Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-25, 09:49   #4081
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja po swoich nieudanych wizytach mam lęk przed pójściem do fryzjera a wiem ,że musze coś zrobić z moimi włosami i sama nie jestem w stanie, dlatego potrzebuje kogoś zaufanego i kogoś kto się na prawdę zna na tym co robi.
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 09:52   #4082
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dobrą cechą Ani, nie wiem, czy dziewczyny, które u niej były się ze mna zgodzą, jest to, że proponuje zmiany nierewolucyjne, albo rewolucyjne - ale wprowadzane etapami, własnie żeby szoku nie bylo, żeby nie zniszczyć wlosów, żeby czlowiek i jego otoczenie mógł przyzwyczaić się do zmian. Nie chodzi o to, że jest zachowawcza i konserwatywna, tylko o to, że czuć w jej pracy szacunek dla wlosow i skóry i szacunek dla estetyki ogolnej. jest tak, że slucha, co sie do niej mówi - w sensie jesli chcdesz brąz to zrobi ci brąz, ale na pewno zarekomenduje brąz zgodny z typem urody, ze stanem wlosów no i zgodny z najnowszymi trendami w koloryzacji. No i ma dużą wiedzę i doświadczenie na temat farb.

Więc ja ją najbardziej cenię za to, że czlowiek wie, że NA PEWNO nie wyjdzie zapłakany i z kolorem "niespodzianką", ktorego ani fryzjer ani klient sie nie spodziewał, że "tak samo wyszlo", albo "taki jak pani chciała to nigdy nie wyjdzie" albo "taki dziwny kolory SAM wyszedł".


Ja przypominam, że dwa lata temu miałam wlosy w kolorze zielonym w stanie suche siano do ścięcia, a teraz wyglądają jak wyglądają, i to zasługa Ani
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2014-03-25 o 09:54
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:19   #4083
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja i moja osoba bardzo dziękujemy Najlepiej czuję się w takim kolorze, rozjaśniłam do ciemnego blondu tylko dlatego, że mój eks mnie namawiał, a ja durna posłuchałam. Never again.

Kolor jest świetny i nic bym z nim nie robiła, naprawdę. raz, że włosy pięknie lśnia, dwa - kolor do Ciebie pasuje bardzo, do oczu, do karnacji, do wszystkiego.
W ogóle tak jak pisałam wczesniej kolor wygląda na jednoloity z refleksami iw życiu nie powiedziałabym, że miałas jakies przeboje z farbą. Fakt, końce masz troche przesuszone jak ja, ale to kwestia maks. roku, żeby Ci odrosły, a do tego czasu dociązania i nawilżania.
nie widziałam Cię we wcześniejszych, to ciężko mi się odnieść do tematu, ale mężczyźni już tak mają mój gdyby powiedział, żebym zrobiła ciemny brąz, a nie czerń jak on chce, to zapewne bym już u Ani siedziała tak to nasze wizje się rozmywają, bo ja czerni sobie w życiu nie zafunduję, więc musi się pogodzić z moją decyzją. Moje włosy. Tobie natomiast tak szalenie pasuje ten kolor, podkreślił Twoją urodę, że teraz nie wyobrażam sobie Ciebie inaczej, dla mnie bomba

Mówisz jak Ania Ona tez im i mojej pielęgnacji daje rok. To ta partia włosów po nieudanej dekoloryzacji, po której trafiłam dzięki Tobie do Ani, no i lipcowym strzyzeniu Sandry. Cieniowanie bardzo osłabiło końce, męczyłam się z nimi strasznie. Jeszcze jedno strzyżenie i będzie po nich.

Co do koloru, to jest ta właśnie magia pasemek, którą Ania czaruje

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
caate- che takie włosy!! i kolor ich stan! Ja mam jasną cere,niebieskie oczy i w takich ciemniejszych kolorach wyglądam jak śmierć a tak bardzo mi się podobają !
Na stan pracuję od lat, ale wiele fryzjerów mi ich wizję zaburzyło wychodzę z założenie, że najpierw trzeba znaleźć dobrego fryzjera, któy nam odpowiada, wtedy ta nasza pielęgnacja ma ręce i nogi. Bo nie boisz się chodzić podcinać włosów, farbować czy co tam chcesz, bo wiesz że Ci krzywdy nie zrobi

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Trochę nie chce mi się wierzyć, bo do pewnych typów takiego typu urody ciemne wlosy pasują. Dobry fryzjer dobierze Ci odcień.
i chyba tutaj pojawia się rozczarowanie Zielonej Herbaty.

