MMowe plotki:) - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 20:31   #4381
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam ze sklepu kupilam dwa szampony (jeden podarowalam cioci) i maseczke bo mnie obsypalo i co moge powiedziec to zapach szamponow mnie odrzuca, ale zniose to jesli beda mialy fajne dzialanie Dzis zrobie maseczke to zdam relacje...



Moze wlasciwiosci tych kosmetykow nie byly odpowiednie dla Ciebie bo oni maja olbrzymi wybor wszystkiego, ale nie moglam spokojnie wszystkiego poogladac bo glowa mnie bolala od tej mieszanki aromatow.
Gosadko były ok. Nic mnie nie podrażniło, uczuliło. Fajnie pachniały i w ogóle ale jakoś tak bez ochów i achów.
Jedynie w pamięć zapadła mi taka kostka do masażu. Wyglądała jak mydło i początkowo nie wiedziałam co to jest
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
dziękuję Kasiu
Pani recepcjonistki nie było Byłam tylko na czyszczeniu ale jak czekałam to przyszła jakaś laska i wychodząc zapłaciła 980 zł... Ile by za to kosmetyków kupiła pomyślałam...
Niestety dobre gabinety sobie liczą. Wiem bo akurat w Pl też byłam na wizycie.
Mam nadzieję że nic cię nie bolało (i czekam na to o Egipcie bo ciągle myślę jaki to powód)
W sumie chciałam jeszcze zlikwidować moją przerwę między dolnymi jedynkami i pan jak mi podliczył to tez niemało wyszło (może ta laska likwidowała szparkę bo cena podobna ) Ale już byłam gotowa zapłacić aby się jej pozbyć ale niestety wymagało to 2 wizyt i 6 znieczuleń i minimum tygodnia na wygojenie po poprzednim zabiegu jaki miałam. I czasu mi brakło. Ale obiecałam sobie to zrobić jak tylko będę w PL. A ta okropna przerwa mi się robi przez brak ósemek ale na szczęście ponoć można ją zlikwidować bez aparatu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:51   #4382
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

jest tu kto?
goscie pojechali, synejk spi, ja padam ...
jutro maz jedzie do klienta wiec sobote spedzimy oddzielnie, nie lubie.. buu
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:52   #4383
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

bry wieczor

wiecie co..ja nie chcemyslec jak sie czuje czlowiek po silniejszym uderzeniu auta ale ja sie czuje dzinie..wczoraj mnie szyja przestala bolec a dzisiaj booooli mocniej..czuje ze to nadwyrezone miesnie...a do tego jeszcze plecach mnie boli..beeez sensu :P heheh


kuurde musze sobie pazuresy zrobiec ale to jutrooo bo dzis mam leniaa..zrobilam obiado-kolacje dla mojego i sobie obejrze Ecplipse...niby fanka tej sagi bzdurnej nie jestem ale sobie obejrze czyto znowu takie nudy jakw 2 czesci czy moze cos sie wkoncu dzieje:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:55   #4384
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Candy a co to, mieliscie jakis wypadek ??
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:03   #4385
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
bry wieczor

wiecie co..ja nie chcemyslec jak sie czuje czlowiek po silniejszym uderzeniu auta ale ja sie czuje dzinie..wczoraj mnie szyja przestala bolec a dzisiaj booooli mocniej..czuje ze to nadwyrezone miesnie...a do tego jeszcze plecach mnie boli..beeez sensu :P heheh


kuurde musze sobie pazuresy zrobiec ale to jutrooo bo dzis mam leniaa..zrobilam obiado-kolacje dla mojego i sobie obejrze Ecplipse...niby fanka tej sagi bzdurnej nie jestem ale sobie obejrze czyto znowu takie nudy jakw 2 czesci czy moze cos sie wkoncu dzieje:P
Candy Ty idz do lekarza i opowiedz co sie stalo bo zwykle jest tak ze dolegliwosci wychodza kilka dni po stluczce.

