Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 21:35   #4021
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Zapisałam się do Ani, przetestujemy coś nowego
naszej Ani? kiedy wizyta?
Ja bylam w srode, kolejny raz wyszlam bardzo zadowolona i co najwazniejsze nie kusi mnie powrot do koloru, Ania zdumiona moja determinacja byla
tylko sie zgubilam po drodze jak ten osiol zjazdy z obwodnicy pomylilam
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:56   #4022
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

naszej Ani? kiedy wizyta?
Ja bylam w srode, kolejny raz wyszlam bardzo zadowolona i co najwazniejsze nie kusi mnie powrot do koloru, Ania zdumiona moja determinacja byla
tylko sie zgubilam po drodze jak ten osiol zjazdy z obwodnicy pomylilam
do Waszej

zaczełam zapuszczać grzywke ale juz mi sie chyba odwidziało, z kolorem też bym cos chętnie pokombinowała Najbardziej licze na Anie jako stylistke ze coś mi fajnego doradzi w kwestii koloru i fryzury ewentualnie jakieś przyszłe zmiany

moje włosy są ostatnio w kiepskiej kondycji czy po ostatnich pasemkach, po jesiennym wypadaniu czy ogolnie nie wiem po czym...ale wszystko co im do tej pory służyło , to teraz wrecz przeciwnie... pusza sie, strąkują, wysuszają nerwicy powoli dostaje.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 20:43   #4023
mellcy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dajcie namiary na ta Anie
mellcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 07:49   #4024
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja już po wizycie u Ani warto było tłuc się autobusem do tej Wysokiej ile sie nabłądziłam tam to moje

Jestem bardzooo zadowolona

Miałyście racja, Ania super kobietka ...wysłucha, doradzi...ostatecznie nie zdecydowałam się na pierwsza opcje , ktora mi zaproponowała ( powrót do ciemnego) bo znam siebie i wiem , ze za tydzień na dekoloryzacje bym przybiegła .. ale już na drugą opcje tak mam taki fajny karmelowo - bezowy blond z różnymi przejściami - koloryzacja 4-kolorowa. Zawsze chciałam taki mieć tylko mi sie wydawało, ze nie bede w nim dobrze wygladać ze swoja bladzizną...a jednak jest inaczej.

Póki co czuje sie fantastycznie ...odmiana była mi potrzebna i włosy po farbie , a po rozjaśniaczu...niebo a ziemia ! Chociaż Ania powiedziała, ze mam włosy w b.dobrej kondycji mimo rozjaśniania...a teraz w końcu maja ładny blask
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:09   #4025
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez mellcy Pokaż wiadomość
Dajcie namiary na ta Anie
https://www.facebook.com/Looxus

Jedna się gubi, druga autobusem, rany boskie, proponuję się umawiać na jeden dzień i ja po Was przyjadę i Was zawiozę, przy okazji sobie babski dzień zrobimy Pisać, która co pije i je

Ja się właśnie wybieram do Ani za niedługo, i będę przyciemniać, mam takie fanaberie znowu. Tylko planuje też jakies tropiki i nie wiem co tu zrobić, jak przyciemnię to i tak się rozjaśnią.

Tak, farby są miłe, ja też lubię swoje wlosy po farbie. od razu dociążone, pięknie błyszczą, lepiej sie układają.

Cieszę się Dziewczyny, że jesteście zadowolone, uważam że dziewczyna jest jak najbardziej warta polecania bo swoją prace traktuje poważnie , a niewiele takich osób można znaleźć.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:22   #4026
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/Looxus

Jedna się gubi, druga autobusem, rany boskie, proponuję się umawiać na jeden dzień i ja po Was przyjadę i Was zawiozę, przy okazji sobie babski dzień zrobimy Pisać, która co pije i je

Ja się właśnie wybieram do Ani za niedługo, i będę przyciemniać, mam takie fanaberie znowu. Tylko planuje też jakies tropiki i nie wiem co tu zrobić, jak przyciemnię to i tak się rozjaśnią.

Tak, farby są miłe, ja też lubię swoje wlosy po farbie. od razu dociążone, pięknie błyszczą, lepiej sie układają.

