Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 17:02   #1831
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Farbe trzymalam ok 20-25 min. Wlosy mam sredni/ciemny blond (naturalne, nie farbowane). Karmel Casting wychodzi mi wlasnie jak zloty braz i to duzo jasniej niz Nugat.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-12-04 o 17:09
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:07   #1832
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Farbe trzymalam ok 20-25 min. Wlosy mam sredni/ciemny blond (naturalne, nie farbowane). Karmel Casting wychodzi mi wlasnie jak zloty braz i to duzo jasniej niz Nugat.
Czyli wszystko zależy od koloru włosów i długości farby na włosach. Ja trzymałam niecałe 20 min. W sklepie prawie się skusiłam na karmel, ale mi wyszedłby chyba czarny na włosach :P
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:29   #1833
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nie rozumiem, Nugat wychodzi ci jasnej niz mi to czemu Karmel mialby wyjsc jak czarny? Ja go trzymam na glowie ok 30 min i zawsze wychodzi mi jasny braz.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:13   #1834
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, Nugat wychodzi ci jasnej niz mi to czemu Karmel mialby wyjsc jak czarny? Ja go trzymam na glowie ok 30 min i zawsze wychodzi mi jasny braz.
No włąsnie chodziło mi o przewrotność tej farby, zresztą widziałam na necie włoski brązowe po karmelu i były czarne nigdy nie wiadomo co wyjdzie
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 20:04   #1835
nikiii87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej, widziałam w sklepie farbę MIODOWY KASZTAN. Wiecie może dziewczyny jak ten kolorek wychodzi na włosach?
nikiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 21:47   #1836
immortality
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 44
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez immortality
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:56
immortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:26   #1837
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Czyli wszystko zależy od koloru włosów i długości farby na włosach. Ja trzymałam niecałe 20 min. W sklepie prawie się skusiłam na karmel, ale mi wyszedłby chyba czarny na włosach :P
nie, co ty, ja farbowałam karmelem i moj naturalny kolor (taki sredni brąz ) wyszedł ledwo ledwo, praktycznie niezauwazalnie jasniejszy.
ogolnie ten casting jest chyba tylko po to zeby dodac blasku włosom, bo koloru na pewno widocznie nie zmieni
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 14:16   #1838
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej dziewczyny chce sobie zafarbowac wlosy Castingiem jasny braz.. ostatnio farbowalam nim w wakacje i wyszedl b.ciemny braz, prawie czarny do dzisiaj mi sie prawie wszystko zmylo, mam naturalne wlosy ciemny blond/jasny braz (czyli nijakie, takie mysie ).. co zrobic, zeby znowu nie wyszedl taaaaaaaki ciemny? moze krocej trzymac i ile? daje to cos? a moze cos innego? jesli ktoras farbowala to doradzcie cos
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:33   #1839
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jamboa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny chce sobie zafarbowac wlosy Castingiem jasny braz.. ostatnio farbowalam nim w wakacje i wyszedl b.ciemny braz, prawie czarny do dzisiaj mi sie prawie wszystko zmylo, mam naturalne wlosy ciemny blond/jasny braz (czyli nijakie, takie mysie ).. co zrobic, zeby znowu nie wyszedl taaaaaaaki ciemny? moze krocej trzymac i ile? daje to cos? a moze cos innego? jesli ktoras farbowala to doradzcie cos

Ja farbowałam włoski jasnym brązem i wyszedł mi prawie czarny
Już miesiąc "walczę" z wypłukaniem koloru... efekty już widać
Wracam do mojego naturalnego kolorku ciemny blond!

