Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 23:51   #1
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384

Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA


Mysle, ze taki wątek przyda się

zasady są takie:

wpisujecie nazwe salonu, nazwisko fryzjera, z ktorych uslug nie bylyscie zadowolone.

wyjasniacie dlaczego, naswietlacie w skrocie przebieg wizyty

prosze o pisanie nazwy miejscowosci na poczatku to ulatwi szybkie odnajdywanie informacji

np.

WROCŁAW

byłam u fryzjera xyz w salonie yzx. nie bylam zadowolona, poniewaz [...]
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:33   #2
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WROCŁAW

salon Lord Valium przy ul. Sukiennice

moze zacznę od tego że wczoraj zostałam przecudnie wystrzyżona zupełnie za darmo przez uczennicę fryzjerstwa w jednym z salonów w centralnej francji... nad całością mimo wszystko sprawował kontrolę szef zakładu i to on dokonał ostatecznego cięcia... włosy mam wystrzyżone tak pięknie jak jeszcze nigdy a nie zapłaciłam za to ani centa... tym sposobem poprawili masakrę, której dokonano mi na głowie we wrocławskim salonie Lord Valium. nawet sam pan szef pytał się gdzie mi coś takiego zrobili i czy musiałam za to płacić (a i owszem, ponad 100 zł...) i był bardzo zdziwiony jak na pytanie czy zrobił mi to prawdziwy fryzjer odpowiedziałam że tak...
no bo zamiast wycieniować to zrobili mi króciutką grzywkę z tyłu głowy a potem spod tego wystawał taki długi ogon za kark... do tego "grzywka" owa miała kształt półkola i przy twarzy miałam takie długie "baczki" pozostawione. po prostu coś fatalnego. jak wróciłam do domu to cały dzień płakałam, bo nie dość że krzywo to straciłam 2/3 włosów ktore długo mi rosły, babce chyba z 5 razy powtarzałam że nie chce dużo obcinać, a ta jednym cięciem naprawdę ciachneła mi więcej niż połowę długości....
zero profesjonalizmu. naprawdę nie wiem jak to mozliwe, ze ktoś kto nic nie potrafi bierze tyle pieniędzy za spartaczoną robotę... a tutaj nie wiem jakim sposobem odratowali mi włosy nie ścinając wiele i to zupełnie za darmo!!!! myślałam wczesniej ze to moze wina moich wlosow bo sie podwijaja każdy w inną stronę. ale po wczorajszym cięciu teraz wiem ze jest to mozliwe aby moje włosy zostały ładnie ścięte tylko potrzeba profesjonalizmu....
cóż... we wrocławiu nie trafiłam jeszcze na "swój" salon. gdziekolwiek poszłam zawsze byłam niezadowolona. w JLD też była tragedia, ale jednak najgorzej zrobiono mnie w Lord Valium, do dzis pluje sobie w brode że tam poszłam, bo mimo iz teraz wygladam jak człowiek, to jednak wlosy po tamtym cięciu będą mi chyba z 3 lata odrastać do wyjściowej długości
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:36   #3
agusik82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Lublin
Centrum Handlowe Plaza : Salon Berendowicz & Kublin.
Nie polecam zdecydwoanie. Potwierdzone przez kilka osob(moich znajomych). Podejrzewamy ze nie uzywaja produktow Loreala tak jak powinni, po koloryzacji wlosy sa matowe, farba sie zmywa. Fryzjerzy nie potrafia dobrac fryzury do rodzaju wlosow lub twarzy. Przy koloryzacji zdazylo sie pewnej fryzjerce, ze farba nie pokryla odrostow. Oczywiscie zwrot pieniedzy byl nie realny. Ewentualnie poprawa, ale kto zaryzykowal by drugi raz ??? Wina zostala obarczona klientka ktora nie widziala czym miala wczesnije farbowane wlosy.
agusik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 17:17   #4
Nemaya
Raczkowanie
 
Avatar Nemaya
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 66
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

wroclaw ul. zawalna, to co zostalo uczynione z moimi wlosami opisalam na forum w watku wielkie grzechy fryzjerow http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=211230&page=6
Nemaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 17:26   #5
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Wrocław salon Krzyszycha koło rynku.a dokladniej pan Krystian bo u niego bylam.scina na odwal sie,nie spelnia prosb i tnie jak sobie chce a za sciecie w kilka minut bierze 150zl;/// porazka
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 16:40   #6
natikot
Raczkowanie
 
