Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 15:10   #301
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to znaczy, że dobre ciasta robisz





tzn. przez poprzednie dwa lata było lepiej. dzisiaj wyczułam jakąś dziwną atmosferę między mną, a dwiema osobami, poczułam się dziwnie, stojąc, składając im życzenia i od jednej widząc taki zmieszany wzrok, a od drugiej takie dziwne spojrzenie, które nie wiem co miało oznaczać albo od tej drugiej osoby sobie to uroiłam


obfociłam paznokcie, niestety ze wzorkami pościeli i muszę je bardziej zaostrzyć, bo straciłam trochę kształt
Oooo super
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38238243]Helloł !
Więc zaczynamy:
Golaski-bobaski

1.Golasy
2.I'm bluetiful [/QUOTE]
Ładne golaski
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Właśnie wróciłam z wigilii klasowej, ostatniej z moją klasą - na szczęście. Jedna z dziewczyn skomentowała obecność moją i innych koleżanek słowami: "Koniec świata dzisiaj, a ja muszę patrzeć na te cztery brzydkie ryje" i to głośno, patrząc Nam w oczy... Mam nadzieję, że w liceum będzie wyższy poziom intelektualny i kultura Cieszę się, że wychodzę z tego gimnazjum.

Zaraz wrzucę pazurki.
Toż to ścier*o któremu brak kultury.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość


1 zdjęcie - łapka lewa (wskazujący mi się złamał, pisałam już)
2 zdjęcie - łapka prawa

Wiem, widać prześwity Dopiero na zdjęciach wychodzą takie rzeczy. Malowane na wigilię klasową. Chyba już odrosły!
Gdybyś nie wspomniała o prześwitach to bym nie zauważyła
Bardzo ładne

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez śniegowa Pokaż wiadomość
na moich to nie widać na szczęście. Choć już znalazłam jeden.
jeden!

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
http://longhairart.com/forum.php?mod...extra=pag e%3D1

TO już chyba przesada... Nie dość, że grube = ciężkie i ta długość. Niefajne.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

http://longhairart.com/forum.php?mod...&extra=&p age=1

Spójrzcie na te

http://longhairart.com/forum.php?mod...age%3D1&p age=1

Albo te. Najdłuższe, jakie mogłabym mieć.
Eeee.... nie podobają mi się takie długie. Ciekawe co by zrobiła jakby jej ktoś we śnie ściął jeden bok
Aaa, babeczka już je sprzedała...

Edytowane przez ameljja
Czas edycji: 2012-12-21 o 15:13
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 15:31   #302
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mówisz? Ja tam dalej widzę HD Zobaczę jeszcze raz za parę dni.
No taki Qrek w jakości HD tez by był spoko
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 15:40   #303
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
No taki Qrek w jakości HD tez by był spoko
Nie wątpię
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 16:31   #304
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
U mnie też jest spokojnie, szkoła jest uważana za jedną z lepszych w mieście ale po prostu jak czasami przejde się i posłucham niektórych wypowiedzi to aż żałuję, że mam tyle lat a nie więcej. Głupie docinki typu 'aaaale ' czy inne wulgarne odzywki przyprawiają mnie o mdłości. Wiem, że nie zmienię rówieśników ale czasami to mam aż ochotę im przywalić. W szkole w innym mieście jak byłam odebrać nagrodę to słyszałam rozmowę dziewczyny i dwóch chłopaków. Jeden chwalił się, że 'zapylił' swoją dziewczynę a ona przytakiwała, że teraz będą wychowywać razem dziecko. [COLOR="Silver"]
ja bym chyba na głos skomentowała: no nie masz się czym chwalić

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
1- mój wieczorny nastrój w pokoju Kooocham świeczki
2- Pierniczki. Dekorowane ekspresowo, bo musiałam jeszcze ubrać choinkę i jechać do znajomych
3- Okno w kuchni
4,5- stroik w salone
fajny klimat a ta świeczka to świadectwo oświetla?

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam jeszcze raz.

Karola - pierniczki cudo, ale nie otwierałam, bo znów jakiś jadłowstręt mam. Widzę, że masz też nowy avatar - lepszy, niż poprzedni, tylko nie wiem czemu pisze na nim HD, HD, HD


Byłam dwa dni na morfinie - byłam zdziwiona, że jeszcze się jej używa. CUDO! Już dawno nie było momwntu, kiedy nic mnie nie bolało. Po prostu latam, biegam i skaczę gdybym była w stanie.
tylko się nie uzależnij..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 16:35   #305
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Madame L'ambre numerek 11 + top GR Quick Dry

na fakerku bąbel mały i zabrudził mi zmywacz w pisaku palucha muszę koncówke zmienić
piękna czerwień
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 16:54   #306
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Uwielbiam przesiadywać w kuchni. Gotować, piec, smażyć...
Pod warunkiem, że nikt mi na ręce nie patrzy

dokładnie, jak patrzą mi się na ręce, to mi nic nie idzie


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chyba ostatni raz w podstawówce mi się elektryzowały włosy

a mi all the time.. to jest masakra


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
U mnie też jest spokojnie, szkoła jest uważana za jedną z lepszych w mieście ale po prostu jak czasami przejde się i posłucham niektórych wypowiedzi to aż żałuję, że mam tyle lat a nie więcej. Głupie docinki typu 'aaaale ' czy inne wulgarne odzywki przyprawiają mnie o mdłości. Wiem, że nie zmienię rówieśników ale czasami to mam aż ochotę im przywalić. W szkole w innym mieście jak byłam odebrać nagrodę to słyszałam rozmowę dziewczyny i dwóch chłopaków. Jeden chwalił się, że 'zapylił' swoją dziewczynę a ona przytakiwała, że teraz będą wychowywać razem dziecko.

