Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-19, 21:52   #4771
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Tak, to ten.

Ja nie polecam, jestem w trakcie procesu reklamacji


Uuu a co sie stalo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:14   #4772
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dobry fryzjer na Nadodrzu? Ktoś coś wie ?
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 09:48   #4773
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Sebastian Grobelny. Uwielbiam, chodze od kilku lat, swietnie strzyze, dobierze, nie bedzie narzucal swojej wizji, a jesli ktos przychodzi ze swoja, nakieruje tak, zeby bylo dobrze nie wiem, jak wyglada z farbowaniem, bo nigdy tego farbowalam wlosow
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:38   #4774
_jakzyc
Raczkowanie
 
Avatar _jakzyc
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 78
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, nie wie któraś z was ile kosztuje farbowanie włosów w Candy Studio? Nie znalazłam cennika w internecie..
_jakzyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 19:27   #4775
ae3f7920981872ca8b387c0d23560f7036978c8d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Sebastian Grobelny. Uwielbiam, chodze od kilku lat, swietnie strzyze, dobierze, nie bedzie narzucal swojej wizji, a jesli ktos przychodzi ze swoja, nakieruje tak, zeby bylo dobrze nie wiem, jak wyglada z farbowaniem, bo nigdy tego farbowalam wlosow
Idę do Sebastiana za kilka dni - napiszę oczywiście ;-)

Jeśli chodzi o wrocławskich fryzjerów, byłam już u bardzo wielu. Mam bzika na punkcie włosów - długich, gęstych, lekko falowanych - i niewyszczerbionych!!

Napiszę opinie o ostatnich 2-3 latach:

- salon Krzysztof Kulesza - i sam Krzysiek - pierwszy i drugi raz perfekcyjnie, no ściął mi tak, że miałam hollywoodzką fryzurkę bez robienia czegokolwiek z nimi, no cudo po prostu, nigdy nie miałam tak super ściętych włosów. Kolejne razy - włosy dziwnie wyszczerbione na końcach i już przerzedzone - tak jakby znowu mi cieniował na cieniowanych i nagle włosów mało i stworzyły mi się jakieś dziwne pojedyncze, cienkie, smutne pasma ;/ nie, nie, bałabym się już do niego pójść (( (tak poza tym nie kumam - z perfekcyjnego ścięcia do zepsucia włosów? ;(( ))

-salon Krzysztof Kulesza - Marta - za pierwszym razem spoko, drugi raz znowu problem z poszarpanymi i krzywymi końcami. Nie wiem może ja mam takie włosy, że mi się szczerbią jak w dany, nieodpowiedni dla mnie sposób fryzjer je zetnie. Generalnie Marta spoko, krzywdy nie zrobi.

-salon Looxus - to chyba Ania (tak polecana tutaj na forum - dzięki forum do niej poszłam ;-)) - hmm na pewno rozumie co to jest jeden centymetr, nie zetnie więcej niż byśmy tego chciały - ale z jej lekkiego cieniowania nie jestem zadowolona ;( włosy po lewej stronie wycieniowane jakby w jednej linii, po prawej już tego nie ma. Poza tym ścięte jakby za ciężko, bo te krótsze kosmyki leżą ociężale i się nie ruszają, co normalnie ma miejsce ;-) Być może jest dobrą fryzjerką, ale u mnie się nie sprawdziła, cóż

- za kilka dni salon Sebastian Grobelny, dam znać, jak już wspomniałam wcześniej.

Jestem niestety bardzo krytyczna, przyznaję, ale wiadomo - włosy to duża ozdoba kobiety. Ja jak mam źle ścięte to odbija się nawet na tym, że nie mam ochoty nigdzie iść i chodzę smutna dopóki nie naprawię
ae3f7920981872ca8b387c0d23560f7036978c8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 15:03   #4776
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A słyszałyście o Hair Cut Express? Sieciówka, w 25min za 25zł itd itd.
Moja koleżanka z Wrocławia ostatnio mnie tam zaprowadziła, ku mojemu zaskoczeniu wyszłam zadowolona - równo ścięte, bez szarpania i innych nieprzyjemności Jedyny problem polega na tym, że ciężko dogadać się z obsługa, słabo u nich z polskim. Nie zaufałabym w kwestii farbowania, ale podstawowe na podcięcie można skoczyć Nie żebym ujmowała fryzjerom pracującym w tym salonie, ale komunikacja w tych kwestiach jest dla mnie niezbędna
Co myślicie o takim rozwiązaniu?
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 22:45   #4777
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Tak, to ten.
Ja nie polecam, jestem w trakcie procesu reklamacji
O kurcze, wspolczuje. Napiszesz, prosze, cos wiecej?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Ostatnio, gdy wsiadalam do taksowki mijaly mnie jakies dziewczyny. Rozmawialy o fryzjerce. Nazywala sie chyba Zenia. Ponoc specjalizuje sie w ombre/sombre. Nie uslyszalam wiecej, bo wtaczalam sie do taksowki. Czy ktoras z Was kojarzy to imie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-14, 22:46   #4778
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Uuu a co sie stalo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;64160681]O kurcze, wspolczuje. Napiszesz, prosze, cos wiecej?
[/QUOTE]