Avatar natikot
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WARSZAWA

Zdecydowanie nie polecam salonu Doris przy ul. Zimnej Warszawie.
( http://www.dorotawodzinska.pl/ )
Uważam (z reszta nie jest to tylko moja opinia), że pani Dorota jest osobą, której przysłowiowa woda sodowa uderzyła do głowy. O ile pierwszy raz będąc u niej byłam średnio zadowolona, o tyle drugiego konsekwencje będę czuła jeszcze dłuugi czas.
Miałam "przyjemność" porozmawiać z panią Dorotą kilka razy, zrobiła na mnie wrażenie osoby, która ma o sobie ogromne mniemanie, klientów zaś traktuje taśmowo, jednym słowem ma ich w nosie, o ile nie mają znanej twarzy lub nazwiska. Kilka razy słyszałam, jak wyraża się o swoich klientkach (padały słowa niecenzuralne, wyzywanie od wariatek), a to tylko dlatego, że chciały, żeby fryzjerka się bardziej postarała.
Po nieudanym obcięciu moich włosów poprosiłam panią Dorotę o niewielką korektę (włosy z jednej strony przy twarzy nie chciały się w ogóle układać, były nierówno i za głęboko wycięte ), na co pani Dorota powiedziała, że "nie będzie w tym rzeźbić na sucho" i zasugerowała mi umówienie się na kolejne (płatne) strzyżenie.
Zraziła mnie do siebie jako fryzjerka i jako osoba. Dlatego nie polecam jej nikomu.
__________________
włoski
1.03.08->41 cm

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-04-03 o 17:25
natikot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 23:22   #7
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Katowice Lovely Look w CH Auchan. Nie znam imienia ani nazwiska.

Pod koniec lutegu tego roku poszłam zafarbować włosy. Fryzjerka doradziła mi kolor szatyn. Miałam blond pasemka. Wyszedł mi kolor brązowy, a przedziałkę miałam rudą. Po kilku myciach farba zaczęła wypłukiwać się i przebijały blond pasemka. Teraz mam kolor wypłowiały ciemny blond z jasnymi refleksami i rudą przedziałką. Nie wygląda to źle. Zapłaciłam 69 zł, a za 15 zł mogłam lupić sobie szampon koloryzujący i osiągnęłabym ten sam efekt. W kwietniu idę zrobic sobie pasenka do zwykłego salonu i zapłacę 50 zł.
Z 8-9 lat temu byłam w tym salonie, ale w Bytomiu w Realu i miałam świetnie zafarbowane włosy na brązowo. Włosy cudnie lśniły i nie płowiały. Zapłaciłam wtedy 90 zł.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 17:00   #8
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Katowice, salon En Vogue

Niemila obsluga, podsmiewywanie sie ze mnie, straszne obciecie mojej mamy, zupelnie inne niz od zdjecia ktore fryzjerce Justynie pokazano, w trakcie obcinania stwierdzila, ze ta fryzura nie wyjdzie i obciela moja mame calkiem inaczej. Mnie za to popalila wlosy na skroniach ktore sie urwaly po jednym myciu. Bardzo drogo, bardzo nieprofesjonalnie i nieprzyjemnie.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 20:47   #9
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie
 
Avatar TENNICKJESTTYLKOMOJ
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 26
Thumbs down Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KRAKÓW

salon Berendowicz i Kublin na Florianskiej.
Byłam tam 2 razy, mimo że sieć B&K maja renome i dobra opinie nie byłam zadowolona z ich usług. Fryzjerzy są faktycznie dobrzy ale nie dajcie sobie ruszać włosów przez tamtejsze praktykantki. Poszłam zrobić blond pasemka, poirytowana siedziałam tam 3,5 h, gdy nadeszło mycie włosów byłam szcześliwa ze to nareszcie koniec i że wkoncu bede miała te pasemka. Gdy dziewucha wysuszyła mi i ułożyła włosy i odwróciła do lustra myślałam że rozniose ten salon. Koło blondu to ta farba nawet nie stała a poza tym zamiast pasemek miałam beznadziejnie cienkie refleksy które było widać !!!TYLKO!!! w mocnym świetle. Efekt był taki że juz nawet nie pieniądze(kolosalne) ani efekt(nie taki jak oczekiwałam) ale czas który tam spędziłam był wielkim marnotrawstwem. Tym bardziej że pokazywałam jej zdjecie jak chciałabym wygladac i powiedziała że to da sie zrobic. Gdy mój fryzjer wrócił z urlopu zrobił mi to co chciałam w 45 minut i za o wiele niższa cene. Żenada!!
__________________
brak
TENNICKJESTTYLKOMOJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 22:26   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

