Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 19:30   #1651
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Hej dziewczyny
Mam nadzieję, że pomożecie mi w doborze odpowiedniej farby do włosów... Chciałabym wyrównać kolor, ale oczywiście mam nadzieję, że efektem końcowym nie będzie czarna czupryna
Dodaję focisze Na stan włosów nie patrzcie nieprzychylnym okiem, mam kręcone włosy, ale miałam iść do fryzjerki dzisiaj, więc wyprostowałam na szczotce bez odżywek, jak sobie zażyczyła [ btw jednak obcięcie jutro ]

Myślę nad jakąś farbą 5.0... Nie znam się na tych profesjonalnych, INOA się trochę boję - jednak amoniak jest lepszy niż same sole amonowe przy dłuższym użyciu... mimo, że efekty INOA przepiękne

W farbach drogeryjnych mam bardzo długi "staż", także mogłabym spróbować jakiś profesjonalnych, tylko proszę o dobór koloru Ew. z tych drogeryjnych, nie próbowałam nigdy Loreala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (32,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (54,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (58,0 KB, 15 załadowań)
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 19:43   #1652
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Haylee będę niedługo robiła farbą Cece 5/00 i na pewno wkleję zdjęcia.
Z drogeryjnych najbardziej pasowała mi Londa i Palette ICC.
Masz ładny kolor włosów na zdjęciach, wygląda na taki chłodny, co to za farba?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 20:01   #1653
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

oj na długość dawno nie farbowałam. teraz odrosty miałam robione Joanną (w podpisie), a tydzień przed joanną robiłam odrosty farbą Revia - Orzechowy brąz, albo coś w tym stylu...
Nałożyłam Waxa z Pillomaxu i farba-Joanna zeszła i została ta Revia...

faktycznie, na długości jest to chłodny ciemny brąz. Farbuję od wielu lat, były drogeryjne, potem nieudane tango z henną, znowu drogeryjne farby... Na długość ostatnio kładłam z Joanny, czekoladowy brąz Multi Color Effect chyba
Ale na długość zawsze daję mało farby, bo nie chcę ciemniejszych. Z reguły resztkę farby, która została po nałożeniu odrostów, mieszam z jakąś bezsilikonową odżywką i siup
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 20:20   #1654
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Właśnie miałam o tym pisać. Gdy kupowałam swoją połowa opakowań miała brąz w nazwie, druga połowa blond
Co myślicie o farbowaniu włosów podczas @?
Ja obleciałam wszystkie drogerie dziś dookoła i nie było tego odcienia ale trafiłam wreszcie. Jedna stała blond druga brąz ale w opakowaniu tej blond była tubka z nazwą brąz... Wzięłam brąz napisany na pudełku i na tubce. Wszystko mi jedno co mi wyjdzie...
Swoją drogą jestem po farbowaniu i wczoraj już Elmo do mnie przyjechał

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Łał, dorzuciłaś się do pierścionka?
Czyli to nie był zaręczyny z zaskoczenia tylko wszystko zaplanowane Ciekawe podejście

Mi do zaręczyn póki co mi się nie spieszy, mam 21 lat i jeszcze 2 lata studiów przed sobą... Powiedzmy, że po ukończeniu studiów będę miała 23 lata, ponad 5 lat związku za sobą, to chyba będzie idealny czas na takie rzeczy, prawda??

btw. TŻ już uświadomiony jak pierścionek ma wyglądać
Ja nie wyobrażałam sobie inaczej. Dla nas to było normalne się zaręczyć w ten sposób. Ale ogólnie TŻ zaskoczył mnie samym pytaniem (data, godzina) no i jeszcze nie miał pierścionka. Ogólnie ja sama nie mogłam się zdecydować jaki chce bo mam zboczony, jarmarczny gust czyli pierścionek miał się błyszczeć jak psu jaja i być z białego złota. Szukaliśmy i szukaliśmy i to właśnie mój mężuś wskazał na pierścionek który mi zawrócił w głowie od pierwszego wejrzenia. Nie chciałam typowego złotego druta z małym diamencikiem (diamenty przynoszą nieszczęście). Dlatego mam białe złoto wysadzane przeogromną ilością cyrkonii. Nawet po tylu latach go uwielbiam. Piękny jest!

