Kuleczki Vollare II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 11:26   #271
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
A czy możesz napisać gdzie dokładnie jest ten kiosk-kusi mnie ten "pokaźny rządek cieni sypkich".
Myślę, że bez problemu będziesz umiała się nimi pomalować. Wbrew pozorom wcale bardzo się nie obsypują. U mnie wcale, pewnie z tego względu, że nie używam załączonych pędzelków tylko profesjonalnych pędzli, tudzież pacynki
Cieni w kredce nie używałam i nie widziałam jeszcze-jak wypróbujesz to daj znać
Kiosk jest w Ostrowcu, obok 1001 drobiazgów, jeżeli cos Ci to mówi
Widzę, ze musze jednak zainwestowac w te sypkie cienie Czuję, że zostawię w tym kiosku majateczek
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:49   #272
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Kiosk jest w Ostrowcu, obok 1001 drobiazgów, jeżeli cos Ci to mówi
Widzę, ze musze jednak zainwestowac w te sypkie cienie Czuję, że zostawię w tym kiosku majateczek
Oo, dobrze wiedzieć A pamiętasz po ile są tam cienie, a po ile kulki? I może mają też holograficzne lakiery do paznokci Vollare?
A skoro już tak pytam - nie widziałaś gdzieś przypadkiem nowych cieni Bell Planete Cameleon? Jakbyś je wypatrzyła, to daj znać gdzie, najlepiej na PW, a nie omieszkam tam zajrzeć przy następnej wizycie w O-c
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 17:08   #273
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Kuleczki Vollare II

Marago, wielkie dzięki Życzę udanych zakupów
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:51   #274
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Kuleczki Vollare II

Niestety nie wiem po ile są cienie sypkie. Kulki kupowałam dzisiaj po 4,90, duze opakowanie po 9,50. Lakiery z Vollare na pewno były, ale nie wiem czy te o które Ci chodzi. Własciwie sa to dwa kioski, obydwa przyzwoicie zaopatrzone Dzisiaj wypatrzyłam tam moje wymarzone jasnoróżowe kuleczki
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 20:04   #275
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem po ile są cienie sypkie. Kulki kupowałam dzisiaj po 4,90, duze opakowanie po 9,50. Lakiery z Vollare na pewno były, ale nie wiem czy te o które Ci chodzi. Własciwie sa to dwa kioski, obydwa przyzwoicie zaopatrzone Dzisiaj wypatrzyłam tam moje wymarzone jasnoróżowe kuleczki
To jak kuleczki mają w przyzwoitej cenie, to cienie pewnie też. A kioski kojarzę - w końcu chodziło się tamtędy 4 lata do LO
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 21:21   #276
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kuleczki Vollare II

dziewczyny, czy ktoras z was ma moze ten kolor kuleczek???jak one wygladaja na twarzy?z gory dziekuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 171869521_1.jpg (1,9 KB, 60 załadowań)
jatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 14:33   #277
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To jak kuleczki mają w przyzwoitej cenie, to cienie pewnie też. A kioski kojarzę - w końcu chodziło się tamtędy 4 lata do LO
Wiesz, ja od trzech lat wracając z LO stoje koło nich i jakos ostatnio dopiero dostałam olsnienia
Przy najblizszej okazji postaram się sprawdzic cały cennik i oferte
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 15:59   #278
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Kuleczki Vollare II

Brzoskwiniowy róż z Cantare jest poprostu bosski jeszcze się czaje na jakiś delikatny różyk
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 16:05   #279
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kuleczki Vollare II

czy to byla odpowiedz na moje pytanie?wlasnie sie zastanawialam czy to jest kolor brzoskwiniowy bo na tym zdjeciu wygladac dosc wsciekle:P czyli to nie jest vollare tylko cantare, tak? a czy w nim nie ma brokatowych drobinek??
jatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 06:00   #280
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez jatta Pokaż wiadomość
czy to byla odpowiedz na moje pytanie?wlasnie sie zastanawialam czy to jest kolor brzoskwiniowy bo na tym zdjeciu wygladac dosc wsciekle:P czyli to nie jest vollare tylko cantare, tak? a czy w nim nie ma brokatowych drobinek??

