Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 10:04   #1801
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

O rany Dorinko masz faktycznie doświadczenie w temacie teraz tak sobie myślę, jakie to szczęście, że nie muszę farbować włosów, złe cięcie łatwiej przeżyć.

Trzymam kciuki.

Mogę tylko doradzić, abyś w trakcie wizyty centrum JLD pilnowała szkoleniowca, podczas moich wizyt szkoleniowcy miło sobie gawędzili, a uczniowie wdrażali własne pomysły Czekam na pozytywne wrażenia.

Ja jutro oddaję się w ręce ponoć mistrzów nożyczek. Chcę dzisiaj zrobić parę zdjęć fryzury "przed", jutro albo w piątek zamieszczę w komplecie z fotkami po cięciu.

Edytowane przez Mona Liza
Czas edycji: 2009-05-20 o 10:11
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:20   #1802
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
O rany Dorinko masz faktycznie doświadczenie w temacie teraz tak sobie myślę, jakie to szczęście, że nie muszę farbować włosów, złe cięcie łatwiej przeżyć.

Trzymam kciuki.

Mogę tylko doradzić, abyś w trakcie wizyty centrum JLD pilnowała szkoleniowca, podczas moich wizyt szkoleniowcy miło sobie gawędzili, a uczniowie wdrażali własne pomysły Czekam na pozytywne wrażenia.

Ja jutro oddaję się w ręce ponoć mistrzów nożyczek. Chcę dzisiaj zrobić parę zdjęć fryzury "przed", jutro albo w piątek zamieszczę w komplecie z fotkami po cięciu.
Oj tak tak zdecydowanie mam te doświadczenia, jak to mówi moja koleżanka " bez termosa pełnego melisy do fryzjera nie wchodź " A tak na seri masz wilkiego farta, że nie farbujesz włosów, już nie mówiąc o blondzie , to jest masakra jakaś, jak nie chcesz mieć białych włosów typy pospolity baleyage to przerąbane, ale ja jak zawsze niepoprawna optymistka jeszcze wierzę w sukces w tej dziedzinie

Dzięki za rady, na pewno będę pilnować by szkoleniowiec nad wszystkim czuwał,. ale to za miesiąc dopiero, a przede mną wizyta ważniejsza 23 maja A może zdarzy się cud i będzie wreszcie cud, miód i orzeszki i wtedy wypiszę sie z tej wizyty w JLD

Mona Liza strasznie jestem ciekawa jak u Ciebie się wszystko uda, trzymam kciuki za pełen sukces

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-05-20 o 10:21
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:25   #1803
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dorinka a do kogo w końcu idziesz 23 maja?
No i czekam aż Arwena się odezwie i napisze jak jej się włosy układają i czy nadal jest zadowolona. Arwena może fotkę jakąś wkleisz? No i ile w końcu zapłaciłaś?
__________________



Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2009-05-20 o 10:26
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:45   #1804
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Dorinka a do kogo w końcu idziesz 23 maja?
No i czekam aż Arwena się odezwie i napisze jak jej się włosy układają i czy nadal jest zadowolona. Arwena może fotkę jakąś wkleisz? No i ile w końcu zapłaciłaś?
Idę do JLD albo do Hair Coiff a to z tego względu że tylko oni (obdzwoniłam kilkanaście salonów Loreala w okolicy) mają wszystkie kolory luocolor wchodzące w skład mieszanki, którą chcę zrobić na włosy
Wyobrażacie sobie, że jeszcze natrafiłam na taki problem To się może przydarzyć tylko mnie Ciekawa jestem czy wpadłybyście na to, że jednego z kolorów może nie być i czy też byście obdzwaniały salony No powiedzcie same, czy ja przesadzam czy salony firmowe loreal'a powinny mieć wszystkie kolory z każdej kolekcji ? Może oni tez mają kryzys

I jeszcze jedna refleksja- jak mają mi zrobić wymarzony kolor skoro nie mają pełnej palety farb, jak się okazuje koniecznych do uzyskania tego koloru ??????

