Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 22:50   #1861
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Róznie, czasem w dzien, czasem tuz przed północą
To pomijasz, tu nic nie klikasz w to pole.
Ok, dzięki za pomoc
Kliknęłam Lipglass Viva Glam Rihanna 2, Lipglass Bijou i cień do paletki, Quarry Mam nadzieje, ze doleci w piątek
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 22:53   #1862
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, dzięki .
No to kliknęłam, wzięłam jeszcze błyszczol Bijou, który wisiał smętnie w koszyku od dawna razem z kredką Cranberry. Cranberry wywaliłam, Bijou okazałam łaskę .
Cranberry też miałam w koszyku bozia wie ile razy i tez w końcu spasowałam

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ok, dzięki za pomoc
Kliknęłam Lipglass Viva Glam Rihanna 2, Lipglass Bijou i cień do paletki, Quarry Mam nadzieje, ze doleci w piątek
No powinno.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:11   #1863
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Nie wiem co sie dzieje, ze nie moge sie teraz zalogowac na stronie Miała ktoras z Was taki problem?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:14   #1864
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nie wiem co sie dzieje, ze nie moge sie teraz zalogowac na stronie Miała ktoras z Was taki problem?
Sprawdziłam i u mnie działa... Może spróbuj na innej przeglądarce?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:20   #1865
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Okej, sytuacja ogarnieta
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:34   #1866
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Okej, sytuacja ogarnieta
Kryzys zażegnany
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:41   #1867
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Kryzys zażegnany
Taak, ufff, bo ja już od razu stres Myślałam nad tym Lipglassem Reckless Desire, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam, bo w sumie mam Minauderie Diora (choć RD wydaje się piękniejszy ) i wzięłam tego Vivę, bo w sumie czegoś takiego w swojej kolekcji nie mam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 23:49   #1868
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Taak, ufff, bo ja już od razu stres Myślałam nad tym Lipglassem Reckless Desire, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam, bo w sumie mam Minauderie Diora (choć RD wydaje się piękniejszy ) i wzięłam tego Vivę, bo w sumie czegoś takiego w swojej kolekcji nie mam
Który błyszczyk Viva? Rihanny?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:51   #1869
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Który błyszczyk Viva? Rihanny?
Tak, Viva Glam Rihanna 2
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:54   #1870
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tak, Viva Glam Rihanna 2
Fajny jest, ale najbardziej w duecie ze szminką
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 23:57   #1871
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fajny jest, ale najbardziej w duecie ze szminką
Na szminę bym się nie odważyła
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 00:22   #1872
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa rózu z AW - Next to Skin, czy coś będzie widać przy konturowaniu , czy tylko da takie przejscie koloru
Oj Corii, u Ciebie może nie być widoczny... Ja mam jasną cerę, nakładam kilka warstw i ledwo co widać.

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jak czytałam opis kolekcji świątecznej to sobie myślałam, o fajne fajne. Ale zobaczyłam zdjęcia i się tyci jakoś tak nie wiem....no zobaczymy.
Tutaj są zdjęcia innych rzeczy :
http://make-up-deer.blogspot.com/201...=1410079681907
O, dzięki za linka. Ciemne matowe szminki, łososiowy róż i cremesheeny mnie interesują, co to będzie

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Chyba chora jestem, ale nic mnie nie kusi ze świątecznej kolekcji
Jeszcze Ci się odmieni, albo ten wątek Cię odmieni

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic nie kliknęłam, ale mam w koszyku dwa cienie .

