Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 18:25   #1201
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W sumie to Steam Heat to taki odcień czerwieni, jakiego w swoich zbiorach nie mam, stąd trudno mi porównać. Ja generalnie lubuję się w chłodnych, podbitych niebieskością czerwieniach i w zasadzie takie tylko mam, a Steam Heat to jednak dość ciepła czerwień, przynajmniej jak na moje standardy, co najwyżej nazwałabym ją neutralną. Na szczęście nie jest to czerwień pomidorowa, ruda czy pomarańczowa, więc myślę, że będzie dla mnie "noszalna".


Duży, ale jakiś taki płaski . Nie wiem, co z nim będę robić, ale jest taki milusi
Olu! Zerknęłam dzisiaj na Catty. Szczerze mówiąc, też ostatnio chciałam i o niej zapomniałam Ładny, jasny, codzienny odcień. Na mojej dłoni to taka rozbielona brzoskwinia. Jednak konsystencja może się nie sprawdzić w lato. Bardzo kremowa i błyszczykowata, tester był w pół rozpłynięty.
Za opakowania bym wzięła, ale tak, to nie wiem, czy warta wydawania kasy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:27   #1202
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No mi to aż głupio pytać o te próbki. A może nawet nie tyle głupio, co chcę sobie oszczędzić reakcji łaskawych pań, które sprawiają, że można poczuć się jak żebrak. W rezultacie nie mogłam się przemóc i nawet nie zapytałam o próbkę nowego podkładu

Dziewczyny, powiedzcie, proszę, co to za nowość, że na produkty MAC i Bobbi Brown nie przyjmują w Douglasie kuponów na 40zł? Czy rzeczywiście u Was też tak jest? Bez problemu kupowałam z bonami BB, a dzisiaj panie zrobiły naradę i z wyniosłością mi odmówiły, zarówno BB, jak i MAC Pytam się, czym się różnią te marki od innych, że nie można, a one, że mają własne salony, więc nie uczestniczą w promocjach. No ok, ale przecież to nie jest promocja I tłumaczę im, że w Złotych kupowałam zawsze BB z bonem, a one na to, że widocznie u nich można. No ludzie Jutro zadzwonię aż na infolinię.
Przecież to nie tylko BB i MAC mają własne salony, tłumaczenie takie trochę od du*py strony. Osobiście jeszcze nigdy nie miałam problemu z zakupem MAC z bonem -40 zł
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:33   #1203
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dzisiaj w GK była oficjalna premiera Wash & Dry bylo mnóstwo macówek, reklam etc - a przed wejsciem skąpo ubrany model prasował torby z napisem kolekcji Generalnie wesoło było, zdaje się, ze mi porobiono jakies foty nawet, czego bym nie zauwazyła, tylko tz, mnie tyrpnał

A weszłam tylko po to, bo chciałam wziac szminkę za B2M
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:40   #1204
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie, proszę, co to za nowość, że na produkty MAC i Bobbi Brown nie przyjmują w Douglasie kuponów na 40zł? Czy rzeczywiście u Was też tak jest? Bez problemu kupowałam z bonami BB, a dzisiaj panie zrobiły naradę i z wyniosłością mi odmówiły, zarówno BB, jak i MAC Pytam się, czym się różnią te marki od innych, że nie można, a one, że mają własne salony, więc nie uczestniczą w promocjach. No ok, ale przecież to nie jest promocja I tłumaczę im, że w Złotych kupowałam zawsze BB z bonem, a one na to, że widocznie u nich można. No ludzie Jutro zadzwonię aż na infolinię.
W czasie nocy zakupów jakiejś tam odliczono mi zawsze zniżkę. Zdarzało się jedynie, że po drobnej interwencji.
Jeśli nie ma komunikatu wyłączającego te marki, to po co przepłacać. Ale Panie wiedzą lepiej. Zadzwoń na infolinię, a co!

Dziewczyny, a skąd jest taki kod - 40 zł, hmm?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:46   #1205
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a skąd jest taki kod - 40 zł, hmm?
Po zebraniu 450 pkt na kartę Douglas 2 zł = 1pkt
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:46   #1206
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
W czasie nocy zakupów jakiejś tam odliczono mi zawsze zniżkę. Zdarzało się jedynie, że po drobnej interwencji.
Jeśli nie ma komunikatu wyłączającego te marki, to po co przepłacać. Ale Panie wiedzą lepiej. Zadzwoń na infolinię, a co!

