Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-03, 09:27   #661
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
amyz, a stosowałaś te maski pod oczy Glamglow? Bo wczoraj przypadkiem odkryłam, że mam 2 takie listki
nie miałam ich nigdy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:29   #662
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Lektura dla tych, co mają wątpliwości (albo chcą oszczedzac po dostaniu golda)

7.3 Organizator wyklucza Uczestnika, jeżeli na jego Konto nie były dopisane Dni Zakupowe i/lub Punkty przez okres co najmniej 18 miesięcy
Wątpię, żeby ktokolwiek z wątku wytrzymał bez zamówień przez 1,5 roku
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:30   #663
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Aniyam, przykro mi Martusia byla pierwsza. Trzymajcie kciuki, zeby sie udalo i chcieli tylko dane. Nie wiem, jakas zestrachana jestem...
Ja mówię że zapomniałam karty, oni proszą o numer telefonu, potwierdzają nazwisko albo adres i juz. A brat to zawsze mówi ze siostra ma kartę i na luzie pytają o imię inazwisko
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:32   #664
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Lektura dla tych, co mają wątpliwości (albo chcą oszczedzac po dostaniu golda)

Na infolinii powiedzieli ze dobrze chociaż raz to przeczytać, proszę nie bić jeśli uważacie to za niepotrzebne

4.7.3 Dni Zakupowe oraz Punkty zgromadzone przez Uczestnika na jego koncie są ważne przez okres 18 miesięcy, licząc od dnia ich przyznania. Po upływie powyższego terminu Punkty, które nie zostały wykorzystane zgodnie z Regulaminem, tracą ważność i zostaną anulowane z Konta Uczestnika.

5. Karta Sephora Gold wydawana jest przez Sephora najbardziej aktywnym Uczestnikom Programu. Każdy posiadacz Karty, którzy zbierze 6500 punktów w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzyma Kartę Sephora Gold.

5.1 Karta Sephora Gold przesyłana jest na adres Uczestnika, na podstawie bazy danych będącej w posiadaniu Sephora.

5.4 Uczestnik dysponujący Kartą Sephora Gold ma możliwość korzystania z infolinii Sephora: 800 700 010 (połączenie bezpłatne) lub 12 374 74 10 (połączenie płatne wg stawki operatora). Sephora zastrzega sobie prawo przyznawania Uczestnikom posiadającym Kartę Sephora Gold dodatkowych przywilejów, na podstawie odrębnych ustaleń.




7.3 Organizator wyklucza Uczestnika, jeżeli na jego Konto nie były dopisane Dni Zakupowe i/lub Punkty przez okres co najmniej 18 miesięcy


8.2 W przypadku zawieszenia lub zakończenia Programu Uczestnik będzie uprawniony do wymiany zebranych Dni Zakupowych i/lub Punktów na Kupon lub inne korzyści dostępne na podstawie niniejszego Regulaminu, na określonych w nim zasadach.
Dzięki przyda się
Eeee, taki odwyk mi nie grozi

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak przyszłemu pracodawcy powinnam powiedzieć - pensja ma być na tyle duża $$$ żeby starczyło na kosmetixy

To może taki duży prezent będzie, że się na stronie nie mieści?


---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie miałam ich nigdy
Hmmm, szkoda to sama je wypróbuję i dam znać, co to warte

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wątpię, żeby ktokolwiek z wątku wytrzymał bez zamówień przez 1,5 roku
tez tak uważam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:32   #665
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wątpię, żeby ktokolwiek z wątku wytrzymał bez zamówień przez 1,5 roku
Mi powiedziano, że się zdarza i żeby nie utracić tej karty to może żeby ktoś z rodziny chociaż raz coś kupił

Mi to nie grozi, ale skoro były takie przypadki, to napisałam
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:32   #666
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Hmmm, szkoda to sama je wypróbuję i dam znać, co to warte
oki to będę czekac na relację
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:33   #667
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja mówię że zapomniałam karty, oni proszą o numer telefonu, potwierdzają nazwisko albo adres i juz. A brat to zawsze mówi ze siostra ma kartę i na luzie pytają o imię inazwisko
A wlasnie, to moze na siostre sprobuje. Bo numeru nie znam. Probuje nowe personalia zapamietac, a to juz jest wyczyn.
Kurczaki, przygotowuje sie jak na wojne.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 09:33   #668
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

dzień dobry z rana
widziałyście?
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:35   #669
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A wlasnie, to moze na siostre sprobuje. Bo numeru nie znam. Probuje nowe personalia zapamietac, a to juz jest wyczyn.
Kurczaki, przygotowuje sie jak na wojne.


