3 minutowe odchudznie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 19:06   #61
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez pin2x Pokaż wiadomość
czy mogłabys mi wysłać ten zestaw cwiczeń albo ktoś inny blagam
pin2x@wp.pl
też proszę.
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:06   #62
LO_LA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: 3 minutowe odchudznie

ja tez poprosze ta super metode)
moj mail doti_8@wp.pl

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

ja tez poproszee))moj mail doti_8@wp.pl

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
LO_LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 18:54   #63
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: 3 minutowe odchudznie

ja zakupilam ta metode...dzis zaczelam..narazie nie polecam bo dopiero zaczelam..jak beda wyniki to napisze...macie juz ten system??? jak nie to pisac maile poprzesylam..
Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 21:37   #64
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez Ewelain1987 Pokaż wiadomość
ja zakupilam ta metode...dzis zaczelam..narazie nie polecam bo dopiero zaczelam..jak beda wyniki to napisze...macie juz ten system??? jak nie to pisac maile poprzesylam..
nie moge podać mejla ale klikając na mój nick bnędzie "wyslij e-mail" prosiłabym..
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 21:51   #65
fruwam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez Ewelain1987 Pokaż wiadomość
ja zakupilam ta metode...dzis zaczelam..narazie nie polecam bo dopiero zaczelam..jak beda wyniki to napisze...macie juz ten system??? jak nie to pisac maile poprzesylam..
Ja też jakbym mogła ładnie poprosić mój e-mail to krecik42@vp.pl bardzo bym prosiła.... z góry dzięki
fruwam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 07:52   #66
lauris
Raczkowanie
 
Avatar lauris
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: 100km od Warszawy (:
Wiadomości: 195
Dot.: 3 minutowe odchudznie

ja też mogę prosić? mój email: p.ania@o2.pl
__________________
Aparatka
góra&dół - 17.07.12
waga: 70/69/68/67/66/65/64/63/62/61/60


follow me on tumblr aniaishere.tumblr.com
lauris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 08:32   #67
Anulec31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Każdy pisze ze mniej żreć i ćwiczyć, więc połączmy 3-MO i ONZ. Ja tak wlasnie zrobiłam, zobaczymy co z tego wyniknie na razie nic nie powiem, bo dopiero zaczęłam, ale czuję się świetnie.
Czemu panuje takie zrezygnowanie w stylu "i tak nic nie zadziała". Jak nic nie zrobisz to na pewno nie zadziała
Pozdrawiam
ps. przesylanie tej diety jest nielegalne, ponieważ ma zastrzeżone prawa, więc może nie przesyłajcie jej sobie tak oficjalnie?? Można np. wysłać do danego użytkownika wiadomość prywatną, nie trzeba zaśmiecać forum!!

Edytowane przez Anulec31
Czas edycji: 2009-09-06 o 08:34
Anulec31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 09:01   #68
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Dziewczyny nie dajcie sie naciagac! Nowe nicki w tym watku - anulec31, anetadd to pewnie ta sama osoba, ktora ma cos wspolnego zapewne ze strona, na ktorej probuja wcisnac kit diety onz i 3 minutowego odchudzania. A ta strona z recenzjami, ktora podaje anetadd, to tez jest strona tych od diety onz i turbo - zauwazcie, ze wszystkie diety wg tej strony sa nieskuteczne a tylko onz i turbo dzialaja

A to 3 minutowe odchudzanie to po prostu chodzi o interwaly. Ci ktorzy sprzedaja ten sekret przedstawiaja go w taki zaowalowany sposob, jakby faktycznie chodzilo o jakis nieznany nikomu sekret , a okazuje sie, ze to zwykle interwaly. Znajdziecie informacje na temat interwalow/treningu HIIT w internecie za darmo, chodzby na stronie sdf. Ile to cwaniaczkow probuje w dzisiejszych czasach zarobic na naiwnych przez internet
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:24   #69
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: 3 minutowe odchudznie

kto mi pisal ten juz dostal..powysylalam..