nie,to były moje ogólne przemyślenia a co do tej fotki,to myślę,ze to jest róż vollare z drobinkami,bo chyba każdy z tych róży ma jakieś drobinki? efekt po nim to na pewno "zmrożona skóra'' można zobaczyć w makijażach zimowych pozdrawiam
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 06:00   #281
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Kuleczki Vollare II

i wgląda na wsciekły róż
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 16:36   #282
lumi
Raczkowanie
 
Avatar lumi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 111
Dot.: Kuleczki Vollare II

Zachęcona waszymi opiniami udałam się dzisiaj na polowanie i kupiłam swoje pierwsze sypkie cienie Vollare. Oczywiście jestem zachwycona Zawsze chciałam uzyskać taki efekt błysku na oczkach i własciwie już zaczynałam tracić nadzieję - aż do dziś. No i trwałość po prostu niesamowita! Niestety zakupiony odcień średnio mi pasuje. Zmyliło mnie złe oświetlenie stoiska i zamiast chłodnego, przełamanego różem beżu kupiłam odcień ciepły. Mam zamiar zapolować na chłodne odcienie, zwłaszcza brudny róż czy kawa z mlekiem, albo cokolwiek fioletowego, niestety pani ze stoiska ostudziła moje nadzieje mówiąc, że teraz w hurtowni mają tylko odcienie brązów i wszystkie ciepłe.

A teraz informacja dla Krakowianek: swoją zdobycz upolowałam na Nowym Kleparzu. W sumie są tam trzy budy, każda przy innym wejściu. Dowiedziałam sie też że od poniedziałku będą już tylko dwie bo dwa stoiska zostaną połączone (czyli zostaną dwie przy każdym wejściu od strony alej). No i ponoc w poniedziałek ma być wielka dostawa . Wybór sypkich niestety mizerny, za to cieni prasowanych na prawdę sporo.

I na koniec jeszcze mała prośba do Krakowianek - dajcie znać gdzie jeszcze można kupić sypkie (oprócz os. Pilotów, Borku Fałęckiego, przejścia podziemnego przy dworcu, Hali Targowej, Carrefoura na Witosa i sklepików na Karmelickiej i Krakowskiej), i mniej więcej jak szeroki jest wybór! No i skoro ponoć duży wybór kosmetyków Vollare jest w Warszawi na stadionie to co z naszą Tandetą i Tomeksem?
__________________
Nie ma co rozpaczać nad gasnącym słońcem,
początek był ciemnością, ciemność będzie końcem...

Edytowane przez lumi
Czas edycji: 2007-03-07 o 20:40
lumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 12:22   #283
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kuleczki Vollare II

no wiec dolaczylam do grona szczsliwych posiadaczek kuleczek vollare.jestem naprawde zadowolona, efkt jest niesamowity, slicznie rozswietlaja bez efektu brokatu, delikatnie nadaja kolor naturalny.mam 3 kolory:jasnorozowyi bardzo jasnobezowy vollarei brazowo zloty cantare ktory daje najintensywniejszy kolor i najmniejszy efekt rozswietlenia, trzba bardzo uwazac by nie przesadzic z kolorem.polecam kazdemu kto sie jeszcze waha.a teraz poluje na lososiowe kuleczki!!jakby ktos widzial w warszawie to dajcie znac:P kolory na zdjeciach sa nieco przeklamane, dysponuje bardzo slabym aparatem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vollare.jpg (33,5 KB, 113 załadowań)
jatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 12:44   #284
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Kuleczki Vollare II

