Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-05, 13:54   #1021
MartA$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czesc Dziewczyny
Dawno nie zagladalam na forum lecz dzisiaj stwierdzilam ze musze sie odezwac, gdyz potrzebuje waszej pomocy.Umowilam sie na wizyte w salonie Infinity na 12/11/2007 do Krzyska.Slyszalam o nim same superlatywy ale ostatnio przestudiowalam caly watek i zaowazylam, ze zdazyly sie rowniez negatywne opinie na jego temat?Bylabym bardzo wdzieczna gdybyscie mogly napisac mi o swoich doswiadczeniach u Pana Krzysztofa.Powiem szczerze, ze jestem teraz troche spanikowana, wiec bylabym wdzieczna za wszystkie opinie
POZDRAWIAM WSZYSTKIE/ICH INTERNAUTKI/OW
MartA$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:58   #1022
MartA$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czesc Dziewczyny
Dawno nie zagladalam na forum lecz dzisiaj stwierdzilam ze musze sie odezwac, gdyz potrzebuje waszej pomocy.Umowilam sie na wizyte w salonie Infinity na 12/11/2007 do Krzyska.Slyszalam o nim same superlatywy ale ostatnio przestudiowalam caly watek i zauwazylam, ze zdazyly sie rowniez negatywne opinie na jego temat?Bylabym bardzo wdzieczna gdybyscie mogly napisac mi o swoich doswiadczeniach u Pana Krzysztofa.Powiem szczerze, ze jestem teraz troche spanikowana, wiec bylabym wdzieczna za wszystkie opinie
POZDRAWIAM WSZYSTKIE/ICH INTERNAUTKI/OW
MartA$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:03   #1023
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez MartA$ Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
Dawno nie zagladalam na forum lecz dzisiaj stwierdzilam ze musze sie odezwac, gdyz potrzebuje waszej pomocy.Umowilam sie na wizyte w salonie Infinity na 12/11/2007 do Krzyska.Slyszalam o nim same superlatywy ale ostatnio przestudiowalam caly watek i zaowazylam, ze zdazyly sie rowniez negatywne opinie na jego temat?Bylabym bardzo wdzieczna gdybyscie mogly napisac mi o swoich doswiadczeniach u Pana Krzysztofa.Powiem szczerze, ze jestem teraz troche spanikowana, wiec bylabym wdzieczna za wszystkie opinie
POZDRAWIAM WSZYSTKIE/ICH INTERNAUTKI/OW
Ja byłam u Krzyska z Infinity.
Facet miły i w ogole, ale w sumie nic mi na tej glowie nie zrobił. 0 pomysłu.
chciałam zeby mi wycieniował i zaproponował jakas twarzowa fryzurke. owszem byla ladna (zakrecil mi wlosy a grzywke przylizał ) ale do pierwszego mycia. kiedy wlosy mi sie wyprostowały zobaczyłam że
  • mam dwa schody na glowie, tzn zewnętrzne wlosy byly krotsze a wewnetrzne dluzsze. to nie jest żadne cieniowanie moim zdaniem.
  • wyglądałam tak jakby nigdy nic. w ogole nikt nie zauwazyl ze bylam u fryzjera mialam tylko odrobinke krótsze włosy.
Zapłaciłam 60zł

Dodam tylko że moje wlosy sa bardzo trudne, bo są falowane ni to ni sio. Może dlatego. Ale już do pana Krzysztofa nie wróciłam i nie zamierzam.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:53   #1024
ewelcia_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Przedłużanie włosów WROCŁAW

hej dziewczyny poszukuję pilnie fryzjerki która przedłuża włosy niedrogoa dobrze....nie jestem z wrocławia a niedawno sie przeprowadziłam dlatego nieznam jeszcze duzo ludzi i nie wiem gdzie jest tanio...pozdrawiam
ewelcia_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 13:19   #1025
Dotka1979
Przyczajenie
 
