Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 21:41   #1441
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wklejam Wam zdjęcia swatchy MACowego Paint Pota Vinteage Selection tak jak prosiłyście W różnym świetle, z lampą, bez, pod różnym kątem

Dodaje też fotki moich cudeniek Clarinsowych Doczekały się obfocenia To tak na zachętę dla wszystkich którzy jeszcze myślą nad kupnem. Może jutro pojawią się w Douglasie No czyż nie są śliczniusie?
Ale z niego kameleon Zamówiłam sobie go Razem z Luną I na ten nowy balm Clarinsa też się czaję - 01 wygląda bosko
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 21:50   #1442
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ale z niego kameleon Zamówiłam sobie go Razem z Luną I na ten nowy balm Clarinsa też się czaję - 01 wygląda bosko
No boski jest ten Paint Pot Fajne jest to, ze jak zastygnie to na mur beton i nic go nie ruszy A Balmik śliczny
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 22:16   #1443
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

hej, czy jest aktualnie działający KWOTOWY kod do Dougiego?
Payback4006 i Kodyrabatowe1166 są nieważne

mam z linii Lierac Chrono krem tonujący - dziwny, metaliczny zapach, nie wyobrażam sobie takiego zapachu w przypadku pomadki

Foreo Lunę dla mieszańców stosuję raz dziennie od 2 tygodni, ale na razie bez spektakularnych efektów, może nadejdą z czasem, hm
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2015-03-01 o 22:18 Powód: payback rzecz jasna
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 22:55   #1444
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wklejam Wam zdjęcia swatchy MACowego Paint Pota Vinteage Selection tak jak prosiłyście W różnym świetle, z lampą, bez, pod różnym kątem

Dodaje też fotki moich cudeniek Clarinsowych Doczekały się obfocenia To tak na zachętę dla wszystkich którzy jeszcze myślą nad kupnem. Może jutro pojawią się w Douglasie No czyż nie są śliczniusie?
Muszę rozejrzeć się za tymi cudami nawet nie wiedziałam, że Vintage ma tyle "twarzy"
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 23:02   #1445
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Muszę rozejrzeć się za tymi cudami nawet nie wiedziałam, że Vintage ma tyle "twarzy"
"50 Twarzy Vintege'a..."
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 23:09   #1446
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wklejam Wam zdjęcia swatchy MACowego Paint Pota Vinteage Selection tak jak prosiłyście W różnym świetle, z lampą, bez, pod różnym kątem
Nie wiedziałam, że tak się potrafi zmieniać, piękny jest, dobrze, że go capnęłam

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Muszę rozejrzeć się za tymi cudami nawet nie wiedziałam, że Vintage ma tyle "twarzy"
Ja też, tym bardziej będę zadowolona

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
"50 Twarzy Vintege'a..."
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 23:40   #1447
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Mnie ten Lierac wysuszał koszmarnie i po kilku aplikacjach usta miałam w kolorze ostrej fuksji. Zapach jak soku malinowego podbity czymś chemicznym. W ogóle bez porównania z Lip Glow Diora.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Miałam ja .
O ile kolor daje ok to zapach omg . Za każdym razem mnie mdliło .
Z barwiących pomadek fajne są takie z celi czy tam celii no Celia taka firma . Cholery są strasznie mocno- jak wyjechałam poza kontur ust to zostawiły kolor i dopiero na drugi dzień wieczorem zeszło .
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 00:44   #1448
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wklejam Wam zdjęcia swatchy MACowego Paint Pota Vinteage Selection tak jak prosiłyście W różnym świetle, z lampą, bez, pod różnym kątem

Dodaje też fotki moich cudeniek Clarinsowych Doczekały się obfocenia To tak na zachętę dla wszystkich którzy jeszcze myślą nad kupnem. Może jutro pojawią się w Douglasie No czyż nie są śliczniusie?
Piękny jest VS .

