Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-05, 17:02   #3931
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala kolejne mycie za mna, a ja nadal miziam te swoje wlosy i ciesze sie nimi.

Na szczescie ceny nie sa wyzsze niz w salonie, za calosc zaplacilam 210zl. Nie jest malo, zaslepiona efektem po nawet jestem w stanie to przelknac. Co prawda, Ani z Kwiskiej nigdy nie lubilam i mimo dwoch prob oddania moich wlosow w jej rece, bylo tylko gorzej, to o cenach juz nie wspomne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bożeeee jakie masz piękne włosy Ja wierna od lat jednemu człowiekowi w kwestii moich włosów ale po Twojej opinii na blogu i pięknych zdjęciach jestem w stanie skusić się na wizytę testową u tej babeczki

Powiedz, ile czekałaś na wizytę? Jestem bardzo zaciekawiona
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 17:11   #3932
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala kolejne mycie za mna, a ja nadal miziam te swoje wlosy i ciesze sie nimi.

Na szczescie ceny nie sa wyzsze niz w salonie, za calosc zaplacilam 210zl. Nie jest malo, zaslepiona efektem po nawet jestem w stanie to przelknac. Co prawda, Ani z Kwiskiej nigdy nie lubilam i mimo dwoch prob oddania moich wlosow w jej rece, bylo tylko gorzej, to o cenach juz nie wspomne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No ja mam tez taka nadzieje

210 to super cena moim zdaniem, taka srednia po prostu a za dobra usluge to tyle co nic.

Muszę wypróbować kiedyś tej serii z Joico , której aktualnie używasz..ja bardzo lubie K-Pax'a zestaw , zwlaszcza maskę, za to seria z jedwabiem za bardzo mi moje włosy obciazała.

No i farby/rozjasniacze Joico pozostana moim faworytem na zawsze <3 teraz mam blond refleksy...a zupelnie mi wlosów nie zniszczylo...sa ladne, sypki i lsniace.
A joico chrome , szampony koloryzujace to istne cuda

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2013-12-05 o 17:14
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 17:44   #3933
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
No ja mam tez taka nadzieje

210 to super cena moim zdaniem, taka srednia po prostu a za dobra usluge to tyle co nic.

Muszę wypróbować kiedyś tej serii z Joico , której aktualnie używasz..ja bardzo lubie K-Pax'a zestaw , zwlaszcza maskę, za to seria z jedwabiem za bardzo mi moje włosy obciazała.

No i farby/rozjasniacze Joico pozostana moim faworytem na zawsze <3 teraz mam blond refleksy...a zupelnie mi wlosów nie zniszczylo...sa ladne, sypki i lsniace.
A joico chrome , szampony koloryzujace to istne cuda
Dokladnie, z tym ze ja mialam robione tylko pasemka tak do ucha, a spod nie ruszany. Nie mam pojecoa zatem jakby sie cena mialam za cale wlosy, w Redoxie 280zl placilam.

Zaluje troche, ze Ania nie pracuje na farbach Joico, domyslam sie, ze to duzo drozsze farby, ale zawsze mnie kusily. Jakos na Kwiskiej nie probowalam, ze wzgledu na sredni kontakt z fryzjerka (nie czulam sie tam dobrze), aby zostawic tam 350zl na farbowanie. Dla mnie wazna jest ta cala otoczka, ktora daje Ci fryzjer, to zaufanie, a nie stres na fotelu

K-pak moje wlosy lubia, ale o jakiej masce mowisz? Do koloru zastanawialam sie nad zakupem, to ta czerwona seria, tak? W Hebe kupuje Revitaluxe, dla mnie to takie polaczenie hydratora z rekonstruktorem z k-pak, za to niebieska to istne nawilzenie, szalenstwo gladkosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 18:00   #3934
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dokladnie, z tym ze ja mialam robione tylko pasemka tak do ucha, a spod nie ruszany. Nie mam pojecoa zatem jakby sie cena mialam za cale wlosy, w Redoxie 280zl placilam.

