Nasz wymarzony facet ;* - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 10:48   #61
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
i jak dla mnie śmieszne jest mówienie, ze "NAJWAŻNIEJSZY JEST CHARAKTER" owszem jest on bardzo wazny, ale niech mi nikt nie próbuje wmówić, ze wygląd jest bez znaczenia.. duzo osob tak mowi, ale jak przychodzi co do czego to okazuje sie, ze mowia jedno a robia drugie jak mawia moja babcia "ładna miska jeść Ci nie da, ale z brzydkiej jeść się nie chce"
Ja uważam, że zwraca się uwagę na całokształt danej osoby. Niemniej jednak wolę być z osobą gorzej ubraną, czy też gorzej wyglądającą, a pasującą do mnie charakterem i fascynującą mnie i nie jest to hipokryzja.
Sprawa jest prosta - wygląd zewnętrzny i sposób ubierania się - da się względnie łatwo zmienić u danej osoby. Natomiast, żeby zmienić pewne cechy charakteru, zachowanie, zainteresowania i cały charakter - to już wyższa szkoła jazdy i nie oszukujmy się, rzadko kiedy się udaje. Zresztą po co być z kimś, żeby zmieniać jego charakter, sposób myślenia? I jak się taka osoba czuje
A tak - można wymienić kilka ciuchów, zmienić kilka rzeczy w pielęgnacji ciała i z brzydkiego kaczątka może coś fajnego wyrosnąć.
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:46   #62
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
i jak dla mnie śmieszne jest mówienie, ze "NAJWAŻNIEJSZY JEST CHARAKTER" owszem jest on bardzo wazny, ale niech mi nikt nie próbuje wmówić, ze wygląd jest bez znaczenia.. duzo osob tak mowi, ale jak przychodzi co do czego to okazuje sie, ze mowia jedno a robia drugie
troche lecimy offtop.. w kazdym badz razie wybacz ale ja wlansie uwazam ze jest najwazniejszy. chyba obydwie sie zgodzimy ze nie wybierzemy faceta przystojnego ktorego charakter nam nieodpowiada? i niczego Ci nie probuje wmowic, bo oczywscie patrze na wyglad, przeciez nie powiedzialam, ze nie, ale charakter jest dla mnie wazniejszy. :P


Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja uważam, że zwraca się uwagę na całokształt danej osoby. Niemniej jednak wolę być z osobą gorzej ubraną, czy też gorzej wyglądającą, a pasującą do mnie charakterem i fascynującą mnie i nie jest to hipokryzja.
Sprawa jest prosta - wygląd zewnętrzny i sposób ubierania się - da się względnie łatwo zmienić u danej osoby. Natomiast, żeby zmienić pewne cechy charakteru, zachowanie, zainteresowania i cały charakter - to już wyższa szkoła jazdy i nie oszukujmy się, rzadko kiedy się udaje. Zresztą po co być z kimś, żeby zmieniać jego charakter, sposób myślenia? I jak się taka osoba czuje
A tak - można wymienić kilka ciuchów, zmienić kilka rzeczy w pielęgnacji ciała i z brzydkiego kaczątka może coś fajnego wyrosnąć.

zgadzam sie bardzo
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:03   #63
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

mój TŻet ma 22 lata, wygląda na jakieś 26. Ma permanentny zarost, bródkę i boczki a pozostała. Jest umięśniony i nawet nie wyobrażam go sobie w rurkach... Zresztą do niego w ogóle to nie pasuje. Wydaje mi się, że rurki i obcisłe kardiganki są dla nastolatków - Wyglądają jak chłopcy z dobrych szkoł0. Wtedy mnie to nie razi estetycznie. Rury wchodza jeszcze w gre u dorosłych rockmenów.

nie trzeba nosić rurek żeby być pro i trendy. Są tez inne ciuchy dla mężczyn, które sprawiają że facet wygląda jak facet a nie jak chłopczyk. I do tego wydaje mi się dązy mój TŻet a przede wszystkim ja