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Długo farbowałam na jasne kolory coś w stylu karmelu(dobrze się w nich czułam i dobrze wyglądałam) , jak ostatnio fryzjer zrobił mi wg niego ciemny brąz a wg mnie czarny, to wyłam chyba przez tydzień,bo wyglądałam na chorą ,bladą i Bóg wie co jeszcze :P Rysy mi się wyostrzyły i wszystkie niedoskonałości na cerze były uwidocznione.A może ,to kwestia przyzwyczajenia? już sama nie wiem ,chyba zadzwonie do Ani,bo jak patrze na Wasze włosy ,to zazdroszcze
Tak sobie myślę po cichu, że Ty po prostu nie jesteś przyzwyczajona do niektórych odcieni i Ciebie to razi, co nie znaczy, że fryzjer Ci krzywdę zrobił. Kolor mógł być dobrany odpowiednio do Twojej urody, tylko dla Ciebie to był szok. I Ania Ci pomoże, jeśli skupisz się na rozmowie, co dany kolor niesie ze sobą. Bo nie ukrywajmy, zmieniając kolor włosów, nasza kolorówka też powinna ulec delikatnej transformacji. Nie ma tak dobrze
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:35   #4084
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
nie widziałam Cię we wcześniejszych, to ciężko mi się odnieść do tematu, ale mężczyźni już tak mają
O, w załączniku. Taki rudy blond. No dramat. To znaczy ładny, bo się świeci i ogólnie sama taki chciałam, Ania mi tak dziubała, żeby zakryć zielony i wyszlo super, ale źle się czułam w tych wlosach no i już.
Cytat:
Moje włosy.
Amen.
Cytat:
Tobie natomiast tak szalenie pasuje ten kolor, podkreślił Twoją urodę, że teraz nie wyobrażam sobie Ciebie inaczej, dla mnie bomba
Dziekuje, taki zostanie.
Cytat:
Jeszcze jedno strzyżenie i będzie po nich.
No i dobrze, wtedy już będziesz miała całe zadbane i będziesz mogła troche odetchnąć z pielęgnacją.
Cytat:
Bo nie ukrywajmy, zmieniając kolor włosów, nasza kolorówka też powinna ulec delikatnej transformacji. Nie ma tak dobrze
Dokładnie, trzeba też przejrzeć szafę i w ogóle zmienic nastawienie do siebie

Ale dlatego zmiany wizerunku stopniowe sa lepsze niz rewolucyjne 9chcociaż w życiu kieruję się mimo wszytsko zasadą "na już"), bo wtedy jest mniej płaczu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg żuki eurotrip 2012 575.jpg (178,4 KB, 138 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2014-03-25 o 10:41
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:41   #4085
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dobrą cechą Ani, nie wiem, czy dziewczyny, które u niej były się ze mna zgodzą, jest to, że proponuje zmiany nierewolucyjne, albo rewolucyjne - ale wprowadzane etapami, własnie żeby szoku nie bylo, żeby nie zniszczyć wlosów, żeby czlowiek i jego otoczenie mógł przyzwyczaić się do zmian. Nie chodzi o to, że jest zachowawcza i konserwatywna, tylko o to, że czuć w jej pracy szacunek dla wlosow i skóry i szacunek dla estetyki ogolnej. jest tak, że slucha, co sie do niej mówi - w sensie jesli chcdesz brąz to zrobi ci brąz, ale na pewno zarekomenduje brąz zgodny z typem urody, ze stanem wlosów no i zgodny z najnowszymi trendami w koloryzacji. No i ma dużą wiedzę i doświadczenie na temat farb.