Zaluje troche, ze Ania nie pracuje na farbach Joico, domyslam sie, ze to duzo drozsze farby, ale zawsze mnie kusily. Jakos na Kwiskiej nie probowalam, ze wzgledu na sredni kontakt z fryzjerka (nie czulam sie tam dobrze), aby zostawic tam 350zl na farbowanie. Dla mnie wazna jest ta cala otoczka, ktora daje Ci fryzjer, to zaufanie, a nie stres na fotelu

K-pak moje wlosy lubia, ale o jakiej masce mowisz? Do koloru zastanawialam sie nad zakupem, to ta czerwona seria, tak? W Hebe kupuje Revitaluxe, dla mnie to takie polaczenie hydratora z rekonstruktorem z k-pak, za to niebieska to istne nawilzenie, szalenstwo gladkosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj ta Ania to Cie stresowac musiała ja pod tym względem miałam bardzo pozytywne wrazenia ale jak mnie raz policzyła za odrosty i delikatne podciecie i ampulke nawilzające 380zł to była to moja ostatnio wizyta

mówiąc maskę na myśli miałam ten 4 krok w rekonstrukcji, to chyba hydrator? włoski po nim cudne są zreszta cała seria boska.

Miałam kiedyś z tej czerwonej szampon, kupilam po zafarbowaniu włosów z blondu na braz i kolor rzeczywiscie sie długo trzymał mimo, ze to był szampon koloryzujący...ale tez joico wiec

tak reklamujesz , ze chyba sie skusze hehe...przez ostatni czas uzywałam specyfików na wypadanie włosów i troszke podupadły na kondycji ... wszystko wraca do normy wiec czas zadbać o nawilżenie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 12:55   #3935
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, gdzie warto iść i czy w ogóle na rekonstrukcję joico? Prócz Ani z Kwiskiej, bo na to mnie chyba nie będzie stać Włosy mam mocno zniszczone po farbowaniu, mam straszne siano na głowie i chciałam w końcu coś z tym zrobić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 17:50   #3936
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Bożeeee jakie masz piękne włosy Ja wierna od lat jednemu człowiekowi w kwestii moich włosów ale po Twojej opinii na blogu i pięknych zdjęciach jestem w stanie skusić się na wizytę testową u tej babeczki

Powiedz, ile czekałaś na wizytę? Jestem bardzo zaciekawiona
Przepraszam za przeoczenie postu, juz odpisalam na PW


Ania z Kwiskiej zrazila mnie tym, kiedy poszlam na strzyzenie bez mojen wiedzy zrobila mi rekonstrukcje, pisalam tutaj o tym kiedys. Po drugie kretykowala moja naturalna pielegnacje, wiec nie mialysmy o czym zbytnio gadac :p rekonstrukcja pierwsza byla okej, bez zachwytu za to robiona przez jej pracownice, dziewczyne z burza blond lokow, byla totalna klapa. Domowe mycie, zmylo caly efekt


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 23:24   #3937
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie warto iść i czy w ogóle na rekonstrukcję joico? Prócz Ani z Kwiskiej, bo na to mnie chyba nie będzie stać Włosy mam mocno zniszczone po farbowaniu, mam straszne siano na głowie i chciałam w końcu coś z tym zrobić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rekonstrukcję joico przeprowadza też p. Alina z Lorenco, i cenowo wychodzi taniej niz u Ani na Kwiskiej. Przynajmniej jak 2 lata temu tam byłam, to było taniej, ale wydawało mi się , że sam zabieg jakoś szybko został przeprowadzony i niezbyt dokładnie.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 09:51   #3938
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Po drugie kretykowala moja naturalna pielegnacje, wiec nie mialysmy o czym zbytnio gadac :p
Tak, to jest masakra. Dochodzi to tego, ze na pytanie "czym pani pielegnuje włosy?" wpadam w popłoch i szybko wymyślam jakieś gliss kury np...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:55   #3939
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Tak, to jest masakra. Dochodzi to tego, ze na pytanie "czym pani pielegnuje włosy?" wpadam w popłoch i szybko wymyślam jakieś gliss kury np...
Na mnie też zwykle dziwnie patrzą jak wspominam coś o olejach albo o płynach do higieny intymnje , którymi myje włosy ... ale mam to gdzieś
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 10:00   #3940
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Na mnie też zwykle dziwnie patrzą jak wspominam coś o olejach albo o płynach do higieny intymnje , którymi myje włosy ... ale mam to gdzieś