TENNICKJESTTYLKOMOJ.. moge zrozumiec Twoje rozgoryczenie, ale pasemka w 45 min? to nie jest mozliwe
.....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 00:01   #11
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie
 
Avatar TENNICKJESTTYLKOMOJ
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
ale pasemka w 45 min? to nie jest mozliwe
.....
zapraszam do mojego fryzjera pracuje w jednym z katowickich salonów. Robił mi to oczywiscie u siebie w domu po znajomości, co wiecej, robił to zwykłą sklepową farba a nie żadną firmową typu loreal. W salonie z płukaniami, odżywkami itp zeszłoby pewnie wiecej!
__________________
brak
TENNICKJESTTYLKOMOJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 09:27   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

nie, dziekuje za zaproszenie...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 14:22   #13
zozolek44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Cool Krakow-CZARNA LISTA

KRAKÓW

no ja sie niestety zawiodlam,
bylam w expander - krakow - pilsudskiego
z kilkoma zdjeciami, jak podciac moje wlosy,
no i niestety zostalam osrzyzona tak okolo tego co chcialam, tj wg garnka musze mocno pomagac wlosom aby sie ukladaly,
raz tylko zaalarmowalam ze nic chcialam grzywki !
a na zakonczenie sie dowiedziala ze to ta fryzura co chcialam tylko tak zostalay wymodelowane ze wyglada inaczej
szkoda ! bo teraz musze poczekac jak troszke odrosna i isc gdzie indziej
ale fakt faktem,
nie bylo ludzi - a to powinno zaalarmowac mnie

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-04-03 o 17:25
zozolek44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 12:28   #14
minimala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Olsztyn , ul. Hanki Sawickiej , U Szymona.
Prosiłam o brąz czekoladowy i delikatne pasemka 2 tony jaśniejsze.
Efekt w postaci koszmarnych ,bo zniszczonych ,dwukolorowych pasemek: platyny i rudego(zabrakło farby,pan dorobił na "oko") bez farby brązowej! Pan powiedział ,że nie trzeba , mój naturalny wystarczy,pomimo, że go o to poprosiłam!!!
Nie uznają reklamacji.

Cena powalająca: 170 PLN.
Strzyżenie OK .Ale ta koloryzacja !!! Koszmar!


NIGDY WIECEJ!
Stanowczo nie polecam.
minimala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:18   #15
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Gdynia studio Kasia na Karwinach. Szefowa - Kasia. Tragedia. Nie potrafi zafarbować wlosów odpowiednio, jest niedelikatna - szarpie za włosy. Każe slono płacić, choć efekt za każdym razem coraz gorszy. Odradzam.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:19   #16
pris
Raczkowanie
 
Avatar pris
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 67
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Kraków, Salon fryzjerski, ul. Czarnowiejska 41-43.
Wrażenie BARDZO ZŁE.
Ceny co prawda mają korzystne (w sumie bliskość miasteczka studenckiego ma na to wpływ) - 90zł za farbowanie + strzyżenie.
Pracują na Matrixie.
Niemiła obsługa, wywracająca oczami na jakąkolwiek sugestie czy pytania. Babony obrażone na cały świat, uśmiechnięte tylko jak zamykasz za sobą drzwi. Czysty PRL, a dziewczyny przecież młode, więc skąd te złe nawyki..?
Właściwie do wszystkiego poza ceną się mogę przyczepić... Nawet na durne zmywanie farby - powiedziałam raz, że woda za gorąca, to babka mnie polewała coraz to cieplejszą. Tak na przekór.
Tłusta blondynka mnie strzygła, nie dość że szarpała przy suszeniu niemożebnie i parzyła suszarką, to niemal się na mnie darła, gdy poprosiłam ją o poradę w sprawie fryzury - "TRZEBA BYĆ ZDECYDOWANYM, PROSZĘ POWIEDZIEĆ JAK MA BYĆ!". Itd.
Pomalowały mi czoło farbą, grzywkę ciachnęły o wiele za krótko, ogólnie załamka i lepiej omijać szerokim łukiem. Przywykły chyba do obsługi studentów, którymi można poniewierać, bo niewiele płacą.
Szczyt szczytów: "stała klientka" na fotelu obok usłyszała pytanie, czy podać coś do picia. Zgadnijcie czy ja usłyszałam, mimo, że zostawiłam tam całkiem okrągłą sumę za malowanie, układanie i kupione kosmetyki.
pris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:07   #17
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