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-05-20 o 11:14
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:27   #1805
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Rozumiem , co do ceny to żeby ona była gwarancją sukcesu to jestem gotowa za usługę płacić 500 zł. nawet Zresztą i tak mi wychodzi blisko tej sumy, bo najpierw I fryzjer kolor koszt ok. 250 zł. , jestem niezadowolona, wytrzymuje 3 maksymalnie 4 tygodnie i idę dalej i kolejne 250 zł. więc wychodzi 500 zł.
Teraz np. idę na kolor w sobotę, czyli minął równo miesiąc od ostatniej porażki frzyjerskiej I tak mam od mniej więcej roku latam po całej Warszawie , pech czy za duże wymagania ?



Wiem, że to loteria ale każda wizyta dla mnie nią jest , zresztą idę w tą sobotę na kolor, więc za miesiąc pójdę akurat na odświeżenie, poprawki czy nie wiem co, bo zakładam że jak dotychczas ideału na głowie mieć nie będę
Mona Liza ja sie nie boję w tym temacie niczego, włącznie z płaczącą bezradną fryzjerką bo nie wie co się stało że kolor zamiast beżowego blondu stał się ciemnym brązem , zamkniętym salonem i zciaganiem koloru, to była dopiero jazda ....
może zmień miasto ...
wyjdzie taniej i jeszcze dobrze wykonana usługa.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:35   #1806
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
może zmień miasto ...
wyjdzie taniej i jeszcze dobrze wykonana usługa.
Próbowałam i o dziwo znalazłam świetnego fryzjera 100 km od W-wy , tyle że jak stał się lokalną gwiazdą to przestał przyjmować w soboty , a brać urlop w tygodniu jechać 100 km to przesada Dlatego szukam sobie dalej ...spokojnie ja jestem cierpliwa
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:17   #1807
Oliwiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Tydzien temy postanowilam zaszalec i całkowicie zmienic fryzurke.... Kolezanka polecila mi salon przy ul. Elektoralnej, choc mialam trafic do innej dziewczyny, trafilam do p. Kingi, taka mlodziutka, fajna dziewczyna. Troche sie obawialam, ale teraz wiem ze bezpodstawnie, naprawde polecam ta dziewczyne bo umie doradzic i przede wszystkim dobrac fryzurke;-) naprawde bardzo sie sobie podobam, dzieki, pozdrawiam serdecznie...
Oliwiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 20:31   #1808
cooltoknownothing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, widzę, że dużo z Was pisze o posiadaniu grubych włosów i problemach fryzjerów z ich obcięciem.
A czy jest tu posiadaczka cienkich włosków? Chciałabym pójść do kogoś, kto mi z moich cienizn (w dodatku zniszczonych ) zrobi coś sensownego, a nie zetnie na krótko!
Skłaniam się jednak do tego p. Pawła (bo i kolor chcę zrobić), ale nie wiem, czy moim cienkim kosmykom nie zrobi kuku :P.
Poradźcie coś!
cooltoknownothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:13   #1809
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny,
wrocilam przec chwila z CECE. Wczoraj spojrzalam w lustro i stwoerdzilam ze ani dnia dluzej nie wytrzymam i cos musze zrobic z wlosami...Wiecie ze chodze do CeCe i u Pana Pawla zrobilam idealny kolor strzyzenie troche gorzej, ale generalnie jak za 180 PLN na krotkie wlosy to nawet super.
Zadzwonilam do CeCe ze chce do Pawla albo Justyny (chodzialam do niej 4 lata) niestety mijesca nie bylo. Ale bylo miejsce u Adriana . Pierwszy raz u niego bylam w zyciu i strachalam sie niezle. Wytlumaczylam jasno ze nie chce duzo cieniowania, chce prosta fryzure i skrocic grzywke.generalnie jakos wlosy ogarnac
Dziewczyny. Strzygl mnie godzine..dostawalam juz krecka. Ale co tam sytuacja awaryjna (dzisiaj jade z ukochanym na mazury) wiec trudno.
Pierwszy raz od kilkunastu miesiecy nie pedze do domu zeby umyc wlosy czym predzej i ulozyc po swojemu. Naprawde super. Nawet teraz jak wzielam mega intensywny shower wlosy sa super.
Chlopak ma okolo 25 lat (gej chyba ;-))) jest mily ale nie zaaduje. zapytal grzecznie gdzie mam mijesca krytyczne na glowie i tam naprawde zadzialal. zobaczymy za tydzien.
Nie reklamuje w ciemno CeCE. Chodze tam z przerwami 5 lat, wiec wiem jak jest naprawde. Kolor po 4 tygodniach u Pawla wzbudza zachwyt koelzanek.
ALE PAMIETAJCIE kazda ma inny pigment , to samo na roznych wlosach moze wyjsc diametralnie inaczej....
ja wracam do blondu. Widzialam dzisiaj rano Pawla i coz umowilismy sie za 3 tygodnie na balejazyk....
Pozdrawiam
M.
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:17   #1810
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość

