Sukienkowo - doradzicie ws dodatków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 16:33   #1
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872

Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?


Kupiłam sukienkę na wesele (i nie tylko) ale głównie z tej okazji. Na początku bardzo mi sie spodobała i chyba kupiłam ją pod wpływem chwili... nie mam figury modelki, ale w workowatych sukienkach jest jeszcze gorzej dlatego ośmieliłam sie kupić dopasowaną... z biegiem czasu coraz mniej mi się ona podoba, a raczej to jak w niej wygladam. Ale trudno, muszę jakoś znieść tą myśl.

Zatem mam prośbę w doborze dodatków do tej sukienki, postawić na jasne czy ciemne? na szyi widziałabym grube korale... ale jakos nie mam zupełnie pomysłu... Podpowiecie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (69,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (48,4 KB, 266 załadowań)
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 16:44   #2
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Ja bym na szyję nic nie dawała. Dodałabym 3 grube bransolety-szarą i 2 żółte. I jakieś wyraziste kolczyki żółte.

A sukienka ładna i ja do Twojej figury nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń Sukienka jest dobrze dobrana do figury. Wiesz nie wszystkim podobają się suche modelki
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 16:50   #3
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Moim zdaniem na szyję jakiś delikatny łańcuszek
no i bransoletka też delikatna, choć kolorowe też by może pasowały...
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:07   #4
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Wybralas dla siebie ladna sukienke
Buty moga byc te, ktore masz na zdjeciu. A dodatki - ja widze bransaletki 2-3 (nie zadne delikatne ale wlasnie grubsze) - szare i/lub musztardowe (w kolorze sukienki) i kopertowke - w jednym z kolorow wzoru sukienki. Zadnego lancuszka czy korali na szyje, kolczykow tez bym nie zakladala. Jesli jednak bedzie miec upiete wlosy to jakies skromne kuleczki lub inne dobrane stylem do bransaletek.
Bedziesz swietnie wygladac, udanej imprezy
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:22   #5
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Na początku bardzo mi sie spodobała i chyba kupiłam ją pod wpływem chwili... nie mam figury modelki, ale w workowatych sukienkach jest jeszcze gorzej dlatego ośmieliłam sie kupić dopasowaną... z biegiem czasu coraz mniej mi się ona podoba, a raczej to jak w niej wygladam.
kobieto co Ty wypisujesz wyglądasz rewelacyjnie! Jedynie na co trzeba uważać to dobór dodatków, fryzury i makijażu. Wzór na sukience jest rzucający się w oczy, a więc z resztą trzeba uważać, aby nie przesadzić.
Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
A dodatki - ja widze bransaletki 2-3 (nie zadne delikatne ale wlasnie grubsze) - szare i/lub musztardowe (w kolorze sukienki) i kopertowke - w jednym z kolorow wzoru sukienki. Zadnego lancuszka czy korali na szyje, kolczykow tez bym nie zakladala. Jesli jednak bedzie miec upiete wlosy to jakies skromne kuleczki lub inne dobrane stylem do bransaletek.
Zgadzam się Żadnej ozdoby na szyję, a tym bardziej korali! Dwie różnego koloru (dobrane barwami do sukienki) na jeden ręcę i obowiązkowo żólta/musztardowa kopertówka do ręki. Jeśli chcesz coś już koniecznie wkładać w uszy to tylko i wyłącznie jakieś krótkie kolczyki np. czarne/musztardowe kuleczki, wkrętki. Tak przynajmniej ja to widzę
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:36   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Po pierwszey wyglądasz super wiec spraw sobie nowe lustra bo widac swoje masz zepsute

po drugie sukienka bardzoooo ładna ,swietny fason ,kolory i modny element żabocik.

co ja bym dodala ? pasek i bransoletki grube w kolorze musztardy-takie jak te kropki żólte ?
kopertowka,duzy piersien i kolczyki dluzsze.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:32   #7
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

sukienka bardzo ladna i bardzo ladnie wygladasz w bialym zakieciku tez bardzo ladnie, a dodatki zdecydowanie jasne! i zgadzam sie z czarownicagosia
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 20:53   #8
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Aaaaa ... ale mi tu nasłodziłyście… aż urosłam dziękuję ogromnie, nie spodziewałam się chyba zmienie nastawienie