Więc ja ją najbardziej cenię za to, że czlowiek wie, że NA PEWNO nie wyjdzie zapłakany i z kolorem "niespodzianką", ktorego ani fryzjer ani klient sie nie spodziewał, że "tak samo wyszlo", albo "taki jak pani chciała to nigdy nie wyjdzie" albo "taki dziwny kolory SAM wyszedł".


Ja przypominam, że dwa lata temu miałam wlosy w kolorze zielonym w stanie suche siano do ścięcia, a teraz wyglądają jak wyglądają, i to zasługa Ani
lepiej bym tego nie ujęła

Pamietam, ze pierwsza wizyta była dla mnie stresująca i Ania tak bacznie słuchająca mnie, nie wiedziałam co sobie myśli, czy patrzy na mnie jak na wariatkę i nic się nie odzywa czy o co kaman. A ona po prostu słuchała, aby móc zaproponować mi coś bardziej odpowiedniego od mojej wizji. Ale tak z wyczuciem, że człowiek się godzi i nie czuje się omamiony, tylko rozumie dlaczego tak będzie lepiej. Mnie szybko wyleczyła z niektórych chciejstw, prezentując mi próbkę tego odcienia co mi się podobał bliżej mojej twarzy.
Tak, i te małe zmiany są najlepsze!

Ja już chyba powiedziałam co chciałam, teraz po prostu lubię chodzić do fryzjera, bo zawsze wychodzę ładniejsza


edit: nie ma foto Szugar
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2014-03-25 o 10:44
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:43   #4086
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Ja już chyba powiedziałam co chciałam, teraz po prostu lubię chodzić do fryzjera, bo zawsze wychodzę ładniejsza
Jezu, ja to samo Wychodze i macham wlosami na wszytskie strony i szczerzę się jak głupia do wszystkich Po wizyucie u niej mam dzień do przodu choćby nie wiem co się działo
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:58   #4087
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, szukam salonu, który dobrze zrobi zabieg keratynowy ale nie encanto tylko iron repair, znalazłam na Henryka Brodatego salon Irena, nie mogę znaleźć innego godnego polecenia, nawet opinii o tym salonie nie mogę znaleźć. Słyszałyście o jakimś salonie, który wykonuje taki zabieg?
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 11:02   #4088
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jezu, ja to samo Wychodze i macham wlosami na wszytskie strony i szczerzę się jak głupia do wszystkich Po wizyucie u niej mam dzień do przodu choćby nie wiem co się działo
hahaha, ja mówiłam, że po pierwszym kolorze wszystkie lustra i auta były moje jak od niej wyszłam, to się śmiała ze mnie, teraz rozumiem, że to normalna reakcja klienta

Eks się nie znał, teraz to jest czad
Mój by się zakochał w Twoich włosach
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:06   #4089
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

W kwestii np. garderoby raczej dużo nie zmienie, bo większość rzeczy mam w kolorach czerni, bieli , khaki ,niebieskiego ,bo w takich dobrze się czuje, a wiele razy robiłam podchody do bardziej odważnych kolorów i leżą w szafie ,bo po prostu nie czuje się w nich

Czytając o Ani mam ochotę rzucić wszystko i iść od razu do Niej :P Zadzwonie do Niej po 15 i mam nadzieję ,że nie będę musiała długo czekać na termin ,bo jak się człowiek napali ,to chce wszystko na już Mam włosy do łopatek ,bardzo gęste, myślicie ,że za farbowanie zmieszczę się w 200zł ?
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:15   #4090
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Eks się nie znał, teraz to jest czad
Mój by się zakochał w Twoich włosach
Oooo, na pewno nie, bo ma wlasne w postaci Ciebie