I czasem dzięki temu wygląda lepiej ode mnie
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:07   #64
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja uważam, że zwraca się uwagę na całokształt danej osoby. Niemniej jednak wolę być z osobą gorzej ubraną, czy też gorzej wyglądającą, a pasującą do mnie charakterem i fascynującą mnie i nie jest to hipokryzja.
Sprawa jest prosta - wygląd zewnętrzny i sposób ubierania się - da się względnie łatwo zmienić u danej osoby. Natomiast, żeby zmienić pewne cechy charakteru, zachowanie, zainteresowania i cały charakter - to już wyższa szkoła jazdy i nie oszukujmy się, rzadko kiedy się udaje. Zresztą po co być z kimś, żeby zmieniać jego charakter, sposób myślenia? I jak się taka osoba czuje
A tak - można wymienić kilka ciuchów, zmienić kilka rzeczy w pielęgnacji ciała i z brzydkiego kaczątka może coś fajnego wyrosnąć.
oczywiscie masz racje, ale ja mowilam zupelnie o czym innym niz Ty, wiec moze przeczytaj raz jeszcze moje posty
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:46   #65
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
mój TŻet ma 22 lata, wygląda na jakieś 26. Ma permanentny zarost, bródkę i boczki a pozostała. Jest umięśniony i nawet nie wyobrażam go sobie w rurkach... Zresztą do niego w ogóle to nie pasuje. Wydaje mi się, że rurki i obcisłe kardiganki są dla nastolatków - Wyglądają jak chłopcy z dobrych szkoł0. Wtedy mnie to nie razi estetycznie. Rury wchodza jeszcze w gre u dorosłych rockmenów.

nie trzeba nosić rurek żeby być pro i trendy. Są tez inne ciuchy dla mężczyn, które sprawiają że facet wygląda jak facet a nie jak chłopczyk. I do tego wydaje mi się dązy mój TŻet a przede wszystkim ja

I czasem dzięki temu wygląda lepiej ode mnie
Niemozliwe. Przeciez Ty wygladasz przebosko

Moj boy kupil sobie odstatnio pierwsze rurki i wyglada fantastycznie. W innych spodniach nie jest mu tak dobrze. Tyle, ze on jest baaaaardzo szczuply, wysoki, ma bardzo dlugie nogi a to sa umiarkowane rurki - nie obciskaja go tak beznadziejnie
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 15:42   #66
Schnitte
Raczkowanie
 
Avatar Schnitte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań miasto doznań ponoć
Wiadomości: 86
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

wszyscy mają emu, wszyscy chodzą w kropkach itd... z takim myśleniem to ja proponuję jeszcze dorzucić; wszyscy chodzą w dżinsach, wszyscy chodzą w butach...
__________________
tell them the fairytale gone bad.
Schnitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:50   #67
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

ja swojego sobie nie wyobrazam w rurkach jest dosc mocno zbudowany wiec chyba smiesznie by w nich wygladal , poki co jestem zauroczona ciuchami z tego numeru wiosna/lato 2009 z neckermana dla mezczyzn ;-) Musze uzbierac $$$$ i ,,ubrac" Tz-ta
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 17:04   #68
Nole
Raczkowanie
 
Avatar Nole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 41
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
oj tak- Ami ma to co lubię u facetów- włosy bardzo krótko obciętę/tak 1cm, tatuaże, strój luźny,sportowy,bez stylizacji... fajnie jak ma szerokie spodnie i bluzę z kapturem....

widać nie dorosłam jeszcze do facetów w eleganckich wydaniach i rurkach ;-)

po prostu dla mnie facet nieogolony, w luźnym,niedopracowanym stroju bez zbednych dodatków jest bardziej męski i sexy....chodzi oczywiście o wrażenie estetyczne a nie o to czy zachowuje się męsko bo to inna sprawa i tu wygląd nie ma nic do rzeczy.
Dokładnie, faceci którzy sprawiają wrażenie, że nie obchodzi ich wygląd zewnętrzny a bluzkę ktorą mają na sobie wyjeli przypadkiem z szafy są bardzo męscy. I zarost też jest o wiele bardziej pociągający od gładziutkiej wypucowanej buźki . Muszę nawet przyznać, że jest cos co mnie kręci w niewyprasowanych koszulkach (oczywiście pod warunkiem, że nosi je ktoś komu dodają one uroku. Np. Taki Ami ! ) Lubię też facetów w zwykłych białych podkoszulkach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Johnny-Depp---Piano--C10288542.jpg (26,3 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,channing.jpg (24,5 KB, 33 załadowań)
Nole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:15   #69
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

