Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 18:41   #3601
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Moja dobra znajoma jest klientką Fedoryszyna od wielu lat. Ma krótkie włosy, proste, chodzi do niego na farbowanie i obcięcie i jest to jedna z niewielu osób, które mają zawsze fajną fryzurę, co jakiś czas coś nowego na głowie, aż dziwne że z krótkich włosów można wyczarować tyle fajnych fryzur. Jeśli chodzi o koloryzację to farbuje się na blond, różne odcienie zawsze fajnie dobrane. To co mnie powstrzymuje przed chodzeniem tam, to wysokie ceny.
A ile kasują za obcięcie krótkich włosów?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 07:50   #3602
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ile kasują za obcięcie krótkich włosów?
Może niekoniecznie interesuje mnie, ile liczą za krótkie włosy, ale ciekawa jestem ile liczą w ogóle? Dobry fryzjer stylista to skarb, a takich wynagradza sie odpowiednio...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 19:43   #3603
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ile kasują za obcięcie krótkich włosów?
Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Może niekoniecznie interesuje mnie, ile liczą za krótkie włosy, ale ciekawa jestem ile liczą w ogóle? Dobry fryzjer stylista to skarb, a takich wynagradza sie odpowiednio...
Co do dłuższych włosów moja znajoma nie ma pojęcia, ona za ścięcie swoich krótkich plus farba płaci +/- 300 zł
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 11:00   #3604
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mnie przez telefon powiedziano, że strzyżenie+ farba na krótkich to koszt 200-240 zł, czyli całkiem uczciwie, jeśli za dobrą robotę.
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 11:58   #3605
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No ale stówka to już spora rozbieżność jednak. Też myślałam o Fedoryszynie z racji że jestem kręconowłosa właśnie, ale i mnie nie przekonuje jego fryzura. Czekam na więcej opinii.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 10:36   #3606
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

W sumie też mnie lekko zastanawia ta rozbieżność co do informacji jaką ja dostałam, a jaką podaje koleżanka marzy_mr. "+- 300 zł" może oznaczać także 350, co jak dla mnie na eksperymenty jest bardzo dużą kwotą.

Niqsiaaa, mój TŻ po zobaczeniu Pana Fedoryszyna na zdjęciach w galerii na fb wypalił do mnie: "zamierzasz się strzyc u młodego Michaela Boltona?"

Póki co jednak, nie sprawdzę na sobie jak z tym wszystkim faktycznie jest, bo muszę zrezygnować z umówionego terminu na jutro. Zatem poczekam cierpliwie aż pojawią się, mam nadzieję, informacje z pierwszej ręki Może któraś z dziewczyn zdecyduje się pochwalić fryzurą od nich?
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 16:50   #3607
blondi483
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A wie ktoś coś może o salonie Studio Styl na ulicy Staszica 19? Chciałam się tam wybrać ale nie mogę znaleźć zupełnie żadnych opinii
blondi483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 13:05   #3608
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Nie jestem z Wrocka, lecz wybieram się tu na Sylwestra i potrzebuję pomocy. Szukam dobrego fryzjera, który potrafi ładnie czesać. Czy znacie takiego w okoliy rynku/cenrum? Może znacie jakiegoś z talentem, albo czesałyście się u kogoś na jakąś okazję i możecie polecić?
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:34   #3609
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jak to dobrze, że istnieje ten wątek, dzięki niemu jutro odwołam wizytę u Wierzbickiego, bo nie polecacie. Umówiłam się tam tylko dlatego, że chciałam wypróbować koloryzację Yo Coloring firmy Kemon, ale skoro odradzacie, to nie będę eksperymentować, bo się boję.

Wracam do Ani z salonu Redox w Pasażu. Świetna dziewczyna.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 21:40   #3610
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jak to dobrze, że istnieje ten wątek, dzięki niemu jutro odwołam wizytę u Wierzbickiego, bo nie polecacie. Umówiłam się tam tylko dlatego, że chciałam wypróbować koloryzację Yo Coloring firmy Kemon, ale skoro odradzacie, to nie będę eksperymentować, bo się boję.

