Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-24, 13:45   #601
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam go w Carrefourze na Zakopiance (bo akurat tam byłam) - był w zetsawie z mydełkiem z tej serii - za 10,90
ooo, to super na mydełko też poluję a dawno to było?
Cytat:
Krem Daxa to ten z mikroperłami, z fitoretinolem, ale jest on przeciwzmarszkowy po 35.roku zycia używam go wiec zadko, gdy mi zależy na macie. Matuje łądnie (inaczej niż np. okropny Garnier w neibeiskiej tubce) przy czym cera jest równocześnei rozswietlona . Nie wysusza, ładnie nawilża. Jestem zadowolona z niego
To mówisz, że polecasz DAXa..., ale będę twarda, kupię jak zużyję przynajmniej połowę Nowego Avona Solutions Purep.f.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 15:06   #602
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko*, bardzo ciekawe zbiory .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 16:01   #603
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dokladnie tak. Ja dawniej w ogole nie uzywalam smarowidel do ust ale pozniej niestety dopadl mnie aparat korekcyjny na zeby - kto uzywal ten wie, co to za dramat. Usta zaczely mi sie wlasnie wtedy bardzo wysuszac i pekac, do tego non-stop mycie zebow. Musialam zaczac smarowac czyms usta. I rzeczywiscie skora sie przyzwyczaila do nadprogramowego nawilzania i teraz juz sobie sama nie radzi, mimo, ze po aparacie zostalo juz wspomnienie (nareszcie).

Bede czekac na info o TBS. Jak bedzie duzo plusow, to pomolestuje TZ - w Reykjaviku sa dwa sklepy firmowe TBS, wiec trzeba poszalec

Czytalam, ze chwalicie Satsume ale to mandarynka, wiec dla mnie fuj
Mi sie Satsuma podoba - tzn ten balsmaik do ust Seria do ciałą nie dla mnie, bo jest do normalnej skóry - ja potzrebuje do suchej lub b.suchej

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ooo, to super na mydełko też poluję a dawno to było?
jakos w grudniu


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To mówisz, że polecasz DAXa..., ale będę twarda, kupię jak zużyję przynajmniej połowę Nowego Avona Solutions Purep.f.
mówię, ze polecam

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Hosenko*, bardzo ciekawe zbiory .
dziękuje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 17:31   #604
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenka, ile Ty tego masz
a te apteczne to bym sobie najchętniej zabrała

co to za Bioderma w małych tubeczkach?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 17:50   #605
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hmm ja włąsnie nie mogłam się odnaleźć w kolorówce, dlatego kupiłam tylko pielęgnacje. Mam jakiś błyszczyk w tubce, który dostałam jako jeden z gratisów przy duzych zakupach (w listopadzie) i szczerze powiedziawszy uzylam go tylko raz - gęsty bardzo, ale kolor b. ladny -ciemny róż, ale taki naturalny, ze złotymi drobinkami
Kupiłam mojej mamie taki błyszczy -pomadkę, z aplikatorem w postaci gąbeczki na patyczku. Jest rewelacyjny-piękny kolor, nie klei się i jeszcze ładnie pachnie moja kosmetyczka z kolei wychwala kredki do ust TBS, mówi, że innych nie używa, ale o konturówkach to ja sama za dużo powiedziec nie mogę, bo nie używam.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hosenko,wlasnie ja tylko kilka rzeczy wyroznilam z kolorowki jakos nie mam przekonania,by testowac cos wiecej z TBS;poza tym magia niedostepnosci zbudowala pewna fame o tej firmie i tyle.
Ceny tez maja z kosmosu i nie sadze aby w Zlotych Tarasach byly na tyle konkurencyjne promocje czy wyprzedaze jakie stosuja w UK czy USA-tymbardziej,ze tam tez jest realizowana wyprzedaz on line ...i wtedy warto pokusic sie o zakup,jezeli ktos nie zna a chce testowac lub..lubi ale korzysta wlasnie z tego typu okazji