ja wlasnie nienawidze kolesi w takich podkosuzlkach kojarza mi sie wlasnie z takimi ktorzy ubrali cos na szybkiego z szafy w czyms w czym chodza po domu ;P no ale kazdy ma inne zdanie ;-)
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:19   #70
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez Nole Pokaż wiadomość
Dokładnie, faceci którzy sprawiają wrażenie, że nie obchodzi ich wygląd zewnętrzny a bluzkę ktorą mają na sobie wyjeli przypadkiem z szafy są bardzo męscy. I zarost też jest o wiele bardziej pociągający od gładziutkiej wypucowanej buźki . Muszę nawet przyznać, że jest cos co mnie kręci w niewyprasowanych koszulkach (oczywiście pod warunkiem, że nosi je ktoś komu dodają one uroku. Np. Taki Ami ! ) Lubię też facetów w zwykłych białych podkoszulkach.
o tak..biały podkoszulek ma coś w sobie (to pewnie przez te słynne sceny z filmów- spocony,brudny mechanik, umięśniony, z zarostem w takiej podkoszulce ubrudzonej smarem)

ogólnie lubię lekki zarost i owłosienie lekkie/średnie na ciele... nie wyobrażam sobie Tżta z gładkimi pachami albo klatą !!! Taki chłopczykowaty byłby jak dla mnie....wiec przycinać od czasu do czasu ok...ale golić nie!
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:25   #71
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
Rury wchodza jeszcze w gre u dorosłych rockmenów.
Rury u rockmenów, oł jes! Jeszcze skóra, zarost na twarzy i z takim to mogę na koniec świata. Pod warunkiem, że na basie będzie grał
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!

Edytowane przez myCocaine
Czas edycji: 2009-01-13 o 17:26
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 17:41   #72
Nole
Raczkowanie
 
Avatar Nole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 41
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
o tak..biały podkoszulek ma coś w sobie (to pewnie przez te słynne sceny z filmów- spocony,brudny mechanik, umięśniony, z zarostem w takiej podkoszulce ubrudzonej smarem)

ogólnie lubię lekki zarost i owłosienie lekkie/średnie na ciele... nie wyobrażam sobie Tżta z gładkimi pachami albo klatą !!! Taki chłopczykowaty byłby jak dla mnie....wiec przycinać od czasu do czasu ok...ale golić nie!
Najgorsze są gładkie nogi ! (rozumiem, że czasami wymaga tego zawód/hobby ale jest to rzecz, która mnie przeraża. )
Mi raczej potrzeba typowego samca wyrwanego prosto z jakiejś poprzedniej epoki :P Oczywiscie takiego, który zna podstawowe zasady higieny



Cytat:
Napisane przez MySSaaa
ja wlasnie nienawidze kolesi w takich podkosuzlkach kojarza mi sie wlasnie z takimi ktorzy ubrali cos na szybkiego z szafy w czyms w czym chodza po domu
I dlatego właśnie je lubie
Może kiedyś z tego wyrosnę. ;p
Nole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:53   #73
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
mnie wiekszosc fotek przeraza
nie wyobrazam sobie chlopaka w kapeluszu, sweterku w serek, artystycznie zawinietym szaliku i obcislych spodenkach, ktory broni mnie na ulicy, wyobrazam go sobie za to jak siada na ziemi krzyczac "nie bij mnie, prosze!" (i niestety wiem co mowie, ten typ mnie przyciagal i mam za soba pare takich znajomosci)
Cóż, moje zdanie jest podobne.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:07   #74
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1231865480 ten plakat wisial u mnie ladnych pare lat
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:23   #75
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez Schnitte Pokaż wiadomość
wszyscy mają emu, wszyscy chodzą w kropkach itd... z takim myśleniem to ja proponuję jeszcze dorzucić; wszyscy chodzą w dżinsach, wszyscy chodzą w butach...
Bez przesady, w czymś trzeba chodzić.
Ale niestety nie da się zaprzeczyć temu, że jesteśmy na etapie "zachłyśnięcia się" Zachodem, w tym również modą. Wszystko, co aktualnie staje się modne - zaraz pojawia się na ulicy w masowych ilościach.

