Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-11, 10:56   #4711
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Siedzę pod słońce i ciężko mi ocenić swatche ale chyba właśnie się napalam na miedziany(?) liner w żelu z Natventuristy. Początkowo chciałam tylko zielony (jak ktoś znajdzie swatche, proszę o linka ) ale teraz zagiął mnie też ten drugi.
Jakiś czas temu odkryłam dla siebie brązy, których wcześniej unikałam jak ognia, a teraz widzę, że fantastycznie podbijają niebieską tęczówkę. Blondynkom z niebieskimi oczami często polecane są właśnie brązy, to tylko kwestia doboru odcienia, by nie wyglądać na umarlaka z "brudnymi" oczami - wreszcie mogę to potwierdzić (i po co się było tak długo upierać na nie ). Wizaż rulez
Ja też potwierdzam, że brązy naprawdę ślicznie wyglądają przy niebieskiej tęczówce Teraz bardzo dobrze się w nich czuję, a jeszcze ponad rok temu nie zaciągnął by mnie do brązów wołami bo właśnie wydawało mi się, że mam brudne oczy

Ostatnio właśnie do takich brązów moim ulubionym zestawem stał się jasny cień z balleriny, na to jakiś cielak np. inglot czy sleek, a w załamanie złoto z brązikiem albo śliwka z brązikiem albo lekka zieleń z... brązikiem of course
No i nadal kocham miłością odwieczną i nieustanną mój smokey pomarańczowy, co on robi z moimi rzęsami to normalnie cuda na patyku. Jak mi zaczął lekko podsychać po tak intensywnym użytkowaniu to potraktowałam go tajemnym sposobem, który o dziwo zadziałał i nadal cieszę się swoim tuszem
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 11:03   #4712
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Słuchajcie dziewczyny, pod koniec listopada lecę z koleżanką do Bolonii na kilka dni i chciałabym Was zapytać w jakim sklepie znajdę tam Essence? W jakiej drogerii?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 11:29   #4713
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

http://wilmamakeupreview.blogspot.co...e-quattro.html
Swatche wycofywanych czwórek cieni.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 11:42   #4714
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny, pod koniec listopada lecę z koleżanką do Bolonii na kilka dni i chciałabym Was zapytać w jakim sklepie znajdę tam Essence? W jakiej drogerii?
http://www.cosnova.com/de/distribution-essence.html


Napisałam też pw żeby wkleić to do 1. postu

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2011-09-11 o 11:45
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 11:49   #4715
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
ja straszę?! We Wrocławiu w Magnolii żadnych nowości, w dominikańskiej też. W pasażu są mascary, linery i kredka z I Llove, dwa nowe linery i chyba jakieś lakiery. I nic więcej - Ani pędzli ani pudru nigdzie nie widziałam
dzieki kochananie ma sprawiedliwosci na tym swiecie!!! a kiedy bedzie??? nie masz moze krysztalowej kuli?
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 12:19   #4716
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Aaa Dziewczyny w Olsztynie są w Alfie nowości! Tzn, były już wczoraj (ok. 20:30) Niestety nie mogłam zabawić tam zbyt długo więc wzięłam pędzelek do różu i kredkę khaki, ale chyba wrócę po pędzel do pudru, chociaż to takie maleństwo Szafa była nieogołocona, dużo wszystkiego, po prostu cudo
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 13:16   #4717
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
O! Dziękuję Ci dobra kobieto!
Wrzucam porównanie - jaśniejszy to Blossoms (palec środkowy i mały), ciemniejszy to No More Drama (serdeczny i wskazujący). Mam nadzieję, że Ci pomogłam

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
swatche natventuristy http://tatjanag.blogspot.com/2011/09...ssence-le.html

zastanawiam sie nad eyelinerem Wyglada troche jak zloty cien z balleriny. Ciekawa jestem czy probowal ktos juz zrobic nim kreske Jesli nie, to moze bede pierwsza
Ja robiłam kreskę tym złoto miedzianym z Balleriny:
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...ge-eye_28.html

