Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 20:40   #3061
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jeszcze a'propos brazerów, bardzo podoba mi się ten róż Givenchy http://www.beautyfly.pl/product_info...ducts_id=24521
Oj mi też, śliczny, świetna alternatywa dla pudru brązującego
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 20:43   #3062
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Z tego co wiem - właśnie Peony i Posy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 20:52   #3063
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Z tego co wiem - właśnie Peony i Posy

Dla mnie to świetna wiadomość!
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 21:05   #3064
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość

a tu macie coś do poczytania na weekend
http://archiwum.wiz.pl/1997/97081700.asp
dla nas to nic nowego, ale fajnie napisane.
fajnie, tylko troche naukowo, akurat ja to rozumiałam bo taki język dla mnie (i pewnie dla większości z nas) jest "mało" naukowy , ale osoby nie siedzace w tym mogą sie zrazic
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 21:18   #3065
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

jeszcze przez moment pociagnę temat brązerów zastanawiałam się jakiś czas temu, czy przy tak bladej skórze jak moja nie sprawdziłyby się pryzmy prasowane w odcieniu Happy Sun ewentualnie Fantasy Gold własnie do modelowania jako brązerem. Teraz rzuciłam okiem do KWC i nie ja pierwsza na to wpadłam ale wciąż nie jestem przekonana

tak, uwielbiam Givenchy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 22:13   #3066
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
Sephory to nie, ale Rossmanna - już od dawna pojawiają się tacy w różnych miastach, mając do sprzedania jakieś 2 rodzaje perfum, które rzekomo mają wkrótce być w sprzedaży w Rossmannie (i jakoś od roku jeszcze nie weszły do sprzedaży ). mają niezłą gadkę i wciskają te perfumy, niby atrakcyjnie obniżając cenę. na początku mówią, że chodzi tylko o Twoją opinię o tych zapachach, a jak już się zatrzymasz, to leci cała bajka.
u mnie w M1 zaczepiaja ludzi na pasazu i daja pelno rzeczy "za darmo", wkladaja w rece, pakuja w reklamoweczke, a na koniec daja perfumy za 60 zl, reszta "gratis", a to wszystko dlatego tak tanio, bo nie reklamuja sie w tv. Babki nie daja sobie przerwac. Trajkoczą jak najęte. Teraz juz omijam szerokim łukiem, bo raz nie moglam sie wyrwac z ich szponow Jak ide z moim TŻ i babka zagdaduje, to on mowi: wiem, wiem, chce mi Pani sprzedac perfumy za 60 zl warte 130 i mase innych rzeczy gratis, tylko dlatego, ze nie wydajecie pieniedzy na reklame w tv, dziekuje, nie skorzystam.
Babka staje jak wryta
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 22:16   #3067
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
u mnie w M1 zaczepiaja ludzi na pasazu i daja pelno rzeczy "za darmo", wkladaja w rece, pakuja w reklamoweczke, a na koniec daja perfumy za 60 zl, reszta "gratis", a to wszystko dlatego tak tanio, bo nie reklamuja sie w tv. Babki nie daja sobie przerwac. Trajkoczą jak najęte. Teraz juz omijam szerokim łukiem, bo raz nie moglam sie wyrwac z ich szponow Jak ide z moim TŻ i babka zagdaduje, to on mowi: wiem, wiem, chce mi Pani sprzedac perfumy za 60 zl warte 130 i mase innych rzeczy gratis, tylko dlatego, ze nie wydajecie pieniedzy na reklame w tv, dziekuje, nie skorzystam.
Babka staje jak wryta
mówisz o Beauty Cosmetics?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 22:28   #3068
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
mówisz o Beauty Cosmetics?
nie pamiętam nazwy. Mozliwe, że chodzi o BC
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 10:25   #3069
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
jeszcze przez moment pociagnę temat brązerów zastanawiałam się jakiś czas temu, czy przy tak bladej skórze jak moja nie sprawdziłyby się pryzmy prasowane w odcieniu Happy Sun ewentualnie Fantasy Gold własnie do modelowania jako brązerem. Teraz rzuciłam okiem do KWC i nie ja pierwsza na to wpadłam ale wciąż nie jestem przekonana