To tak OT
A mają dostawę do Polskiw trakcie tych wyprzedaży on line?
Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
kilka moich nowych nabytków z ostatniego miesiąca
Widzę, że upolowałaś jedne z moich ulubionych perfum jest na nie jakaś promocja może teraz?
Cytat:
Napisane przez nanka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,chcialabym sie zapytac czy stosując krem avene-elauge moglabym sie rownoczesnie smarowac zwyklą mascią z wit A?Mam raczej sucha skore,jesli jej niepokremuje po umyciu zaczyna sie sciągac.Pytam bo nie chcialabym przedobrzyc,a masc z wit A,pomaga mi,koi i leczy drobniutkie krostki i zaczerwienienia na twarzy.Zgory dziekuje za odpowiedz.
Nanka, z tym pytaniem to może lepiej na biochemię się skieruj
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zdj. 5: Twarz (kremy na dzień + na noc)

Zdj. 6: Apteka
Z DAX'a to jest ten z sokiem aloesowym? Badzo miłe wrażenie zostawił po sobie w mojej pamięci Jesteś zadowolona z filtra Iwostinu? jest tam też drugi, leżaący, LRP chyba? z którego jesteś bardziej zadowolona?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:08   #606
humanistka16
Przyczajenie
 
Avatar humanistka16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 13
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ancia -> wow! Masz tego chyba więcej rodzajów niż u mnie w Rossmanie ten zapas to wystarczyłby Ci chyba do 30-stki Pomijając to, że kosmetyki by się zepsuły Fajny wątek. Ja swoich nie wkleje, bo nie mam teraz dostępu do cyfrówki, zresztą mam tego nie wiele, bo jestem jeszcze młoda ( 16 lat ) mam w swoim zapasie tylko 2 żele do mycia, jeden tonik, mleczko, dwa kremy: Nivea i Bambino, no i jeden balsam do ciała kawowy Pomijając te podstawowe jak antyperspirant, żel pod prysznic i to co mama z siostrą kupują, jakaś perfumka, kosmetyki do makijażu ( żadko używam, najczęściej tylko błyszczyk i tusz do rzęs )
__________________
Widzisz Prosiaczku .. miłość jest wtedy, gdy się kogoś lubi ..za bardzo

nie zadowolę się nigdy substytutem pseudomiłością

Przyroda jest piękna .. i inspiruje!
humanistka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:15   #607
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

A mają dostawę do Polskiw trakcie tych wyprzedaży on line?

Niestety ale nie,mnie osobiscie zaopatrywala kolezanka i jedna z Wizazanek,akurat wtedy na stronie TBS w USA byly bardzo korzystne promocje i ceny w Last Chance.
Zreszta w UK w sklepach stacjonarnych tez czesto maja promocje na produkty,ktore wprowadzaja do oferty lub koncowki serii-mozna kupic je wtedy za naprawde niewielkie pieniadze z czego czesto korzystaja sprzedawcy na A. a pozniej dowalaja z cena ale takimi prawami rzadzi sie rynek....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 18:24   #608
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko, niesamowite zbiory :O
Jesteś niesamowitą maniaczką kosmetyków
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:55   #609
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Hosenka, ile Ty tego masz
a te apteczne to bym sobie najchętniej zabrała

co to za Bioderma w małych tubeczkach?
Bioderma to kremiki Hydrabio w wersji lekkiej i ciężkiej

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

Z DAX'a to jest ten z sokiem aloesowym? Badzo miłe wrażenie zostawił po sobie w mojej pamięci Jesteś zadowolona z filtra Iwostinu? jest tam też drugi, leżaący, LRP chyba? z którego jesteś bardziej zadowolona?
Tak, to ten z sokiem aloesowym - na noc
Z filtru Iwostinu jestem zadowlona Z LRP z resztą też ale tylko pod wzgledem wchłaninia: w lecie spaliłam sie na twarzy mając ten filtr

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Hosenko, niesamowite zbiory :O
Jesteś niesamowitą maniaczką kosmetyków
Eeee tam... nie jest tak źle (chyba...)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 20:58   #610
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zdj. 7: Ciało – balsamy

(balsam przeciw naczynkom dzisiaj zużyję do końca)

Zdj.8: Usta

Smackersy (z jednego starły się napisy, jest to smackers śliwkowy ) i ChapSticki (jabłko, tropikalny, mietowy – jeszcze nie otwarte

Zdj. 9: Paznokcie (odżywki do paznokci, kremy do skórek, zmywacz) + usta ciąg dalszy (Carmex + Born Lippy TBS)


Zdj. 10: Zapasy – kosmetyki czekające na swoją kolej
(mam dwa zele Nivea Cashmere ale na zdjęciu jest jeden)