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Czytając o Ani mam ochotę rzucić wszystko i iść od razu do Niej :P Zadzwonie do Niej po 15 i mam nadzieję ,że nie będę musiała długo czekać na termin ,bo jak się człowiek napali ,to chce wszystko na już Mam włosy do łopatek ,bardzo gęste, myślicie ,że za farbowanie zmieszczę się w 200zł ?
Zależy co masz na łepetynie teraz, ale do 250 zł myślę że tak. Tylko jeśli masz teraz na głowie taki brąz jak moj, a chcesz karmelowy to najpierw trzeba będzie Cie trochę rozjasnić albo ściągnąc kolor. A to nie wiem zupełnie jak cenowo i czasowo się przedstawia.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:17   #4091
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam salonu, który dobrze zrobi zabieg keratynowy ale nie encanto tylko iron repair, znalazłam na Henryka Brodatego salon Irena, nie mogę znaleźć innego godnego polecenia, nawet opinii o tym salonie nie mogę znaleźć. Słyszałyście o jakimś salonie, który wykonuje taki zabieg?
Jest taka fryzjerka Basia i salon na Powstańców Śl. "Vena", jakiś rok temu gdy tam byłąm na koloryzacji słyszałam, że wykonują prostowanie keratynowe, widziałam zdjęcia przed i po, byłam zdumiona. Nie mam pojęcia tylko jakim sposobem, jednak fryzjerka ta jest ulubioną w rodzinie TŻta, to myślę, że można spróbować, zadzwonić i się zapytać.

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
W kwestii np. garderoby raczej dużo nie zmienie, bo większość rzeczy mam w kolorach czerni, bieli , khaki ,niebieskiego ,bo w takich dobrze się czuje, a wiele razy robiłam podchody do bardziej odważnych kolorów i leżą w szafie ,bo po prostu nie czuje się w nich

Czytając o Ani mam ochotę rzucić wszystko i iść od razu do Niej :P Zadzwonie do Niej po 15 i mam nadzieję ,że nie będę musiała długo czekać na termin ,bo jak się człowiek napali ,to chce wszystko na już Mam włosy do łopatek ,bardzo gęste, myślicie ,że za farbowanie zmieszczę się w 200zł ?
Nie malujesz się?

Myślę, że powinnaś się zmieścić, ale obiecać nie mogę, bo nie wiem ile produktu Ania zużyję na Twoje włosy i co będziesz miała robione
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 11:20   #4092
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Maluję się Ale mój makijaż składa się z podkładu ,bronzera , zaznaczenia brwi, maskary do rzęs i ochronnej pomadki do ust,ewentualnie szminki w kolorze jasnego-prawie niewidocznego różu.

Nie, żadnego rozjaśniania nie będzie. Teraz mam karmelowe włosy a che je przyciemnić i powoli wracać do naturalnego koloru ,który jest prawie czarny-a może brązowy ?:P
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:26   #4093
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

To z tym to luz, na pewno wyjdziesz zadowolona
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:26   #4094
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Maluję się Ale mój makijaż składa się z podkładu ,bronzera , zaznaczenia brwi, maskary do rzęs i ochronnej pomadki do ust,ewentualnie szminki w kolorze jasnego-prawie niewidocznego różu.

Nie, żadnego rozjaśniania nie będzie. Teraz mam karmelowe włosy a che je przyciemnić i powoli wracać do naturalnego koloru ,który jest prawie czarny-a może brązowy ?:P
Skoro natura Twoja jest ciemna, a poprzedni fryzjer również zrobił Ci ciemny kolor to ja widzę sprzeczność. I nawet tak minimalny (chociaż dla mnie to pełny) makijaż jest w stanie, zmienić nasz ogólny wygląd. Kolor włosów, mógł podkreślać różowe tony podkładu i odwrotnie, więc może włosy były okej ale podkład zły? Ja musiałam brwi zmienić np. po pasemkach u Ani. I w różu wreszcie lepiej się czuję. Myślę, że takie elementy mają duży wpływ na odbiór całościowy Twojej twarzy.

Kończę, bo to temat nie na ten wątek
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:34   #4095
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hmm nie wiem ,czy moja natura jest ciemna. Ciemne włosy,ciemne brwi, niebieskie oczy, ale twarz blada

Dzwoniłam do Ani i powiedziała ,że powinna się zamknąć w 260zł (mam nadzieje ,że będzie warto) niestety ma mało wolnych terminów i każdy weekend zajęty a chciłam iść do Niej jeszcze przed świętami. Jutro będę wiedziała jak ma się dokładnie mój wolny czas i mam oddzwonić i się umówić już na konkretny termin. Ale jestem podekscytowana
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:43   #4096
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No tak właśnie się wczoraj zgadałyśmy, że ogrom ma klientek przed świętami na te magiczne pasemka

