Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 08:04   #61
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki
nasi fotografowie to softlightstudio.pl jestesmy wlasnie po sesji i czekamy na efekty podzielę się z wami jak tylko będą
O, widzę, że mamy tych samych Fotografów I jak tam przebiegała współpraca? My byliśmy zachwyceni Ich zdjęciami, a na spotkaniu z Nimi 4 godziny zeszły nam tak szybko, że nawet się nie obejrzeliśmy
A teraz czekamy na przyszły rok

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
ehh dziewczyny pociesze Was, bo ja niedosc ,ze z przygotowaniami jestem w lesie do slubu rowno miesiac a ja wlasnie stracilam kogos bliskiego,jestem w zalobie i wesele wisi na wlosku..;( juz teraz wiem ze jakies pierwsze tance,puszczanie lampionow,fontanny i inne atrakcje sa bez sensu bo i tak polowa goscia lacznie ze mna nie bedzie sie bawila tyle przygotowan,planow a teraz juz mi sie nie chce i na najblizsze 2 tygodnie odkladam to wszystko na bok a pozniej pomysle co z tym zrobic..
Współczuję Ci bardzo Ale wiesz, ja myślę, że ktokolwiek to był Twój bliski, to na pewno nie chciałby, żebyś swoje własne wesele przesiedziała i przepłakała... Jeśli Cię kochał, to na pewno chciałby, żebyś była tego dnia radosna i szczęśliwa. 3maj się Kochana
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 08:23   #62
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kobitkalong Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się na mFilm. Jakoś najbardziej nam się spodobali
my tez sie zdecydowalismy na mFilm na kamerzysta i fotografa!
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 08:24   #63
gosiaczek20004
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek20004
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

mag89 bardzo Ci współczuję i jednocześnie życzę dużo siły żeby jakoś przejść przez to wszystko chociaż zdaję sobie sprawę że będzie bardzo ciężko. Niestety to jest właśnie jedna z takich sytuacji których nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Trzymaj się!!!
gosiaczek20004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:07   #64
amantas_amaentes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 56
GG do amantas_amaentes
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Hej!
mag89 - tak jak napisała Chatka
Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
ktokolwiek to był, to na pewno nie chciałby, żebyś swoje własne wesele przesiedziała i przepłakała... Jeśli Cię kochał, to na pewno chciałby, żebyś była tego dnia radosna i szczęśliwa. 3maj się Kochana
Wiadomo, że to w jakiś sposób wpłynie na kształt wesela, ale pomódlcie się za tę osobę w czasie Mszy i pamiętajcie - takie życie: ktoś odchodzi, a Wy zaczynacie nowe życie...

I jeszcze jedno: jak pisała Magda_84
Cytat:
ja też czuję, że mało zjem, bo ta suknia jest taka ściskająca że nic mi sie już nie zmieści tak przy okazji czy Wasze suknie też są takie?

Moja była nie dość, że dopasowana, to jeszcze Starsza tak zasznurowała gorset, że w drodze z Kościoła na salę musieliśmy się zatrzymywać, bo nie mogłam oddychać Ale to było całkiem zabawne, bo musieliśmy stanąć w zatoczce autobusowej, a w kościele naprzeciwko akurat też był ślub i wyglądaliśmy jak konkurencja Hi hi

Buziaki i dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa
Dobrego dnia!

__________________
To właśnie sekret nasz: magnesu połówki dwie...

http://www.suwaczek.pl/cache/4320284e7a.png
amantas_amaentes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:51   #65
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

i ja jeszcze trochę w wolnej chwili Was poczytam
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 11:13   #66
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
ehh dziewczyny pociesze Was, bo ja niedosc ,ze z przygotowaniami jestem w lesie do slubu rowno miesiac a ja wlasnie stracilam kogos bliskiego,jestem w zalobie i wesele wisi na wlosku..;( juz teraz wiem ze jakies pierwsze tance,puszczanie lampionow,fontanny i inne atrakcje sa bez sensu bo i tak polowa goscia lacznie ze mna nie bedzie sie bawila tyle przygotowan,planow a teraz juz mi sie nie chce i na najblizsze 2 tygodnie odkladam to wszystko na bok a pozniej pomysle co z tym zrobic..
Kochana trzymaj się - wiem w pewnym stopniu co czujesz bo u mnie do rodziny "zawitały" groźne choroby... i wiem ze jak ta informacja na mnie spadła to tez odechciało mi się wszytskiego.. na razie jest lepiej ale to jak na bombie.. muszę być świadoma, że wszytsko może sie zdarzyć. Pamiętaj, że taki dzień jak ślub jest raz w życiu - i musisz go przeżyc jak najlepiej i na pewno TA osoba by sobie tego życzyła !
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 11:46   #67
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
tenebrosko widzę że rola założycielki wątku bardzo Ci się spodobała
Jakoś tak wyszło, że założyłam i kolejną część lubelskiego i PM2012 Tylko teraz dwa razy sprawdzam czy nie ma literówek w tytule