Kochana użyłaś już może Lip Oila? Ja używam od wczoraj i tak nie klei się u mnie jakoś mocno ale czuć go na ustach. Czy odżywia? Hmm póki co jeszcze na ten temat się nie będę wypowiadać ale jakiegoś spektakularnego efektu nie ma. Ale i tak mi się podoba .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 08:30   #1449
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Brrr...Lierac Oni mają fatalne produkty. Sama chemia, która mnie okropnie zawsze podrażnia. Nie lubię tej marki najbardziej ze wszystkich, z którymi miałam styczność. Zrezygnowałam swego czasu z subskrypcji Glossy Boxa, bo często tam były produkty Lierac
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:20   #1450
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ale tu cicho
Nie mogę się już doczekać paczek z D. Nie wiem, jak przeżyję do jutra

Clarinsa w D. internetowym nadal brak nieźle im przetrzepałyśmy asortyment próbek i prezentów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:29   #1451
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale tu cicho
Nie mogę się już doczekać paczek z D. Nie wiem, jak przeżyję do jutra

Clarinsa w D. internetowym nadal brak nieźle im przetrzepałyśmy asortyment próbek i prezentów

a wysłali Ci już? bo u mnie dalej status "zamowienie będzie przekazane" cokolwiek to oznacza D rzucił Pare nowych próbek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 09:36   #1452
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką maskarę dostępną w S polecacie? niedługo mam urodziny, więc chcę sobie zrobić prezent i kupić jakiś mega tusz, zależy mi na pogrubieniu i wydłużeniu, macie swoje typy, proszę podzielcie się opinią
Dior IT Lash. Miałam ostatnio robiony makijaż i to co ta maskara zrobiła przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Oczywiście w pozytywnym sensie.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wklejam Wam zdjęcia swatchy MACowego Paint Pota Vinteage Selection tak jak prosiłyście W różnym świetle, z lampą, bez, pod różnym kątem

Dodaje też fotki moich cudeniek Clarinsowych Doczekały się obfocenia To tak na zachętę dla wszystkich którzy jeszcze myślą nad kupnem. Może jutro pojawią się w Douglasie No czyż nie są śliczniusie?
Paint pot cudny a pomadeczka Clarins jak się nosi?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5048192 2]Brrr...Lierac Oni mają fatalne produkty. Sama chemia, która mnie okropnie zawsze podrażnia. Nie lubię tej marki najbardziej ze wszystkich, z którymi miałam styczność. Zrezygnowałam swego czasu z subskrypcji Glossy Boxa, bo często tam były produkty Lierac [/QUOTE]
Pamiętam miałam z Glossy Boxa taki lotion nawilżający z Lierac...jak toto mnie podrażniło to szok. A teraz miałam próbki ich kosmetyków z witaminą C i już było wszystko w porządku.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:56   #1453
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a wysłali Ci już? bo u mnie dalej status "zamowienie będzie przekazane" cokolwiek to oznacza D rzucił Pare nowych próbek
Mam nadzieję, że dziś wyślą jeszcze nie mam żadnej inf.

W próbkach jest 2x10ml Alterna Caviar coś tam i niespodzianka Sisley (raczej nie ma co liczyć na miniaturę, jak w przypadku Sensai; raz wzięłam tę opcję i była saszetka ).

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

W SALE są Lip Perfectory Clarinsa za 49zł i BB za 89zł. Mam miniaturę tego kremu i jest bardzo fajny, choć wolę CC

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Wzięłabym te próbki Alterny, ale nie ma nic ciekawego do mini zam. promocje na maseczki się skończyły a zmywaczy Essence mam 3 szt. w zapasie

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Miałyście może ten tusz Douglasowy? Teraz zestawy z tym tuszem są po 22zł. Mam miniaturę z kalendarza adwentowego, ale jeszcze do niego nie doszłam
Na KWC jest tylko 1 opinia...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:57   #1454
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Miałyście może ten tusz Douglasowy? Teraz zestawy z tym tuszem są po 22zł. Mam miniaturę z kalendarza adwentowego, ale jeszcze do niego nie doszłam
Na KWC jest tylko 1 opinia...
Mam miniaturę z kalendarza, moim zdaniem kiepski, raz użyłam i nie mam ochoty na powtórkę.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:59   #1455
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mam miniaturę z kalendarza, moim zdaniem kiepski, raz użyłam i nie mam ochoty na powtórkę.
Dzięki nie będzie kusić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:01   #1456
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzięki nie będzie kusić
Starałam się jak mogłam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:02   #1457
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ja kiedyś brałam mydełka pani walewska, i do dziś zalegają mi w łazience te złote sztabki Maseczek montagne mam chyba 20 różnych Też nie mam już co wymyślić na małe zamówionka
Sisley ma takie nieziemskie (albo niepolskie ceny, że byłam ciekawa próbek- fakt, że saszetki, ale liczy się zawartość. A zawartość- hmmm. Olejek do twarzy z czarną róża za kosmiczną cenę chyba 700zł okazał się najzwyklejszym olejkiem jakich tony w sklepach. Balsam do suchej skóry- bardzo dobry, ale 400zł? ekhm. Itp. Nie wiem kto to kupuje i po co
Lubię ich żel pod oczy i usta (baume levres et yeux) ale kupuję sobie tubki na allegro 20-25zł za 5ml, zamiast płacić 600zł za 15ml słoiczek.
Dla mnie kosmetyki do pielegnacji sisley, kanebo czy guerlain to niezrozumiały fenomem- jak można tyle bulić za nawilżenie skóry??
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:06   #1458
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Starałam się jak mogłam


