Co zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 13:28   #1
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62

Co zmienić?


Czesc wszystkim. Jak sie pewnie domyślacie chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie ale zupełnie nie wiem co. Czuje się poprostu brzydka, od zawsze. Kompleksy nie pozwalaja mi życ chociaż wiem że nie wygląd jest najważniejszy.ale trudno jest w to uwierzyc gdy wszedzie widać ładne dziewczyny. Pomozecie? Co mogłabym zmienić? Chodzi mi o zmianę całkowita. Co wy zamieniłybyscie będąc na moim miejscu? Tylko proszę o szczerosc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1418304482605.jpg (55,8 KB, 445 załadowań)
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 13:52   #2
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Co zmienić?

Proponowałabym tylko odświeżenie kolorku, zresztą, myślę, że w każdym kolorze byłoby Ci do twarzy. Masz piękną, delikatną urodę, bardzo dziewczęcą. Będziesz długo wyglądała młodo.
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 14:11   #3
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62
Dot.: Co zmienić?

Dziękuje ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ?
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 15:46   #4
Ambiwalecja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 43
Dot.: Co zmienić?

Przede wszystkim zmieniłabym myślenie Wyglądasz ślicznie! Ewentualnie nie robiłabym kresek na oczach tylko jakiś delikatny matowy cień i faktycznie odświeżenie koloru włosów, ale bardziej dla przyjemności niż z konieczności
Ambiwalecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 15:55   #5
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co zmienić?

Dziewczyno, uwierz w siebie: jesteś piękna - wyglądasz, młodo, świeżo i dziewczęco. Nic nie musisz zmieniać, możesz lekko rozjaśnić kolorek włosów i pobawić się z makijażem, byle nie zbyt ostrym.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 01:47   #6
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Co zmienić?

Nie zmieniałabym nic, nie jesteś brzydka, masz ładną cerę, zadbane włosy i wyglądasz właśnie "jak te inne ładne dziewczyny" nie ma w tobie nic brzydkiego..

---------- Dopisano o 03:47 ---------- Poprzedni post napisano o 03:46 ----------

Z resztą pokaż zdjęcie jakiejś takiej dziewczyny? szczerze jestem ciekawa co byś wstawiła
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 07:08   #7
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62
Dot.: Co zmienić?

No napewno całkiem innej niż ja
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 14:48   #8
Cinamonne
Raczkowanie
 
Avatar Cinamonne
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków.
Wiadomości: 90
Dot.: Co zmienić?

Niestety obawiam się,że myślenie nie tak łatwo zmienić... Zwłaszcza jeśli ktoś długi czas sam siebie karmi negatywnymi opiniami na swój temat... Z pewnością nie uwierzysz, ale i tak powiem Ci,że jedyną rzeczą do zmiany jest MYŚLENIE. Jesteś piękną, świeżą,promienną młodą kobietą, masz cudownie gęste,falujące włosy, ładny owal twarzy,ładne oczy i usta, dobrą cerę, widać też,że nie masz raczej problemów z wagą. Wyglądasz dobrze, dziewczyno! Jeśli chcesz, poeksperymentuj trochę z makijażem - ja widziałabym Cię w naturalnych oczach i intensywnie czerwonych ustach.
__________________
"Człowiek jest najgorszym źródłem prawdy o sobie".
Cinamonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 15:16   #9
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62
Dot.: Co zmienić?

Dziękuję:-*
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 17:11   #10
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez inna17 Pokaż wiadomość
No napewno całkiem innej niż ja
Więc poszukaj tej "całkiem innej niż ty" "piękności" na necie i wrzuć zdjęcie, ja na prawde jestem ciekawa co z tego wyjdzie
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 18:29   #11
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez Cinamonne Pokaż wiadomość
Niestety obawiam się,że myślenie nie tak łatwo zmienić... Zwłaszcza jeśli ktoś długi czas sam siebie karmi negatywnymi opiniami na swój temat... Z pewnością nie uwierzysz, ale i tak powiem Ci,że jedyną rzeczą do zmiany jest MYŚLENIE. Jesteś piękną, świeżą,promienną młodą kobietą, masz cudownie gęste,falujące włosy, ładny owal twarzy,ładne oczy i usta, dobrą cerę, widać też,że nie masz raczej problemów z wagą. Wyglądasz dobrze, dziewczyno! Jeśli chcesz, poeksperymentuj trochę z makijażem - ja widziałabym Cię w naturalnych oczach i intensywnie czerwonych ustach.
Niestety świat niejednokrotnie nie bywa tak prosty, jak to opisujesz. Nie wiem w jaki sposób autorka niniejszego wątku nabawiła się kompleksów, ale w moim przypadku było tak, że to inne osoby obrzucały mnie epitetami w rodzaju: jesteś brzydka, obrzydliwa, szpetna, gdybym mógł zabiłbym Cię za wygląd, itd. Po słyszeniu takich wypowiedzi kilka razy dziennie ja po prostu w to uwierzyłam.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 20:41   #12
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Co zmienić?

