Kosmetyki z błotem z Morza Martwego i inne tego typu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 14:47   #1
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240

Kosmetyki z błotem z Morza Martwego i inne tego typu


Post usunięty na prośbę autora
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:38   #2
kosmetykoholiczka9
kosmetykoholiczka
 
Avatar kosmetykoholiczka9
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki z błotem z Morza Martwego i inne tego typu

Na YouTube widziałam kiedyś pozytywne opinie na temat Błota z Morza Martwego z Siarką z jakiegoś sklepu internetowego. Miało cudownie wpływać na cerę tłustą i problemy z trądzikiem. Bardzo mnie to zachęciło do wypróbowania, jednak nie był chwilowo dostępny. Tak czekałam na dostawę do sklepu, aż w końcu zobaczyłam przez przypadek że w Rossmannie można dostać coś tego rodzaju. W dodatku był na promocji to postanowiłam zaryzykować. Okazało się jednak, że jakoś tak cudów ono nie robi na mojej twarzy, a szkoda bo pokładałam w nim olbrzymie nadzieje :/ I tak teraz się zastanawiam, czy ten produkt z Rossmanna był trochę bublowaty czy po prostu na mnie te niesamowite właściwości nie działają. Ale regularnie, raz w tygodniu nakładam je na twarz, bo krzywdy mi nie robi, a jakoś zużyć trzeba
__________________
Zapraszam również na mój blog, gdzie staram się umieszczać recenzje interesujących produktów, najnowsze odkrycia kosmetyczne i wiele innych urodowych tematów
Mój Blog
Kosmetyczni ulubieńcy stycznia 2016 TUTAJ
Niekosmetyczni ulubieńcy stycznia 2016 TUTAJ
kosmetykoholiczka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 21:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.