Wracam do Ani z salonu Redox w Pasażu. Świetna dziewczyna.
a za co ją cenisz konkretnie?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 11:04   #3611
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
a za co ją cenisz konkretnie?
1) Za to, że z kamienną twarzą i bez zbędnych komentarzy, ale z pewnością w rękach, szybkością i fachowością doprowadziła moje długie do pasa, zielone i przypominające teksturą siano włosy po ściąganiu czerni (na którą farbowałam lat 7) u innego fryzjera do stanu takiego, że znów dostaję za nie komplementy i wyglądam jak człowiek, nawet w miarę ładny,
2) ergo za dużą umiejętność dobierania farby (rodzaju i koloru) tak do człowieka jak i stanu włosów,
3) za pedantyczną wręcz dokładność w nakładaniu farby, czesaniu i stylizacji (gdy Ania wyprostuje mi włosy, to wyglądają świetnie nawet po 4 dniach od stylizacji, a sam efekt prostowania jest jak z najlepszych prasowych reklam);
4) za to, że podcięcie końcówek to u Niej naprawdę 1 cm, góra 2, a nie 10,
5) za masaż głowy podczas zmywania farby, tak nie robi nawet mój TŻ <3,
6) za kulturę osobistą - chcesz rozmawiać to chętnie podejmie temat, nie chcesz, to nie skatuje Cię żadnymi dziwnymi opowieściami na temat całego swojego życia, tylko zwyczajnie będzie pracowała na Twojej głowie w skupieniu; ale tym akurat charakteryzują się wszyscy ludzie tam pracujący, na szczęście.

No to chyba tyle. Fachowa osoba po prostu, która nie jest w stanie Cię skrzywdzić.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 11:16   #3612
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
1) Za to, że z kamienną twarzą i bez zbędnych komentarzy, ale z pewnością w rękach, szybkością i fachowością doprowadziła moje długie do pasa, zielone i przypominające teksturą siano włosy po ściąganiu czerni (na którą farbowałam lat 7) u innego fryzjera do stanu takiego, że znów dostaję za nie komplementy i wyglądam jak człowiek, nawet w miarę ładny,
2) ergo za dużą umiejętność dobierania farby (rodzaju i koloru) tak do człowieka jak i stanu włosów,
3) za pedantyczną wręcz dokładność w nakładaniu farby, czesaniu i stylizacji (gdy Ania wyprostuje mi włosy, to wyglądają świetnie nawet po 4 dniach od stylizacji, a sam efekt prostowania jest jak z najlepszych prasowych reklam);
4) za to, że podcięcie końcówek to u Niej naprawdę 1 cm, góra 2, a nie 10,
5) za masaż głowy podczas zmywania farby, tak nie robi nawet mój TŻ <3,
6) za kulturę osobistą - chcesz rozmawiać to chętnie podejmie temat, nie chcesz, to nie skatuje Cię żadnymi dziwnymi opowieściami na temat całego swojego życia, tylko zwyczajnie będzie pracowała na Twojej głowie w skupieniu; ale tym akurat charakteryzują się wszyscy ludzie tam pracujący, na szczęście.

No to chyba tyle. Fachowa osoba po prostu, która nie jest w stanie Cię skrzywdzić.
Fryzjer idealny

ale "znając" Ciebie szugar, Ty jestes wymagająca i raczej partactwa nie popierasz to zanotuje sobie i może kiedyś wypróbuje
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 21:17   #3613
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
1) Za to, że z kamienną twarzą i bez zbędnych komentarzy, ale z pewnością w rękach, szybkością i fachowością doprowadziła moje długie do pasa, zielone i przypominające teksturą siano włosy po ściąganiu czerni (na którą farbowałam lat 7) u innego fryzjera do stanu takiego, że znów dostaję za nie komplementy i wyglądam jak człowiek, nawet w miarę ładny,
2) ergo za dużą umiejętność dobierania farby (rodzaju i koloru) tak do człowieka jak i stanu włosów,
3) za pedantyczną wręcz dokładność w nakładaniu farby, czesaniu i stylizacji (gdy Ania wyprostuje mi włosy, to wyglądają świetnie nawet po 4 dniach od stylizacji, a sam efekt prostowania jest jak z najlepszych prasowych reklam);
4) za to, że podcięcie końcówek to u Niej naprawdę 1 cm, góra 2, a nie 10,
5) za masaż głowy podczas zmywania farby, tak nie robi nawet mój TŻ <3,
6) za kulturę osobistą - chcesz rozmawiać to chętnie podejmie temat, nie chcesz, to nie skatuje Cię żadnymi dziwnymi opowieściami na temat całego swojego życia, tylko zwyczajnie będzie pracowała na Twojej głowie w skupieniu; ale tym akurat charakteryzują się wszyscy ludzie tam pracujący, na szczęście.