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
To miałaś prawdziwe szczęście że pierwszy i od razu TEN Też bym tak chciała Ale jakoś tak na razie wychodzi że źle lokuję uczucia.

Jutro postaram się cyknąć fotkę jak wygląda ta moja sprana Londa.
A tam szczęście. Wiesz jak to jest nie mieć faceta gdy wszystkie koleżanki przeżyły nawet już swój pierwszy raz i ci opowiadają o wielkiej miłości. Ja miałam szczęście do zajętych i nawet czasami nie wiedziałam, że spotkam się z "zajętym". Dlatego parę spotkań i po wszystkim. A ten przyszedł i stało się
A Londę to ja ci pstryknę, jestem po farbowaniu
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-07-31 o 20:22
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 20:38   #1655
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Czytam właśnie opinie o farbowaniu podczas @ i dawno się tak nie uśmiałam Ale chyba zaryzykuję, zobaczę co to będzie

P.S. Kachula fajnie się czyta Waszą historię
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 20:45   #1656
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
piękny mi po użyciu tego odcienia wyszedł prawie czarny,szaro bury i matowy

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------


Hej dziękuję ja zawsze w lecie mam ochotę na rudościa Ty piękna co masz teraz na głowie ?chyba coś jasnego?bo się gupię chyba muszę nadrobić ten wątek
Aj tam piękna
Ja też już zaczynam się gubic
Obecnie mam rudawy kolor
A czaje się na dia richesse 7.31

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja obleciałam wszystkie drogerie dziś dookoła i nie było tego odcienia ale trafiłam wreszcie. Jedna stała blond druga brąz ale w opakowaniu tej blond była tubka z nazwą brąz... Wzięłam brąz napisany na pudełku i na tubce. Wszystko mi jedno co mi wyjdzie...
Swoją drogą jestem po farbowaniu i wczoraj już Elmo do mnie przyjechał



Ja nie wyobrażałam sobie inaczej. Dla nas to było normalne się zaręczyć w ten sposób. Ale ogólnie TŻ zaskoczył mnie samym pytaniem (data, godzina) no i jeszcze nie miał pierścionka. Ogólnie ja sama nie mogłam się zdecydować jaki chce bo mam zboczony, jarmarczny gust czyli pierścionek miał się błyszczeć jak
psu jaja i być z białego złota. Szukaliśmy i szukaliśmy i to właśnie mój mężuś wskazał na pierścionek który mi zawrócił w głowie od pierwszego wejrzenia. Nie chciałam typowego złotego druta z małym diamencikiem (diamenty przynoszą nieszczęście). Dlatego mam białe złoto wysadzane przeogromną ilością cyrkonii. Nawet po tylu latach go uwielbiam. Piękny jest!



A tam szczęście. Wiesz jak to jest nie mieć faceta gdy wszystkie koleżanki przeżyły nawet już swój pierwszy raz i ci opowiadają o wielkiej miłości. Ja miałam szczęście do zajętych i nawet czasami nie wiedziałam, że spotkam się z "zajętym". Dlatego parę spotkań i po wszystkim. A ten przyszedł i stało się
A Londę to ja ci pstryknę, jestem po farbowaniu
Dawaj fote
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 20:51   #1657
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja obleciałam wszystkie drogerie dziś dookoła i nie było tego odcienia ale trafiłam wreszcie. Jedna stała blond druga brąz ale w opakowaniu tej blond była tubka z nazwą brąz... Wzięłam brąz napisany na pudełku i na tubce. Wszystko mi jedno co mi wyjdzie...
Swoją drogą jestem po farbowaniu i wczoraj już Elmo do mnie przyjechał


