czarne plomby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 11:06   #1
nastolatka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39

czarne plomby


kiedys mialam robione plomby czarne... i teraz chciałabym je wymienić na białe.. ile takie wymienienie plomb kosztuje?
nastolatka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:57   #2
sweet peach
Raczkowanie
 
Avatar sweet peach
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 66
Dot.: czarne plomby

Zależności od gabinetu. Koszt jest od 60 do 150 zl za ząb w zależności jak duży jest ubytek zęba.
sweet peach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 12:11   #3
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: czarne plomby

To nie operacja plastyczna-a medycyna etetyczna...

a odpowiasdajac na pytanie-to płaci sie normalnie za plombe,tak jakbys robiła od nowa zeba,nie ma tekiego czegos jak wymiana czyli tansza cena...
a co do cen to tak jak wyzej kolezanka pisala-ceny sa rozne,zalezy od gabinetu ale srednia cena to ok 60-90zł
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 17:54   #4
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: czarne plomby

Niezależnie od ceny warto wymienić czarne plomby. Po pierwsze są stare, a po drugie niszczą szkliwo, które w konsekwencji robi się ciemne. Poza tym przez nie zęby robią się kruche. Wiem coś o tym...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 22:02   #5
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czarne plomby

oo a ja od kilku dentystek slyszalam, ze nie powinno sie wymieniac, bo wlasnie wtedy zab staje sie bardziej delikatny i ze jasne blomby sa mniej trwale, z tym drugim to ja bym sie tak nie zgodzila, bo w koncu nauka idzie do przodu a nie do tylu... sama mam 2 ciemne plomby i mnei nei przeszkadzaja, ale kiedys eks wyjechal mi z tekstem, ze mam brudne zeby... no coz...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 08:24   #6
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: czarne plomby

Mnie czarne plomby rozsadziły 2 zęby. Po prostu zęby pękły na pół. Dodatkowo mam odbarwione szkliwo i tego nie da się już usunąć. Jednego zęba musiałam usunąć, bo uszkodził się korzeń i mam teraz koronę, a drugiego nadbudowałam. To wystarczający powód żeby się pozbyć tych świństw.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 09:47   #7
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: czarne plomby

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
oo a ja od kilku dentystek slyszalam, ze nie powinno sie wymieniac, bo wlasnie wtedy zab staje sie bardziej delikatny i ze jasne blomby sa mniej trwale, z tym drugim to ja bym sie tak nie zgodzila, bo w koncu nauka idzie do przodu a nie do tylu... sama mam 2 ciemne plomby i mnei nei przeszkadzaja, ale kiedys eks wyjechal mi z tekstem, ze mam brudne zeby... no coz...
Ja też chciałam wymienić czarne plomby, ale dentystka odradzała. Byłam prywatnie, dentystka pracuje na najwoczesniejszym sprzecie i materiałach, jeździ po jakiś sypozjach i wiedzę raczej ma, więc nie sądzę, żeby chodziło o coś innego jak tylko o względy zdrowotne.
Te plomby ponoć świetnie trzymają i niby można bać sie tej rtęci co jest w środku ale ona jest w postaci związanej i nie jest niebezpieczna (była tylko w momencie wypełniania no ale to już było
Dopóki nic się z zębem nie dzieje to moze lepiej nie ingerować, chyba że plomba jest bardzo widoczna to Cie rozumiem że chcesz wymienić..
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 11:11   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: czarne plomby

ja bym wymieniła amalgamat jest trwałym wypełnieniem, ale na pewno nieestetycznym . Potrafi nawet rozsadzic ząb więc wymieniłam wszystkie na wypełnienia światłoutwardzalne. Warto
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-22 o 17:38
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 17:36   #9
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: czarne plomby

Ja również miałam czarne plomby i je wymieniłam. Koszt zależny od gabinetu. Ja pamiętam, że płaciłam 100zł za jeden ząb. Fajna sprawa, bo gdy uśmiechałam się otwartą buzią, widać były czarne plomby i brzydko to wyglądało
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:49   #10
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czarne plomby

mnie to w ogole nie przeszkadza, mam 2, fakt jak rozdziabiam buzie na calego to widac, ale tak to nie jest chyba zle. od jakiegos czasu mysle nad aparatem na zeby, wiec na tym sie skupie. ale jak bede u dentystki to jeszcze raz sie spytam jak to jest z tymi plombami.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.