Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 14:21   #211
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kotwilka, Hey - dziękuję
Ma któraś porównanie, który olej do włosów jest najlepszy: Sesa, Amla, Vatika? Jak pachną? Zapach utrzymuje się na włosach? Kiedy widziałyście pierwsze efekty?
Ja mam vatike i miałam amle.Vatiki używam od lat 3 i po 1 użyciu widziałam efekty.Zapach słodki,przyjemny bardzo-na moich włosach sie nie utrzymuje.
Amla zapach obrzydliwy,tak duszący,że aż mnie odrzucało.Efekt na włosach-nastroszony mop w sam raz do mycia podłóg;/Miałam po niej brzydkie włosy.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 14:39   #212
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kotwilka, Hey - dziękuję
Ma któraś porównanie, który olej do włosów jest najlepszy: Sesa, Amla, Vatika? Jak pachną? Zapach utrzymuje się na włosach? Kiedy widziałyście pierwsze efekty?
Sesa - zapach okropny Uzywam, ale z powodu zapachu dosc nieregularnie. Na razie trudno mi ocenic efekty. Jak zuzyje opakowanie, bede mogla powiedziec cos wiecej
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 16:59   #213
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny,które znają się na składach mogę prosić o sprawdzenie czy te mydła nadają się również do twarzy?będą oczyszczały?

Sodium palmate,** sodium cocoate,** aqua (water), glycerin,** lavandula hybrida (lavandin) oil,* pelargonium graveolens (rose geranium) flower oil,* olea europaea (olive) fruit oil,* sodium citrate, cananga odorata flower oil, theobroma grandiflorum (cupuacu) seed butter

Sodium palmate,** sodium cocoate,** aqua (water), glycerin,** cedrus atlantica (cedarwood) bark oil,* methyl salicylate (birch oil), sodium citrate, olea europaea (olive) fruit oil,* aloe barbadensis (aloe vera) leaf extract
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:46   #214
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny potrzebuję pomocy z wyborem peelingu do twarzy - zależy mi na bardzoe delikatnym i zastanawiam się czy wybrać:
-argile provence peeling różany
-alepia savon noir

Proszę doradźcie
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:17   #215
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam vatike i miałam amle.Vatiki używam od lat 3 i po 1 użyciu widziałam efekty.Zapach słodki,przyjemny bardzo-na moich włosach sie nie utrzymuje.
Amla zapach obrzydliwy,tak duszący,że aż mnie odrzucało.Efekt na włosach-nastroszony mop w sam raz do mycia podłóg;/Miałam po niej brzydkie włosy.
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Sesa - zapach okropny Uzywam, ale z powodu zapachu dosc nieregularnie. Na razie trudno mi ocenic efekty. Jak zuzyje opakowanie, bede mogla powiedziec cos wiecej
Dzięki Dziewczyny A miałyście inne produkty z Vatiki? Szmpony, odżywki? Jak stosujecie te oleje? Na noc, czy przed myciem?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny,które znają się na składach mogę prosić o sprawdzenie czy te mydła nadają się również do twarzy?będą oczyszczały?

Sodium palmate,** sodium cocoate,** aqua (water), glycerin,** lavandula hybrida (lavandin) oil,* pelargonium graveolens (rose geranium) flower oil,* olea europaea (olive) fruit oil,* sodium citrate, cananga odorata flower oil, theobroma grandiflorum (cupuacu) seed butter

Sodium palmate,** sodium cocoate,** aqua (water), glycerin,** cedrus atlantica (cedarwood) bark oil,* methyl salicylate (birch oil), sodium citrate, olea europaea (olive) fruit oil,* aloe barbadensis (aloe vera) leaf extract
Będą Fajne mydełka, nie powinny wysuszać. Z czego to?

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy z wyborem peelingu do twarzy - zależy mi na bardzoe delikatnym i zastanawiam się czy wybrać:
-argile provence peeling różany
-alepia savon noir

Proszę doradźcie
Myślę, że Savon Noir jest lepsze. Bardzo odżywcze, nawilżające. Skład też ciekawszy. Ze względu na oliwę z oliwek może zapychać - ale o to lepiej zapytać kogoś, kto używał tego produktu.

