Facet nie chce czekac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-04, 23:42   #1
Aga2878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1

Facet nie chce czekac


Nie znalazlam nigdzie podobnej sytuacji ani watku ktory by przypominal moja sytuacje.

Poznalam faceta ktory jest 6 lat starszy. Ja mam 18 a on 24. Przyjaznilismy sie pol roku a potem zaczelo iskrzec. Oficjalnie jestesmy od 4 dni razem ale juz od miesiaca jest cos bedzy nami. Problem w tym ze ja jestem dziewica, a on chcialby juz ze mna spac. Ja chcialam poczekac jakies pol roku a on prosto powiedzial ze nie chce czekac, wtedy ja powiedzialam ze chociasz jakies 3 miesiace ale jego mina mowila sama za siebie argumenty jak chce aby mial szacunek i zalezy mi na zwiazku byly na nic. Jego zdaniem jest to dziecinne. Musze dodac ze mieszkam w niemczech a on jest z rosji i ciezko o chlopaka ktory troche przypomina polaka. Mi zalezy na takich zeczach zeby miec pierwszy raz z tym jedynym. Moze sa tutaj jakies kobiety ktory mi pomoga i nie odbiora mnie za dziecko. Bardzo go kocham ale boje sie ze jezeli pojde tak szybko do lozka to mu sie znudze.
Aga2878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 07:16   #2
Kornela007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 85
Dot.: Facet nie chce czekac

Dziewczyny, on już teraz nie ma do Ciebie szacunku .Powinien przyjąć tę informację jak prawdziwy facet szanujący swoją kobietę. Broń Boże nie idź z nim na żaden kompromis, bo jak Cię kopanie w dupe, to będziesz sobie w twarz plula. Dziecinne jest jego zachowanie i sposób myślenia, Ty zdajesz się być rozsądna, więc dalej stawiaj na swoje. Jeżeli Cię zostawi przez brak seksu to dopiero dowiesz się taki to jest typ człowieka. Czas zweryfikuje .
Kornela007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:24   #3
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Facet nie chce czekac

Cytat:
Napisane przez Aga2878 Pokaż wiadomość
Bardzo go kocham ale boje sie ze jezeli pojde tak szybko do lozka to mu sie znudze.
To tak nie działa, że jak pójdziesz szybko do łóżka to szybko się znudzisz, a jak późno, to dłużej będzie zainteresowany.
Cytat:
Napisane przez Aga2878 Pokaż wiadomość
Mi zalezy na takich zeczach zeby miec pierwszy raz z tym jedynym. Moze sa tutaj jakies kobiety ktory mi pomoga i nie odbiora mnie za dziecko.
Jak Ci zależy, to poczekaj na jedynego i nie daj się zmusić jakiemuś szantażującemu Cię emocjonalnie palantowi.
Uprawianie seksu to nie jest żaden dowód dorosłości.
Cytat:
Napisane przez Aga2878 Pokaż wiadomość
Poznalam faceta ktory jest 6 lat starszy. Ja mam 18 a on 24. Przyjaznilismy sie pol roku a potem zaczelo iskrzec. Oficjalnie jestesmy od 4 dni razem ale juz od miesiaca jest cos bedzy nami.
4 dni łał.
Cytat:
Napisane przez Aga2878 Pokaż wiadomość
Problem w tym ze ja jestem dziewica, a on chcialby juz ze mna spac. Ja chcialam poczekac jakies pol roku a on prosto powiedzial ze nie chce czekac, wtedy ja powiedzialam ze chociasz jakies 3 miesiace ale jego mina mowila sama za siebie argumenty jak chce aby mial szacunek i zalezy mi na zwiazku byly na nic.
A Ty wiesz, że możesz decydować o swoim ciele SAMA? Nie negocjując tego kiedy i z kim będziesz sypiać aż ci dadzą łaskawe pozwolenie?
Cytat:
Napisane przez Aga2878 Pokaż wiadomość
Jego zdaniem jest to dziecinne. Musze dodac ze mieszkam w niemczech a on jest z rosji i ciezko o chlopaka ktory troche przypomina polaka.
Nie kocha Cię, nie zależy mu, nie szanuje Twoich decyzji teraz, nie uszanuje nigdy.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:49   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Facet nie chce czekac

Cytat:
Napisane przez Aga2878 Pokaż wiadomość
Nie znalazlam nigdzie podobnej sytuacji ani watku ktory by przypominal moja sytuacje.

Poznalam faceta ktory jest 6 lat starszy. Ja mam 18 a on 24. Przyjaznilismy sie pol roku a potem zaczelo iskrzec. Oficjalnie jestesmy od 4 dni razem ale juz od miesiaca jest cos bedzy nami. Problem w tym ze ja jestem dziewica, a on chcialby juz ze mna spac. Ja chcialam poczekac jakies pol roku a on prosto powiedzial ze nie chce czekac, wtedy ja powiedzialam ze chociasz jakies 3 miesiace ale jego mina mowila sama za siebie argumenty jak chce aby mial szacunek i zalezy mi na zwiazku byly na nic. Jego zdaniem jest to dziecinne. Musze dodac ze mieszkam w niemczech a on jest z rosji i ciezko o chlopaka ktory troche przypomina polaka. Mi zalezy na takich zeczach zeby miec pierwszy raz z tym jedynym. Moze sa tutaj jakies kobiety ktory mi pomoga i nie odbiora mnie za dziecko. Bardzo go kocham ale boje sie ze jezeli pojde tak szybko do lozka to mu sie znudze.
Współżycie możesz zacząć kiedy ci się podoba i nikomu nie musisz się tłumaczyć.
ALE:
Twój tok myślenia jest przerażający.
Skąd w ogóle pomysł, że szacunek zyskuje się poprzez opóźnianie rozpoczęcia współżycia? Serio chcesz być z facetem, któremu się nudzisz, bo poszłaś z nim do łóżka? Uprawianie seksu nie działa tak, że od razu tracisz od tego szacunek albo przestaje ci zależeć na związku. Nie jest też tak, że jak poczekasz ze współżyciem, to będzie "ten jedyny", cokolwiek to znaczy.
I co to znaczy, że facet przypomina Polaka? Polacy to nie jest stado, gdzie wszyscy mają taki sam zbiór cech. Nie ma znaczenia czy facet jest Niemcem, Polakiem czy Rosjaninem. Na buca możesz trafić wszędzie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:45   #5
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Facet nie chce czekac

Słaby troll
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-05 14:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.