Więc, szczerze ci nie polecam koloru jasny brąz, nawet jak farbowałam blondem też wyszedł ciemny , a długo farby nie trzymałam...
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:01   #1840
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jamboa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny chce sobie zafarbowac wlosy Castingiem jasny braz.. ostatnio farbowalam nim w wakacje i wyszedl b.ciemny braz, prawie czarny do dzisiaj mi sie prawie wszystko zmylo, mam naturalne wlosy ciemny blond/jasny braz (czyli nijakie, takie mysie ).. co zrobic, zeby znowu nie wyszedl taaaaaaaki ciemny? moze krocej trzymac i ile? daje to cos? a moze cos innego? jesli ktoras farbowala to doradzcie cos
Moim zdaniem, jeśli nie chcesz uzyskać takiego kolorku jak poprzednio proponuję jakiś jaśniejszy odcień, bo trzymanie krócej na włoskach, to jakby strata kasy. Ja hebanową czerń trzymałam ok 15 minut na włosach, bo mi się wskazówki zegara pomyliły I powiem szczerze, jeszcze nigdy mi tak kolor szybko nie schodził. Nie chcę ciągle malować, na ale kurcze. Dwa tygodnie i wracam prawie do naturalnego koloru? Przy czym szampon ten co po poprzednim malowaniu, więc to na 100% nie to..
__________________
'po co łapać króliczka,
skoro tak przyjemnie się go goni?..'

od dziś mówcie do mnie Kristen.

06.07.2009r.


Edytowane przez kaniusia
Czas edycji: 2008-12-08 o 17:04
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:40   #1841
hocus pocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny któraś jakiś czas temu obiecywała fotki złocistego miodu, ponawiam prośbę
hocus pocus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 21:06   #1842
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hocus pocus Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś jakiś czas temu obiecywała fotki złocistego miodu, ponawiam prośbę
uzywalam,wyszedl ladny karmelkowy ciemny blondzik
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:02   #1843
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jamboa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny chce sobie zafarbowac wlosy Castingiem jasny braz.. ostatnio farbowalam nim w wakacje i wyszedl b.ciemny braz, prawie czarny do dzisiaj mi sie prawie wszystko zmylo, mam naturalne wlosy ciemny blond/jasny braz (czyli nijakie, takie mysie ).. co zrobic, zeby znowu nie wyszedl taaaaaaaki ciemny? moze krocej trzymac i ile? daje to cos? a moze cos innego? jesli ktoras farbowala to doradzcie cos
Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
Ja farbowałam włoski jasnym brązem i wyszedł mi prawie czarny
Już miesiąc "walczę" z wypłukaniem koloru... efekty już widać
Wracam do mojego naturalnego kolorku ciemny blond!

Więc, szczerze ci nie polecam koloru jasny brąz, nawet jak farbowałam blondem też wyszedł ciemny , a długo farby nie trzymałam...
Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, jeśli nie chcesz uzyskać takiego kolorku jak poprzednio proponuję jakiś jaśniejszy odcień, bo trzymanie krócej na włoskach, to jakby strata kasy. Ja hebanową czerń trzymałam ok 15 minut na włosach, bo mi się wskazówki zegara pomyliły I powiem szczerze, jeszcze nigdy mi tak kolor szybko nie schodził. Nie chcę ciągle malować, na ale kurcze. Dwa tygodnie i wracam prawie do naturalnego koloru? Przy czym szampon ten co po poprzednim malowaniu, więc to na 100% nie to..
A na jaki kolor nakładacie ten jasny brąz?
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 12:04   #1844
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

blauja nakładałam ten jasny brąz na mój naturalny kolor włosków
czyli na ciemny blond i z pozostałościami rozjaśnianych pasemek....

Raczej już nie powrócę do Castingu
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:36   #1845
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dzieki za rady tylko chodzi o to, ze zostalo mi jeszcze pol tej farby jasny braz od wakacji.. a wyrzucic do kosza mi szkoda.. wiec dlatego sie pytalam co zrobic zeby wyszedl jasniejszy

a co do pytania - to nakladalam ten kolor na moj naturalny ciemny blond/jasny braz
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:19   #1846
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomości: 291
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Malujecie sobie same włosy castingiem czy ktoś Wam pomaga nakładając je pędzelkiem?
__________________
* * *
- "A dlaczego panna młoda ma wtedy białą sukienkę?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 20:05   #1847
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agataa121 Pokaż wiadomość
Malujecie sobie same włosy castingiem czy ktoś Wam pomaga nakładając je pędzelkiem?
Sama, nakładam podobnie jak zwykły szampon, czasem korzystam z pomocy mamy. (:
__________________
'po co łapać króliczka,
skoro tak przyjemnie się go goni?..'

od dziś mówcie do mnie Kristen.

