymiary pierwszego kolczyka. Uzyskałam odpowiedz, ze najczęściej zakładane rozmiary kolczyka to 10 i 12mm. W sklepie wilcat'a on-line również są podane wymiary, gdzie najdłuższe to właśnie 12 mm.
Myślicie, że to wystarczy? Może miałyście dłuższy?? ;-)
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:07   #3063
kasiuniaaaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wiem że musz mieć zgode rodzica..... naszczęście z tym nie ma problemu ale czy jak będe chciala go zlikwidowac nie wiem za jakies 10 lat bo stwierdze ze jestem juz na niego zastara to czy dziura mi zarosnie czy jednak zostanie??
kasiuniaaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:12   #3064
kasiuniaaaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
Kasiuniaaa13 jest obojetnie gdzie to zrobisz kazdy kto prowadzi studio czy kosmetyczka musza miec ukonczony kurs na przekowania patrz moj post wyzej........czyli dyplom lub certyfikat inaczej nikt tego nie moze robic ja mam 9 pircingow i polowa z nich byla robiona u kosmetyczki i nic nigdy sie nie stalo kosmetyczka czy wytatuowany gosciu ze studia robia tak samo czyli jednorazowa igla ktora pozniej wyrzuca sie do kosza,pistoletem to przekuwaja tylko uszy a tak wogole jak ty majac 13 lat mosisz byc z rodzicem ktory wyrazi na to zgode z tego co wiem mama czy tata beda mosieli podpisac takie maly papierek ze sie zgadzaja,pierwsze co sie zapytaja ile masz lat??
Wiem że musz mieć zgode rodzica..... naszczęście z tym nie ma problemu ale czy jak będe chciala go zlikwidowac nie wiem za jakies 10 lat bo stwierdze ze jestem juz na niego zastara to czy dziura mi zarosnie czy jednak zostanie??
kasiuniaaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:18   #3065
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
OD "Silly:
"moj pierwszy kolczyk w pepku mial wymiar od 1,5 cm do 2 cm jak bedziesz kupowac upewnij sprzedawce ze robisz dopiero pierwszy raz sobie kolczyk i sprzedawca ktory sie na tym zna powinien sam zaproponowac dluzszy



No więc, napisałam maila do osób ze strony wildcat'a z zapytaniem o wymiary pierwszego kolczyka. Uzyskałam odpowiedz, ze najczęściej zakładane rozmiary kolczyka to 10 i 12mm. W sklepie wilcat'a on-line również są podane wymiary, gdzie najdłuższe to właśnie 12 mm.
Myślicie, że to wystarczy? Może miałyście dłuższy?? ;-)

przed chwila zmierzylam moj pierwszy kolczyk z pepka i wynosi rozmiar 1,5 cm kupowalam go u kosmetyczki ktora mi go przekowala z tego co wiem 12mm to jest 1,5cm i to wystarczy pepek na poczatku spuchnie a pozniej dojdzie do swoich rozmiarow tak jak na poczatku przez najblizszy miesiac nie mozesz zmieniac kolczyka najdluzsze kolczyki co maja to do jezyka ktore wynosza do 4 cm a nawt 5cm jezyk jest baradziej narazony na spochniecie poniewaz jesz jedzenie pijesz itp...

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaaa13 Pokaż wiadomość
Wiem że musz mieć zgode rodzica..... naszczęście z tym nie ma problemu ale czy jak będe chciala go zlikwidowac nie wiem za jakies 10 lat bo stwierdze ze jestem juz na niego zastara to czy dziura mi zarosnie czy jednak zostanie??

Kasiuniuuu jesli zrezygnujesz kiedys z kolczyka w pepku to dziorka nie zostanie tylko zarosnie ale bedzie po niej niestety slad mala kropeczka(Blizna)
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:39   #3066
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
przed chwila zmierzylam moj pierwszy kolczyk z pepka i wynosi rozmiar 1,5 cm kupowalam go u kosmetyczki ktora mi go przekowala z tego co wiem 12mm to jest 1,5cm i to wystarczy pepek na poczatku spuchnie a pozniej dojdzie do swoich rozmiarow tak jak na poczatku przez najblizszy miesiac nie mozesz zmieniac kolczyka najdluzsze kolczyki co maja to do jezyka ktore wynosza do 4 cm a nawt 5cm jezyk jest baradziej narazony na spochniecie poniewaz jesz jedzenie pijesz itp...




