Identyfikacja osobowości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-02, 22:56   #1
body_language
Raczkowanie
 
Avatar body_language
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 73

Identyfikacja osobowości


Witajcie,
od pewnego czasu zaczęłam klasyfikować siebie jako introwertyka, bo wiele cech po prostu pasowało do mnie. Ale nie jestem do końca pewna czy tak jest. Nie jestem nieśmiała, nie boję się odzywać do ludzi i dość łatwo łapę kontakt. Ludzie ogólnie mają mnie za wesołą osobę. Ale nie potrafię się zaprzyjaźnić i otworzyć do tego stopnia żeby się komuś zwierzać itp. Nie lubie imprezować i unikam takich "iwentów", nie ciągnie mnie do domówek. Mimo to gdy wracam do domu jest mi smutno, że jestem sama, ale mimo to nie potrafię tego zmienić. Najgorsze jest to, żxe jeżeli już się do kogoś zbliżę(najcześciej sa to moi partnerzy) angazuję się na maxa, co też nie jest dobre. Przez ten dziwaczny charakter od dłuższego czasu mam fatalny humor. Możecie powiedziec co jest ze mną nie tak, może gdy będę wiedziała dlaczego to tak działa będę umiała sobie pomóc.
body_language jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 23:24   #2
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: Identyfikacja osobowości

Jesień przyszła...chandra dopada każdego
__________________
Cytat:
Napisane przez Ilja_Muromiec Pokaż wiadomość
ciągnie mnie za mordę do pocałunku jak kocura do głaskania
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 06:05   #3
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Identyfikacja osobowości

Każdy ma czasem gorsze dni. Raz jest lepiej, a raz gorzej. Nabierz trochę więcej dystansu do pewnych spraw i optymizmu.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 09:14   #4
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Identyfikacja osobowości

Cytat:
Napisane przez body_language Pokaż wiadomość
Witajcie,
od pewnego czasu zaczęłam klasyfikować siebie jako introwertyka, bo wiele cech po prostu pasowało do mnie. Ale nie jestem do końca pewna czy tak jest. Nie jestem nieśmiała, nie boję się odzywać do ludzi i dość łatwo łapę kontakt. Ludzie ogólnie mają mnie za wesołą osobę. Ale nie potrafię się zaprzyjaźnić i otworzyć do tego stopnia żeby się komuś zwierzać itp. Nie lubie imprezować i unikam takich "iwentów", nie ciągnie mnie do domówek. Mimo to gdy wracam do domu jest mi smutno, że jestem sama, ale mimo to nie potrafię tego zmienić. Najgorsze jest to, żxe jeżeli już się do kogoś zbliżę(najcześciej sa to moi partnerzy) angazuję się na maxa, co też nie jest dobre. Przez ten dziwaczny charakter od dłuższego czasu mam fatalny humor. Możecie powiedziec co jest ze mną nie tak, może gdy będę wiedziała dlaczego to tak działa będę umiała sobie pomóc.
Co jest nie tak? Jesteś pewnie bardzo młoda. Zainwestuj w siebie, poszukaj sposobów na spędzanie wolnego czasu - kino, taniec, siłownia, cokolwiek. Pomoże.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 19:20   #5
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Identyfikacja osobowości

Jeśli istotnie bardzo Ci to przeszkadza, to może warto poszukać pomocy jakiegoś terapeuty? Podpowie, poprowadzi, jeśli faktycznie problem istnieje.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.