Atrederm - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 14:09   #1831
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

cherry, podobno tak ale ja u siebie nie zauważyłam efektu
ostatnio dałam pod atre spirytus salicylowy. może nie jest to zbyt mądre ale działa. złuszczałam się sie fajnie. ogólnie zauważyłam, że jeśli daję atre bez żadnych "wspomagaczy" to łuszczenie jest minimalne. nie wiem czy moja skóra się przyzwyczaiła czy atre zwietrzał.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 14:39   #1832
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Atrederm

Coś mi się obiło o uszy, że podgrzanie arte "podkręca" jego moc....
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 16:32   #1833
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
cherry, podobno tak ale ja u siebie nie zauważyłam efektu
ostatnio dałam pod atre spirytus salicylowy. może nie jest to zbyt mądre ale działa. złuszczałam się sie fajnie. ogólnie zauważyłam, że jeśli daję atre bez żadnych "wspomagaczy" to łuszczenie jest minimalne. nie wiem czy moja skóra się przyzwyczaiła czy atre zwietrzał.

Witajcie atredermowicze ja też, żeby podkręcić moc atre użyłam spirytusu salicylowego i oprócz lekkiego pieczenia nie zauważyłam, żeby mnie bardziej złuszczało tym bardziej, że była to moja 7 warstwa atre i liczyłam na piękne i długie złuszczanie a okazało się, że trwało aż 1 dzień. widocznie moja skóra aż tak się przyzwyczaiła. Byłam dziś u pani dermatolog i po niezbyt dokładnym obejrzeniu twarzy stwierdziła, że przez 3-4 msce mam brać "tetralysal" a jak to nie pomoże to Aknenormin czy coś na tej bazie. Używał ktoś "tetralysalu "i pomógł komuś ? bo tego antybiotyku nie brałam i nie wiem czy liczyć na cud poprawy cery czy nastawić się na inną kuracje.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:12   #1834
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witajcie atredermowicze ja też, żeby podkręcić moc atre użyłam spirytusu salicylowego i oprócz lekkiego pieczenia nie zauważyłam, żeby mnie bardziej złuszczało tym bardziej, że była to moja 7 warstwa atre i liczyłam na piękne i długie złuszczanie a okazało się, że trwało aż 1 dzień. widocznie moja skóra aż tak się przyzwyczaiła. Byłam dziś u pani dermatolog i po niezbyt dokładnym obejrzeniu twarzy stwierdziła, że przez 3-4 msce mam brać "tetralysal" a jak to nie pomoże to Aknenormin czy coś na tej bazie. Używał ktoś "tetralysalu "i pomógł komuś ? bo tego antybiotyku nie brałam i nie wiem czy liczyć na cud poprawy cery czy nastawić się na inną kuracje.
Może po prostu twój Atrederm zwietrzał?
Ja używam już ponad 1,5 roku, a po spirytusie salicylowym i dwóch warstwach Atre mam tygodniowe łuszczenie i buraka...
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 19:26   #1835
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Może po prostu twój Atrederm zwietrzał?
Ja używam już ponad 1,5 roku, a po spirytusie salicylowym i dwóch warstwach Atre mam tygodniowe łuszczenie i buraka...
Nie możliwe, żeby atrederm był przeterminowany bo użyłam całkiem nowego raz odkręcanego i ma datę ważności do 03.2012 widocznie jestem aż tak gruboskórna
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 19:40   #1836
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Nie możliwe, żeby atrederm był przeterminowany bo użyłam całkiem nowego raz odkręcanego i ma datę ważności do 03.2012 widocznie jestem aż tak gruboskórna
To zmienia postać rzeczy.
Ale nie musi być przeterminowany, żeby już nie działał, po gdzieś miesiącu-dwóch retinoid może zwietrzeć i nie będzie działał. Dlatego dobrze jest trzymać w lodówce
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:35   #1837
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Tu poczytaj o podkręcaniu retinoidów:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...tody,t371.html
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 22:04   #1838
kcpwmk15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 620
Dot.: Atrederm