Postaram się opisać wszystko, ale chciałabym najpierw zakończyć całą sprawę.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 22:49   #4779
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Postaram się opisać wszystko, ale chciałabym najpierw zakończyć całą sprawę.
Jasne, rozumiem. Trzymam kciuki, aby pozytywnie udalo sie sprawe rozwiazac .

Nawiasem mowiac dlugo sie to wszystko ciagnie. Twoj post byl sprzed ponad miesiaca.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 21:31   #4780
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Wink Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Zobacz na fb zania strzyże

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;64160681]O kurcze, wspolczuje. Napiszesz, prosze, cos wiecej?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Ostatnio, gdy wsiadalam do taksowki mijaly mnie jakies dziewczyny. Rozmawialy o fryzjerce. Nazywala sie chyba Zenia. Ponoc specjalizuje sie w ombre/sombre. Nie uslyszalam wiecej, bo wtaczalam sie do taksowki. Czy ktoras z Was kojarzy to imie?[/QUOTE]

Zobacz na fb zania strzyże
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 21:54   #4781
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
Zobacz na fb zania strzyże

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



Zobacz na fb zania strzyże
Teraz juz wiadomo czemu sama nie moglam nic znalezc skoro imie nie to .

Dziekuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 08:59   #4782
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Żania strzyże? dobrze patrzę?
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 17:04   #4783
ae3f7920981872ca8b387c0d23560f7036978c8d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Miałam napisać za kilka dni, jak po strzyżeniu. Jestem zadowolona, włosy ładnie się układają, zrobił tak jak chciałam czyli nadal mam dużo włosów i są długie, ale coś się z nimi dzieje
Polecam Sebastiana (Grobelnego), następnym razem idę znów do niego, a to już u mnie duużo znaczy A Wam życzę owocnych poszukiwań swoich fryzjerów
ae3f7920981872ca8b387c0d23560f7036978c8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 17:47   #4784
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=ae3f7920981872ca8b387c0 d23560f7036978c8d;6421909 1]Miałam napisać za kilka dni, jak po strzyżeniu. Jestem zadowolona, włosy ładnie się układają, zrobił tak jak chciałam czyli nadal mam dużo włosów i są długie, ale coś się z nimi dzieje
Polecam Sebastiana (Grobelnego), następnym razem idę znów do niego, a to już u mnie duużo znaczy A Wam życzę owocnych poszukiwań swoich fryzjerów [/QUOTE]

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 11:22   #4785
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny .
Tym razem ja stoję przed dylematem wyboru salonu. Przeglądnęłam Wasz wątek na rok wstecz i wybrałam wstępnie następujące salony:
- Damian Czesze
- Warsztat Fryzjerski
- Kulesza
-Pracownia Fryzur (jeśli chodzi o Andrzeja to będzie najłatwiejszy wybór - wystarczy obejrzeć kilka odcinków "Ostrego cięcia" i będę wiedziała, czy chcę iść do niego czy nie. Ale co z pozostałymi osobami tam pracującymi?)
Chcielibyśmy wybrać się do stylisty razem z mężem. Kogo można polecić zarówno do damskich jak i męskich włosów?
Ja jestem bardzo otwarta na propozycje (oby pasowały do mojej urody i nie wymagały zachodu na co dzień). Mam teraz długie zaniedbane włosy i chcę żeby mi ktoś coś z nich fajnego zrobił. W razie potrzeby mogę ściąć na krótko (choć mój mąż nie będzie na pewno tym pomysłem zachwycony). Jedyne na co się nie zgodzę to na farbowanie.
Nie wiem na ile Tż da się ponieść fantazji, ale u niego też chcemy coś zmienić.
Jeśli będę miała do wyboru 2 salony o podobnym standardzie i ichnie fryzury będą mi się tak samo podobać, to oczywiście wybiorę tańszy. Ale cena nie gra specjalnie roli. Ma być szałowo, modnie i wygodnie. A przede wszystkim, żeby na co dzień nie trzeba było używać żadnych pianek, żeli, prostownic, lokówek i innych tego typu rzeczy.
Przeczytałam Wasze opinie, przejrzałam strony salonów, ale nie potrafię nikogo wybrać. Kto Waszym zdaniem ze stylistów dobrze radzi sobie z radykalnymi zmianami?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2016-08-23 o 11:26
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 16:57   #4786
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Po bardziej dogłębnym przeanalizowaniu sytuacji skłaniam się ku dwóm opcjom:
1) Alan w Pracowni
2) któraś z dziewczyn (Marta lub ewentualnie Paulina) w Warsztacie

