jakie buty do koronkowej sukni ecru? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-06, 14:49   #1
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question

jakie buty do koronkowej sukni ecru?


Mój pierwszy post na podforum ślubnym Mam lekki problem z doborem butów do sukni, a raczej z moją wizją bo konkretnej sukni jeszcze nie mam choć już mierzyłam kilka i mam swój typ.

Suknia w kształcie rybki, koronkowa w kolorze ecru. Wydaje mi się, że z kolorem sukni ciężko coś zgrać, żeby wyglądało dobrze. Z bielą jest chyba łatwiej.
Na pewno odpadają typowo ślubne buty, dla mnie to koszmarki. Chciałaby postawić na kolor, ciemny fiolet? Ale czy będą pasować? Satynowe czy skórzane? Błyszcząca skóra chyba odpada na wstępie? Myślałam jeszcze o tych ze zdjęcia, ale chyba za dużo koronki by było, poza tym chciałabym je wykorzystać również po ślubie.

No i co z welonem? Takiego typowego bym nie chciała. Bardziej jakiś mały "kapelutek". Nie mam pojęcia jak to się nazywa.

Suknia w stylu tej z załącznika.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00015L0EFN4JEDN7-C317-F3.jpg (61,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opaska.jpg (138,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fascynator+%25C5%259Blubny.jpg (42,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20158_valentino_szpilki.jpg (278,2 KB, 22 załadowań)
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 15:18   #2
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: jakie buty do koronkowej sukni ecru?

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post na podforum ślubnym Mam lekki problem z doborem butów do sukni, a raczej z moją wizją bo konkretnej sukni jeszcze nie mam choć już mierzyłam kilka i mam swój typ.

Suknia w kształcie rybki, koronkowa w kolorze ecru. Wydaje mi się, że z kolorem sukni ciężko coś zgrać, żeby wyglądało dobrze. Z bielą jest chyba łatwiej.
Na pewno odpadają typowo ślubne buty, dla mnie to koszmarki. Chciałaby postawić na kolor, ciemny fiolet? Ale czy będą pasować? Satynowe czy skórzane? Błyszcząca skóra chyba odpada na wstępie? Myślałam jeszcze o tych ze zdjęcia, ale chyba za dużo koronki by było, poza tym chciałabym je wykorzystać również po ślubie.

No i co z welonem? Takiego typowego bym nie chciała. Bardziej jakiś mały "kapelutek". Nie mam pojęcia jak to się nazywa.

Suknia w stylu tej z załącznika.
wg mnie zaproponowane przez Ciebie koronkowe buty odpadają - za dużo tej koronki, na co sama zwróciłaś uwagę. Butki powinny być gładkie, ewentualnie z niewielką ozdobą. Dla mnie fiolet odpada - nie lubię tego koloru, zresztą w ogóle nie preferuję kolorowych butów do ślubu (chodzi o wyraźne, żywe kolory). Ja miałam srebrne do Kościoła, pastelowo-różowe Randalle na przyjęciu.
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 15:02   #3
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: jakie buty do koronkowej sukni ecru?

Ja bym się bardziej skupiła na tym, jaki kolor pasuje do Twojej karnacji. Bo sam ciemny fiolet w dodatkach jest świetnym pomysłem, o ile tylko dobrze komponuje się z Twoim typem urody. Do Twojej sukienki świetnie by pasowało złoto (zwłaszcza odcień starego złota), pastele. Ciemny fiolet też jest ciekawy - chociaż jeśli nie jest tym idealnym kolorem, może w towarzystwie innych barw w palecie? Bardziej widzą mi się buty z satyny, może dlatego, że inne dodatki też mogą być z tej tkaniny i wszystko będzie do siebie pasować

Na głowę - to są toczki albo fascynatory. Dobrze by też wyglądała opaska z koronkowym motywem lub aplikacją. Choć welon typu mgiełka bez żadncyh ozdób też byłby ok.

Koronkowe buty z załącznika wyglądają bosko - aczkolwiek dobrze byłoby przymierzyć je razem z kiecką, żeby uniknąć przesytu. Inna sprawa, że trudno trafić na ładne buty wykonane z koronki ( bo większość koronkowych ślubnych butów to nieszczęsne kozaczki )
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 19:28   #4
monik123m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: jakie buty do koronkowej sukni ecru?

cześć Wam,

A jaką masz biżuterię? Jeśli masz diamenciki srebrne to może coś w tym kierunku? Ja kupiłam z tej stronki: http://shineslikeastar.jimdo.com/
monik123m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 21:09   #5
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: jakie buty do koronkowej sukni ecru?

Cytat:
Napisane przez monik123m Pokaż wiadomość
cześć Wam,

A jaką masz biżuterię? Jeśli masz diamenciki srebrne to może coś w tym kierunku? Ja kupiłam z tej stronki: http://shineslikeastar.jimdo.com/
reklama ?
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-25 22:09:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.