Ale Laleczka z Ciebie!! Piekna jestes! Twoja uroda mnie normalnie zahipnotyzowala!!! Uwazam ze Tobie wszystkie kolory pasowalyby.. ognisty rudy, taki bialy blond - albo perlowy.. tylko napewno nie takie mysie blondy, to na pewno nie... ale nawet czarny moglby byc! kasztan moglby dodac Ci lat.. hmm ja bym poszla w perlowe blondy, napewno jasne, tylko rozjasniane powoli te wlosy, najlepiej pasemkami stopniowo..
naprawde masz piekne wlosy i cudna uroda, wiec szalej z kolorami!!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 00:21   #13
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Ale Laleczka z Ciebie!! Piekna jestes! Twoja uroda mnie normalnie zahipnotyzowala!!! Uwazam ze Tobie wszystkie kolory pasowalyby.. ognisty rudy, taki bialy blond - albo perlowy.. tylko napewno nie takie mysie blondy, to na pewno nie... ale nawet czarny moglby byc! kasztan moglby dodac Ci lat.. hmm ja bym poszla w perlowe blondy, napewno jasne, tylko rozjasniane powoli te wlosy, najlepiej pasemkami stopniowo..
naprawde masz piekne wlosy i cudna uroda, wiec szalej z kolorami!!
Dlatego ma to psuć? a potem włosy zniszczone i bawienie się w kółko
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 12:42   #14
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62
Dot.: Co zmienić?

Dziewczyny dziękuje za wszystkie odpowiedzi

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Zastanawiam się właśnie nad rudym. Napalilam się wręcz na niego ale mi trochę przeszlo jak przeczytalam w necie że przy tym kolorze najbardziej widać trądzik a mam go nie mało:-( co myślicie? Zrobic go sobie, cieszyc się nim i nie zaprzątać sobie tym głowy czy zrezygnowac?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Czekam na odp co wy o tym myślicie
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:36   #15
Gosia Gonia
Raczkowanie
 
Avatar Gosia Gonia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Wiadomości: 419
Dot.: Co zmienić?

Masz bardzo ładną buzię jeśli chcesz zmienić to zrób coś z włosami ,zmień uczesanie, makijaż na inny kolor . Ja jak chcę coś zmienić to zaczynam od fryzury,potem eksperymentuję z makijażem , przymierzam ciuszki , idę trochę pobiegać, poćwiczyć od razu mi jest lepiej naduszy.
__________________
GoSiA
Gosia Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:48   #16
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez inna17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuje za wszystkie odpowiedzi

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Zastanawiam się właśnie nad rudym. Napalilam się wręcz na niego ale mi trochę przeszlo jak przeczytalam w necie że przy tym kolorze najbardziej widać trądzik a mam go nie mało:-( co myślicie? Zrobic go sobie, cieszyc się nim i nie zaprzątać sobie tym głowy czy zrezygnowac?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Czekam na odp co wy o tym myślicie
Nie przejmuj się, wypróbuj sobie ten kolor i zobaczysz sama jak będziesz się w nim czuła.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 20:52   #17
ese123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co zmienić?