Ale fajna ta maseczka Lush, dziala tak orzezwiajaco bo z lodowki i czuje sie jakbym ja sobie sama przed chwila przygotowala bo jest zrobiona z przemielonych swiezych skladnikow mam nadzieje ze mi wyleczy wszystkie spoty
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:06   #4386
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
bry wieczor

wiecie co..ja nie chcemyslec jak sie czuje czlowiek po silniejszym uderzeniu auta ale ja sie czuje dzinie..wczoraj mnie szyja przestala bolec a dzisiaj booooli mocniej..czuje ze to nadwyrezone miesnie...a do tego jeszcze plecach mnie boli..beeez sensu :P heheh


kuurde musze sobie pazuresy zrobiec ale to jutrooo bo dzis mam leniaa..zrobilam obiado-kolacje dla mojego i sobie obejrze Ecplipse...niby fanka tej sagi bzdurnej nie jestem ale sobie obejrze czyto znowu takie nudy jakw 2 czesci czy moze cos sie wkoncu dzieje:P
heh nudy w drugiej? a mnie się druga podobała

trzeciej jeszcze nie widziałam

a często po kontuzjach wychodzi na2-3ci dzień spróbuj posmarować maścią rozgrzewającą
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:09   #4387
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ale fajna ta maseczka Lush, dziala tak orzezwiajaco bo z lodowki i czuje sie jakbym ja sobie sama przed chwila przygotowala bo jest zrobiona z przemielonych swiezych skladnikow mam nadzieje ze mi wyleczy wszystkie spoty
nie znam maseczki ale brzmi cudownie
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 21:12   #4388
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Candy Ty idz do lekarza i opowiedz co sie stalo bo zwykle jest tak ze dolegliwosci wychodza kilka dni po stluczce.

Ale fajna ta maseczka Lush, dziala tak orzezwiajaco bo z lodowki i czuje sie jakbym ja sobie sama przed chwila przygotowala bo jest zrobiona z przemielonych swiezych skladnikow mam nadzieje ze mi wyleczy wszystkie spoty
oby oby ja teraz używam Brevoxylu, zmniejsza buby, ale za to jak wysusza skórę

otóż to
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:29   #4389
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
bry wieczor

wiecie co..ja nie chcemyslec jak sie czuje czlowiek po silniejszym uderzeniu auta ale ja sie czuje dzinie..wczoraj mnie szyja przestala bolec a dzisiaj booooli mocniej..czuje ze to nadwyrezone miesnie...a do tego jeszcze plecach mnie boli..beeez sensu :P heheh


kuurde musze sobie pazuresy zrobiec ale to jutrooo bo dzis mam leniaa..zrobilam obiado-kolacje dla mojego i sobie obejrze Ecplipse...niby fanka tej sagi bzdurnej nie jestem ale sobie obejrze czyto znowu takie nudy jakw 2 czesci czy moze cos sie wkoncu dzieje:P
Kochana może ty idź do lekarza? bo zaraz po człowiek jest w szoku i wydaje mu się że jest ok.
Za przykład podam kolegę mojego TZ z pracy. Jadąc do pracy miał wypadek. Samochód mu koziołkował kilka razy. Zatrzymał się na poboczu na jakimś słupie z reklamą. O własnych siłach wyszedł z auta (a raczej jego resztek). Ludzie się zatrzymywali widząc wypadek i on jakiś ludzi poprosił o podwiezienie do pracy (!) Tam przez około godzinę czy dwie normalnie pracował. Potem powiedział do mojego TZ że źle się czuje, zaczął dygotać i wymiotować. Opowiedział też o wypadku. Wszyscy byli w szoku że przez kilka godzin nie odezwał się o tym co go spotkało i spokojnie wykonywał swoją robotę. Od razu odwieziono go do lekarza. Był w szoku. Kilka tygodni nie pracował, miał problemy m.in. z plecami.
Ja po tym wypadku w drodze do Pragi bardzo się bałam że znów nam ktoś zahamuje - mieliśmy wypadek przez gościa który nagle zahamował mimo że nie było ani pasów ani świateł ani znaku stop, nikt nie wszedł na ulicę czyli nie było żadnych powodów do hamowania. Wjechaliśmy w niego mimo hamowania bo nie było szans na to aby w tak krótkim czasie zatrzymać całkiem auto
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:36   #4390
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Malinko ja wieczorem smaruje wszystkie buby sudocremem i pomaga ale teraz ogolnie moja skora potrzebuje jakiejs odnowy bo co z tego jak w jednym miejscu zalecze ja obok wyskoczy

Gio to jest maseczka z firmy Lush...niestety niedostepnej w PL kosmetyki sa fresh handmade i maseczki trzeba trzymac w lodowce bo sa bez konserwantow.
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:53   #4391
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Gio anoooo ja mialam ..a wlasciwie taksowkarz z ktorym jechalam....wjechal nam bus w tylek...