Natventurista nie wpadła jeszcze w moje łapy

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
dzieki kochananie ma sprawiedliwosci na tym swiecie!!! a kiedy bedzie??? nie masz moze krysztalowej kuli?
Ja bym chciała jak najszybciej, ale mam złe przeczucia znając wrocławskie Douglasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dramavsblossoms.jpg (38,0 KB, 80 załadowań)
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 13:36   #4718
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

KATALOG produktów essence wraz z nowościami.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...esienzima.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 14:05   #4719
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Prawda, że jest piękny?
W buteleczce tak, a na paznokciach jeszcze nie testowałam, bo wczoraj byłam na weselu i mi do kiecki nie pasował. Ale dzisiaj, jak będę miała siłę na manicure, na pewno go wypróbuję.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 14:08   #4720
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
KATALOG produktów essence wraz z nowościami.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...esienzima.html
dzieki, boski hej a ciasteczkowe kremy do rak skad moge wytrzasnac (biorac pod uwage fakt, ze urlop mi sie juz skonczyl)
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 14:22   #4721
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Aaa Dziewczyny w Olsztynie są w Alfie nowości! Tzn, były już wczoraj (ok. 20:30) Niestety nie mogłam zabawić tam zbyt długo więc wzięłam pędzelek do różu i kredkę khaki, ale chyba wrócę po pędzel do pudru, chociaż to takie maleństwo Szafa była nieogołocona, dużo wszystkiego, po prostu cudo
Kurczę byłam wczoraj w Alfie,ale w dzień i jakoś zupełnie zapomniałam,żeby zajrzeć do Douglasa
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 14:45   #4722
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
KATALOG produktów essence wraz z nowościami.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...esienzima.html
MASAKRA, w tym momencie chce chyba wszystko nowe, czy nie nowe... Może mi się gdzieś trafi katalog.

Jakie macie doświadczenia z zestawem do smokey?
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 14:58   #4723
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Częstochowo szykuj się Byłam w Doug'u w GJ w piątek i Pan właśnie wypakowywał nowości i ogólnie porządkował obydwie szafy. Obkupiłam się w nowe C&G (Nude It!, Time for Romance, Blue Addicted i Midnight Charm) a także upolowałam kilka starych (Can't Cheat on Me (jest ich cały rządek, także i innych wycofywanych kolorów), Choose Me! i Hypnotic Poison). Były pędzelki do smokey już w pierwszej szafie i miejsce na linię 'I heart', ale nie wiem czy jest cały nowy asortyment, mimo wszystko polecam zajrzeć
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 15:07   #4724
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
KATALOG produktów essence wraz z nowościami.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...esienzima.html
Katalog essence + katalog catrice = płótno w portfelu
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 15:18   #4725
ANNA DELLO RUSSO
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 17
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

u mnie na blogu (link w stopce) zakupy essence zapraszam
ANNA DELLO RUSSO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 16:03   #4726
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Byłam dziś na zakupach w Naturze! Kupiłam błyszczyk Ballerina, Szminkę, eyeliner w żelu fioletowy i cień taki szarofioletowy i jestem mega zadowolona
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:10   #4727
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dziewczyny, a ile kosztuje ten top coat co matuje lakier?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:14   #4728
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia z zestawem do smokey?
Ja mam brązowy zestaw i cień jest absolutnie fantastyczny, z kolei eyeliner nadaje się tylko do kosza.