A tam szczęście. Wiesz jak to jest nie mieć faceta gdy wszystkie koleżanki przeżyły nawet już swój pierwszy raz i ci opowiadają o wielkiej miłości. Ja miałam szczęście do zajętych i nawet czasami nie wiedziałam, że spotkam się z "zajętym". Dlatego parę spotkań i po wszystkim. A ten przyszedł i stało się
A Londę to ja ci pstryknę, jestem po farbowaniu
Szczęście szczęście, pierwszy poważny związek i już TEN JEDYNY. Lepiej parę spotkań i po wszystkim niż by miało się okazać że to nie to np po roku czy dłużej....
Ale jestem ciekawa jak Ci wyszło tym bj że ja miałam tą samą Londę tyle że z napisem blond... zrób koniecznie fotę w dziennym świetle, pewnie przy sztucznym świetle w pomieszczeniu jest całkiem czarny??
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 20:56   #1658
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Oglądam właśnie włosy po farbce Londa Color 25 popielaty ciemny brąz czy też wszystkim znany popielaty ciemny blond. Nie wiem co producent ma zamiar robić zmieniając nazwę bo nie wiem czy i koloru nie zmienił. Bo ja mam właśnie piękny i głęboki brąz. Czy popielaty? Nie wiem. Jutro jak bardziej podeschną ocenię, no i przy świetle dziennym obejrzę dokładnie
Osobiście już mi się podoba i wiem czemu lubię chemię
Sama farba waliła amoniakiem i zamiast emulsji aktywującej miałam wodę i to dokładnie. Źle mi się to mieszało. Jak już nakładałam to nawet pachniało. Odżywka jest super i ładnie pachnie (mleko z miodem czy coś). Włoski miękkie. Trochę ich poleciało ale ostatnio mi nawet od zwykłego dotykania głowy lecą. Nie wiele więcej wypadło niż po hennie Khadi, także chemia nie taka zła jak henna. Na chwilę obecną kolorek mi się podoba i nawet jak będzie ciepły to nie żałuję. Wydaje mi się tylko, że nierówno złapało. Może to winna ostatniej henny. Zobaczę w dzień.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Szczęście szczęście, pierwszy poważny związek i już TEN JEDYNY. Lepiej parę spotkań i po wszystkim niż by miało się okazać że to nie to np po roku czy dłużej....
Ale jestem ciekawa jak Ci wyszło tym bj że ja miałam tą samą Londę tyle że z napisem blond... zrób koniecznie fotę w dziennym świetle, pewnie przy sztucznym świetle w pomieszczeniu jest całkiem czarny??
A właśnie, że mam brąz a nie czarne.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość


Dawaj fote
Mój aparat odmawia jakiejkolwiek jakości w sztucznym świetle nawet z fleszem. Ale idę jeszcze raz spróbować.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 21:12   #1659
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Na razie tylko takie foty bo aparat lepiej nie łapie. No dobra jest ciemno-czarno-brązowo jak tak spojrzeć.
Ale poza tym to na pewno już nie blond a brąz bo widzę jak zabarwiło mi odrosty.
Ostatnia fota bez twarzy bo zrobiłam minę jakbym tydzień chlała...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa.jpg (36,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg londaq.jpg (54,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LONDAX.jpg (54,1 KB, 41 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 21:28   #1660
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Na razie tylko takie foty bo aparat lepiej nie łapie. No dobra jest ciemno-czarno-brązowo jak tak spojrzeć.
Ale poza tym to na pewno już nie blond a brąz bo widzę jak zabarwiło mi odrosty.
Ostatnia fota bez twarzy bo zrobiłam minę jakbym tydzień chlała...
ładnie i jak pokryło po hennie rewelacja jaka to londa?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 21:32   #1661
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ładnie i jak pokryło po hennie rewelacja jaka to londa?
Londa nr 25 ale ja kupiłam z nazwą ciemny popielaty brąz i taka też była na tubce. Kiedyś to był ciemny blond ale już nawet w tych opakowaniach jest tubka z nazwą brąz. Londa chyba zorientowała się, że po tym blondzie i tak wychodził brąz
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 22:01   #1662
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula, bardzo ładnie Ci kolor wyszedł A farbowałaś na suche czy zwilżone włosy? Nie pisze w ulotce
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 06:45   #1663
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Na razie tylko takie foty bo aparat lepiej nie łapie. No dobra jest ciemno-czarno-brązowo jak tak spojrzeć.
Ale poza tym to na pewno już nie blond a brąz bo widzę jak zabarwiło mi odrosty.
Ostatnia fota bez twarzy bo zrobiłam minę jakbym tydzień chlała...
Ładny kolorek wyszedł
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 07:18   #1664
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Na razie tylko takie foty bo aparat lepiej nie łapie. No dobra jest ciemno-czarno-brązowo jak tak spojrzeć.
Ale poza tym to na pewno już nie blond a brąz bo widzę jak zabarwiło mi odrosty.
Ostatnia fota bez twarzy bo zrobiłam minę jakbym tydzień chlała...
Kachula, swietny kolor
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 07:23   #1665
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Łał, dorzuciłaś się do pierścionka?
Czyli to nie był zaręczyny z zaskoczenia tylko wszystko zaplanowane Ciekawe podejście