dziolszki mi nic nie jest bo to nie byla jakas wielka stluczka ale po prstu szybko rzucilo mnie do przodu i miesnie sie napiely...i tu jest najlepszy przyklad jak dochodzi do kontuzji jak czlowiek nie jest rozgrzany heheh :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 21:59   #4392
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Gio to jest maseczka z firmy Lush...niestety niedostepnej w PL kosmetyki sa fresh handmade i maseczki trzeba trzymac w lodowce bo sa bez konserwantow.
nice

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Gio anoooo ja mialam ..a wlasciwie taksowkarz z ktorym jechalam....wjechal nam bus w tylek...
niby mowisz ze nic strasznego ale od takich kontuzji czesto zaczynaja sie powazne problemuy :/
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:34   #4393
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Malinko ja wieczorem smaruje wszystkie buby sudocremem i pomaga ale teraz ogolnie moja skora potrzebuje jakiejs odnowy bo co z tego jak w jednym miejscu zalecze ja obok wyskoczy
no a na mnie sudocrem cudów nie zdziałał też
ja chyba jestem niewyleczalna
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 07:28   #4394
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Cześć Piękne
Witam cieplutko po powrocie z urlopu

Nie było łatwo nadrobić wszystko co tu się działo podczas mojej nieobecności, ale byłam dzielna i próbowałam Jeśli coś mi umknęło proszę o wybaczenie.

Przede wszystkim gratuluję Ewesko dwóch kreseczek na teście!!! Bardzo, bardzo, ale to bardzo się cieszę!!! Mam nadzieję, że ciąża będzie przebiegać bezproblemowo, a mała Fasolka będzie rozwijać się po prostu książkowo

Emalio- Twoje zdjęcia mnie zauroczyły W tej kolorowej sukni wyglądasz jak rajski ptak
Cieszę się, że fajnie się bawiliście, co było do przewidzenia... Zupełnie nie pojmuję jak można by się źle bawić w tak cudnym kraju jak Włochy
Poza tym nic się nie martw, kochana... Jak maluchy podrosną na pewno jeszcze nie raz wyskoczycie gdzieś z TŻ tylko we własnym towarzystwie.

Sweetpinky-
szok w trampkach Zupełnie nie pojmuję jak oni mogli postawić Ci takie ultimatum... Na jakiej podstawie??? Rozumiem, że Urząd mógłby mieć jakieś "ale" gdybyś w necie zamieszczała zdjęcia z szalonych imprez, na których jesteś tak pijana, że ledwo patrzysz na oczy. To jeszcze mogliby uzasadnić wpływaniem na negatywny wizerunek firmy. Ale zdjęcia przepięknych makijaży...?
Gdybym była na Twoim miejscu na pewno powiedziałabym tym zawistnym kretynom kilka słów, ale oczywiście zrobisz jak uważasz.

Malinko- biedactwo, ładnie się urządziłaś Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie!
P.S. A mówią, że sport to zdrowie

Candy- jeśli szyja dalej Cię boli marsz do lekarza! Czasem niewiele trzeba, żeby zrobić sobie całkiem poważne kuku!

Agabil- gratuluję wygranej w konkursie rimmelowskim Zdecydowanie na nią zasłużyłaś

Gosadko-
Tobie również gratuluję wygranej, zdolna bestio

Dziewczyny, jaki to był świetny tydzień! Bawiłam się, że hej!
Pogoda jak na koniec lata bardzo nam dopisała, w sumie tylko jeden dzień był deszczowy (deszczowy to mało powiedziane... myślę, że to co się działo wpisuje się w definicję sztormu!). Przez większość czasu oczywiście plażowaliśmy, w związku z czym mogę się pochwalić całkiem przyzwoitą opalenizną Po południami bądź to wypożyczaliśmy rowery i jeździliśmy po okolicy (muszę w tym momencie wyrazić swój zachwyt systemem ścieżek rowerowych na Półwyspie Helskim; na prawdę świetnie to zorganizowali; rowerem można dojechać właściwie wszędzie, a ścieżki biegną w urokliwych miejscach: przez lasy, nad zatoką... Jazda to prawdziwa frajda!) bądź spacerowaliśmy (głównie do pobliskiej Juraty, od której dzieliły nas może 3 km, a która była chyba jeszcze bardziej klimatyczna niż Jastarnia). Wieczory oczywiście spędzaliśmy w miłym towarzystwie, przy dobrym piwku czy drinie
Aż żal było wracać, ale z drugiej strony gdybym została tam bodaj dzień dłużej nie wiem jak bym dała radę nadrobić wszystkie zaległości na wizażu