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile kosztuje ten top coat co matuje lakier?
7,99 zł, chyba że dorwiesz go już gdzieś na wyprzedaży.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:46   #4729
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Przez was poleciała dzisiaj do Douglasa po hard to resist a teraz to juz sama nie wiem czy on mi sie chociaz podoba musze chyba pomalowac nim paznokcie to sie przekonam W ciągu paru dni moje lakiery z C&G z 2 rozmnożyły się do 7 to chyba jakaś magia

Do tego upolowałam pędzelek Kabuki z letniej kolekcji Douglas - tylko 9.90 a miękki jak te z Essence
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 18:49   #4730
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Przez was poleciała dzisiaj do Douglasa po hard to resist a teraz to juz sama nie wiem czy on mi sie chociaz podoba musze chyba pomalowac nim paznokcie to sie przekonam W ciągu paru dni moje lakiery z C&G z 2 rozmnożyły się do 7 to chyba jakaś magia

Do tego upolowałam pędzelek Kabuki z letniej kolekcji Douglas - tylko 9.90 a miękki jak te z Essence
Coo ? : OOO
pokaż go!
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:04   #4731
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dziewczyny katalog świetny! Aż ciężko uwierzyć, że Essence w ogóle ma niektóre z tych produktów bo na własne oczy nigdy ich nie widziałam. Moja lista życzeń mimo codziennych zakupów zamiast się zmniejszać wciąż się rozrasta

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Coo ? : OOO
pokaż go!
Próbowałam zróbić zdjęcie ale jest już ciemno a mój aparat to nie lustrzanka i w sumie to nic nie widać. Jak już byłam przy kasie to stał taki niby stand z pudrami brązującymi Douglas za 39.90 i pędzelkami za 9.90! Szukałam go jakieś 2 miesiące temu, ale wszędzie były wykupione. 2 uchowały się w mniej popularnym Douglasie. Dlatego dziewczyny polecam rozejrzeć się u siebie, bo może go gdzieś znajdziecie jeszcze. A za takie pieniążki naprawdę warto. Bo jest bardzo gęsty, a włosie choć syntetyczne to super jakości i mięciutkie. Już go uprałam z zdezynfekowałam ponieważ sypał się z niego ów puder brązujący Ale nic się z nim nie stało Zalazłam go na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ki.html&next=1
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:19   #4732
szureek
Raczkowanie
 
Avatar szureek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 91
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Witam, jestem essencoholiczką.. hehehe. ale serio, wczoraj stalo się coś STRASZNEGO.
Nie chciałam, na prawdę nie chciałam pomarańczowej long lasting! Ale gdy zobaczyłam, że z nowości są tylko te kredki i parę nieinteresujących mnie lakierów.. a pomarańczowa ll jest OSTATNIA.. capnęłam ją i poleciałam do kasy!
Byłam później tak zdesperowana, że chciałam iść oddać.
Powiedzcie, proszę, że NA PEWNO SIĘ DO CZEGOŚ PRZYDA! Bo ja jeszcze w to nie wierzę. :/
__________________
WYMIENIĘ PAT&RUB, KRYOLAN, BIOVAX, HEIDI KLUM...

KONKURS NA BLOGU!
WYGRAJ PĘDZLE ECOTOOLS

i na facebooku.

szureek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:20   #4733
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez szureek Pokaż wiadomość
Witam, jestem essencoholiczką.. hehehe. ale serio, wczoraj stalo się coś STRASZNEGO.
Nie chciałam, na prawdę nie chciałam pomarańczowej long lasting! Ale gdy zobaczyłam, że z nowości są tylko te kredki i parę nieinteresujących mnie lakierów.. a pomarańczowa ll jest OSTATNIA.. capnęłam ją i poleciałam do kasy!
Byłam później tak zdesperowana, że chciałam iść oddać.
Powiedzcie, proszę, że NA PEWNO SIĘ DO CZEGOŚ PRZYDA! Bo ja jeszcze w to nie wierzę. :/
Wszystko się przyda
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:37   #4734
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Kuuurczę znów muszę do rybnika jechać?:?

