Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 20:55   #1891
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja bym nie przemywała
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:43   #1892
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
no właśnie no właśnie , dlaczego? w koncu pomoze to usunac choc troche blizny i plamki czy niet, czy to moze mi zmasakrowac naturalna flore skory?
woda utleniona nie usunie blizn ani plam
często stosowana rozjaśni najwyżej włoski na twarzy.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:02   #1893
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
woda utleniona nie usunie blizn ani plam
.
Zgadzam się, i przy okazji wysuszy ci skórę :/ ja szczerze odradzam.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:02   #1894
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ok... byłam na KWC, ale wszystkie polecane produkty albo są poza moim zasięgiem cenowym albo sklepowym. Serio nie ma domowych sposobów? Tylko nie tonik z cytryn - nic mi nie dał a jedynie popażył skórę mimo wysokiego rozcieńczenia.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:58   #1895
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ok... byłam na KWC, ale wszystkie polecane produkty albo są poza moim zasięgiem cenowym albo sklepowym. Serio nie ma domowych sposobów? Tylko nie tonik z cytryn - nic mi nie dał a jedynie popażył skórę mimo wysokiego rozcieńczenia.
Jeśli chcesz wybielić plamy ( po trądziku?) to spróbuj kremu z wyciągiem z ogórka ziaja ma chyba tani albo sok z ogórka, na wacik i przykładaj w miejsca z plamkami to może trochę potrwać ale powinno pomóc
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:20   #1896
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ok... byłam na KWC, ale wszystkie polecane produkty albo są poza moim zasięgiem cenowym albo sklepowym. Serio nie ma domowych sposobów? Tylko nie tonik z cytryn - nic mi nie dał a jedynie popażył skórę mimo wysokiego rozcieńczenia.
A preparaty z mocznikiem ? Oczywiście nie stosowane podczas lata, bo mocznik jest wrażliwy na słońce i można przez to nabawić się tzw. bielactwa nabytego.
Maść na receptę kosztuje ok.10 zł za pojemnik bodajże 200 ml.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:15   #1897
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ok... byłam na KWC, ale wszystkie polecane produkty albo są poza moim zasięgiem cenowym albo sklepowym. Serio nie ma domowych sposobów? Tylko nie tonik z cytryn - nic mi nie dał a jedynie popażył skórę mimo wysokiego rozcieńczenia.
eliksir wybielający przebarwienia i piegi ze sklepu Zrób Sobie Krem - 18,90 za 30 ml. zawiera kombinację aktywnych składników depigmentacyjnych (m.in dipalmitynian kojowy, arbutyna, glukozyd ketonu malinowego - drogie, aapteczne kremy wybielające zawierają zwykle tylko jeden lub dwa takie składniki)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 21:21   #1898
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
eliksir wybielający przebarwienia i piegi ze sklepu Zrób Sobie Krem - 18,90 za 30 ml. zawiera kombinację aktywnych składników depigmentacyjnych (m.in dipalmitynian kojowy, arbutyna, glukozyd ketonu malinowego - drogie, aapteczne kremy wybielające zawierają zwykle tylko jeden lub dwa takie składniki)
tylko pytanie: czy ten eliksir naprawdę rozjaśni?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:56   #1899
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

o no no, właśnie, bo mnie skusiło, serio działa, tani i chyba w miare naturalne składniki sądząc po tego typu sklepie
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 22:15   #1900
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A makijażu nie stosuję bo mam mega tłustą cerę więc się nie opłaca (nie zawsze można zrobić poprawkę, tym bardziej co godzinę).
Chcę jak najszybciej i jak najtaniej się tego pozbyć (mam bardzo ubogie dochody-brak pracy).
Nie rozumię czemu nie opłaca się robić makijażu ? To chyba kwestia doboru kosmetyków. POza tym jak masz takie wielkie blizny i nie przyjmja cię przez to do pracy to jednak zdecydowałabym się na makijaż.

