Kurs instruktora fitness- KRAKÓW!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 12:05   #1
aishha91
Przyczajenie
 
Avatar aishha91
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Wink

Kurs instruktora fitness- KRAKÓW!!!


Witam!

Mam pytanie: czy ktoś się orientuje: gdzie najlepiej/ najkorzystniej zrobić kurs instruktora fitness w Krakowie?

Czy robił ktoś może takowy kurs w szkole Gloker albo na AWFie, czy gdziekolwiek indziej w Krakowie i może podzielić się doświadczeniami i odczuciami?

Jesli ktoś ma w zamiarze również rozpocząć takowy kurs, proszę, niech się tu wypowie, lub napisze na priv.

Bardzo zależy mi na wszelkich informacjach w tym temacie.

Pozdrawiam i czekam na odzew!
Asia.
aishha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 00:08   #2
Ruda_S
Raczkowanie
 
Avatar Ruda_S
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Kurs instruktora fitness- KRAKÓW!!!

Z Krakowa nie masz daleko do Bielska gdzie rewelacyjne kursy robi Eurofitness School z międzynarodowymi szkoleniowcami. Polecam też IFAA, wejdź na ich grafik - może niedługo robią też w Krakowie. Profesjonalnie i na wysokim poziomie. Natomiast zdecydowanie odradzam AWF ( postępu tam nie było od jakiś 20 lat) i szkołę fitness z Olsztyna AeroFit, moja przyjaciółka zrobiła tam kurs i z całego serca odradza. Kurs kosztuje jakieś 1300 - 1400 zł a nie umiesz po nim totalnie nic. Ani stepu ani anatomii, beznadziejne podejście do choreografii. Na pierwszej konwencji fitness wychodzą wszystkie braki. I jakieś nieznane szkoły fitness, które oferują kurs instruktora w 40h lekcyjnych za 500 zł też odpuść

BTW jadę do Bielska na najbliższy kurs instruktora lic. B
__________________
--------------------------------------------------
Rudy to nie kolor, to charakter

Edytowane przez Ruda_S
Czas edycji: 2013-01-25 o 00:09
Ruda_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 09:32   #3
spacja86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Kurs instruktora fitness- KRAKÓW!!!

Hej dziewczyny
Bardzo proszę Was o pomoc, bo męczy mnie ta kwestia już od długiego czasu i powstrzymuje przed podjęciem działań w kierunku uzyskania uprawnień instruktora.
Mam ogromny dylemat, co wybrać:
1. studia podyplomowe na awf z zakresu: fitness i ćwiczenia siłowe
czy może
2. kurs na IFAA
Niestety o AWF-ie słyszałam dosć niepochlebne opinie, jednak mimo wszystko, jako uczelnia państwowa, wciaż cieszy sie uznaniem, a podyplomówka, to jednak podyplomówka. O IFAA natomiast słyszałam całą masę pozytywnych opinii, niestety kurs trwa krócej (na AWF dwa semestry, tu zaledwie 2 miesiące), i otrzymuje się jedynie dyplom w języku polskim i angielskim (a nie legitymację i uprawnienia państwowe).
Jak sądzicie, co wybrać?
spacja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.