Dziewczyny, a skąd jest taki kod - 40 zł, hmm?
za zakupy, trzeba zebrać ileś tam punktów na ich kartę i przychodzi pocztą
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 18:51   #1207
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Przecież to nie tylko BB i MAC mają własne salony, tłumaczenie takie trochę od du*py strony. Osobiście jeszcze nigdy nie miałam problemu z zakupem MAC z bonem -40 zł
Też tak uważam.
Idiotyczne tłumaczenie.


Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
W czasie nocy zakupów jakiejś tam odliczono mi zawsze zniżkę. Zdarzało się jedynie, że po drobnej interwencji.
Jeśli nie ma komunikatu wyłączającego te marki, to po co przepłacać. Ale Panie wiedzą lepiej. Zadzwoń na infolinię, a co!

Dziewczyny, a skąd jest taki kod - 40 zł, hmm?
Dokładnie, powinna być informacja uprzedzająca klienta o tego typu fanaberii, bo nie da się tego inaczej nazwać. Denerwuje mnie takie traktowanie, w końcu i tak zostawia się tam dużo kasy, a na bony 40-złotowe ubierałam z własnych zakupów.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 18:55   #1208
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No mi to aż głupio pytać o te próbki. A może nawet nie tyle głupio, co chcę sobie oszczędzić reakcji łaskawych pań, które sprawiają, że można poczuć się jak żebrak. W rezultacie nie mogłam się przemóc i nawet nie zapytałam o próbkę nowego podkładu

Dziewczyny, powiedzcie, proszę, co to za nowość, że na produkty MAC i Bobbi Brown nie przyjmują w Douglasie kuponów na 40zł? Czy rzeczywiście u Was też tak jest? Bez problemu kupowałam z bonami BB, a dzisiaj panie zrobiły naradę i z wyniosłością mi odmówiły, zarówno BB, jak i MAC Pytam się, czym się różnią te marki od innych, że nie można, a one, że mają własne salony, więc nie uczestniczą w promocjach. No ok, ale przecież to nie jest promocja I tłumaczę im, że w Złotych kupowałam zawsze BB z bonem, a one na to, że widocznie u nich można. No ludzie Jutro zadzwonię aż na infolinię.
u mnie MACa nie ma ale jest BB i bez problemu przyjmowali bony ale to dawno bylo, teraz nie wiem.
a ja o probki prosze i jeszcze mi nie odmowili.. moze sie mnie boja
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:03   #1209
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej Dziewczyny coraz bardziej kusi mnie korektor Pro Longwear z Maca jednak nie wiem jak jasne ma on kolory. Czy NC15 jest wg Was bardzo jasny? Nie mam stacjonarnie MACa w pobliżu dlatego robię małe rozeznanie zanim kupię "w ciemno". Pomożecie?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:05   #1210
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Dziewczyny, powiedzcie, proszę, co to za nowość, że na produkty MAC i Bobbi Brown nie przyjmują w Douglasie kuponów na 40zł? Czy rzeczywiście u Was też tak jest? Bez problemu kupowałam z bonami BB, a dzisiaj panie zrobiły naradę i z wyniosłością mi odmówiły, zarówno BB, jak i MAC Pytam się, czym się różnią te marki od innych, że nie można, a one, że mają własne salony, więc nie uczestniczą w promocjach. No ok, ale przecież to nie jest promocja I tłumaczę im, że w Złotych kupowałam zawsze BB z bonem, a one na to, że widocznie u nich można. No ludzie Jutro zadzwonię aż na infolinię.
uznaniowo jest....
w blue mac nie wchodzi w żadne promo; nie chcieli mi też uznać bonu na 25,- z internetowego sklepu. ale ten 40,- powiedzieli, że można. W wola parku zrealizowałam te 25,- jednak i to bez łachy.

pamiętam też; że BB zawsze kupowałam z rabatem 20% na nocy zakupów w złotych...

