ekobieca.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 09:00   #1
waniliowy_ludek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5

ekobieca.pl


Drogie Wizażanki, mam pytanie odnośnie sklepu ekobieca.pl
Czy robiłyście już w tym sklepie zakupy? Ceny wydają się być podejrzanie kuszące...


ps. Szukałam podobnego wątku, ale niestety nie znalazłam.
waniliowy_ludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:25   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: ekobieca.pl

Mam nadzieję, że to nie reklam
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:26   #3
waniliowy_ludek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: ekobieca.pl

Nie, nie reklama

Pytałam, ponieważ patrząc na niektóre ceny mam wątpliwości co do oryginalności kosmetyków.

Właśnie zamówiłam u nich kilka rzeczy i pewnie za kilka dni wszystko będzie jasne...
waniliowy_ludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 15:24   #4
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: ekobieca.pl

kupiłam u nich revlon colorstay - wydaje się być oryginalny, ale 100% pewności nie mam niestety.
też właśnie jestem ciekawa skąd się biorą tak niskie ceny u nich O.0
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:57   #5
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: ekobieca.pl

To zobaczcie na date produkcji
Ja kupiłam ostatnio krem loreala za 17 zł 50 ml, gdzie na alle najtańszy był za ok 30.
Data produkcji - marzec 2008....
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:02   #6
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: ekobieca.pl

Z tego, co widzę, ceny są niskie, ale nie za niskie. Sądzę, że ktoś tu po prostu kupuje resztki magazynowe od producenta czy coś. Na pewno nie mogą sprzedawać przeterminowanych i starych kosmetyków.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 08:38   #7
Katyjka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: ekobieca.pl

ja znam ten sklep i jestem zawsze zadowolona z zakupów. Ostatnio kupiłam tam tusz do rzęs za 38zł, gdzie Rossman jak zrobi promocję to dopiero ten tusz w takiej cenie można dostać. Zakładam więc, że po prostu sklepy internetowe nie mają tak dużych marż.
Katyjka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 09:19   #8
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: ekobieca.pl

kupowałam u nich kiedyś puder Cornsilk - to było jedyne miejsce w necie, gdzie można go było dostać, cena była dwa razy wyższa od tej na allegro, ale wzięłam. Z pudrem wszystko w porządku, przesyłka szybka, dobrze zapakowana, nie ma się czym martwić

Denerwuje mnie tylko jedno - rejestrując się u nich na stronie musiałam podać swój mail, a oni zaczęli mi przysyłać na niego swój newsletter, o który wcale nie prosiłam. Teraz nie mogę tego wyłączyć, bo postępując według instrukcji usuwania swojego maila z ich bazy danych otrzymuję jedynie komentarz, że "taki adres nie istnieje w bazie danych" czy coś takiego. A upierdliwy newsletter przychodzi nadal...
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 10:00   #9
Katyjka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: ekobieca.pl

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
kupowałam u nich kiedyś puder Cornsilk - to było jedyne miejsce w necie, gdzie można go było dostać, cena była dwa razy wyższa od tej na allegro, ale wzięłam. Z pudrem wszystko w porządku, przesyłka szybka, dobrze zapakowana, nie ma się czym martwić

Denerwuje mnie tylko jedno - rejestrując się u nich na stronie musiałam podać swój mail, a oni zaczęli mi przysyłać na niego swój newsletter, o który wcale nie prosiłam. Teraz nie mogę tego wyłączyć, bo postępując według instrukcji usuwania swojego maila z ich bazy danych otrzymuję jedynie komentarz, że "taki adres nie istnieje w bazie danych" czy coś takiego. A upierdliwy newsletter przychodzi nadal...
to może po prostu do nich napisz...
Ja w moim koncie, po zalogowaniu do sklepu mam opcję odkliknięcia newslettera, ty pewnie też masz więc zaloguj się na swoje konto i w danych kontaktowych odznacz tą opcję
Mam nadzieję, że pomogłam
Katyjka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 23:08   #10
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: ekobieca.pl

Cytat:
Napisane przez Katyjka1 Pokaż wiadomość
to może po prostu do nich napisz...
Ja w moim koncie, po zalogowaniu do sklepu mam opcję odkliknięcia newslettera, ty pewnie też masz więc zaloguj się na swoje konto i w danych kontaktowych odznacz tą opcję
Mam nadzieję, że pomogłam
Kochana, właśnie tak robiłam - wiele razy Ale wtedy właśnie wyskakuje ten komunikat, że niby mój mail był już usunięty wcześniej z ich bazy danych, a kolejny newsletter i tak bezbłędnie trafia do mojej skrzynki mailowej Napiszę do nich zaraz, w sumie mogłam to zrobić wcześniej
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:52   #11
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: ekobieca.pl