No to chyba tyle. Fachowa osoba po prostu, która nie jest w stanie Cię skrzywdzić.
to mnie zaciekiwalas, baaardzo. Chyba i ja sie skusze, bo to farbowanie zacheca mnie zdecydowanie.

a cenowo, ile placisz za dlugie wlosy? (rozumiem, ze takie posiadasz, jak nie to mnie popraw)

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Fryzjer idealny

ale "znając" Ciebie szugar, Ty jestes wymagająca i raczej partactwa nie popierasz to zanotuje sobie i może kiedyś wypróbuje
dokladnie to samo pomyslalam, ba ucieszylam sie wrecz, ze i tutaj szugarbejb sie pojawila
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:52   #3614
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
a cenowo, ile placisz za dlugie wlosy? (rozumiem, ze takie posiadasz, jak nie to mnie popraw)
230 zł za farbowanie, pióra po pas. Podcinam raz na 3 miesiące mniej więcej, +30 zł.
Cytat:
dokladnie to samo pomyslalam, ba ucieszylam sie wrecz, ze i tutaj szugarbejb sie pojawila
Hue hue, szugarowa pogromczyni wrocławskich usługodawców

No nic nie poradzę, że jak mnie ktoś dotyka, to lubię, żeby to dobrze robił

Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić właściwie cały ten salon. Kiedy ja przyszłam zapłakana do nich w ten pamiętny dzień, to akurat przydzielono mi Anię, bo ona była tuż po szkoleniu kolorystycznym i najbardziej orientowała się w nowoczesnych kolorach pokrywających zieleń No i tak mnie miło przyjęła, że przestałam płakać i od razu mi się lepiej zrobiło, więc.
Ale np. widziałam pracującego tam Mateusza, który z blond babki, której ten blond bardzo pasował, zrobił nowoczesnego rudzielca i przysięgłabym, że babka się w tym nowym kolorze dosłownie urodziła.

Do Wierzbickiego chciałam się zapisać, żeby wypróbować Yo Coloring, bo Karina ma takie ładne włosy po nim, ale nie ma co ryzykować, przecież ja z Welli też jestem bardzo zadowolona.

Tak więc serio polecam.

Teraz szukam kogoś, kto perfekcyjnie klei rzęsy 3:1, strzeżcie się ;D

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Edit: acha, od razu mówię, że nie wiem jak tam jest z cięciem, bo ja, wiadomo, fryzur sobie jakichś specjalnych nie życzę. I kiedy tam siedzę 3 godziny to też raczej ludzie przychodzą w większości na odrost+podcięcie lub faceci na strzyżenie, więc szaleństwem tam raczej jestem właściwie ja Nie wiem więc, jak to będzie wyglądało w przypadku "wie pani, ja bym chciała coś szalonego" lub "mam długie blond, a teraz bym chciała z boku czarne a z przodu róż i w loki". Wydaje mi się, że poradziliby sobie z czymś takim (np. Mateusz lub Ania też, ona lubi sobie pooglądać punkowe fryzury), ale ogólnie bardziej klasyka tam króluje. Tyle że ta klasyka jest naprawdę porządna i dokładna, no i np. strzyżenia męskie Karolinie wychodzą perfekcyjnie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2013-01-11 o 10:54
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:22   #3615
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
to mnie zaciekiwalas, baaardzo. Chyba i ja sie skusze, bo to farbowanie zacheca mnie zdecydowanie.