Alina stwierdziłą że ona nie zna Bingo i ze to pewnie jakis szit jest... ja juz sie nie wdaje w dyskusje
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 10:25   #3941
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Alina stwierdziłą że ona nie zna Bingo i ze to pewnie jakis szit jest... ja juz sie nie wdaje w dyskusje
Mi kiedyś podziekowała za ten pomysł z płynem do intymnej bo pomaga zmywać rozjaśniacz z Joico on jest taki mega tłusty i ciezko go czymkolwiek zmyć.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 11:11   #3942
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Mi kiedyś podziekowała za ten pomysł z płynem do intymnej bo pomaga zmywać rozjaśniacz z Joico on jest taki mega tłusty i ciezko go czymkolwiek zmyć.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:32   #3943
beat78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12
Dot.: Styling

Fakt, ale są tam setki stron do przejrzenia i wątek jest ogólny, dlatego odświeżam temat: kto poleci fryzjera we Wrocławiu robiącego Styling na odpowiednich produktach np. welli.
beat78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 16:39   #3944
olgawro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
GG do olgawro
Polecam Justyne z just pretty na pradzynskiego. Czeka sie do niej troszke ale ma naprawde wyobraznie i fach w reku. Wyczarowala mi super fryzure i teraz po latach poszukiwan moge smialo powiedziec ze w koncu znalazlam fryzjera dla siebie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
13.04.2010 Mplus 450 mentor pod miesien dr Jarlinski - dziekuję!!!!
olgawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 09:31   #3945
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szybkie pytanie o 2 salony z Traugutta: Trinity i Wasilewski Atelier (Łukasz Wasilewski): ktoś coś wie?

Mam jedną dobrą opinię o Trinity, ponoć to ludzie ze starego Maxima na Świętokrzyskiej, ale to info od dziewczyny, która ma długie włosy i rzadko korzysta z usług fryzjerskich- co najwyżej skraca końcówki, więc dla mnie nie jest to do końca miarodajna opinia...
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 13:14   #3946
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie dziewczyny,

bardzo proszę o Wasze rady.
Pochodzę ze Śląska i dopiero od sierpnia mieszkam we Wrocławiu i szukam dobrego fryzjera.


Czytam Wasz wątek i widzę bardzo pozytywne odnośnie farb i rozjaśniaczy z JOICO.

Jako, że mam wprost traumatyczne doświadczenia jeśli chodzi o rozjaśnianie włosów ( ostatnia fryzjerka doszczętnie zniszczyła mi moje długie włosy do pasa blond pasemkami - istne siano na głowie i ścięłam połowę włosów... ) a ja niestety nie mogę się odnaleźć zupełnie w ciemnych włosach , teraz szukam naprawdę DOBRYCH farb / rozjaśniaczy.

I teraz pytanie najważniejsze :
Jakie salony we Wrocławiu pracują na farbach / rozjaśniaczach JOICO ?

Poszperałam w tym wątku i trochę na necie i znalazłam takie :
- Baliness Boutique Beauty ( Szewska )
- Glamour ( Białoskórnicza )
- Lorenco ( Sokolnicza ).