i pisałam o tym do D. na fejsie i bezpośrednio i nie odpiwiedzieli.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:24   #1211
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
uznaniowo jest....
w blue mac nie wchodzi w żadne promo; nie chcieli mi też uznać bonu na 25,- z internetowego sklepu. ale ten 40,- powiedzieli, że można. W wola parku zrealizowałam te 25,- jednak i to bez łachy.
No chyba mocno uznaniowo, bo mi z kolei w Blue uznali i ten bon na 25 zł, i ten na 40 zł... I to – uwaga – razem. Pani zgodziła się rozbić jeden zakup na 2 transakcje, żeby weszły oba bony.
Chyba to kwestia indywidualnej konsultantki, co jest skandalem jak dla mnie... Powinny być jasne odgórne reguły, a ewentualne wyjątki powinny być zaznaczone na kuponach rabatowych.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 19:25   #1212
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Przecież to nie tylko BB i MAC mają własne salony, tłumaczenie takie trochę od du*py strony. Osobiście jeszcze nigdy nie miałam problemu z zakupem MAC z bonem -40 zł
ja bym poprosiła w takim razie o regulamin kuponu.

Clinique też ma przecież swoje salony i OPI...
masakra...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:31   #1213
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzisiaj w GK była oficjalna premiera Wash & Dry bylo mnóstwo macówek, reklam etc - a przed wejsciem skąpo ubrany model prasował torby z napisem kolekcji Generalnie wesoło było, zdaje się, ze mi porobiono jakies foty nawet, czego bym nie zauwazyła, tylko tz, mnie tyrpnał

A weszłam tylko po to, bo chciałam wziac szminkę za B2M
Widziałam dzisiaj ale tylko przechodziłam. Szkoda tylko, że robią akcję promocyjną, jak połowy rzeczy już nie ma

Jaką szminkę wzięłaś?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:32   #1214
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Olu! Zerknęłam dzisiaj na Catty. Szczerze mówiąc, też ostatnio chciałam i o niej zapomniałam Ładny, jasny, codzienny odcień. Na mojej dłoni to taka rozbielona brzoskwinia. Jednak konsystencja może się nie sprawdzić w lato. Bardzo kremowa i błyszczykowata, tester był w pół rozpłynięty.
Za opakowania bym wzięła, ale tak, to nie wiem, czy warta wydawania kasy.
Dzięki za info . Chyba wbrew Twoim intencjom tylko mnie zachęciłaś , zwłaszcza tym, że jest błyszczykowata.

Ja nigdy nie korzystałam z tego kuponu na 40 zł na zakup MAC, ale na produkty innych marek, które zasadniczo wyłączone są z promocji (Sensai, BB) już tak, i nigdy problemów mi nie robiono. Wg mnie nie mają prawa odmówić, bo to żaden rabat czy promocja, tylko kupon, który sobie wypracowałaś. Masz pełne prawo obstawać przy swoim. Ja w każdym razie bym się kłóciła.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 19:34   #1215
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj ale tylko przechodziłam. Szkoda tylko, że robią akcję promocyjną, jak połowy rzeczy już nie ma

Jaką szminkę wzięłaś?
No własnie, też tego nie rozumiem.... takie akcje to na samym poczatku powinni, a nie jak juz po ptokach ...

A zadną! chciałam wziać jakiś rózyk jasny i najlepiej mi pasowała Nouvelle Vogue, okazało sie jednak, ze nie mają już jej w zapasach nie pierwszy to raz, jak chce wziać jakąs szminkę to nie ma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:06   #1216
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No mi to aż głupio pytać o te próbki. A może nawet nie tyle głupio, co chcę sobie oszczędzić reakcji łaskawych pań, które sprawiają, że można poczuć się jak żebrak. W rezultacie nie mogłam się przemóc i nawet nie zapytałam o próbkę nowego podkładu

Dziewczyny, powiedzcie, proszę, co to za nowość, że na produkty MAC i Bobbi Brown nie przyjmują w Douglasie kuponów na 40zł? Czy rzeczywiście u Was też tak jest? Bez problemu kupowałam z bonami BB, a dzisiaj panie zrobiły naradę i z wyniosłością mi odmówiły, zarówno BB, jak i MAC Pytam się, czym się różnią te marki od innych, że nie można, a one, że mają własne salony, więc nie uczestniczą w promocjach. No ok, ale przecież to nie jest promocja I tłumaczę im, że w Złotych kupowałam zawsze BB z bonem, a one na to, że widocznie u nich można. No ludzie Jutro zadzwonię aż na infolinię.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
uznaniowo jest....
w blue mac nie wchodzi w żadne promo; nie chcieli mi też uznać bonu na 25,- z internetowego sklepu. ale ten 40,- powiedzieli, że można. W wola parku zrealizowałam te 25,- jednak i to bez łachy.

pamiętam też; że BB zawsze kupowałam z rabatem 20% na nocy zakupów w złotych...