Ktoś używał Ałunu pod pachy? Miałyście kiedyś jakieś produkty firmy Lorient? Pytam, bo to właśnie te produkty przeważają w nowootwartej mydlarni w Lublinie.
Przy okazji - nie szuka któraś z Was mieszkania w Lublinie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:28   #216
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Myślę, że Savon Noir jest lepsze. Bardzo odżywcze, nawilżające. Skład też ciekawszy. Ze względu na oliwę z oliwek może zapychać - ale o to lepiej zapytać kogoś, kto używał tego produktu.
Właśnie też tak myślałam - w tym peelingu różanym przerażają mi drobinki loofy i krzemionki
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:29   #217
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny A miałyście inne produkty z Vatiki? Szmpony, odżywki? Jak stosujecie te oleje? Na noc, czy przed myciem?

Będą Fajne mydełka, nie powinny wysuszać. Z czego to?

?
Ja mam tylko olej.Używam w zależności od czasu jakim dysponuje.Staram się nie trzymać go krócej niż godzinę,czasami zostawiam nawet na całą noc-zawsze przed myciem głowy.
Poduszki mi nie plami.

A mydełko jest z JMO-mam ochotę wypróbować.Dzięki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 18:36   #218
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Właśnie też tak myślałam - w tym peelingu różanym przerażają mi drobinki loofy i krzemionki
A mnie alkohole i konserwanty... Jak potrzebujesz czegoś delikatnego to poszukaj peelingów enzymatycznych czy nawet glinek.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam tylko olej.Używam w zależności od czasu jakim dysponuje.Staram się nie trzymać go krócej niż godzinę,czasami zostawiam nawet na całą noc-zawsze przed myciem głowy.
Poduszki mi nie plami.

A mydełko jest z JMO-mam ochotę wypróbować.Dzięki
To na prawdę musi byc dobry olej skoro stosujesz go 3 lata i efekty są po pierwszym użyciu Przekonałaś mnie
A co do mydełek to wrzuć składy na wątek składowy,albo niech Sicilia czy Hey spojrzą na nie. Chyba jeszcze Sekretny czy Kotwilka mają dobrą książkę o składnikach, co? Ja już nie pamiętam kiedy analizowałam składy... Tylko tyle co sobie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:40   #219
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny A miałyście inne produkty z Vatiki? Szmpony, odżywki? Jak stosujecie te oleje? Na noc, czy przed myciem?

Nie mialam niestety innych produktow. Kupilam Sese, zeby zobaczyc, czy olejowanie u mnie w ogole sie sprawdzi. Nakładam wieczorem na kilka godzin i zmywam przed snem. Raz poszlam tak spac, ale jak łatwo się domyślić, potem poduszka pachniała sesa , a do tego miałam wrażenie, ze jest brudna, a jestem na tym punkcie przeczulona Nakładam około łyżki stołowej, najpierw wcieram w skalp, potem rozprowadzam po długości. Zmywam dwa razy. Jeśli chodzi o efekty, to na razie nie widzę spektakularnych, ale rzeczywiście włosy staja się nieco bardziej miękkie, takie lejące Nie wypowiem sie na temat wypadania, bo nie mam na szczęście tego problemu
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:42   #220
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To na prawdę musi byc dobry olej skoro stosujesz go 3 lata i efekty są po pierwszym użyciu Przekonałaś mnie
A co do mydełek to wrzuć składy na wątek składowy,albo niech Sicilia czy Hey spojrzą na nie. Chyba jeszcze Sekretny czy Kotwilka mają dobrą książkę o składnikach, co? Ja już nie pamiętam kiedy analizowałam składy... Tylko tyle co sobie
Ja jestem niecierpliwa i jak widzę,że coś nie działa po pierwszym razie to już nie mam ochoty tego używać.Zniechęcam się i już.A ten olej bardzo sobie chwalę

A do włosów muszę pochwalić maskę p&rDzisiaj ją zrobiłam 3 raz i miodzio włosy

Teraz vatiki długi czas już nie używałam,bo tak strasznie lubię JMO odżywki,że jakoś niczego innego nie potrzebuję.

