straszny ból zęba = zdrowe zęby - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 10:13   #31
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Cytat:
Napisane przez okularnicaaa Pokaż wiadomość
witam
od ponad 2 tygodni meczy mnie przerazliwy bol po prawej stronie. bol jest tak mocny,ze promieniuje na wszystkie zeby po prawej stronie. z tego powodu nie jestem w stanie powiedziec, ktory mnie boli,nawet nie wiem,czy zab na gorze,czy na dole. bol jest przez 24h, caly czas biore leki przeciwbolowe. . bylam 15 razy u dentysty i zadnej dziury,dziurki,dziureczki .. zrobilam przeswietlenie,ktore nic nie wykazalo. dochodzi do tego,ze placze z bolu.. dentystka kompletnie nie wie co robic. poprosila 3 inne dentystki zeby popatrzyly i one rowniez nic nie wiedza co to moze byc. zapalenie dziasla jest wykluczone,nie ma zadnych podstaw. denstystka uderzala dosc mocno w zeby po prawej stronie i zadnego bolu w czasie uderzen...a zab caly czas boli. jestem zrozpaczona, nie wiem co mam robic denstystka powiedziala,ze jak bedzie mnie caly czas bolalo i dalej nie bedzie zadnej dziury to czeka mnie zatruwanie zeba i moze sie trafi na ten.. jeden zab kosztuje 300zl,a jak trafi dopiero za 4 razem to.. nie chce nawet mowic ile pieniedzy na to pojdzie. ktos mial taka dziwna sytuacje? co moge zrobic?
Miałam podobną sytuację. Nie będę opisywać szczegółów, ale ból był niesamowity, nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłabym takich męczarni. Pech chciał, że ból dopadł mnie w weekend, kiedy wszystkie poradnie były zamknięte bądź czynne do południa. Cały czas "jechałam" na ketonalu forte bo tylko on mi pomagał. Do tego zaczęło mi paraliżować prawą część twarzy, czułam lekkie mrowienie i drętwienie. Byłam u kliku dentystów, miałam rtg, stukano mi w zęby, sprawdzano, który boli - nie mogłam zlokalizować który za to odpowiada więc dentystka z pogotowia stomatologicznego stwierdziła, że nie będzie mi rozwiercać wszystkich zębów i ostatecznie odesłała mnie z kwitkiem. Ból nie mijał, znalazłam innego dentystę, zrobił rtg, zasugerował, że to może być zapalenie nerwów. Pojechałam na pogotowie, skierowano mnie do neurologa, zrobiono tomografię. Stwierdzono, że to neuralgia nerwu trójdzielnego, czyli zapalenie nerwów po jednej stronie twarzy. Innymi słowy, mogło mnie przewiać, mogłam się uderzyć bądź to wina wirusów, które zaatakowały nerwy. Stąd ten przeokropny ból... Dostałam leki i ostrzeżenie, że z tą chorobą się nie wygrywa na zawsze i ciągle może powracać. Tak też było u mnie, już z 3 razy wracała, szczególnie w mroźne zimowe dni... Teraz muszę stale uważać by ciepło się ubierać, nie wystawiać na wiatry, mrozy, itp.;/
Właśnie doczytałam, że idziesz do neurologa, więc trzymam kciuki byś uzyskała w końcu trafną diagnozę. Skoro laryngolog nic nie znalazł, to może to także wina nerwów, jak u mnie...?! Warto to sprawdzić... Trzymam mocno kciuki i życzę powrotu do zdrowia Wiem, jak niewyobrażalnie to boli... i strasznie Ci współczuję Trzymaj się dzielnie!

izolda173
, cały czas chodzisz do tego samego dentysty? To faktycznie sadysta... Zmień go jak najszybciej...
__________________
I can.
I will.
End of story.




Edytowane przez Niuniuska
Czas edycji: 2010-03-26 o 10:14 Powód: poprawka tekstu
Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:32   #32
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

To ja mam podobny problem bo od dwóch dni boli mnie siódemka a nie mam w niej dziury, wydawało mi sie, że jest wszystko dobrze. W pon ide do dentysty i sie okaże.
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 17:31   #33
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Postanowilam sie dolaczyc do watku.
Od jakiegos czasu strasznie boli mnie zab, tylko ja juz sama nie wiem czy to jest jedynka czy dwojka na gorze bo ten bol tak promieniuje ze nie jestem w stanie juz powiedziec ktory to moze byc zab
Dodam ze były one robione około miesiac temu, tzn plombowane od tyłu to dentystka powiedziala ze jest próchnica no i teraz nie wiem czy ona cos zle zrobiła czy co to moze byc chwilami bol jest nie do zniesienia a tabletki nie pomagaja musze do niej sie jutro zglosic chyba bo nie wytrzymam
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:30   #34
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Niestety ten ból jest okropny i czasami promieniuje że nie wiadomo który tak naprawdę boli. Ja bym Ci radziła szybko iść do tej dentystki która Ci robiła bo skoro minął miesiąc a ten ząb znowu boli to możliwe , że ona cos zwaliła
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:26   #35
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Jak to miło z twojej strony, że ledwo się zarejestrowałaś, a już w każdym poście reklamujesz tą klinikę. Zgłosiłam.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:25   #36
negatif
Przyczajenie
 