i pisałam o tym do D. na fejsie i bezpośrednio i nie odpiwiedzieli.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W wola PArku nie wchodzi na noc zakupow MAC napewno i ogólnie powiedzieli że zadnej zniżki na MAC nie uznają. Wkurzyłam się na nich bo specjalnie pojechałam i

W BC na pewno bon 40zł wchodzi, bo korzystałam ostatnio z niego
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 07:52   #1217
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
chciałam wziać jakiś rózyk jasny i najlepiej mi pasowała Nouvelle Vogue, okazało sie jednak, ze nie mają już jej w zapasach nie pierwszy to raz, jak chce wziać jakąs szminkę to nie ma
Ale jak mieli ją mieć w zapasach skoro to limitka, i to dość zamierzchła, bo z września zeszłego roku? Tyle by się uchowała? W "moim" MACu ten odcień wyprzedał się dość szybko. I jestem w stanie to zrozumieć, bo jest śliczny Sama kupiłam sobie nawet backup (którego pewnie w życiu nie dotknę, biorąc pod uwagę liczbę moich szminek... )
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 09:36   #1218
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie korzystałam z tego kuponu na 40 zł na zakup MAC, ale na produkty innych marek, które zasadniczo wyłączone są z promocji (Sensai, BB) już tak, i nigdy problemów mi nie robiono. Wg mnie nie mają prawa odmówić, bo to żaden rabat czy promocja, tylko kupon, który sobie wypracowałaś. Masz pełne prawo obstawać przy swoim. Ja w każdym razie bym się kłóciła.
Też kupowałam BB za kuponik.

Nie mam doświadczeń - czy MAC w ogóle organizuje jakieś swoje akcje promocyjne/zniżki itd?
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 09:50   #1219
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie, też tego nie rozumiem.... takie akcje to na samym poczatku powinni, a nie jak juz po ptokach ...

A zadną! chciałam wziać jakiś rózyk jasny i najlepiej mi pasowała Nouvelle Vogue, okazało sie jednak, ze nie mają już jej w zapasach nie pierwszy to raz, jak chce wziać jakąs szminkę to nie ma
Ładny kolor
Mnie by się przydał kolor na co dzień, ciemniejszy od Creme cup i nie zgaszony, bo w takich wyglądam szaro/nijako
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 09:51   #1220
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja na co dzien uwielbiam Cosmo Teraz bede szukac czegos podobnego, ale bardziej w rozowych tonach
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 10:25   #1221
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładny kolor
Mnie by się przydał kolor na co dzień, ciemniejszy od Creme cup i nie zgaszony, bo w takich wyglądam szaro/nijako
Creme Cup dla mnie za blady, u mnie sprawdzają się wyrazistsze kolory.
Chyba się przejdę jeszcze raz i wezmę Flat Out Fabulous albo Pink Plaid, chociaż było mi w niej deczko za mdło i jasno ale jeszcze ujdzie w sumie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 10:26   #1222
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość

Nie mam doświadczeń - czy MAC w ogóle organizuje jakieś swoje akcje promocyjne/zniżki itd?
bardzo niechętnie:
W CH gdzie MAC ma swój salon jest jakaś noc zakupów czy inna ogólna akcja rabatowa (także gazetowa) spotkałam się z takimi promocjami: do zakupionych w ramach tej akcji (lub kuponu) kosmetyków dają kupon na makijaż (o wartości 250,- albo można sobie coś wylosować z pudła (bez podglądania) lub miniaturka (ja raz mini tusz dostałam

natomiast profesjonalni makijażyści ponoć mają stałą zniżkę u nich
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 10:27   #1223
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie by się przydał kolor na co dzień, ciemniejszy od Creme cup i nie zgaszony, bo w takich wyglądam szaro/nijako
Lovelorn? Jak dla mnie idealnie odpowiada opisowi
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 10:37   #1224
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja bym poprosiła w takim razie o regulamin kuponu.