Jeszcze napiszę do dziewczyn PW w sprawie mydełek
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:59   #221
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Nie mialam niestety innych produktow. Kupilam Sese, zeby zobaczyc, czy olejowanie u mnie w ogole sie sprawdzi. Nakładam wieczorem na kilka godzin i zmywam przed snem. Raz poszlam tak spac, ale jak łatwo się domyślić, potem poduszka pachniała sesa , a do tego miałam wrażenie, ze jest brudna, a jestem na tym punkcie przeczulona Nakładam około łyżki stołowej, najpierw wcieram w skalp, potem rozprowadzam po długości. Zmywam dwa razy. Jeśli chodzi o efekty, to na razie nie widzę spektakularnych, ale rzeczywiście włosy staja się nieco bardziej miękkie, takie lejące Nie wypowiem sie na temat wypadania, bo nie mam na szczęście tego problemu
A używałaś innych innych olejów? A da się nałożyć ten olej przed prostowaniem na końcówki? Czy wyglądają jak wysmarowane smalcem?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja jestem niecierpliwa i jak widzę,że coś nie działa po pierwszym razie to już nie mam ochoty tego używać.Zniechęcam się i już.A ten olej bardzo sobie chwalę

A do włosów muszę pochwalić maskę p&rDzisiaj ją zrobiłam 3 raz i miodzio włosy

Teraz vatiki długi czas już nie używałam,bo tak strasznie lubię JMO odżywki,że jakoś niczego innego nie potrzebuję.

Jeszcze napiszę do dziewczyn PW w sprawie mydełek
A którą maskę robiłaś? Ja mam próbkę tej na wzmocnienie i jakoś cały czas o niej zapominam, ale już jutro użyję na pewno. a to Ty pisałaś, że po jakiejś odżywce masz włosy takie jakby były naszprycowane silikonami?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 19:04   #222
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A którą maskę robiłaś? Ja mam próbkę tej na wzmocnienie i jakoś cały czas o niej zapominam, ale już jutro użyję na pewno. a to Ty pisałaś, że po jakiejś odżywce masz włosy takie jakby były naszprycowane silikonami?
Ja mam zestaw regeneracja p&r.

A "silikonowe"włosy mam po cytrus&pomarańcza,ale tej miód&hibiskus też nic nie brakuje.

Jutro mi dojdzie paczka z maską mango lavera,a ona też podobno bardzo fajna-będą testy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 19:20   #223
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Anula możesz napisać dlaczego balsam z LF Ci nie podszedł?
Dla mnie jest za twardy wiem, że to głupio brzmi w odniesieniu do balsamu twardego, ale on po prostu jest tak zawrt, że trudno sie go aplikuje. I zapach mi nie odpowiada - bardzo intensywny jest.
Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
O! Druga część!
Dawno, dawno wrzucałam aktualizację, a oto co znalazłam dziś: Peeling do twarzy bio z ekstraktem z róży z Ecocertem z uwaga, uwaga... Carrefoura za 10 złotych!
Niestety nikt w sklepie nie potrafił udzielić mi informacji na temat tych kosmetyków ( czy to nowości, czy wejdzie cała seria itp.), jak znajdę coś na ten temat w internecie to napiszę.
Aha, jeszcze nie używałam.
Wow!!! Bede musiała poszukac przy okazji
Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Anula ciekawia mnie te twarde balsamy. Troche czytalam o nich w poprzedniej czesci watku, ale nadal sobie ich nie moge wyobrazic... Czy ich nakladanie nie jest zbyt czasochlonne?
W przypadku balsamu LF aplikacja jest troche uciążliwa.
Ale dziewczyny pisaly, że balsamy tuli maja lzejsza konsystencję, bardzo ładny i swiezy zapach i fajnie sie nakładaja .
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie kuś olejem! Czekamy aż mazidła wprowadzą nowe oleje i będziemy mieszać własny olej wspaniały
Z tego co czytałam to Sanoflore to taka prewencja a my potrzebujemy czegoś leczniczego... Już sama nie wiem co wybrać... Dziękuję za propozycje
Musze się pochwalić, że moja męka z szukaniem mieszkania dzisiaj została zakończona! Niesamowicie się cieszę
Super gratuluję
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ktoś używał Ałunu pod pachy? Miałyście kiedyś jakieś produkty firmy Lorient? Pytam, bo to właśnie te produkty przeważają w nowootwartej mydlarni w Lublinie.
Przy okazji - nie szuka któraś z Was mieszkania w Lublinie?
My w domu używamy. Jestem zadowolona i tak zawsze po alunie stosuje dezodorant, bo brakuje i chocby delikatngo zapachu, ale ałun dobrze działa. Jest też fajny na skaleczenia - tamuje krew i zasklepia zadrapanie. Ja czasem sobie maszynka noge zatnę i wtedy ałun jest niezastąpiony.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 19:21   #224
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A mnie alkohole i konserwanty... Jak potrzebujesz czegoś delikatnego to poszukaj peelingów enzymatycznych czy nawet glinek.
Glinki stosuję ale ja nie mogę trzeć nimi buzi bo zaraz mam podrażnioną cerę - także efektu peelingu przy nałożeniu maseczki z glinki i zmyciu nie zauważyłam a właśnie żadnego peelingu enzymatycznego znaleźć nie mogę - może coś znacie?