Cytat:
Napisane przez aneczkaklejnocik Pokaż wiadomość
Witam przyszłe panny młode i mężatki, mój wielki dzień nastapi 15 września 2012, wiec mam jeszcze troszkę czasu czekałam na ten wielki 9 lat, za rok w sumie bedzie 10 byłam bardzo cierpliwa...
Powoli zaczynamy interesować sie przygotowaniami, sale i zespól mamy już, mam do was pytanie czy może wiecie kiedy zaczynają sie wyprzedaże sukni ślubnych, lub gdzie mogę kupić suknie tak do 1500, nie chce wypożyczać bo cenowo podobnie wychodzi, a poza tym tylko raz zamierzam taką założyc, wiec myśle że za taką kwotę można kupić coś ładnego i gatunkowo może nie rewelacyjnego ale któż wie, szukam sukni w stylu hiszpańskim z falbanami i w falbanach by były kwiaty z tych falban
Witaj! A gdzie robicie wesele i jaki macie zespół?

Cytat:
Napisane przez kobitkalong Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się na mFilm. Jakoś najbardziej nam się spodobali
Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
my tez sie zdecydowalismy na mFilm na kamerzysta i fotografa!
To jest nas już trzy My też zamówiliśmy u nich i film i zdjęcia. A jakie macie pakiety, dziewczyny? Decydowałyście się na jakieś dodatki, typu kran kamerowy albo lustrzanka na przykład? Robicie teledysk plenerowy?

mag89, przyjmij moje wyrazy współczucia. Podpisuję się pod tym co dziewczyny już wcześniej Ci napisały - na pewno Ten Ktoś chciałby, abyś radowała się swoim dniem ślubu, a nie smuciła.

ona911, będziemy wdzięczne za wszelkie rady jak do nas zajrzysz
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 12:21   #68
aneczkaklejnocik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: BABINO
Wiadomości: 30
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Wesele robimy w Bełżycach, 15km od Lublina, co prawda musismy miec swoja kucharke i tak dalej, ale i tak za 2 dni wyszlo nam na osobe okolo 110zł, to nie aż tak dużo, zespól mamy Niagara Band, nie są drodzy , bardzo miły pan z którym podpisywałam umowe, wszystko jest do dogadania nic nie narzuca, ale tez dużo proponuje. Fotografa raczej nie bierzemy, za to poszukuje kamerzysty, ale mam na to rok jeszcze nie chcemy za dużo kasy wydać wiec do ubrania sali kościól bukiety biorę dziewczyne która co prawda uczy sie dopiero na florystke ale odbyła praktyki i ślicznie jej to idzie a co najważniejsze nie zapłace jej 1500, tylko z 300zł upinam sie u pani na bocznej diamentowej robiła mnie na wesele i ślicznie jej to wyszlo a co najważniejsze nie ma cen że jak ślubne to cena w góre i 180zl( juz pytałam ) zapłace jej około 55-60zl wiec niewiele.Narazie poszukuje limonkowych butów bo takie chcę do ślubu... i powolo powoli załatwiamy wszystko, bez stresu bo mamy czas...