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
Kochana, właśnie tak robiłam - wiele razy Ale wtedy właśnie wyskakuje ten komunikat, że niby mój mail był już usunięty wcześniej z ich bazy danych, a kolejny newsletter i tak bezbłędnie trafia do mojej skrzynki mailowej Napiszę do nich zaraz, w sumie mogłam to zrobić wcześniej
Możesz go wrzucić do spamu i wtedy tam będzie trafiał bez Twojej wiedzy...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 06:56   #12
monia2290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Lightbulb kosmetyki ekobieca.pl

witam serdecznie,
chciałabym zapytać czy któraś z was zamawiała kosmetyki ze stron ekobieca.pl lub kosmetykizameryki.pl? kuszą niskimi cenami lecz nie zawsze podana jest pojemność i zatsanawia mnie czy warto zamówić coś z tych sklepów.
monia2290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:08   #13
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

Ja kupuję często w ich sklepie stacjonarnym, np. ostatnio kupiłam Revlon Colorstay za 40 zł (w Rossmannie cena wynosi ok 70 zł), pojemność standardowa, kosmetyki nie różnią się niczym oprócz ceny
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...
Monique DeVine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 16:22   #14
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

podbijam watek, wlasnie jestem chetna by cos zamowic z tej drugiej przez Ciebie podanej strony.. ale w internecie nie moge znalezc opinii .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 07:29   #15
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

Ekobieca.pl na allegro działają jako pclobo lub quantapc zamawiałam kilka razy, jednak produkty inne niż w drogeriach. W sklepie mówiono mi, że kosmetyki z USA są w innych opakowaniach, jednak nie jestem przekonana co do tych sklepów.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:12   #16
Achajka1982
Raczkowanie
 
Avatar Achajka1982
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 55
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

Nie zajmuję się makijażem profesjonalnie, ale uwielbiam makijaż i to moje hobby. Czasem maluję moje znajome i kosmetyki to moja pasja. Chyba jestem uzależniona od ich kupowania

Kupowałam w sklepie http://www.kosmetykizameryki.pl/
i to nawet kilka razy. Potrafię ocenić, czy są dobre, bo miałam do czynienia z mnóstwem marek i tych popularnych i mniej znanych, i tych kupowanych w Rossmannie czy Naturze, i tych z allegro czy sklepów internetowych. Ten sklep znalazłam całkowicie przypadkowo i postanowiłam spróbować - skusiły mnie ceny. Byłam zaskoczona ich jakością. Z ciekawości kupiłam jedną wersję podkładu astor w tym sklepie i jedną w drogerii i nie było ŻADNEJ różnicy. Nawet jeśli to nie są markowe produkty to warto w nie zainwestować.

Ostatni mój zakup, z którego jestem BARDZO zadowolona to cienie maybeline. Mają fajną konsystencje i nie pruszą się po całej twarzy. Nakładam je mokrym pędzelkiem, żeby uzyskać lepszy efekt- wychodzi naprawdę świetne smoky eye
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102.jpg (148,8 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Achajka1982
Czas edycji: 2012-11-06 o 10:14
Achajka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:18   #17
78moni78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

Cytat:
Napisane przez Achajka1982 Pokaż wiadomość
Nie zajmuję się makijażem profesjonalnie, ale uwielbiam makijaż i to moje hobby. Czasem maluję moje znajome i kosmetyki to moja pasja. Chyba jestem uzależniona od ich kupowania

Kupowałam w sklepie http://www.kosmetykizameryki.pl/
i to nawet kilka razy. Potrafię ocenić, czy są dobre, bo miałam do czynienia z mnóstwem marek i tych popularnych i mniej znanych, i tych kupowanych w Rossmannie czy Naturze, i tych z allegro czy sklepów internetowych. Ten sklep znalazłam całkowicie przypadkowo i postanowiłam spróbować - skusiły mnie ceny. Byłam zaskoczona ich jakością. Z ciekawości kupiłam jedną wersję podkładu astor w tym sklepie i jedną w drogerii i nie było ŻADNEJ różnicy. Nawet jeśli to nie są markowe produkty to warto w nie zainwestować.