Kiedyś, w erze kozaczków - wyśmiano by emu. Teraz to jest modne.
Kiedyś osoba nosząca arafatkę coś tym symbolizowała (niekoniecznie już nawet chodzi o kwestie polityczne) - obecnie arafatki są modne i to w każdym możliwym kolorze - czerwone, różowe, fioletowe... Modne.
Kiedyś również spodnie rurki coś znaczyły (tak jak coś znaczyły szwedy) - obecnie? Moda.
I tak można wymieniać, wymieniać...
(Już nie wspomnę o tym, że ludzie to ubierają, żeby być "na czasie" i nieraz nie patrzą na swoje... uwarunkowania. Nie do każdej figury - tak mężczyzny jak i kobiety - wszystko pasuje.)
Swoją drogą, denerwuje mnie to, że szukając czegoś dla siebie, w niemalże każdym sklepie widzę bardzo podobny asortyment. Albo muszę mieć upatrzone sklepy albo kupować w internecie albo mieć farta. I naprawdę nie ubieram się jakoś dziwnie, niecodziennie, nie rzucam się w oczy na ulicy. Ale drażni mnie jednak wszystko "na jedno kopyto" w sklepach...
Można się dobrze ubrać, nie wg wzorców kolorowych gazet, zgodnie z samym sobą, ze swoją figurą, płcią - i nadal wyglądać dobrze. Serio, serio.

Cóż, to wciąż tylko moje zdanie...
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:26   #76
lily6789
Rozeznanie
 
Avatar lily6789
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 550
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Hehe fajny temat ja tam ideału nie mam, bo i z facetami u mnie kiepsko ale nie obraziłabym się jeśli by byli podobni albo do Charliego Hunnama albo Josha Hartnetta z reszta, jak to mowia, nie wyglad jest najwazniejszy tylko charakter, tych dwoch Panow nie znam i nigdy nie poznam, ale podobaja mi się i z wygladu i z ubioru ; ) podoba mi się, jak facet się ubiera się luźno, nie wykluczajac przy tym rurek fajnie by było, gdyby kazdy facet umial sie ubrac stosownie do danej sytuacji, jesli wymaga tego okazja- bardziej elegancko, jesli nie- luzniej moim zdaniem to jest najwazniejsze, nie chodzi o to, zeby sie stroil, bo wszyscy wiemy, ze nie kazdy to lubi, ale zeby przynajmniej umiał "wczuc się w sytuację"- ze tak to ujmę

dodaje zdjecia luzakow wiem, ze nie kazdemu moze podobac się taki styl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg celebrity_charliehunnam_2.jpg (16,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_001.jpg (35,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg josh-hartnett-checks-rain-nyc-02.jpg (100,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg josh_hartnett.jpg (34,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3799_large.jpg (37,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 340x.jpg (18,8 KB, 25 załadowań)
lily6789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 19:14   #77
Che'Nelle
Raczkowanie
 
Avatar Che'Nelle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 143
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

rurki nie rurki ważne żeby facet wyglądał dobrze. niektórym pasuje taki styl innym nie.

co do "zachodu" niby tak Polacy kopiują od USA ale to jednak Europa jest źródłem inspiracji dla Amerykanów! i to jest właśnie dziwne! Kate Moss itd.. wszystkie największe domy mody są w Europie..wiele ludzi mieszkających w Stanach dałoby się zabić żeby mieszkać w Paryżu czy Mediolanie.