a cenowo, ile placisz za dlugie wlosy? (rozumiem, ze takie posiadasz, jak nie to mnie popraw)

dokladnie to samo pomyslalam, ba ucieszylam sie wrecz, ze i tutaj szugarbejb sie pojawila
pogromczyni

btw dzieki Twojemu blogowi odkryłam odżywke Herome wielkie dzięki !! po miesiacu wyprowadzila mi paznokcie po zelu...tak mocne to one jeszcze nigdy nie były. Co prawda dorobiłam sie pod płytka krwiaków ( zlekcewazylam to, ze nie mozna jej stosować zaraz po sciagnieciu sztucznych paznokci )...ale co tam...krwiaczki zrastaja, a paznokcie stong jak nigdy wczesniej

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
230 zł za farbowanie, pióra po pas. Podcinam raz na 3 miesiące mniej więcej, +30 zł.
Hue hue, szugarowa pogromczyni wrocławskich usługodawców

No nic nie poradzę, że jak mnie ktoś dotyka, to lubię, żeby to dobrze robił

Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić właściwie cały ten salon. Kiedy ja przyszłam zapłakana do nich w ten pamiętny dzień, to akurat przydzielono mi Anię, bo ona była tuż po szkoleniu kolorystycznym i najbardziej orientowała się w nowoczesnych kolorach pokrywających zieleń No i tak mnie miło przyjęła, że przestałam płakać i od razu mi się lepiej zrobiło, więc.
Ale np. widziałam pracującego tam Mateusza, który z blond babki, której ten blond bardzo pasował, zrobił nowoczesnego rudzielca i przysięgłabym, że babka się w tym nowym kolorze dosłownie urodziła.

Do Wierzbickiego chciałam się zapisać, żeby wypróbować Yo Coloring, bo Karina ma takie ładne włosy po nim, ale nie ma co ryzykować, przecież ja z Welli też jestem bardzo zadowolona.

Tak więc serio polecam.

Teraz szukam kogoś, kto perfekcyjnie klei rzęsy 3:1, strzeżcie się ;D

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Edit: acha, od razu mówię, że nie wiem jak tam jest z cięciem, bo ja, wiadomo, fryzur sobie jakichś specjalnych nie życzę. I kiedy tam siedzę 3 godziny to też raczej ludzie przychodzą w większości na odrost+podcięcie lub faceci na strzyżenie, więc szaleństwem tam raczej jestem właściwie ja Nie wiem więc, jak to będzie wyglądało w przypadku "wie pani, ja bym chciała coś szalonego" lub "mam długie blond, a teraz bym chciała z boku czarne a z przodu róż i w loki". Wydaje mi się, że poradziliby sobie z czymś takim (np. Mateusz lub Ania też, ona lubi sobie pooglądać punkowe fryzury), ale ogólnie bardziej klasyka tam króluje. Tyle że ta klasyka jest naprawdę porządna i dokładna, no i np. strzyżenia męskie Karolinie wychodzą perfekcyjnie.
Kurcze...co do pogrubionego ...szugar płaczaca i can't imagine

Moje wlosy nadaja sie juz do podciecia...wiec zaryzykuje u Ani...a co mi tam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 13:08   #3616
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Kurcze...co do pogrubionego ...szugar płaczaca i can't imagine
A jeszcze między jednym siorbem a drugim zawodziłam "błagaaaaaaaaaaam, niech mnie pani uratuuuujeeeeeeeeeeee, ja nie mogę tak żyyyyyyyyyyyyyyć z takimi włosaaaaaaaaaaaaaaaaamiii iiiii"

No zrobiłam z siebie widowisko w centrum handlowym, muszę z tym żyć
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 19:45   #3617
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dzisiejsze moje życzenie spełnione, warkocz robiła pani Ola, a farbował Mati.. Kocham kłosy <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg warkocz.jpg (28,0 KB, 217 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 20:44   #3618
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A jeszcze między jednym siorbem a drugim zawodziłam "błagaaaaaaaaaaam, niech mnie pani uratuuuujeeeeeeeeeeee, ja nie mogę tak żyyyyyyyyyyyyyyć z takimi włosaaaaaaaaaaaaaaaaamiii iiiii"

No zrobiłam z siebie widowisko w centrum handlowym, muszę z tym żyć
hehe

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dzisiejsze moje życzenie spełnione, warkocz robiła pani Ola, a farbował Mati.. Kocham kłosy <3
jakie cudneeeeee długieeee wow!