Avatar Dotka1979
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A czy znajdzie sie jakas dziewczynka, która robiła jasne pasemka blond u tej słynnej p.Pauliny? bo już wiemy ze fajnie ścina, ale nie wiem jak z robieniem pasemek czy dokładnie od samego czubka głowy i bez plam? .
Dotka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 14:08   #1026
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sacilla Pokaż wiadomość
Mieszkam we Wrocławiu od 4 lat i od 4 lat chodziłam do najlepszych i najdroższych salonów we Wrocławiu. Za moje średnioługie włosy płaciłam czasem nawet 400-500zł. Myślałam - duże miasto, dobrzy fryzjerzy.
Znalazłam się na tym forum z tego samego powodu, co Wy - ciągle szukałam lepszego fryzjera.
Wiecie co to oznacza ? Że My wszystkie jesteśmy NIEZADOWOLONE.

Ostatnio byłam w Pile - małe miasto koło Poznania. Zapłaciłam za cudowny baleyage 200zł, pracują na Loreal Professional i wreszcie poznałam fryzjerkę profesjonalistkę. Powiedziała, że uciekła z Le Grandu z Poznania, bo nie chciała patrzeć, jak zdzierają pieniądze a na głowie nie robią nic rewelacyjnego.

Dlaczego tu piszę - bo to nie prawda, że jeśli dużo płacisz, to jest tego warte. Woda we Wrocławiu w dużym stopniu przyczynia się do brzydszych włosów. Pobyłam 2 tygodnie w lesie, moje włosy nagle nabrały blasku.

No cóż... wiem jedno. Nigdy nie pójdę do Le Grand i innych wypasionych salonów we Wrocławiu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!
Czyżby? Chyba jednak lubisz bużo płacić za usługi w LE Grand, które poniżej nazywasz " zdzieraniem pieniędzy i tworzeniem otoczki luksusu wokół klientki".

Cytat:
Napisane przez sacilla Pokaż wiadomość
Nigdy nie sądziłam, że przekonam się o czymś totalnie odwrotnym do tego, co jest ogólnie polecane - reklamowane - eleganckie.

Drogie salony we Wrocławiu są nastawione na pieniądze i głównym ich celem jest stworzenie wokół klientki otoczki (przemiłej elegancji), by potem wiedziała, że za "luksus" trzeba płacić.
Zadowolenie i spełnienie klientki schodzi na plan dalszy w zamian za regułę "ja jestem fryzjerem i ja wiem najlepiej, co można zrobić na twojej głowie".

Prawda jest odwrotna - fryzjerzy nie potrafią zrobić niczego dobrego - więc wybierają opcję "bezpieczną". Którą umieją zrobić i którą nie trudno uzyskać.

Dowiedziałam się i przekonałam, że na każdych włosach można zrobić absolutnie wszystko i jeśli fryzjer mówi "tego się nie podejmę", najwyraźniej powinien zmienić zawód i poszukać pracy gdzie indziej.

Pozdrawiam i życzę większej śmiałości w tych śmiesznych nowobogackich salonach, które nałożą na twoje włosy wszystkie możliwe odżywki, bylebyś zapłaciła więcej i jeszcze namówią cię na szampon
Jak widać sama w tych "śmiesznych nowobogackich salonach, które nałożą na twoje włosy wszystkie możliwe odżywki..." się strzyżesz i nie przszkadza Ci to! Widać też, że te bespieczne fryzury, które łatwo uzyskać jak najbardziej Ci odpowiadają i to za spore kwoty...


Cytat:
Napisane przez sacilla Pokaż wiadomość
Tylko w profesjonalnym salonie mam prawo nie zapłacić i wyjaśnić - przepraszam uprzejmie, ale na górze wyszedł fiolet a na dole czarny. To jest taki błąd, który świadczy o fryzjerce. To nie trzeba być fryzjerem, by nie domyślić się, że skoro mam jasne odrosty, wyjdzie jaśniej na górze...

Ja jednak się nie odzywałam bo myślałam, że OKIŁ to super salon i takich błędów profesjonaliści nie popełniają..