odzywki typu 'ale ' to słyszę bardzo często, czy to od rówieśników, czy od młodszych, a nawet starszych..
u mnie w szkole jest dziewczyna, która urodziła niedawno, a słyszałam, że bardzo często zmieniała partnerów, parę razy zdarzył jej się szybki numerek na ckp w naszej szkole ale teraz nikt w sumie o tym nie mówi.
swoją drogą.. przed ciążą była taka chudziutka, po ciąży tak samo, jak ją zobaczyłam to normalnie nogi takie jak miała, tyłek, brzuch to samo.



Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
1- mój wieczorny nastrój w pokoju Kooocham świeczki
2- Pierniczki. Dekorowane ekspresowo, bo musiałam jeszcze ubrać choinkę i jechać do znajomych
3- Okno w kuchni
4,5- stroik w salone

super i te pierniczki jakie fajne


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
HO HO HO, nie HD HD HD
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mówisz? Ja tam dalej widzę HD Zobaczę jeszcze raz za parę dni.
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
No taki Qrek w jakości HD tez by był spoko

padłam przez Was teraz


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oooo super

dziękuję




ale się zaje.. zagubiłam w czasie zjadłam obiad, przygotowałam warzywa do ryby po grecku, zrobiłam śledzie, powiesiłam pranie, zmieniłam pościel..
a jutro.. ciasta, sałatki..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 16:58   #307
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Wróciłam z łyżew właśnie. Fajnie było, tylko trochę za zimno.

Cytat:
Napisane przez smoothly
najchętniej pomalowałabym każdego paznokcia innym kolorem
Też tak czasem mam A jeszcze częściej otwieram kosmetyczkę, grzebię w moich 40 lakierach i stwierdzam: "Nie mam czym pomalować paznokci"

Cytat:
Napisane przez Trelle
Ja na Twoim miejscu wszystkie skróciłabym do tego ułamanego bo mnie by coś zaraz trafiło, że jest tyle krótszy ale to już Twoja decyzja.

Oby, życzę Ci tego.
Ale z chłopakami w liceum to uważaj.. Widzę co się u mnie w szkole dzieje.
Myślałam nad skróceniem, ale tak długo je zapuszczałam, że nie mam serca znów ich skracać. Zresztą, moja przyjaciółka stwierdziła, że gdybym jej nie powiedziała, że złamałam wskazującego to nawet by nie zauważyła Sądzę, że szybko odrośnie.

Dzięki.
Masz rację - już nieraz nasłuchałam się, że w głowie takim tylko jedno, a ja to kochliwa dosyć jestem... Teraz to się muszę skupić porządnie na nauce, bo żadne dobre liceum mnie nie przyjmie i tyle będzie z marzeń o licealnym świecie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Musisz się uzbroić przeci niej. Olewać.

Ale to na sprzedaż jest
Tak właśnie robię. Chociaż czasem wydaje mi się, że lepiej odpyskować, niż udawać, że nie istnieje.

Jak to, włosy na sprzedaż? Nie rozumiem. Specjalnie zapuszczała?

Cytat:
Napisane przez smoothly
Madame L'ambre numerek 11 + top GR Quick Dry

na fakerku bąbel mały i zabrudził mi zmywacz w pisaku palucha muszę koncówke zmienić
Nie wierzę, zmieniłaś kształt Nawet nie zauważyłam na poprzednim zdjęciu z próbkami lakierów! Wygodniej Ci w takim? Śliczne są, wskazujący taki długaśny Lakier fajny, chociaż odważny kolor. Co to za firma w ogóle?

Cytat:
Napisane przez Karola20
Szarlotka
Kocham I jeszcze sernik, i kremówkę. Mniam.

Cytat:
Super! I nie zapuszczaj juz bardziej. To Twoja długośc
Dziękuję.

Mam jakąś manię zapuszczania i nawet gdy doszłam do takiej długości chcę dłuższe, i dłuższe... To zaczyna być dziwne.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa
Przez 2 lata zdążyłam zapomnieć, jakie chamstwo jest w gimnazjum. Współczuję.
Na szczęście już wychodzę z tego gimnazjum. W Zespole Szkół siedzę dziewiąty rok... Mam dość

Cytat:
Ja mam do pasa, ale ścięte w łagodny trójkąt, wiec wyglądają lżej niż takie na prosto, bardzo dobrze się w nich czuję. W dzieciństwie miałam do kolan - nigdy więcej! Swojemu dziecku też tego nie zrobię.
Ojacię Pokazałabyś zdjęcie? Błagam!