Ja stosuję Amlę Gold - tak od 3 tygodni 1 lub 2 razy w tygodniu i musze powiedzieć, że na razie efektów nie widzę włosy jak wypadały wypadają ale myślę, że to za krótko by zauważyć efekty
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 19:50   #225
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

oto moje nowe nabytki
wypowiem się co do tych które już stosowałam:
-glinka żółta -pozytywne zaskoczenie,działa a wysusza mniej niż zielona
-hydrolat oczarowy,znany lubiany,nikomu przedstawiać nie trzeba tego cuda to moja kolejna buteleczka.
-i na koniec chyba mistrz tych zakupów Lip smacker melonowy!
kiedyś ktoś tu o nich wspominał,więc popędziłam do SP i sprawdziłam wszystkie zapachy i ten wydawał się najciekawszy.a jego właściwości to bajka! zawiera oliwę z oliwek,aloes,wosk pszczeli i wit. e! nawilża i natłuszcza cudownie ,a kosztował tylko 9,99 zł ,godny zamiennik tisane,bo po ~ 10 słoiczkach się nudzi... a wersja z melonem jest chyba najlepsza na lato
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5535.jpg (35,0 KB, 56 załadowań)
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 19:55   #226
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To może skusisz się na zamówienie ze mną?
Kretka666 - bardzo chętnie, musiałabym tylko zorientować się co bym potrzebowała, no i nie ukrywam, że zależałoby mi na czasie, bo kończą mi się "złe": żel do mycia buzi i tonik, a Dziewczyny piszą, że się wybierają na zakupy, ale nie wiedzą kiedy, albo przeoczyłam post, w którym Któraś deklaruje termin - to wybaczcie.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 19:55   #227
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula, jak tam po weselu?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny,które znają się na składach mogę prosić o sprawdzenie czy te mydła nadają się również do twarzy?będą oczyszczały?

Sodium palmate,** sodium cocoate,** aqua (water), glycerin,** lavandula hybrida (lavandin) oil,* pelargonium graveolens (rose geranium) flower oil,* olea europaea (olive) fruit oil,* sodium citrate, cananga odorata flower oil, theobroma grandiflorum (cupuacu) seed butter

Sodium palmate,** sodium cocoate,** aqua (water), glycerin,** cedrus atlantica (cedarwood) bark oil,* methyl salicylate (birch oil), sodium citrate, olea europaea (olive) fruit oil,* aloe barbadensis (aloe vera) leaf extract
ładne te składy, na bazie mydła palmowego i kokosowego. Tylko w tej cenie to można by mieć ze 2-3 mydełka podobnej wartości Ale to już jak uważasz

A ja jutro wracam do domu
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:09   #228
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Anula, jak tam po weselu?

ładne te składy, na bazie mydła palmowego i kokosowego. Tylko w tej cenie to można by mieć ze 2-3 mydełka podobnej wartości Ale to już jak uważasz