W salonach typu NO NAME nic nie można zrobić. Zrobi baba coś źle i trudno. W Le Grand jeśli coś nie wyjdzie, masz prawo nie zapłacić i wyjść. Zresztą taki salon bałby się niepowodzenia.

Nie uogólniam. Ja tylko wiem, że w Le Grand zawsze jestem zadowolona. a jak poszłam raz do jakieś dziewuchy po zawodówce to nie dość, że niemiła to jeszcze okazało się, że nie ma pewnie uprawnień do bycia fryzjerem.
To jak w końcu jest z Tobą i z tym Le Grand? Przeczysz sama sobie, a tym samym wprowadzasz w błąd wizażanki, które nie czytają wątku od samego początku! Zajmij stanowisko i się go trzymaj. Najpierw piszesz, że są do bani potem, że tylko tam, dobrze Cię strzygą... może w tym momencie wystawiasz neisłuszną opinię o tym salonie?

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
Sacilla-właśnie swoimi wypowiedziami uogólniasz wszystko.Twoim prawem jest rządanie zwrotu pieniędzy jeśli jesteś niezadowolona z usługi,gdy fryzjer popełni błąd i nie jest w stanie zrobić czegoś,co pozwoli wrócić Twoim włosom do stanu wyjściowego.I możesz rządać tego zarówno w renomowanym salonie,jak i salonie jak to określiłas typu NO NAME.
Ja już wiele razy przejechałam się na super renomowanych salonach i dość mam wydawania 400 zł za farbowanie,jeśli kogoś na to stać i nie ma co robić z pieniędzmi,prosze bardzo,ale niech nie obraża innych fryzjerek!
Sacilla nie tylko uogólniasz ale i kręcisz coś... Paulinko zgadzam się z tobą, raz zdażyło mi się z tzw."NO NAME" wyjść niezadowoloną i wróciłam i Pani porawiła, trzeba tylko meić odwage mówić, że coś się nei podoba a nie schylać głowę a potem płakac w poduchę!

Pozdrawiam i życzę więcej konsekfencji w wyrażaniu swoich opinii.
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:49   #1027
MartA$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziekuje aako za pomoc, ale teraz mam jeszcze wieksze obawyMoze ktoras z was ma jakies pozytywne wrazenia po wizycie u Pana Krzysztofa z infinity- Prosze pomozcieJa chcialam troszeczke podciac i polozyc kolor z jakimis refleksami i slyszalam, ze to bedzie kosztowac okolo 120 zl.
Wczesniej bylam u Pani Edyty z Upiekszalni i wyszlam zadowolona.Reasumujac Pani Edytka wie co robi i slucha uwaznie.Jedyny mankamet to to ze polozyla mi na wlosy kolorel (chyba tak to sie nazywa)zeby nie zniszczyc wlosow.Mialo sie za szybko nie splokac, lecz niestety dos szybko splynelo mi z wloskowpo za tym rewelacja
Wiec czekam na wasze opinie i jeszcze raz dziekuje aako
pozdrawiam
MartA$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 18:18   #1028
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sacilla Pokaż wiadomość
...
Dowiedziałam się i przekonałam, że na każdych włosach można zrobić absolutnie wszystko i jeśli fryzjer mówi "tego się nie podejmę", najwyraźniej powinien zmienić zawód i poszukać pracy gdzie indziej.
...
Moze i można, ale po co tak "gimnastykować" włosy? One naturalnie kręcą się w prawo, a Ty je lakierem w lewo. One naturalnie "lokowane", a Ty je prostownicą... Po pierwsze je niszczysz, a po drugie pracy masz tyle, co rolnik na ugorze. Nie lepiej wykorzystać naturalne skręty i dobrać fryzurkę do typu włosa i kształtu twarzy? Miałam koleżankę, co robiła sobie grzywkę, która tak skracała jej twarz, że wyglądała, jakby miała jakąś chorobę genetyczną. Chyba nie o to chodzi...
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:37   #1029
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Kochane byłam dziś u fryzjera....typu "NO NAME"... tak zwany oczywiście, na ul. Niemcewicza, zaraz koło SP i w sumie jestem zadowolona, nic nadzwyczajnego, poprosiłam o to samo co zwykle zapłaciłam 28 zł. Powód czysto oszczędnościowy. Poniżej efekty, w domu dopatrzyłam się że na dole z jednej strony mam dłuższe pasma, ale w sumie mi to nie przeszkadza