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

a co do skutecznosci tej metody to niech sie nie wypowiadaja osoby ktore nawet nie sprobowaly..wiadomo ze te trzy minuty nie brzmia wiarygodnie ale najpierw trzeba sprobowac a potem pisac ze jest do chrzanu i ze nie warto kupowac...
Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:00   #70
fruwam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Kurcze nie wiem czemu, ale nie moge tego otworzyc...ale tak wogóle to dzięki za przesłanie
fruwam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:54   #71
frryyyyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Ewelain1987 mogłabym też prosić o te ćwiczenia ??
mój @ n0rmalnaina3ej@vp.pl
frryyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 17:56   #72
trafna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: 3 minutowe odchudznie

lashqueen ma racje nie ma sensu płacić za coś co jest za darmo tylko inaczej się nazywa! Poczytajcie sobie o HIIT! ZA DARMO! I Lepiej nie zaczynajcie od 30 sek maksa (chyba że ktos ma super kondyche). Można zacząć tak: 15 sek maksa potem 45 sek średniej wydolności i powtórzyc to min 5 razy (5 interwałów). Czyli 5 min . Potem stopniowo zwiększać czas maksa a zmniejszać średnich "obrotów" czyli np 20 sek /40 sek i tak dalej w miarę polepszania kondycji. Potem możecie zwiększyć ilość interwałów ale trening nie powinien trwać dłużej niż 20 min maksymalnie (ale to już wyższa szkoła jazdy). I koniecznie jakaś rozgrzewka przed. Ogólnie ćwiczenie bardzo podkręca metabolizm przez kolejne kilkanaście godzin i nie pali tak mięśni jak aeroby ale żeby chudnąć trzeba mieć jeszcze ujemny bilans energetyczny.
Ot cała tajemnica. Poświęcić min 5 min dziennie na HIIT i nie obżerać się! I efekt odchudzjący gwarantowany
trafna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:34   #73
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: 3 minutowe odchudznie

to jest w formacie pdf..nusisz miec program acrobat reader..

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

sorki ale nie bede ciagle siedziec i przesylac..czekam do jutra do godz 19 kto chce niech pisze do mnie prywatne wiadomosci w tresci podajcie meila...potem juz nie bede rozsylac
Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 20:49   #74
Anulec31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez lashqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie dajcie sie naciagac! Nowe nicki w tym watku - anulec31, anetadd to pewnie ta sama osoba, ktora ma cos wspolnego zapewne ze strona, na ktorej probuja wcisnac kit diety onz i 3 minutowego odchudzania.
Nie ta sama, na pewno. Cóż za brak zaufania, czy nowa osoba musi zawsze być podejrzewana o jakiś spisek?? Mi też, kiedy czytałam różne fora, wydawało się, że osoby wyrażające się pozytywnie o tych dietach to od nich, więc cię rozumiem.

Cytat:
Napisane przez trafna Pokaż wiadomość
lashqueen ma racje nie ma sensu płacić za coś co jest za darmo tylko inaczej się nazywa! Poczytajcie sobie o HIIT! ZA DARMO! I Lepiej nie zaczynajcie od 30 sek maksa (chyba że ktos ma super kondyche). Można zacząć tak: 15 sek maksa potem 45 sek średniej wydolności i powtórzyc to min 5 razy (5 interwałów). Czyli 5 min . Potem stopniowo zwiększać czas maksa a zmniejszać średnich "obrotów" czyli np 20 sek /40 sek i tak dalej w miarę polepszania kondycji. Potem możecie zwiększyć ilość interwałów ale trening nie powinien trwać dłużej niż 20 min maksymalnie (ale to już wyższa szkoła jazdy). I koniecznie jakaś rozgrzewka przed. Ogólnie ćwiczenie bardzo podkręca metabolizm przez kolejne kilkanaście godzin i nie pali tak mięśni jak aeroby ale żeby chudnąć trzeba mieć jeszcze ujemny bilans energetyczny.
Ot cała tajemnica. Poświęcić min 5 min dziennie na HIIT i nie obżerać się! I efekt odchudzjący gwarantowany
Można znaleźć za darmo, to prawda. 3-MO kupiłam z rozpędu i szczerze powiedziawszy deczko się wkurzyłam, bo dopiero później znalazłam fora, gdzie były linki do ściągnięcia za darmo, ale to nic, było minęło.
Nie zaczyna się os 30sec. max., to byłoby bez sensu, tylko można byłoby się kontuzji nabawić (no mała rozgrzewka tak czy siak musi być). No i w ogóle to wg 3-MO trzeba 30sec. wolno i 30 max.- dajesz z siebie wszystko, a nie średnie obroty. I osoba z przeciętną kondycją powinna być baaardzo zmęczona po takim cyklu 3-minutowym, a jak nie, to albo się za słabo dawało ma max, albo trzeba sobie dołożyć minutę.