Nie wiem czy wiecie, że obecnie w W-wie jest akcja z JLD, można zapisać się na stryżenie i farbę, co będzie w jakimś ich centrum szkoleniowym, usługi będą wykonywane przez uczniów pod nadzorem szkoleniowców, cięcie koszt 10 zł. farba 40 zł. Cięcie w dniach 16,17 czerwca, a farby 18,19 czerwca. (pracują na Lorealu) Zapisałam się na farbę, a co tam za tą kasę warto pójść . Jeśli jesteście zainteresowane podam numer do zapisów
Podobna akcja to szkolenia dla fryzjerów z Loreala. W centrum szkoleniowym na Szucha często goszczą dziewczyny, którym za darmo robi się coś na głowie. Zależnie od szkoleń są potrzebne dziewczyny z blondami, ciemnymi itd. Wiem, bo pracuje obok i czasem są tłumy. I to raczej nie są fryzjerzy bez pojęcia, czy młodziki w fachu. Przynajmniej nie wyglądają. Ja osobiście nigdy nie byłam, ale efekty mi się podobały. Niestety nawet nie pamiętam nazwy salony (Montownia fryzur? Fabryka Fryzur? ) może wygooglać trzeba i się znajdzie. Nie wiem też na jakiej zasadzie Loreal ogłasza nabór. No ale tak piszę, jak ktoś zainteresowany to się dowie
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:42   #1811
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mergy1974 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
wrocilam przec chwila z CECE. Wczoraj spojrzalam w lustro i stwoerdzilam ze ani dnia dluzej nie wytrzymam i cos musze zrobic z wlosami...Wiecie ze chodze do CeCe i u Pana Pawla zrobilam idealny kolor strzyzenie troche gorzej, ale generalnie jak za 180 PLN na krotkie wlosy to nawet super.
Zadzwonilam do CeCe ze chce do Pawla albo Justyny (chodzialam do niej 4 lata) niestety mijesca nie bylo. Ale bylo miejsce u Adriana . Pierwszy raz u niego bylam w zyciu i strachalam sie niezle. Wytlumaczylam jasno ze nie chce duzo cieniowania, chce prosta fryzure i skrocic grzywke.generalnie jakos wlosy ogarnac
Dziewczyny. Strzygl mnie godzine..dostawalam juz krecka. Ale co tam sytuacja awaryjna (dzisiaj jade z ukochanym na mazury) wiec trudno.
Pierwszy raz od kilkunastu miesiecy nie pedze do domu zeby umyc wlosy czym predzej i ulozyc po swojemu. Naprawde super. Nawet teraz jak wzielam mega intensywny shower wlosy sa super.
Chlopak ma okolo 25 lat (gej chyba ;-))) jest mily ale nie zaaduje. zapytal grzecznie gdzie mam mijesca krytyczne na glowie i tam naprawde zadzialal. zobaczymy za tydzien.
Nie reklamuje w ciemno CeCE. Chodze tam z przerwami 5 lat, wiec wiem jak jest naprawde. Kolor po 4 tygodniach u Pawla wzbudza zachwyt koelzanek.
ALE PAMIETAJCIE kazda ma inny pigment , to samo na roznych wlosach moze wyjsc diametralnie inaczej....
ja wracam do blondu. Widzialam dzisiaj rano Pawla i coz umowilismy sie za 3 tygodnie na balejazyk....
Pozdrawiam
M.
Czyli ogólnie jesteś bardzo zadowolona z Cece , bo zrozumiałam że tam chodzisz już 5 lat a ile czasu do Pawła, jeśli można wiedzieć ?