tak, uwielbiam Givenchy
agnieska nie mam ani Happy Sun ani Fantasy Gold co prawda, ale mam Elegant Beige i te świetnie nadają się do modelowania rysów twarzy, przy pomocy specjalnego pędzla - można to zrobić niemal niezauważalnie dla postronnej osoby. Natomiast te dwa odcienie, które wymieniłaś będą dobre, ale własnie jako typowy brązer przy bardzo jasnej cerze
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 10:49   #3070
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

o którym pędzlu mówisz Basiu?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 10:56   #3071
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
o którym pędzlu mówisz Basiu?
Ten Agnieszko:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=105758
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 11:02   #3072
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

o mam ten tylko ze sztucznego włosia z Sephory, następnym razem kupię ten z naturalnego, od dawna miałam na niego ochotę dziękuję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 11:11   #3073
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
o mam ten tylko ze sztucznego włosia z Sephory, następnym razem kupię ten z naturalnego, od dawna miałam na niego ochotę dziękuję
Agnieszko do pryzm rewelka po prostu

Acha dodam jeszcze, że do tradycyjnych pudrów brązujących w kamieniu wg. mnie najlepszy jest ten największy Sephorowy pędzel XXL (przeznaczony do nakładania pudrów sypkich). Miękki, nie nabiera zbyt dużo pudru i przy ostrożnym nakładaniu łatwo można uzyskać efekt o jaki chodzi Pedzel Sephory taki ścięty z opisem do pudrów brązujących jest do bani niestety, polecam ten XXL. Ja mam te wielkie dwa, jeden używam do pudru sypkiego, a drugi do brązującego - porobiłam sobie naklejki na nich, żeby mi sie nie pomyliły
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 11:52   #3074
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Acha dodam jeszcze, że do tradycyjnych pudrów brązujących w kamieniu wg. mnie najlepszy jest ten największy Sephorowy pędzel XXL (przeznaczony do nakładania pudrów sypkich). Miękki, nie nabiera zbyt dużo pudru i przy ostrożnym nakładaniu łatwo można uzyskać efekt o jaki chodzi Pedzel Sephory taki ścięty z opisem do pudrów brązujących jest do bani niestety, polecam ten XXL. Ja mam te wielkie dwa, jeden używam do pudru sypkiego, a drugi do brązującego - porobiłam sobie naklejki na nich, żeby mi sie nie pomyliły
Basiu, spadasz mi z nieba - ostatnio się zastanawiałam, który pędzel będzie najlepszy do brązera w kamieniu: pędzel do pudrów brązujących czy pędzel XXL do pudru sypkiego . Basiu, bardzo dziękuję za pomoc .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 11:56   #3075
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Basiu, spadasz mi z nieba - ostatnio się zastanawiałam, który pędzel będzie najlepszy do brązera w kamieniu: pędzel do pudrów brązujących czy pędzel XXL do pudru sypkiego . Basiu, bardzo dziękuję za pomoc .
Oj to cieszę się, że nieświadomie pomogłam w wyborze
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 11:57   #3076
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Też mam dwa XXL tylko nie chcę przyciemniać całej twarzy brazerem (to robilam jedynie na wyjazdach latem, żeby przyciemnić nieco pobielałą od grubej warstwy filtra i hauschki skórę - ale nie używałam wtedy żadnych innych podkładów czy kompaktów), tylko wymodelować Zresztą, jeśli przyciemnię całą twarz, muszę też przyciemnić szyję, bo tam najbardziej widać moją biel, nie lubię szyi smarować podkladami - nigdy mi się to nie udaje
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 12:17   #3077
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Probowalam polubic sie z brazerami ale jakos niezbyt mi to wychodzi i w efekcie koncowym niezbyt dobrze sie czuje "przybrazowiona" ale z kolei wszelkie rozswietlacze kocham na zaboj

Smarowanie szyi tez mi nigdy nie wychodzilo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 12:35   #3078
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
nie lubię szyi smarować podkladami - nigdy mi się to nie udaje
Nie wyobrażam sobie jak można posmarować podkładem szyję .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 12:41   #3079
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

No cóż, tak wszyscy zalecają, zeby twarz z podkładem nie odcinała się od szyi
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 12:57   #3080
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

To ja zawsze smaruję szyję podkładem, pudrem, no może nie całą szyję, tak do połowy rozcieram.