Kasiuniuuu jesli zrezygnujesz kiedys z kolczyka w pepku to dziorka nie zostanie tylko zarosnie ale bedzie po niej niestety slad mala kropeczka(Blizna)
kochana 12mm to jest 1,2cm a nie 1,5cm
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:43   #3067
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kochana 12mm to jest 1,2cm a nie 1,5cm


ja tylko podalam mniej wiecej
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 19:05   #3068
aga2701
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

to masci trybiotyc nie powinno sie stosowac dluzej niz tydzien ( przeczytaj ulotke). a co do wody utlenionej, to ja czesto przemywalam, zeby zakazenia nie dostac, i jakos nic sie nie stalo...
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 23:27   #3069
sylwia1027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ziębice
Wiadomości: 12
Problemy z kolczykiem w pępku

mam juz kolczyk od wakacji i niedawno zamienilam go na srebrny zaczelo mi ropiec to znowu zalozylam ze stali chirurgicznej ale to nic nie dalo. jeszcze nie dawno leciala mi tylko ropa ale teraz mam na nim strupy z krwi gdy nim odrobine porusze czuje jakby mi sie w srodku cos odrywalo ze skora to jest straszene uczucie, bardzo piecze gorzej niz na początku uzywam wody utlenionej i specjalnej masci ale to nic nie daje. pomozcie bo umre z bólu juz sie zastanawialamm nad wyciagnieciem ale nie po to tyle cierpialam czekam na pomoc
sylwia1027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 23:47   #3070
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: Problemy z kolczykiem w pępku

hmmm ja kolczyk w pępku mam tez od wakacji jakoś i to że ropa cieknie jest normalne poprostu w ten sposób organizm reaguje na proces gojenia się rany.Sylwia ja tez przemywam wodą utlenioną ale słyszałam też , że w niektórych przypadkach woda może troszke zaszkodzić tzn...może "rozbabrać" ranę! z tąd mogą pojawiać się strupki w środku i na zewnątrz rany co powoduje u ciebie ten bólpolecam ci zamienić wodę na sól fizjologiczną i smarować maścią TRIBIOTIC
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 00:10   #3071
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Silly naprawde Ci w niczym nie przeszkadza ten kolczyk? wiesz ja z moim TŻ lubimy bardzo ostro.....wiec wiesz troche bym sie bala. poza tym czy przeklucie bardzo boli? czy mialas jakos znieczulane? ile sie goi? i czy dlugo boli po przekluciu? i jeszcze jedno jaki masz rodzaj przeklucia? bo mi sie najbardziej podoba christina....ale chyba sie bym nie odwazyla

http://www.wildcat.pl/index2.htm

yhh nie wgrywa sie na pokazanym przekluciu wiec musisz sobie kliknac w rodzaje przekluc intymnych
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 10:23   #3072
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Silly naprawde Ci w niczym nie przeszkadza ten kolczyk? wiesz ja z moim TŻ lubimy bardzo ostro.....wiec wiesz troche bym sie bala. poza tym czy przeklucie bardzo boli? czy mialas jakos znieczulane? ile sie goi? i czy dlugo boli po przekluciu? i jeszcze jedno jaki masz rodzaj przeklucia? bo mi sie najbardziej podoba christina....ale chyba sie bym nie odwazyla

http://www.wildcat.pl/index2.htm

yhh nie wgrywa sie na pokazanym przekluciu wiec musisz sobie kliknac w rodzaje przekluc intymnych





Svinecka naprawde mi w niczym nie przeszkadza my tez robimy (Bo lubimy)to ostro Na poczatku tez sie zastanawialam czy nie bedzie mi przeszkadzal ale zaryzykowalam bo sie uparlam na niego i musialam go miec za wszelka cene.Bardzo mi sie podoba i nie zaluje.Co do przekucia to tez sie balam ze beda robic mi za zywca ale tak nie bylo na poczatku zrobil mi dezynfekcje i znieczulil zaszczykiem dzyndzelek i szczerze powiem ten zaszczyk bardziej bolal niz samo przekucie poczekalismy 5 minut po 5 minutach wziol igle i przekul tak jak chcialam czyli tak jak na pepku mam kolczyk (czyli wzdluz dzyndzelka)hehehe jak znajde jakas fotke w necie to ci podesle na emaila bo wklejac nie bede bo nie higieniczne
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 10:43   #3073
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wiesz co? na stronie wildcata jest zakladka "abc kolczykowania" i tam sa "najbardziej popularne miejsca przekluc" i tam sa zdjecia wszystkich rodzai i na lechtaczce tez jest. ale ja bym nie chciala miec na lechtaczce eeeee, a przeciez to takie unerwione miejsce a jakbym stracila czucie? hehe. nie podoba mi sie na lechtaczce. z tych przekluc co tam sa to jedynie podoba mi sie "Christina" i takie bym mogla miec.
a powiedz ile sie goi i czy mocno boli?
no i gdzie to robilas??? nie wstydzilas sie???
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 10:45   #3074
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