Lecę się zameldować w pozostałych wątkach, a Wam życzę miłego dnia
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 08:43   #4395
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

dobra dziewuszki..jak mi do pn nie przejdzie to pojde do lekarza

boooze jakaobrzydliwa pogoda jest !! idealna na sprzatanie..ale mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeeeeee.... :Pale trzeba...poznieeej :P moze sie zmusze do jakiegos makijazosa...nic nie obiecuje bo ciezko z tyym u mnie ostatnio hehe:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:01   #4396
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

hej laseczki

Limonko, dziękuję

Candy babonie, marsz do lekarza


Kasiu, ale jak on Ci chciał zlikwidować tę przerwę? Bo anjszybciej, na jeden wizycie można zrobić kosmetykę dwóch zębów (na ząb nakłada się w takiej plastikowej formówce materiał światłoutwardzalny czyli coś z czego robi się plomby i nakłada na ząb, utwardza lampą po czym ściąga ten plastik a materiał zostaje. To robi się na jednej wizycie, bez znieczulenia)

Dziewczyny, u nas ludzi potrafili zostawić nawet 10 tys zł
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:09   #4397
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Czesc dziewuszki

Gosia nie fisiuj i "biegnij" do lekarza. Z takimi rzeczami nie ma zartów. Wiem jak to bylo u szwagierki, tez olewala a teraz odczuwa tego skutki.
Ja posprzatalam wczoraj chalupke wiec mam spokój. Pozostaje mi tylko obiad. Niestety musze isc do sklepu, ale leje niesamowicie, wiec nie wiem jak ja to zrobie bo tz zabrał jedyną naszą parasolke

Gosadko nie gratulowalam Ci jeszcze wygranej, super

Ja bylam na rozmowie o prace. Powiem Wam, ze dyrektor ds sprzedazy jest bardzo napalony na to bym u nich pracowala. Ale czekaja mnie jeszcze 3 testy. Jeden we Wro i dwa w Warszawie. Jak przejde pozytywnie, bede pracowac od 1. pazdziernika. Co najlepsze, podstawowe wynagrodzenie bede miec wyzsze o wiele niz w poprzedniej firmie z podstawą i premią Takze sie cieszę, ze jeszcze jest gdzie zarobić...
Wczoraj wlasnie wplynela do mnie spooora suma na konto, tzn odprawa i zaległa premia. Tyle jednorazowo to mi jeszcze nie wplynelo hyhyhy. No ale gdybym nie miala roboty, trzeba za to życ wiec to tylko taka iluzja... Ale laseczki zapraszam Was na dobrego drinka, bo mam dobry humor
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:30   #4398
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witam weekendowo

Limonko ciesze sie,ze tak swietnie uplynal Ci tydz,czytajac o Pl rejonach zatesknilam bardzo by tam byc
dziekuje za mile slowa <buziak>

Gosadko swietnie brzmia recenzje produktow tej firmy daj znac jak postepy
jakies sesje nowe sie kroja??

Cuksie koniecznie do kontroli w poniedzialek!!

Kasia ale ten gostek niepowazny ,szok
przeciez mogl miec wylew wewnetrzny nawet i to mogly byc ost jego chwile ,nosz kurcze szok

Sweet czegos nie doczytalam..wracasz do pracy to wiem i zabronilo Ci szefostwo wstawiania zdjec makijazy na MM???
a jak sie ma dzis synek??

a co tam u naszych pozostalych kolezanek?
cos opustoszal nam watek
jak tam Młoda,Natala, Marakujka,Sylwia,Basia,Fergi,Ollem,Moccari,Yenn,Syylvkaa,
Kitek
,asia,dee,Ishi,Olenka,Paula i zafascynowana? odezwijcie sie,choc zdanko

jakie plany na weekend
my jutro wpadamy do znajomych,zaprosili nas
rodzice tej malutkiej ,ktora juz 30 -stego wraca do mnie na słuzbe