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
Podobna akcja to szkolenia dla fryzjerów z Loreala. W centrum szkoleniowym na Szucha często goszczą dziewczyny, którym za darmo robi się coś na głowie. Zależnie od szkoleń są potrzebne dziewczyny z blondami, ciemnymi itd. Wiem, bo pracuje obok i czasem są tłumy. I to raczej nie są fryzjerzy bez pojęcia, czy młodziki w fachu. Przynajmniej nie wyglądają. Ja osobiście nigdy nie byłam, ale efekty mi się podobały. Niestety nawet nie pamiętam nazwy salony (Montownia fryzur? Fabryka Fryzur? ) może wygooglać trzeba i się znajdzie. Nie wiem też na jakiej zasadzie Loreal ogłasza nabór. No ale tak piszę, jak ktoś zainteresowany to się dowie
No dokładnie, są takie akcje, ja zapisałam się na tą akcję JLD na 18 czerwca na kolor, zgodnie z moimi oczekiwaniami, jak mi potwierdzono. Jak tam dotrę to dam znać, póki co czekam z niecierpliwością na sobotę i kolor Strach połączony z radością, jak to u mnie bywa przy wizycie u fryzjera
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 10:55   #1812
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość

No dokładnie, są takie akcje, ja zapisałam się na tą akcję JLD na 18 czerwca na kolor, zgodnie z moimi oczekiwaniami, jak mi potwierdzono. Jak tam dotrę to dam znać, póki co czekam z niecierpliwością na sobotę i kolor Strach połączony z radością, jak to u mnie bywa przy wizycie u fryzjera
Dorinko, a mogłabyś mi podać namiary na kogoś od tych szkoleń? mam końskie owłosienie i sama je katuję najróżniejszymi eksperymentami, więc tym bardziej nie boję się oddać w czyjeś bardziej fachowe ręce
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 11:05   #1813
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dorinko, a mogłabyś mi podać namiary na kogoś od tych szkoleń? mam końskie owłosienie i sama je katuję najróżniejszymi eksperymentami, więc tym bardziej nie boję się oddać w czyjeś bardziej fachowe ręce
Wysłałam na priva
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 11:11   #1814
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Wysłałam na priva
dzięki
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 15:01   #1815
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Dorinka a do kogo w końcu idziesz 23 maja?
No i czekam aż Arwena się odezwie i napisze jak jej się włosy układają i czy nadal jest zadowolona. Arwena może fotkę jakąś wkleisz? No i ile w końcu zapłaciłaś?
Jestem jestem. Ale niestety mam mnostwo pracy teraz. Co do ukladania sie wlosow... Pierwszy raz je mylam w srode (mi sie wlosy nie przetluszczaja) i niestety z mokrymi wlosami usnelam, wiec to co teraz mam na glowie nadawalo sie tylko do zwiazania. Ale u mnie to normalne. W sobote jade na wesele, wiec bedzie i fota i dobrze ulozone wlosy.