pris, rozumiem , ze moze jesteś wkurzona... ale slowa opisu osob... trochę przesada...
ten watek ma byc opisem tego kogo omijac, a nie wątkiem, ktory obraza...
pracuje juz troche w tym zawodzie i wiem, ze czasem wcale to tak nie wygada jak sie opisuje...
wypowiadałam sie w tej kwestii juz na watkach i nie chce dyskutować, bo wiem ze w większości macie racje, ale prosze o trzymaniu nerwów na wodzy w nazewnictwie osób, które wyrządziły wam :krzywdę;
i zeby nie bylo : tez nie szanuje partaczy , którzy sie samozwa fryzjerami
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:39   #18
pfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 30
GG do pfinka
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Rzeszów Vogue Studio ul.Jabłońskiego 3, naprzeciko Medicoru
- -pani Gosia Pietrucha

Kompletna klapa! Masakra!
Zapuszczam włosy. Kolejna wizyta, miało być wyrównanie z 1 strony.

A co wyszło? Tam gdzie wcześniej były dłuższe teraz są krótsze, a z tej strony krótszej to już szkoda gadać. O żadnym wyrównaniu nie ma mowy. Grzywka też pozostawia wiele do życzenia! Włosy są postrzępione ( co za metoda?),nierówno obcięte, zniszczone! Nowe nożyczki wypróbowywała na mnie (lekarze na szczęście uczą się w prosektorium!)
Zastanawiam się czy ta osoba ma jakiekolwiek pojęcie o strzyżeniu? Skandal! Fryzura -(chyba w przypływie dobrego humoru można to coś, co mi zrobiono, tym mianem określić) -się nie układa, co najmniej połowy włosów nie mam po tym wystrzępieniu. A co najgorsze "zaraziłam" się łupieżem! Brrr!
Jeszcze dłuuuugo będę odczuwać tę wizytę! Dramat

Jest tam jeszcze 1 fryzjęrka pani Agata. Strzyże raczej dobrze, chociaż mi nie podeszła jej wizja fryzury (niestety na głowie została)
pfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:33   #19
pris
Raczkowanie
 
Avatar pris
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 67
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
pris, rozumiem , ze moze jesteś wkurzona... ale slowa opisu osob... trochę przesada...
ten watek ma byc opisem tego kogo omijac, a nie wątkiem, ktory obraza...
pracuje juz troche w tym zawodzie i wiem, ze czasem wcale to tak nie wygada jak sie opisuje...
wypowiadałam sie w tej kwestii juz na watkach i nie chce dyskutować, bo wiem ze w większości macie racje, ale prosze o trzymaniu nerwów na wodzy w nazewnictwie osób, które wyrządziły wam :krzywdę;
i zeby nie bylo : tez nie szanuje partaczy , którzy sie samozwa fryzjerami
Ok, masz rację, określiłam ową osobę tak a nie inaczej, bo imienia jej nie znam - a uważam, że z usług tej pani nie powinno się chętnie korzystać. Stąd opis, może niezbyt delikatny, ale jednak emocje.
pris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 22:58   #20
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

no tez tylko o to proszę, żeby opisywanie danej :postaci: nie bylo ubarwiane niepotrzebnymi epitetami, bo po co nasze forum ma się upodabniać do niektórych ,niezbyt kulturalnych portali, nie o pyskówkę nam chyba chodzi , prawda?tylko o krytykę tych , którzy na to zasłużyli
pozdrawiam serdecznie
Gaga
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-09-13 o 18:30 Powód: literowka
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 10:15   #21
lawola
Raczkowanie
 