Na razie skłaniam się chyba bardziej ku Pracowni, ponieważ:
- nie znalazłam nigdzie informacji czy w Warsztacie strzygą też panów, a chciałabym, żebyśmy oboje z Tż poszli do tego samego salonu (najlepiej tego samego dnia, ale to może być już niewykonalne)
- Warsztat z Nowego Dworu jest dość daleko (choć zapewne dużo tańszy niż Pracownia)
- według tego co wyczytałam Alan ma dużo więcej pozytywnych opinii jeśli chodzi o cięcia a przynajmniej o wielkie metamorfozy (a tego mi trzeba).

Co myślicie? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2016-08-24 o 16:58
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 20:25   #4787
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Terha idz do New Look,ja chodze z mezem do pani Agnieszki i oboje jestesmy zadowoleni ceny tez dobre
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 22:21   #4788
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Terha idz do New Look,ja chodze z mezem do pani Agnieszki i oboje jestesmy zadowoleni ceny tez dobre
Dzięki za propozycje . A jak z twórczym podejściem do tematu Pani Agnieszki? Tż pewnie nie będzie wybrzydzał, ale ja chcę totalnie zaszaleć. Co prawda patrzę na opinie o tym salonie i nie są powalające, a na stronie znanego stylisty negatywy są zablokowane przez administratora, więc oszukują w ten sposób ludzi. Ale kto wie . Nie wykluczam .
Jeszcze raz dzięki za odzew . Uświadomiłaś mi jednak, że nawet jeśli nie skorzystam z ich usług to na początek warto wybrać tańszego fryzjera, a w razie czego za jakiś czas pójść do droższego .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 09:41   #4789
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Po bardziej dogłębnym przeanalizowaniu sytuacji skłaniam się ku dwóm opcjom:
1) Alan w Pracowni
2) któraś z dziewczyn (Marta lub ewentualnie Paulina) w Warsztacie

Na razie skłaniam się chyba bardziej ku Pracowni, ponieważ:
- nie znalazłam nigdzie informacji czy w Warsztacie strzygą też panów, a chciałabym, żebyśmy oboje z Tż poszli do tego samego salonu (najlepiej tego samego dnia, ale to może być już niewykonalne)
- Warsztat z Nowego Dworu jest dość daleko (choć zapewne dużo tańszy niż Pracownia)
- według tego co wyczytałam Alan ma dużo więcej pozytywnych opinii jeśli chodzi o cięcia a przynajmniej o wielkie metamorfozy (a tego mi trzeba).