A ja jutro wracam do domu
A dziękuję Ci bardzo
wesele chyba najlepsze na jakim byłam!! Rodzina z calej Polski sie zjechała, a mam jej trochę (mój tata miał 7 rodzeństwa - wiec mam całe tabuny rodzenstwa ciotecznego, w większości braci)!!!!! Z niektórymi widziałam sie na poprzednim weselu rozinnym jakies 4 lata temu, więc było gadania i picia, że ho ho! O 6 rano skonczylismy tańcować - dzisiaj ledwo do łazienki doszlam, tak mnie nogi bolą no i oczywiście były poprawiny wrócilismy po 19 dzisiaj....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:15   #229
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula czy mi się wydawało, że Ty miałaś mydło savon noir?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 20:18   #230
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wiecie co, a ja mam takie pytanie do Założycielki tego wątku i Wizażanek mocno wtajemniczonych w ten temat: czy poza tym wątkiem istnieje jakiś inny/inne, w którym podane byłyby "z grubsza" choćby najbardziej podstawowej informacje dot. kosmetyków eko, bio, organic, naturalnych? Chodzi mi np. o kwestię istniejących certyfikatów i państw, które je nadają, o wykaz takich najbardziej popularnych firm, które te certyfikaty posiadają z informacją czy certyfikat jest na produkt finalny czy tylko na poszczególne surowce użyte do produkcji.
Mam nadzieję, że żadnej z Was tym pytaniem nie uraziłam, ale w trakcie zapoznawania się z I częścią wątku natrafiłam na kilka "niewtajemniczonych" Wizażanek, które tak jak ja chętnie dołączyły do obecnego wątku, ale czytając tylko o bardziej lub mniej proponowanych kosmetykach tak naprawdę nadal nie mają pojęcia "z czym co się je". Osobiście mogę to porównać do posadzenia do samochodu osoby, która nigdy za kółkiem nie siedziała, co z tego, że ktoś jej powie, że to kierownica, to drążek biegów, a to pedał sprzęgła, hamulca czy gazu...i tak nie będzie wiedziała co z czym połączyć.
Ja wiem, że istnieje Internet, w którym samemu można znaleźć mnóstwo informacji, ale same wiecie ile tych stron, informacji jest. A jak ktoś chce tak z marszu, jak najszybciej przerzucić się na naturalność w kosmetyce, to jednak takie najbardziej potrzebne podstawowe informacje przydałyby się. No albo się mylę
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:22   #231
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witam Was w drugiej części naszego ukochanego wątku Wróciłam z gór (pogoda była straszna, brak internetu dobijał ale i tak było fajnie i przynajmniej odpoczęłam )
Jeejku, nadrobiłam wszystkie strony.. tempo macie jak zawsze nieziemskie
Gratuluje wszystkim nowych nabytków Widze, że anula i anakazar twardo na odwyku od zakupów

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Fajny wiek i zabawy sporo będziesz potem z chowaniem kosmetyków miała
Moja chrześnica (lat 3,5)jest już lepsza ode mnie - jak przyjeżdżają, pomimo naprawdę starannego chowania, mała i tak zawsze mi coś wyciągnie... a po ich wyjściu telefon "Wiesz... hmm... jakby Ci to powiedzieć... ten różowy, to nie jest Twój ulubiony błyszczyk, prawda? Nie? Aaa, to dobrze, bo właśnie mała nam pokazała, że ma "taaaki róźowy" kolor na całej buzi"
Ale i tak lubię paskudę

vea7, anakazar, anula.. ale macie podbieraczki Ja to czasami chciałabym żeby mi ktoś tak podebrał jakiś kremik bo zużywam je strasznie wolno

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Cd. pomadki to eos czyli evolution of smooth balsmay w kulce są organiczne a ten lemon drop ma też filtr
Zamówiłam balsam z eos i dam wam znać jak się spisuje jak przyjdzie
Jestem ciekawa Twojej opinii, słyszałam o tych pomadkach właściwie same pozytywy

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie używałam Isany, bo mam wcierki z Farmony
Zaciekawiłyście mnie tymi wcierkami.. a która według Was składowo jest najfajniejsza? Bo tak się zastanawiam czy by sobie takiej nie sprawić

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tż nie pójdzie do dermatologa. Uważa, że samo przejdzie i mu nie przeszkadza. A powiesz mi chociaż jakich naturalnych kosmetyków używałaś? Teraz Tż kończy krem Pharmaceris i mydło przeciwtrądzikowe Jericho. Chcę kupić mu coś nowego, ale nie mam pojęcia co. Nie mam co też liczyć na to że będzie sobie robił maseczki z glinki Nie mieszkam z nim, nie mam jak go przypilnować:P
Kurcze szkoda, że nie chciałby iść do dermatologa. Mi kiedyś bardzo pomógł krem AMB Purifying ale moim zdaniem on jest raczej z kategorii delikatnych, żel też był fajny.