EDYCJA: zapomniałam wrzucić zdjęcia kosmetyków do stópek, więc:
Zdj.11: Stopy


Zapomniałam o chusteczkach do hig.int. nagietkowych

We wtorek lub środę dojdą jeszcze z Allegro:
1. duże masło do ciała The Body Shop Shea
2. balsam do ust The Body Shop Born Lippy Miętowy
3. masełko do ust The Body Shop Mango
4. Pomadka ochronna cynamonowa


No i w amrcu dojdą jeszcze 2 opakowania płatków peelingujących do stóp z Avonu - są rewelacyjne, a te co mam powoli sie już kończa
Czy Ty masz osobny pokoj, w ktorym to wszystko trzymasz?
Czy te pomadki ChapStick mozna kupic w Polsce, czy to moze jakies zagraniczne cudenka?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dokladnie tak. Ja dawniej w ogole nie uzywalam smarowidel do ust ale pozniej niestety dopadl mnie aparat korekcyjny na zeby - kto uzywal ten wie, co to za dramat. Usta zaczely mi sie wlasnie wtedy bardzo wysuszac i pekac, do tego non-stop mycie zebow. Musialam zaczac smarowac czyms usta. I rzeczywiscie skora sie przyzwyczaila do nadprogramowego nawilzania i teraz juz sobie sama nie radzi, mimo, ze po aparacie zostalo juz wspomnienie (nareszcie).
Mam aparat, wiem o co chodzi, chociaz szczerze mowiac myslalam, ze to tylko ja mam takie odczucia. Oprocz suchych ust i mycia zebow, ja mam jeszcze wrazenie ze slina mi sie zbiera w kacikach ust, wiec sobie ciagle wycieram, mimo, ze nic tam nie mam. Poki co radze sobie z Nivea, miodkiem Oriflame, Bebe i innymi standardowymi pomadkami, Tisane mialam w podstawowce (!) i dawno juz o nim nie myslalam, ale skoro tak zachwalasz to moze czas wrocic do korzeni? Hmmm...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 21:13   #611
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko* mam pytanie: czy krem sorai care%control rzeczywiście działa na przebarwienia i wypryski?Planuję go kupić.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 10:29   #612
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi
Czy Ty masz osobny pokoj, w ktorym to wszystko trzymasz?
Czy te pomadki ChapStick mozna kupic w Polsce, czy to moze jakies zagraniczne cudenka?
nie, nie mam osobnego pokoju Jakoś sie mieści wszystko ledwo bo ledwo ale jednak

Dodam tylko, że kilkanaście z tych kosmetyków już mi sie kończy, więc bedzie w krótce mniej no i sporo dałam ostatnio na Allegro - byłoby o wiele więcej.

Co do Chapsticków to te owocowe mam z Anglii. W PL można kupić wiśnię, truskawkę, miete i klasycznego czranego Chapsticka

Cytat:
Napisane przez pink69
Hosenko* mam pytanie: czy krem sorai care%control rzeczywiście działa na przebarwienia i wypryski?Planuję go kupić.
Stosuje go od niedawna, ale jestem z niego zadowolona - nie wysusza skóry, nie przetłuszczca sie tez po nim, szybciej sie goją wypryski i zauważyłam też, że takie małe czerwone przebarwienia po pryszczach zbladły - a używam dopiero od kilku dni, wiec póki co polecam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-02-25 o 13:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 10:48   #613
Kfiatuszek12345
Raczkowanie
 