Chciałabym do pasa, ba, marzę o tym, też mam ścięte w trójkąt. Moja przyjaciółka ma do tyłka, ale ma ścięte na prosto i to wygląda trochę jak welon... Do kolan?! WOW! Jestem ciekawa, jak wyglądałaś. Długie włosy są naprawdę cudowne, jeśli są zadbane. Ale dłuższe niż do pupy nie wchodzą w grę.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 17:09   #308
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Musicie tyle pisać?!
nie mam czasu Was nadrabiać

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
coś fajnego, smacznego, ale też nie wiadomo jakiego cuda robić nie będę wiesz jak to jest... napracujesz się, ludzie pijani i nawet nie zwrócą uwagi
no w sumie tak

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Niech się już te święta skończą...
marzy mi się to samo.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

obfociłam paznokcie, niestety ze wzorkami pościeli i muszę je bardziej zaostrzyć, bo straciłam trochę kształt
ślicznie ile warstw? na 1 zdjęciu uchwyciłaś fajnie drobinki, ja z tym miałam problem. Ale malowałam na złocie i może to kwestia warstw itp

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38238243]Helloł !
Więc zaczynamy:
Golaski-bobaski
1.Golasy
2.I'm bluetiful [/QUOTE]

śliczne i jak szybko urosły nie?

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Właśnie wróciłam z wigilii klasowej, ostatniej z moją klasą - na szczęście. Jedna z dziewczyn skomentowała obecność moją i innych koleżanek słowami: "Koniec świata dzisiaj, a ja muszę patrzeć na te cztery brzydkie ryje" i to głośno, patrząc Nam w oczy... Mam nadzieję, że w liceum będzie wyższy poziom intelektualny i kultura Cieszę się, że wychodzę z tego gimnazjum.

Zaraz wrzucę pazurki.
o masakra ;/

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

1 zdjęcie - łapka lewa (wskazujący mi się złamał, pisałam już)
2 zdjęcie - łapka prawa

Wiem, widać prześwity Dopiero na zdjęciach wychodzą takie rzeczy. Malowane na wigilię klasową. Chyba już odrosły!
wow, jakie długie już! szkoda złamanego, bo niestety ale różnica rzuca się w oczy. Ja bym je choć trochę zrównała... żeby zmniejszyć stopniowo różnicę.
Kształ całkiem fajny, może kwestia zdjęcia, na prawej dłoni się wydają równiejsze kształtem niż na lewej (pomijając złamaska oczywiście)

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Właśnie, dziewczyny, ciekawi mnie to bardzo. Jakiej długości macie włosy? Jakie chciałybyście mieć?
Mi się marzą do łokcia a brakuje mi jeszcze z 10 cm pewnie, a jeszcze więcej jakbym chciała zrównać z moją odrastającą grzywką ( ma już prawie 50 cm ale nadal jest krótsza sporo od reszty). Jak wezmę włosy do przodu to są dokładnie po biust

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
D

Wiesz co akurat w liceum może być na prawdę fajnie. Ja w gimnazjum byłam kompletnym samotnikiem, ponieważ osoby z mojej klasy okazały się kompletnymi bezmózgami. Teraz w technikum za to mam taką wspaniałą klasę, że wynagradza mi te wszystkie pozostałe lata gdy musiałam sę męczyć i znosić to wszystko.
ja to miałam szczęście chyba... I w gim i w LO i na studiach miałam za☠☠☠istych ludzi tak ogólnie w większości (idioci pojedynczy to wiadome zawsze gdzieś są), ale zawsze miałam jakąś "ściślejszą" paczkę. Super było...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Madame L'ambre numerek 11 + top GR Quick Dry

na fakerku bąbel mały i zabrudził mi zmywacz w pisaku palucha muszę koncówke zmienić
super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:16   #309
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ślicznie ile warstw? na 1 zdjęciu uchwyciłaś fajnie drobinki, ja z tym miałam problem. Ale malowałam na złocie i może to kwestia warstw itp

dziękuję
nałożyłam dwie warstwy, bo jedna prześwitywała i uznałam, że lepsze będą dwie cieńsze niż jedna gruba
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:17   #310
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja
Toż to ścier*o któremu brak kultury.
Popieram Gdzie się rodzą takie dzieci...

Cytat:
Napisane przez ameljja
Gdybyś nie wspomniała o prześwitach to bym nie zauważyła
Bardzo ładne
Serio? Cieszę się Na zdjęciu z lampą, którego nie wstawiłam, było je o wiele bardziej widać... Nie lubię nakładać dwóch czy trzech warstw, bo nawet z topem schną ponad godzinę...