Ja na wyjazd w góry zabrałam ksiżąke E213 i torturowałam TŻta moimi kosmetykami a jego kazałam mu nawet nie wyciągać ale w ogóle nie protestował, nawet miałam wrażenie, że sprawiało mu to przyjemność (choć może poczęści dlatego jak widział moją wniebowziętą mine ) Co prawda zapach żelu do mycia twarzy Natuderm go zabijał ale był dzielny Ale do olejów to chyba też ciężko byłoby mi go przekonać

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Chętnie dołączę do tak zacnego grona Wizażanek z nadzieją, że otrzymam tu pomoc. Niestety jeszcze nie dysponuję żadnym zbiorem kosmetyków naturalnych, bo jak do tej pory sądziłam, że w końcu trafię na odpowiednie kosmetyki albo na drogeryjnych albo na aptecznych półkach. Przyznam się Wam szczerze, że już straciłam nadzieję. Moja cera wygląda coraz gorzej. Mam 35 lat, przeszłam przez późny trądzik (grudkowo-krostkowy), obecnie nie mam już zmian trądzikowych, niemniej moją zmorą jest wciąż mocno zanieczyszczona skóra (zaskórniki), którą zapycha chyba wszystko, do tego przebarwienia, których dorobiłam się eksperymentując samej z kwasami bez odpowiedniego zabezpieczenia UV, no i niestety zmarszczki, choć tych jest bardzo mało. I tak sobie pomyślałam, że może najwyższy czas przerzucić się na kosmetyki naturalne, skoro te "nienaturalne" w żaden sposób nie pomagają. Może jest wśród Was kobietka, która ma podobne cechy cery i z powodzeniem pielęgnuje ją właśnie kosmetykami naturalnymi?

Będę wdzięczna za wszelkie Wasze uwagi
Witamy
Ja też kiedyś miałam duży problem z trądzikiem w formie zaskórników, niby nic nie było widać na pierwszy rzut oka a jak się przejeżdżało po twarzy ręką to czuć było nierówności.. mi wtedy bardzo pomógło przejście na kosmetyki naturalne, krem Anna Maria Borlind z serii Purifying, mocne nawilżanie skóry (bo po części skóra zapychała mi się chyba też z powodu zbyt suchej skóry) i oczyszczanie u kosmetyczki.. zmiana kolosalna wręcz poprawa o 90%, choć uważam, że najwięcej zawdzięczam kosmetykom naturalnym Czytaj wątek, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie i trzymam kciuki żeby i Tobie taka pielęgnacja pomogła

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
No właśnie dziś minęło 2 tygodnie od mega zmoknięcia, jestem w połowie kuracji antybiotykami i... jest znów gorzej. Gardło zaczęło mnie znów boleć, mega gorączka, wszystko mnie boli jakbym jakąś grypę miałam (a to był kłopot po tygodniu wyłącznie z 'gardłęm raną' i kaszlem, ale nie wiem może to po myciu włosów? Bo chciałam nie użyć tym razem w ogóle, nawet do podsuszenia włosów, suszarki i tak czekałam aż wyschną, i czekałam, i czekałam, i po 3h nadal były mokre (nie wilgotne) jakby w ogóle nie wyschły przez te 3 godziny więc je trochę podsuszyłam no i nie były suche kompletnie jak szłam spać bo kurczę ile jeszcze miałam czekać, było po 6tej... muszę spytać dziewczyny na wątków kręconowłosych o jakieś super sposoby wysuszania włosów bez suszarki bo kurczę jak jest ciepło w ciągu dnia to mi w końcu przy drobnym podsuszeniu ich przy skalpie wyschną po tych powiedzmy 4h, no ale kurcze nie mam zawsze czasu myć głowę w ciągu dnia i łazić z takimi włosami ciągle mokrymi. Trzymam i tak je w ręczniku 15-20 minut, ale dłużej nie mogę bo oklapną i zaczną się bardziej przetłuszczać. Ta cała regeneracja moich włosów to widzę jeszcze dłuuuuuuga droga przede mną.
O kurcze Jejku to ogromnie dużo zdrówka życze!

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Musze się pochwalić, że moja męka z szukaniem mieszkania dzisiaj została zakończona! Niesamowicie się cieszę
Super, ciesze się bardzo, oby w nowym miejscu mieszkało Ci się rewelacyjnie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam zestaw regeneracja p&r.