Cieszę się Dziewczyny, że jesteście zadowolone, uważam że dziewczyna jest jak najbardziej warta polecania bo swoją prace traktuje poważnie , a niewiele takich osób można znaleźć.
Szugar jak wrócę z tropików ( bo za 1,5 tygodnia też się wybieram, więc pewnie wypłowieje )...to udamy sie na zbiorowe farbowanie jestem za!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 18:25   #4027
slodka_m
Przyczajenie
 
Avatar slodka_m
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie u Ani warto było tłuc się autobusem do tej Wysokiej ile sie nabłądziłam tam to moje

Jestem bardzooo zadowolona

Miałyście racja, Ania super kobietka ...wysłucha, doradzi...ostatecznie nie zdecydowałam się na pierwsza opcje , ktora mi zaproponowała ( powrót do ciemnego) bo znam siebie i wiem , ze za tydzień na dekoloryzacje bym przybiegła .. ale już na drugą opcje tak mam taki fajny karmelowo - bezowy blond z różnymi przejściami - koloryzacja 4-kolorowa. Zawsze chciałam taki mieć tylko mi sie wydawało, ze nie bede w nim dobrze wygladać ze swoja bladzizną...a jednak jest inaczej.

Póki co czuje sie fantastycznie ...odmiana była mi potrzebna i włosy po farbie , a po rozjaśniaczu...niebo a ziemia ! Chociaż Ania powiedziała, ze mam włosy w b.dobrej kondycji mimo rozjaśniania...a teraz w końcu maja ładny blask

Możesz napisać jaką masz długość włosów i ile zapłaciłaś za farbowanie?
slodka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 22:06   #4028
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie u Ani warto było tłuc się autobusem do tej Wysokiej ile sie nabłądziłam tam to moje

Jestem bardzooo zadowolona

Miałyście racja, Ania super kobietka ...wysłucha, doradzi...ostatecznie nie zdecydowałam się na pierwsza opcje , ktora mi zaproponowała ( powrót do ciemnego) bo znam siebie i wiem , ze za tydzień na dekoloryzacje bym przybiegła .. ale już na drugą opcje tak mam taki fajny karmelowo - bezowy blond z różnymi przejściami - koloryzacja 4-kolorowa. Zawsze chciałam taki mieć tylko mi sie wydawało, ze nie bede w nim dobrze wygladać ze swoja bladzizną...a jednak jest inaczej.

Póki co czuje sie fantastycznie ...odmiana była mi potrzebna i włosy po farbie , a po rozjaśniaczu...niebo a ziemia ! Chociaż Ania powiedziała, ze mam włosy w b.dobrej kondycji mimo rozjaśniania...a teraz w końcu maja ładny blask



ciesze sie Twoim zadowoleniem
mysle, ze z czasem (jak ja ) docenisz ja jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/Looxus

Jedna się gubi, druga autobusem, rany boskie, proponuję się umawiać na jeden dzień i ja po Was przyjadę i Was zawiozę, przy okazji sobie babski dzień zrobimy Pisać, która co pije i je

Ja się właśnie wybieram do Ani za niedługo, i będę przyciemniać, mam takie fanaberie znowu. Tylko planuje też jakies tropiki i nie wiem co tu zrobić, jak przyciemnię to i tak się rozjaśnią.

Tak, farby są miłe, ja też lubię swoje wlosy po farbie. od razu dociążone, pięknie błyszczą, lepiej sie układają.

Cieszę się Dziewczyny, że jesteście zadowolone, uważam że dziewczyna jest jak najbardziej warta polecania bo swoją prace traktuje poważnie , a niewiele takich osób można znaleźć.
ja to w ogole jechalam z przygodami, bo mi moje auto padlo, wiec bralam pozyczone a tam rezerwa niewiadomo od ilu, a ja na autostradzie

od siebie dojezdzam szybciutko i nie mam problemow (no dobra, zawsze jade przez to osiedle, zamiast tam od jakiegos sklepu ludzka droga dojechac to ja sie tarabanie po wertepach, ale ciii)

w sumie taki wspolny wypad to nie glupi pomysl wrecz przeciwnie mi bardzo pasuje, tak sobie mysle, ze jak bede sie kusic znowu na pasemka to na przelomie maja/czerwca, wiec jak nie teraz to na nastepne spotkanie do Was z przyjemnoscia dolacze