Wrażenie całkiem dobre, Pani miła, wyposarzenie salonu podstawowe, schludne.
Przepraszam za ciemne foty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Me1.JPG (55,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Me2.JPG (51,0 KB, 78 załadowań)
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:09   #1030
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Hej, ja chodze do Atelier Fryzjerskiego Loreala na ul. Jaracza i jestem sttrasznie zadowolona. Polecilam juz dwom osoba i tez wyszly zadowolone takze cos w tym musi byc a musze pwoiedziec ze jestem strasznie wymagajaca jesli chodzi o wlosy. Bylam juz tam dwa razy i za kazdym razem wychodzilam z tym z czym chcialam, i kolor byl fajny i sciecie, panie potrafia doradzic. Za jeden kolor na dlugich wlosach, podciecie, wycieniowanie i pozniej modelowanie zaplacilam 160 zl. Wydaje mi sie ze to nie duzo w porownaniu do efektow.
Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:06   #1031
MartA$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czesc dziewczyny.
To znowu ja sorry ze tak mecze, ale prosze podzielcie sie opiniami na temat INFINITYBede bardzo ale to bardzo WDZIECZNA
dZIEKI Z GORY I JESZCZE RAZ POZDRAWIAM

P.S. Moze ktos zna strone internetowa?
MartA$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 14:44   #1032
masche
Przyczajenie
 
Avatar masche
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
GG do masche
Thumbs up Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Paulina jest the Best i już!
masche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:48   #1033
CaTe18
Raczkowanie
 
Avatar CaTe18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
GG do CaTe18
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Dotka1979 Pokaż wiadomość
A czy znajdzie sie jakas dziewczynka, która robiła jasne pasemka blond u tej słynnej p.Pauliny? bo już wiemy ze fajnie ścina, ale nie wiem jak z robieniem pasemek czy dokładnie od samego czubka głowy i bez plam? .
Więc tak....byłam u niej jakoś w maju/czerwcu na balejażu,pasemka wyszły bardzo naturalnie,wynajmująca chate mojemu chłopakowi babka stwierdziła wręcz,że wcale ich nie widaćna szczęcie z czasem farbka zaczęła się wypłukiwać i pasemka stały się bardzo widoczne,inna sprawa,że do mojej bardzo jasnej cery pasują ciepłe odcienie blondu,zresztą o takie prosiłam,tymczasem moje pasemka były wręcz platynowe,teraz od miesiąca mam na głowie ciemny blond zrobiony metodą domową i jest mi z nim lepiej(tzn.lepiej sie wnim czuje)
__________________
Uwielbiam złudzenia,które kiedyś miałam
CaTe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 18:32   #1034
zandzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez masche Pokaż wiadomość
Paulina jest the Best i już!

Zgadzam sie w pełni, Paulina jest super, za cudowną cenę zrobiła mi cudowny balejage z dwóch kolorów.

Pozdrawiam
zandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 21:10   #1035
agagan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
Hej, ja chodze do Atelier Fryzjerskiego Loreala na ul. Jaracza i jestem sttrasznie zadowolona. Polecilam juz dwom osoba i tez wyszly zadowolone takze cos w tym musi byc a musze pwoiedziec ze jestem strasznie wymagajaca jesli chodzi o wlosy. Bylam juz tam dwa razy i za kazdym razem wychodzilam z tym z czym chcialam, i kolor byl fajny i sciecie, panie potrafia doradzic. Za jeden kolor na dlugich wlosach, podciecie, wycieniowanie i pozniej modelowanie zaplacilam 160 zl. Wydaje mi sie ze to nie duzo w porownaniu do efektow.
Hej Kalla, a jaka fryzjerke\fryzjera polecasz?
Aga
agagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 22:12   #1036
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Aga polecam obydwie panie, obydwie to wlascicielki, maja kilka salonow w polsce, mnie scinala chyba pani Kornelia, ale nie jestem pewna to jest matka i corka albo tesciowa i synowa ;] ale naprawde obydwie sa dobra
Pozdrawiam
Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 09:17   #1037
Dotka1979
Przyczajenie
 
Avatar Dotka1979
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez zandzia Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w pełni, Paulina jest super, za cudowną cenę zrobiła mi cudowny balejage z dwóch kolorów.