06.07.2009r.

kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:14   #1848
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agataa121 Pokaż wiadomość
Malujecie sobie same włosy castingiem czy ktoś Wam pomaga nakładając je pędzelkiem?
ale po co tu pomoc ? nakladaj jak zwykly szampon i tyle
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 21:43   #1849
hocus pocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zrobiłam ten złocisty miód. Tak naprawde ocenie go w dzień, ale narazie z tego co widze to jest troche ciemniejszy niż sie spodziewałam i niestety nie pokrył mi równo odrostów, nadal są widoczne Kolor jest chyba ładny, ale spodziewałam sie jaśniejszego, to mnie aż tak nie martwi, najgorzej z tymi odrostami, nie wiem co z nimi robić. Czy wam casting pokrywa odrosty tak że sie nie odznaczają?
hocus pocus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 22:14   #1850
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hocus pocus Pokaż wiadomość
Zrobiłam ten złocisty miód. Tak naprawde ocenie go w dzień, ale narazie z tego co widze to jest troche ciemniejszy niż sie spodziewałam i niestety nie pokrył mi równo odrostów, nadal są widoczne Kolor jest chyba ładny, ale spodziewałam sie jaśniejszego, to mnie aż tak nie martwi, najgorzej z tymi odrostami, nie wiem co z nimi robić. Czy wam casting pokrywa odrosty tak że sie nie odznaczają?
no ja juz mialam niezle odrosty i mi pokrylo,a moze za krotko trzymalas? co do tego ze za ciemny nie przejmuj sie zmyje sie po kilku myciach i bedzie super
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 08:37   #1851
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Question Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja pomyślalam sobie żeby pofarbować się na Karmel, poczytałam troche opinii, część pisze, że rudawe, część, że dosyć ciemny kolor z tego wychodzi i co ja mam zrobic?? Mam pofarbowane włosy na kolor hmmm no właśnie jaki, jakiś ciemny powiedzmy brąz, na poczatku był jeszcze troche fioletowy, ale już sie zmył, bo od farbowania to minely pewnie ponad 2 miesiące. I teraz chciałabym jaśniejszy kolor i już bez odcieni fioletu czy czerwieni. Pomyślałam właśnie o Karmelu i przyszedł mi też do głowy ciemny blond, ale nie wiem czy ciemny blond da rade pokryc moje ciemne włosy.....Poszukam jakiejś fotki, może uda mi sie coś dołączyć żeby bardziej zobrazować to co piszę.
Juz miałam 3 podejscia do sklepu w celu zakupienia farby i wyszłam za każdym razem z niczym, bo stwierdziłam, że jeszcze muszę troche poczytać na wizażu
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 09:16   #1852
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

tak wygladały moje włosy jakiś tydzień po farbowaniu, oczywiście teraz już nie ma takiego fioletu, sprany jest na taki ciemny brąż, na tym zdjeciu kolor i tak jest troche przekolorowany, bo to bylo w pelnym sloncu jak widać. A moje naturalne włosy chyba są podobne do brwi, mówię chyba, bo tak długo je farbuje, ze nie pamiętam, widzę tylko odrosty

13.02.09 - usunęłam zdjecie i dodałam inne (ujęcie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor wł..jpg (54,0 KB, 127 załadowań)
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...



Edytowane przez abz
Czas edycji: 2009-02-13 o 10:25
abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:05   #1853
pucca_91
Raczkowanie
 