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

mag89 czasami życie zaskakuje nas niestety bardzo brutalnie, ale myślę że wasi goście nie pozwolą aby ten dzień był smutny dla was
aneczkaklejnocik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 13:23   #69
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
To jest nas już trzy My też zamówiliśmy u nich i film i zdjęcia. A jakie macie pakiety, dziewczyny? Decydowałyście się na jakieś dodatki, typu kran kamerowy albo lustrzanka na przykład? Robicie teledysk plenerowy?
my za 2 tyg bedziemy w Pl i podpiszemy umowe bo zaliczke juz wplacilismy i okaze sie na miejscu z tego co sie orientowalam wlasnie to chcemy Pakiet Prestiz HD czyli bedzie steadicam u kran kamerowy do tego klip plenerowy napewno a co do zdjec to sie wlasnie zastanawiamy nad tym albumem tzn na miejscu zobaczymy jak one wygladaja i zdecydujemy! no i chcemy plener nad woda ja juz mam plan
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 14:57   #70
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
my za 2 tyg bedziemy w Pl i podpiszemy umowe bo zaliczke juz wplacilismy i okaze sie na miejscu z tego co sie orientowalam wlasnie to chcemy Pakiet Prestiz HD czyli bedzie steadicam u kran kamerowy do tego klip plenerowy napewno a co do zdjec to sie wlasnie zastanawiamy nad tym albumem tzn na miejscu zobaczymy jak one wygladaja i zdecydujemy! no i chcemy plener nad woda ja juz mam plan
powiedz coś więcej (może być na priva), bo ja też bym chciała plener nad wodą
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 16:03   #71
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Tanitka, niestety boli, zwłaszcza pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez malgosia_23 Pokaż wiadomość
Jasne Jak nie my to kto?

Zależy która partia ciała... Ale generalnie boli - niestety. Tylko czego się nie robi dla urody Ja polecam Babski Świat na Chopina - Ewa jest rewelacyjna
a ile kosztuje??

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
ehh dziewczyny pociesze Was, bo ja niedosc ,ze z przygotowaniami jestem w lesie do slubu rowno miesiac a ja wlasnie stracilam kogos bliskiego,jestem w zalobie i wesele wisi na wlosku..;( juz teraz wiem ze jakies pierwsze tance,puszczanie lampionow,fontanny i inne atrakcje sa bez sensu bo i tak polowa goscia lacznie ze mna nie bedzie sie bawila tyle przygotowan,planow a teraz juz mi sie nie chce i na najblizsze 2 tygodnie odkladam to wszystko na bok a pozniej pomysle co z tym zrobic..
eh... przykro mi bardzo, ale pomysl, ze wesele masz raz w zyciu, a ta osoba na pewno chcialaby zeby to byl twoj najszczesliwszy dzien w zyciu!

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Ja polecam salon http://www.instytuturodynatura.pl/kontakt.html. Nie wiem co chcesz depilować ale ja za bikini płaciłam 25zł , za drugim razem 40zł bo było depilowałam też trochę uda a w piątek idę trzeci raz.
Jeżeli chodzi o ból to boli ale Panie są naprawdę delikatne i jest to ból do zniesienia
dzieki a jak z efektami dlugo sie utrzymuja?? ja myslalam zeby zrobic pachy i nogi - wiesz ile kosztuje? no i mowisz, ze jeden raz nie wystraczy?? musze sie przejechac do lbn i zawitac do salonu
Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
i ja jeszcze trochę w wolnej chwili Was poczytam
jak sie czujesz jako zonka?
Cytat:
Napisane przez aneczkaklejnocik Pokaż wiadomość
Wesele robimy w Bełżycach, 15km od Lublina, co prawda musismy miec swoja kucharke i tak dalej, ale i tak za 2 dni wyszlo nam na osobe okolo 110zł, to nie aż tak dużo, zespól mamy Niagara Band, nie są drodzy , bardzo miły pan z którym podpisywałam umowe, wszystko jest do dogadania nic nie narzuca, ale tez dużo proponuje. Fotografa raczej nie bierzemy, za to poszukuje kamerzysty, ale mam na to rok jeszcze nie chcemy za dużo kasy wydać wiec do ubrania sali kościól bukiety biorę dziewczyne która co prawda uczy sie dopiero na florystke ale odbyła praktyki i ślicznie jej to idzie a co najważniejsze nie zapłace jej 1500, tylko z 300zł upinam sie u pani na bocznej diamentowej robiła mnie na wesele i ślicznie jej to wyszlo a co najważniejsze nie ma cen że jak ślubne to cena w góre i 180zl( juz pytałam ) zapłace jej około 55-60zl wiec niewiele.Narazie poszukuje limonkowych butów bo takie chcę do ślubu... i powolo powoli załatwiamy wszystko, bez stresu bo mamy czas...