Aga - mnie się ten Givenchy tez podobają włąsnie jako brązery, często je na A. oglądam, ale nawet nie mam co marzyć o ich posiadaniu. Zresztą mam 3 brązery i to pewnie starczy mi na wieki.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 13:05   #3081
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja też nie znoszę traktować szyi podkładem, szczególnie zimą, bo wiadomo, że nawet najbardziej trwały pozostawia ślady, kołnierz od czarnej kurtki nie wygląda ciekawie Wybieram więc taki podkład, który nie odcina się od szyi i nie widać różnicy, a brązera nigdy nie używam na całą twarz, nawet latem, tylko "muskam" nim wybrane okoklice, w tym szyję również
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 13:42   #3082
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to u Was też już jest wiosna? W Warszawie od samego rana świeci słońce i jest ciepło. Od razu chce się żyć i wszystko wygląda inaczej
W Łodzi chyba wiosna, ale ja od tygodnia nie wystawiam nosa z domu przez zapalenie oskrzeli
Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
Sephory to nie, ale Rossmanna - już od dawna pojawiają się tacy w różnych miastach, mając do sprzedania jakieś 2 rodzaje perfum, które rzekomo mają wkrótce być w sprzedaży w Rossmannie (i jakoś od roku jeszcze nie weszły do sprzedaży ). mają niezłą gadkę i wciskają te perfumy, niby atrakcyjnie obniżając cenę. na początku mówią, że chodzi tylko o Twoją opinię o tych zapachach, a jak już się zatrzymasz, to leci cała bajka.
Ja też spotkałam takich dwóch chłoptasi na ulicy, faktycznie mówili, że niedługo zapachy przez nich oferowane znajdą się w perfumeriach, ale nie wymielniali konkretnych nazw. Swoją drogą niełatwa to praca.
Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Ja też nie znoszę traktować szyi podkładem, szczególnie zimą, bo wiadomo, że nawet najbardziej trwały pozostawia ślady, kołnierz od czarnej kurtki nie wygląda ciekawie Wybieram więc taki podkład, który nie odcina się od szyi i nie widać różnicy, a brązera nigdy nie używam na całą twarz, nawet latem, tylko "muskam" nim wybrane okoklice, w tym szyję również
Ja mam zieloną kurtkę i ślady i tak się pojawiają, nie znoszę tego.
U mnie brązer pojawia się jedynie na kościach policzkowych. Jakoś nie umiem go tak rozprowadzić po całej twarzy żeby wyglądało to jak "naturalna opalenizna", może dlatego, że używam ziemi egipskiej, a ona jest lekko pomarańczowa i łatwo z nią przesadzić
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 13:44   #3083
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

No fakt - kurtkę mam zawsze "wysmarowaną" od pudru, ale nie tyle od szyi, co od buzi, bo ja zawsze śpię w drodze do pracy.

Puder brązujący umiem nałożyć tylko na policzki, skronie, powieki, szyję, nawet najjasniejszy, jaki mam, czyli Nivea, źle u mnie wygląda na całej buzi.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 14:04   #3084
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
To ja zawsze smaruję szyję podkładem, pudrem, no może nie całą szyję, tak do połowy rozcieram.

Aga - mnie się ten Givenchy tez podobają włąsnie jako brązery, często je na A. oglądam, ale nawet nie mam co marzyć o ich posiadaniu. Zresztą mam 3 brązery i to pewnie starczy mi na wieki.
Ja się wciąż zastanawiam - z jednej strony kuszą, z drugiej jest mi niepotrzebny ale zawsze mam pomysł na prezent dla siebie