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Szugar jak wrócę z tropików ( bo za 1,5 tygodnia też się wybieram, więc pewnie wypłowieje )...to udamy sie na zbiorowe farbowanie jestem za!
udaje, ze tego nie widze
gdzie sie bedziesz relaksowac?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:07   #4029
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Szugar jak wrócę z tropików ( bo za 1,5 tygodnia też się wybieram, więc pewnie wypłowieje )...to udamy sie na zbiorowe farbowanie jestem za!
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
w sumie taki wspolny wypad to nie glupi pomysl wrecz przeciwnie mi bardzo pasuje, tak sobie mysle, ze jak bede sie kusic znowu na pasemka to na przelomie maja/czerwca, wiec jak nie teraz to na nastepne spotkanie do Was z przyjemnoscia dolacze
udaje, ze tego nie widze
gdzie sie bedziesz relaksowac?
No i wspaniale, oficjalnie uznaję to za pomysł do dogrania
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:24   #4030
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
udaje, ze tego nie widze
gdzie sie bedziesz relaksowac?
Tajlandia

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No i wspaniale, oficjalnie uznaję to za pomysł do dogrania
zrobimy bibke w salonie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 15:17   #4031
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Tajlandia
zrobimy bibke w salonie
Na Koh Phi Phi płyń, i na słonie

Może być biba, może byz żarcie pączków.

A jak tak Was czytam to może ja też bym chciała takie pasemka. Od takiego brązu, jaki mam, do bardzo ciemnego. Hmmmmmmm.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 15:21   #4032
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Na Koh Phi Phi płyń, i na słonie

Może być biba, może byz żarcie pączków.

A jak tak Was czytam to może ja też bym chciała takie pasemka. Od takiego brązu, jaki mam, do bardzo ciemnego. Hmmmmmmm.
Na Koh Phi Phi na pewno będę, możliwe że z jednym noclegiem...a słonie zaliczymy na trekkingu w Chiang Mai
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 15:42   #4033
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Na Koh Phi Phi na pewno będę, możliwe że z jednym noclegiem...a słonie zaliczymy na trekkingu w Chiang Mai

Do pozazdroszczenia wspanialych wrazen fotami podzielisz sie na spotkaniu


Szugar, z tymi pasemkami to fajna sprawa. U mnie ilosc ich spowodowala to, ze beda tyg temu u Ani nie bylo sensu poprawiac, bo wszystko sie tak naturalnie "wtloczylo" i milo wspolgra z caloscia. Takze i siebie i Anie zaskoczylam wytrwaloscia, jednak wiem, ze im wiecej slonca tym bardziej ruda bede sie czuc przez sprana farbe i maj bedzie tym przelomem, podjecia decyzji wiem, ze Ania mi cos dobierze, a ja nie bede pozniej stekac przed lustrem "ocokaman"
Mi wielotonowa koloryzjacja spodobala sie bardziej od jednobarwnej...wiec uwazaj


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 16:36   #4034
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Do pozazdroszczenia wspanialych wrazen fotami podzielisz sie na spotkaniu
Mi wielotonowa koloryzjacja spodobala sie bardziej od jednobarwnej...wiec uwazaj


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dziękuje i na pewno się podziele

co do wielotonowej koloryzacji...to Ania tyle kubeczków rozrobiła , że aż musiała sobie ponumerować
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 16:48   #4035
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
dziękuje i na pewno się podziele

co do wielotonowej koloryzacji...to Ania tyle kubeczków rozrobiła , że aż musiała sobie ponumerować
Haha, ale przynajmniej zielona nie wyszlas jestem baardzo ciekawa Twojego mixu na glowie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 17:02   #4036
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Haha, ale przynajmniej zielona nie wyszlas jestem baardzo ciekawa Twojego mixu na glowie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mix bardzo ladny jest
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 15:15   #4037
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny,

Przeczytałam ostatnie kilkanaście stron postów, żeby się dowiedzieć co słychać i kogo polecacie.
Dawno tu nie zaglądałam bo nie miałam takiej potrzeby, ale to co ostatnio mi się przytrafiło... zaraz po wizycie u pani fryzjerki zajrzałam na ten wątek.