Jaka farbą farbujesz ?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 21:14   #3619
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Długie uratowane

To jest Color Touch nr 6.71 czyli brązowo-popielaty ciemny blond. Mój naturalny, nie widać mi odrostów.

Tam chyba tylko na farbach Welli pracują. Chociaż nie wiem, bo kosmetyki są i Wella i Joico i Sebastian...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 09:38   #3620
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Długie uratowane

To jest Color Touch nr 6.71 czyli brązowo-popielaty ciemny blond. Mój naturalny, nie widać mi odrostów.

Tam chyba tylko na farbach Welli pracują. Chociaż nie wiem, bo kosmetyki są i Wella i Joico i Sebastian...
Szugar - jak fajnie, że się pojawiłaś - kolejne miejsce do sprawdzenia mam.

A umawiasz się tam specjalnie, czy z marszu można przyjść ?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2013-01-12 o 09:40
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:53   #3621
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Szugar - jak fajnie, że się pojawiłaś - kolejne miejsce do sprawdzenia mam.

A umawiasz się tam specjalnie, czy z marszu można przyjść ?
Ty to jesteś niezmordowana z tymi fryzjerami, prawie tak jak ja z rzęsiarami

Ja się umawiam, bo na mnie to jednak trzeba ok. 3 godzin, ale jak tylko chcesz podciąć na przykład to można z marszu, tam zazwyczaj jest ktoś wolny albo np. pani Ci mówi, że za godzinę lub dwie ktoś będzie wolny.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 13:36   #3622
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
230 zł za farbowanie, pióra po pas. Podcinam raz na 3 miesiące mniej więcej, +30 zł.
no to teraz mnie zagielas, taka cena, pedze tam!

Odnosnie fryzjera-stylisty, to z moich obserwacji wszedzie to samo.
gdzie nie pojde, tam staraja sie cos wykombinowac, ale w efekcie zero zmian, wychodze z podcietymi koncowkami. Chcialabym trafic na fryzjera co mi doradzi dobrze i kolor i fryzure, bo od paru lat to samo, robi sie nudne

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
pogromczyni

btw dzieki Twojemu blogowi odkryłam odżywke Herome wielkie dzięki !! po miesiacu wyprowadzila mi paznokcie po zelu...tak mocne to one jeszcze nigdy nie były. Co prawda dorobiłam sie pod płytka krwiaków ( zlekcewazylam to, ze nie mozna jej stosować zaraz po sciagnieciu sztucznych paznokci )...ale co tam...krwiaczki zrastaja, a paznokcie stong jak nigdy wczesniej
milo mi, dziekuje ze mnie uswiadomilas

Niestety, krwiaczki byly przewidywalne, mam nadzieje, ze mocno nie bolalo. Teraz stosuje Peggy Sage, ale...chyba wroce do Herome, cos mi tam bardziej pasuje, po dluzszym uzytkowaniu, ale nie wiem jeszcze co
Musze przyznac, ze swoje nosze niezmiennie dlugie juz dobry rok. Ciesze sie ogromnie, ze zrezygnowalam z zelowania.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dzisiejsze moje życzenie spełnione, warkocz robiła pani Ola, a farbował Mati.. Kocham kłosy <3
zapisuje sie tam w poniedzialek
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 13:53   #3623
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
no to teraz mnie zagielas, taka cena, pedze tam!
No to nie jest tak strasznie drogo
Cytat:
Chcialabym trafic na fryzjera co mi doradzi dobrze i kolor i fryzure, bo od paru lat to samo, robi sie nudne
Wiesz, szczerze Ci powiem, że ja się im nie dziwię, jesteś bardzo ładną dziewczyną (Mateusz się w Tobie zakocha ) i pasują Ci takie włosy, jakie masz. Długie, zadbane włosy to jest to, moim zdaniem nie ma co kombinować. Kim Kardashian od lat ma tę samą fryzurę i wygląda super
Mnie też czasem nachodzą takie myśli, że od 10 lat tylko długie i proste i nuda, ale ostatni raz jak mnie tak naszło to skończyło się właśnie zielenią
A przed maturą sobie zafundowałam "szaloną fryzurę", pamiętam, u jakiegoś takiego szaleńca z salonu Broadway, że tu krótko, tam długo, tu podgolone a tu grzywka.... O matko, 3 dni płakałam.