Czy są w ofercie Vollare kuleczki brązująco rozświetlające?? Bardzo zależy mi aby właśnie brązowiły i rozświetlały,prosze o szybką odpowiedź
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 17:24   #285
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Kuleczki Vollare II

Jest tu kto?? Bardzo prosze o odpowiedź na powyższe pytanie.
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 17:49   #286
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kuleczki Vollare II

ja niestety nie mam zielonego pojecia.mam brazowe cantare, a nie vollare i tak srednio rozswietlaja
jatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 17:55   #287
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Kuleczki Vollare II

hm.. ja szukam takich brązująco rozświetlających ale dla dość jasnej karnacji a te cantare to mam ale jak dla mnie są za ciemne. Dzięki za odp Czekam na inne ...
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 18:48   #288
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Mo(Nika) Pokaż wiadomość
Czy są w ofercie Vollare kuleczki brązująco rozświetlające?? Bardzo zależy mi aby właśnie brązowiły i rozświetlały,prosze o szybką odpowiedź
Odcieni brązu jest co prawda wiele, ale generalnie brązy nie będą tak rozświetlały jak kuleczki w odcieniach różu, beżu czy złota. Nie są matowe, ale też nie błyszczą tak mocno, raczej delikatnie połyskują. Może dobrym rozwiązaniem dla Ciebie byłoby wymieszanie 2 kolorów: brązu i beżu/złota?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 14:00   #289
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Kuleczki Vollare II

Hm...być może masz racje Jednak nie chodziło mi dokładnie o to by buźka błyszczała mi się tak jak np przy różowych kulkach ale podoba mi się efekt brązowienia z takim połyskiem i tego właśnie poszukuje W każdym razie dziękuje za odpowiedź
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 21:15   #290
poleczka_n
Raczkowanie
 
Avatar poleczka_n
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 119
GG do poleczka_n
Dot.: Kuleczki Vollare II

Znalazłam dzisiaj kuleczki vollare w gdyni i o zgrozo są po 29.90 Za drogo....
__________________
http://polanosek.viewbook.com/

mój wątek w katalogu wizażystek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242275
poleczka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 16:01   #291
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez poleczka_n Pokaż wiadomość
Znalazłam dzisiaj kuleczki vollare w gdyni i o zgrozo są po 29.90 Za drogo....
padłam
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 16:42   #292
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
padłam


Ja tez Nawet jesli to sa duze Vollare, to i tak, bagatelka 20 zł drożej niz u mnie
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 22:37   #293
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Kuleczki Vollare II

Zachecona opiniami na wizazu tez postanowilam sprobowac kulek (moje pierwsze kulki w ogole zreszta) Kupilam wczoraj i bylam zaskoczona cena - slyszalam ze sa po ok. 6 zl, a tu mi babka dowalila 12. Ostatecznie sprzedala mi za 10 PLN bo wiecej nie mialam Ale potem w innym watku mi objasniono ze sa dwie wielkosci opakowan i widocznie mam te wieksze (18czy 22 g chyba) ...Bo juz myslalam ze przeplacilam 100% :P

Mam b. jasne (najjasniejsze jakie byly i o dziwo nie za ciemne dla mojej cery ), blady roz i beż wymieszany. Faaaaajne Wolalabym jeszcze jakis chlodniejszy odcien (bez tego beżu) ale watpie czy dostane (jesli w ogole robia? cos bardziej w niebieski...)
Wysmarowalam sie tym w dosc duzym stopniu i naprawde ożywia twarz....! A nie świeca sie tak "nachalnie" tylko sobie połyskuja
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:05   #294
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kuleczki Vollare II