Pozdrawiam

Edytowane przez Anulec31
Czas edycji: 2009-09-07 o 21:13
Anulec31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:14   #75
trafna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: 3 minutowe odchudznie

źle mnie zrozumiałaś Jeśli już chcesz robić 30/30 to ma to wyglądać tak:
30 sek maksa (czyli jakieś 90% wydolnośći organizmu a następnie 30 sekund tempa o średniej wydolności organiznu (ale nie wolne tempo tylko średnie!). Ale zanim zanim dojdziecie do 30sek maksa to trochę czasu minie. Ja mam dobrą kondycje (tak myślę), ćwicze od dawna a zaczynałam od 20 sek maksa / na 40 średnich i po 5 powtórzeniach (interwałach) byłam martwa i bliska puszczenia pawia. Po ok tygodniu - 10 dniach możecie zwiększyć o kolejne 5 sek maksa jeśli czujecie się na siłach. NO i tak jak wczesniej pisałam 5 min (5 interwałów to jest minimum)! Dodając rozgrzewkę przed i rozciąganie po. I nigdy przenigdy na czczo!!! szkoda mięśni!
trafna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:25   #76
Anulec31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: 3 minutowe odchudznie

ale nie zaczyna się od tempa max, tylko od wolnego lub średniego (jak się upierasz na średnie).
Anulec31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:36   #77
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Mozesz jeszcze mnie wyslac,prosze!! oliwia29@o2.pl
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:56   #78
Anulec31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: 3 minutowe odchudznie

O RANY!!!!! nie zaśmiecajcie wątku prośbami o przesłanie diety!!!! są od tego WIADOMOŚCI PRYWATNE!!!!!
pozdrawiam
Anulec31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 11:39   #79
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: 3 minutowe odchudznie

ja juz nie bede wysylac bo przestalam cwiczyc te 3 min...wzielam sie za normalne cwiczenia...pozdrawiam wszystkich
__________________
Weronisia20.05.2009






Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 14:35   #80
fruwam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez Ewelain1987 Pokaż wiadomość
ja juz nie bede wysylac bo przestalam cwiczyc te 3 min...wzielam sie za normalne cwiczenia...pozdrawiam wszystkich
O a za jakie ćwiczonka się wziełaś?
fruwam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 10:07   #81
inusia88
Raczkowanie
 
Avatar inusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Bajkowy ogród
Wiadomości: 234
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cześć dziewczyny Wczoraj zaczęłam, to całe "cudo" z 3 minutowym odchudzaniem, szczerze nie wierzę w to, nie wydałabym na to ani grosza, ale nic więcej nie powiem, dopóki nie spróbuje, a znając siebie spróbuję, i będę wiedziała czy to działa. Co prawda po wczorajszym "treningu" myślałam, że umieram, serducho to mi prawie wyskoczyło i chyba z 10 minut dochodziłam do siebie, a dzisiaj mam niewyobrażalne zakwasy Chyba jednak dałam z siebie wszystko Będę Wam pisać na bieżąco, czy są jakieś efekty, nie stosuję żadnych diet, kiedyś próbowałam ONZ, ale nie wyszło Męczę się okropnie przy tych ćwiczeniach, jestem osobą nie wysportowaną i oprócz biegania po mieście i czasami jeżdżenia na rowerze, nie uprawiam żadnych sportów.