Z nowej świątecznej kolekcji na razie zainteresowały mnie tylko fluidline'y.
Mogą być ładne, faktycznie. Też będę mieć na nie oko.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 02:04   #1873
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Hej
Jak oceniasz Fun Ending?
W moim przypadku Fun Ending jest strzałem w dziesiątkę - ze mnie klasyczny bladawiec, na granicy nc5/10, zatem wyraźnie odznacza się na skórze, wykończenie z lekkim połyskiem, ale na tyle dyskretnym, iż spokojnie można z rozświetlaczem komponować. Kolor - MAC deklaruje jako "delikatną, naturalną brzoskwinię", ale u mnie jest podbita lekko beżem, porównywałam z posiadanymi przeze mnie pokrewnymi kolorami - Legendary z Maryllin jest ciemniejszy i bardziej w koralowe tony wpada, Launch Away jaśniejszy i podbity lekko różem, zaś A Perfect Check bardziej neutralno - chłodny. FE nakłada się łatwo, pigmentacja, jak na moje potrzeby - bardzo dobra, jedyne, do czego można by się było przyczepić - to dość mocne pylenie.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:13   #1874
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oj Corii, u Ciebie może nie być widoczny... Ja mam jasną cerę, nakładam kilka warstw i ledwo co widać.
No tak myslę, ale chciałam go do przejścia kolorów w sumie, wiec powinien sie nadać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:47   #1875
NailsUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
W moim przypadku Fun Ending jest strzałem w dziesiątkę - ze mnie klasyczny bladawiec, na granicy nc5/10, zatem wyraźnie odznacza się na skórze, wykończenie z lekkim połyskiem, ale na tyle dyskretnym, iż spokojnie można z rozświetlaczem komponować. Kolor - MAC deklaruje jako "delikatną, naturalną brzoskwinię", ale u mnie jest podbita lekko beżem, porównywałam z posiadanymi przeze mnie pokrewnymi kolorami - Legendary z Maryllin jest ciemniejszy i bardziej w koralowe tony wpada, Launch Away jaśniejszy i podbity lekko różem, zaś A Perfect Check bardziej neutralno - chłodny. FE nakłada się łatwo, pigmentacja, jak na moje potrzeby - bardzo dobra, jedyne, do czego można by się było przyczepić - to dość mocne pylenie.
Ja zdecydowałam się oddać Fun Ending ale na tym sie skończyło...
Użyłam raz i od tego dnia męczę go codziennie, zakochałam sie w jego delikatności. Jestem na poziomie NW/c 15-20 i wbrew pozorom, on jest widoczny, polecam nie przerażać sie jego wyglądem w pierwszym momencie - polecam.

Co do FOF w porównaniu do Heroiny, to jakby dwa światy, ale obydwa sa piękne

Popłynęłam dziś w MAC online... teraz trzeba mi ćwiczyć cierpliwość i czekać...
NailsUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:34   #1876
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Oglądając sobie swatche Sin znalzłam stronę z 10cioma najlepiej sprzedającymi sie szminkami MACa. Taka ciekawostka:

http://www.stylecraze.com/articles/b...ks-our-top-10/
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:34   #1877
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

a ja się spóżniłam i Simpsonowy róż nie będzie mój ale pocieszyłam się szminkami Yield to love i Pure heroine Po zakupie szminki Rihanna 2 coś mnie wzięło na ciemne kolory na ustach i zakupiłam też Violettę. Mąż i mama nie podzielają mojego zachwytu mrocznymi ustami te ich spojrzenia ...
__________________




Edytowane przez kosmetocholiczka4ever
Czas edycji: 2014-09-10 o 10:36
kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:41   #1878
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Corii, przygarnęłabym prawie wszystko z kolekcji świątecznej.
Wiadomo kiedy ona będzie dostępna?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:21   #1879
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Corii, przygarnęłabym prawie wszystko z kolekcji świątecznej.
Wiadomo kiedy ona będzie dostępna?
Oj, to popłyniesz
Ja póki co nic ale oczywiscie zycie pewno to zweryfikuje No jakies cienie bym moze przygarneła do adopcji, tym bardziej, ze 8 ich w kasetce, tyle ze kasetki mi sie nie podobaja Ale mniejsza o to, poczeakmy i zobaczymy, co w ogóle do nich wsadzą, bo sie moze okazac, ze połowa będzie cieniami ze stałej
W sumie Fluidline lubie, ale jak przeczytałam, ze maja drobinki, to mi sie coś odechciało