Clinique też ma przecież swoje salony i OPI...
masakra...
Ja też, zwłaszcza, że przeczytałam cały ich regulamin i nic tam nie było napisane o tym, że bonu -40zł za uzyskane punkty nie można wykorzystać na poszczególne marki.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 10:49   #1225
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja na co dzien uwielbiam Cosmo Teraz bede szukac czegos podobnego, ale bardziej w rozowych tonach
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Creme Cup dla mnie za blady, u mnie sprawdzają się wyrazistsze kolory.
Chyba się przejdę jeszcze raz i wezmę Flat Out Fabulous albo Pink Plaid, chociaż było mi w niej deczko za mdło i jasno ale jeszcze ujdzie w sumie.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Lovelorn? Jak dla mnie idealnie odpowiada opisowi
Dzięki za propozycje Podejdę w wolnej chwili i potestuję, chociaż Cosmo to chyba nie moja tonacja, ale kto wie Lovelorn wydaje się być całkiem całkiem, myślę też o Plumful.

Corii, Flat out fabulous jest
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 11:15   #1226
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje Podejdę w wolnej chwili i potestuję, chociaż Cosmo to chyba nie moja tonacja, ale kto wie Lovelorn wydaje się być całkiem całkiem
Lovelorn to jeden z najładniej ożywiających twarz odcieni, jaki mam Nigdy wcześniej nie zwracałam na niego w ogóle uwagi, aż do momentu, kiedy podczas "przymierzania" różnych szminek w MAC Macówka przyniosła mi właśnie tę szminkę. Wtedy przepadłam Z tych jeszcze ciemniejszych cudne też są Speed Dial i Chatterbox.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
myślę też o Plumful.
Aaa, no to mówimy też o sporo ciemniejszych odcieniach niż Creme Cup Też cudownie twarzowy odcień, najlepiej bierz obie pomadki
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 11:20   #1227
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Lovelorn to jeden z najładniej ożywiających twarz odcieni, jaki mam Nigdy wcześniej nie zwracałam na niego w ogóle uwagi, aż do momentu, kiedy podczas "przymierzania" różnych szminek w MAC Macówka przyniosła mi właśnie tę szminkę. Wtedy przepadłam Z tych jeszcze ciemniejszych cudne też są Speed Dial i Chatterbox.

ooo ! widzę, że nie ja jedna lubię Chatterbox mogłabyś porównać speed dial do chatterbox ? czym one się różnią ? chatterbox właśnie kończę i chciałam SD
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 11:37   #1228
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ooo ! widzę, że nie ja jedna lubię Chatterbox mogłabyś porównać speed dial do chatterbox ? czym one się różnią ? chatterbox właśnie kończę i chciałam SD
Ja Chatterbox jeszcze nie mam, ale będzie to moja następna zdobycz za Back2MAC Za to ostatnio w MACu ostro się namyślałam, którą wziąć -€“ Speed Dial czy Chatterbox -€“ więc mocno się im obu przyjrzałam. Ostatecznie wzięłam Speed Dial. Speed Dial jest chłodniejsza niż Chatterbox i wpada bardziej w niebieskie tony, dlatego dla mojej neutralnej, ale bardziej chłodnej niż ciepłej tonacji jest ociupinkę lepsza. Plus SD w przeciwieństwie do Chatterbox ma maleńkie złote drobinki, ale praktycznie nie widać ich na ustach (należy mi tu uwierzyć na słowo, bo ja NIENAWIDZĘ drobinek i nie nosiłabym niczego, w czym są naprawdę widoczne ). Chatterbox jako wykończenie Amplified ma też bardziej intensywne "krycie" na ustach, ale nie jakoś bardzo uderzająco. Tak czy inaczej, zamierzam posiadać obie

Dość dobrze widać te różnice na zdjęciach z tego bloga:
Chatterbox: http://4.bp.blogspot.com/-VDMeCaBIbI...chatterbox.png
Speed Dial: http://4.bp.blogspot.com/-A2ppys-rKq.../speeddial.png

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-05-14 o 11:38
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 11:39   #1229
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ooo ! widzę, że nie ja jedna lubię Chatterbox mogłabyś porównać speed dial do chatterbox ? czym one się różnią ? chatterbox właśnie kończę i chciałam SD
Co prawda nie jestem Vine, ale odpowiem na Twoje pytanie. Mam obie pomadki. SP to creamesheen więc nie jest aż tak trwała jak chatterbox, poza tym jest bardziej malinowa.

Wstawię zdjęcie dla porównania: chaterbox, sp, lovelorn.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0722a.jpg (38,9 KB, 34 załadowań)
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 11:42   #1230
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Corii, Flat out fabulous jest
Testowałam i mnie siedzenia nie urwała, dobrze wygladała ale to tyle, żadnego woow, jak przy niektórych kolorach mam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.