Czytałam na jakimś forum skopiowany przez kogoś regulamin 3MO i tam było napisane, żeby nie traktować tego jak porady specjalistycznej, tylko jak rozrywkę i, że nie dają gwarancji, że schudniesz.

Mam skróconą wersję 3 minutowego odchudzania, zapewne wszędzie można ją już dostać Życzę powodzenia i 3 mam kciuki za Was!
inusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:08   #82
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: 3 minutowe odchudznie

jezdze na rowerku stacjonarnym, robie brzuszki no i zajmuje sie moja corcia a to weymaga duzo sily...
__________________
Weronisia20.05.2009






Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:09   #83
trafna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez Anulec31 Pokaż wiadomość
ale nie zaczyna się od tempa max, tylko od wolnego lub średniego (jak się upierasz na średnie).
Zaczyna to się od rozgrzewki jak już dwa razy napisałam. Podczas klkuminutowej rozgrzewki możesz mieć tempo wolne dopiero potem zaczynasz HIITa więc siłą rzeczy nie zaczynasz od maksa
trafna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:47   #84
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Ja ćwiczyłam 3mo przez 3 dni, miałam zamiar więcej ale po prostu nie dałam rady. Doszłam do wniosku, iż moja kondycja nie jest jeszcze na tyle dobra, dlatego zrezygnowałam. A poza tym za szybko się do tego zniechęciłam, bo po tych 3 minutach w głowie mi się kręciło niemiłosiernie a o moim tętnie już nie wspomne, musiałam się położyć na jakieś 10 minut aż wszystko wróci do normy, czułam się po prostu źle, to nie na moją kondycję dlatego zacznę ćwiczyć HIIT, gdyż mogę sama sobie ustalić jak długo mam pedałować i w jakim tempie, itp...

Aczkolwiek po 3 dniach schudłam 0,5kg jedząc praktycznie wszystko, tyle że 5x dziennie i w małych ilościach, ale głodna nie chodziłam

Pozdrawiam
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:24   #85
Anulec31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam 3mo przez 3 dni, miałam zamiar więcej ale po prostu nie dałam rady. Doszłam do wniosku, iż moja kondycja nie jest jeszcze na tyle dobra, dlatego zrezygnowałam. A poza tym za szybko się do tego zniechęciłam, bo po tych 3 minutach w głowie mi się kręciło niemiłosiernie a o moim tętnie już nie wspomne, musiałam się położyć na jakieś 10 minut aż wszystko wróci do normy, czułam się po prostu źle, to nie na moją kondycję dlatego zacznę ćwiczyć HIIT, gdyż mogę sama sobie ustalić jak długo mam pedałować i w jakim tempie, itp...

Aczkolwiek po 3 dniach schudłam 0,5kg jedząc praktycznie wszystko, tyle że 5x dziennie i w małych ilościach, ale głodna nie chodziłam

Pozdrawiam
no bo moim zdaniem dawałaś za dużo w tempie max. Tu nie chodzi o zmęczenie się aż się będziesz źle czuła!!wypróbuj sobie swoje max tempo, żeby się nie zajechać. Ja też mam kondycję do d... ale stopniowo się wyrabia.
powodzenia!!