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
wow, jakie długie już! szkoda złamanego, bo niestety ale różnica rzuca się w oczy. Ja bym je choć trochę zrównała... żeby zmniejszyć stopniowo różnicę.
Kształ całkiem fajny, może kwestia zdjęcia, na prawej dłoni się wydają równiejsze kształtem niż na lewej (pomijając złamaska oczywiście)
No właśnie ciągle chcę je jeszcze zapuszczać Czemu mnie nie pasują takie pazurki jak Twoje czy Amelki? Bu. Spróbuję je dzisiaj podrównać, chociaż będzie ciężko, bo mam do nich dziwaczny sentyment. Faktycznie, u prawej dłoni kształt jest lepszy. Dziękuję Ci za rady, zawsze potrafisz pomóc Zastanawiam się, jak na nich zrobić migdałki lub taki kształt, jak ma Lolli. Dałoby się? Boję się, że to spapram.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
Mi się marzą do łokcia a brakuje mi jeszcze z 10 cm pewnie, a jeszcze więcej jakbym chciała zrównać z moją odrastającą grzywką ( ma już prawie 50 cm ale nadal jest krótsza sporo od reszty). Jak wezmę włosy do przodu to są dokładnie po biust
Też chcę takie długie do łokcia A ile bym dała za blond włosy! Niestety jeszcze trochę sobie pozapuszczam, bo są trochę za zapięcie stanika.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:20   #311
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Na razie trochę oprzytomniałam, cały czas od wczoraj wymiotuję, nie wiem kiedy pozbędę się tego całego "brudu" od faszerowania lekami
trzymaj się

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
1- mój wieczorny nastrój w pokoju Kooocham świeczki
2- Pierniczki. Dekorowane ekspresowo, bo musiałam jeszcze ubrać choinkę i jechać do znajomych
3- Okno w kuchni
4,5- stroik w salone
to na stole super reszta też

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
jakie są pyszne

Miałam robic te z torebki, ale jakoś nie mogłam no. na Święta muszą być swojskie
Robiłam te:

http://www.domowe-wypieki.pl/przepis...che-pierniczki
brawo! co swoje to swoje
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 17:20   #312
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Popieram Gdzie się rodzą takie dzieci...

W kapuście
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:22   #313
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja
W kapuście
Poprawiłaś mi humor, haha
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:27   #314
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Hello.
Jak dobrze że jutro jadę do domu. Babcia to chyba świąt nie obchodzi w tym roku. Choinki nie ma i nie będzie, nawet sztucznej mini(a jest w szafce, tylko ubrać ją). Zakupów świątecznych nikt nie robi, mandarynek i głupiego śledzia nie ma, żadnego jedzenia też nie szykuje. Nawet nie sprząta, a co roku tak dokładnie poprawiała jak jej kurze starłam(żeby nie było dokładnie jej starłam). Dobrze że ciotka co niedaleko mieszka pewnie zrobi całe jedzenie. Do nas na święta nie chcą jechać, bo im za daleko.

Jak sobie pomyślę ile mam nauki na te wolne to fuuu.
Upiekę babeczki jak będę w domu, kupiłam foremki. Jeszcze szukałam do wycinania pierniczków, ale nie znalazłam takich jak chciałam.


Karola, ja na Twoim avku przeczytałam: HO HO HOT(wykrzyknik mi się przekszatałcił ).
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:35   #315
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

No właśnie ciągle chcę je jeszcze zapuszczać Czemu mnie nie pasują takie pazurki jak Twoje czy Amelki? Bu. Spróbuję je dzisiaj podrównać, chociaż będzie ciężko, bo mam do nich dziwaczny sentyment. Faktycznie, u prawej dłoni kształt jest lepszy. Dziękuję Ci za rady, zawsze potrafisz pomóc Zastanawiam się, jak na nich zrobić migdałki lub taki kształt, jak ma Lolli. Dałoby się? Boję się, że to spapram.



Też chcę takie długie do łokcia A ile bym dała za blond włosy! Niestety jeszcze trochę sobie pozapuszczam, bo są trochę za zapięcie stanika.
Ja myślę że dluższe to nie bardzo, ale uważam że skoro chcesz to czemu nie? my Ci zawsze prawdę napiszemy, a sama zobaczysz jak będzie Ci się podobało jak nie spróbujesz to się nie przekonasz
Kształt masz ładny, delikatnie możesz próbować zmienić jak chcesz, ale nie drastycznie, bo szkoda popsuć, jak nie czujesz się na siłach.

Ja mam blond, ale taki naturalny. KLIK tylko takie mam sensowne z włosami w dziennym świetle, tak od tyłu zdjęcia to z lampą zawsze.
Zdjęcie z lipca, teraz są tylko ciut dłuższe, bo ja dużo podcinam.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:40   #316
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Swiąteczna choinka z informatyka

Powieszę sobie płytki cd na choince(chyba mamusia by padła).

Nie kupiłam sobie dzisiaj żadnego lakieru, może się już wyleczyłam
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:45   #317
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
. Ja myślę że dluższe to nie bardzo, ale uważam że skoro chcesz to czemu nie? my Ci zawsze prawdę napiszemy, a sama zobaczysz jak będzie Ci się podobało jak nie spróbujesz to się nie przekonasz
Kształt masz ładny, delikatnie możesz próbować zmienić jak chcesz, ale nie drastycznie, bo szkoda popsuć, jak nie czujesz się na siłach.