Ja mam w domu puder manhatan clearface
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
nie jest drogi a z pewnością zmatuje ci skórę. Jest też chyba podkłąd. Może się rozejrzyj i dobierz sobie odpowiednie kosmetyki. Na pewno takie znajdziesz.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 11:10   #1901
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
eliksir wybielający przebarwienia i piegi ze sklepu Zrób Sobie Krem - 18,90 za 30 ml. zawiera kombinację aktywnych składników depigmentacyjnych (m.in dipalmitynian kojowy, arbutyna, glukozyd ketonu malinowego - drogie, aapteczne kremy wybielające zawierają zwykle tylko jeden lub dwa takie składniki)

a można link do tego eliksiru?? bo ja zapewne znajdę inni albo nie znajdę wcale....
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 15:25   #1902
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Nie rozumię czemu nie opłaca się robić makijażu ? To chyba kwestia doboru kosmetyków. POza tym jak masz takie wielkie blizny i nie przyjmja cię przez to do pracy to jednak zdecydowałabym się na makijaż.

Ja mam w domu puder manhatan clearface
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
nie jest drogi a z pewnością zmatuje ci skórę. Jest też chyba podkłąd. Może się rozejrzyj i dobierz sobie odpowiednie kosmetyki. Na pewno takie znajdziesz.
ale co z tego, że na rozmowie będę zmatowiona jak w pracy bedę musiała co 30 min poprawić mat, co jets nie wykonalne, pracowałam i wiem, że nie ma czasu na pójście do szafki poprawki. trzeba stać na swoim miejscu i obsługiwać klientów. próbowałam już wszystkiego i najdłuższy mat miałam dwie godziny przy niestety małym kryciu. nie lubię makijażu i nie będę go z tego powodu nosić, tylko dlatego mam mam delikatne blizny, które nieco mnie szpecą. gdybym dsię nie błyszczała jak od smalcu to może jeszcze bym się skusiła. wolę usunąć blizny niż je jedynie zakrywać .
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 20:39   #1903
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

[1=95a9c0c0ad5413d91ca5eca 5b0ed55ead7480bc2_60568ca a65742;20275360]a można link do tego eliksiru?? bo ja zapewne znajdę inni albo nie znajdę wcale....[/QUOTE]

http://www.zrobsobiekrem.pl/?358,eli...-i-piegi-30-ml

proszę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 07:52   #1904
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
ale co z tego, że na rozmowie będę zmatowiona jak w pracy bedę musiała co 30 min poprawić mat, co jets nie wykonalne, pracowałam i wiem, że nie ma czasu na pójście do szafki poprawki. trzeba stać na swoim miejscu i obsługiwać klientów. próbowałam już wszystkiego i najdłuższy mat miałam dwie godziny przy niestety małym kryciu. nie lubię makijażu i nie będę go z tego powodu nosić, tylko dlatego mam mam delikatne blizny, które nieco mnie szpecą. gdybym dsię nie błyszczała jak od smalcu to może jeszcze bym się skusiła. wolę usunąć blizny niż je jedynie zakrywać .
Ja jak chcę na szybko usunać błysk z nosa, np. na lekcji albo w tramwaju, to posługuję się chusteczką A ponieważ robię to często, żeby nie wzbudzac podejrzeć, udaję, że dmucham nos i tyle. Myśle, że na miejscu pracy możesz mieć ze sobą chusteczki w kieszeni. A może mini buteleczka wody termalnej? W Polsce co prawda rzadko się spotyka osoby psikające się w miejscach publicznych, ale na zachodzie to standard.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:40   #1905
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mnie chusteczka nie pomaga, lepszy efekt dają bibułki matujące, ale to też na krótko...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:29   #1906
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mnie chusteczka nie pomaga, lepszy efekt dają bibułki matujące, ale to też na krótko...
No tak, ale zawsze coś Lepiej co chwilę używać chusteczki/bibułki, niż świecić się
Ja też stosuję ten patent co Charlotte, tyle tylko, że teraz rzadziej- dzięki skrobi
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:28   #1907
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
No tak, ale zawsze coś Lepiej co chwilę używać chusteczki/bibułki, niż świecić się
Ja też stosuję ten patent co Charlotte, tyle tylko, że teraz rzadziej- dzięki skrobi
Jasne, że tak, ale nie zawsze ma się możliwość ciągłego poprawiania np. w pracy. Żałuję, że do skrobii i glinki dodałam cynamon, w takie upalne dni jak ostatnio boję się, że podrażnię lub do gorsza poparzę skórę przez ten cynamon.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 13:27   #1908
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Zgadzam się, i przy okazji wysuszy ci skórę :/ ja szczerze odradzam.
dokładnie. z wodą utlenioną lepiej nie kombinować.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mam dwa sposoby: na szczoteczkę do rzęs i brwi nakładam odrobinę olejku (patyczkiem do uszu), po czym rozczesuję rzęsy lub nakładam zamoczonym w olejku patyczkiem do uszu i później rozczesuję szczoteczką, żeby się nie skleiły. Oczywiście, staram się zachować ostrożność, nie nalewam za dużo olejku, żeby nie dostał się do oka. Na moje szczęście, jeszcze nic takiego się nie zdarzyło.
dzięki za odpowiedź, wypróbuję