Cytat:
Napisane przez trafna Pokaż wiadomość
Zaczyna to się od rozgrzewki jak już dwa razy napisałam. Podczas klkuminutowej rozgrzewki możesz mieć tempo wolne dopiero potem zaczynasz HIITa więc siłą rzeczy nie zaczynasz od maksa
Mimo oczywistej i bezdyskusyjnej konieczności zrobienia rozgrzewki nie zaczyna się od max tempa!! też już 2 x pisałam
Anulec31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:47   #86
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez Anulec31 Pokaż wiadomość
no bo moim zdaniem dawałaś za dużo w tempie max. Tu nie chodzi o zmęczenie się aż się będziesz źle czuła!!wypróbuj sobie swoje max tempo, żeby się nie zajechać. Ja też mam kondycję do d... ale stopniowo się wyrabia.
powodzenia!!
po przeczytaniu tego, co było napisane o 3mo, robiłam to tak, jak zrozumiałam, a opisane to było mniej więcej tak: "podczas ćwiczeń w tempie maksymalnym przez 30s, np podczas biegania - dla porównania biegniemy tak, jakby za nami jechał rozpędzony pociąg a my przed nim uciekamy albo jakby nas ktoś gonił z maksymalną prędkością a my biegniemy tak szybko jak się da, aby ten ktoś nas nie złapał"- coś w tym stylu. Więc zrozumiałam, że trzeba dać z siebie wszystko podczas tych 30s, i tak też robiłam. A po drugie - jest to niejako trening HIIT, tylko że w krótszym czasie, więc tutaj wiele osób wypowiadało się, iż ma wrażenie, jakby miało się po nim zwymiotować... Czyli wywnioskowałam, że robię wszystko prawidłowo nie mniej jednak nie dałam rady, gdyż ten trening nie jest <jeszcze?> na moją kondycję, niestety...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:29   #87
trafna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: 3 minutowe odchudznie

bardzo dobrze zrozumiałaś- podczas maksa masz dawać z siebie maksa! Tyle że przy słabej kondycji nie rób po 30 sek tego maksa tylko zacznij od 15 sek. Jeśli jako ćwiczenie do HIIT wybrałaś np bieganie zrób tak:
5 min rozgrzewki (wolne lub średnie tempo jak wolisz)
15 sek maksa (czyli sprint)
45 sek średnie tempo
15 sek maks
45 średnie tempo
15 sek maks
45 średnie tempo
15 sek maks
45 średnie tempo
15 sek maks
45 średnie tempo
i koniec
te 5 interwałów to jest minimum przy HIIT, Powinnaś dać radę. A to, że czujesz się fatalnie po zakończeniu HIITa to prawidłowy objaw, tak ma być. Jeśli po kilku dniach przestaniesz się czuć fatalnie to znaczy, że Twój organizm się przystosował i musisz zwiększyć maksa o kolejne 5 sek czyli 20 sek maksa na 40 średnich obrotów. I nie zapomnij o rozciąganiu na zakończenie.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Anulec31 Pokaż wiadomość
Mimo oczywistej i bezdyskusyjnej konieczności zrobienia rozgrzewki nie zaczyna się od max tempa!! też już 2 x pisałam
jeśli robiąc rozgrzewkę np biegniesz przez 5 min wolnym lub średnim tempem a następnie od razu zaczynasz HIITa (nawet od maksa) to w praktyce na logikę nawet nie zaczęłaś od maksa bo dawałaś średim przez 5 min tak? Przecież to oczywiste.