Avatar pucca_91
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Up ! podbijam ;]
Kupiłam dziś w ROSMANIE, skusiła mnie promocja 16,99 ;-) Kolor Jasny Brąz. Od dłuższego momentu mnie kusiła ta farba w dodatku oczytałam sięwiele pozytywnych opinii.
Po pomalowaniu dołącze fot.
Bless ! ;]
pucca_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:13   #1854
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja troche zaluje farbowania ta farba i radze kazdej dziewczynie dobrze sie zastanowic.
W przypadku moich wlosow (ciemny blond) zafarbowanie ciemnym brazem skonczylo sie nie za ciekawie- wlosy wyszly kruczo czarne..Po 3 tygodniach spraly sie do ciemneeeeego brazu ale teraz kiedy mijaja miesiace po farbowaniu kolor ani troche sie nie spiera . Wiec trzeba byc przygotowanym na wieczne farbowanie odrostow. Farba miala byc nie trwala - u mnie niestety sie to nie sprawdzilo a kupilam ja wlasnie ze wzgledu na to.
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:19   #1855
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja mam w domu 2 opakowania perlowego blondu i zastanawiam sie czy juz go nalożyć!
-> Ostatnio pofarbowalam ciemnym blondem ponad miesiąc temu i kolorek sie sie spral na poczatku był jasnym brązem a teraz takim hmm mysim blondem ze złotawa poswitą, i nie wiem czy lepiej połozyc ten perłowy blond czy moze świetlisty blond, a może słoneczny??
-> wiecie moze jak wychodzą te odcienie?? rudo, zołto, marchewkowo?
Plisek o odp bo za tydzien w piatek mam rozdanie dyplomów i chce sie pofarbować
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 15:24   #1856
hocus pocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
no ja juz mialam niezle odrosty i mi pokrylo,a moze za krotko trzymalas? co do tego ze za ciemny nie przejmuj sie zmyje sie po kilku myciach i bedzie super
No to mi odrostow do końca nie pokryło, owszem zmieniły kolor, ale są w innym odcieniu niż reszta włosów i nadal je widać, choć nie tak bardzo jak przed farbowaniem. Trzymałam dość długo, nawet dłużej niż przewiduje ulotka, więc to raczej nie to. No i kolor jest dość ładny w świetle dziennym, tylko ciemniejszy niż myślałam, ale może faktycznie się troche wypłucze i zjaśnieje
hocus pocus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 16:39   #1857
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hocus pocus Pokaż wiadomość
No to mi odrostow do końca nie pokryło, owszem zmieniły kolor, ale są w innym odcieniu niż reszta włosów i nadal je widać, choć nie tak bardzo jak przed farbowaniem. Trzymałam dość długo, nawet dłużej niż przewiduje ulotka, więc to raczej nie to. No i kolor jest dość ładny w świetle dziennym, tylko ciemniejszy niż myślałam, ale może faktycznie się troche wypłucze i zjaśnieje
napewno sie wypłucze,ja szczerze mowiac tez w piewszej chwili sie podlamalam,ze za ciemna,ale splukalo sie i bylo super
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:05   #1858
pucca_91
Raczkowanie
 
Avatar pucca_91
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
A ja troche zaluje farbowania ta farba i radze kazdej dziewczynie dobrze sie zastanowic.
W przypadku moich wlosow (ciemny blond) zafarbowanie ciemnym brazem skonczylo sie nie za ciekawie- wlosy wyszly kruczo czarne..Po 3 tygodniach spraly sie do ciemneeeeego brazu ale teraz kiedy mijaja miesiace po farbowaniu kolor ani troche sie nie spiera . Wiec trzeba byc przygotowanym na wieczne farbowanie odrostow. Farba miala byc nie trwala - u mnie niestety sie to nie sprawdzilo a kupilam ja wlasnie ze wzgledu na to.
Malwinko ja sie juz nauczylam ze biorąc farbe "brąz" zawsze wychodzą o jeden ton ciemniejsze niż na opakowaniu (minimum 1 ton). Jeżeli miałaś ciemny blond, a chciałaś otrzymać ciepły brąz to wg mnie nie polecalambym zadenej farby co ma braz tylko jak już to karmel, czekolada bądź ciemny blond- zapewne wyszedl by ciemniejszy od tych co miałaś.
Pozdrawiam ;* !
pucca_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 22:24   #1859
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomości: 291
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pucca_91 Pokaż wiadomość
Up ! podbijam ;]
Kupiłam dziś w ROSMANIE, skusiła mnie promocja 16,99 ;-) Kolor Jasny Brąz. Od dłuższego momentu mnie kusiła ta farba w dodatku oczytałam sięwiele pozytywnych opinii.
Po pomalowaniu dołącze fot.
Bless ! ;]
czekam z niecierpliwością na fotki tez kupiłam ten kolor ale jeszcze nie zdecydowałam się nim pomalować
__________________
* * *
- "A dlaczego panna młoda ma wtedy białą sukienkę?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:20   #1860
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja tez chcę dzisiaj skoczyć do Rossmanna po Casting, tylko jeszcze nie wybrałam koloru.....Zdążysz dodać fotki tego jasnego brązu? Bo promocja sie skończy i nie zdążę
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.