Ja mam blond, ale taki naturalny. KLIK tylko takie mam sensowne z włosami w dziennym świetle, tak od tyłu zdjęcia to z lampą zawsze.
Zdjęcie z lipca, teraz są tylko ciut dłuższe, bo ja dużo podcinam.
Jej, Ty to jesteś taką moją (w sumie to NASZĄ) Anulą-dobrą radą Rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości, dziękuję! Kształt chciałam zmienić, bo podobają mi się wszystkie, oprócz tego mojego. Bo to ani migdałki ani pipki, ani nawet jajeczka.

Skrócę tylko troszeńkę, żeby nie przesadzić, nie chcę znowu zapuszczać miesiąc albo dłużej.


To Twój naturalny blond?! Jest cudowny! I z tego kawałka co widzę to musisz mieć śliczną buźkę.

Długość - wow Naprawdę mnie zatkało, zazdraszczam włosisk i tego koloru, jest bajkowy, jak dla księżniczki
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:52   #318
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja bym chyba na głos skomentowała: no nie masz się czym chwalić
E tam, ważniejsza była dla mnie w tym momencie wygrana.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
odzywki typu 'ale ' to słyszę bardzo często, czy to od rówieśników, czy od młodszych, a nawet starszych..
u mnie w szkole jest dziewczyna, która urodziła niedawno, a słyszałam, że bardzo często zmieniała partnerów, parę razy zdarzył jej się szybki numerek na ckp w naszej szkole ale teraz nikt w sumie o tym nie mówi.
swoją drogą.. przed ciążą była taka chudziutka, po ciąży tak samo, jak ją zobaczyłam to normalnie nogi takie jak miała, tyłek, brzuch to samo.
U nas są chyba 3 które już urodziły z czego 1 bierze w przyszłym roku ślub, znam ją i na prawdę jest szczęśliwa.
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Dzięki.
Masz rację - już nieraz nasłuchałam się, że w głowie takim tylko jedno, a ja to kochliwa dosyć jestem... Teraz to się muszę skupić porządnie na nauce, bo żadne dobre liceum mnie nie przyjmie i tyle będzie z marzeń o licealnym świecie
Oczywiście nie każdy. Są wyjątki.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Musicie tyle pisać?!
nie mam czasu Was nadrabiać

ja to miałam szczęście chyba... I w gim i w LO i na studiach miałam za☠☠☠istych ludzi tak ogólnie w większości (idioci pojedynczy to wiadome zawsze gdzieś są), ale zawsze miałam jakąś "ściślejszą" paczkę. Super było...
Musimy bo mi się będzie nudzić inaczej!

U mnie w gimnazjum na początku paczka też była zgrana ale później niestety przez kilka sytuacji wszystko się rozpadło.



Cała się sypie ze zdrowiem, jutro muszę lecieć do lekarza i dentysty bo spuchłam jak świnka i nie wiem czy to od zęba czy zatoki szczękowe mam załatwione. Ja zwiaruję.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2012-12-21 o 17:53
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:57   #319
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Pilar - spokojnie, to moje drugie podejście do morfiny i dostawałam tylko dwa dni od onkologa. Teraz do domu dostałam Ketonal (który swoją drogą już na mnie nie działa tak jak dawniej

Anula - trzymam się już mi lepiej!

Souv - weszłam na W. i w pamięci utkwiły mi Twoje paznokcie z Alice (czy coś pomieszałam?) Są już bardzo ładne, ale ja także zrównałabym je ze wskazującym. Twoja dłoń o wiele lepiej wygląda w takiej długości, niżeli, króciaczkach, które miałaś.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 17:58   #320
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jej, Ty to jesteś taką moją (w sumie to NASZĄ) Anulą-dobrą radą Rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości, dziękuję! Kształt chciałam zmienić, bo podobają mi się wszystkie, oprócz tego mojego. Bo to ani migdałki ani pipki, ani nawet jajeczka.

Skrócę tylko troszeńkę, żeby nie przesadzić, nie chcę znowu zapuszczać miesiąc albo dłużej.


To Twój naturalny blond?! Jest cudowny! I z tego kawałka co widzę to musisz mieć śliczną buźkę.

Długość - wow Naprawdę mnie zatkało, zazdraszczam włosisk i tego koloru, jest bajkowy, jak dla księżniczki
Alez mi nasłodziłaś teraz
No fakt, kształ masz bliżej nieokreslony, ale mimo że ja lubię bardziej zdecydowane to u Ciebie jakoś mi to nie przeszkadza. Nie wiem czemu, ładne są
Jakbys chciała trochę jeszcze wysmuklić to: patrzac na paznokcie znajdź po bokach miejsca gdzie paznokieć wychodzi za opuszek, zaczyna się wolny brzeg, te miejsca "styku". I na środku końcówki obierz "czubeczek". Powstaje Ci jakby trójkącik i wg niego delikatnie możesz podpiłować, w trakcie sprawdzając kształt z każdej strony, żeby się jakieś wklęsłości nie porobiły. Na końcu jak zobaczysz że czubeczek wyszedł za ostry, to możesz go ciut złagodzić. Nie wiem czy to jasno opisałam, ale to jest bardzo proste kształt powinien wyjść smuklejszy, a z długości pójdzie niewiele.

