Korekta Męskiego Noska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 15:23   #1
Mikelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Red face

Korekta Męskiego Noska


Witam Panie oraz Panów!
Mam na imię Marcin, lat 23 i od zawsze miałem takie jakieś ukryte kompleksy na temat mojego nosa, od dawna także myślałem nad operacją, ale jakoś nigdy nie miałem zapasów w portfelu. Teraz troszkę podrosłem, zarobiłem trochę grosza, oraz chciałbym wreszcie coś z tym zrobić.

Mój nos jest przede wszystkim krzywy (od urazu dawno, dawno, bardzo dawno temu, krzywo się zrósł, ale nikt się tym nie przejmował), no i trochę za duży ( w dołączonych zdjęciach jest na prawdę ogromny, ale może to przez to, że tak wyciąłem, w rzeczywistości nie jest, aż taki straszny jeśli chodzi o rozmiar, no, ale za duży jest

Szukam dobrej sprawdzonej kliniki, jestem z Poznania, ale mogę dojechać gdziekolwiek, cenowo to myślę mogę zainwestować maksymalnie 4-7 tys. zł.

Wiem, że jest masa takich tematów, bo od kilku tygodni tylko siedzę je je czytam, ale większość jednak dotyczy kobiet (bądź co bądź to Wasze forum) I boję się, że chirurdzy na co dzień robią kobiece noski, a męskie to wyjątki, i przez to może coś się nie udać, zły kształt czy coś, bo jednak męski nos jest trochę inny od kobiecego.

Jest tu jakiś Pan, który przeszedł taki zabieg, albo Panie które rozwikłają moje wątpliwości?


Jaką klinikę polecacie na męski nos?
Po analizach tego co tutaj przeczytałem, wybrałem na przykład:
Klinikę w Polanicy:
http://www.chp.pl/index2.php?status=3&podst=1&jezyk=1
Zdjęcia metamorfoz niby ładne, ale kto wie jak to jest na prawdę ;/


Piotra Skupina:
http://www.skupin.pl/pl/doswiadczenie.html
Niby dobry, a z kolei dużo osób pisze, że robi "zadarte" noski, boże jakbym się obudził z jakimś zadartym nosem po operacji i po zdjęciu gipsu to bym chyba nigdy sobie tego nie wybaczył


Ktoś korzystał z którejś z tych opcji, albo ma coś innego ciekawego do zaproponowania? (może za granicą?)



Załączam zdjęcia, chcę przede wszystkim mieć prosty nos, a dodatkowo przy okazji trochę go zmniejszyć. No i jeszcze takie pytanko do tych co przeszli zabieg. Dawaliście lekarzowi jakieś dokładne wskazówki jak ma wyglądać nos? ze tu zmniejszyć tu zwężyć? Czy polegaliście na ich wiedzy i doświadczeniu?


Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam,
Marcin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lewy profil.jpg (4,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Prawy profil.jpg (4,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przód.jpg (4,8 KB, 35 załadowań)
Mikelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 18:47   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Korekta Męskiego Noska

skupin lub wojcicki to moj wybor, wiec popieram
bede robic bardzo ryzykowna wtorna (trzecia) operacje i na bank u jednego z nich

nos po plastyce zawsze jest bardziej zadarty niz przed, po prostu idzie do gory, nie ma mocnych
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:48   #3
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Korekta Męskiego Noska

Nie martw się tylko wybierz dobrego fachowca. Takiego, co to zrobi nos prawdziwie męski Jak zdecydował byś się na Warszawę to mistrza a dokładniej mistrzynię od nosów mogę Ci polecić

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Znalazłam dla Ciebie link do strony kliniki z Warszawy - w galerii masz całą masę męskich nosów przed i po operacji - jak dla mnie te po raczej nie są zadarte i iście męskie wydają się być więc naprawdę nie ma się co martwić - zerknij sam xxx Wkleiłam Ci ten, który mi się najbardziej podoba

dodam, że moja kumpela robiła tam nosek i wyszedł super, tylko on damski jak nic akurat

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-24 o 12:42 Powód: Link.
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.