Avatar lawola
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 135
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Gdynia, "renomowany" salon fryzjerski DOROTA, centrum handlowe "Klif"

zdecydowalam sie na wlasnie tego fryzjera, poniewaz bylam swiecie przekonana, iz odwali kawal dobrej roboty. Z paru wzgledow: ze wzgledu na punkt w jakim sie znajduje (Klif jest bardzo snobistycznym miejscem do robienia zakupow) no i z uwagi na dosc wysokie ceny.
Z progu powitala mnie, a wlasciwie to zignorowala mnie Pani recepcjonistka. Dopiero gdy powiedzialam, ze jestem umowiona kazala mi powiesic plaszczyk i poczekac. Stalam tam i sie gapilam (nie ma tam krzesel ani poczekalni). Dosyc dlugo musialam czekac a zjawilam sie punktualnie. No ale pomyslalam ze moze to tylko konieczny wstep do profesjonalnej uslugi fryzjerskiej, snoby tak maja. Otoz okazalo sie zupelnie inaczej. Moim oczom ukazala sie przepiekna Pani, ktora troszeczke przesadza z solarium, w bardzo skapej koszuli wizytowej, dzieki ktorej po podniesieniu rak do gory ukazuje sie nam brzuch owej fryzjerki. Szczegolnie polecam Panom. Mycie wykonala bez zarzutu, setki tysiecy odzywek, szamponow, szamponikow, suszenie papierowym reczniczkiem. Wytlumaczylam Pani fryzjerce o co mi mniej wiecej chodzi. Przezylam ciezki szok, owa Pani w ogole nie umiala obchodzic sie z moimi cienkimi i delikatnymi wlosami. Dodam jeszcze tylko ze mam wysokie czolo, ktore zawsze zaznaczam, ze chce sprytnie ukryc pod plaszczem wlosow. Grzywke obciela mi tak, ze uwidocznilo sie moje lewe zakole.. wiem, ze chcialam grzywke opadajaca na bok, ale gdzie profesjonalizm? Do zadan fryzjera nalezy dobor fryzury do indywidualnych predyspozycji klienta, rodzaju wlosow, ksztaltu twarzy itp. Nie tego spodziewalam sie po usludze za 85 zl. Szczerze mowiac juz nie chcialo mi sie czekac az Pani wymodeluje mi wlosy, wstalam i wyszlam. No i napewno nie omieszkam napisac o tym traumatycznym wydarzeniu na wizazu.pl

Swoja droga mialam ulubiona fryzjerke, ktora swietnie scinala mnie i chodzilam do niej przez lata. Byla to Pani Emila z centrum handlowego "Witawa" na witominie w gdyni. Niestety odeszla, a ja nie mam do niej prywatnego kontaktu... Od tej pory miotam sie w poszukiwaniu choc w ulamku tak dobrego fryzjera.. Jeszcze go nie znalazlam..
lawola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:53   #22
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WROCŁAW

Darius, ul. Oławska. Salon - klitka. Fryzjer - pan Dariusz. Robiłam trwałą, wyszedł w przerwie na papierosa, zostawił mnie samą sobie. Wrócił i najgorsze było to, że dłonie mu strasznie śmierdziały fajkami :// drogo.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 07:18   #23
Killatha
Przyczajenie
 
Avatar Killatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

ZABRZE
"Salon" sieci SOWEX1 na Dworcowej - jakie ceny taka usługa, niestety. Bardzo tanio - strzyżenie 9 zł. Przyjęto mnie z dużą łaską. Poprosiłam o strzyżenie "na pieczarkę". Wyszło jakieś dziwactwo, panienka (młoda bardzo) nie wie nic o strukturze włosa, o rodzajach skóry, o typach fryzur. Widać było zarówno brak umiejętności w posługiwaniu sie nożyczkami jak i braki wiedzy teoretycznej. Ja rozumiem, że te dziewczyny na czymś muszą się uczyć, ale wskazane by było żeby przed strzyżeniem przyjrzał się głowie i włosom wykwalifikowany fryzjer czy fryzjerka (nie czepiam sie płci), ostateczny kształt fryzurze również powinien nadać ktoś z dużo większymi umiejętnościami, a tu tego nie było. Włosy po strzyżeniu nie zostały dosuszone. Jakbym sie ostrzygła sama, byłabym bardziej zadowolona.
Killatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:59   #24
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

