pomożciee - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-28, 23:11   #1
dodi_17
Raczkowanie
 
Avatar dodi_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52

pomożciee


Elo =] kobietki kochane niedlugo mam studniowke i chcialabym wygladac naprawde fajnie, jak myslicie w jakim kolorku, fryzurce, makijazu bylobymi najlepiej??

Edytowane przez dodi_17
Czas edycji: 2007-07-06 o 23:26
dodi_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 23:58   #2
dodi_17
Raczkowanie
 
Avatar dodi_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: pomożciee

kobietki pomozcie ...
dodi_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 06:31   #3
aisab.m
Przyczajenie
 
Avatar aisab.m
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: pomożciee

wydaje mi się, że dobrze by Ci było we wszystkich odcieniach niebieskich aż po turkus do niebieskiego ładnie wygląda złoto-beżowy makijaż, mocno odradzam czarny bo widzę, że jesteś brunetką raczej z ciemniejszą karnacją, róż też będzie wyglądał kiepskawo mam nadzieję, że pomogłam życzę udanej zabawy!
aisab.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 11:47   #4
dodi_17
Raczkowanie
 
Avatar dodi_17
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: pomożciee

dzieki turkus, moze i dobry pomysl, ale moze jeszcze mi cos doradzicie?? a tak wogole to co pasuje do mojego typu urody??jakim typem kolorystycznym jestem?? a i jak sadzicie na studiowke to wloski krecone[bardziej niz na fotkach] czy proste?? a i jak powinnam malowac oczka, moze macie jakies zdjecia??
dodi_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 12:28   #5
Mirrow
Przyczajenie
 
Avatar Mirrow
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 23
Dot.: pomożciee

bardzo ładnie wyglądasz na trzecim zdjęciu- wyprostowałabym włosy i nic nie zmieniałabym Na usta ładny błyszczyk (polecam Loreal Glam Shine)
Studniówkę mam już dawno za sobą i pamiętam, że nie opłaca się jakoś cudować z makijażem bo w szale zabawy wszystko się rozwala . Zainwestuj w dobre kolczyki i wisiorek, które dodadzą Ci elegancji. Sukienka klasycznie czarna ( turkusy, niebieskości są paskudne- i mało eleganckie) z duzym dekoldem (np w łódkę)i do ziemi, buty klasyczne na małym obcasie.

Fotki zdjęć znajdziesz na forum bez problemu więc nie powinien być problem. Na fotkach słabo widać kolor oczów, więc ciężko doradzić.
Mirrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:26   #6
aisab.m
Przyczajenie
 
Avatar aisab.m
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: pomożciee

to prawda - ślicznie Ci w prostych włoskach ale z drugiej strony jeśli nosisz je na codzień to można w ten dzień coś zmienić z nimi mocny upięty kok to już przeszłość, ale może jakieś lekko falowane włoski artystycznie ułożone - jak pójdziesz do fryzjera to Ci doradzi..natomiast jeśli chodzi o sukienkę to hmm każdy inaczej postrzega ten dzień, moim zdaniem długie klasyczne sukienki ubierało się dobre kilka lat temu, teraz z tego co widzę to dziewczyny szaleją z kolorami a wybór jest przeogromny, ja dalej widzę Cie w niebieskich odcieniach (nie mówię o oślepiającym kolorze), a może coś połyskującego np. z mieniącym się złotem? musisz sama zdecydować w którym kolorze się najlepiej czujesz. A co do typu urody to jest wątek, tam wszystko znajdziesz
aisab.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.