---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ja kiedyś brałam mydełka pani walewska, i do dziś zalegają mi w łazience te złote sztabki Maseczek montagne mam chyba 20 różnych Też nie mam już co wymyślić na małe zamówionka
Sisley ma takie nieziemskie (albo niepolskie ceny, że byłam ciekawa próbek- fakt, że saszetki, ale liczy się zawartość. A zawartość- hmmm. Olejek do twarzy z czarną róża za kosmiczną cenę chyba 700zł okazał się najzwyklejszym olejkiem jakich tony w sklepach. Balsam do suchej skóry- bardzo dobry, ale 400zł? ekhm. Itp. Nie wiem kto to kupuje i po co
Lubię ich żel pod oczy i usta (baume levres et yeux) ale kupuję sobie tubki na allegro 20-25zł za 5ml, zamiast płacić 600zł za 15ml słoiczek.
Dla mnie kosmetyki do pielegnacji sisley, kanebo czy guerlain to niezrozumiały fenomem- jak można tyle bulić za nawilżenie skóry??
Ja tych mydeł pani walewska nigdy nie brałam, bo by zawalały mi łazienkę maseczek używam, nabrałam tych z orzechem (peelingo-maseczek) i sa nawet fajne, choć do czarnej róży tołpy im daleko
Te Sisleye wszystkie oddałam mamie i nie słyszałam zachwytów, więc pewnie niczego nie urywają
Przydałyby się jakieś małe płatki w D. do mini zam.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:06   #1459
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Wzięłabym te próbki Alterny, ale nie ma nic ciekawego do mini zam. promocje na maseczki się skończyły a zmywaczy Essence mam 3 szt. w zapasie
ja się skusiłam na peeling Geomar (saszetka) za 9,99 + próbki Sisley, Niespodzianka Dla niej i Alterna razem z kodem -10% wyszło 18,90 z przesyłką. nie miałam nic Sisleya i chcę wypróbować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 10:10   #1460
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja się skusiłam na peeling Geomar (saszetka) za 9,99 + próbki Sisley, Niespodzianka Dla niej i Alterna razem z kodem -10% wyszło 18,90 z przesyłką. nie miałam nic Sisleya i chcę wypróbować
Ja już peelingów cielesnych nie biorę. Jak jutro przyjedzie box z Collistarem to będę mieć ponad 2kg peelingów (mam 2 geomary i 1 tołpę-czarna róża)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:14   #1461
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja już peelingów cielesnych nie biorę. Jak jutro przyjedzie box z Collistarem to będę mieć ponad 2kg peelingów (mam 2 geomary i 1 tołpę-czarna róża)
będziesz mogła na targu sprzedawać na wagę ja mam z peelingami i maskami do twarzy - w trzy lata tego nie zużyję. Więc się przerzuciłam na peelingi do ciała
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:17   #1462
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja się skusiłam na peeling Geomar (saszetka) za 9,99 + próbki Sisley, Niespodzianka Dla niej i Alterna razem z kodem -10% wyszło 18,90 z przesyłką. nie miałam nic Sisleya i chcę wypróbować
Jaki jest kod na -10% ?
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:20   #1463
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
będziesz mogła na targu sprzedawać na wagę ja mam z peelingami i maskami do twarzy - w trzy lata tego nie zużyję. Więc się przerzuciłam na peelingi do ciała
chyba tak zrobię, będę sobie dorabiać ja mam z każdej kategorii zdecydowanie za dużo zapasów

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Jaki jest kod na -10% ?
001KLPL lub KODYRABATOWE1183

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Używam od jakiegoś miesiąca tuszu Diora Overcurl i muszę przyznać, że jest fajowy szkoda tylko, że już zaczyna wysychać ale mam pecha z tuszami Czasami myślę sobie, że ktoś w nocy specjalnie je odkręca, żeby skamieniały
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:25   #1464
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
:[COLOR="Silver"]

001KLPL lub KODYRABATOWE1183 [COLOR="Silver"]
D
Pokazuje mi, że oba kody nieważne.