LEGNICA
salon fryzjerski w carrfour-babki strasznie obgaduja w dodatku zachowuja sie strasznie wyniośle, moj balejaż wyszedł tak ze pytali sie mnie dlaczego tak malo pasemek sobie zrobiłam ;/ a ponad 100zl zaplacilam...
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 00:19   #25
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

GDYNIA

galeria fryzur, ul Bema 18(tam gdzie jest teatr miejski)

jedyna dobra fryzjerka: pani Ela (przez nia poszlam na 2 wizyte tam,ale jej nie bylo...)

mam wrazenie, ze zatrudniaja tam tylko praktykantki.

nie znam imion, ale po wygladzie

-pani troche puszysta, czarne krotkie wlosy-kazda kobieta o zdrowych zmyslach powinna na jej widok uciakac! zmarnowala mi wlosy, bo zagadala sie przez tel i farba za dlugo byla na wlosach.

-pani dlugie blond wlosy, sylwetka szczupla jest dobra, ale dla pan po 40roku zycia.

-jak sie widzi jakas mloda fryzjerka-tez uciekajcie, bo sa ta praktykantki. moja mam tak jedna oszpecila, ze musiala sie ratowac i innej fryzjerki
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:30   #26
agaśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: darłowo
Wiadomości: 63
GG do agaśś
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Tarnowskie Góry

salon 'Awangarda' na Rynku.
Fryzjer 'pan Paweł' .

Wszelkiego rodzaju pytania ignorował. nie dał sobie niczego powiedzieć, w efekcie zostałam obcięta nie tak jak chcialam za [uwaga] 75zł. ^^ .
totalna porażka.
agaśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:14   #27
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Dębica
Salon Goldwell'a, wszyscy fryzjerzy razem wzięci


Chciałam wykonać dekoloryzację włosów. Poszłam się zapisać, a od razu kiedy weszłam dwie młodziutkie, ciągle rżące jak koń fryzjereczki mnie otoczyły pytając na co chciałam się zapisać. Kiedy powiedziałam, że na dekoloryzację i zapytałam jaki kolor mogłabym potem uzyskać poszły sobie Bóg wie gdzie i przyszły po około 5-10 minutach i wrzeszczały na mnie, że one nie wiedzą, bo przecież nie są fryzjerkami. Następnie sobie poszły "na ploty" a mi "podziękowały".
Gdy przyszłam już na umówioną dekoloryzację fryzjerka zaczęła robić mi pasemka rozjaśniaczem . Myślałam, że zaraz mi wypadną wszystkie włosy, bo tak strasznie szarpała. Kiedy już skończyła nakładać rozjaśniacz usiadła sobie obok odwrócona plecami i plotkowała ze swoim kolegą o tym, jaka to jego była dziewczyna jest straszna. Po chwili przyszła inna fryzjerka, która ściągnęła mi klamry z głowy, bo zabrakło ich dla innej klientki. Tak więc zostałam z folią na oczach, bo włosy po prostu "oklapły" mi na nos. Następnie musiałam lecieć w tym "fryzjerskim kaftanie bezpieczeństwa" i folią na oczach na drugi koniec sali żeby zmyć farbę z włosów. Już nawet nie mówię o tym, że całe czoło, oczy i nos miałam prawie pod wodą. Po wszystkim pani fryzjerka wysuszyła mi włosy i powiedziała, że to koniec mojej dekoloryzacji, i że mam jej zapłacić ponad stówę.
"Należy się 100 zł" to było najdłuższe zdanie jakie wypowiedziała tego dnia.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 21:31   #28
nadia_
Raczkowanie
 
Avatar nadia_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 87
Thumbs down Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

SOPOT
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Damsko-Męski


Mam grube, głęste, ciężkie włosy, proste włosy - podobno raj dla fryzjerów. Uczestniczyłam jako modelka w konkursach fryzjerskich, nie znam tajników tego zawodu, ale wiem jak można dobrze ostrzyc głowę i spełnić prośbę klienta.