Avatar Kfiatuszek12345
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 409
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Xerene Pokaż wiadomość
Więc ja też:
Widzę, że posiadasz 3 oliwki do ciała. Która według Ciebie jest najlepsza?Ile kosztuje ta oliwka Miluś z Biedronki??
Kfiatuszek12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 12:29   #614
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Mimbi moje kondolencje Ja juz na szczescie po Nosilam dranstwo 2 lata i najgorszej mendzie nie zycze, ze sie tak milo wyraze. Z tym, ze efekty powalajace Sprobuj Tisane, dobrze wygladza wysuszone skorki i nie znika z ust tak szybko jak pomadki w sztyfcie - efekt nawilzenia dluzej sie utrzymuje. Z aparatem tak jest, ze na poczatku mimowolnie oddycha sie przez usta i stad to wysychanie warg, nie wspominajac juz o pascie do zebow. Zycze wytrwalosci
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 21:33   #615
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do Chapsticków to te owocowe mam z Anglii. W PL można kupić wiśnię, truskawkę, miete i klasycznego czranego Chapsticka
Eeeetam wisnia, eeeetam truskawka. Chodzilo mi wlasnie o te fajne kororowe.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mimbi moje kondolencje Ja juz na szczescie po Nosilam dranstwo 2 lata i najgorszej mendzie nie zycze, ze sie tak milo wyraze. Z tym, ze efekty powalajace Sprobuj Tisane, dobrze wygladza wysuszone skorki i nie znika z ust tak szybko jak pomadki w sztyfcie - efekt nawilzenia dluzej sie utrzymuje. Z aparatem tak jest, ze na poczatku mimowolnie oddycha sie przez usta i stad to wysychanie warg, nie wspominajac juz o pascie do zebow. Zycze wytrwalosci
A wiesz vril, ja mialam od kilkunastu lat zebowy kompleks, wiec dla mnie ten aparat to zbawienie, nawet jesli pociaga za soba jakies wysuszajace nieprzyjemnosci. Jestem zdania, ze jak sie chce byc piekna to trzeba cierpiec i wlasnie jestem na etapie cierpienia. Ale jak juz go zdejme i porownam zeby z zebami sprzed nalozenia aparatu (specjalnie fotografowalam), to zapomne raz na zawsze o przebojach z suchymi ustami (ktore sie ciagna i ciagna).
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 21:56   #616
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Mimbi, akurat pekajace i wysuszone usta, to najmniejszy problem w tej calej zabawie, ale to skrecanie drutow na kazdej wizycie i dwa lata zycia na plynnym jadlospisie moze dac w kosc (polecam aparacik jako kuracje odchudzajaca, zniecheca do jedzenia wrecz ekstremalnie). Mimo to, gdybym musiala to przejsc jeszcze raz, to zgodzilabym sie natychmiast - efekty sa obledne Warte kazdych pieniedzy i bolu.

Wybaczcie OT, a w temacie - ktora pomadka Bebe jest najlepsza?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 22:09   #617
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

KWC wskazuje na to, że SUN
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 19:42   #618
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja mam tylko waniliowa, ale jeszcze jej nie tknelam. Usmiecha sie do mnie slicznie z kartonika i glosno wola "Wez mnie! Wez mnie!", ale postanowilam trenowac silna wole
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 20:02   #619
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko jestem pod wrażeniem! Prawdziwa Mega Kolekcja
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 20:06   #620
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wybaczcie OT, a w temacie - ktora pomadka Bebe jest najlepsza?
Wprawdzie używałam tylko słonecznej (1 sztuka) i niebieskiej (tu spoooro), ale jeśli coś mogę doradzić - przy tak częstej reaplikacji lepiej wybrać coś bezbarwnego (niebieska, pachnie zresztą waniliowo, różowa z tego co widzę, biała sensitive no i słoneczna) niż perłę ja zawsze chętnie wrócę do niebieskiej, nie mam potrzeby testować innych. A próbowałaś tej aloesowej forever living, tak zachwalanej w KWC? w sieci można ją kupić za 15zł, fakt - jeszcze koszty przesyłki, ale może to będzie lekarstwem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 20:19   #621
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Agnieska, tylko bezbarwna wchodzi w gre Zwrocilam na Forever Living uwage juz pol roku temu chyba po przejrzeniu KWC ale jeszcze jej nie dopadlam. W razie wysledzenia, to usmiecham sie po namiary

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-02-26 o 22:01
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 20:33   #622
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wprawdzie używałam tylko słonecznej (1 sztuka) i niebieskiej (tu spoooro), ale jeśli coś mogę doradzić - przy tak częstej reaplikacji lepiej wybrać coś bezbarwnego (niebieska, pachnie zresztą waniliowo, różowa z tego co widzę, biała sensitive no i słoneczna) niż perłę ja zawsze chętnie wrócę do niebieskiej, nie mam potrzeby testować innych. A próbowałaś tej aloesowej forever living, tak zachwalanej w KWC? w sieci można ją kupić za 15zł, fakt - jeszcze koszty przesyłki, ale może to będzie lekarstwem
Niebieska i Sensitive Różowej jakoś nie lubię... sama nie wiem, dlaczego.
W sumie Bebe to dla mnie nr 2 pomadek ochronnych, również często do nich wracam.