Co do sukienki, to ona ma żółto – musztardowe wzory, no i ten jasny kolor to ecru, podobnie jak bolerko… zdjęcia lekko przełamują kolor.
Z Waszych rad wynika, że stawiacie na bransolety w kolorach sukienki, bez kolczyków i naszyjnika/korali. Wymyśliłam, że nie będę upinać włosów, lecz zostawię je naturalne, lekko kręcone, dlatego wydaje mi się, że kolczyki będą zbędne. Buty czarne i kopertówka żółta – nie powiem, zestawienie ciekawe! Naprawde jesteście niesamowite… a nad paskiem jeszcze się zastanowię, może udami się gdzies złapać w podobnym odcieniu. Zaraz rozglądnę się na allegro za jakąś kopertówka i bransoletami.
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:22   #9
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Oczywiście czekamy na foto przed weselem ze wszystkimi dodatkami
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:36   #10
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Oczywiście, ze pokaże teraz jednak muszę znaleźć coś odpowiedniego, co będzie pasować dziękuję za sugestie!
Allegro świeci pustkami także pozostają lokalne sklepy... mam nadzieję, że będzie w czym wybierać
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:40   #11
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

A ja zaluje ze nie ma ujecia z przodu z zalozona gora Bo na pierwszym wyglada swietnie!

Do do dodatkow rowniez postawilabym na lancuszek z wisiorkiem, ciut dluzsze kolczyki (ale nie za bardzo bo masz chyba krotkie wlosy) i delikatna bransoletka na reke - tonacja srebrna, ewentualne wstawki granatowe lub niebieskie - jak na sukience
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 18:35   #12
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze pokaże teraz jednak muszę znaleźć coś odpowiedniego, co będzie pasować dziękuję za sugestie!
Allegro świeci pustkami także pozostają lokalne sklepy... mam nadzieję, że będzie w czym wybierać
Po bransoletki to raczej do małych sklepików radzę bo i taniej a w sieciówkach nawet nie widziałam za dużo ale w sumie dawno na zakupach nie byłam<matura>
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:15   #13
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Będę szukać bransolet w kolorach sukienki, ale połączonych ze srebrem. Włosy sięgają mi łopatek, mam zamiar je bardziej podkręcić na lokówce. Z paska na tali chyba zrezygnuję, bo będzie się gryzł z tym bolerkiem... a na szyję chyba nie bedę nic zakładać, zobacze czy coś znajdę odpowiedniego w sklepach i zdecyduję

Substytut - dziękuję załaczam zdjecie, przepraszam, że takie nie wyraźne, ale tak to jest jak się samemu robi zdjecia

Na allegro znalazłam brenasolety, które w miarę mi się podobają i będę szukać podobnych (chodzi mi o te żołte). A jedyna torebka to ta z atmosphere musztardowa... ale chyba będzie lepiej jak poszukam większej i bardziej eleganckiej ?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (28,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 621248136.jpg (65,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 626103008.jpg (18,8 KB, 19 załadowań)
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:10   #14
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

No z tym bolerkiem/żakiecikiem to świetnie wygląda

Myślę, że większość widziała jakąś taką prostokątną sztywniejszą a taką to ciężko będzie znaleźć. Więc jakbyś nie znalazła to taka też przejdzie
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 00:22   #15
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
A jedyna torebka to ta z atmosphere musztardowa... ale chyba będzie lepiej jak poszukam większej i bardziej eleganckiej ?!
no ostatecznie może być, ale nie zachwyca. Chociaż jak na letnią uroczystość to może być.
Znalazałam na allegro przed chwilą coś takiego, ale w opisie jest, że to kolor "żółty", a nie musztarda tj. wzorki na sukience.

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
No z tym bolerkiem/żakiecikiem to świetnie wygląda
genialnie!
Również za jakiś czas zajrze tutaj, aby obejrzeć sobie zdjęcia w pełnej stylizacji
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:09   #16
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

panna kinia

Dziękuję
...widziałam tą torebke, ale wydaje mi się, że jest zbyt żółta i może nie pasować. Poczekam, poobserwuję, może na coś ciekawego trafię
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 11:57   #17
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Sukienkowo - doradzicie ws dodatków?

Dziewczyno masz figure ladniejsza niz niejedna modelka!!! a w sukience naprawde uroczo wygladasz...

Moim zdaniem buciki ze zdjecia pasuja,choc osobiscie wybralabym peep toe w odcieniach szaroscitak samo jak kopertowkeTzn. wersja z musztardowa/zoltaj ak najbardziej rpzypadla mi do gustu,ale mysle,ze jesli bedziesz miala problem z taka wlasnie a trafisz gdzies na szara to rnwiez jak najbardziej sie nadaje...
No i popieram dziewczyny,ze z dodatkow wystarcza tylko zolte bransoletki na reke. Sukienka sama w sobie przyciaga wzrok,wiec za duzo bizuterii tylko psuloby efekt
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.