Pochwal się rezultatem po wizycie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:52   #4097
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Jest taka fryzjerka Basia i salon na Powstańców Śl. "Vena", jakiś rok temu gdy tam byłąm na koloryzacji słyszałam, że wykonują prostowanie keratynowe, widziałam zdjęcia przed i po, byłam zdumiona. Nie mam pojęcia tylko jakim sposobem, jednak fryzjerka ta jest ulubioną w rodzinie TŻta, to myślę, że można spróbować, zadzwonić i się zapytać.
szukam i dzwonię za moment, dziękuję

----
nie mogę znaleźć , jest VENA na Jabłecznej
__________________
Insta: holistraw

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2014-03-25 o 11:56
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 12:02   #4098
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
szukam i dzwonię za moment, dziękuję

----
nie mogę znaleźć , jest VENA na Jabłecznej
Mogłam coś w nazwie przekręcić, ale odnalazłam w street view i jest akurat reklama na płocie oby numer aktualny to spisuje: 71 337 14 96, Powstańców Śl. 160
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 14:25   #4099
nina86_2006
Raczkowanie
 
Avatar nina86_2006
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 157
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szugarbejb świetny kolor i jakie długie masz włosy wow Ja też wybieram się do p. Ani w tym tygodniu i nie mogę się doczekać
Caate masz ładne brwi-mogę wiedzieć jak takie uzyskać?
__________________
71,8..70..69..68..67..66..65..64..63..6 2..61.. 60.. 59.. 58 ..57 ..56.. 55.. 54.. 53..52..
nina86_2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 15:04   #4100
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez nina86_2006 Pokaż wiadomość
Caate masz ładne brwi-mogę wiedzieć jak takie uzyskać?
Dziekuje podkreslam je kredka do brwi Benefit, instant brow pencil, najciemniejszy odcień

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2014-03-25 o 15:05
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 20:07   #4101
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dziekuje podkreslam je kredka do brwi Benefit, instant brow pencil, najciemniejszy odcień

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Właśni miałam pytać o to samo. Czy sama regulujesz brwi czy mozesz polecić jakąś kosmetyczke.
Masz przepiękne oczy i brwi.
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 20:33   #4102
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Mogłam coś w nazwie przekręcić, ale odnalazłam w street view i jest akurat reklama na płocie oby numer aktualny to spisuje: 71 337 14 96, Powstańców Śl. 160
Wowwww jesteś wielka, dziękuję
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 23:00   #4103
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Właśni miałam pytać o to samo. Czy sama regulujesz brwi czy mozesz polecić jakąś kosmetyczke.
Masz przepiękne oczy i brwi.
Nigdy nie byłam u kosmetyczki, sama je reguluje, maluje i dopieszczam wg swoich uznań. Dziękuję





Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Wowwww jesteś wielka, dziękuję
Daj znać czy aktualny, i czy wykonują usługę jaką Cię interesuje. W tym samym miejscu jest kosmetyczka i solarium, więc gdzieś powinnaś się dodzwonić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 00:25   #4104
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, chwalicie Anię za dobór koloru, a czy możecie ją też polecić jako specjalistkę od strzyżenia? Taką, która doradzi jakąś fryzurę i wykona ją dokładnie, żeby włosy dobrze się układały?
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 01:02   #4105
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Peggy_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chwalicie Anię za dobór koloru, a czy możecie ją też polecić jako specjalistkę od strzyżenia? Taką, która doradzi jakąś fryzurę i wykona ją dokładnie, żeby włosy dobrze się układały?
Pewnie, ze tak moze nie jest fanka ekstremalnego strzyzenia, ale mi na pierwszej wizycie zasugerowala inna grzywke i zmiane przedzialku, niby nic, a wielka jest roznica. No i przede wszystkim po strzyzeniu u Ani moje wlosy sa wizualnie grubsze, a samo strzyzenie jest dobrane tak aby sie jak najmniej niszczyly konce (w moim przypadku, bo zapuszczam) i ja ta roznice widze golym okiem. Grzywka rowniez nawet po 2mc nie sprawia mi problemu z ukladaniem.W zaleznosci na czym Ci zalezy, Ania raczej zaproponuje Ci delikatne zmiany, ale na tyle, ze Ty poczujesz roznice