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Ja też nie znoszę traktować szyi podkładem, szczególnie zimą, bo wiadomo, że nawet najbardziej trwały pozostawia ślady, kołnierz od czarnej kurtki nie wygląda ciekawie Wybieram więc taki podkład, który nie odcina się od szyi i nie widać różnicy, a brązera nigdy nie używam na całą twarz, nawet latem, tylko "muskam" nim wybrane okoklice, w tym szyję również
Ja nie umiem smarować, bo robią mi się zacieki, na dodatek mam jakby zmarszczki - wglębienia na szyi, więc to tylko pogarsza sytuację
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 15:17   #3085
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Najczęściej spotykam ich na Oławskiej, zazwyczaj zaczynają rozmowę od: "Cześć, jesteś z Wrocławia?" A jakie to ma znaczenie, jak się chce wcisnąć perfumy?
dokładnie. I ich ulubiony "trik" jak komus wcisną do ręki te swoje "cuda" to od razu odskakuja trzy kroki do tyłu...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 19:43   #3086
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
No cóż, tak wszyscy zalecają, zeby twarz z podkładem nie odcinała się od szyi
ja zawsze nakladam podklad, puder tez na szyje

Najgorsze co moze byc to roznica kolorystyczna miedzy twarza, a szyja.
Nawet najlepszy makijaz wyglada wtedy srednio dobrze.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
W Łodzi chyba wiosna, ale ja od tygodnia nie wystawiam nosa z domu przez zapalenie oskrzeli
Truheart szybko wracaj do zdrowia



Ogladalam dzisiaj nowe roze Shiseido , sa w 6 odcieniach, i co tu duzo mowic sa przepiekne. Maja delikatne drobinki, pieknie sie nakladaja. Najciemniejszy moze robic za brazer.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 22:16   #3087
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Nie do konca zgodze sie z zasada nakladania podkladu i pudru na szyje tzn.glownie wszystko zalezy od karnacji i tonacji cery;pomimo ze mam jasna cere to odcien jest brzoskwiniowy i w tym przypadku dobrze dobrany odcien podkladu czy pudru ladnie stapia sie cera.
Druga sprawa jest to,ze problematyczne moze okazac sie nalozenie podkladu na szyje kiedy do konca nie mozemy dopasowac podkladu dla siebie,o tym dobrze wiedza nie tylko bladolice a w takich przypadkach nalozenie podkladu na szyje staje sie groteskowe poniewaz kolor nadal sie odcina.

Najgorsza roznica jest wtedy kiedy tonacja podkladu w zaden sposob nie wspolgra a Nasza karnacja i wtedy nawet nalozenie podkladu na szyje nie tworzy spojnosci.

Ostatnimi czasy znalazlam dobre zastosowanie dla kremu tonujacego z Ziaji-bardzo mnie kusil i w koncu kupilam-nie oczekiwalam cudow,jest przecietny ale swietnie sprawdza sie w momencie wyrownania koloru kiedy mieszam go z podkladem lub dajac na szyje.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 23:29   #3088
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Ogladalam dzisiaj nowe roze Shiseido , sa w 6 odcieniach, i co tu duzo mowic sa przepiekne. Maja delikatne drobinki, pieknie sie nakladaja. Najciemniejszy moze robic za brazer.

Kasiu, ty widziałaś dzisiaj róże Clinique?

Chyba kolorówka Shideido jest jedyną, którą do tej pory omijałam.

Dziewczyny uzywacie czegoś Shiseido, jesteście zadowolone?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 23:40   #3089
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Chyba kolorówka Shideido jest jedyną, którą do tej pory omijałam.

Dziewczyny uzywacie czegoś Shiseido, jesteście zadowolone?
Ja nigdy niczego z tej firmy nie używałam, nie wiem w sumie dlaczego do mnie ich produkty nie przemawiają. Testowałam kiedyś jakiś puder w kompakcie, ale nie przypadł mi do gustu i później już ich półeczkę w Sephorze omijałam Tak, że nie pomogę w kwestii Shiseido.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 03:54   #3090
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kasiu, ty widziałaś dzisiaj róże Clinique?

Chyba kolorówka Shideido jest jedyną, którą do tej pory omijałam.

Dziewczyny uzywacie czegoś Shiseido, jesteście zadowolone?
Niesłusznie Margaretko - niesłusznie , fajne rzeczy mają
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.