Tak naturalny lubię go, choć chciałabym go naturalnie rozjaśnić jeszcze, bo dawniej były własnie ciut jaśniejsze.
Tylko widzisz te nierówne pasma? to właśnie moja dawna grzywa, ale bym chciała mieć je już równe to tyle trwa że masakra, a szkoda mi radykalnie uciąć tak dużo, bo dbam i podcinam często więc kondycja tego raczej nie wymaga...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:12   #321
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle
Oczywiście nie każdy. Są wyjątki.
Jak we wszystkim

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Souv - weszłam na W. i w pamięci utkwiły mi Twoje paznokcie z Alice (czy coś pomieszałam?) Są już bardzo ładne, ale ja także zrównałabym je ze wskazującym. Twoja dłoń o wiele lepiej wygląda w takiej długości, niżeli, króciaczkach, które miałaś.
Nic nie pomieszałaś, dzisiaj je wrzuciłam i cieszę się, że utkwiły Ci w pamięci. Dziękuję za opinię, ale niestety chyba nie pokuszę się o aż taką zmianę - naprawdę nie chcę wracać do króciaków, a wskazujący ledwo wychodzi za opuszek. Poczekam, aż odrośnie. Każda rada jest jednak cenna, dzięki A jak tam Twoje pazurki?

Mam nadzieję, że czujesz się lepiej i że święta spędzisz w domu.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
Alez mi nasłodziłaś teraz
No fakt, kształ masz bliżej nieokreslony, ale mimo że ja lubię bardziej zdecydowane to u Ciebie jakoś mi to nie przeszkadza. Nie wiem czemu, ładne są
Jakbys chciała trochę jeszcze wysmuklić to: patrzac na paznokcie znajdź po bokach miejsca gdzie paznokieć wychodzi za opuszek, zaczyna się wolny brzeg, te miejsca "styku". I na środku końcówki obierz "czubeczek". Powstaje Ci jakby trójkącik i wg niego delikatnie możesz podpiłować, w trakcie sprawdzając kształt z każdej strony, żeby się jakieś wklęsłości nie porobiły. Na końcu jak zobaczysz że czubeczek wyszedł za ostry, to możesz go ciut złagodzić. Nie wiem czy to jasno opisałam, ale to jest bardzo proste kształt powinien wyjść smuklejszy, a z długości pójdzie niewiele.

Tak naturalny lubię go, choć chciałabym go naturalnie rozjaśnić jeszcze, bo dawniej były własnie ciut jaśniejsze.
Tylko widzisz te nierówne pasma? to właśnie moja dawna grzywa, ale bym chciała mieć je już równe to tyle trwa że masakra, a szkoda mi radykalnie uciąć tak dużo, bo dbam i podcinam często więc kondycja tego raczej nie wymaga...
E tam, prawdę napisałam

Poprzez takie piłowanie osiągnę migdałki? Tak to opisałaś, że boję się piłować, bo pewnie coś spapram i będzie brzydko. To wydaje się skomplikowane, a piłowanie to coś, do czego ja nie powinnam się lepiej zabierać Wysmuklić nie chcę, bo one są już dość wąskie i przez to szponowate, chociaż może gdybym zrobiła to, co napisałaś to nie wyglądałyby aż tak źle... Jejku, nie wiem. Chcę taki kształt jak Lolli Czy piłując w ten sposób, jak napisałaś, uzyskam choć trochę podobny?

To jeszcze bardziej Ci zazdroszczę. Ja jestem czarnulą od urodzenia Marzą mi się blond włosy. Szczerze to nie zauważyłam żadnych nierównych pasemek, serio! Nie powinnaś się załamywać, nawet jeśli są to długie i nie widać ich aż tak Moje teraz odrastają po nieudanym cieniowaniu, wygląda to dużo gorzej. Kondycja - bajka. Lśniące i gładkie. No i proste Jak to jest, że Matka Natura dała Ci i piękne włosy, i paznokcie, ja nie wiem!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:15   #322
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Nic nie pomieszałaś, dzisiaj je wrzuciłam i cieszę się, że utkwiły Ci w pamięci. Dziękuję za opinię, ale niestety chyba nie pokuszę się o aż taką zmianę - naprawdę nie chcę wracać do króciaków, a wskazujący ledwo wychodzi za opuszek. Poczekam, aż odrośnie. Każda rada jest jednak cenna, dzięki A jak tam Twoje pazurki?