Pozdrawiam
Zandzia mam pytanko a jakie te dwa kolorki sobie zrobiłaś? Pozdrawiam
Dotka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 20:16   #1038
olaxandra
Przyczajenie
 
Avatar olaxandra
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Proszę o podanie numeru do osławionej Pani Pauliny

Edytowane przez olaxandra
Czas edycji: 2007-11-08 o 21:00
olaxandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 20:45   #1039
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

słuchajcie, jestem kompletnie załamana to już moja piąta nieudana przygoda z fryzjerem... i zawsze to samo, zawsze prosze o delikatne wycieniowanie, tak żeby nie było "schodów", tylko delikatne warstewki bez dużych różnic w długości, i zawsze dostaje dokładnie to, co tłumaczę jasno i wyraźnie że nie chcę... a tego co teraz mam na głowie, to jeszcze nigdy nie było... babka tak ekstremalnie ścieła mi wierzchnie włosy (dodam, że krzywo) ze chyba latami będą odrastać a spod tego wystaje mizerny "ogon", z ktorego nawet kitki nie moge zrobic, bo tych wlosow jest tak mało, że fatalnie wygladają zebrane tak wiec generalnie przez kolejnych pare miesiecy bede musiala codziennie rano wczesniej wstawac aby upinać sobie wszystko spinkami w jakiś misterny koczek, bo tych wlosow ani nie idzie rozpuscic, ani związac ((((

ja mam wrażenie, że ci wszyscy fryzjerzy tak naprawde to mają wyuczone schematyczne ścięcia i w ogole nie liczą się z tym, ze kazdy ma inne włosy, ktore inaczej sie układają. a wizyta, tak jak już zauważyłyście, trwa z myciem kilkanaście minut. kiedyś czytałam wywiad z jednym z wybitnych fryzjerow (niestety nie przypomne sobie teraz jego nazwiska), który właśnie to podkreslał, ze kazdego trzeba traktować indywidualnie i najpierw zapoznac się z włosami, "ciąć, tak jak one chcą, aby je ciąć"...

dlatego bardzo Was proszę, abyście podały mi na PW namiary do Pani Pauliny, którą tak tu chwalicie... może ona coś poradzi, i coś zrobi z tym nieszczęściem co mam na głowie...
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 10:55   #1040
Dotka1979
Przyczajenie
 
Avatar Dotka1979
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
Więc tak....byłam u niej jakoś w maju/czerwcu na balejażu,pasemka wyszły bardzo naturalnie,wynajmująca chate mojemu chłopakowi babka stwierdziła wręcz,że wcale ich nie widaćna szczęcie z czasem farbka zaczęła się wypłukiwać i pasemka stały się bardzo widoczne,inna sprawa,że do mojej bardzo jasnej cery pasują ciepłe odcienie blondu,zresztą o takie prosiłam,tymczasem moje pasemka były wręcz platynowe,teraz od miesiąca mam na głowie ciemny blond zrobiony metodą domową i jest mi z nim lepiej(tzn.lepiej sie wnim czuje)
dziękuje CaTe18 za info ;-))
Dotka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 17:18   #1041
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

ja dzis bylam u Paulinki i mam fajny fryz ;D
dodam ze obcinala mi 3 razy do wymarzonej dlugosci, a nie tak jak inni ciachaja na oko i dowidzenia, nie pytajac sie o nic
jak ktos chce numer to niech mi wysle wiadomosc bo ja juz nie wiem komu wysylalam i czy ktos oprocz mnie to jeszcze robi ...
__________________
MADarynka
[bez 'n']