W najbliższym czasie musze konircznie udać się na poszukiwanie kuleczek Vollare bo już się dośc naczytałam
teraz pytanie do Vollaro-maniaczek... jakim odcieniem uzyskam swietliste zmrożone policzka, oczywiście bez brokatu
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 19:46   #295
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Jakby kogoś interesowało, to w Ostrowcu Św., oprócz wspomnianego przez marago kiosku na Iłżeckiej, sporo kosmetyków bazarkowych, w tym oczywiście kuleczki i cienie sypkie Vollare, można znaleźć w kosmetycznym w Modeksie. O ile się nie mylę i cienie i kuleczki po 4,5zł były.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 12:51   #296
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jakby kogoś interesowało, to w Ostrowcu Św., oprócz wspomnianego przez marago kiosku na Iłżeckiej, sporo kosmetyków bazarkowych, w tym oczywiście kuleczki i cienie sypkie Vollare, można znaleźć w kosmetycznym w Modeksie. O ile się nie mylę i cienie i kuleczki po 4,5zł były.
Dobrze wiedzieć. Widzę, że trzeba będzie się niebawem wybrać po jakieś nowe zapasy volarkowe

A tak przy okazji-czy ktoś może używał nowych kuleczek vollare z serii disco?? Tak się zastanawiam czym one się różnią od tzw. klasycznych
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:51   #297
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jakby kogoś interesowało, to w Ostrowcu Św., oprócz wspomnianego przez marago kiosku na Iłżeckiej, sporo kosmetyków bazarkowych, w tym oczywiście kuleczki i cienie sypkie Vollare, można znaleźć w kosmetycznym w Modeksie. O ile się nie mylę i cienie i kuleczki po 4,5zł były.


Dobrze wiedziec
A w tym kioseczku na Iłżeckiej była dostawa - nowe cienie sypkie (dużo) po 4,9, kuleczki i Vollare i Cantare. Do tego rózne rodzaje cieni tradycyjnych, zarówno Vollare jak i innych kioskowych marek.
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 16:34   #298
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć. Widzę, że trzeba będzie się niebawem wybrać po jakieś nowe zapasy volarkowe

A tak przy okazji-czy ktoś może używał nowych kuleczek vollare z serii disco?? Tak się zastanawiam czym one się różnią od tzw. klasycznych
No proszę, Ty też O-c
A seria disco kuleczek to jaka? Ta z esami-floresami na opakowaniu czy jakaś inna? Bo ja tylko tą w te złote mazaje widziałam i nawet mam jedne kuleczki iii wg mnie nie różnią się niczym od poprzedników. Wydaje mi sie, że po prostu nowe odcienie i nowe opakowania wprowadzili.
A tak abstrahując od tematu, to jak patrzę na Twojego ava, to mam wrażenie, że widzę moją kotę. Podobna jest, tylko uszy ma krótsze. No i nawet moja wersalka ma podobne obicie, więc już w ogóle - normalnie moja kota na mojej wersalce

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec
A w tym kioseczku na Iłżeckiej była dostawa - nowe cienie sypkie (dużo) po 4,9, kuleczki i Vollare i Cantare. Do tego rózne rodzaje cieni tradycyjnych, zarówno Vollare jak i innych kioskowych marek.
Jakoś mi tam ostatnio nie podrodze. Zresztą w ogóle najczęściej bywam w rejonach Rynku i nawet do Modeksu szłam specjalnie w poszukiwaniu cieni Bell Cameleon, ale niestety jeszcze ich nie ma ani tam ani w dawnej Naturze
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 21:12   #299
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kuleczki Vollare II

A ja dzis podstępnie wyłudziłam od TŻ kuleczki bordowo-miedziane te ze złotymi szlaczkami na pudełku i też nie wiem czy to seria disco oczywiście nie będę ich używać samodzielnie tylko wymieszam- jeszcze nie wiem z czym
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 23:08   #300
Eweelinka20
Przyczajenie
 
Avatar Eweelinka20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1
Question Gdzie kuleczki vollare we Wrocławiu ???

Błaaaaaagam kochane dziewuszki napiszcie gdzie moge dostac te (ponoc ) cudne kuleczki?? tak je zachwalacie ...ze po prostu nie moge się im oprzec
Eweelinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 18:14:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.