Mam nadzieję, że czujesz się lepiej i że święta spędzisz w domu.
Może dlatego, że w końcu pomalowane, haha. Ciemne kolory Ci pasują. Skróć chociaż pół mm resztę, żeby aż tak nie rzucało się to w oczy.
Moje jeszcze posiadam. Jutro skrócę, bo przeszkadzają mi, poza tym nie chcę pogarszać sytuacji swoich ran. Bardzo się rozpłaszczyły - nie mam prawie że tunelu

Święta spędzę w domu, acz nie wiem czy mogę powiedzieć, że czuję się lepiej. Czuję się na pewno dziwnie...
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:19   #323
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Może dlatego, że w końcu pomalowane, haha. Ciemne kolory Ci pasują. Skróć chociaż pół mm resztę, żeby aż tak nie rzucało się to w oczy.
Moje jeszcze posiadam. Jutro skrócę, bo przeszkadzają mi, poza tym nie chcę pogarszać sytuacji swoich ran. Bardzo się rozpłaszczyły - nie mam prawie że tunelu

Święta spędzę w domu, acz nie wiem czy mogę powiedzieć, że czuję się lepiej. Czuję się na pewno dziwnie...
Może Pomalowałam je z okazji wigilii klasowych, chciałam, żeby pasowały mi do sukienki. Bałam się, że kolor za ciemny, ale zebrał dość pozytywne opinie od rówieśników. Na pół mm się zgodzę, może byłoby mi łatwiej, gdybym u drugiej dłoni też któregoś złamała, haha. Nie byłoby aż tak żal skracać obu...

Chciałam Ci powiedzieć, że zostałaś top spamerką
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:26   #324
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jak we wszystkim



Nic nie pomieszałaś, dzisiaj je wrzuciłam i cieszę się, że utkwiły Ci w pamięci. Dziękuję za opinię, ale niestety chyba nie pokuszę się o aż taką zmianę - naprawdę nie chcę wracać do króciaków, a wskazujący ledwo wychodzi za opuszek. Poczekam, aż odrośnie. Każda rada jest jednak cenna, dzięki A jak tam Twoje pazurki?

Mam nadzieję, że czujesz się lepiej i że święta spędzisz w domu.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------



E tam, prawdę napisałam

Poprzez takie piłowanie osiągnę migdałki? Tak to opisałaś, że boję się piłować, bo pewnie coś spapram i będzie brzydko. To wydaje się skomplikowane, a piłowanie to coś, do czego ja nie powinnam się lepiej zabierać Wysmuklić nie chcę, bo one są już dość wąskie i przez to szponowate, chociaż może gdybym zrobiła to, co napisałaś to nie wyglądałyby aż tak źle... Jejku, nie wiem. Chcę taki kształt jak Lolli Czy piłując w ten sposób, jak napisałaś, uzyskam choć trochę podobny?

To jeszcze bardziej Ci zazdroszczę. Ja jestem czarnulą od urodzenia Marzą mi się blond włosy. Szczerze to nie zauważyłam żadnych nierównych pasemek, serio! Nie powinnaś się załamywać, nawet jeśli są to długie i nie widać ich aż tak Moje teraz odrastają po nieudanym cieniowaniu, wygląda to dużo gorzej. Kondycja - bajka. Lśniące i gładkie. No i proste Jak to jest, że Matka Natura dała Ci i piękne włosy, i paznokcie, ja nie wiem!
No wg mnie to sposób na migdałki Ale najlepiej jakby się Lolli wypowiedziala jak ona piłuje może to zrobi w prostszy do zrozumienia sposób
Wiadome też że nawet identyczne piłowanie nie da takich samych rezultatów do końca, bo każda z nas ma inne dłonie, place, płytki.

Pokaż włoski


Ale przecież ciemne włosy są równie piękne mi się w sumie każdy kolor podoba
cieniowania współczuję, ale stopniowo z niego wyjdziesz ja tez miałam wcześniej dużo bardziej nierówne niż teraz. Powoli wszystko się da zrobić

Włosy może i dostałam niezłe, ale sama to spaprałam kilka lat temu i walka o powrót nadal trwa.
A paznokcie dostałam TAKIE, a nawet gorsze, To chyba bez rewelacji co
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:32   #325
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
No wg mnie to sposób na migdałki Ale najlepiej jakby się Lolli wypowiedziala jak ona piłuje może to zrobi w prostszy do zrozumienia sposób
Wiadome też że nawet identyczne piłowanie nie da takich samych rezultatów do końca, bo każda z nas ma inne dłonie, place, płytki.

Pokaż włoski


Ale przecież ciemne włosy są równie piękne mi się w sumie każdy kolor podoba
cieniowania współczuję, ale stopniowo z niego wyjdziesz ja tez miałam wcześniej dużo bardziej nierówne niż teraz. Powoli wszystko się da zrobić

Włosy może i dostałam niezłe, ale sama to spaprałam kilka lat temu i walka o powrót nadal trwa.
A paznokcie dostałam TAKIE, a nawet gorsze, To chyba bez rewelacji co
Racja. Jak wstawiam tu paznokcie albo chociażby oglądam Wasze to wpadam w taki dół, że sobie nie wyobrażasz Jestem bardzo zakompleksiona i moje pazurki to nadal mój wróg... Niby o nie dbam, wcieram w skórki kremy, piłuję, smaruję odżywkami, ale wcale mi się nie podobają. Wchodzę tu i każdego dnia widzę różne paznokciowe ideały, i tak chcę mieć podobne pazurki, że najchętniej w porywie ścięłabym swoje na zero To chore.