z tego co piszesz to masz chyba przeklucie "Vertical_Hood"
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:00   #3075
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
wiesz co? na stronie wildcata jest zakladka "abc kolczykowania" i tam sa "najbardziej popularne miejsca przekluc" i tam sa zdjecia wszystkich rodzai i na lechtaczce tez jest. ale ja bym nie chciala miec na lechtaczce eeeee, a przeciez to takie unerwione miejsce a jakbym stracila czucie? hehe. nie podoba mi sie na lechtaczce. z tych przekluc co tam sa to jedynie podoba mi sie "Christina" i takie bym mogla miec.
a powiedz ile sie goi i czy mocno boli?
no i gdzie to robilas??? nie wstydzilas sie???



Mozna stracic czucie ale to musi robic ktos kto ma pojecie kosmetyczki raczej w takich miejscach to nie robia goilo sie miesiac jak normalny kolczyk w pepku robilam to w niemczech i nie wstydzilam sie czego bylam z mezem ktory mnie trzymal za reke i bylo wszystko ok Na poczatku bylo mi dziwnie po przekuciu bo czulam ten kolczyk jak mi wisial a teraz czuje tak jak bym go wcale nie miala
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:04   #3076
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
Mozna stracic czucie ale to musi robic ktos kto ma pojecie kosmetyczki raczej w takich miejscach to nie robia goilo sie miesiac jak normalny kolczyk w pepku robilam to w niemczech i nie wstydzilam sie czego bylam z mezem ktory mnie trzymal za reke i bylo wszystko ok Na poczatku bylo mi dziwnie po przekuciu bo czulam ten kolczyk jak mi wisial a teraz czuje tak jak bym go wcale nie miala
kurde nie wiem....moj kochany bardzo by chcial zebym zrobila ale sie boje...a jak kiedys wyciagne to bedzie blizna....a w ogole gdzie mialabym to zrobic....nie wiedzialabym gdzie sie udac yh

patrzylas na strone wildcata jakie masz przeklucie?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:04   #3077
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a propo dlugosci ja na wildcacie kupowalam o dlugosci 14 mm (mierzony bez gwintow) - jak ktos chce moge oddac za darmo (kulek orginalnych nie mam z racji tego ze to byly 4mm i dalam do brody sobie i kolezance) ;P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:08   #3078
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kurde nie wiem....moj kochany bardzo by chcial zebym zrobila ale sie boje...a jak kiedys wyciagne to bedzie blizna....a w ogole gdzie mialabym to zrobic....nie wiedzialabym gdzie sie udac yh

patrzylas na strone wildcata jakie masz przeklucie?

Tak mam przekucie vertical hood nie chcialam christina bo to dluzej sie goi sama zobacz dotknij sobie nazgorek lonowy i zobach jaka ta skorka jest groba prawda ??dlatego wolalam na dzyndzelku.Patrzalam na tamta stronke ja znalazlam inna w necie


http://www.hell.cz/index.php?pid=211&lid=2#intim mam tak jak na zdjeciu 7,9 i 10
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:11   #3079
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jak bys zrobila sobie na tym zgorku to blizna napewno bedzie a na dzyndzelku bedzie nie widoczna a wogole nawet nie mam ochoty tego wyciagac bo mi sie to podoba
A jak juz chcesz to zrobic to udaj sie tam gdzie robia dziary i pircingi.
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 11:12   #3080
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no grubsza skora ale nie ma ryzyka ze cos sie uszkodzi...poza tym ja nie chcialabym miec czegos w swoich narzadach wolalabym tam wyzej jesli juz tak jak na zdj 12
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:14   #3081
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ale to co na tych zdjeciach maja na penisach to jest sadomachizm juz.....nie pozwlilabym swojemu facetowi zrobic czegos takiego...
a co do blizny na wzgorku to zawsze po wyciagnieciu kolczyka mozna zapuscic sobie paseczek ktory to zasloni
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:19   #3082
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no grubsza skora ale nie ma ryzyka ze cos sie uszkodzi...poza tym ja nie chcialabym miec czegos w swoich narzadach wolalabym tam wyzej jesli juz tak jak na zdj 12
To zrob tak jak uwazasz