Mi do zaręczyn póki co mi się nie spieszy, mam 21 lat i jeszcze 2 lata studiów przed sobą... Powiedzmy, że po ukończeniu studiów będę miała 23 lata, ponad 5 lat związku za sobą, to chyba będzie idealny czas na takie rzeczy, prawda??

btw. TŻ już uświadomiony jak pierścionek ma wyglądać
mi sie Tz oswiadczyl jak mialam 20lat( po 3latach bycia razem), rok pozniej zdecydowalismy sie na powiekszenie rodziny i w wieku 21lat zostalam mama teraz mam 22

Morgan dziekuje wierze, ze u nas bedzie super jak kiedys, niewiele brakuje do tamtego stanu i mam nadzieje, ze u Ciebie tez wszystk osie pouklada


Kachula ciekawe podejscie do zareczyn ja mialam totalna niespodzianke. Tz powiedzial mi, ze jedziemy na noc nad wode gdzies do domku. A pojechalismy do palacu w Kobylnikach, wynajal tam apartament, kolacja przy swiecach, apartament boski! tyle, ze nie oswiadczyl mi sie przy kolacji ale jak bylam juz w koszuli nocnej gotowa do spania

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Na razie tylko takie foty bo aparat lepiej nie łapie. No dobra jest ciemno-czarno-brązowo jak tak spojrzeć.
Ale poza tym to na pewno już nie blond a brąz bo widzę jak zabarwiło mi odrosty.
Ostatnia fota bez twarzy bo zrobiłam minę jakbym tydzień chlała...
super kolor! a jak kondycja wloskow?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 07:38   #1666
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kachula, bardzo ładnie Ci kolor wyszedł A farbowałaś na suche czy zwilżone włosy? Nie pisze w ulotce
Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
Ładny kolorek wyszedł
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Kachula, swietny kolor
Dziękuję, dziękuję ale w świetle dziennym inaczej w aparacie to wygląda.
Farbowałam na suche bo nawet nie czytałam ulotki poza czasem farbowania. Trzeba 30 min ja trzymałam ok 25 może minuta, dwie dłużej bo bałam się czerni.
Aparat za to dziś pokazuje mi całkowicie nierówno pokryte kłaki. Ja tego normalnie nie widzę prawie w cale ale przy obiektywie widać sporo...
Macie fotki. Starałam się zrobić coś sensownego ale mój aparat to naprawdę już szmelc bo to są fotki wybrane chyba z 30 bo nic dobrze nie wychodziło. Widać te różnice w kolorze, ale muszę przeboleć bo może dobrze się jeszcze farba wpłucze. Ogólnie ja widzę chłodno ciepły brąz bo niestety po hennie włosy i jeszcze te stare rude pigmenty były. Ale ok, jakby co kupię ponownie ten kolor. Chociaż zamierzam jeszcze spróbować Color&Soin a potem zapuszczanie naturalnych póki siwych jeszcze nie mam
Zapomniałam wam napisać, że jak weszłam do łazienki zmywać farbę okazało się, że wyłączyli mi ciepłą wodę... Zamiast jeszcze umyć głowę to tylko farbę spłukałam, odzywka i siup. A ja zawsze po farbowaniu myję szamponem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (84,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (72,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (74,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (68,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (35,9 KB, 13 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 07:48   #1667
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mi sie Tz oswiadczyl jak mialam 20lat( po 3latach bycia razem), rok pozniej zdecydowalismy sie na powiekszenie rodziny i w wieku 21lat zostalam mama teraz mam 22