Jak ja patrzę na Ciebie to nic bym nie zmieniała, tylko wyrównała kolor

Cytat:
zapisuje sie tam w poniedzialek
Zapisz się do Ani, Ania jest od wtorku.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2013-01-12 o 13:54
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 14:31   #3624
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to nie jest tak strasznie drogo
Wiesz, szczerze Ci powiem, że ja się im nie dziwię, jesteś bardzo ładną dziewczyną (Mateusz się w Tobie zakocha ) i pasują Ci takie włosy, jakie masz. Długie, zadbane włosy to jest to, moim zdaniem nie ma co kombinować. Kim Kardashian od lat ma tę samą fryzurę i wygląda super
Mnie też czasem nachodzą takie myśli, że od 10 lat tylko długie i proste i nuda, ale ostatni raz jak mnie tak naszło to skończyło się właśnie zielenią
A przed maturą sobie zafundowałam "szaloną fryzurę", pamiętam, u jakiegoś takiego szaleńca z salonu Broadway, że tu krótko, tam długo, tu podgolone a tu grzywka.... O matko, 3 dni płakałam.

Jak ja patrzę na Ciebie to nic bym nie zmieniała, tylko wyrównała kolor

Zapisz się do Ani, Ania jest od wtorku.
Chcialam zadzwonic w poniedzialek, wlasnie dowiedziec sie kiedy jest Ania. Uprzedzilas mnie, dziekuje Z wizyta i tak poczekam , ale wole zapisac sie wczesniej, bo mi pasuja tylko poranne godziny. Planuje umowic sie na koniec miesiaca, bo ostatnie farbowanie mialam 4.01, co prawda calkowicie nieudane, a nie wiem czy ogladasz moje zdjecia tylko na podstawie bloga, czy widzialas moze aktualne (teraz mam wsciekla, ruda poswiate na glowie) na forum wl.farbowanych na popielaty braz. Rowniez dekoloryzacja grudniowa daje sie we znaki. Ptrzebne im dobre rece. Mimo wszystko, dzieki za opinie i sugestie
Jest mi bardzo milo

Nie no, takich ekscesow w zmianie fryzury to, az nie potrzebuje. Bardziej celuje w kolor i ciecie przy twarzy; czy przedzialek na srodku czy z boku; z grzywka czy bez; bo to, ze marze o dlugich po talie wlosach, to sie nie zmieni chyba nigdy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-01-12 o 14:32
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 09:49   #3625
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Długie uratowane

To jest Color Touch nr 6.71 czyli brązowo-popielaty ciemny blond. Mój naturalny, nie widać mi odrostów.

Tam chyba tylko na farbach Welli pracują. Chociaż nie wiem, bo kosmetyki są i Wella i Joico i Sebastian...
Ja mam swój natualny też bardzo podobny do Twojego

Niedawno zreszta przeszłam z blondu, ktory nosiłam ponad 10 lat, na własnie taki bliski mojemu naturalnemu...jest mieszkanke dwóch kolorów Joico Chrome. Z opisu to ta Twoja Wella bardzo by mi pasowała.

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Szugar - jak fajnie, że się pojawiłaś - kolejne miejsce do sprawdzenia mam.