Zresztą.. nie dziwie się, że Polacy (co poniektórzy!!!) są źle ubrani - w każdym sklepie to samo, mały wybór, ceny mega wysokie. Polaków fascynuje to, że za granicą można się super ubrać za niekiedy śmiesznie małe sumy.

Edytowane przez Che'Nelle
Czas edycji: 2009-01-13 o 19:17
Che'Nelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:05   #78
Nole
Raczkowanie
 
Avatar Nole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 41
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1231865480 ten plakat wisial u mnie ladnych pare lat
Jedno z moich ulubionych zdjęć. Ahh ten Johnny
Faceci z fajką w ustach grający na jakimś instrumencie na zdjęciach czarnobiałych są zazwyczaj niesamowici :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kurt-cobain-smokes.jpg (21,9 KB, 28 załadowań)
Nole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:13   #79
dino989
Raczkowanie
 
Avatar dino989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez Che'Nelle Pokaż wiadomość
rurki nie rurki ważne żeby facet wyglądał dobrze. niektórym pasuje taki styl innym nie.

co do "zachodu" niby tak Polacy kopiują od USA ale to jednak Europa jest źródłem inspiracji dla Amerykanów! i to jest właśnie dziwne! Kate Moss itd.. wszystkie największe domy mody są w Europie..wiele ludzi mieszkających w Stanach dałoby się zabić żeby mieszkać w Paryżu czy Mediolanie.

Zresztą.. nie dziwie się, że Polacy (co poniektórzy!!!) są źle ubrani - w każdym sklepie to samo, mały wybór, ceny mega wysokie. Polaków fascynuje to, że za granicą można się super ubrać za niekiedy śmiesznie małe sumy.
dobra wypowiedź zgadzam się od pierwszej do ostatniej linijki
dino989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 16:30   #80
asia0091
Raczkowanie
 
Avatar asia0091
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

ja uwielbaiam w meskim stylu ubierania elegancje polączoną z niechlujstwem, i tutaj przoduja justin, matt, orlando, heath i wielu wielu innych. fajny styl naogol maja tez tancerze :P
artyzm i indywidualność, i moze odrobina niesforności to jest to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg heath_ledger_06.jpg (26,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Heath_Ledger_009.jpg (28,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ec35c4ef98f78dc53472bcc0776388a4,35,1.jpg (23,7 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez asia0091
Czas edycji: 2009-01-14 o 16:43
asia0091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:26   #81
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Dobrze powiedziane - EUROPA jest zrodlem inspiracji dla USA ale nie POLSKA. Dla nas zachod to Anglia chociaz podpierdzielamy duzo ze Skandynawii - ci to maja niezle, nie sosc, ze robia dobra muzyke to jeszcze swietne ciuchy!
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 21:55   #82
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez Nole Pokaż wiadomość
Dokładnie, faceci którzy sprawiają wrażenie, że nie obchodzi ich wygląd zewnętrzny a bluzkę ktorą mają na sobie wyjeli przypadkiem z szafy są bardzo męscy. I zarost też jest o wiele bardziej pociągający od gładziutkiej wypucowanej buźki . Muszę nawet przyznać, że jest cos co mnie kręci w niewyprasowanych koszulkach (oczywiście pod warunkiem, że nosi je ktoś komu dodają one uroku. Np. Taki Ami ! ) Lubię też facetów w zwykłych białych podkoszulkach.
Och tak, niedbały, luzacki styl z nutką "pieprzu". Wszelkiego rodzaju podkoszulki, luźne koszule z długim i krótkim rękawem, zabawa w kilak deseni i wystające części garderoby (czyli właśnie tak, że rozpięta koszula a pod nią biały podkoszulek albo t-shirt z krótkim rękawem a pod nim coś z długim, w kontrastującym kolorze)

mnei także rurki nie pasują do faceta, kojarzą mi się z CHŁOPCAMI (ewentualnie ze stylem lat 70-80 (?) ale to już inna para kaloszy) a ja wolę facetów, z lekkim zarostem, potarganych...

Och czasem i mojego zbuntowanego TŻta da się tak ubrać ze chętnie bym go schrupała... <3
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.