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 08:56   #4106
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

caate, super, własnie o to mi chodziło Chcę zachować długość, ale zmienić trochę formę, żeby włosy optycznie zagęścić. No i żeby to było rzeczywiście strzyżenie, a nie dziabanie na oślep (a trafiłam już nawet na fryzjerkę, która strzygła używając prawie wyłącznie jednej ręki - jak Edward Nożycoręki )
Pozostaje mi więc dzwonić do Ani
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 09:15   #4107
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja powiem na temat strzyżenia Ani tyle, że to jest kobieta, ktora wie, co oznacza pół centymetra lub centymetr jeśli chodzi o koncówki, i wie, co oznacza slowo "prosto" Dziewczyny zapuszczające wlosy wiedzą, o co chodzi Na temat doboru fryzury niestety się nie wypowiem, bo ja własnie uskuteczniam u Ani tylko końcówki.

Moje dwie przyjaciołki, ktore chodzą do Ani oprócz 'na końcówki" tez "na grzywkę" i bardzo sobie chwalą. Nie wiem, jaki jest glówny problem z grzywkami, ale podobno Ania tez wie o co chodzi z grzywkami

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dziekuje podkreslam je kredka do brwi Benefit, instant brow pencil, najciemniejszy odcień

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Idę jej dzisiaj szukać Ja używam Bobbi Brown dla brunetek i jest świetna (przetestuj sobie, jak będziesz w Douglasie), ale do produktów do brwi nigdy za wiele
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:02   #4108
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Peggy_ Pokaż wiadomość
caate, super, własnie o to mi chodziło Chcę zachować długość, ale zmienić trochę formę, żeby włosy optycznie zagęścić. No i żeby to było rzeczywiście strzyżenie, a nie dziabanie na oślep (a trafiłam już nawet na fryzjerkę, która strzygła używając prawie wyłącznie jednej ręki - jak Edward Nożycoręki )
Pozostaje mi więc dzwonić do Ani
To poczujesz roznice
Ja to najbardziej lubie w jej strzyzeniu.




Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja powiem na temat strzyżenia Ani tyle, że to jest kobieta, ktora wie, co oznacza pół centymetra lub centymetr jeśli chodzi o koncówki, i wie, co oznacza slowo "prosto" Dziewczyny zapuszczające wlosy wiedzą, o co chodzi Na temat doboru fryzury niestety się nie wypowiem, bo ja własnie uskuteczniam u Ani tylko końcówki.

Moje dwie przyjaciołki, ktore chodzą do Ani oprócz 'na końcówki" tez "na grzywkę" i bardzo sobie chwalą. Nie wiem, jaki jest glówny problem z grzywkami, ale podobno Ania tez wie o co chodzi z grzywkami

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Idę jej dzisiaj szukać Ja używam Bobbi Brown dla brunetek i jest świetna (przetestuj sobie, jak będziesz w Douglasie), ale do produktów do brwi nigdy za wiele
No, przeciez ja poszlam po Twojej rekomendacji 1cm do niej pierwszy raz bo nie wierzylam, ze to realne a jednak.

Tylko ta kredka z Benefita to taka cacy jest dzieki kolorowi dla mnie - chlodny, ciemny braz/grafit i grzebykowi, ktory tak fajnie przeciaga kolor po brwiach, jesli je pomalujemy od dolu, wyciagniemy do gory to mamy takie naturalne cieniowanie. Sama kredka to taka woskowa jest, bardzo trwala, basen przezyla. Tylko zuzywa sie szybko, 4-5mc i po kredce. Ale jest moja ulubiona Bobbi zobacze, bo na lato bede potrzebowac czegos w inne tonacji, dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:15   #4109
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
chlodny, ciemny braz/grafit
No i właśnie widzę na zdjęciu i mnie to przekonuje. Bobbi Brown Ci się spodoba, też ma własnie taki unikalny kolor
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:49   #4110
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Do której pracuje Ania? Próbuję się dodzwonić ,ale nikt nie odbiera a na stronie nie widzę żadnej informacji z godzinami

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.