Jestem załamana bo miałam długie włosy, dość zniszone więc byłam gotowa na spore skrócenie włosów. Nie było powiedziane jak dokładnie skracamy, ale w pewnym momencie ona wzięła moje włosy z przedniej części głowy i ciachnęła je w połowie. Chyba jeszcze nigdy nie widziałam takiej przerażonej miny. Oczywiście mojej miny w lustrze!
Wtedy już wiedziałam, że będę fatalnie wyglądać. I rzeczywiście teraz mam włosy do ramion z tyłu a z przodu gdzieś tak do ust. Wyglądam conajmniej śmiesznie. Nie mam wycieniowanych włosów, mam po prostu dwa schody i przedziałek na środku. Codziennie rano próbuje kombinować jak to coś ułożyć, czym to spiąć... Mam okrągłą twarz i z tą fryzurą już całkowicie wyglądam jak piłka.

Teraz czekam żeby te włosy z przodu trochę odrosły i muszę iść do jakieś fryzjerko-wróżki, żeby naprawić to co mam na głowie...

Myślicie że Ania z Wysokiej dałaby radę coś poradzić? Mogę tam nawet na pieszo iść!
Niestety moje włosy są takie falowane i napuszone i ogólnie jeszcze nikomu nie udało się ich tak ściąć, żebym nie musiała używać prostownicy..

Udanego popołudnia
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 16:02   #4038
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Przeczytałam ostatnie kilkanaście stron postów, żeby się dowiedzieć co słychać i kogo polecacie.
Dawno tu nie zaglądałam bo nie miałam takiej potrzeby, ale to co ostatnio mi się przytrafiło... zaraz po wizycie u pani fryzjerki zajrzałam na ten wątek.

Jestem załamana bo miałam długie włosy, dość zniszone więc byłam gotowa na spore skrócenie włosów. Nie było powiedziane jak dokładnie skracamy, ale w pewnym momencie ona wzięła moje włosy z przedniej części głowy i ciachnęła je w połowie. Chyba jeszcze nigdy nie widziałam takiej przerażonej miny. Oczywiście mojej miny w lustrze!
Wtedy już wiedziałam, że będę fatalnie wyglądać. I rzeczywiście teraz mam włosy do ramion z tyłu a z przodu gdzieś tak do ust. Wyglądam conajmniej śmiesznie. Nie mam wycieniowanych włosów, mam po prostu dwa schody i przedziałek na środku. Codziennie rano próbuje kombinować jak to coś ułożyć, czym to spiąć... Mam okrągłą twarz i z tą fryzurą już całkowicie wyglądam jak piłka.

Teraz czekam żeby te włosy z przodu trochę odrosły i muszę iść do jakieś fryzjerko-wróżki, żeby naprawić to co mam na głowie...

Myślicie że Ania z Wysokiej dałaby radę coś poradzić? Mogę tam nawet na pieszo iść!
Niestety moje włosy są takie falowane i napuszone i ogólnie jeszcze nikomu nie udało się ich tak ściąć, żebym nie musiała używać prostownicy..

Udanego popołudnia
Mysle, ze to nie chodzi o to czy Ania da rade czy nie, ale o dlugosc Twoich wlosow. Niestety Ci nie dosztukuje ich. Moze lepiej by Ci je postopniowala, zeby mialo to rexe i nogi...to juz sama ona by musiala ocenic.

Po podobnej traumie mam rok w plecy, jednak juz pierwsze ciecie u Ani po 4kiesiacach dalo mi nadzieje, ze bedzie dobrze, teraz jestem po drugim i widze kolosalna roznice, trzecie bedzie ostateczne tzw.pozbycia sie nieudolnego strzyzenia Sandry fakt, ze ciagle jestem na tej samej dlugosci dolowal mnie na poczatku. Pogodzilam sie z tym, zacisnelam zeby i z perspektywy czasu nie zaluje, ze od wizyty ktora zrobila mi kiszke z wlosow, zrobilam 4mc przerwy. Jesli jestes w stanie zniesc utrate kolejny cm to idz, jesli nie, poczekaj chocia miesiac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 10:51   #4039
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Mysle, ze to nie chodzi o to czy Ania da rade czy nie, ale o dlugosc Twoich wlosow. Niestety Ci nie dosztukuje ich. Moze lepiej by Ci je postopniowala, zeby mialo to rexe i nogi...to juz sama ona by musiala ocenic.