Jutro mi dojdzie paczka z maską mango lavera,a ona też podobno bardzo fajna-będą testy
Kusisz dalej ta maseczką p&r
Anakazar kolejna maseczka do włosów? Ile już ich tam masz? przyznaj się

Hm.. też bym chciała jakiś olejek do włosów z tych które wymieniałyście, tylko zawsze mam dylemat który wybrać i dlatego nie kupuje
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:33   #232
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Anula czy mi się wydawało, że Ty miałaś mydło savon noir?
Bardzo dobrze Ci sie wydawało mam, ale feniqua. To nie jest czyste savon noir, ma mnóstwo różnych dodatków. Dlatego sie nie odzywałam jak pytałas o czarne mydło, bo moje jest takie tylko z nazwy.

Caameroon ciesze się, że pogoda Ci nie zepsuła wyjazdu.
Tak, obie z Anakazar dzielnie trwamy w odwyku

Ja wyjeżdzam w gory we wtorek.

Kotwilka, cieszysz sie z powortu do domu? Mi sie nigdy nie chce wracac z wakacji.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:36   #233
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Ci sie wydawało mam, ale feniqua. To nie jest czyste savon noir, ma mnóstwo różnych dodatków. Dlatego sie nie odzywałam jak pytałas o czarne mydło, bo moje jest takie tylko z nazwy.
A jesteś zadowolona, stosowałaś na twarz - ba ja ciągle niezdecydowana jestem czy je kupić - wydaje mi się, że mogłoby stanowić fajną alternatywę dla peelingu przynajmniej dla mnie
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:44   #234
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
A jesteś zadowolona, stosowałaś na twarz - ba ja ciągle niezdecydowana jestem czy je kupić - wydaje mi się, że mogłoby stanowić fajną alternatywę dla peelingu przynajmniej dla mnie
Stosowałam na twarz i nie podrazniło mnie. Ale moim zdaniem ono jest bardziej oczyszczające niż złuszczające.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:49   #235
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Witamy
Ja też kiedyś miałam duży problem z trądzikiem w formie zaskórników, niby nic nie było widać na pierwszy rzut oka a jak się przejeżdżało po twarzy ręką to czuć było nierówności.. mi wtedy bardzo pomógło przejście na kosmetyki naturalne, krem Anna Maria Borlind z serii Purifying, mocne nawilżanie skóry (bo po części skóra zapychała mi się chyba też z powodu zbyt suchej skóry) i oczyszczanie u kosmetyczki.. zmiana kolosalna wręcz poprawa o 90%, choć uważam, że najwięcej zawdzięczam kosmetykom naturalnym Czytaj wątek, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie i trzymam kciuki żeby i Tobie taka pielęgnacja pomogła
A dziękuję kolejnej Wizażance za przywitanie
Z cerą zmagam się od lat, oczywiście z jej złymi aspektami. Doszłam jednak do wniosku, że wina leży jednak w używanych dotychczas przeze mnie kosmetykach, a ściślej mówiąc w niewiedzy o tym co w tych kosmetykach siedzi. Nafaszerowałam ją tak parafiną, gliceryną, trójglicerydami, silikonami, parabenami, i innymi świństwami, że czasem odnoszę wrażenie, iż pomógłby jej jedynie przeszczep (najlepiej z pośladków, bo tam mam skórę jak u niemowlaka ) Dlatego też postanowiłam zabrnąć w stronę natury.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:50   #236
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Stosowałam na twarz i nie podrazniło mnie. Ale moim zdaniem ono jest bardziej oczyszczające niż złuszczające.
dziękuję
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:59   #237
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Anula, jak tam po weselu?

ładne te składy, na bazie mydła palmowego i kokosowego. Tylko w tej cenie to można by mieć ze 2-3 mydełka podobnej wartości Ale to już jak uważasz

A ja jutro wracam do domu
kotwilko, cieszysz się z powrotu? Ja tam bym w górach jeszcze chciała zostać

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A dziękuję Ci bardzo
wesele chyba najlepsze na jakim byłam!! Rodzina z calej Polski sie zjechała, a mam jej trochę (mój tata miał 7 rodzeństwa - wiec mam całe tabuny rodzenstwa ciotecznego, w większości braci)!!!!! Z niektórymi widziałam sie na poprzednim weselu rozinnym jakies 4 lata temu, więc było gadania i picia, że ho ho! O 6 rano skonczylismy tańcować - dzisiaj ledwo do łazienki doszlam, tak mnie nogi bolą no i oczywiście były poprawiny wrócilismy po 19 dzisiaj....
Super! Strasznie się ciesze, że weselicho tak bardzo się udało
Nóżki muszą boleć Inaczej weselicho byłoby niezaliczone

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon ciesze się, że pogoda Ci nie zepsuła wyjazdu.
Tak, obie z Anakazar dzielnie trwamy w odwyku

Ja wyjeżdzam w gory we wtorek.