Kachula ciekawe podejscie do zareczyn ja mialam totalna niespodzianke. Tz powiedzial mi, ze jedziemy na noc nad wode gdzies do domku. A pojechalismy do palacu w Kobylnikach, wynajal tam apartament, kolacja przy swiecach, apartament boski! tyle, ze nie oswiadczyl mi sie przy kolacji ale jak bylam juz w koszuli nocnej gotowa do spania

super kolor! a jak kondycja wloskow?
Mój oświadczył się po roku znajomości. Czekałam na ten moment od naszej rocznicy. Myślałam, że będzie to właśnie w rocznicę poznania w sylwestra ale narobiłam parę fochów przed i rozmyślił się (tak mi opowiadał) ja nie doczekałam się niczego w sylwka i ciągle płakałam (ach te dziecinne zachowanie). Potem były walentynki i czekałam bo grzeczna byłam cały czas ale nic. Koniec dnia już był i to dosłownie bo 23:55 a ja w ryk bo myślałam, że mi się oświadczy i w ogóle coś powie i to i tamto i płaczę mu w już w łóżku jak kładziemy się spać. A ten do mnie: ale ty głupia jesteś. Jeszcze mnie nie poznałaś? Nie wiesz, że lubię zawsze czekać do końca? I wtedy nieśmiało poprosił mnie abym była z nim do końca na zawsze I zdążył w walentynki bo była 23:59. Normalnie się teraz wzruszyłam

A włosy na razie mięciuchne jak nigdy. Odżywka super! Zobaczymy potem. Narazie nic nie wysuszyło ale ja ostatnio ciągle je nawilżam ze względu na słońce.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 08:16   #1668
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

I jeszcze parę w miarę normalnych fotek (widać jak mój aparat łapie jak chce). Jedno z firanką na głowie dzięki mojemu synkowi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lo.jpg (44,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loo.jpg (28,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg looo.jpg (48,9 KB, 25 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 08:21   #1669
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję ale w świetle dziennym inaczej w aparacie to wygląda.
Farbowałam na suche bo nawet nie czytałam ulotki poza czasem farbowania. Trzeba 30 min ja trzymałam ok 25 może minuta, dwie dłużej bo bałam się czerni.
Aparat za to dziś pokazuje mi całkowicie nierówno pokryte kłaki. Ja tego normalnie nie widzę prawie w cale ale przy obiektywie widać sporo...
Macie fotki. Starałam się zrobić coś sensownego ale mój aparat to naprawdę już szmelc bo to są fotki wybrane chyba z 30 bo nic dobrze nie wychodziło. Widać te różnice w kolorze, ale muszę przeboleć bo może dobrze się jeszcze farba wpłucze. Ogólnie ja widzę chłodno ciepły brąz bo niestety po hennie włosy i jeszcze te stare rude pigmenty były. Ale ok, jakby co kupię ponownie ten kolor. Chociaż zamierzam jeszcze spróbować Color&Soin a potem zapuszczanie naturalnych póki siwych jeszcze nie mam
Zapomniałam wam napisać, że jak weszłam do łazienki zmywać farbę okazało się, że wyłączyli mi ciepłą wodę... Zamiast jeszcze umyć głowę to tylko farbę spłukałam, odzywka i siup. A ja zawsze po farbowaniu myję szamponem.


mnie też się kiedyś coś takiego przydarzyło
myslałam ze mózg mi zamarznie

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
I jeszcze parę w miarę normalnych fotek (widać jak mój aparat łapie jak chce). Jedno z firanką na głowie dzięki mojemu synkowi
mnie się podoba
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 08:44   #1670
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]