ale pędzel cudny
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:12   #4735
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dziewczyny! Pomalowałam właśnie paznokcie Hard to resist i już wiem o co to całe halo! Ten kolorek to niezła podróbka jednego z najbardziej znanych odcieni O.P.I. (nie znam nazwy bo nie wydaje na lakier więcej niż 10 zł - dla mnie wszystkie to to samo tylko w innej buteleczce z innym napisem. Będąc dzisiaj w Douglasie podsłuchałam jak ekspedientka zachwalała babeczce że lakiery Essie to taka znana marka na całym świecie, że takie dobre i trwałe!!! Sory ale miałam ochote do niej podejść i powiedzieć żeby przestała takie kity ludziom wciskać. Miałam robiony jakiś czas temu Manicure w salonie lakierami Essie (tzn. baza, kolor i top) po trzech dniach wyglądało to masakrycznie... jak ta sama babeczka robiła mi Inglotowymi to 5 dni dawały radę. No sory jakbym kupiła lakier za 50 zł i po 2 dniach zaczął mi odpryskiwać to wylałabym go na włosy babie która mi go wcisnęła, że niby jest taki super trwały ).

Znalazłam o ten lakier O.P.I. mi chodziło http://www.playingwithpolish.com/201...we-meet-again/ Hard to resist naprawdę daję taki sam efekt!
Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Kuuurczę znów muszę do rybnika jechać?:?

ale pędzel cudny
Hehe;p Tylko mówię najlepiej to ich szukać w takich mniej obleganych Douglasach.

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2011-09-11 o 20:28
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:18   #4736
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Pomalowałam właśnie paznokcie Hard to resist i już wiem o co to całe halo! Ten kolorek to niezła podróbka jednego z najbardziej znanych odcieni O.P.I. (nie znam nazwy bo nie wydaje na lakier więcej niż 10 zł - dla mnie wszystkie to to samo tylko w innej buteleczce z innym napisem. Będąc dzisiaj w Douglasie podsłuchałam jak ekspedientka zachwalała babeczce że lakiery Essie to taka znana marka na całym świecie, że takie dobre i trwałe!!! Sory ale miałam ochote do niej podejść i powiedzieć żeby przestała takie kity ludziom wciskać. Miałam robiony jakiś czas temu Manicure w salonie lakierami Essie (tzn. baza, kolor i top) po trzech dniach wyglądało to masakrycznie... jak ta sama babeczka robiła mi Inglotowymi to 5 dni dawały radę. No sory jakbym kupiła lakier za 50 zł i po 2 dniach zaczął mi odpryskiwać to wylałabym go na włosy babie która mi go wcisnęła, że niby jest taki super trwały ).

Znalazłam o ten lakier O.P.I. mi chodziło http://www.playingwithpolish.com/201...we-meet-again/ Hard to resist naprawdę daję taki sam efekt!


Hehe;p Tylko mówię najlepiej to ich szukać w takich mniej obleganych Douglasach.
O, u mnie Ingloty nie trzymają nawet dwóch dni, za to Essie do pięciu-sześciu bez problemu dociągną
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:20   #4737
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu odkryłam dla siebie brązy, których wcześniej unikałam jak ognia, a teraz widzę, że fantastycznie podbijają niebieską tęczówkę. Blondynkom z niebieskimi oczami często polecane są właśnie brązy, to tylko kwestia doboru odcienia, by nie wyglądać na umarlaka z "brudnymi" oczami - wreszcie mogę to potwierdzić (i po co się było tak długo upierać na nie ). Wizaż rulez [...]
O lakierach lepiej się nie będę wypowiadać, bo wciąż jestem w żałobie po decyzji o wycofaniu MD No, co za głupek to wymyślił, ani chybi jakiś facet
Pod wpływem informacji o wycofaniu lakierów MD, oczywiście kupiłam jeden, bo nie miałam dotąd żadnego, a nie mogłam być obojętna wobec faktu, że wycofują coś, czego jeszcze nie zdążyłam wypróbować...
I tak stałam się posiadaczką odcienia 69 Movin'On. Od razu po powrocie zrobiłam test i pomalowałam nim paznokcie u rąk i potwierdzam wszystkie zachwyty nad tymi lakierami:
- świetnie się rozprowadza
- dobra konsystencja - nie jest zbyt gęsta, ani za rzadka
- nie smuży
- bardzo dobrze kryje - mi wystarczyły 2 warstwy do pełnego krycia
- szybko schnie
- całkiem nieźle się trzyma - mam go juz 2-gi dzień i wygląda jak nowonałożony Nic nie odprysnęło, ani się nie starło.