a ja ostatnio przerzuciłam się na rumianek, z racji braku alg, a jakoś nie mogę się zebrać żeby je zamówić. przemywam twarz wieczorem rumiankiem i rano zero problemów z suchością twarzy
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 18:23   #1909
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jasne, że tak, ale nie zawsze ma się możliwość ciągłego poprawiania np. w pracy. Żałuję, że do skrobii i glinki dodałam cynamon, w takie upalne dni jak ostatnio boję się, że podrażnię lub do gorsza poparzę skórę przez ten cynamon.
rzeczywiście masz dobre przypuszczenia Wg mnie cynamon nie nadaje się do pudru- nawet moją cerę, rodem jak od słonia, podrażnił..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 21:16   #1910
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
rzeczywiście masz dobre przypuszczenia Wg mnie cynamon nie nadaje się do pudru- nawet moją cerę, rodem jak od słonia, podrażnił..
Na początku nic nie zauważyłam, potem jak zaczęłyście pisać, żeby uważać na cynamon zaczęłam obserwować skórę i zauważyłam zaczerwienienia, jakby rumień na policzkach. Zamieniłam glinkę na zwykły puder w kamieniu, nie ma co ryzykować, chociaż cynamonu dodałam naprawdę odrobinę.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:31   #1911
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
ale co z tego, że na rozmowie będę zmatowiona jak w pracy bedę musiała co 30 min poprawić mat, co jets nie wykonalne, pracowałam i wiem, że nie ma czasu na pójście do szafki poprawki. trzeba stać na swoim miejscu i obsługiwać klientów. próbowałam już wszystkiego i najdłuższy mat miałam dwie godziny przy niestety małym kryciu. nie lubię makijażu i nie będę go z tego powodu nosić, tylko dlatego mam mam delikatne blizny, które nieco mnie szpecą. gdybym dsię nie błyszczała jak od smalcu to może jeszcze bym się skusiła. wolę usunąć blizny niż je jedynie zakrywać .
przykryj swoje blizny korektorem-może nie zakryje ich doskonale ,ale jednak staną się nieco mniej widoczne,a nie będziesz musiała się "dusić "w podkładzie. A na strefę T puder sypki- zawsze zminimalizuje błyszczenie na jakiś czas. A w pracy mniej przy sobie chusteczkę,którą delikatnie przycisniesz do twarzy i błyszczenie zniknie
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:55   #1912
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
przykryj swoje blizny korektorem-może nie zakryje ich doskonale ,ale jednak staną się nieco mniej widoczne,a nie będziesz musiała się "dusić "w podkładzie. A na strefę T puder sypki- zawsze zminimalizuje błyszczenie na jakiś czas. A w pracy mniej przy sobie chusteczkę,którą delikatnie przycisniesz do twarzy i błyszczenie zniknie
Żeby jeszcze praca na to pozwalała.. gdy pracowałam w macu na kasie były dni, że przez kilka godzin nie miało się chwili by mrugnąć, co dopiero wyjąć chusteczkę i przy wielkiej kolejce matowić nosek znam te patenty o których piszecie, ale serio, czasami się nie da ;] mnie nawet po korektorze robi się smalec na buzi i często to co miało zakryć po prostu rozwarstwia się :O
czy któraś z was jest PO kuracji isotretinoinum?