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

mag89 czasami życie zaskakuje nas niestety bardzo brutalnie, ale myślę że wasi goście nie pozwolą aby ten dzień był smutny dla was
my tez mamy w Belżycach
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 16:07   #72
mag89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 81
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Dzieki dziewczyny za ciepłe słowa na nic nie ma siły ale wiem,że bardzo bym Tę osobę zawiodła gdybym odwołała ślub..strasznię się boję błogosławieństwa być może zoorganizuję je bez dodatkowych osób,kamerzysty itp bo napewno będzie smutno..przyszło to strasznie niespodziewanie,ale widać tak miało być.Jeszcze raz Wam bardzo dziekuje za wsparcie
mag89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 16:38   #73
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez pchla_szachrajka87 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, możecie polecić mi dobrego i sensownie nie drogiego fotografa i kamerzystę? Wg mnie, na tym nie trzeba oszczędzać( pamiatka na cale życie)ale moja teściowa a za razem jeden ze sponsorów wesela ma inne zdanie. Uwaza że 4 tys za jednego i drugiego to dużo:/
4 tysiące już razem za foto + kamera? Jak dla mnie to normalna cena, a nawet w miarę niska patrząc na różne cenniki. My właśnie tyle zapłaciliśmy a wybraliśmy pełny pakiet usług.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 18:15   #74
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość


a ile kosztuje??
95 zł całe nogi i 25 zł pachy. Niestety włosy później odrastają, ale są słabe, mniej widoczne i każda następna depilacja boli mniej
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 18:24   #75
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Zapraszam do mnie, jeśli chodzi o zdjęcia. Najnowsza promocja dla lubelskiego na 2012 to 1400 zł za pakiet od przygotowań do oczepin. W zestawie zdjęcia w albumie, na płycie dvd i prezentacja z podkł. muz..

Oczywiście w cenę pakietu wliczony jest mój dojazd - więc nie ma żadnych ukrytych dodatkowych opłat.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 19:16   #76
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

PILNE!!! Dziewczyny, słyszałyście może coś o kapeli Walter Band? Warto? Stoję właśnie przed wyborem i mam dwie opcje - Whisky lyb Walter Band. Ładnie proszę o jakieś wieści
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 19:35   #77
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość

jak sie czujesz jako zonka?
Super !!! i polecam wszystkim

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
ona911, będziemy wdzięczne za wszelkie rady jak do nas zajrzysz
postaram się pomóc w wolnej chwili

Drogie ŻONKI a gdzie jest wątek dla nas ?!?!?! czekam na info
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 20:08   #78
gosiaczek20004
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek20004
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczynki wstawiam na razie zdjęcia samej sukni niedługo będę miała przymiarkę to wstawię na sobie bardzo Was proszę o pomoc w doborze biżuterii tak myślałam żeby były zwisające kolczyki z takich kryształków i bransoletka co o tym myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020723.jpg (63,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020724.jpg (78,5 KB, 132 załadowań)

Edytowane przez gosiaczek20004
Czas edycji: 2011-07-21 o 20:10
gosiaczek20004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 20:17   #79
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dzieki a jak z efektami dlugo sie utrzymuja?? ja myslalam zeby zrobic pachy i nogi - wiesz ile kosztuje? no i mowisz, ze jeden raz nie wystraczy?? musze sie przejechac do lbn i zawitac do salonu
Nie wiem ile kosztuje depilacja nóg i pach ale widziałam, że już ktoś Ci odpowiedział.
Jeżeli chodzi o efekt to gładka skóra utrzymuje się jakieś 2 - 2,5 tygodnia ale nie wszystkie włoski odrastają i są zdecydowanie słabsze.
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 20:33   #80
posy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 33
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
PILNE!!! Dziewczyny, słyszałyście może coś o kapeli Walter Band? Warto? Stoję właśnie przed wyborem i mam dwie opcje - Whisky lyb Walter Band. Ładnie proszę o jakieś wieści
Tez mi sie podobali, raczej maja dobre opinie. Ale zdecydowalismy sie w koncu na agat. W Walter band gra moj nauczyciel z gimnazjum Pamietam ze wymiatal na muzyce

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Ja mam pytanie jeszcze co do tego fotografa.. Poniewaz wyjezdzamy w sobote z Tz na tydzien, a Mariusz Zwolak ma jedyny termin wolny nasz..
Mam dylemat, pomozcie! Zwolak, czy Artur Herda? A jezeli o nich nie slyszalyscie to sprobujcie ocenic na stronkach:

http://www.fotografiaslubna.lublin.p...na_galeria.htm

http://www.mariuszzwolak.pl/galeria/plener

posy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 20:40   #81
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez gosiaczek20004 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam na razie zdjęcia samej sukni niedługo będę miała przymiarkę to wstawię na sobie bardzo Was proszę o pomoc w doborze biżuterii tak myślałam żeby były zwisające kolczyki z takich kryształków i bransoletka co o tym myślicie?
Myślę, że możesz dodać też coś delikatnego na szyję, sukienka nie ma za dużo zdobień, więc powinno pasować.