---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
dzień dobry z rana
widziałyście?
Nie kusi czy oni powariowali z tym kosmicznym progiem

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oki to będę czekac na relację
Najpierw muszę sprawdzić, czy to nie purchawy, bo kompletnie o nich zapomniałam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:35   #670
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------



fajnie że są jeszcze takie firmy które się starają

I jeszcze próbki dają zawsze, nie ważne za ile kupisz. Tylko wybrać nie można, chyba, że jest promocja na daną markę i są kody to sobie wybierasz. Fajny sklep, jak ktoś lubi naturalne kosmetyki. I doszło szybciej niż z s mimo, że przez Niemcy przeszlo
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:37   #671
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Te zapachy Versace od dawna wciskają jako prezent dedykowany chyba im nie schodzą, skoro teraz dają
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 09:38   #672
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
dzień dobry z rana
widziałyście?
ale rąbneli próg i to jeszcze jedna miniaturka jest za taką kwotę a nie dwie. Zwariowali ale nie kusi przynajmniej dzisiaj już 3 grudnia a ja nic jeszcze w tym miesiącu nie kupiłam
poza mini zam w S ale to dla dobra wątku zrobiłam nie dla siebie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:40   #673
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Ale to przecież stary prezent?
Który wrzucili w zeszłym tygodniu.
Nie zrobią zmiany prezentu?
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:41   #674
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale rąbneli próg i to jeszcze jedna miniaturka jest za taką kwotę a nie dwie. Zwariowali ale nie kusi przynajmniej dzisiaj już 3 grudnia a ja nic jeszcze w tym miesiącu nie kupiłam
poza mini zam w S ale to dla dobra wątku zrobiłam nie dla siebie
zam. z S. się nie liczy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:42   #675
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Ale to przecież stary prezent?
Który wrzucili w zeszłym tygodniu.
Nie zrobią zmiany prezentu?
nie było tego prezentu w zeszłym tyg dawali go z miesiąc temu chyba - jako prezent z newslettera
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:42   #676
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wątpię, żeby ktokolwiek z wątku wytrzymał bez zamówień przez 1,5 roku
Jasne, że tak 😊

Trudno mi to sobie wyobrazić
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:43   #677
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
dzień dobry z rana
widziałyście?
Ale lipka
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale rąbneli próg i to jeszcze jedna miniaturka jest za taką kwotę a nie dwie. Zwariowali ale nie kusi przynajmniej dzisiaj już 3 grudnia a ja nic jeszcze w tym miesiącu nie kupiłam
poza mini zam w S ale to dla dobra wątku zrobiłam nie dla siebie
No właśnie Mnie się podoba męski Eros, ale nie za taką kwotę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:44   #678
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
zam. z S. się nie liczy
ale będę bogata
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:45   #679
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale będę bogata
już zazdraszczam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 09:48   #680
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale rąbneli próg i to jeszcze jedna miniaturka jest za taką kwotę a nie dwie. Zwariowali ale nie kusi przynajmniej dzisiaj już 3 grudnia a ja nic jeszcze w tym miesiącu nie kupiłam
poza mini zam w S ale to dla dobra wątku zrobiłam nie dla siebie
Kochany D, niedługo niczym Roska pożegnam chlodno cie

nanananana nanaanaa
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:49   #681
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Karta Sephora Gold jest zaproszeniem do wyjątkowych przyjemności.
WYJĄTKOWE PREZENTY
PREZENT URODZINOWY! Wybrany produkt o maksymalnej wartości 150 zł za 1 zł.(1)
A TAKŻE..
OFERTY PREMIEROWE
W pierwszej kolejności poznasz nasze najnowsze produkty oraz towarzyszące im oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie.
BEZPŁATNE LEKCJE MAKIJAŻU
Raz w roku otrzymasz zaproszenia na osobistą lekcję makijażu prowadzoną przez najbardziej doświadczonych wizażystów.
OFERTY RABATOWE
10% RABATU* za każde uzbierane 650 punktów lub 4 transakcje**
A TAKŻE..
DNI VIP
Rabat 20% na cały asortyment.(2)
BEZPLATNA DOSTAWA
Zamówień złożonych na www.sephora.pl(3)
SPERSONALIZOWANE OFERTY,
by sprawić sobie przyjemność
TWOJE PRZYWILEJE
TWOJE NAGRODY VIP
A TAKŻE..
INDYWIDUALNA OBSŁUGA
Pokaż nam swoją kartę, a sprawdzimy Twoje aktualne oferty i pomożemy w wyborze produktów.
KATALOGI I NEWSLETTERY
Otrzymasz w nich wszystkie najważniejsze informacje o nowościach, najnowszych ofertach i promocjach w perfumeriach Sephora.