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Natala sciagnelam Cie myslami
o to zaciskam kciuki mocno za to bys przeszla testy,brawo! zdolna jestes i utalentowana a ta firma takiej osoby jak Ty szuka-dostaniesz ta prace
drineczka wypije z tej takze okazji
a kasa,no niestety majac rodzine jest iluzja,zawsze sa wazniejsze priorytetowe wydatki
ale wazne,ze jest,czasami firmy nie kwapia sie do odpraw i tylko patrza jak oszukac to tu to tam i na czyjejs dupie sie dorabiac wrrrr
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:03   #4399
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Uffff.... nadrobiłam.
Nie było mnie ostatnio bo każdą wolną chwilę poświęcam na szukanie auta. Na razie szukanie = czytanie opinii o markach i modelach. Tyle tego jest... Co coś znajdę to się okazuje że Łukaszowi się nie podoba.
Już się napaliłam na Audi a3 to po paru dniach stwierdził że jednak za drogo. Teraz wymyśliłam mazde 3, bo ładna i japoniec itd. a jak mi coś znowu wymyśli to mu strzelę....
Kurcze ale smutno że się taka jesień nagle zrobiła i trzeba będzie pochować niedługo sandałki, szorty itp.
Kasiu ja też bardzo polubiłam Egipt choć wiem że wielu osobom nie odpowiada, ale ja lubię te klimaty. Jak byliśmy w tym roku w Cro to odwiedziliśmy takie potureckie miasteczko w B&H- Mostar i bardzo mi się tam podobało bo ja po prostu uwielbiam tureckie klimaty.
Mój Łukasz teraz trochę jeździ po Europie w ramach pracy i mówi że Paryż się bardzo zmienił, że jest brudno i masę obcokrajowców (mówiąc wprost Czarnych i Hindusów nie wiem jak to napisać żeby nie brzmiało rasistowsko), którzy na każdym kroku zaczepiają i że jest niebezpiecznie i brudno. Ale to na pewno zależy od tego w jaki sposób się zwiedza.
Emalia śliczne masz zdjęcia a jeszcze śliczniejszą sukienkę I też uważam że super wyglądasz sama chciałabym mieć taką figurę zwłaszcza po ciąży.
Gosada twoje zdjęcia są po prostu zabójcze!! Piękne kolory
Limonko albo po prostu Jolka no zazdroszczę wyjazdu bo brzmi nieźle. A jak tam wyjazd na Krym będzie czy nie?
Natala nie gratuluję bo nie chcę zapeszać ale się cieszę że tak szybko poszło. Mam nadzieję że trafiłaś na super szefa i fajną firmę skoro Cię tak doceniają
Więcej grzechów nie pamiętam.... Ale mi tego wyszło
Idę zrobić sobie maseczkę algową z diamentami z Bielendy mam nadzieję że usunie mi wszystkie zmarszczki
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 10:08   #4400
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

nie goncieee mnie do lekarza dzisiaj bo pozamykane maja..jedynie pogotowie aleeeee bez jaj :P

wygonilybyscie mnie do sprzatania moze co ??
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:17   #4401
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
nie goncieee mnie do lekarza dzisiaj bo pozamykane maja..jedynie pogotowie aleeeee bez jaj :P

wygonilybyscie mnie do sprzatania moze co ??
ja Ci dam sprzątanie, Twojego chłopa możemy pogonić
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:07   #4402
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Gosadko były ok. Nic mnie nie podrażniło, uczuliło. Fajnie pachniały i w ogóle ale jakoś tak bez ochów i achów.
Jedynie w pamięć zapadła mi taka kostka do masażu. Wyglądała jak mydło i początkowo nie wiedziałam co to jest

Niestety dobre gabinety sobie liczą. Wiem bo akurat w Pl też byłam na wizycie.
Mam nadzieję że nic cię nie bolało (i czekam na to o Egipcie bo ciągle myślę jaki to powód)
W sumie chciałam jeszcze zlikwidować moją przerwę między dolnymi jedynkami i pan jak mi podliczył to tez niemało wyszło (może ta laska likwidowała szparkę bo cena podobna ) Ale już byłam gotowa zapłacić aby się jej pozbyć ale niestety wymagało to 2 wizyt i 6 znieczuleń i minimum tygodnia na wygojenie po poprzednim zabiegu jaki miałam. I czasu mi brakło. Ale obiecałam sobie to zrobić jak tylko będę w PL. A ta okropna przerwa mi się robi przez brak ósemek ale na szczęście ponoć można ją zlikwidować bez aparatu
No właśnie, na szczęście nie mam problemów z zębami Edytowane

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Cześć Piękne
Witam cieplutko po powrocie z urlopu

Nie było łatwo nadrobić wszystko co tu się działo podczas mojej nieobecności, ale byłam dzielna i próbowałam Jeśli coś mi umknęło proszę o wybaczenie.