Szukam kodu na mini zamówienie
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:29   #1465
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Używam od jakiegoś miesiąca tuszu Diora Overcurl i muszę przyznać, że jest fajowy szkoda tylko, że już zaczyna wysychać ale mam pecha z tuszami Czasami myślę sobie, że ktoś w nocy specjalnie je odkręca, żeby skamieniały

to pewnie Duch - duch zakupów - robi tak żebyś szybciej kupowała nowe
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:30   #1466
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Sisley ma takie nieziemskie (albo niepolskie ceny, że byłam ciekawa próbek- fakt, że saszetki, ale liczy się zawartość. A zawartość- hmmm. Olejek do twarzy z czarną róża za kosmiczną cenę chyba 700zł okazał się najzwyklejszym olejkiem jakich tony w sklepach. Balsam do suchej skóry- bardzo dobry, ale 400zł? ekhm. Itp. Nie wiem kto to kupuje i po co
(...)
Dla mnie kosmetyki do pielegnacji sisley, kanebo czy guerlain to niezrozumiały fenomem- jak można tyle bulić za nawilżenie skóry??
Ja namiętnie używam balsamu do ciała Phyto-Svelt Global. Cenę ma kosmiczną, ale to jedyny jak dotąd produkt, spośród wypróbowanych przeze mnie dziesiątek różnych, który rzeczywiście wygładza skórę i zmniejsza celulit.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:31   #1467
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Pokazuje mi, że oba kody nieważne.

Szukam kodu na mini zamówienie
ja korzystałam z tego KODYRABTOWE1183 i weszło bez problemu. Może musisz być zalogowana czy cos?

EDIT: nie działa na rzeczy przecenione więc może dlatego Ci nie wchodzi

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-03-02 o 10:33
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:33   #1468
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Pokazuje mi, że oba kody nieważne.

Szukam kodu na mini zamówienie
Dziwne, ja rano symulowałam i wchodziły, ale nie na przecenione

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to pewnie Duch - duch zakupów - robi tak żebyś szybciej kupowała nowe
a to wredota
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:34   #1469
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

W SALE są Lip Perfectory Clarinsa za 49zł i BB za 89zł. Mam miniaturę tego kremu i jest bardzo fajny, choć wolę CC
Mam nadzieję, że Lip Balmy nie wprowadzą dopiero jak te wyprzedadzą, bo ich jest sporo jak widzę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:36   #1470
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Użyłam właśnie próbasa z L'occi...krem nawilżający do skóry suchej i zrobiłam się na kilkadziesiąt sekund czerwona jak burak po nim... tzn że mnie uczula? Bo chyba normalna reakcja to, to nie jest

Szczerze powiem, że jak próbuję te kremy z próbek to w 80% przypadków mam po nich zaczerwienienie, które po niespełna minucie znika. Zastanawiałam się czy coś mi w nich nie służy, czy może w końcu to normalne, skoro na tyle kremów tak reaguję. I to nieważne jaka półka cenowa

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Mam pędzel MAC 116. Czy któraś z dziewczyn znająca się lepiej niż ja na pędzlach powie mi do czego on najlepiej się sprawdza?

Ja nakładam nim róż na policzki ale nie wiem czy słusznie
Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

BTW Helena ma same czarne tusze?
Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

Pamiętacie czy przy zwrocie do Doug'a trzeba odsyłać też miniprodukty lub inne gratisy które się otrzymało?
Mówię o zamówieniu gdzie był wybrany tylko jeden produkt...
Poczytałam o tym tuszu Dior, naoglądałam się fotek etc i coś się boję że nie będę zadowolona... Bardzo liczę że on mnie urzeknie w realu
Ponawiam moje pytania do większej rzeszy Wizażanek
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.