Ciekawe, ile z tego będzie spełnione.

W zeszłym roku byłam w s i kupowałam (tylko) paletę cieni.Co za wstyd, mówię wam, tylko paleta, jak tak można

Baba przede mną miała golda, zanim podała koszyk położyła kartę tak, żeby wszyscy w kolejce widzieli, a kolejka była zacna.

Ja tam stałam dłużej, bo jeszcze uzyczylam swojej karty jakiejś młodej dziewczynie (była z ojcem i zapytali mnie, skąd wziąć zniżkę).

Gold-baba była bardzo arogancka, kazała sobie przynieść inne miniatury, bo skoro kupuje krem, to nie chce mini kremu a skoro ma kartę gold to "chyba się należy wybór".

Tej młodej dziewczynie zrobiło się głupio i zapytała, czy napewno mogę jej ta zniżkę dać... powiedziałam głośno "przecież dla kuzynki mogę wszystko" i się gold uciszyla.

Mam nadzieję że mi tak nie odbije
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:49   #682
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Przyszła moja paczucha z Tołpy i także mam ten żel pod prysznic czarna róża z terminem styczniowym. Ale to nic! Wzięłam jedną próbkę męskiego kremu do twarzy 50+ a tam data 12.2015
Balsam-olejek Przybylskiego też starszawy, opakowanie nie za czyste, data do lipca. Widać nie schodzą im te balsamoolejki i kremy 50+ dla panów. W poprzednich zamówieniach wszystko miało bardzo długie terminy, a teraz trafiły mi się takie lekko nieświeże
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:53   #683
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Karta Sephora Gold jest zaproszeniem do wyjątkowych przyjemności.
WYJĄTKOWE PREZENTY
PREZENT URODZINOWY! Wybrany produkt o maksymalnej wartości 150 zł za 1 zł.(1)
A TAKŻE..
OFERTY PREMIEROWE
W pierwszej kolejności poznasz nasze najnowsze produkty oraz towarzyszące im oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie.
BEZPŁATNE LEKCJE MAKIJAŻU
Raz w roku otrzymasz zaproszenia na osobistą lekcję makijażu prowadzoną przez najbardziej doświadczonych wizażystów.
OFERTY RABATOWE
10% RABATU* za każde uzbierane 650 punktów lub 4 transakcje**
A TAKŻE..
DNI VIP
Rabat 20% na cały asortyment.(2)
BEZPLATNA DOSTAWA
Zamówień złożonych na www.sephora.pl(3)
SPERSONALIZOWANE OFERTY,
by sprawić sobie przyjemność
TWOJE PRZYWILEJE
TWOJE NAGRODY VIP
A TAKŻE..
INDYWIDUALNA OBSŁUGA
Pokaż nam swoją kartę, a sprawdzimy Twoje aktualne oferty i pomożemy w wyborze produktów.
KATALOGI I NEWSLETTERY
Otrzymasz w nich wszystkie najważniejsze informacje o nowościach, najnowszych ofertach i promocjach w perfumeriach Sephora.


Ciekawe, ile z tego będzie spełnione.

W zeszłym roku byłam w s i kupowałam (tylko) paletę cieni.Co za wstyd, mówię wam, tylko paleta, jak tak można

Baba przede mną miała golda, zanim podała koszyk położyła kartę tak, żeby wszyscy w kolejce widzieli, a kolejka była zacna.

Ja tam stałam dłużej, bo jeszcze uzyczylam swojej karty jakiejś młodej dziewczynie (była z ojcem i zapytali mnie, skąd wziąć zniżkę).

Gold-baba była bardzo arogancka, kazała sobie przynieść inne miniatury, bo skoro kupuje krem, to nie chce mini kremu a skoro ma kartę gold to "chyba się należy wybór".