Przede wszystkim gratuluję Ewesko dwóch kreseczek na teście!!! Bardzo, bardzo, ale to bardzo się cieszę!!! Mam nadzieję, że ciąża będzie przebiegać bezproblemowo, a mała Fasolka będzie rozwijać się po prostu książkowo

Emalio- Twoje zdjęcia mnie zauroczyły W tej kolorowej sukni wyglądasz jak rajski ptak
Cieszę się, że fajnie się bawiliście, co było do przewidzenia... Zupełnie nie pojmuję jak można by się źle bawić w tak cudnym kraju jak Włochy
Poza tym nic się nie martw, kochana... Jak maluchy podrosną na pewno jeszcze nie raz wyskoczycie gdzieś z TŻ tylko we własnym towarzystwie.

Sweetpinky-
szok w trampkach Zupełnie nie pojmuję jak oni mogli postawić Ci takie ultimatum... Na jakiej podstawie??? Rozumiem, że Urząd mógłby mieć jakieś "ale" gdybyś w necie zamieszczała zdjęcia z szalonych imprez, na których jesteś tak pijana, że ledwo patrzysz na oczy. To jeszcze mogliby uzasadnić wpływaniem na negatywny wizerunek firmy. Ale zdjęcia przepięknych makijaży...?
Gdybym była na Twoim miejscu na pewno powiedziałabym tym zawistnym kretynom kilka słów, ale oczywiście zrobisz jak uważasz.

Malinko- biedactwo, ładnie się urządziłaś Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie!
P.S. A mówią, że sport to zdrowie

Candy- jeśli szyja dalej Cię boli marsz do lekarza! Czasem niewiele trzeba, żeby zrobić sobie całkiem poważne kuku!

Agabil- gratuluję wygranej w konkursie rimmelowskim Zdecydowanie na nią zasłużyłaś

Gosadko-
Tobie również gratuluję wygranej, zdolna bestio

Dziewczyny, jaki to był świetny tydzień! Bawiłam się, że hej!
Pogoda jak na koniec lata bardzo nam dopisała, w sumie tylko jeden dzień był deszczowy (deszczowy to mało powiedziane... myślę, że to co się działo wpisuje się w definicję sztormu!). Przez większość czasu oczywiście plażowaliśmy, w związku z czym mogę się pochwalić całkiem przyzwoitą opalenizną Po południami bądź to wypożyczaliśmy rowery i jeździliśmy po okolicy (muszę w tym momencie wyrazić swój zachwyt systemem ścieżek rowerowych na Półwyspie Helskim; na prawdę świetnie to zorganizowali; rowerem można dojechać właściwie wszędzie, a ścieżki biegną w urokliwych miejscach: przez lasy, nad zatoką... Jazda to prawdziwa frajda!) bądź spacerowaliśmy (głównie do pobliskiej Juraty, od której dzieliły nas może 3 km, a która była chyba jeszcze bardziej klimatyczna niż Jastarnia). Wieczory oczywiście spędzaliśmy w miłym towarzystwie, przy dobrym piwku czy drinie
Aż żal było wracać, ale z drugiej strony gdybym została tam bodaj dzień dłużej nie wiem jak bym dała radę nadrobić wszystkie zaległości na wizażu

Lecę się zameldować w pozostałych wątkach, a Wam życzę miłego dnia
Gdzie tam, Jastarnia jest the best

Candy, idź do lekarza ,dziewczyny dobrze radzą !

Edytowane przez Pilar1899
Czas edycji: 2010-08-28 o 20:07
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:11   #4403
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
dobra dziewuszki..jak mi do pn nie przejdzie to pojde do lekarza
No ja myślę! Pamiętaj,że kto jak kto,ale my na pewno Cię dopilnujemy!