mnie też się kiedyś coś takiego przydarzyło
myslałam ze mózg mi zamarznie

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------



mnie się podoba
Mi też się podoba. A do zimnej jestem przyzwyczajona bo zawsze ostatnie spłukanie walę zimną po głowie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 09:20   #1671
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Macie fotki. Starałam się zrobić coś sensownego ale mój aparat to naprawdę już szmelc bo to są fotki wybrane chyba z 30 bo nic dobrze nie wychodziło. Widać te różnice w kolorze, ale muszę przeboleć bo może dobrze się jeszcze farba wpłucze. Ogólnie ja widzę chłodno ciepły brąz bo niestety po hennie włosy i jeszcze te stare rude pigmenty były. Ale ok, jakby co kupię ponownie ten kolor. Chociaż zamierzam jeszcze spróbować Color&Soin a potem zapuszczanie naturalnych póki siwych jeszcze nie mam
no super, kolor z pierwszego zdjęcia jest mega fajnie wyszło
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 10:50   #1672
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Właśnie dostałam wiadomość od Fryz5 i potwierdził, że Londa coś pozmieniała bo koleżance farbował tym odcieniem i zgasił wszelkie rudości i był naprawdę chłodny. Oboje podejrzewamy, że ta rudość u mnie to pozostałości henny i stąd tak wyszło mniej chłodno.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
no super, kolor z pierwszego zdjęcia jest mega fajnie wyszło
Mi się też coraz bardziej podoba. Odcień super!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:07   #1673
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
I jeszcze parę w miarę normalnych fotek (widać jak mój aparat łapie jak chce). Jedno z firanką na głowie dzięki mojemu synkowi
Fajny kolor
Ja jutro idę do fryzjera kłaść jeszcze raz farbę po dekoloryzacji
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:13   #1674
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Fajny kolor
Ja jutro idę do fryzjera kłaść jeszcze raz farbę po dekoloryzacji
jaki kolor ?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:17   #1675
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
jaki kolor ?
Ciepły brąz
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:18   #1676
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Ciepły brąz
a wiesz konkretnie jaki ??
lubię ciepłe brązy
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:19   #1677
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
a wiesz konkretnie jaki ??
lubię ciepłe brązy
A pojęcia nie mam
Jutro wstawię fotkę
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:24   #1678
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
A pojęcia nie mam
Jutro wstawię fotkę
trzymamy za słowo
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:01   #1679
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny zaproponucie jakies fryzury z wlosow do ramion na wesele- ale nie takie zwykle koki chce cos NIEZWYKLEGO:P
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:03   #1680
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Na razie tylko takie foty bo aparat lepiej nie łapie. No dobra jest ciemno-czarno-brązowo jak tak spojrzeć.
Ale poza tym to na pewno już nie blond a brąz bo widzę jak zabarwiło mi odrosty.
Ostatnia fota bez twarzy bo zrobiłam minę jakbym tydzień chlała...
Kolor bardzo ładny, oglądałam na dwóch monitorach i na jednym wygląda bardzo ciepło, a na drugim bj jak natura, a jak w rzeczywistości?
ooo właśnie zerknęłam na kolejny Twój post, wyglądają jeszcze cieplej, pewnie dlatego że wcześniej miałaś hennę . Kurczę mi też ta Londa bardzo nierówno pokryła a trzymałam ze 35minut.... ale sprało się i wyrównało z czasem więc się nie przejmuj.
Mi po tym c.BLONDZIE z Londy wyszły podobne, albo nawet ciemniejsze, więc chyba to nie ma różnicy czy blond czy brąz na tubce
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wiadomość od Fryz5 i potwierdził, że Londa coś pozmieniała bo koleżance farbował tym odcieniem i zgasił wszelkie rudości i był naprawdę chłodny. Oboje podejrzewamy, że ta rudość u mnie to pozostałości henny i stąd tak wyszło mniej chłodno.
Mi się też coraz bardziej podoba. Odcień super!
U mnie też zgasiła rudości, ale to było moje chyba czwarte farbowanie naturą/popielem od czasu dekoloryzacji i rozjaśniania. Także trzeba parę razy zrobić żeby się rudości pozbyć
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mi sie Tz oswiadczyl jak mialam 20lat( po 3latach bycia razem), rok pozniej zdecydowalismy sie na powiekszenie rodziny i w wieku 21lat zostalam mama teraz mam 22
Ale super Czasami żałuję że nie zostałam tak wcześnie mamą, miałabym to (że tak powiem brzydko) "z głowy". Teraz mam 28 lat i ani kandydata ani dzieci
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan dziekuje wierze, ze u nas bedzie super jak kiedys, niewiele brakuje do tamtego stanu i mam nadzieje, ze u Ciebie tez wszystk osie pouklada

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja mialam totalna niespodzianke. Tz powiedzial mi, ze jedziemy na noc nad wode gdzies do domku. A pojechalismy do palacu w Kobylnikach, wynajal tam apartament, kolacja przy swiecach, apartament boski! tyle, ze nie oswiadczyl mi sie przy kolacji ale jak bylam juz w koszuli nocnej gotowa do spania
jak dla mnie scenariusz idealny może moje trzecie zaręczyny (o ile kiedyś takowe będą) też będą niepodzianką?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.