Witajcie. Stosuję atrederm od tygodnia. Przepisała mi go moja dermatolog. Wcześniej stosowałam różne maści- differen (nic nie pomagał) epiduo (jestem bardzo zadowolona), retin a (strasznie przetłuszczała mi się po nim skóra) i masę innych maści których nawet już nie pamiętam. Co to atredermu na razie średnio jestem zadowolona. Skóra bardzo mi się łuszczy. Najgorzej to wygląda jak chcę się pomalować przed wyjściem bo wtedy nie mogę poradzić sobie z twarzą żeby wyglądać w miarę przyzwoicie. Mam jednak inny, większy problem. Za tydzień w sobotę mam wesele na które bardzo chciałabym pójść 9oczywiście nie moje) jednak po stosowaniu atredermu pojawiły mi się takie malutkie ranki, jest ich bardzo dużo. Te ranki są po wcześniejszych pryszczach. Po prostu pryszcz oderwał się i na jego miejscy powstała mała, czerwona bolesna ranka. Najgorsze jest to, że te ranki nie chcą mi w ogóle zejśc tylko w tym jest też dużo mojej winy, bo gdy zaczynają się powoli goić ja na nowo ściągam z nich ten nowy naskórek i sytuacja zaczyna się od nowa Co mam zrobić żeby przyspieszyć gojenie się tych ranek? Bez nich moja cera byłaby o niebo lepsza, tak to wyglądam jakbym miała dużo pryszczy a ogólnie pryszczy mam ale w tym momencie tylko 2
kcpwmk15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:13   #1839
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kcpwmk15 Pokaż wiadomość
Witajcie. Stosuję atrederm od tygodnia. Przepisała mi go moja dermatolog. Wcześniej stosowałam różne maści- differen (nic nie pomagał) epiduo (jestem bardzo zadowolona), retin a (strasznie przetłuszczała mi się po nim skóra) i masę innych maści których nawet już nie pamiętam. Co to atredermu na razie średnio jestem zadowolona. Skóra bardzo mi się łuszczy. Najgorzej to wygląda jak chcę się pomalować przed wyjściem bo wtedy nie mogę poradzić sobie z twarzą żeby wyglądać w miarę przyzwoicie. Mam jednak inny, większy problem. Za tydzień w sobotę mam wesele na które bardzo chciałabym pójść 9oczywiście nie moje) jednak po stosowaniu atredermu pojawiły mi się takie malutkie ranki, jest ich bardzo dużo. Te ranki są po wcześniejszych pryszczach. Po prostu pryszcz oderwał się i na jego miejscy powstała mała, czerwona bolesna ranka. Najgorsze jest to, że te ranki nie chcą mi w ogóle zejśc tylko w tym jest też dużo mojej winy, bo gdy zaczynają się powoli goić ja na nowo ściągam z nich ten nowy naskórek i sytuacja zaczyna się od nowa Co mam zrobić żeby przyspieszyć gojenie się tych ranek? Bez nich moja cera byłaby o niebo lepsza, tak to wyglądam jakbym miała dużo pryszczy a ogólnie pryszczy mam ale w tym momencie tylko 2
Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie- nie majstruj przy tych rankach bo nigdy Ci się nie zagoją! Możesz jeszcze sobie smarować te miejsca kilka razy dziennie maścią z wit. A- przyspiesza regenerację naskórka, mi baaaaardzo pomogła jak grzebałam przy buzi i porobiłam sobie paskudne rany. Tormentiol też przyspiesza gojenie takich ranek po krostach.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 16:11   #1840
kcpwmk15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 620
Dot.: Atrederm

A co ma wit. A jaka maść? czy mam iść do apteki i poprosić wit. A? kurcze próbuję się powstrzymac ale strasznie mnie korci...
kcpwmk15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 18:10   #1841
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Atrederm

tak chodzi o zwykla wit. A. Pojdz do apteki i o takową popros oczywiscie w postaci masci
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 21:56   #1842
kcpwmk15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 620
Dot.: Atrederm

A stosował ktoś tribiotic na ranki po pryszczach? Podobno jest dobry.
kcpwmk15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:36   #1843
mimika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez NarSan Pokaż wiadomość
no i dalej nikt sie nie odzywa :P
u mnie dzisiaj znowu jadę z salicylowym a później atre (skóra jako tako doszła do siebie, no może trochę podsuszona jest, ale tym zajmie się moja Mustela )
a tak w ogóle to wiecei może, czy AA Young krem antybakteryjny (ten niebieski) nawilżający jest dalej w produkcji? NO i gdzie go mogę dostać? Natura, Rossmann, Stars?