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-06-29 o 13:54
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:29   #1913
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

też jestem posiadaczką łojotokowej cery i niestety, choć trudno w to uwierzyć, są cery, których nie wystarczy przyprószyć pudrem matującym... ja stosuję średnio kryjące podkłady nakładane w minimalnej ilości pędzlem ale i tak w zimie błyszczę się już po niecałej godzinie, a jak wysmarowana olejem jestem po dwóch...

chusteczka pomaga, choć podkład się po niej nieco... zbija? cóż, jak się zważy po takim przetłuszczeniu to nie ma co wymagać, żeby po usunięciu nadmiaru tego tłuszczu nagle się transformował do perfekcyjnie rozprowadzonej, pierwotnej formy (na tym etapie nie da się go dodać, ani rozprowadzić tego, co już jest na twarzy, bo po prostu się nie rozprowadzi ładnie, najlepiej zostawić jednak w spokoju).

Po takim zmatowieniu jakoś skóra mniej się tłuści, jakby ją wewnętrznie uspokoiło, że na skórze istotnie pozostało trochę jej własnej powłoki lipidowej tym razem, ale po 3-4 h znowu trzeba by matowić chusteczką, a podkład potem byłby w już nieakceptowalnym stanie (zebrany z zmarszczkach, porach itd...) więc pozostaje umyć twarz i go reaplikować.

Latem sprawa jest prostsza- zwyczajnie nie ma co do ludzi wychodzić, bo po 5 minutach w upale oślepia mnie słońce odbite od własnego nosa, a cała twarz przetłuszcza mi się równomiernie, nie tylko strefa t, więc jest to jednoznaczny sygnał- run for your life bo wyglądam jak senator kelly z x-menów, czyli jakbym spoglądała na świat przez taflę wody czy któraś z Was miała aż takie kłopoty i sobie poradziła?
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:51   #1914
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
też jestem posiadaczką łojotokowej cery i niestety, choć trudno w to uwierzyć, są cery, których nie wystarczy przyprószyć pudrem matującym...
Tak, tego nawet niczym się nie da zmatowić.


Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ja stosuję średnio kryjące podkłady nakładane w minimalnej ilości pędzlem ale i tak w zimie błyszczę się już po niecałej godzinie, a jak wysmarowana olejem jestem po dwóch...


chusteczka pomaga, choć podkład się po niej nieco... zbija? cóż, jak się zważy po takim przetłuszczeniu to nie ma co wymagać, żeby po usunięciu nadmiaru tego tłuszczu nagle się transformował do perfekcyjnie rozprowadzonej, pierwotnej formy (na tym etapie nie da się go dodać, ani rozprowadzić tego, co już jest na twarzy, bo po prostu się nie rozprowadzi ładnie, najlepiej zostawić jednak w spokoju).

Po takim zmatowieniu jakoś skóra mniej się tłuści, jakby ją wewnętrznie uspokoiło, że na skórze istotnie pozostało trochę jej własnej powłoki lipidowej tym razem, ale po 3-4 h znowu trzeba by matowić chusteczką, a podkład potem byłby w już nieakceptowalnym stanie (zebrany z zmarszczkach, porach itd...) więc pozostaje umyć twarz i go reaplikować.