Po podobnej traumie mam rok w plecy, jednak juz pierwsze ciecie u Ani po 4kiesiacach dalo mi nadzieje, ze bedzie dobrze, teraz jestem po drugim i widze kolosalna roznice, trzecie bedzie ostateczne tzw.pozbycia sie nieudolnego strzyzenia Sandry fakt, ze ciagle jestem na tej samej dlugosci dolowal mnie na poczatku. Pogodzilam sie z tym, zacisnelam zeby i z perspektywy czasu nie zaluje, ze od wizyty ktora zrobila mi kiszke z wlosow, zrobilam 4mc przerwy. Jesli jestes w stanie zniesc utrate kolejny cm to idz, jesli nie, poczekaj chocia miesiac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki za odpowiedź.

Masz rację, że niestety nikt mi włosów nie doklei... niestety.

A nie widzę siebie jeszcze w krótszych włosach, szczególnie grzywka odpada.... te jakoś spinam z boku wsuwką albo za ucho daję (chociaż są za krótkie i wyłażą grr..).

Na razie poczekam do końca marca. Mam nadzieję że szybko mi włosy rosną. Wcześniej nie zwracałam na to szczególnej uwagi...

Słonecznej niedzieli życzę
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 16:11   #4040
an_pl
Przyczajenie
 
Avatar an_pl
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Najlepszy fryzjer we Wrocławiu,mistrz

Witam, rzadko piszę na forach, ale wizaz regularnie czytam. Zdecydowałam się założyć ten wątek, bo poszukuję najlepszego fryzjera z Wrocławia. Wiem, że jest już wątek o Wrocławiu, ale ciężko wybrać mi kogoś dla siebie, ponieważ każdy poleca innego fryzjera z subiektywnego punktu widzenia.
Ja poszukuję niekwestionowanego mistrza, artysty, pracującego wyłącznie na ekskluzywnych produktach, kogoś na miarę Leszka Czajki czy Tomka Burkackiego z Warszawy, po prostu kogoś z pierwszej ligi. Jak ktoś wie o co mi chodzi, to nie muszę się rozpisywać. We Wrocławiu zwiedziłam kilka niby dobrych salonów, ale żaden nie wzbudził we mnie zachwytu. Czy jest w tym mieście ktoś taki?

Edytowane przez an_pl
Czas edycji: 2014-03-15 o 16:13
an_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:20   #4041
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Najlepszy fryzjer we Wrocławiu,mistrz

Tomasz Zychal, salon Kessara, budynek Rondo Verona.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:29   #4042
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Może Andrzej Wierzbicki i jego Pracownia Fryzur?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 12:30   #4043
an_pl
Przyczajenie
 
Avatar an_pl
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Umówiłam się do jednego i drugiego, na razie tylko na konsultację. Przez tel powiedziano mi, że Wierzbicki sam raczej nie farbuje włosów, wybiera sobie klientki i jakiś pan Tomek zajmuje się tym w salonie. Nie zależy mi na akurat tym SALONIE, tylko na tym FRYZJERZE. No cóż, zobaczę jak to się potoczy na miejscu. Dzwoniąc do Kessary odniosłam wrażenie, że obaj z panów, czyli Tomek i Michał wspólnie zajmują się klientką. Bardziej skłaniam się ku wizycie w Kessarze. Chcę zrobić piękny czekoladowy brąz, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Usłyszałam już: "ten kolor się jeszcze wypłucze", "to nie jest rudy"- mimo marchewkowych włosów, "to poprawimy następnym razem"-następnego razu nigdy już tam nie będzie; moje ulubione to "jak pani mogła w ogóle się spodziewać,że to się uda na pani włosach!"-mimo moich kilkukrotnych upewnień. Wszystko to w "wiodących" wrocławskich salonach, ceny po ok. 500-600zł za tą masakrę. Żyg.ć się chce tym brakiem profesjonalizmu... Aż odechciewa się kolejnych prób, ale trzeba w końcu znaleźć dobrego fryzjera, jeżeli nie chce się mieć nudnych włosów