Jakie Wasze opinie i informacje na ten temat ?
A może znacie jeszcze inne dobre salony z farbami JOICO ?


aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 14:26   #3947
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Wink Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Przed świętami była w salonie eccelente (
Kiełbaśnicza 7A), jestem zadowolona ze ścięcia (Pan Przemek), obsługi, atmosfery. polecam
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 19:02   #3948
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy któraś z Was wie może gdzie pracuje obecnie pani Ania z salonu na Kasprowicza 3a? Dzwoniłam przed świętami żeby umówić się na farbowanie i okazało się, że w salonie pracuje już inna ekipa, a byłam tam ostatnio w połowie października i była jeszcze pani Ania.


Edit: znalazłam hip hip hurra

Edytowane przez marza_mr
Czas edycji: 2014-01-02 o 12:09
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:23   #3949
dream awake
Raczkowanie
 
Avatar dream awake
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 198
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Widzę, że opinie o p.Grzegorzu nie są zbyt przychylne. Ja za to mam bardzo pozytywne wrażenie, bo byłam już w salonie Fedoryszyn kilka razy. Chodziłam do p.Grzegorza jeszcze jak pracował na Wita Stwosza w Le Grandzie. Chciałam rozjaśnić włoski, więc zamiast farbowania i biegania ciągle z odrostami zaproponował mi za pierwszym razem refleksy, które wyglądały bardzo naturalnie a za drugim razem już mocniejszy baleyage, które też ładnie rozświetlił i rozjaśnił włoski w naturalny sposób. Ścięcie również było równiutkie, na prosto, a włosków poszło sporo bo były zniszczone. Niestety mój portfel p.Grzegorza nie lubi, dlatego mam pytanko. Czy poleca ktoś jakiegoś dobrego fryzjera, który stworzy mi na głowie ładne upięcie wg zdjęcia bądź wg własnej inwencji i nie zszokuje ceną? Nie zależy mi na ścinaniu, farbowaniu, tylko na upięciach.
__________________

czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój .


  • uczę się francuskiego
  • zapuszczam włosy
  • dbam o paznokcie







dream awake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 19:25   #3950
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam Patryka z Berendowicz&Kublin z Time'sa we Wrocławiu Byłam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona.

Patryk jednocześnie ma swoje własne wizje i propozycje co do fryzury, ale też słucha i nie próbuje na siłę przekonać kogoś np. do króciutkich włosów. Wszystko utrzymane jest w miłej i profesjonalnej atmosferze. Doradził mi jakich kosmetyków powinnam używać, ale nie próbował nic wcisnąć. Mogłam się też dopytać o rytuały i inne zabiegi, które oferuje salon, a nad którymi się zastanawiam. Ogólnie jestem zadowolona z fryzury i z obsługi.

Cena jest stała, bez względu na długość włosów; dla studentów zniżki
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:51   #3951
manubia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 24
GG do manubia
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hmm po twojej opinii wybiore sie tam a zwłaszcza zniżka studencka jest duuza

a tak z ciekawosci ktory to p. Patryk ?

http://www.berendowicz-kublin.pl/Sal...360/index.html
manubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 21:42   #3952
Meg_bz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 65
Dobry Fryzjer-Wrocław- baleyage/ pasemka - odcienie blondy!!!

Witam, wiem że wątek o Wrocławiu już jest- aczkolwiek interesuje mnie ( być może zainteresuje również inne forumowiczki) - konkretnie zabieg: baleyag czy pasemka ( mile widziane opinie na temat blondów) .