Edytowane przez trafna
Czas edycji: 2009-09-09 o 20:22
trafna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:47   #88
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez trafna Pokaż wiadomość
bardzo dobrze zrozumiałaś- podczas maksa masz dawać z siebie maksa! Tyle że przy słabej kondycji nie rób po 30 sek tego maksa tylko zacznij od 15 sek. Jeśli jako ćwiczenie do HIIT wybrałaś np bieganie zrób tak:
5 min rozgrzewki (wolne lub średnie tempo jak wolisz)
15 sek maksa (czyli sprint)
45 sek średnie tempo
15 sek maks
45 średnie tempo
15 sek maks
45 średnie tempo
15 sek maks
45 średnie tempo
15 sek maks
45 średnie tempo
i koniec
te 5 interwałów to jest minimum przy HIIT, Powinnaś dać radę. A to, że czujesz się fatalnie po zakończeniu HIITa to prawidłowy objaw, tak ma być. Jeśli po kilku dniach przestaniesz się czuć fatalnie to znaczy, że Twój organizm się przystosował i musisz zwiększyć maksa o kolejne 5 sek czyli 20 sek maksa na 40 średnich obrotów. I nie zapomnij o rozciąganiu na zakończenie.
nie wybrałam biegania, lecz rowerek stacjonarny czyli moge do niego zastosować tak samo - 15s max i 45s średnie tempo na początek? Czy są jakieś inne kryteria co do tego?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 09:41   #89
trafna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
nie wybrałam biegania, lecz rowerek stacjonarny czyli moge do niego zastosować tak samo - 15s max i 45s średnie tempo na początek? Czy są jakieś inne kryteria co do tego?
Kryteria są takie same Tylko zastanawiam się czy na rowerku stacjonarnym można uzyskać maksymalną wydolność organizmu w czasie tych 15 sek ... hmm , nie próbowałam. W każdym razie pamiętaj aby obciążenie było minimalne (abyś mogła podczas maksa osiągnąć jak największą prędkość). Wszystko inne jak wyżej. Dobrze byłoby gdybyś ćwiczyła przy otwartym oknie aby było jak najwięcej tlenu. Jeśli wolisz ćwiczyć w domu to polecam jeszcze HIITa na dobrym orbitreku (oczywiście też bez obciążenia). A jak nabierzesz kondycji to spróbuj HIITa z bieganiem na powietrzu to dopiero trauma ;-) Ale jakie dotlenienie (no chyba że mieszkasz w centrum miasta to kiepsko). Po kilku lub kilkunastu dniach jeśli poczujesz się na siłach dodaj kolejne 5 sek do maksa (20sek/40sek).
A teraz coś na zachętę Jak zaczynałam przygodę z HIITem to (wynik sceptycyzmu) odstawiłam wszystkie inne ćwiczenia żeby poobserwować wyniki i reakcje organizmu. Wiele spostrzeżeń ale z tych które pewnie Ciebie interesują: ubytek na wadze nie był spektakularny ale był, natomiast wizualnie BOMBA! Jak włożyłam spodnie byłam w szoku że zrobiły się dużo luźniejsze pomimo że ćwiczyłam tylko HIITa. Fajna sprawa
trafna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 14:50   #90
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: 3 minutowe odchudznie

Cytat:
Napisane przez trafna Pokaż wiadomość
Kryteria są takie same Tylko zastanawiam się czy na rowerku stacjonarnym można uzyskać maksymalną wydolność organizmu w czasie tych 15 sek ... hmm , nie próbowałam. W każdym razie pamiętaj aby obciążenie było minimalne (abyś mogła podczas maksa osiągnąć jak największą prędkość). Wszystko inne jak wyżej. Dobrze byłoby gdybyś ćwiczyła przy otwartym oknie aby było jak najwięcej tlenu. Jeśli wolisz ćwiczyć w domu to polecam jeszcze HIITa na dobrym orbitreku (oczywiście też bez obciążenia). A jak nabierzesz kondycji to spróbuj HIITa z bieganiem na powietrzu to dopiero trauma ;-) Ale jakie dotlenienie (no chyba że mieszkasz w centrum miasta to kiepsko). Po kilku lub kilkunastu dniach jeśli poczujesz się na siłach dodaj kolejne 5 sek do maksa (20sek/40sek).
A teraz coś na zachętę Jak zaczynałam przygodę z HIITem to (wynik sceptycyzmu) odstawiłam wszystkie inne ćwiczenia żeby poobserwować wyniki i reakcje organizmu. Wiele spostrzeżeń ale z tych które pewnie Ciebie interesują: ubytek na wadze nie był spektakularny ale był, natomiast wizualnie BOMBA! Jak włożyłam spodnie byłam w szoku że zrobiły się dużo luźniejsze pomimo że ćwiczyłam tylko HIITa. Fajna sprawa
Na szczęście mieszkam na wsi, więc mam troche większe możliwości jeśli chodzi np o bieganie
Na orbitreku się nie męczę tak bardzo jak na rowerku stacjonarnym, więc obawiam się, że HIIT nie będzie możliwy w tym wypadku.
A jak długo ćwiczyłaś HIIT, wykonywałaś go codziennie czy parę razy w tygodniu? Bo z tego co wiem nie powinno się codziennie ćwiczyć HIIT. No i oczywiście ile Ci spadło, po jakim czasie?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-14 19:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.