A umawiasz się tam specjalnie, czy z marszu można przyjść ?
Jakie wszystkie zadowolone hehe

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
milo mi, dziekuje ze mnie uswiadomilas

Niestety, krwiaczki byly przewidywalne, mam nadzieje, ze mocno nie bolalo. Teraz stosuje Peggy Sage, ale...chyba wroce do Herome, cos mi tam bardziej pasuje, po dluzszym uzytkowaniu, ale nie wiem jeszcze co
Musze przyznac, ze swoje nosze niezmiennie dlugie juz dobry rok. Ciesze sie ogromnie, ze zrezygnowalam z zelowania.

zapisuje sie tam w poniedzialek
Czy bolało szczerze to bardzo :/...przez dwa tygodnie to była meczarnia, przez około godzine potworny ból, porównywalny z uderzaniem młotka w opuszki palców .... dlatego takie krwiaki mi sie zrobiły...ale chciałam mieć ladnie to teraz mam ok polowe starej płytki już odroslo, wiec krwiaki na drugiej połowie zostały
Po krókiej przerwie wróciłam do kuracji, nakładam 2-3 razy w tygodniu jako baze i juz nic nie boli, nic nie piecze, nie ma zaczerwienień wiec mysle ze bedzie good

Tez już miałam dość tych żeli, dlatego w koncu postanowiłam coś z tym zrobić...mysle, ze jeszcze z miesiac, wszystko zrośnie i paznokcie beda cudne ... zreszta juz są, jak naloze ciemny lakier to krwiakow nie widać
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:20   #3626
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty to jesteś niezmordowana z tymi fryzjerami, prawie tak jak ja z rzęsiarami

Ja się umawiam, bo na mnie to jednak trzeba ok. 3 godzin, ale jak tylko chcesz podciąć na przykład to można z marszu, tam zazwyczaj jest ktoś wolny albo np. pani Ci mówi, że za godzinę lub dwie ktoś będzie wolny.
ja mam przerąbane z włosami, bo mam ich ze 3-4 razy więcej niż przeciętny człowiek. Ty wiesz, ile ja płacę za farbowanie? A, że dodatkowo lubię mieć dobrze zafarbowane i niezniszczone przy tym, do tego w odpowiednim odcieniu - na razie tylko 1 fryzjerka podołała temu zadaniu - Ania Grzywna i jej Joico.
Wella na moich włosach zawsze wychodzi zżółcona, loreal wypłukuje się w błyskawicznym tempie, goldwell nie przekonuje kolorami....mogłabym tak w nieskończoność.

Apropos rzęs zastanawiam się ostatnio usilnie nad revitalashem :P
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:28   #3627
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Apropos rzęs zastanawiam się ostatnio usilnie nad revitalashem :P
me too tylko boje się efektu po odstawieniu...sporo osób pisze/ mówi...ze po odstawieniu niestety zaczynają wypadać i wracają do stanu pierwotnego, badz sa w jeszcze gorszej kondycji
chyba żeby kuracji nie przerywać
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:44   #3628
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
me too tylko boje się efektu po odstawieniu...sporo osób pisze/ mówi...ze po odstawieniu niestety zaczynają wypadać i wracają do stanu pierwotnego, badz sa w jeszcze gorszej kondycji
chyba żeby kuracji nie przerywać
w gorszej kondycji- to raczej być nie mogą, bo z jakiej racji...? A co do stanu pierwotnego - mają prawo wrócić, w końcu to tak, jak z włosami - jak odżywisz cudownymi odzywkami to będą miękkie,lśniące, mocne, ale jak przestaniesz używać odżywek to będą powoli niszczeć, a im dłuższe tym szybciej... I to mnie trochę powstrzymuje właśnie - bo 300zł piechotą nie chodzi :P
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:52   #3629
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

W kondycji gorszej to moze nie, zle sie wyraziłam...ale gorzej mogą wyglądać ...bo wiecej wypada.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 14:06   #3630
limszkaaa
Przyczajenie
 
Avatar limszkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Pomocy!
Mieszkam we Wrocławiu od kilku tygodni i poszukuje fryzjera, który ładnie wymodeluje mi włosy na sobotnią imprezę Zastanawiam się nad Akademią Berendowicz-Kublin, myślicie, że to dobry pomysł? Możecie mi kogoś tam polecić ?
limszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.