W sumie sama nie wiem, czy jest ok, czy nie jest. Mialam duzy odrost i po baleyage jednak nieco widac roznice kolorow.

W kazdym razie pamietam o Was

Zapomnialam o cenie : 350zl za baleyage na dlugich wlosach + plukanka tonujaca + ciecie.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-05-21 o 15:03
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:37   #1816
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez laguna33 Pokaż wiadomość
Marchy - jeśli lubisz fryzurki z charakterem, to raczej nie do pani Oli. Byłam u niej jakies pol roku temu, owszem jest b. mila, ale jesli chodzi o strzyzenie, to raczej robi to zachowawczo. Polecałabym ją osobom, ktore ida do fryzjera po raz pierwszy od dluzszego czasu i ogolnie boja sie wiekszych zmian.
Natomiast ponad miesiac temu bylam w salonie z polecenia kolezanki Chez Patrick przy ul. Kaczej 6. Żeby go odnalezc, to trzeba sie naszukac - ale moze jestem ulomna bo to nie moje rejony po prostu - hmmm, od pl. zawiszy kilka przystankow tramwajem towarowa. Niewazne. Chcialam zapisac sie do Patryka - szefa chyba, ale do niego byly mega kolejki (ok. miesiaca) wiec pani ktora mnie zapisywala slyszac ze mam fatalne wlosy zapisala mnie do pani Ani - szybciej, czekalam ok kilku dni. Ale efekty byly super, po doswiadczeniach z pania Ola z APH co chwile mowilam, żeby ciela krotko No i uciela krotko, a od tej pory minal miesiac a moja fryzurka nadal ma jako taki ksztalt. Ceny: strzyzenie 60-90 zl, ale nie wiem czemu pani Ania za moje dlugasne wtedy jeszcze wlosy wziela 70 zl. Nastepnym razem pojde do patryka, podziele sie doswiadczeniami Ale slyszalam ze jest super - jak ktos byl to prosze o relacje.
Ciekawe że są do niego kolejki jak ja byłam, to byłam jedyną klientką i mnie i przede mna nikogo nie było (ostatnio na tvn style był program "zawody" o fryzjerach i podobno często używają tego triku że niby są długie kolejki, aby ludzie myśleli że to taki dobry fryzjer..)

Byłam kiedyś u tego Patryka i od tamtej pory panicznie boje się fryzjerów. Uzgodniliśmy fryzurę do ramion, a ten obciął mi włosy na 3-5cm Miałam identyczną fryzurkę jak inne panie pracownice salonu (ten pan najwyraźniej umie zrobić tylko jedną fryzurę). Do tego proponował mi czerwono- rude pasemka, co naprawdę zupełnie nie pasuje do mojej urody (a wtedy też do wieku). Jestem osobą młodą, wtedy jeszcze chodziłam do gimnazjum, więc fryzura "na chłopca" to moim zdaniem był tragiczny pomysł. Byłam załamana, wyraźnie prosiłam żeby włosy nie były krótkie bo lubię długie włosy, niestety to fryzjer z typu tych nie słuchających. Na koniec obsypał mnie całą masą wizytówek z tekstem żeby porozdawała i polecała koleżankom .

teraz salon zmienił nazwę na http://www.beauty-planet.com.pl/

żebym nie była gołosłowna wklejam zdjęcie fryzury. Byłam wtedy na początku liceum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0012.jpg (8,3 KB, 99 załadowań)
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:03   #1817
miror
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: milek design !!!!!!

Oni mają tam też kosmetykę. Wiedzieliście? Chyba pani Kasia, robi rewelacyjne brwi!! Polecam, jeszcze nikt tak mi ich nie hmmm "wypieścił". Kobieta ma złote rączki.
miror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:51   #1818
micoona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: milek design !!!!!!