Tej młodej dziewczynie zrobiło się głupio i zapytała, czy napewno mogę jej ta zniżkę dać... powiedziałam głośno "przecież dla kuzynki mogę wszystko" i się gold uciszyla.

Mam nadzieję że mi tak nie odbije
Ale dziadostwo nie lubię takich nadętych bab mnie nie grozi takie zachowanie

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczucha z Tołpy i także mam ten żel pod prysznic czarna róża z terminem styczniowym. Ale to nic! Wzięłam jedną próbkę męskiego kremu do twarzy 50+ a tam data 12.2015
Balsam-olejek Przybylskiego też starszawy, opakowanie nie za czyste, data do lipca. Widać nie schodzą im te balsamoolejki i kremy 50+ dla panów. W poprzednich zamówieniach wszystko miało bardzo długie terminy, a teraz trafiły mi się takie lekko nieświeże
Oj, nieładnie widać, purchawy opanowały wszystkie sklepy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:55   #684
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Ten prezent D Zegna to z zeszłego tygodnia jeszcze jest

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2084

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Teraz jest nowy prezent
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:00   #685
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale dziadostwo nie lubię takich nadętych bab mnie nie grozi takie zachowanie

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



Oj, nieładnie widać, purchawy opanowały wszystkie sklepy
Przez takie baby przemawiają głównie kompleksy, dla mnie to taka nowobogacka pancia.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:01   #686
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczucha z Tołpy i także mam ten żel pod prysznic czarna róża z terminem styczniowym. Ale to nic! Wzięłam jedną próbkę męskiego kremu do twarzy 50+ a tam data 12.2015
Balsam-olejek Przybylskiego też starszawy, opakowanie nie za czyste, data do lipca. Widać nie schodzą im te balsamoolejki i kremy 50+ dla panów. W poprzednich zamówieniach wszystko miało bardzo długie terminy, a teraz trafiły mi się takie lekko nieświeże
och jak to dobrze ze jednak wczoraj ani w ddd nie uległam.
coz, ostatnie tolpy kupowalam w agito i superkoszyku bo ceny byly promo, a przy okazji innych zamowień. Mysle że sami dla siebie stali się konkurencją i popyt osłabl, a purchawieje nie tylko D
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:03   #687
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Ja niedawno chciałam zapytać o coś w Sephorze i pani mi złpowiedziała, że koleżanka mi poszuka tego o co pytałam, a ta odeszła od klientki i poszła do magazynu. Z drugą panią znalazłyśmy to, co chciałam, byłam obsługiwana przy kasie, wróciła ta pierwsza pani z magazynu, w rękach miała mnóstwo próbek i miniaturek dla tej klientki, którą obsługiwała, a tamta sobie poszła bez gratisów Pomyślałam, że mogła mi w takim razie coś odpalić z tych gratisów, skoro już przyniosła Ale dostałam tylko dwie próbki zapachów (no ale zapłaciłam 92 zł ).
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:04   #688
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ten prezent D Zegna to z zeszłego tygodnia jeszcze jest

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2084

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Teraz jest nowy prezent
Jedna miniatura? Niech se wsadza w d
jak w s mi dali (chyba z dobrci swiatecznej) 4 mini zapachy to tutaj nie zachęcają

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Przez takie baby przemawiają głównie kompleksy, dla mnie to taka nowobogacka pancia.
Jak taka bogata to powinna kupować poza zniżkami a nie się rzucać na promocję jak jakaś cebulka
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:05   #689
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dwa dni temu opowiadałam Wam o tym zamówieniu EL, które dotarło do mnie niekompletne. A do dzisiaj cisza, żadnego maila. Napisać do nich??
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:06   #690
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Przez takie baby przemawiają głównie kompleksy, dla mnie to taka nowobogacka pancia.
zgodze sie i nie zgodzę. Ma golda bo w sklepie zostawiła sporo kasy Należy jej się.

Także jest wierną klientką, mogła sobie powybrzydzać a nie łyknąć pierwszego erisa którego jej wciskano...

Poniekąd to rozumiem. Sama mam (miałam )mocno mieszane uczucia przy wyborze choćby fluidów i wciskanie mi kitu wkurzało mocno ..więc gold jest pewną karta przetargową, wiem co chcę kupić. WIEM CZEGO CHCĘ.
Oczywiście zależy jak to było powiedziane.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-12-03 o 10:07
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.