A ja byłam dziś na pierwszej przymiarce... Póki co suknia jest gładka, bo koronki krawcowa doszyje dopiero po zwężeniu. Ale już mi się strasznie podoba, z tego wrażenia zapomniałam zrobić zdjęć We wtorek kolejna przymiarka
Dziś też zamówiliśmy podróż poślubną !!!

mag89 - dziewczyny mają rację, skoro mówisz, że to była bliska osoba, to na pewno chciałaby widzieć Cię uśmiechniętą i szczęśliwą. Poza tym, od dnia ślubu to nikt inny jak Twój TŻ ma stać się dla Ciebie najważniejszą osobą na świecie, daj mu to odczuć. Będzie szczęśliwy, widząc że i Ty jesteś szczęśliwa. Głowa do góry, jesteśmy z Tobą!
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 21:33   #82
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez malgosia_23 Pokaż wiadomość
95 zł całe nogi i 25 zł pachy. Niestety włosy później odrastają, ale są słabe, mniej widoczne i każda następna depilacja boli mniej
moze dam rade

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Super !!! i polecam wszystkim


postaram się pomóc w wolnej chwili

Drogie ŻONKI a gdzie jest wątek dla nas ?!?!?! czekam na info
przetestuje za 2 miesiace
Cytat:
Napisane przez gosiaczek20004 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam na razie zdjęcia samej sukni niedługo będę miała przymiarkę to wstawię na sobie bardzo Was proszę o pomoc w doborze biżuterii tak myślałam żeby były zwisające kolczyki z takich kryształków i bransoletka co o tym myślicie?
jestem za
Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile kosztuje depilacja nóg i pach ale widziałam, że już ktoś Ci odpowiedział.
Jeżeli chodzi o efekt to gładka skóra utrzymuje się jakieś 2 - 2,5 tygodnia ale nie wszystkie włoski odrastają i są zdecydowanie słabsze.
dzieki za info
Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Myślę, że możesz dodać też coś delikatnego na szyję, sukienka nie ma za dużo zdobień, więc powinno pasować.

A ja byłam dziś na pierwszej przymiarce... Póki co suknia jest gładka, bo koronki krawcowa doszyje dopiero po zwężeniu. Ale już mi się strasznie podoba, z tego wrażenia zapomniałam zrobić zdjęć We wtorek kolejna przymiarka
Dziś też zamówiliśmy podróż poślubną !!!

mag89 - dziewczyny mają rację, skoro mówisz, że to była bliska osoba, to na pewno chciałaby widzieć Cię uśmiechniętą i szczęśliwą. Poza tym, od dnia ślubu to nikt inny jak Twój TŻ ma stać się dla Ciebie najważniejszą osobą na świecie, daj mu to odczuć. Będzie szczęśliwy, widząc że i Ty jesteś szczęśliwa. Głowa do góry, jesteśmy z Tobą!

a gdzie sie wybieracie?
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 07:14   #83
Magda MM
Raczkowanie
 
Avatar Magda MM
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 111
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez posy Pokaż wiadomość
Mam dylemat, pomozcie! Zwolak, czy Artur Herda? A jezeli o nich nie slyszalyscie to sprobujcie ocenic na stronkach:

http://www.fotografiaslubna.lublin.p...na_galeria.htm

http://www.mariuszzwolak.pl/galeria/plener

Zdecydowanie Zwolak !
Magda MM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 08:41   #84
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
ehh dziewczyny pociesze Was, bo ja niedosc ,ze z przygotowaniami jestem w lesie do slubu rowno miesiac a ja wlasnie stracilam kogos bliskiego,jestem w zalobie i wesele wisi na wlosku..;( juz teraz wiem ze jakies pierwsze tance,puszczanie lampionow,fontanny i inne atrakcje sa bez sensu bo i tak polowa goscia lacznie ze mna nie bedzie sie bawila tyle przygotowan,planow a teraz juz mi sie nie chce i na najblizsze 2 tygodnie odkladam to wszystko na bok a pozniej pomysle co z tym zrobic..
przykro mi bardzo Mag, tak jak dziewczyny myślę, że powinnaś zrobić wszystko żeby to był najpiękniejszy dzień w Twoim życiu