Temat niby banalny- a jednak... Jak dotąd przynajmniej ja mam problem ze znalezieniem kogoś odpowiedniego...
Jeżeli Któraś z Was poddaje się temu zabiegowi, proszę o podzielenie się opiniami- najlepiej tymi najlepszymi

Pozdrawiam!
Meg_bz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:38   #3953
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
(...) ale po Twojej opinii na blogu i pięknych zdjęciach jestem w stanie skusić się na wizytę testową u tej babeczki
Powiedz, ile czekałaś na wizytę? Jestem bardzo zaciekawiona
Skuś się skuś. Na wizytę się nie czeka prawie wcale (szczególnie jeśli masz czas np. do 15), a ja dziś za samo farbowanie (Color Touchem) zapłaciłam 180 zł (włosy za pas).
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Zaprzysiegam sie nie zmieniac fryzjera, ona jest zbyt dobra w tym.
Obgadywalyśmy Cię dzisiaj z Anią,w sensie zastanawiałyśmy się ile wytrzymasz w swoim postanowieniu Ona w Ciebie wierzy, pamiętaj

Ja właśnie wróciłam od Ani, i wróciłam kolorystycznie do ciemnych brązów (tzn. jest to jasny brąz nazwowo, ale wiadomo, wygląda jak ciemny). Nie wiem, co za kolor mam, ale jest cudowny

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez beat78 Pokaż wiadomość
Fakt, ale są tam setki stron do przejrzenia i wątek jest ogólny, dlatego odświeżam temat: kto poleci fryzjera we Wrocławiu robiącego Styling na odpowiednich produktach np. welli.
Ania pracuje na Welli wlasnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 00:47   #3954
Meg_bz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy są tu jakieś Kobietki robiące baleyage/ pasemka we Wrocławiu???
Pomóżcie! Proszę! Wróciłam do Polski niedawno i szczerze... przeglądnęłam to forum i nadal nie wiem dokąd się udać może któraś mnie oświeci w temacie- który salon nie zrobi mi meksyku na głowie przy pasemkach... Pozdrawiam serdecznie!
Meg_bz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 07:32   #3955
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Meg_bz Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś Kobietki robiące baleyage/ pasemka we Wrocławiu???
Pomóżcie! Proszę! Wróciłam do Polski niedawno i szczerze... przeglądnęłam to forum i nadal nie wiem dokąd się udać może któraś mnie oświeci w temacie- który salon nie zrobi mi meksyku na głowie przy pasemkach... Pozdrawiam serdecznie!
Powiem Ci tak, że w tej kwestii to już duzo gorzej

O ile koloryzacja po całkości nie jest wieksza filozofią, mozna znależć dobrego fryzjera to zrobienia fajnie pasemek/balejażu graniczy z cudem...bo albo zafundują Ci zoltko, albo cm odrost bo folia za nisko i tej czesci przy głowie nie posmarują, albo spala i zniszcza, albo wybiorą za szerokie pasma , sztucznie oddzielajace sie od reszty jak pasy startowe, albo... albo...można tak wymieniać i wymieniać....
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 10:42   #3956
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Caate ma zrobione pasemka właśnie, i wygląda to bosko.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 10:50   #3957
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Caate ma zrobione pasemka właśnie, i wygląda to bosko.
widziałam na fotkach ale to takie delikatne refleksy
zamierzam ta Wasza Anie wypróbować w niedługim...ale ta odległości mnie przeraża
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 10:57   #3958
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Właśnie podobno nie refleksy tylko 3 godziny dziubania, ale nie wiem dokładnie, musi Kasia napisać. Wczoraj z Grunwaldu jechałam 15 minut o 13, nie jest tak dakeko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 11:00   #3959
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Właśnie podobno nie refleksy tylko 3 godziny dziubania, ale nie wiem dokładnie, musi Kasia napisać. Wczoraj z Grunwaldu jechałam 15 minut o 13, nie jest tak dakeko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli tak to tak naturlanie wykonane, że ich nie widać

o 13 to ruchu ni ma i pewnie nie komunikacją
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 11:02   #3960
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ale jeśli chodzi o pasemka typu zebra czy borsuk to wydaje mi się, że Ania odmówi, bo chyba nie jest zwolenniczką takiego farbowania. Ona potrafi zrobić cuda odpowiednim refleksowaniem, wyszczuplic twarz itp. Ale dwukolorowa zebra to chyba nie jest jej ulubiona koloryzacjs

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.