Dlatego muszę zaopatrzyć się jeszcze w kilka zanim zupełnie znikną (albo kiedy będą dostępne już tylko i wyłącznie w koszykach "wyprzedażowych" Natur jako smętne resztki, zamcane, testowane, brudne, wymazane zawartością, jednym słowem w stanie agonalnym )

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja też potwierdzam, że brązy naprawdę ślicznie wyglądają przy niebieskiej tęczówce Teraz bardzo dobrze się w nich czuję, a jeszcze ponad rok temu nie zaciągnął by mnie do brązów wołami bo właśnie wydawało mi się, że mam brudne oczy
Tak, tak Ja również to potwierdzam Co prawda jako posiadaczka szarych tęczówek, ale brązy świetnie się sprawdzają przy szarych oczach Wydobywają ich szarość i sprawiają, że oko nabiera wilczego
charakteru. Także szarookim blondynkom również z czystym sumieniem polecam brązy. Więc mogę powtórzyć za Vril, podpisując się rękami i nogami, że to tylko kwestia dobrania odpowiedniego odcienia. I oswojenia się z tym. Do brązów po prostu trzeba dojrzeć

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Wrzucam porównanie - jaśniejszy to Blossoms (palec środkowy i mały), ciemniejszy to No More Drama (serdeczny i wskazujący). Mam nadzieję, że Ci pomogłam
Dziękuję Ci ślicznie! Bardzo mi pomogłaś Zdjęcie jest bardzo wyraźne i dokładne, pięknie pokazuję różnicę między tymi odcieniami. Bo choć Bloom-a-loom na paznokciu w świetle dziennym wygląda na matowy (w sensie bezdrobinkowy) to w rzeczywistości zawiera delikatny, liliowy shimmer. No i daje takie inne wykończenie... Nie jest do końca matowe, ale błyszczące też nie... Satyna? No i jest ciut jaśniejszy, taki właśnie liliowy, jak kolor kwiatów bzu Jednak ten blossomowy jest niepowtarzalny, wyraźnie widać różnicę. Zainwestuję w rozcieńczalnik

A i przy okazji rozcieńczalnika... Zrobiłam zwiad w inglocie - teraz kosztuje 12 zł, pojemność to 9 ml i jest dostępny bez zakraplacza (może akurat w tym sklepie mieli tylko bez )
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-09-11 o 21:39
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:37   #4738
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Jeszcze raz swatche NATventURista:

http://www.fragdiegurus.de/essence-n...mited-edition/

Naklejki na paznokcie nie wyglądają zbyt atrakcyjnie...
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:45   #4739
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz swatche NATventURista:

http://www.fragdiegurus.de/essence-n...mited-edition/

Naklejki na paznokcie nie wyglądają zbyt atrakcyjnie...
O matko!
To na końcu jest odrażające...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:54   #4740
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Inkarnatka, a może zaopatrz się w Found my love nr 72 z wycofywanych MD? Dostrzegam jakieś tam podobieństwo do tego z Blossoms, a na pewno jest lepszy niż ten z Colour &go, które są dla mnie pomyłką, najgorzej trzymające się lakiery na moich paznokciach, za to MD są cudowne

Przepraszam za nieogarnięte pazury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4082544.jpg (29,6 KB, 84 załadowań)
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.