Co myślicie? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
Ja Alana nie polecam, zawsze chodziłam do Andrzeja i raz nie miał czasu i odesłał mnie do Alana, na tym moja przygoda z Pracownią się skończyła
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 12:17   #4790
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja Alana nie polecam, zawsze chodziłam do Andrzeja i raz nie miał czasu i odesłał mnie do Alana, na tym moja przygoda z Pracownią się skończyła
Dzięki za wiadomość
To chyba Twoją opinię czytałam na ichniej stronie na FB.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 12:40   #4791
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje . A jak z twórczym podejściem do tematu Pani Agnieszki? Tż pewnie nie będzie wybrzydzał, ale ja chcę totalnie zaszaleć. Co prawda patrzę na opinie o tym salonie i nie są powalające, a na stronie znanego stylisty negatywy są zablokowane przez administratora, więc oszukują w ten sposób ludzi. Ale kto wie . Nie wykluczam .
Jeszcze raz dzięki za odzew . Uświadomiłaś mi jednak, że nawet jeśli nie skorzystam z ich usług to na początek warto wybrać tańszego fryzjera, a w razie czego za jakiś czas pójść do droższego .
Powiem tak - nie znam osoby, która od Pani Agnieszki wyszłaby niezadowolona. raz trafiłam do pani Ilonki, no ale to nie było to, wiec może stąd jakieś gorsze opinie.Ale z tego co widzę na fb, salon ma 4,4 na 5 gwiazdek,wiec chyba ok. /wygląda słabo, mała klitka w nieciekawej dzielnicy, ale panie wiedzą co to znaczy 2 cm , wiedzą jak dopasować do urody, poradzą, odradzą itp. Zerknij na stronę na fb (nie musisz mieć konta), bo tam masz przykładowe zdjęcia Pełna nazwa salonu to new look hair fryzjer u ciebie w domu
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2016-08-25 o 12:42
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 13:09   #4792
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Powiem tak - nie znam osoby, która od Pani Agnieszki wyszłaby niezadowolona. raz trafiłam do pani Ilonki, no ale to nie było to, wiec może stąd jakieś gorsze opinie.Ale z tego co widzę na fb, salon ma 4,4 na 5 gwiazdek,wiec chyba ok. /wygląda słabo, mała klitka w nieciekawej dzielnicy, ale panie wiedzą co to znaczy 2 cm , wiedzą jak dopasować do urody, poradzą, odradzą itp. Zerknij na stronę na fb (nie musisz mieć konta), bo tam masz przykładowe zdjęcia Pełna nazwa salonu to new look hair fryzjer u ciebie w domu
Patrzyłam właśnie na ichnią stronę na FB (i jeszcze gdzie indziej) i opinie nie było powalające. Ale będę mieć Panią Agnieszkę na uwadze .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 09:54   #4793
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dzięki za wiadomość
To chyba Twoją opinię czytałam na ichniej stronie na FB.
Raczej nie, ja nie mam FB Pisałam tutaj na wątku kilka razy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 12:59   #4794
Adachielle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć,
Potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera, który poradzi sobie z trudnymi włosami. Chodzi o dość dużą zmianę koloru i strzyżenie, najchętniej z doborem fryzury, na włosach długich, ciężkich, skłonnych do samowoli.
Kto poratuje kontaktem? Cena nie gra roli, ale wiadomo - im mniej tym lepiej.
Adachielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 14:31   #4795
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Raczej nie, ja nie mam FB Pisałam tutaj na wątku kilka razy
A.... to albo ktoś opisywał podobną sytuację na FB albo mi się pomyliło i czytałam to tutaj na wątku (bo wertowałam kilka stron wstecz).
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 11:57   #4796
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jakby ktoś był zainteresowany jakie są terminy do Warsztatu, to najbliższy ok. godz. 18.00 był za 2,5 miesiąca .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 13:18   #4797
Adachielle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy któraś z Was była może u Sylwii Siwczuk na Gajowickiej?
Adachielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 09:34   #4798
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny! Powracam do poszukiwań dobrego fryzjera we Wrocławiu, więc postanowiłam zajrzeć też na wątek. Na ten moment zależy mi na kimś, kto dobrze podetnie mi grzywkę (mój odwieczny problem, dodatkowo teraz jestem na etapie zapuszczania części tych włosów, bo kilka miesięcy temu za dużo zostało uciachane) i podpowie coś, doradzi jak mogę wrócić do fryzury, którą miałam kiedyś (chciałabym pokazać zdjęcia sprzed kilku lat). Nie chcę trafić do pseudoartysty czy stylisty, tylko do kogoś, kto posiada podstawową wiedzę i doświadczenie w swojej dziezinie, bez zbędnego świrowania Jakieś propozycje?
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 09:52   #4799
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Powracam do poszukiwań dobrego fryzjera we Wrocławiu, więc postanowiłam zajrzeć też na wątek. Na ten moment zależy mi na kimś, kto dobrze podetnie mi grzywkę (mój odwieczny problem, dodatkowo teraz jestem na etapie zapuszczania części tych włosów, bo kilka miesięcy temu za dużo zostało uciachane) i podpowie coś, doradzi jak mogę wrócić do fryzury, którą miałam kiedyś (chciałabym pokazać zdjęcia sprzed kilku lat). Nie chcę trafić do pseudoartysty czy stylisty, tylko do kogoś, kto posiada podstawową wiedzę i doświadczenie w swojej dziezinie, bez zbędnego świrowania Jakieś propozycje?
Iga w salonie Kuleszy na ul. Polaka
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 23:43   #4800
Fifka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja tez polecam tego fryzjera. Naprawdę dobrze się sprawił na moich włosach. A już myślałam, że tego siana nic nie uratuje. Serio. Kaplica była.
Fifka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.