Cytat:
Napisane przez gosiaczek20004 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam na razie zdjęcia samej sukni niedługo będę miała przymiarkę to wstawię na sobie bardzo Was proszę o pomoc w doborze biżuterii tak myślałam żeby były zwisające kolczyki z takich kryształków i bransoletka co o tym myślicie?
myślę, że cos delikatnego, bo sukienka już ma ozdobne kryształki a co za dużo to niezdrowo
Cytat:
Napisane przez posy Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie jeszcze co do tego fotografa.. Poniewaz wyjezdzamy w sobote z Tz na tydzien, a Mariusz Zwolak ma jedyny termin wolny nasz..
Mam dylemat, pomozcie! Zwolak, czy Artur Herda? A jezeli o nich nie slyszalyscie to sprobujcie ocenic na stronkach:

http://www.fotografiaslubna.lublin.p...na_galeria.htm

http://www.mariuszzwolak.pl/galeria/plener

mi osobiście podobają się bardziej zdjęcia z 1 linku, ale to Wy musicie być zadowoleni

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś na pierwszej przymiarce... Póki co suknia jest gładka, bo koronki krawcowa doszyje dopiero po zwężeniu. Ale już mi się strasznie podoba, z tego wrażenia zapomniałam zrobić zdjęć We wtorek kolejna przymiarka
Dziś też zamówiliśmy podróż poślubną !!!
gratuluję, pochwal sie gdzie jedziecie?
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 09:31   #85
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez cindi Pokaż wiadomość
gratuluję, pochwal sie gdzie jedziecie?
Chętnie się pochwalę... Grecka wyspa Kos już nie mogę się doczekać, całe 2 tygodnie relaxu... Za miesiąc o tej porze, będę już leżeć na plaży

A gdzie Wy Dziewczyny spędzacie miesiąc miodowy?
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 09:57   #86
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
ehh dziewczyny pociesze Was, bo ja niedosc ,ze z przygotowaniami jestem w lesie do slubu rowno miesiac a ja wlasnie stracilam kogos bliskiego,jestem w zalobie i wesele wisi na wlosku..;( juz teraz wiem ze jakies pierwsze tance,puszczanie lampionow,fontanny i inne atrakcje sa bez sensu bo i tak polowa goscia lacznie ze mna nie bedzie sie bawila tyle przygotowan,planow a teraz juz mi sie nie chce i na najblizsze 2 tygodnie odkladam to wszystko na bok a pozniej pomysle co z tym zrobic..
mag89, przykro mi Trzymaj sią cieplutko, ta osoba na pewno chciałaby żebyś była szczęśliwa w tym dniu
_________________________ __

Cytat:
Napisane przez gosiaczek20004 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam na razie zdjęcia samej sukni niedługo będę miała przymiarkę to wstawię na sobie bardzo Was proszę o pomoc w doborze biżuterii tak myślałam żeby były zwisające kolczyki z takich kryształków i bransoletka co o tym myślicie?
Pomysł z biżuterią jest super, wstaw fotkę w całości, tj. jak jesteś ubrana w suknię i w biżuterii (w salonie na pewno mają jakąś) - wtedy będziemy mogły powiedzieć więcej
Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Dziś też zamówiliśmy podróż poślubną !!!
My też wczoraj
Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Chętnie się pochwalę... Grecka wyspa Kos już nie mogę się doczekać, całe 2 tygodnie relaxu... Za miesiąc o tej porze, będę już leżeć na plaży
A gdzie Wy Dziewczyny spędzacie miesiąc miodowy?
Ale fajnie! My się jednak nie zdecydowaliśmy na Grecję. I wybraliśmy Hiszpanię Tuż przy Barcelonie Nie będzie to może "miesiąc" miodowy, a 10 dni, ale też już się nie mogę doczekać