Włosków nie pokażę teraz, bo nie mam aktualnego zdjęcia, poza tym nie ma mi kto zrobić. Kiedyś pokazywałam na wątku włosowym, ale to stare bardzo.

Niby tak... Zawsze się chce to, czego się nie ma - np. kręconowłose chcą mieć proste itp. Serio miałaś takie pazurki? Strasznie szeroka płytka! Jestem pełna podziwu, jak udało ci się zrobić tak wielki krok do przodu. Przemiana niezwykła
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:40   #326
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Racja. Jak wstawiam tu paznokcie albo chociażby oglądam Wasze to wpadam w taki dół, że sobie nie wyobrażasz Jestem bardzo zakompleksiona i moje pazurki to nadal mój wróg... Niby o nie dbam, wcieram w skórki kremy, piłuję, smaruję odżywkami, ale wcale mi się nie podobają. Wchodzę tu i każdego dnia widzę różne paznokciowe ideały, i tak chcę mieć podobne pazurki, że najchętniej w porywie ścięłabym swoje na zero To chore.

Włosków nie pokażę teraz, bo nie mam aktualnego zdjęcia, poza tym nie ma mi kto zrobić. Kiedyś pokazywałam na wątku włosowym, ale to stare bardzo.

Niby tak... Zawsze się chce to, czego się nie ma - np. kręconowłose chcą mieć proste itp. Serio miałaś takie pazurki? Strasznie szeroka płytka! Jestem pełna podziwu, jak udało ci się zrobić tak wielki krok do przodu. Przemiana niezwykła
Ojej aż tak? szkoda.. uwierz że masz ładną płytkę, paznokcie zapuściłaś Musisz tylko znaleźć swój kształt jeśli obecny nie do końca Ci odpowiada
żadnych dołów

No to kiedyś jak będziesz miała
ja robię samowyzwalaczem sama, ale nie mam dobrego światła i wychodzą średnie...

No dokładnie
Moje pierwsze zdjęcie w necie dzięki
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:44   #327
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
Ojej aż tak? szkoda.. uwierz że masz ładną płytkę, paznokcie zapuściłaś Musisz tylko znaleźć swój kształt jeśli obecny nie do końca Ci odpowiada
żadnych dołów

No to kiedyś jak będziesz miała
ja robię samowyzwalaczem sama, ale nie mam dobrego światła i wychodzą średnie...

No dokładnie
Moje pierwsze zdjęcie w necie dzięki
Wiem, że dziwna jestem, ale cóż poradzę Trzeba chyba zacząć nauczyć się wierzyć w siebie. Dziękuję za słowa pocieszenia, z tym kształtem to prawda; najpierw próbowałam z kwadratami, ale dłoń wyglądała topornie i tak grubo, a teraz próbuję z okrągłymi.

Dzisiaj jeszcze powalczę z pilnikiem, może coś wyjdzie.

Szczerze to nawet nie wiem, gdzie się włącza samowyzwalacz

Jak znajdę to pstryknę.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:55   #328
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Może Pomalowałam je z okazji wigilii klasowych, chciałam, żeby pasowały mi do sukienki. Bałam się, że kolor za ciemny, ale zebrał dość pozytywne opinie od rówieśników. Na pół mm się zgodzę, może byłoby mi łatwiej, gdybym u drugiej dłoni też któregoś złamała, haha. Nie byłoby aż tak żal skracać obu...

Chciałam Ci powiedzieć, że zostałaś top spamerką
Haha, gorzej tak wymierzyć te pół mm.

Widziałam właśnie


P.S. Zjeżdżając w dół coś mi mignęło, że chciałabyś COŚ do łokci. Nie wiem skąd, ale pomyślałam, że paznokcie!
Powinnam jeszcze odpocząć...
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 19:00   #329
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Haha, gorzej tak wymierzyć te pół mm.

Widziałam właśnie


P.S. Zjeżdżając w dół coś mi mignęło, że chciałabyś COŚ do łokci. Nie wiem skąd, ale pomyślałam, że paznokcie!
Powinnam jeszcze odpocząć...
Oj tam, oj tam, nie zapeszaj, bo źle wyjdzie.

Gratuluję!

Kaveri, Ty jednak coś bierzesz, przyznaj się A najlepiej to leć do łóżka i się prześpij, bo wizaż źle na Ciebie wpływa Albo ta morfina.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 19:08   #330
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam, nie zapeszaj, bo źle wyjdzie.

Gratuluję!

Kaveri, Ty jednak coś bierzesz, przyznaj się A najlepiej to leć do łóżka i się prześpij, bo wizaż źle na Ciebie wpływa Albo ta morfina.
Pociesz się, że swoje właśnie skracam, żeby nie skupiać się na bólu. Będą miały całe 11mm; w tym maluch 9, a kciuk 13mm.

Nie wiem czy jest czego. Nie mam życia poza W, haha.

Pewnie tak, resztki morfiny... Z jednej strony - nigdy więcej, a z drugiej dałabym wszystko, by znów czuć to, co wtedy, a raczej nie czuć nic. Choć nie wiem czy to zdanie ma sens


Wybaczcie mi moją składnię, która powala na kolana
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.