Edytowane przez madarynka
Czas edycji: 2007-11-09 o 17:19 Powód: dopisek
madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:38   #1042
daga0
Raczkowanie
 
Avatar daga0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam.
Czy była może już któraś z Was w Akademii Fryzjerstwa berendowicz & kublin w C.H Magnolia we Wrocławiu? Jeśli tak, to proszę napiszcie jak wrażenia.
Pozdrawiam Was gorąco.
__________________
Daga
daga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:03   #1043
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny! Prosze podpowiedzcie gdzie warto isc na farbowanie? Chciałabym uzyskać piaskowy blon + ewentualnie jakieś refleksy. Znacie jakiegos sprawdzonego fryzjera, który nie zrobi mi żółtka na głowie?
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 15:39   #1044
ilys
Przyczajenie
 
Avatar ilys
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Polecam INES na Legnickiej. Za strzyżenie, farbowanie i pasemka na długich włosach zapłaciłam co prawda 190 zł ale było warto - jeszcze nidy nie wyszłam stamtąd z rudościami na głowie (no chyba, że akurat tak chciałam) - pasemka jak mają być w zimnych odcieniach blondu to zawsze są.. a wierzcie mi wydawało mi się to niewykonalne na moich włosach.
ilys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 18:02   #1045
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez ilys Pokaż wiadomość
Polecam INES na Legnickiej. Za strzyżenie, farbowanie i pasemka na długich włosach zapłaciłam co prawda 190 zł ale było warto - jeszcze nidy nie wyszłam stamtąd z rudościami na głowie (no chyba, że akurat tak chciałam) - pasemka jak mają być w zimnych odcieniach blondu to zawsze są.. a wierzcie mi wydawało mi się to niewykonalne na moich włosach.
Też polecam Baaardzo dobry fryzjer, ja chcodziłam do P.Ewy N. słuchała uważnie i nigdy nie zrobiła czego czego bym sobie nie życzyła.
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:23   #1046
agagan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
Aga polecam obydwie panie, obydwie to wlascicielki, maja kilka salonow w polsce, mnie scinala chyba pani Kornelia, ale nie jestem pewna to jest matka i corka albo tesciowa i synowa ;] ale naprawde obydwie sa dobra
Pozdrawiam
Wielkie dzieki,
pozdrawiam Aga
agagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 22:17   #1047
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Fajnie tez robia wloski w salonie Wella Redox w Pasazu Grunwaldzkim ale trzeba miec ze soba troche pieniazkow , bylam raz zeby uratowac wlosy po tym co mi zrobila znajoma fryzjerka, dziewczyny doradzily, kolor byl cudny czekoladowy braz z miedzianymi refleksami ale troche drogo wiec zrezygnowalam :/ i znalazlam moje Atellie na ul. Jaracza i jestem narazie im wierna
Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 23:49   #1048
nautaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

ale sie cieszę, że odkryłam to forum
również prosze o numer do p.Pauliny
ale mam też wielką pośbe.... jakie miejsca poleciłybyście jesli chodzi o regeneracje włosów-moje sa w fatalnej formie....i to delikatnie mowiac...
musze je raowac!!!!!
prosze o pomoc....
dzieki z gory!
nautaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 09:36   #1049
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Mam nadzieje ze w po wizycie w "Ines" dołącze do grona zadowolonych...Jestem umówiona na czwartek, zobaczymy co zrobią z moimi włosami...
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 14:05   #1050
to_kara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
ja dzis bylam u Paulinki i mam fajny fryz ;D
dodam ze obcinala mi 3 razy do wymarzonej dlugosci, a nie tak jak inni ciachaja na oko i dowidzenia, nie pytajac sie o nic
jak ktos chce numer to niech mi wysle wiadomosc bo ja juz nie wiem komu wysylalam i czy ktos oprocz mnie to jeszcze robi ...
W takim razie poproszę nr do p. Pauliny.

pozdrawiam
to_kara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.