edit:
no więc... dzisiaj poszedł salicylowy na lekko suchą skórę, no i.... masakraaaa!!!! piekło niemiłosiernie, ledwie wytrzymałem 5 min, szybko pod prysznic i zmywanie :P no jakoś udało mi się zmyć, później buraaaaak na całego... chciałem jeszcze dać atre, no ale ten burak to już chyba zbyt dużo, więc poszła gruuuba warstwa Musteli takiego buraka to ja jeszcze nie miałem... :P zobaczymy co będzie jutro.
Atredermu NIE WOLNO ( !!!) łączyć ze środkami keratolitycznymi czy np. z kwasem salicylowym, preparatami z siarki
mimika90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:53   #1844
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mimika90 Pokaż wiadomość
Atredermu NIE WOLNO ( !!!) łączyć ze środkami keratolitycznymi czy np. z kwasem salicylowym, preparatami z siarki
Dlaczego?
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:41   #1845
NarSan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 65
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mimika90 Pokaż wiadomość
Atredermu NIE WOLNO ( !!!) łączyć ze środkami keratolitycznymi czy np. z kwasem salicylowym, preparatami z siarki
no właśnie, dlaczego? wiele osób stosuje kwasy i retinoidy (w tym salicylowy)
NarSan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:58   #1846
ASiKYoASiK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Atrederm

Smaruję się 3 miesiac Atredermem. W końcu buzia wygładza się. Jednak blizny wciąż są. Mam jednak nadzieję,ze uda mi się je spłycić.

Absolutnie nie wolno uzywac nic ze spirytusem jesli smarujemy atredemem! jak mozna na ranę wylewać coś takiego. Przeciez skóra się łuszczy, ta pod spodem jest świeza, trzeba ja traktowac delikatnie.
ASiKYoASiK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:22   #1847
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ASiKYoASiK Pokaż wiadomość
Smaruję się 3 miesiac Atredermem. W końcu buzia wygładza się. Jednak blizny wciąż są. Mam jednak nadzieję,ze uda mi się je spłycić.

Absolutnie nie wolno uzywac nic ze spirytusem jesli smarujemy atredemem! jak mozna na ranę wylewać coś takiego. Przeciez skóra się łuszczy, ta pod spodem jest świeza, trzeba ja traktowac delikatnie.
3 miesiące to zdecydowanie za mało, chyba, że masz głównie przebarwienia. Ale na usunięcie blizn potrzeba lat.

U mnie się żadne rany nie robią, a jeśli ktoś ma takowe, to znaczy, że zbyt drastycznie używa Atredermu.
A spirytus ja osobiście daję pod Atre, kiedy skóra jeszcze nie jest złuszczona.
No i używam spirytusu salicylowego, a nie tego kwasu na czym innym, bo kwas salicylowy nie rozpuszcza się w wodzie

I używam go tylko po to, żeby zwiększyć penetrację retinoidu, samego nie radzę używać bo to bez sensu.
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:52   #1848
NarSan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 65
Dot.: Atrederm

czyi używasz przed atre normalnego spirytusu salicylowego? wacikiem czy jak? i dopiero później atre?
NarSan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:12   #1849
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez NarSan Pokaż wiadomość
czyi używasz przed atre normalnego spirytusu salicylowego? wacikiem czy jak? i dopiero później atre?
Tak Wacikiem delikatnie przecieram i jak wsiąknie, po parunastu sekundach, smaruję Atre.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Dodam, że wtedy smaruję się raz w tygodniu. Samym atre mogę trzy dni pod rząd, ale mam brzydkie suche skórki, z którymi nic nie zrobię, z salicylem da się je "zrolować" oliwką
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 22:32   #1850
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Dobrze pod Atrederm sprawdza się tonik kwasowy (salicylowy 2%, migdałowy 5%, aspirynowy 3%).
Spirytus salicylowy może zaszkodzić naczynkom, jak ktoś ma tendencje i niepotrzebnie wysuszyć skórę, że o podrażnieniach nie wspomnę.

Mój staż atredermowy? Piąty rok.
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:19   #1851
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Atrederm

Aniu, a mogłabyś napisać coś więcej o swoich doświadczeniach z atre?
Tutaj, albo na tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...m#post24563218
co ile stosujesz? Z dopalaczami/? Napisz, bo zaczynam miec zwątpienie atre...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:41   #1852
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Atrederm zaczęłam stosować w 2006 roku na: przebarwienie posłoneczne i posolaryjne oraz liczne wypryski, gule i zmarszczki (głównie głęboka lwia między brwiami).

Smaruję twarz i szyję w każdą środę życia i nie zamierzam przestać.

Na początku próbowałam częściej, ale robił mi na twarzy masakrę, więc ustaliłam, że raz w tygodniu to jest mój optymalny cykl przy założeniu, iż muszę się pokazywać ludziom. Po myciu twarzy nie odczekuję, lecz nakładam A. od razu i nie stosuję już wtedy na noc żadnego nawilżacza.

Ostatnio dopalam Atrederm kwasem hialuronowym 1,5%, a wcześniej tonikiem salicylowym.
Jestem wyznawczynią salipega i kwasu salicylowego w ogóle, więc zdarza się, że najpierw kładę na gębę peeling salicylowy, zmywam go po kwadransie i siup Atre.

