Estee Lauder Double Wear Stayin-Place Powder Makeup vs. Clinique Almost Powder Makeup - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-04, 10:37   #1
Lady_Louboutin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Home, sweet home
Wiadomości: 20

Estee Lauder Double Wear Stayin-Place Powder Makeup vs. Clinique Almost Powder Makeup


Mam dylemat - nie wiem, czy nabyć Podkład mineralny prasowany [SPF 15] Clinique, czy Podkład w kompakcie [SPF 10] Estee Lauder. Chciałam kupić pierwszy z wymienionych, ale przeczytałam w recenzjach , że przez talc, który ma w składzie jest "zapychaczem" i nabrałam wątpliwości. Natomiast drugi podobno "potrafi wysuszyc jesli cera nienawilzona odpowiednio." [cytat z recenzji użytkownika mycka]. A ja mam problematyczną cerę - z jednej strony męczę się z trądzikiem, a z drugiej z przesuszoną skórą (nie tylko na policzkach, w strefie T także).

Mogę poprosić o opinie, który jest lepszy? Bardziej odpowiedni przy mojej cerze?

I jeszcze jedno - czy kupię Estee w Douglasie? I czy mają bardzo jasne kolory?

Z góry dziękuję.
I życzę wesołych Świąt.
Lady_Louboutin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 10:47   #2
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Estee Lauder Double Wear Stayin-Place Powder Makeup vs. Clinique Almost Powder

Oba podane przez Ciebie podklady nie sa produktami stricte mineralnymi (w rozumieniu mineraloholiczek), na tym forum raczej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, gdyz wiekszosc obecnych tutaj holduje kosmetykom w 100% mineralnym, przy czym podane przez Ciebie produkty takie nie sa
Zarowno EL jak i Clinique dostaniesz w Sephorze i Douglasie.
Polecam forum "pytania do wizazystki"

Jesli natomiast chcialabys dowiedziec sie czegos wiecej o "czystych mineralach" to zapraszam do watkow redakcyjnych na tym forum
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.