Ostatni mój zakup, z którego jestem BARDZO zadowolona to cienie maybeline. Mają fajną konsystencje i nie pruszą się po całej twarzy. Nakładam je mokrym pędzelkiem, żeby uzyskać lepszy efekt- wychodzi naprawdę świetne smoky eye

Odwiedziłam właśnie stronę,którą polecasz i.....jestem bardzo mile zaskoczona.Cenami oczywiście To jak promocja na wszystko,nawet wody toaletowe są w bardzo przystępnych cenach
__________________
<ciach_reklama>
78moni78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 09:19   #18
Siwaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

Ciekawe, może też się skuszę
Siwaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 10:50   #19
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

ekobiecą mam po drodze do domu. Czasami wpadam na zakupy. Działają już dobrych kilka lat. Nigdy nie miałam problemu z żadnym produktem czy zamówieniem. Panie są bardzo miłe. Jest jeszcze ezebra też fajne ceny!
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 10:12   #20
Edwina1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

Cytat:
Napisane przez 78moni78 Pokaż wiadomość
Odwiedziłam właśnie stronę,którą polecasz i.....jestem bardzo mile zaskoczona.Cenami oczywiście To jak promocja na wszystko,nawet wody toaletowe są w bardzo przystępnych cenach
Ja własnie odebrałam większą przesyłkę, bo od lat uwielbiam się malować .Dlatego, że zamówienie było powyżej 200 zŁ dodany został gratis Loreal Skin Genesis Serun,fajnie .Przyda się mi też
Edwina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 14:54   #21
Olga_Olga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: ekobieca.pl

UWAGA SPRZEDAJĄ PODRÓBKI!!
W sklepie ekobieca.pl kupiłam fluid True Match. Wcześniej kupowałam go w drogeriach. Nie jest to prawdziwy True Match tylko jakaś podróbka. Zapach, konsystencja fluidu kolosalnie się różnią. Nie działał też dozownik. Co dziwne bardzo łatwo dało się go zdjąć z buteleczki, gdzie w przypadku prawdziwego True Match jest to bardzo trudne.
Cena faktycznie niska, ale sama przekonałam się dlaczego.
Olga_Olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 19:23   #22
meddy
Rozeznanie
 
Avatar meddy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 691
Dot.: ekobieca.pl

Cytat:
Napisane przez Olga_Olga Pokaż wiadomość
UWAGA SPRZEDAJĄ PODRÓBKI!!
W sklepie ekobieca.pl kupiłam fluid True Match. Wcześniej kupowałam go w drogeriach. Nie jest to prawdziwy True Match tylko jakaś podróbka. Zapach, konsystencja fluidu kolosalnie się różnią. Nie działał też dozownik. Co dziwne bardzo łatwo dało się go zdjąć z buteleczki, gdzie w przypadku prawdziwego True Match jest to bardzo trudne.
Cena faktycznie niska, ale sama przekonałam się dlaczego.
hmm... wydaje mi się, że jakoś nieszczęśliwie trafiłaś, bo ja robię tam zakupy już od kilku lat (jeszcze gdy działali tylko na allegro), bo mam możliwość odbioru osobistego i nigdy nic podobnego mi się nie przytrafiło... Nie sądzę, żeby świadomie sprzedawali podróbki, mają zbyt dużo do stracenia, ale oczywiście mogę się mylić.
meddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 13:05   #23
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: ekobieca.pl

Ja też u nich kupuję i nigdy nie trafiłam na podrókę. Podkład może się różnic zależnie od kraju pochodzenia. Na rynek USA wychodzą inne kosmetyki.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:24   #24
Olga_Olga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: ekobieca.pl

Podkład nie może różnić się w zależności od kraju pochodzenia, to byłoby bardzo nieprofesjonalne ze strony L'oreal, nie uważasz? Receptura jest wszędzie taka sama.
Olga_Olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:48   #25
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: ekobieca.pl

Cytat:
Napisane przez Olga_Olga Pokaż wiadomość
Podkład nie może różnić się w zależności od kraju pochodzenia, to byłoby bardzo nieprofesjonalne ze strony L'oreal, nie uważasz? Receptura jest wszędzie taka sama.
Proszę Cię. True Matche na rynek amerykański mają inne kolory przy tych samych nazwach [pomijam juz fakt ze dostepnym jest duzo wiecej odcieni ]. Ma inne opakowanie. Róźnice pewnie by się inne też znalazły.

W zależności od kraju receptura produktów może ulec zmianie [ np. gdy jest ban na jakies składniki ], produkty nawet marketingowo dostosowane są do miejsca sprzedaży [ dlatego np. w Polsce nie było białych meteorytów Guerlaina ]
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 21:46   #26
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: ekobieca.pl

ja tam robiłam zakupy, ale kupowałam rzeczy sprzedawane tylko w internecie (paletę w7) więc cena była jak wszędzie i wrażenie mam raczej pozytywne
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 22:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.