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Ja bylam na rozmowie o prace. Powiem Wam, ze dyrektor ds sprzedazy jest bardzo napalony na to bym u nich pracowala. Ale czekaja mnie jeszcze 3 testy. Jeden we Wro i dwa w Warszawie. Jak przejde pozytywnie, bede pracowac od 1. pazdziernika. Co najlepsze, podstawowe wynagrodzenie bede miec wyzsze o wiele niz w poprzedniej firmie z podstawą i premią Takze sie cieszę, ze jeszcze jest gdzie zarobić...
Super! Trzymam mooooocno kciuki, chociaż tylko dla formalności, bo jestem przekonana, że przejdziesz te testy bez najmniejszego problemu i już wkrótce będziemy Ci gratulować nowej posadki

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Ale laseczki zapraszam Was na dobrego drinka, bo mam dobry humor
He he he... Ja dobrego drinka nigdy nie odmówię

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Nie było mnie ostatnio bo każdą wolną chwilę poświęcam na szukanie auta. Na razie szukanie = czytanie opinii o markach i modelach. Tyle tego jest... Co coś znajdę to się okazuje że Łukaszowi się nie podoba.
Już się napaliłam na Audi a3 to po paru dniach stwierdził że jednak za drogo. Teraz wymyśliłam mazde 3, bo ładna i japoniec itd. a jak mi coś znowu wymyśli to mu strzelę....
Mam nadzieję, że już wkrótce znajdziecie jakieś autko, które spodoba się Wam obojgu.
Ja niestety jeśli chodzi o samochody mogę doradzać jedynie w kwestii koloru Moja wiedza motoryzacyjne plasuje się gdzieś na poziomie minus 10.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Kurcze ale smutno że się taka jesień nagle zrobiła i trzeba będzie pochować niedługo sandałki, szorty itp.
Ech, mam dokładnie takie same odczucia... To co najbardziej dokucza mi w naszym kraju to chyba właśnie klimat. Nienawidzę takiej depresyjnej pogody jaką mamy teraz za oknem. Zdecydowanie jestem stworzona do życia w temperaturach powyżej 20 stopni i pełnym słońcu

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Limonko albo po prostu Jolka no zazdroszczę wyjazdu bo brzmi nieźle. A jak tam wyjazd na Krym będzie czy nie?
No właśnie jeszcze nie wiem! Gdy moja koleżanka wreszcie dostała urlop i obie zebrałyśmy potrzebne pieniążki, dostałam informację z biura podróży, że nie są pewni czy zbierze się wystarczająca ilość osób... Mówię Wam, dziewczyny... Jak nie urok to przemarsz wojska

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Idę zrobić sobie maseczkę algową z diamentami z Bielendy mam nadzieję że usunie mi wszystkie zmarszczki
Chyba się nie łudzisz, że przy tej ilości zmarszczek poradzi sobie z nimi jedna, biedna maseczka?
Oj Paula, Paula... Jakie zmarszczki dziewczyno? Stuknij się w to piękne czółko. Wiem, że przez większość czasu widziałam Cię w kameralnym, ciemnym pubie, ale chyba aż takie niedoskonałości Twojej buzi by mi nie umknęły?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja Ci dam sprzątanie, Twojego chłopa możemy pogonić
Aaaaameeeeen
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:22   #4404
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej laseczki

Limonko, dziękuję

Candy babonie, marsz do lekarza


Kasiu, ale jak on Ci chciał zlikwidować tę przerwę? Bo anjszybciej, na jeden wizycie można zrobić kosmetykę dwóch zębów (na ząb nakłada się w takiej plastikowej formówce materiał światłoutwardzalny czyli coś z czego robi się plomby i nakłada na ząb, utwardza lampą po czym ściąga ten plastik a materiał zostaje. To robi się na jednej wizycie, bez znieczulenia)

Dziewczyny, u nas ludzi potrafili zostawić nawet 10 tys zł
Aga dokładnie tak jak mówisz z tym że:
Musiałby mi najpierw ściągnąć kamień a że mam BARDZO wrażliwe dziąsła to musiały to robić ze znieczuleniem (raz się odważyłam bez i wyrwałam gościowi narzędzie z ręki bo myślałam że już nie wytrzymam a miałam wtedy 25 lat więc stara już byłam a nie dziecko). Każdą stronę osobno dlatego zabieg podzielony na 2 wizyty. Każda strona znieczulana 3 zastrzykami. Z powodu mojego i jego komfortu (długość wizyty, niezbyt przyjemne dla mnie odczucia) oraz mojej skłonności do uczuleń na wszelakie leki nie polecał mi 1 wizyty a 2.
Potem tak jak mówisz. Opracował by każdego zęba w sposób podobny do plomby - chodzi właśnie o materiał i o utwardzenie.
Poza tym nie mogłam tego zrobić od razu bo tak jak pisałam miałam dłutowanego zęba i muszę czekać aż mi się dziąsło zagoi.
Więc u mnie 1 wizyta i brak znieczulenia odpada

PS. a ty masz coś wspólnego zawodowo z tym że tak od razu wiedziałaś jak to ma być zrobione?
Jeśli tak to powiedz co sądzisz o takiej metodzie? on powiedział że u mnie ona się powinna doskonale sprawdzić.