Edytowane przez an_pl
Czas edycji: 2014-03-16 o 12:32
an_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 17:08   #4044
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

mam prośbę, wiem że pewnie już z 10x albo i więcej były podawane namiary na słynną forumową panią Anię, ale jeśli ktoś będzie tak miły i napisze po raz kolejny, bo przekopać cały wątek to spora robota, to będę ogromnie wdzięczna.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 18:37   #4045
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez an_pl Pokaż wiadomość
Dzwoniąc do Kessary odniosłam wrażenie, że obaj z panów, czyli Tomek i Michał wspólnie zajmują się klientką. Bardziej skłaniam się ku wizycie w Kessarze. Chcę zrobić piękny czekoladowy brąz, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe.
A czemu nie chcesz iść do Ani? Ona zrobi Ci kolor taki jaki chcesz, a nawet skłaniałabym się ku twierdzeniu, że nie masz nawet pojęcia, jak świetny kolor Ci zrobi Nie to, żebym odradzała Miśka i Tomka, bo są mistrzami, ale jeśli nie masz problemu z dojazdem, to poszłabym do Ani.
Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
mam prośbę, wiem że pewnie już z 10x albo i więcej były podawane namiary na słynną forumową panią Anię, ale jeśli ktoś będzie tak miły i napisze po raz kolejny, bo przekopać cały wątek to spora robota, to będę ogromnie wdzięczna.
No chyba sobie jaja robisz. Dane są dokładnie kilka postow wyżej, na tej stronie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2014-03-16 o 18:42
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:13   #4046
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A czemu nie chcesz iść do Ani? Ona zrobi Ci kolor taki jaki chcesz, a nawet skłaniałabym się ku twierdzeniu, że nie masz nawet pojęcia, jak świetny kolor Ci zrobi Nie to, żebym odradzała Miśka i Tomka, bo są mistrzami, ale jeśli nie masz problemu z dojazdem, to poszłabym do Ani.
No chyba sobie jaja robisz. Dane są dokładnie kilka postow wyżej, na tej stronie.
nie nie robie sobie jaj, wątek podczytuje rzadko i nie zauważyłam. Ach ta życzliwość, dzięki!
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:51   #4047
an_pl
Przyczajenie
 
Avatar an_pl
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A czemu nie chcesz iść do Ani? Ona zrobi Ci kolor taki jaki chcesz, a nawet skłaniałabym się ku twierdzeniu, że nie masz nawet pojęcia, jak świetny kolor Ci zrobi Nie to, żebym odradzała Miśka i Tomka, bo są mistrzami, ale jeśli nie masz problemu z dojazdem, to poszłabym do Ani.
No chyba sobie jaja robisz. Dane są dokładnie kilka postow wyżej, na tej stronie.
Jakoś pewniej czuję się u faceta
an_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 22:15   #4048
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
nie nie robie sobie jaj, wątek podczytuje rzadko i nie zauważyłam. Ach ta życzliwość, dzięki!
Ach, ta wyszukiwarka, proszę.
Cytat:
Napisane przez an_pl Pokaż wiadomość
Jakoś pewniej czuję się u faceta
Wiem, o co Ci chodzi, ale Ania w żadnym wypadku nie przypomina typowych, tępych mimoz z dziwną manierą "patrzenia się" i opowiadania o serialach
To naprawdę jest profesjonalistka, salon pełne pro z fotelami masującymi, kosmetyki dobre, ceny niższe.

Ale żeby nie było Tomek też miszcz, jak najbardziej. Salon śliczny, kosmetyki Davines i Wella itp.

O Wierzbickim się nie wypowiem, raz sie próbowałam do niego umówić na koloryzację Joico i mi się nie udało dotrzeć
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 15:00   #4049
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie We Wrocławiu jestem od niedawna i desperacko poszukuje fryzjera, ktory sie o moje wlosy zatroszczy.Sama jestem zagorzala wlosomaniaczka od 3 lat ale czy to widac?Otoz za sprawa mojej ostatniej wizyty u lokalnego fryzjera NIE.Wlosy, ktore zapuszczalam wiele lat polecialy na podloge,poszlo jakies 20-30cm Z kolorem do dzis walcze, wlosy sa suche, siano totalne ;( Ubic takiego to malo powiedziane.
Wyczytalam,ze polecacie Anie i jestem sklonna bladzic po lasach zeby tam trafic:P
Misja - balejaz lub cos zblizonego do naturalnych refleksow blond.Zdam relacje.Mysle,ze fajnie byloby zobaczyc rowniez zdjecia.Moze jakimis dysponujecie, hmm?

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2014-03-17 o 15:24
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 20:24   #4050
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No to się bardzo cieszę, że jesteś zadowolona. Jak tak tam będziemy jeździć to może tramwaj zrobią xD

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.