Ratujcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 14:53   #1
anna_ania_aneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3

Ratujcie!


Cześć dziewczyny. Nie jestem tu nowa, ale specjalnie dla tego wątku założyłam nowe konto, bo nie chciałam pisać o tym problemie na starym. Nie mogę poradzić sobie z wrastającymi włoskami i okropnymi podrażnieniami w okolicach bikini. Jestem załamana, próbowałam prawie wszystkiego, ale mam strasznie delikatną skórę. Chciałam iść na depilację laserową, nawet już odłożyłam kasę na pierwszy zabieg, ale co z tego jak najpierw muszę zlikwidować podrażnienia, bo inaczej nikt mi nie wykona tego zabiegu. Obecnie używam maszynki (zawsze ostrej) z venus. Wcześniej stosowałam depilator i to był mój największy błąd, ponieważ zaczęły wrastać mi włoski i to wygląda koszmarnie. Może któraś z Was miała podobny problem. Tylko mam jedną prośbę nie odsyłajcie mnie na podobne wątki, bo po pierwsze przejrzałam ich naprawdę dużo a po drugie non stop wchodzi na rynek coś innego, może bardziej skutecznego. Proszę pomóżcie...
anna_ania_aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 16:47   #2
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Ratujcie!

Cytat:
Napisane przez anna_ania_aneczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie jestem tu nowa, ale specjalnie dla tego wątku założyłam nowe konto, bo nie chciałam pisać o tym problemie na starym. Nie mogę poradzić sobie z wrastającymi włoskami i okropnymi podrażnieniami w okolicach bikini. Jestem załamana, próbowałam prawie wszystkiego, ale mam strasznie delikatną skórę. Chciałam iść na depilację laserową, nawet już odłożyłam kasę na pierwszy zabieg, ale co z tego jak najpierw muszę zlikwidować podrażnienia, bo inaczej nikt mi nie wykona tego zabiegu. Obecnie używam maszynki (zawsze ostrej) z venus. Wcześniej stosowałam depilator i to był mój największy błąd, ponieważ zaczęły wrastać mi włoski i to wygląda koszmarnie. Może któraś z Was miała podobny problem. Tylko mam jedną prośbę nie odsyłajcie mnie na podobne wątki, bo po pierwsze przejrzałam ich naprawdę dużo a po drugie non stop wchodzi na rynek coś innego, może bardziej skutecznego. Proszę pomóżcie...
Miałam podobny problem, tyle że na nogach. Długo zwlekałam z pójściem na laser, bo obawiałam się, że podrażnienia to wykluczają, poza tym wstydziłam się wyglądu nóg. Niepotrzebnie. Raz, że wiele kobiet decyduje się na laser właśnie z takiego powodu, dwa że zabieg nie pogorszy stanu skóry (prawidłowo wykonany nie spowoduje blizn ani poparzeń). Uważam, że nie ma sensu czekać. Na wszelki wypadek zadzwoń do salonu, żeby omówić problem, ewentualnie umów się na konsultację. Pamiętaj, żeby iść na Light Sheer, a nie IPL. Stan skóry może poprawić krem z mocznikiem, np. Pilarix. Jeśli masz taką możliwość, zrezygnuj golenia na tydzień czy dwa, zrób to dopiero przed samym zabiegiem.
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:03   #3
anna_ania_aneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Ratujcie!

Cytat:
Napisane przez _____ Pokaż wiadomość
Miałam podobny problem, tyle że na nogach. Długo zwlekałam z pójściem na laser, bo obawiałam się, że podrażnienia to wykluczają, poza tym wstydziłam się wyglądu nóg. Niepotrzebnie. Raz, że wiele kobiet decyduje się na laser właśnie z takiego powodu, dwa że zabieg nie pogorszy stanu skóry (prawidłowo wykonany nie spowoduje blizn ani poparzeń). Uważam, że nie ma sensu czekać. Na wszelki wypadek zadzwoń do salonu, żeby omówić problem, ewentualnie umów się na konsultację. Pamiętaj, żeby iść na Light Sheer, a nie IPL. Stan skóry może poprawić krem z mocznikiem, np. Pilarix. Jeśli masz taką możliwość, zrezygnuj golenia na tydzień czy dwa, zrób to dopiero przed samym zabiegiem.
Mam ten krem Pilarix stosuje go zaledwie klika dni i nie wiem czy mi pomoże. Robię też peelingi, ale męczę się z tym około dwa lata nie wiem czy coś mi pomoże. Może polecicie mi dobry salon kosmetyczny w Olsztynie gdzie wykonują takie zabiegi?

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Czytam teraz o przeciwwskazaniach i jest napisane, że osoby, u których występują podrażnienia nie mogę skorzystać z depilacji laserowej
anna_ania_aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 07:56   #4
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Ratujcie!

ja bym na 2, 3 miesiące zrezygnowała z depilacji - brzmi drastycznie, ale jesli skóra mówi nie to dałabym jej odpoczać i po takim czasie poszła na laser.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 14:16   #5
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Ratujcie!

Cytat:
Napisane przez anna_ania_aneczka Pokaż wiadomość
Mam ten krem Pilarix stosuje go zaledwie klika dni i nie wiem czy mi pomoże. Robię też peelingi, ale męczę się z tym około dwa lata nie wiem czy coś mi pomoże. Może polecicie mi dobry salon kosmetyczny w Olsztynie gdzie wykonują takie zabiegi?

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Czytam teraz o przeciwwskazaniach i jest napisane, że osoby, u których występują podrażnienia nie mogę skorzystać z depilacji laserowej
Nie wszystkie podrażnienia. Myślę, że powinnaś zapytać osoby wykonującej zabieg. Moje nogi były całe w czerwonych plamkach (po nieudolnym wyciąganiu wrośniętych włosów), ale to w niczym nie przeszkodziło. Jeśli masz jakieś strupki czy krostki, można najwyżej je ominąć. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie czekanie mijało się z celem, bo kiedy już wszystko było zagojone, zawsze musiałam zauważyć jakiś wrośnięty włos, którego trzeba się pozbyć i wszystko zaczynało się od nowa. Znam jednak osobę, której udało się od tego odzwyczaić, więc może i Tobie starczy silnej woli.
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:18   #6
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Ratujcie!

Ja bardzo zaluję, że nie zaczęłam stosować Pilarixu kilka lat temu, borykam się z podraznieniami w okolicach bikini od czasu pierwszego golenia czyli z 15 lat, od kiedy stosuje Pilarix rano i wieczorem nie mam żadnych podrażnien, niestety stare blizny zostały, ale postaram się nimi zająć po okresie wakacyjnym, na razie pozostaje mi Dermacol. Teraz kupiłam Cerkoderm30 bo ma kwasy i mam nadzieję, że rozjaśni blizny, na razie nowych podrażnień brak, używam też rano i wieczorem, a co tydzień peeling.
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.