Pilar ja też generalnie nie mam problemów z zębami. Tak jak pisałam miałam 2 zęby tylko leczone. Z tym że jeden źle. Przez 8 lat rozwijała się próchnica - z zewnątrz nie było tego widać, ząb mnie nie bolał. I nagle w Irlandii dosłownie mi się cały skruszył i zostało go niewiele.
I niestety mimo chęci do leczenia niestety ząb był w strasznym stanie, ze stanem zapalnym. Po prześwietleniu nie okazało się że niestety trzeba rwać.
Moją zmorą jest kamień tuż przy dziąsłach - lekarz mi powiedział że najprawdopodobniej przyczyna tkwi w hormonach
Co do Egiptu to właśnie mój TZ nie bardzo chce jechać właśnie przez mniej więcej przez to co piszesz. Nasłuchał się od kolegów którzy tam byli jacy bezczelni potrafią być tamtejsi w stosunku do kobiet. I mój TZ boi się o mnie bo ja od zawsze przyciągałam różnych typków plus moje jasne włosy tam to mogłoby być nieciekawie. Chociaż ja osobiście nie wierzę że byłabym tam "zagrożona" że tak powiem
I dzięki za odpowiedź
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:49   #4405
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry, z rana przywitała mnie "miła" niespodzianka w postaci upomnienia za słowo na z określające piękno makijażu Gio :x

ekhem...czuję się teraz niegrzeczna to już nawet swobodnie pochwalić nie można no ale ok, regulamin


schudłam pół kilo od tygodnia okres się kończy, opuchlizna schodzi pomalutku z nogi...za to wylazł fiołkowy siniol kolejny, jakby tych wszystkich siniaków i zadrapań było mało (brat mi powiedział, że mam nogi jak sześciolatek-przynajmniej jak sześciolatek za naszych czasów, teraz to dzieci chyba inaczej spędzają wolne chwile niż łażąc po drzewach dajmy na to)


Lime, a zdjęcia pokazać to nie łaska? :x fajnie, że się dobrze wybawiłaś

Sztorm to pewnie też niezłe przeżycie

Znowu zęby na tapecie powinnam iść do orto moje krzywulasy poprawić, ale tak odkładam i odkładam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:48   #4406
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

hej senna pogoda
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 13:21   #4407
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

haaaaaaaaaaaa rozruszalam sie i nic mnie nie boli ooooooooo:P

Agula moj chlop dzisiaj w pracy 16h wiec chyba do sprzatania sie go nie zagoooni

a ja poszlam po kanapke a skonczylam sprzatajac gruntownie lazienke bo juz patrzec na nia nie moglam...najgorsze to salon bo tu kociaki rozrabiaja i wszystko lata wszedzie:P aleee zaraz sie wezme za to..powoli powoli i bedzie czystoo

musze jeszcze skoczyc pozniej do sklepu po jakies warzywki na zupke
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:09   #4408
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Limonko super, że spędziłaś miło czas i odpoczęłaś, chwal się opalenizną!!

Ja też uwielbiam Hel i Juratę, piękne miejsca a na Helu te śliczne foczki !

Dziewuszki nie mam na razie siły Was nadrabiać, nie odzywałam się bo nie miałam zbytnio nastroju, ale poprawie się
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:12   #4409
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: MMowe plotki:)

Witam dziewczyny, to mój pierwszy dzień na wizażu a już widzę trafiłam w odpowiedni dział

Ja wczoraj przypadkiem natknęłam się na informacje o firmie lush i na razie sobie zamówiłam szamponiki w kostce i odżywke american cream, mam nadzieję że włosy mi po tym odpoczną bo niestety miałam sporą dawkę chemii, farby, stylizacje itp
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:09   #4410
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

Monia to popraw nastroj raz dwa
nie wiem czemu Ciebie pominelam w liscie do wywolania,ale myslami jestes i niech tak zostanie !

Gio pogoda u mnie tez lipna,spac
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.