Latem sprawa jest prostsza- zwyczajnie nie ma co do ludzi wychodzić, bo po 5 minutach w upale oślepia mnie słońce odbite od własnego nosa, a cała twarz przetłuszcza mi się równomiernie, nie tylko strefa t, więc jest to jednoznaczny sygnał- run for your life bo wyglądam jak senator kelly z x-menów, czyli jakbym spoglądała na świat przez taflę wody czy któraś z Was miała aż takie kłopoty i sobie poradziła?
Kochana, ja mam to wszystko dlatego chcę usunąć te blizny by chociaż z tym mieć święty spokój a makijaż sobie darować, bo i tak spływa w mega szybkim tępie, a jego reaplikacja jest dla mnie bez sensu
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:55   #1915
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Łał wybiela piegi ..to ewidentnie cos dla mnie zawsze podziwiam pieruńsko idealnie jasne i piekne buzie "Tokio girls"(kto oglada ftv wie o kim mowie) Ciekawe czy to działa Stosowała któras?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 14:53   #1916
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

mmm3m też mam problem ze świeceniem się i dobraniem odpowiedniego podkładu. Obecnie używam lekkich minerałów, które trochę polepszyły kondycje mojej skóry. Jakiś czas temu skusiłam się na zakup Serum Lemon z BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html, mimo że ma on postać olejku (szczerze wątpiłam, żeby olejek pomógł na tłustą cerę) naprawdę pomogło. Po 2 tygodniach stosowania mogę z całą pewnością powiedzieć, że moja skóra aż tak się nie przetłuszcza, a matowy makijaż wytrzymuję ok. 4-5 h (zależy od warunków). Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:35   #1917
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
mmm3m też mam problem ze świeceniem się i dobraniem odpowiedniego podkładu. Obecnie używam lekkich minerałów, które trochę polepszyły kondycje mojej skóry. Jakiś czas temu skusiłam się na zakup Serum Lemon z BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html, mimo że ma on postać olejku (szczerze wątpiłam, żeby olejek pomógł na tłustą cerę) naprawdę pomogło. Po 2 tygodniach stosowania mogę z całą pewnością powiedzieć, że moja skóra aż tak się nie przetłuszcza, a matowy makijaż wytrzymuję ok. 4-5 h (zależy od warunków). Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej
Jeszcze jakieś pozytywy tego serum?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 22:01   #1918
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Też mam straszliwie tłustą cerę. Ale chyba tegoroczną bitwę wygrałam
Biorę cynk, wiesiołka i ogórecznik, piję drożdże i bratka, skórę mocno nawilżam i matuję skrobią zmieszaną z czerwoną i zieloną glinką. Używam filtra Evy, który wchłania się do matu, ale i tak zawsze nakładam na niego skrobię. Nie świecę się nawet 10 godzin
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 22:07   #1919
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też mam straszliwie tłustą cerę. Ale chyba tegoroczną bitwę wygrałam
Biorę cynk, wiesiołka i ogórecznik, piję drożdże i bratka, skórę mocno nawilżam i matuję skrobią zmieszaną z czerwoną i zieloną glinką. Używam filtra Evy, który wchłania się do matu, ale i tak zawsze nakładam na niego skrobię. Nie świecę się nawet 10 godzin
To jakieś tabletki ogórkowe, tak? Możesz dokładnie powiedzieć na co sie je bierze?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 22:10   #1920
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
To jakieś tabletki ogórkowe, tak? Możesz dokładnie powiedzieć na co sie je bierze?
Kapsułki z olejem z ogórecznika
Mają nawilżać cerę "od środka" i podobno niektórym zmieniają skład chemiczny sebum, przez co skóra nie przetłuszcza się tak. I chyba u mnie właśnie tak działa
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.