Avatar negatif
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 21
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Witam Was wizazystki.
Mam nieciekawy problem z zębem. Dodam, że ząb pół roku temu był leczony. Mały ubytek i biała światłoutwardzana plomba. W zeszłą niedzielę tak okropnie zaczął boleć mnie ząb. Na początku próbowałam nieinwazyjnych sposobów. Płukanie szałwią etc. Nic nie pomogło. Brałam ibupromy, ibumy - nic. Ból ciągle mi doskwierał. Dopiero jak wzięłam dwie tabletki ketonalu to przeszło. Całą noc nie spałam, czułam pulsowanie i bałam się, że znowu zacznie boleć. Nad ranem zasnęłam. Obudziłam się bez bólu. Pomyślałam, że to działanie ketonalu, ale do teraz ząb wciąż mnie nie boli. Czuję tylko takie pulsowanie. Zauważyłam, że nad tym zębem dziąsło zaczęło sinieć.
Byłam u dentystki, miałam dwa lata gwarancji na plombę. Dentystka odmówiła sprawdzenia co się tam dzieje w ramach gwarancji. Na razie nie stać mnie na zabieg wg cennika.
Czy któraś z was miała podobny problem z zębem? Jeśli tak to co to było?
negatif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 14:57   #37
anetaszym84
Raczkowanie
 
Avatar anetaszym84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Ja mam podobny problem, możesz powiedziec, jak to się u Ciebie skończyło??Pozdrawiam!
Pytam dziewczyny,która rozpoczęła wątek.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez eriksonka Pokaż wiadomość
Witam! tak czytam o tych wszystkich problemach i aż sie przeraziłam :/ ostatnio mojego chłopaka tak boli szczęka i do tego głowa nad oczami i nie wiadomo od czego. Dziś sie zapisał do dentysty, zobaczymy co wykryje...

Hej o możesz napisac, jaki był powód, bo ja mam podomnie.

Edytowane przez anetaszym84
Czas edycji: 2015-06-15 o 14:51
anetaszym84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 08:38   #38
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

to może być zapalenie okostnej, ja tak miałam jak mi ósemka wyłaziła, a że za bardzo nie miała gdzie, bo mam dość ciasny zgryz, to bolało mnie wszystko łącznie z głową, uchem i migdałami, do tego dołączył szczękościsk, w moim przypadku sprawę załatwił antybiotyk + ketonal.
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 23:13   #39
eewelinaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Bari, Włochy
Wiadomości: 6
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Warto jeść produkty bogate w wapń, witaminę D, K, C. Na pewno nam to pomoże, tutaj o produktach, które dobrze jest jeść /reklama/

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2017-01-30 o 02:36 Powód: spam
eewelinaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 08:34   #40
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Cytat:
Napisane przez negatif Pokaż wiadomość
Witam Was wizazystki.
Mam nieciekawy problem z zębem. Dodam, że ząb pół roku temu był leczony. Mały ubytek i biała światłoutwardzana plomba. W zeszłą niedzielę tak okropnie zaczął boleć mnie ząb. Na początku próbowałam nieinwazyjnych sposobów. Płukanie szałwią etc. Nic nie pomogło. Brałam ibupromy, ibumy - nic. Ból ciągle mi doskwierał. Dopiero jak wzięłam dwie tabletki ketonalu to przeszło. Całą noc nie spałam, czułam pulsowanie i bałam się, że znowu zacznie boleć. Nad ranem zasnęłam. Obudziłam się bez bólu. Pomyślałam, że to działanie ketonalu, ale do teraz ząb wciąż mnie nie boli. Czuję tylko takie pulsowanie. Zauważyłam, że nad tym zębem dziąsło zaczęło sinieć.
Byłam u dentystki, miałam dwa lata gwarancji na plombę. Dentystka odmówiła sprawdzenia co się tam dzieje w ramach gwarancji. Na razie nie stać mnie na zabieg wg cennika.
Czy któraś z was miała podobny problem z zębem? Jeśli tak to co to było?
Czemu odmowila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 09:34:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.