Wiedzieliśmy
Maja informacje i na stronie www i ulotki stoją u recepcjonistki
Nie korzystałam jeszcze ale dobrze wiedzieć, że tutaj też można liczyć na jakość
micoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:51   #1819
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: milek design !!!!!!

Zazdroszcze Wam tych cudow w Milku. Mi w sumie nic rewelacyjnego tam nie wyczarowali. Zapisywalam sie z tygodniowym wyprzedzeniem, przed samym zapisem dokladnie ustalilam z Frankiem co chce miec na glowie (a chcialam platyne, moj naturalny kolor to sredni blond). Po czym przychodze do salonu i czekam... 30 minut zanim sie zwolni fotel. Jak juz przyszla moja kolej przyszedl Franek, obejrzal na szybko moje wlosy i.. zawolal asystentke. Razem ustalili, ze platyna to mi na pewno nie wyjdzie, a przeurocza pani zaczela mnie namawiac na zlocisty blond... Po dosc dlugiej walce stanelo na platynowym baleyage. I tu sie Franek zmyl, bo kolejna klientka czekala. Czyli... zostalam totalnie olana. Kolor wyszedl sredni, nieco nierowno. Ale pamiec o 5h (!!!) spedzonych w tym salonie pozostanie mi na dlugo.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 10:10   #1820
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Melduję się po cięciu Ogólnie jestem zadowolona, co nie oznacza, że usatysfakcjonowana. Mam dużo spostrzerzeń, niestety nie całkiem dobrych. Po pierwsze fryzjerzy - przy zapisie sądziłam, że w salonie pracują tylko Panowie (tak team prezentowany jest na stronie internetowej), a tu nagle niespodzianka pojawia się przy mnie Pani. Myślałam, że to praktykantka, ale okazało się, że to moja fryzjerka, panowie mieli właśnie swoje klientki. Może to moja wina, bo "tylko" się zapisałam, nie wspominając w kogo ręce chcę się oddać.

Fryzjerka dość szybko zaproponowała mi rodzaj cięcia, czyli wyrównanie długości włosów (długo nie gawędziłyśmy, a z drugiej strony nie wykazała się dużą kreatywnością, nie zaproponowała np.: krótkiej fryzury, diametralnej zminy linii cięcia itp.), sprawnie mnie obcięła. Ogólnie nie ma się czego doczepić, fryzura obcięta jest dokładnie, dobrze wymodelowana, mam fryzurę typu bob.

Oprócz wpadki z samym fryzjerem, bardzo mi się nie podoba atmosfera salonu. Dało się wyczuć jakiś rodzaj napięcia, przy mnie strzygły się jeszcze dwie osoby, była totalnie niezręczna cisza. W moim odczuciu stanowiska pracy są postawione zbyt blisko siebie, narusza to możliwość swobodnego kontaktu z fryzjerem. Salon przestylizowany - niby wszystko w stylistyce Almi Decor za duże pieniądze, ale nadto wychuchane, ma się poczucie jakiejś muzelanej sztywności (nie siadać, nie dotykać). Zapłaciłam 120 zł (nie dostałam rachunku, kasa tez nie wpadła mi w oko), fryzjerzy pracują na komsemtykach Welli. Po tym co przeczytałam w gazetach, wydaje mi się, że miejsce jest przereklamowane. Może celebrites obsługują inaczej