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ale to co na tych zdjeciach maja na penisach to jest sadomachizm juz.....nie pozwlilabym swojemu facetowi zrobic czegos takiego...
a co do blizny na wzgorku to zawsze po wyciagnieciu kolczyka mozna zapuscic sobie paseczek ktory to zasloni
Nie no z facetami to przesadzili ja tez bym mojemu na takie cos nie pozwolila ale jak by mial jednego w fajnym miejscu to czemu nie
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:22   #3083
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

yhhh ale gdzie ja bym miala to zrobic...
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 13:40   #3084
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Problemy z kolczykiem w pępku

Cytat:
Napisane przez sylwia1027 Pokaż wiadomość
mam juz kolczyk od wakacji i niedawno zamienilam go na srebrny zaczelo mi ropiec to znowu zalozylam ze stali chirurgicznej ale to nic nie dalo. jeszcze nie dawno leciala mi tylko ropa ale teraz mam na nim strupy z krwi gdy nim odrobine porusze czuje jakby mi sie w srodku cos odrywalo ze skora to jest straszene uczucie, bardzo piecze gorzej niz na początku uzywam wody utlenionej i specjalnej masci ale to nic nie daje. pomozcie bo umre z bólu juz sie zastanawialamm nad wyciagnieciem ale nie po to tyle cierpialam czekam na pomoc


Sylwia proponuję jak najszybciej przerzucić się na rumianek lub szałwię i Trybiotyc. Przemywaj pępek 3 razy dziennie. Spróbuj też zaopatrzyć się w kolczyk z tytanu.

Gdzie robiłaś kolczyk?? Jeżeli w jakimś salonie to udaj się tam po poradę. Życzę powodzenia i służę pomocą
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 13:52   #3085
erin1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Poblemik

Hej dziewczyny mam pytanie w sierpniu przebijalam pepek i ostatnio pod gorna kulka pojawila mi sie na skorze taka czerwona kuleczka wyglada jakjakis pecherzyk czy cos co z tym zrobic
erin1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 14:07   #3086
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Poblemik

Svinecka - jak nie jestes pewna i tylko facet cie namawia to sie nie kłuj. kłucie jest dla siebie a nie dla kogoś.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 14:28   #3087
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Problemy z kolczykiem w pępku

Ja też robiłam kolczyka w wakacje i mi się nic nie robiło, ale jak przemywałam kolczyka to poruszałam nim w górę i w dół żeby woda utleniona dobrze przepłyneła. Stosowałam też maść tribiotic i było ok
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 14:28   #3088
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Poblemik

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Svinecka - jak nie jestes pewna i tylko facet cie namawia to sie nie kłuj. kłucie jest dla siebie a nie dla kogoś.
nie jestem pewna bo sie boje i chce wziac pod uwage wszystkie za i przeciw. kolczyk mialby byc dla nas obojga i dla mnie i dla mojego kochanego. gdyby to nic nie bolalo i mialabym pewnosc ze nie zahacze albo nie urwe go to bym sobie zrobila. ogolnie nie wiem zbyt wiele na ten temat, nie wiem nawet gdzie bym miala go zrobic (to zn w jakim studiu), wiem tylko ze chcialabym miec. a i tak to ze moj facet by chcial to jest dla mnie bardzo duzo bo ja chce robic wszystko dla niego i co on by chcial - zreszta tak samo jak on dla mnie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 14:30   #3089
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Poblemik

Cytat:
Napisane przez erin1988 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie w sierpniu przebijalam pepek i ostatnio pod gorna kulka pojawila mi sie na skorze taka czerwona kuleczka wyglada jakjakis pecherzyk czy cos co z tym zrobic
nie wiem bo nie mialam czegos takiego na pepku - ale mialam przy dziurce w nosie - taki wlasnie jak gdyby pecherzyk i wyciagnelam kolczyka bo mnie to bolalo i to byl dla mnie znak ze cos jest nie tak - i rzeczywiscie bylo bo moje cialo przyjmuje tylko zloto
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 14:55   #3090
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Poblemik

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a i tak to ze moj facet by chcial to jest dla mnie bardzo duzo bo ja chce robic wszystko dla niego i co on by chcial - zreszta tak samo jak on dla mnie
jesteś taka pewna że by zrobił wszystko?:P z kolczykami lepiejbyć 100% pewnym jesli chodzi o takie miejsca - beż pod uwagę że to ciężkie miejsce do kłucia, może się długo goić itd. Jak nie jesteś pewna lepiej poczekaj.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.