Mały brzuch w 5 miesiącu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 11:03   #1
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598

Mały brzuch w 5 miesiącu


jestem w 5 miesiacu ciay a brzuszek jest maciupenki ..nie wiem czy to cos zlego??? po drugie nosze wkladki bo mam duzo wydzieliny prroczystej boje sie ze to moze byc plyn owodniowy?-lekarz przy badaniu nic nie stwierdzil ale czy to mozna stwierdzic tak na oko?,no i od ostatniego czasu jest to moja pierwsza ciaza tydzien 20 czuje takie delikatne bulgotania bardzo nisko w podbrzuszu to moze byc dzidzius?
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 11:26   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: do doktora Kazimierka

przeciez chodzic do lekarza wiec w czym problem ?

kazda ciaza i kazdy brzuch jest inny.

ja poczulam ruchy w 14 tygodniu ,brzuch wyskoczyl w 7 miesiacu,dopiero w 9 kupilam spodnie typowo ciazowe ,cala ciaze chodzilam z normalnych ciuchach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 14:23   #3
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: do doktora Kazimierka

moja kuzynka zaszła w ciąże w wieku 20 lat, niedawno urodziła..miała bardzo mały brzuch, w 8 m-cu wyglądała jak w ok 5 m-cu! była bardzo szczupła i aż przezroczysta, ale ona miała zagrożoną ciążę, ciąge brała leki..urodziła przed 9 miesiącem ale dzidziuś był zdrowy, ważył ok 1600, przytył w inkubatorze i wyszedł jak ważył 2 kilo..moja ciocia też miała z pierwszym dzieckiem malutki brzuch, a z drugim duży!..wiadomo że skóra się rozciąga, macica i z drugą ciążą możesz mieć duży brzuszek! a to chlupotanie to może i dzidzia daje znaki mamusi żeby o nim nie zapominała
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 22:28   #4
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: Mały brzuch w 5 miesiącu

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
jestem w 5 miesiacu ciay a brzuszek jest maciupenki ..nie wiem czy to cos zlego??? po drugie nosze wkladki bo mam duzo wydzieliny prroczystej boje sie ze to moze byc plyn owodniowy?-lekarz przy badaniu nic nie stwierdzil ale czy to mozna stwierdzic tak na oko?,no i od ostatniego czasu jest to moja pierwsza ciaza tydzien 20 czuje takie delikatne bulgotania bardzo nisko w podbrzuszu to moze byc dzidzius?
Hej
nie przejmuj sie malym brzuchem mam kolezanke ktora miala bardzo maly brzuszek w ciazy a urodzila dzidzie ponad 3 kg wszyscy sie dziwili gdzie ona ja schowala
Juz niedlugo mozesz poczuc ruchy i stad te bulgotania bylas juz na usg???jezeli lekarz mierzyl dzidzie i bylo ok to nie musisz sie przejmowac wielkoscia brzuszka i ilosc plynu owodniowego tez powinien sprawdzic no i oczywiscie reszte jezeli sie przejmujesz to idz na wizyte jeszcze raz lub do innego lekarza na usg -bedziesz spokjniejsza BUZKA i napisz co i jak
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 11:54   #5
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Mały brzuch w 5 miesiącu

To może ja coś Ci powiem, żeby Cię już całkowicie uspokoić. Pierwsza ciąża przeważnie długo nie jest widoczna Ja będąc własnie w piątym miesiącu, nosiłam spodnie, w które niestety teraz nie wchodzę. Kompletnie nie było nic widzać. W szóstym lekko się zaokrągliłam i stopniowo brzuszek się już powiększał. Dzidzia po urodzeniu miała 52 cm i ważyła 3.250 kg. Dlatego nie martw się tym, a raczej ciesz, bo brzuszek to jednak obciążenie dla kręgosłupa, więc im póxniej urośnie tym lepiej

Inna sprawa jeżeli chodzi o wydzielinę. Powinnaś koniecznie zapytać się lekarza. Może to być również jakiś stan zapalny. Koniecznie powiedz o wszelkich swoich wątpliwościach lekarzowi.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:26   #6
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mały brzuch w 5 miesiącu

Kazda kobieta ma inny brzuszek ja np wolałabym miec mały bo idzie mi 15 tydzien a wygladam jak bym była w 20 conajmniej Generalnie to zwarca sie uwage na wielkośc i stan maluszka a nie brzuszek Chociaz pewnie chciałabys sie brzuszkiem chwalic
Natomiast jesli chodzi o "wydzielinę" to powiem Ci, ze ja mam normalnie potop to podobno normalne ale zapytaj lekarza
a bulgotania to jak najbardziej maluszek
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 16:29   #7
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Mały brzuch w 5 miesiącu

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
jestem w 5 miesiacu ciay a brzuszek jest maciupenki ..nie wiem czy to cos zlego??? po drugie nosze wkladki bo mam duzo wydzieliny prroczystej boje sie ze to moze byc plyn owodniowy?-lekarz przy badaniu nic nie stwierdzil ale czy to mozna stwierdzic tak na oko?,no i od ostatniego czasu jest to moja pierwsza ciaza tydzien 20 czuje takie delikatne bulgotania bardzo nisko w podbrzuszu to moze byc dzidzius?
moja kolerzanka miała w 7 miesiacu brzuch taki jak ja miałam juz w trzecim miesiącu skoro lekarz mówi ze wszystko wporzadku to to jest najważniejsze.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.