Efekty: jednolity koloryt, zmarszczka lwia nie istnieje, nie mam kurzych łapek, nie mam problemów z cerą - na pewno moja skóra nie wygląda na mój wiek. Dodatkowa premia: pięknie odrosły mi brwi powycinane dla zabawy w dzieciństwie

Łuszczę się niezmiennie od lat - od piątkowego popołudnia do niedzielnego poranka. Ubóstwiam tłuściutką emulsję AVA, ktora pięknie nawilża moją skórą bez jednego nawet szczypnięcia i bez zapychania. Przy podrażnieniach dodaję doń olej tamanu i inne dobrocie.

Stosuję Atrederm okrągły rok, chroniąc się oczywiście przed UV Nauczyłam się maskować łuszczenie pudrami mineralnymi (EDM, meow).

To tyle...
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:50   #1853
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Atrederm zaczęłam stosować w 2006 roku na: przebarwienie posłoneczne i posolaryjne oraz liczne wypryski, gule i zmarszczki (głównie głęboka lwia między brwiami).

Smaruję twarz i szyję w każdą środę życia i nie zamierzam przestać.

Na początku próbowałam częściej, ale robił mi na twarzy masakrę, więc ustaliłam, że raz w tygodniu to jest mój optymalny cykl przy założeniu, iż muszę się pokazywać ludziom. Po myciu twarzy nie odczekuję, lecz nakładam A. od razu i nie stosuję już wtedy na noc żadnego nawilżacza.

Ostatnio dopalam Atrederm kwasem hialuronowym 1,5%, a wcześniej tonikiem salicylowym.
Jestem wyznawczynią salipega i kwasu salicylowego w ogóle, więc zdarza się, że najpierw kładę na gębę peeling salicylowy, zmywam go po kwadransie i siup Atre.

Efekty: jednolity koloryt, zmarszczka lwia nie istnieje, nie mam kurzych łapek, nie mam problemów z cerą - na pewno moja skóra nie wygląda na mój wiek. Dodatkowa premia: pięknie odrosły mi brwi powycinane dla zabawy w dzieciństwie

Łuszczę się niezmiennie od lat - od piątkowego popołudnia do niedzielnego poranka. Ubóstwiam tłuściutką emulsję AVA, ktora pięknie nawilża moją skórą bez jednego nawet szczypnięcia i bez zapychania. Przy podrażnieniach dodaję doń olej tamanu i inne dobrocie.

Stosuję Atrederm okrągły rok, chroniąc się oczywiście przed UV Nauczyłam się maskować łuszczenie pudrami mineralnymi (EDM, meow).

To tyle...
Jak "łączysz" minerały z filtrem Wybierasz bezparsolowe czy olewasz jego obecność A może "zagruntowujesz" się przed minerałami skrobią
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:17   #1854
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Atrederm zaczęłam stosować w 2006 roku na: przebarwienie posłoneczne i posolaryjne oraz liczne wypryski, gule i zmarszczki (głównie głęboka lwia między brwiami).

Smaruję twarz i szyję w każdą środę życia i nie zamierzam przestać.

Na początku próbowałam częściej, ale robił mi na twarzy masakrę, więc ustaliłam, że raz w tygodniu to jest mój optymalny cykl przy założeniu, iż muszę się pokazywać ludziom. Po myciu twarzy nie odczekuję, lecz nakładam A. od razu i nie stosuję już wtedy na noc żadnego nawilżacza.

Ostatnio dopalam Atrederm kwasem hialuronowym 1,5%, a wcześniej tonikiem salicylowym.
Jestem wyznawczynią salipega i kwasu salicylowego w ogóle, więc zdarza się, że najpierw kładę na gębę peeling salicylowy, zmywam go po kwadransie i siup Atre.

Efekty: jednolity koloryt, zmarszczka lwia nie istnieje, nie mam kurzych łapek, nie mam problemów z cerą - na pewno moja skóra nie wygląda na mój wiek. Dodatkowa premia: pięknie odrosły mi brwi powycinane dla zabawy w dzieciństwie

Łuszczę się niezmiennie od lat - od piątkowego popołudnia do niedzielnego poranka. Ubóstwiam tłuściutką emulsję AVA, ktora pięknie nawilża moją skórą bez jednego nawet szczypnięcia i bez zapychania. Przy podrażnieniach dodaję doń olej tamanu i inne dobrocie.

Stosuję Atrederm okrągły rok, chroniąc się oczywiście przed UV Nauczyłam się maskować łuszczenie pudrami mineralnymi (EDM, meow).