Edytowane przez Mona Liza
Czas edycji: 2009-05-22 o 10:31
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:15   #1821
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Melduję się po cięciu Ogólnie jestem zadowolona, co nie oznacza, że usatysfakcjonowana. Mam dużo spostrzerzeń, niestety nie całkiem dobrych. Po pierwsze fryzjerzy - przy zapisie sądziłam, że w salonie pracują tylko Panowie (tak team prezentowany jest na stronie internetowej), a tu nagle niespodzianka pojawia się przy mnie Pani. Myślałam, że to praktykantka, ale okazało się, że to moja fryzjerka, panowie mieli właśnie swoje klientki. Fryzjerka dość szybko zaproponowała mi rodzaj cięcia, sprawnie mnie obcięła. Ogólnie nie ma się czego doczepić, fryzura obcięta jest dokładnie, dobrze wymodelowana, mam fryzurę typu bob. Oprócz wpadki z samym fryzjerem, bardzo mi się nie podoba atmosfera salonu. Dało się wyczuć jakiś rodzaj napięcia, przy mnie strzygły się jeszcze dwie osoby, była totalnie niezręczna cisza. W moim odczuciu stanowiska pracy są postawione zbyt blisko siebie, narusza to możliwość swobodnego kontaktu z fryzjerem. Salon przestylizowany - niby wszystko w stylistyce Almi Decor za duże pieniądze, ale nadto wychuchane, ma się poczucie jakiejś muzelanej sztywności (nie siadać, nie dotykać). Zapłaciłam 120 zł, fryzjerzy pracują na komsemtykach Welli. Po tym co przeczytałam w gazetach, wydaje mi się, że miejsce jest przereklamowane. Może celebrites obsługują inaczej
Mona Liza umknęło mi gdzieś w jakim salonie byłaś? Pokażesz zdjęcia?
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:26   #1822
emptyline
Przyczajenie
 
Avatar emptyline
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dorinko, ja też bym poprosiła o te namiary. ;]
emptyline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:01   #1823
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Mona Liza umknęło mi gdzieś w jakim salonie byłaś? Pokażesz zdjęcia?
Ines byłam tutaj: www.hair-room.eu

Zdjęcia wstawie później. Promise
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:21   #1824
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: milek design !!!!!!

Niestety ja reprezentuję grupę klientek niezadowolonych z usług Franka - cięcie niechlujne, nierówne, raptem w 30 minut. Może był w kiepskim humorze, osobowościowo wygląda mi na mruka. Bardziej był przejęty rozmową z recepjonistką niż moim strzyżeniem.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:03   #1825
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Niestety ja reprezentuję grupę klientek niezadowolonych z usług Franka - cięcie niechlujne, nierówne, raptem w 30 minut. Może był w kiepskim humorze, osobowościowo wygląda mi na mruka. Bardziej był przejęty rozmową z recepjonistką niż moim strzyżeniem.
Ty chociaz krotko tam siedzialas. Ja spedzilam w tym salonie 5h. ;] 5h z zamienionymi 3 zdaniami I na koniec tekstem: "myslalem, ze wyjdzie gorzej".
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:06   #1826
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Do usuniecia
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-05-22 o 14:08
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 10:34   #1827
GosYak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem zszokowana tyloma negatywnymi opiniami na temat Pana Pawła... mimo wszystko, ja zdecyduję się na kolejną wizytę bo już mi włosy odrosły i przestały się układać. Jako, że chodzę do fryzjera raz na trzy/cztery miesiące, to myślę że mogę sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa
GosYak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 10:41   #1828
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja mam teraz na głowie dokładnie to czego chciałam.
Baleyage idealny
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 13:23   #1829
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

w takim razie ja się wybieram na idealne cięcie
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:06   #1830
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jeśli chodzi o strzyżenie, to mogę polecić p. Beatę z Montowni Fryzur na Żelaznej (Sienna Center)
Przed ścięciem włosów rozmawia z klientką, pyta się o pielęgnacje, oczekiwania, przedstawia swoje propozycje i o dziwo pozwala podjąć ostateczną decyzję samej zainteresowanej. Chodzę do niej od 4 lat, jeszcze nigdy (odpukać ) nie wyszłam od niej niezadowolona. Ceny też jak na Warszawę w granicach rozsądku. Myślę, że warto spróbować, zwłaszcza że nie jest ona fryzjerką z tendencją do przesadnego skracania włosów wbrew woli klientów
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.