Kotwilka, cieszysz sie z powortu do domu? Mi sie nigdy nie chce wracac z wakacji.....
Oj powiedziałabym, że bardzo dzielnie trwacie w odwyku Swoją drogą zaciekawiłaś mnie bardzo tymi kremikami essential, zwłaszcza tym lotionem pierwsza pomoc, używałaś go już może?

Pogoda była totalnie deszczowa z domieszką ostro burzową (przy okazji przypomniałam sobie co to jest prawdziwa burza bo porównując to co było tam do największej burzy w Krakowie to u mnie są zaledwie jakieś tyci burzunie )

Ahh, zabierz mnie ze sobą w góry co A gdzie dokładnie jedziesz jeśli moge zapytać?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 21:05   #238
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy z wyborem peelingu do twarzy - zależy mi na bardzoe delikatnym i zastanawiam się czy wybrać:
-argile provence peeling różany
-alepia savon noir

Proszę doradźcie
Pusia84 - jeśli mogę podpowiedzieć...nie zaliczyłabym mydła Savon Noir (przynajmniej o takim składzie jak to z Alepii) do peelingujących. Używałam podobnego przez jakiś czas, zostało mi polecone z uwagi na płytko unaczynioną skórę, ale jego działanie było bardziej oczyszczające w kierunku łagodzenia, nawilżania a nawet odżywiania. Prawdę mówiąc nigdy nie czułam, by moja skóra była jakoś super oczyszczona po tym mydle. Ale wiadomo...co Kobitka, to inna cera.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 21:06   #239
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A dziękuję Ci bardzo
wesele chyba najlepsze na jakim byłam!! Rodzina z calej Polski sie zjechała, a mam jej trochę (mój tata miał 7 rodzeństwa - wiec mam całe tabuny rodzenstwa ciotecznego, w większości braci)!!!!! Z niektórymi widziałam sie na poprzednim weselu rozinnym jakies 4 lata temu, więc było gadania i picia, że ho ho! O 6 rano skonczylismy tańcować - dzisiaj ledwo do łazienki doszlam, tak mnie nogi bolą no i oczywiście były poprawiny wrócilismy po 19 dzisiaj....
Anula to super, że się wybawiłaś
Cieszę się że wracamy, bo od dwóch dni pogoda słaba, a i mnie głowa boli Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Caameroon z całkowicie naturalnych wcierek to znam tylko tę:
Capitavit z Herbapolu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html
i chyba te wody brzozowe są naturalne, ale nie mam go teraz, więc nie mogę sprawdzić składu.

Ja mam z Farmony jeszcze wcierki (Jantar i Saponics, ale nie są eko ).

Izane jakiejś jednej wybranej strony nie znam, dokształcam się z różnych miejsc i książek.
Tu jest o certyfikatach i parę innych fajnych artykułów:
http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/certyfikaty.php

Zamówiłam sobie sesę i samoopalacz Lavera z kosmetyków-natury (ze zniżką 5%)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 21:14   #240
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Pusia84 - jeśli mogę podpowiedzieć...nie zaliczyłabym mydła Savon Noir (przynajmniej o takim składzie jak to z Alepii) do peelingujących. Używałam podobnego przez jakiś czas, zostało mi polecone z uwagi na płytko unaczynioną skórę, ale jego działanie było bardziej oczyszczające w kierunku łagodzenia, nawilżania a nawet odżywiania. Prawdę mówiąc nigdy nie czułam, by moja skóra była jakoś super oczyszczona po tym mydle. Ale wiadomo...co Kobitka, to inna cera.
Właśnie zależy mi na delikatnym oczyszczaniu bo wszystkie peelingi z drobinkami mnie podrażniają. Nie upieram się przy savon noir ale nie znam żadnego naturalnego peelingu enzymatycznego
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.