To tyle...
podziwiam Cie od kilku lat za te walke jest jakas szansa na foto z efektami ja tez musze sie wziazc za siebie, ale na codzien nie moge sobie pozwolic na wylinke, ktora u mnie jest na prawde mocna i dosc dluga czy w zwiazku z tak dlugim okresem uzywania atre luszczenie u Ciebie jest ciagle takie same? czy bywa raz mniejsze raz wieksze? Jakim sposobem nakladasz mineraly ze nie widac wylinki? jakas magiczna metoda? zdradzisz sekret

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2011-01-25 o 17:20
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 23:55   #1855
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

jak to jest, że smaruję się atre wszędzie tak samo a łuszczę się najbardziej na brodzie? reszta twarzy tylko minimalnie
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 12:05   #1856
NarSan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 65
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
jak to jest, że smaruję się atre wszędzie tak samo a łuszczę się najbardziej na brodzie? reszta twarzy tylko minimalnie
chyba każdy tak ma
najgorzej jest z czołem, prawie w ogóle się nie łuszczy (przynajmniej nie widocznie)
NarSan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 14:31   #1857
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Atrederm

a ja mam problem taki, że już się pozbyłam prawie wszystkich wyprysków i rzeczy z nimi związanymi a wciąż mam efekt staruszki pod oczami utrzymujący się od początku stosowania tj od około 3 miesięcy. zaczynam się tym martwić, bo niedługo trzeba będzie zakończyć przygodę z atre (nie chce ryzykować) a staruszka jak była tak jest i jak na razie nie znalazłam na nią sposobu jeszcze...

macie może jakieś pomysły? Pod oczy nie stosuję tak często jak na resztę twarzy, może właśnie powinnam zrobić jej takie ostre spotkanie z atre?
będę bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki.
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:07   #1858
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

Eh..moi drodzy, po prawie 6 miesiącach z Atre musze jednak zakończyć z nim przygodę. Od 2 miesęcy męczy mnie ciągła wysypka/alergia na buzi. Myślałam ze to mnie kremy i pudry tak alergizują chociaż nigdy w życiu zadem na mnie tak wysypkowo nie działał. Po próbach eliminacji i szukania winowajcy musze powiedzieć że to alkohol w Atre jest tym "złem". Tak mi dziad nadwyrężył i uwrażliwił skórę że teraz mam cały czas alergiczną wysypke która znika dopiero po zastosowaniu ciężkich sterydów. Poza tym nawet jak znika to pojawia sie znowu po zastosowaniu jakiegokolwiek kosmetyku lub filtru. Mam w domu obecnie 4 filtry i kazdy mnie nagle uczula, kazdy puder, kazdy krem, poprostu wszystko.
Chce przestrzec was wszystkich że jednak czasem miłość do Atre nie jest odwzajemniona Pomimo tego ze przez ostatnie 2 miesiace uzywałam Atre raz w tyg to i tak mnie coraz bardziej podrażnia chociaż tak nie było przez pierwsze 4 miesiące w których Atre lądowało na mej buzi bardzo czesto. Pojutrze ide do dermatologa po zmianę na Retin-a i Zorac.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:08   #1859
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Atrederm

Hej dziewczyny - dolaczam do Was Po dzisiejszej wizycie u dermatologa dostalam recepte na Atrederm 0,05 i na jakis robiony tonik spirytusowy. Roztwór mam stosowac co drugi dzień na noc, a wcześniej ten tonik (znam go dosc dobrze, ze juz go uzywa 1,5 miesiaca). Dermatolog mnie nastraszyl, ze bede sie strasznie luszczyc i ze moge tego psychicznie nie wytrzymac. Mam nadzieje, ze troche przesadzal... bo sucha, zlazaca platami skora to nic milego. Poczytam sobie jutro troche watek, na pewno natrafie na ciekawostki na temat specyfiku Licze na dobre efekty!
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:11   #1860
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - dolaczam do Was Po dzisiejszej wizycie u dermatologa dostalam recepte na Atrederm 0,05 i na jakis robiony tonik spirytusowy. Roztwór mam stosowac co drugi dzień na noc, a wcześniej ten tonik (znam go dosc dobrze, ze juz go uzywa 1,5 miesiaca). Dermatolog mnie nastraszyl, ze bede sie strasznie luszczyc i ze moge tego psychicznie nie wytrzymac. Mam nadzieje, ze troche przesadzal... bo sucha, zlazaca platami skora to nic milego. Poczytam sobie jutro troche watek, na pewno natrafie na ciekawostki na temat specyfiku Licze na dobre efekty!
aż tak? no chyba trochę przesadził czego się nie robi dla urody
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.