Ach, Aga - a Tobie to nie wystarczy czasem pomadek już?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 20:50   #623
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Agnieska, tylko bezbarwna wchodzi w gre Zwrocilam na Forever Living uwage juz pol roku temu chyba po przejzeniu KWC ale jeszcze jej nie dopadlam. W razie wysledzenia, to usmiecham sie po namiary
W sieci tu jest najtaniej: http://www.gravita.pl/product_info.p...37ffb1c84f269e z tego co znalazłam całe 98 groszy taniej niż na innych

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Niebieska i Sensitive Różowej jakoś nie lubię... sama nie wiem, dlaczego.
W sumie Bebe to dla mnie nr 2 pomadek ochronnych, również często do nich wracam.

Ach, Aga - a Tobie to nie wystarczy czasem pomadek już?
O Ty Źmijo, lepiej zaglądnij na skrzynkę - a niech Cię pokusi, o!
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 20:54   #624
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O Ty Źmijo, lepiej zaglądnij na skrzynkę - a niech Cię pokusi, o!
Widziałam już ale nie pokusi zbytnio, co najwyżej do napchania się słodyczami () - tyle na balsam nie wydam, bo nie lubię się regularnie smarować. I chyba całe szczęście...
A różowej Bebe już wiem, czemu nie lubię - wrodzone uprzedzenie do tego koloru, mocno pogłębione przez obecne barwy wizażowe.
Donoszę również, że masło truskawkowe z BS już mniej śmierdzi - chyba przywykłam, albo zaczynam mieć katar.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 22:06   #625
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Agnieska, dzieki ci dobry czlowieku Jak wykoncze Smackersy, to sie pewnie rzuce na ten aloes.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 13:17   #626
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
fajne macie zbiory, szczególnie podoba mi się zbiór Kate i Madziarry - bo są mi najbliższe
a tu moje - zgubiłam gdzieś dwa produkty do włosów, prócz tego muszę kupić jakąś maskę i odżywkę, ale narazie nie mogę się zdecydować
jadymy

Agnieszko widzę, że masz filtry Avene w sprayu. jak one się sprauja?
bardzo się lepią? ja się zastanawiam nad takim na dekold i szyje bo chyba łatwiejsza aplikacja niz kremu? czy wydajne są?
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 14:11   #627
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Agnieska, dzieki ci dobry czlowieku Jak wykoncze Smackersy, to sie pewnie rzuce na ten aloes.
Albo Lotta Luv o której Rayne wczoraj pisałam sprawdź w KWC, świetne oceny, dostępne na Allegro - mam wymagające usta i wiele mazideł mi nie pasuje (np. jajko Oriflame'u), a te były świetne

lemontea, filtru w spray'u użyłam na razie raz czy dwa, teraz na tapecie jest mleczko, pewnie bardziej pomocne będzie KWC i forum biochemiczne
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 14:30   #628
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

vril, używałaś CARMEX? Dla mnie to najlepszy nawilżacz do ust (często moje usta są w strasznym stanie, ponieważ mam manię ich obgryzania - ale walczę z tym ).
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 18:13   #629
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Lotta Luv zalatuja Smackersami, wiec nawet nie zamierzam probowac. Carmex'u nie mialam ale czytajac KWC i te zachwyty tez sie zastanawiam czy to nie magia "made in USA" Jak skoncze Smackersy i nie pobiegne wczesniej po Tisane to przestesuje: Forever Living, TBS i Carmex wlasnie. Obaczymy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 18:18   #630
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lotta Luv zalatuja Smackersami, wiec nawet nie zamierzam probowac. Carmex'u nie mialam ale czytajac KWC i te zachwyty tez sie zastanawiam czy to nie magia "made in USA" Jak skoncze Smackersy i nie pobiegne wczesniej po Tisane to przestesuje: Forever Living, TBS i Carmex wlasnie. Obaczymy.
Nie ma porownania do Smackersów - owszem, zapach gumy balonowej jest bardzo słodki i intensywny, ale nie jest to taka straszna chemia jak w Smackersach no i własciwości pielęgnacyjne bez porównania lepsze
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.