Jak tak czytam te Wasze tematy czy jesteście brzydkie itp itd i wklejacie zdjęcia pięknych, naturalnych dziewczyn to nie wiem czy się śmiać czy płakać... dziewczyny - uwierzcie w siebie! Każda z Was jest piękna! Pokochajcie siebie, głowa do góry, więcej wiary w siebie, takie pewne kobiety mają duże powodzenie wśród chłopaków Nie musicie nakładać tony pudru i innych kosmetyków, jak już naturalnie wyglądacie pięknie, a najważniejsze byście same się ze sobą dobrze czuły, bez żadnych sztuczności, co to nie są zbyt zdrowe. Wiara w siebie czyni cuda Młode dziewczyny często bywają zakompleksione, potem wyrastają na piękne księżniczki, więc cierpliwości i nie róbcie z siebie kogoś kim nie jesteście, po prostu bądźcie sobą
ese123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:53   #18
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Dlatego ma to psuć? a potem włosy zniszczone i bawienie się w kółko
a czemu psuc?? zycie jest jedno, jesli ktos chce cos zmienic, to samo uczesanie nie jest wielka zmiana, boze wlosy odrostaja, ja mam z ciemnych farbowane na blond i sa dlugie i zadbane, naturalne moje sa za ciemne i ich po prostu nie lubie, poza tym to nudne chodzic w jednym kolorze wlosow cale zycie! na starosc farbowanie jest zbyt ryzykowane, ale poki czlowiek mlody to wlosy wszystko wytrzymaja! takie moje zdanie
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 20:25   #19
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
a czemu psuc?? zycie jest jedno, jesli ktos chce cos zmienic, to samo uczesanie nie jest wielka zmiana, boze wlosy odrostaja, ja mam z ciemnych farbowane na blond i sa dlugie i zadbane, naturalne moje sa za ciemne i ich po prostu nie lubie, poza tym to nudne chodzic w jednym kolorze wlosow cale zycie! na starosc farbowanie jest zbyt ryzykowane, ale poki czlowiek mlody to wlosy wszystko wytrzymaja! takie moje zdanie
Bo to jest młoda, ładna dziewczyna która nie musi nic zmieniać, ma ładne, zdrowe naturalne włosy więc po co ma to na siłe zmieniać i psuć? najczęściej jest tak że zaczyna się kombinować, skoro zrobiłam sobie ten kolor to teraz taki, potem taki i zostaje siano z odrostami, to jest jej decyzja, ale na jej miejscu w życiu bym tego nie zrobiła, pytała o opinię to mówię
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 21:50   #20
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Bo to jest młoda, ładna dziewczyna która nie musi nic zmieniać, ma ładne, zdrowe naturalne włosy więc po co ma to na siłe zmieniać i psuć? najczęściej jest tak że zaczyna się kombinować, skoro zrobiłam sobie ten kolor to teraz taki, potem taki i zostaje siano z odrostami, to jest jej decyzja, ale na jej miejscu w życiu bym tego nie zrobiła, pytała o opinię to mówię
Życie oraz młodość jest po to, aby się bawić fryzurą i próbować różnych rzeczy, oczywiście z głową. Ja sama rozjaśniałam kosmyki wielokrotnie, nakładałam różne farby i moje włosy nie były od tego w ogóle zniszczone. Ponadto można przecież stosować na przykład hennę, która dodatkowo włosy pielęgnuje i odżywia. Zasadniczo chodzi tu nie o to czy farbujesz, ale jak i czym to robisz.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 15:39   #21
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez inna17 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim. Jak sie pewnie domyślacie chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie ale zupełnie nie wiem co. Czuje się poprostu brzydka, od zawsze. Kompleksy nie pozwalaja mi życ chociaż wiem że nie wygląd jest najważniejszy.ale trudno jest w to uwierzyc gdy wszedzie widać ładne dziewczyny. Pomozecie? Co mogłabym zmienić? Chodzi mi o zmianę całkowita. Co wy zamieniłybyscie będąc na moim miejscu? Tylko proszę o szczerosc
Ile masz lat?
Brwi wyglądają na zbyt mocno wydepilowane od strony nosa.
Kolor włosów, chyba jest naturalny>?: i w ogóle nie widać zbytnio jaki, bo zdj. jest pod słońce, więc nie wiem o co chodziło osobie co proponowała "odświeżenie" widać niektórzy tu tylko nabijają posty, nie bierz takich rad na serio

Może dasz lepszą fotkę (nie pod słońce) i może uśmiechniętą to podpowiemy w makijażu.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 16:20   #22
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62
Dot.: Co zmienić?

17. Nie mam żadnych innych zdjęć dobrej jakości z tego czasu. Jedynie z tamtego roku tam widać mnie bardzo wyraznie ale chyba nie zmieniłam się zbytnio od tamtego roku
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 17:55   #23
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 197
Dot.: Co zmienić?

Masz przepiękną twarz, naprawdę dziewczęcą, wręcz lalkowatą, aż nie chce mi się wierzyć, że masz kompleksy na tym punkcie. Moim zdaniem grzywka na bok bardzo ci pasuje, kolor również, jedynie w brwiach widziałabym coś do zmiany, bo według mnie masz je za daleko od siebie (polecam obejrzeć filmik Gossa, https://www.youtube.com/watch?v=Qqi0o1WlmXg ), ale ogólnie naprawdę dobrze wyglądasz.
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 15:25   #24
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Co zmienić?

kup sobie kilka kolorowych szminek i baw się nimi.
kup sobie może też róż albo bronzer.
włosy masz piękne, dlatego nie używaj farby, tylko raczej takiej pianki typu casting, która Ci wyciągnie kolor i nabłyszczy włosy.
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 17:23   #25
zabka_rzechotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Co zmienić?

jak dla mnie nie jesteś brzydka, a wyglądasz po prostu jak dziecko - wręcz jestem pewna, że jesteś w gimnazjum lub max na początku liceum. to nie najlepszy czas na poważne zmiany, bo skończysz wyglądając na starą-malutką.
zabka_rzechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 18:23:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.