Pokrzywka utrudniająca życie - ktoś miał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-28, 07:53   #1
szotkaa
Świeżynka
 
Avatar szotkaa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 222

Pokrzywka utrudniająca życie - ktoś miał?


Witam gorąco

Pewnej listopadowej soboty 2015r., gdy odpoczywałam w mieszkaniu, które z narzeczonym wynajmowaliśmy od stycznia 2015r coś się zaczęło dziać. A mianowicie całe ciało zaczęło mnie swędzieć. Tak było w południe, a do wieczora wyszły mi pod pachami i w okolicach ud wypukłe zmiany - wyglądało jak ugryzienie muchy końskiej, takie rozległe i wypukłe. Późnym wieczorem pojechaliśmy do lekarza, dał tabletki, do rana wszystko było ok.
Jednak następnego wieczora znowu się to stało, ale zmiany były już czerwone + problemy ze spokojnym oddechem. Wtedy pojechaliśmy na pogotowie, sterydy domięśniowo, leki dożylnie i doustnie. Efekt wspaniały, ja jak nowonarodzona.
Ale co noc działo się to samo.
Teraz wiem, że to były pokrzywki. Robiłam badania na alergię, tarczycę, prześwietlenie, tomografia, usg, pasożyty, chyba wszystko co jest możliwe. W tej chwili czekam tylko na wyniki amylazy oraz transglutaminozy (celiakia). Jednak już nie jestem pozytywnie nastawiona.. Dodam też, że 2 miesiące temu wyprowadziliśmy się z wynajmowanego mieszkania i wszystko ustało..

Czy ktoś przechodził pokrzywki w swoim życiu? Jeśli tak, to czy była postawiona diagnoza?

Z góry dziękuję za odpowiedzi 😉

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie rezygnuj z czegoś, bo wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

70 -> 57 -> 73 -> now 66 -> soon 59
szotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 08:53:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.