Niestety musiałam szybko zdecydować się na fryzjera, ze względu na nieplanowany wyjazd następnego dnia. Poprosiłam o delikatną, kobiecą fryzurę, z ładnie układającymi się pasmami włosów, żeby nie wyglądało to jak bombka, popularny bob lub garnek, włosy miały odsłaniać mi twarz, nakreśliłam moją wizję ruchami rąk. Ścinał mnie pan zapewniający, że zmieni mi zupełnie fryzurę sprawiając, że włosy będą lekkie, ścieniowane. Po dwóch godzinach strzyżenia, wyglądałam jak nowocześniejsza wersja giermka. pan przerwał katastrofę i przekazał nożyczki innej fryzjerce - wszystko rozumiem, musiał wyjść, nie żywię zadnych pretensji - miejsce fryzjera zajęła miła pani, w średniej długości blond włoskach, pomachała troszkę nożyczkami, ale że miałam bardzo kwaśną minę i zamykano zakład, poprosiła, żebym przyszła następnego dnia.

O godzinie ósmej rano siedziałam znów na fotelu. Pierwotnie miała mnie ścinać pani Asia, która od momentu kiedy znalazlam się przed lustrem odnosiła się do mnie w trzeciej osobie: "podoba jej się", "jak ona wygląda","ona...etc", ale zamiast tego za nożyczki chwyciła młoda fryzjerka w blond włosach, na pozór przyjemniejsza od koleżanki. Ustalenia, co do nowej fryzury absolutnie nie mogły zostać przedstawione graficznie, ironiczny uśmiech wzbudziła moja prośba o narysowanie wizji fryzjerki, więc pokazano mi małą fotografię o wielkości zdjęcia paszportowego, które miało przedstawiać moją przyszłą fryzurę, oczywiście zdjęcie było w wersji ciemnego blondu (jestem brunetką) i wszystko tak samo "tylko" - grzywka inna, i po bokach też włosy miały się inaczej układać. Moje wątpiliwości zbyte zostały uwagą "chce mnie pani pouczać?", na co, jak się okazało niebawem, należało odpowiedzieć twierdząco.

Moja fryzura jest okropna, zupełnie nie spełniała moich oczekiwań. W tym zakładzie (trafne określenie) stosuje się tylko jednen model strzyżenia dla wszystkich, fryzjerki wiedzą lepiej, w czym wygląda klientka. Oprócz powyższych cytatów podobał mi się również - "mi się tak bardziej podoba" (no, bo co może mieć do powiedzenia płacący ).

Na moją korzyść jedynie wypadło wydawanie reszty, bo pani nie umie liczyć - nie sądzę, żeby zrobiła to umślnie - nie ten typ czowieka. Straciłam cenny dla mnie czas, większość włosów, cały entuzjazm dla wszelkich pań "fryzjerek". Jeśli kiedykolwiek udam się do fryzjera, odświeżę dawne kontakty z osobami potrafiącymi posługiwać się nożyczkami. Albo chociaż przyjemniejszymi..

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-11 o 15:59 Powód: skasowałam numer telefonu
nadia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 14:32   #29
maryhaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Angry temu panu dziekujemy... (poznan)

bylam ostatanio w laurencie w browarze... wczesnije chodzilam do laurenta w kupcu poznanskim i bylam zachwycona... natomiast w browarze moimi wlosami zajal sie "fryzjer" ktory chyba pierwszy raz w zyciu mial nozyczki w rekach... widac bylo ze nie wie co z tymi nozyczkami zrobic ciagle mu wypadaly z rak moje wlosy... pokazalam mu zdjecie fryzury jaka chce miec ale to co mi stworzyl na glowie mocno odbiega od zdjecia tak jak w temacie- temu panu dziekujemy
maryhaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:20   #30
marcioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
pris, rozumiem , ze moze jesteś wkurzona... ale slowa opisu osob... trochę przesada...
ten watek ma byc opisem tego kogo omijac, a nie wątkiem, ktory obraza...
pracuje juz troche w tym zawodzie i wiem, ze czasem wcale to tak nie wygada jak sie opisuje...
wypowiadałam sie w tej kwestii juz na watkach i nie chce dyskutować, bo wiem ze w większości macie racje, ale prosze o trzymaniu nerwów na wodzy w nazewnictwie osób, które wyrządziły wam :krzywdę;
i zeby nie bylo : tez nie szanuje partaczy , którzy sie samozwa fryzjerami
bardzo dobrze ze dziewczyna tak napisala, chociazby dlategho by dac upust swym emocjom. Fryzjerzy...nic zrozumienia...typowe
pozdrawiam
marcioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-02 11:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.