Poza tym wzięliśmy telefon do pary, która bierze ślub przed nami w celu dogadania się odnośnie dekoracji kościoła. I tak się zaczynam zastanawiać- kto te dekoracje "sprząta" po wszystkim ? (po naszym ślubie będzie msza w intencji kogoś) może głupie pytanie, ale naprawdę nie mam pojęcia

Edytowane przez kffiatusheq
Czas edycji: 2011-07-22 o 09:59
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 11:18   #87
aneczkaklejnocik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: BABINO
Wiadomości: 30
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Tanitka a gdzie robisz swoje wesele?? Bo ja u Partyki w domu weselnym, jak jedzie sie na opole, o reszcie "domów "słyszałam same złe opinie zresztą u Wrońskiego miał mój szwagier i tragedia przed weselem było ok ale po imprezie jakieś dzikie koszta, coś było nie tak za dużo nerwów, a u Torunia właściciel wszedzie zagląda, wszystko rozlicza ze czemu tak duzo zuzywa sie np.wody, siatła ( nie ważne że sami za to płacimy) i słyszałam że zdarzają sie kradzieże ale to tylko plotki. UPartyki nie wiem jak bedezie ale moj brat cioteczny w tamtym roku robił był zadowolony. Nie chce cie oczywiście straszyć ale mieszkam w tych okolicach wiec siłą rzeczy niestety...słyszy sie to i owo...
Ja na depilacje chodze do pani Ewelinki na Domeyki 10, pracuje nie daleko wiec przy okazji ,a poza tym czynne do 20. za depilacje całych nóg płacę 60zl, a za ręce 30, zresztą tutaj też chodze do fryzjera, tak jak juz pisałam w poście wcześniej
aneczkaklejnocik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 12:34   #88
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez gosiaczek20004 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam na razie zdjęcia samej sukni niedługo będę miała przymiarkę to wstawię na sobie bardzo Was proszę o pomoc w doborze biżuterii tak myślałam żeby były zwisające kolczyki z takich kryształków i bransoletka co o tym myślicie?
Bardzo ładna sukienka
Długie, wiszące kolczyki i szersza bransoleta - żeby nie była zbyt delikatna

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Super !!! i polecam wszystkim
Tak to własnie jest. Dziewczyny szczęśliwe i polecają a od mężczyzn można usłyszeć tylko: "ożeń się - czemu ma być Ci lepiej niż nam"
Jak prosiliśmy gości to Tż non stop to słyszał.

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Chętnie się pochwalę... Grecka wyspa Kos już nie mogę się doczekać, całe 2 tygodnie relaxu... Za miesiąc o tej porze, będę już leżeć na plaży

A gdzie Wy Dziewczyny spędzacie miesiąc miodowy?
W pracy Ale będziemy sobie umilać wieczory i weekendy

Dziewczynki u Nas jeszcze tylko 50 dni Nie mogę się doczekać i chwilowo nie odczuwam stresu. Jest cudnie
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 12:57   #89
amantas_amaentes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 56
GG do amantas_amaentes
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Poza tym wzięliśmy telefon do pary, która bierze ślub przed nami w celu dogadania się odnośnie dekoracji kościoła. I tak się zaczynam zastanawiać- kto te dekoracje "sprząta" po wszystkim ? (po naszym ślubie będzie msza w intencji kogoś) może głupie pytanie, ale naprawdę nie mam pojęcia
Nie wiem kto, ale na pewno nie Młoda Para ani jej Goście - podejrzewam, że Pan Kościelny... Z pewnością nie należy to do Waszych obowiązków
zdrowię!
__________________
To właśnie sekret nasz: magnesu połówki dwie...

http://www.suwaczek.pl/cache/4320284e7a.png
amantas_amaentes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 13:14   #90
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez amantas_amaentes Pokaż wiadomość
Nie wiem kto, ale na pewno nie Młoda Para ani jej Goście - podejrzewam, że Pan Kościelny... Z pewnością nie należy to do Waszych obowiązków
zdrowię!
amantas_amaentes, ma rację, pan kościelny zajmuje się uporządkowaniem kościoła po ślubach, dlatego też m.in. ma obiekcje do sypania na placu kościelnym ryżem, kwiatami itp. Logiczne, że woli mieć mniej pracy, ale dla nas jest to jedyny dzień i jedyny raz kiedy nabałaganimy pod kościołem

amantas_amaentes, jak się czujesz jako żona?
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.