Zwykle ta kolekcja swiateczna wychodzi w listopadzie u nas.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Oglądając sobie swatche Sin znalzłam stronę z 10cioma najlepiej sprzedającymi sie szminkami MACa. Taka ciekawostka:

http://www.stylecraze.com/articles/b...ks-our-top-10/
To tylko potwierdza, ze mam zupełnie inaczej, bo z tej 10-ki mam tylko nr 2. Nr miałam i sprzedałam na all. Nr 6 i 10 to samo - wymianka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 11:39   #1880
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------



To tylko potwierdza, ze mam zupełnie inaczej, bo z tej 10-ki mam tylko nr 2. Nr miałam i sprzedałam na all. Nr 6 i 10 to samo - wymianka

Jestem ciekawa jak taki ranking wyglądał by np. tylko dla Polski, tak z ciekawości czy mój gust pokrywa się z gustem innych Polek

W świątecznej kolekcji szminki będą miały takie świecące (brokatowe?) opakowania czy mi się wydaje Nie pogardziłabym taka błyskotką
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 12:15   #1881
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak taki ranking wyglądał by np. tylko dla Polski, tak z ciekawości czy mój gust pokrywa się z gustem innych Polek

W świątecznej kolekcji szminki będą miały takie świecące (brokatowe?) opakowania czy mi się wydaje Nie pogardziłabym taka błyskotką
No ciekawe, a co jets u Ciebie na 3 pierwszych miejscach?

No zdjecia w necie takie małe, ze nei wiadomo, jakie to opakowanie, chociąz patrząc na paletki to takie chropate coś, ale wsio sie okaze prędzej czy później.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:15   #1882
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ciekawe, a co jets u Ciebie na 3 pierwszych miejscach?

No zdjecia w necie takie małe, ze nei wiadomo, jakie to opakowanie, chociąz patrząc na paletki to takie chropate coś, ale wsio sie okaze prędzej czy później.

Póki co mam tylko 3 szminki i gdybym miała je ocenić to na pierwszym miejscu byłaby Plumfull - ładnie w niej wyglądam i się czuję, świetna konsystencja - kompletnie jej nie czuje na ustach i trwała.
Dobrze wydane pieniądze.


Na drugim miejsu stawiam Temple of Love - teoetycznie komfort noszenia powinien być naj, bo jest Mineralize Rich, ale po dłuższym testowaniu nie do końca mi pasuje konsystencja i drobinki. Jednak uwielbiam ten kolor i czuje się w niej wyśmienicie. Widzę ,że ten kolor zwraca na siebie uwagę.

Sunny Seoul - jest ok ,taki nie rzucający się woczy dzienniak, moja pierwsza szminka, używałam namiętnie jak były słoneczne dni, fajnie wygląda z bronzerem jednak w porównaniu z Plumfull trochę ja czuję na ustach, jednak mi to nie przeszkadza. Teraz poszła w odstawkę na rzecz Plumfull ,Temple i błyszczyka od Rhianny.

Teraz dumam nad Sin i Russian Red - Russian chodzi mi po głowie od dawien dawna, ale zawsze wybieram cos innego, sama nie wiem czemu.
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:23   #1883
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Póki co mam tylko 3 szminki i gdybym miała je ocenić to na pierwszym miejscu byłaby Plumfull - ładnie w niej wyglądam i się czuję, świetna konsystencja - kompletnie jej nie czuje na ustach i trwała.
Dobrze wydane pieniądze.


Na drugim miejsu stawiam Temple of Love - teoetycznie komfort noszenia powinien być naj, bo jest Mineralize Rich, ale po dłuższym testowaniu nie do końca mi pasuje konsystencja i drobinki. Jednak uwielbiam ten kolor i czuje się w niej wyśmienicie. Widzę ,że ten kolor zwraca na siebie uwagę.

Sunny Seoul - jest ok ,taki nie rzucający się woczy dzienniak, moja pierwsza szminka, używałam namiętnie jak były słoneczne dni, fajnie wygląda z bronzerem jednak w porównaniu z Plumfull trochę ja czuję na ustach, jednak mi to nie przeszkadza. Teraz poszła w odstawkę na rzecz Plumfull ,Temple i błyszczyka od Rhianny.

Teraz dumam nad Sin i Russian Red - Russian chodzi mi po głowie od dawien dawna, ale zawsze wybieram cos innego, sama nie wiem czemu.
Plumful lubię, Sunny Seoul tez, ale nie zawsze. Zas tej trzeciej zupełnie nie znam.

Russian Red miałam i bardoz lubiłam, ale teraz mam inne czerwienie dosyć podobne.

Genralnie, jakbym ja miałam wymienic jakies 3 top szminek, to nie umiałabym, ponieważ nie mam tkich. Lubię je wszystkie, nosze w zależnosci od okazji, samopoczucia, makijazu oczu, etc. Ale generalnie mogłabym rzec, ze najlpiej czuję sie w ciemnych typu Sin, Diva, Dramatic Encounter
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:32   #1884
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Oglądając sobie swatche Sin znalzłam stronę z 10cioma najlepiej sprzedającymi sie szminkami MACa. Taka ciekawostka:

http://www.stylecraze.com/articles/b...ks-our-top-10/
Hmmmm ale to są chyba najlepsze szminki dla Indian skin Na hinduskach czy szerzej azjatkach wszystko wygląda inaczej. Ja uwielbiam patrzeć na japonki/koreanki wyszminkowane na tych ich pięknych dużych pełnych ustach i bladej cerze

W końcu zamówiłam Heroine online i teraz nie wiem czy kupić lip liner Magenta czy szukać innego dupa niekoniecznie z MACa
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:35   #1885
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, czy Wam też nie od razu wyświetla się gdzie dokładnie jest przesyłka? Mój status zamówienia to "wysłane", ale jak klikam, żeby śledzić przesyłkę, to pisze, że błędny numer
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:48   #1886
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wam też nie od razu wyświetla się gdzie dokładnie jest przesyłka? Mój status zamówienia to "wysłane", ale jak klikam, żeby śledzić przesyłkę, to pisze, że błędny numer

Bo wyświetli się dopiero, kiedy przesylka będzie w PL.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:50   #1887
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wam też nie od razu wyświetla się gdzie dokładnie jest przesyłka? Mój status zamówienia to "wysłane", ale jak klikam, żeby śledzić przesyłkę, to pisze, że błędny numer
Nigdy sie nie wyświetla od razu. Dopiero wtedy, jak przesyłka będzie w pl-u, czyli to bedzie czwatek po południu/późny wieczór.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:52   #1888
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Bo wyświetli się dopiero, kiedy przesylka będzie w PL.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nigdy sie nie wyświetla od razu. Dopiero wtedy, jak przesyłka będzie w pl-u, czyli to bedzie czwatek po południu/późny wieczór.
Dzięki dziewczyny Ja nieobeznana myślałam, że to z Polski wysyłają
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:53   #1889
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Ja nieobeznana myślałam, że to z Polski wysyłają
Z Niemiec, dlatego tyle idzie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:54   #1890
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
W końcu zamówiłam Heroine online i teraz nie wiem czy kupić lip liner Magenta czy szukać innego dupa niekoniecznie z MACa
Jęsli nie będzie przeszkadzało Ci to, ze Magenta sprawi iż Heroine bedzie miała fuksjowe obrzeża i przez to ja czyniła bardziej różową, to bierz. Jak masz mozliwosc znalezienia kredki bardziej fioletowej to szukaj gdzie indzie, moze NYX?
Mnie przeszkadzało w Magecie to rozowienie Heroiny. Ale nie Tobie nie musi.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.